هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ستاد انتخاباتی مری فریز باود
پیام زده شده در: ۱۴:۱۷ شنبه ۲۶ تیر ۱۳۸۹

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
خب گویا سایت باز شده منتهی من پست اخرم رو میزارم وقتی مدیران اعلام کردند که اخرین مهلت ما کی هستش.

اول از لودو ممنون و اگر کسی سوالی داره من در خدمتشم تا آخرین پستم که آخرین برنامه های من رو کاملاً روشن میکنه .

مرسی مری

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۲۰:۳۹ چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۹

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
بنده به عنوان كانديداي برتر وزارت به نفع مري فريزر باود كناره گيري كردم و حمايت كامل خودم رو از ايشون اعلام ميكنم! درود بر مري.

شعري در رابطه با اين كانديد گولاخ و جيگر گفتم كه همين جا ميخونم:
تو خودت قند و نباتي شكلاتي آبنباتي
تو خودت نمره بيستي

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۰۱ چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۹

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
امروز که روز آخر هست من میخوام روی طرح سوم صحبت کنم ابتدا یه سری از کلیات رو میگم و بعدش اگر لازم بود در پست بعدی این موارد رو باز میکنیم.

ما اینجا سه گروه کاملاً فعال خواهیم داشت که اعضای آن رو سعی میکنیم افراد فعال سایت به عهده بگیرن.

1. هیئت نظارت:

همونطور که گفتم قرار هست که تا جایی که میتونیم ایفای نقش سایترو قوی کنیم و اگر تونستیم قسمت هشت هری پاتر رو به نگارش دربیاریم.

اعضای این هیئت با بررسی انجمنهای دیگه ابتدا محلی رو برای حرکت گروه وزارت به آنجا مشخص میکنن و تاپیکها ی مورد نظر رو با توجه به داستان معین میکنن که اگر تونستیم به حرکت خودمون در مسیر عملکردی و پیشروی داستان جلو بریم.

همچنین اگر انجمنی با مشکلی برخورد کرد این گروه میتونن با مداخله از طرف وزارت به کمک آن انجمن بشتابند...

و همچنین ایفای نقشهایی رو که با توجه به سژه داریم رو این گروه معین میکنن.

2. گروههای وزارت:

این گروهها در قالب ارتش وزارت و دفتر فرماندهی و یا هر گروهی که بسته به زمان فعال شد سعی میکنه که با رقابت با گروههای فعلی سایت هم قدرت وزارت رو نشون بده و هم اینکه گروههای دیگه رو به تکاپو در بیاره.

فکرمیکنم دوستان با عملکرد این گروه تقریباً اشنا هستند.

3. گروه مشاور:

این گروه در قالب طرح اول عمل میکنه و جایی که احتیاج به کمک و مثلاً نقد و یا راهنمایی افراد تازه وارد وجود داشت حرکت میکنه تا هم رول نویسان قابلی داشته باشیم و هم اینکه اگر ناظری نتوانست با توجه به شرایط بیرون سایتی کارش رو انجام بده ما وظایفش رو به عهده بگیریم البته تا زمان بازگشت.

البته همون طور که گفتم داستان هری پاتر نوشتن کاری بسیار سخت هست اما این گروه کمک میکنه تا ما افرادی رو بسازیم که در نوشتن این داستان ما رو کمک کنن.

فکر میکنم سرخط اصلی رو دادم در مورد این طرح و طرحهای قبلی اگر سوالی بود تا شب بیشتر وقت نیست دوستان لطف کنن و بدون رودربایستی انتقادات و پیشنهادات خودشون رو مطرح کنن .

طرح سوم رو من بیشتر توضیح میدم.

پیام زده شده در: ۱۰:۵۵ چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۹

ارنی مک میلان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۹ دوشنبه ۶ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۴۵ پنجشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۲
از اون بالا اکبر می آید!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 250
آفلاین
اول از همه بگم که من با توام و از تو حمایت میکنم.
دوم یه سواله:
نظرت راجع به اعضای ضعیف ایفای نقش چیه؟ کسایی که به شهید کردن سوژه ها میپردازن.
من یه طرح پیشنهادی دارم که میتونه به این جور افراد کمک کنه.
ببین اگه برای هر عضو تازه وارد یه عضو تقریباً با تجربه بذاریم که توی چند پست اول اون تازه وارد کمکش کنه (یعنی مثلاً وقتی میخواد یه پست بزنه اول به مشاورش بده بخونه بعد با کمک های مشاور پست را ارسال کنه) تا هم به ایفای نقش بیشتر آشنا بشه هم سطح رول نویسیش بالا بره. با توجه به اینکه افراد تازه وارد زیاد نیستن این میتونه راه حل خوبی باشه.
من خودم یه بار این رو امتحان کردم.
خوشحال میشم نظرت رو بدونم.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۴۷ سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۹

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام

اگر برنامه ارائه ندیم اونوقت میگین چرا برنامه ندادین ، حالا که برنامه دادیم میگین چرا طومارن، خب باید توضیح بدیم دیگه، وگرنه شما از کجا میخوای بدونی به کی باید رای بدی.

نه من ممکنه همه رو جوگیر کنم اما تا حالا توی سایت جوگیر نشدم.

1. همه خوبن از اساتید امیدوارم که بتونیم در کنار هم رقابت خوبی داشته باشیم.

2. حد و مرز بیناموسی تا جایی هست که پست خونده بشه، بد ترین پست بیناموسی برای خود منه میتونی توی کوییدیچ پیداش کنی...
ولی الان که فکر میکنم چنین پستی رو درست نمیدونم چون خودم به هزار نفر گفتم سراغ این پست نرن.

پس تا وقتی پست برای بچه های کم سن و سال سایت اشکالی نداشته باشه و فقط در حد شوخی باشه موردی نیست.

3. برای اینکه بتونم برنامه های خودم رو اجرا کنم.

4. توی طرح اولم توضیح دادم هر تاپیکی و یا گروهی رو که فعال میکنیم روش نظارت میکنیم یا من یا افرادی که برای اینکار قرار میدم.

5. اینم یه گروهه مثل بقیه ، منتهی الان دیگه آنچنان فعال نیست باید دید کسایی که میخوان آن رو فعال کن راجع بهش چه نظری دارن، چون معمولاً گروهها مقطعی هستند مگر اینکه بشه رویکردشون رو هر دفعه تغییر داد .
یه زمانی حذب اینکار رو میکرد و چندین دوره خودش رو تمدید کرد حالا اگر این گروه هم میخواد خودش رو تثبیت کنه باید همین کار رو بکنه.

مرسی و موفق باشی.

پیام زده شده در: ۱۹:۵۵ سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۹

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین
من كه نفهميدم چيكار ميخواي بكني! چهار تا پست زدي همشون طومارن!

آقا بيا مثل بارتي جو گير شو به نفع مينروا بكش كنار بذار باد بياد!

سوال:

1- نظرت راجع به ساير رقبا؟

2- نظرت راجع به بيناموسي و بيناموس نويسان چيه؟ حد و مرز بيناموسي تا كجاست؟

3- چرا كانديد شدي؟ بوق اضافه؟!

4- اگر كانديد شدي تا چه اندازه نهاد هاي وزارت رو فعال كرده و به آنها توجه مي كني؟ (يعني مثلا" وقتي دفتر فرماندهي راه افتاد بايد روش نظارت كني و تك تك كاراشو زير نظر داشته باشي. و ساير گروه ها هم به همين ترتيب)

5- كلا" نظرت راجع به ارزشي هاي خود گرايان دوستداران ماهي مركب چيه؟

فعلا" همين.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۲۳ سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۹

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام

قرار بود که من صحبتهای خودم رو کامل کنم و در مورد طرح دوی که داشتم حرف بزنم که این مبحث نیز تموم بشه .

در ابتدای صحبتهام باید بگم که موردی که من اشاره کردم اصلاً و ابداً به سایتهای دیگه که یک منطقه فانتزی رو درست کردند و به نوعی محلی رو برای فعالیت فراهم کردند ربطی نداره.

بلکه ما فقط میخوایم تیپ شخصیتهای مختلف رو توی جادوگرا بکار بگیریم. و اگر شد مثلاً کتاب هشت هری پاتر رو ما نگارش کنیم ایده ای که آنتونین آن رو طور دیگه به معرض نمایش گذاشت.

من مثالهایی میزنم که فکر کنم بحث رو روشن کنه...

اینکه مثلاً اگر ما در شهری به نام لندن حکومت نظامی برپا کنیم و با توجه به شخصیت من که مامور مخفی سازمان اسرار هست آنجا رو محلی برای پیدا کردن اطلاعات سری در نظر بگیریم این کلیه جادوگرای دیگه رو تحت تاثیر قرار میده چون پستهای این محل با سوژه‌ی کلی که ما سعی مینیم به خوبی براش وضع کنیم پیش میره.

یا مثلاً ما توی سوژه ای توی یکی از تاپیکهای مرگخوارا که بمب اتمی باشه داشتیم که مرگخوارا اگر از خونه ریدل بیرون بیان گراوپ آنها رو میخوره حالا اگر واقعاً ما این شخصیت رو محکوم به خوردن افراد کنیم و به آزکابان بندازیم و یا برعکس واقعاً بزاریم هر کسی رو که میخواد بخوره یک گام جلو هستیم .

و مثالهایی از این دست...

اما چیز دیگه ای که اینجا میخوایم انجام بدیم اینه که یک دستان جدید از هری پاتر رو خلق کنیم یعنی با توجه به مکانهایی که توی سایت وجود داره هر بار به محلی بریم و یک داستان با یک سوژه‌ی ادامه دار رو خلق کنیم که هر دفعه یک مورد آن توسط همه اعضای سایت به ثبت میرسه. اینطوری با کنار هم قرار دادن موردها و داستانهای مختلف یک داتان کلی هم داریم که هر بار شخصیتی رو وارد و یا شخصیتی رو از آن خارج میکنیم .
یعنی در واقع با نظارت مسئولین وزارت یک داستان هری پاتر ورژن جدید میسازیم.

البته این مورد سختی های زیادی داره منتهی با بررسی هایی که صورت گرفته میتونیم آن رو به عمل برسونیم... البته قبل از شروع کار از دوستان نظر خواهی، و انتقادات و پیشنهادات افراد رو برای عملی کردن این طرح جویا میشیم.

فعلاً تا همین جا اگر بازم سوالی نبود مندر پست بعدی طرح سوم رو بازگو میکنم.

مرسی . مری.

پیام زده شده در: ۱۴:۴۱ دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۹

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام دوباره .

من دیدم که وقت انتخابات این دوره با تمام محدودیتهایی که هست کمی کوتاهه و برای همین باید می سریعتر عمل کنیم و همچنین چون برای دو پست قبلی من سوالی نبود امیدوارم کمی واضح بوده باشه البته در صورت نیاز به قسمت قبلی برمیگردیم و ایراداتش رو برطرف میکنیم.

اما برم سر طرح دوم

توی این مورد در نظر داریم که یک یفای نقش قوی راه بندازیم درسته که راه انداختن تاپیکها مناسب هست و دادن سوژه های مختلف میتونه هر فردی رو سر ذق بیاره اما این مورد فقط کافی نیست و اگر بدین مرحله اکتفا کنیم همانند مواردی که به وضوح دیده شده کم کم و به ندرت رو به شکست میریم . چون رجوع به هر تاپیک آن هم زمانی که داستانهای کتابی هری پاتر به پایان رسیده و ما سوژه های عالی برای کار نداریم هم ما رو ناراحت و خسته میکنه و هم ذهنمون رو به تکرار عادت میده .

برای اینکه بتونیم همگی رو با یک شیوه کلی اشنا کنیم بهتره که داستانی رو به صورت کلی در سایت تعریف کنیم!

شاید عزیزا با کلمه روتین آشنا باشن در این گونه سریالها ما علاوه بر سوژه هایی که در هر قسمت از آنها کار میگیرم و بر آنها حرکت میکنیم سعی میکنیم داستان رو پیش ببریم اما در شالوده‌ی اصلی داستان ما یک روند کلی رو داریم که برای همه افراد حاظر در سریال تعریف میشه و کم کم و به مرور زمان پیش میره تا جایی که به نقاط اوج و تلاقی خودش میرسه .

اینطور میخوام به سایت خودمون برسم جایی که ما با توجه به نقشهایی که از کتاب گرفتیم و البته در سایت به شیوه های مختلف پرورش دادیم و مخصوصاً افرادی که شخصیتهای ناشناخته رو تازه ساختن یا شخصیت شناخته شده ای رو تغییر شخصیت دادن ، با این افراد میتونیم یک داستان کلی رو تعریف کنیم که هم حیزه اصلی قدرت رو دست بگیره و هم بر همه نوشته ها احاطه داشته باشه .

با این روش هم اینکه ما میتونیم یک داستان فرا هری پاتری جادوگرانی بنویسیم که برای همگی اعضای قدیمی و جدید تازگی داشته باشه و جلب توجه کنه و هم میتونیم در قابل نقشای خودمون وشایفی رو که داریم به بهترین شکل ایفا کنیم .

اینطوری هر کدوم ما خالق سبک و روشی میشیم که فقط منحصر به ماست و کس دیگه ای در آن خاص نیست .

تا اینجا فکر میکنم این مورد توضیحاتی داده شد من در پست بعدی این قسمت رو هم کامل میکنم .

اگر سوالی بود در خدمتم . راجع به دو مورد و یا هر سوالی که ممکنه به ذهن برسه .

مرسی.

پیام زده شده در: ۲۲:۵۸ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۹

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
قدم همه سر چشم :دی

سلام اینیگو

خب من فکر کنم هم تونستم خوب حرف بنزم و هم اینکه تو خوب پست رو خوندی چون دقیقاً حرفایی زده شد که من انتظار داشتم .

همینطور که میخواتم در ادامه پستم بگم من دوست ارم که بتونیم تا جایی که میتونیم توی فعالیتهای سایت و رول زنی موفق باشیم. درسته که ما وزارت رودست میگیریم اما هم با ایفای نقش قوی که شخصیت مری باود و معانونانش دارن و هم با کارهایی که در سایت میکنیم میتونیم این اوضاع رو از انجمن خودمون ب بقیه جاها بسط بدیم .

من مثال میزنم ولدمورت رو که الان تقریباً چندین ماه میتونه ناظر ماه رو دست بگیره این بیشتر برای اینه علی رغم اینکه بر انجمن خودش نظارت میکنه افرادش رو به جاهای دیگه میفرسته چه برای رقابت و چه برای تنوع و حتی خودش در بعضی انجمنها سوژه میده و تاپیکهایی رو راه اندازی میکنه .

من خودم به شخصه توی تاپیکهای مختلف زیاد نوع آوری کردم و بیشتر تاپیکهای قدی و جدید سای رو میشناسم و فکر مینم به راحتی بدونم چگونه میشه با یک ناظر انجمن برای تاپیکش به توافق رسید.

اما انجمن وینزگاموت رو برای همین دلیل بیان کردم ، اگر یادت باشه این انجمن برای هر انجمنی که توی سایت بود یک مشاور رو قرار داده بود که در کنار ناظر به کارش می پرداخت ، همینطور میدیدیم که نقدهای رو برای بچه ها انجام میادن و کاراشون رو پیش میبردن این مورد نه تنها برای ناظرین خوب نبود بلکه با استقبال آنها هم همراه بود اما به دلیل کمبود جمعیت اینکار متوقف شد .

حالا ما اینجا در قالب وزارت کسایی رو میفرستیم که تاپیکهای مختلف و انجمنهای مختلف رو بررسی کنن و بعد با طرحهای خوب این تاپیکا رو هم به نغع وزارت و هم به نفع انجمن مربوطه فعال میکنیم.
شاید حتی با صحبتای مختلف شیوه های تاپیک رو عوض کنیم و بهتر راش بندازیم .

حتی مثلاً جاهایی توی تاپیکهایی جمع بندی و خلاصه نویی توسط ناظر دیر شکل میگیره ، ما وزارتیها به عنوان یک نیروی خدمتگزار به کمک ناظر میریم و تاپیکهای سوژه علی رو دوباره بورس میکنیم. همینطور کار نقد هم توسط ما در تمام انجمنهایی که بخوان و بتونیم اینکار رو انجام میدیم.

و در آخر نیروهای وزارت هستند که ارتش و کاراگاهان و حذبای مختلف که به مرور زمان و برحسب نیاز به انجمنهای مختل میفرستیم تا هم اعلام وجود کند و هم در جهت فعالیت اقدام کنن.

اما در این رابطه من یک شیوه ایفای نقشی هم دارم که توی پستهای بعدی و طرح دومم برای وزارت بیشتر بهش اشاره میکنم.

این پست هم جواب اینیگو و هم عزیزانی ود که توضیح میخواستن در رابطه با پست قبلی .

ستاد انتخاباتی مری فریز باود
پیام زده شده در: ۲۰:۳۲ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۹

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
سلام مری
رد میشدم، گفتم دور هم باشیم، حوصله مون سر نره یه کم فک بزنم.

مقام وزیر خب همه میدونیم که همون ناظره انجمن وزارت هست. اما طبق رسم قدیمی و اصولی که به رول پلیینگ برمیگرده ما برای خودمون این انتظار رو درست کردیم که وزیر باید دقیقا مثل وزیر داستان هری پاتر به نوعی مسئول و حاکم عالم جادوگرها در سرزمینی خاص باشه. از این جهته که انتظار میره وزیر سایت هم بتونه ارتباط قوی و بیشتری رو بین فروم رول پلیینگ برقرار کنه. اما تحت هیچ عنوان این انتظار که معمولا از جانب بسیاری ناظرین و اعضای رول مطرحه، قانونی و رسمی نیست از نظر سایت. ساده تر بگم. به نوعی یک لطفه از جانب وزیر اگه بتونه به واسطه وزارت، جهت دهی و هماهنگی خوبی به سایر فروم ایفای نقش بده.
من اولا یه سوال در این رابطه دارم.اگر وزیر بشی، آیا تو هم با این دیدگاه و تفکر قصد داری شروع کنی وزارتت رو. یا قصد داری بر خلاف خیلی ها فقط و فقط به پرورش و پیشرفت رول پلیینگ و دو چندان کردن جذابیت اون در محیطی به نام انجمن وزارت سحر و جادو بپردازی؟

اگر که قصد داری فعالیت تفریحی وزارت رو به سایر انجمن ها رول هم گسترش بدی، مطمئنا عده ای از ناظرین یا نویسنده های فعال برخی تاپیک های پر طرفدار در برخی انجمن ها، ممکنه مخالف این باشن که جمعی از وزارت بیان در انجمن های دیگه و جهت دهی گروهی و خاصی بدن به سوژه و محور اصلی تاپیک ها. این مخالفته ا و عدم تمایل ها هم میتونن خیلی جامع تر بشن. برای رفع این موارد اگر ممکنه دقیقا برنامه هات رو شرح بده ؟ (البته اگر برنامه ای برای خارج از فروم وزارت داری !)

اشاره ای به شورای ویزنگاموت کردی. مسلما در یکسال اخیر بیشتر مدیر ایفای نقش اداره کرد این بخش رو. دلیلش هم آشکار بود. هم خیلی از اعضای این مجمع حضور نداشتن، هم خیلی از اعضا. فعالیت چندانی هم در رول نبود. البته باید خاطر نشان کنم که اعضای این شورا هنوز هم نیستن. در واقع کم هستن. هدفش هم مشخصه. راهنمایی و هدایت اعضای ایفای نقش جهت بهبود کیفیت داستان ها و سوژه های تاپیک ها و همچنین نقد و آموزش شیوه های بهتر نوشتن. گذشته از این حرفا. برنامه ای شاید باشه که اگر وزیر برنامه های جامع و خوبی هم برای وزارت و هم برای ارتباط و پیوند ماجرای های فرومش به سایر فروم داشته باشه، اعضای این شورا به اجرای برنامه های وزیر (تا حدودی) کمک کنند. هر چند که در اختیار وزیر نیستند و متصل به مدیریت ایفای نقش هستن و وظیفه ای در رابطه با یاری به کل ایفای نقش دارن. نه شخصیت یا ناظری خاص.

از اونجایی که اشاره ای داشتی به این ویزنگاموت، میخواستم بدونم که چه برنامه ها و فکرهایی درمورد پیوند وزارتت به این شورا داری که به کمک اون مسائلی رو پیش ببری؟ دقیقا اون مسائل و برنامه ها چی هستن؟

همینا دیگه. مرسی.

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.