هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۱۷:۵۲ دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

جا داره که رسما و شخصا از زحماتی که پرفسور کوییرل عزیز در طول ترم کشیدن تشکر کنم . بروز کردن تابلوی اعلانات ، رسیدگی به تک تک امتیازات دانش آموزان و همینطور تابلوی شنی امتیازات ، نظارت مستقیم به دفتر مدیریت و دفتر اساتید ، رسیدگی به پست های کارنامه دانش آموزان ، درست کردن و آپلود کارنامه ها ، طراحی آرم های کوییدیچ و قرار دادن در بلاک ها و سایر زحماتی که در مدرسه کشیدن کاره ساده ای نیست . شاید خیلی ها از خیلی از این موارد غافل باشن چون مستقیما و به چشم ندیدن که من از طرف همه ی اونها از شما تشکر به عمل میارم .

من هم به عنوان نماینده گریفیندور با اینکه برخی از موارد هنوز کاملا برامون روشن نشده ، بحث رو تموم میکنم و از مدیریت مدرسه بابت این پست ها عذرخواهی میکنم و همینطور باید ببخشید که با ارسال پست های غیر منطقی در این تاپیک وقت شما رو گرفتیم ، پست هایی که دلایلشون رو روشن کرده بودید قبلا و بی دقتی از ما بود .

حق یار شما ، گریفیندور

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۷:۵۰ دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۸۶

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
منظور ما از سیاست یعنی مثلا وقتی من وارد یه تاپیک میشم میبینم که اگر پست بزنم امتیازمون به جایی که بره بالا میاد پایین خب اونجا پست نمیزنم تا چنین اتفاقی نیفته همین شرایط برای بقیه هم بوده...

ما هم از اول قصدمون این نبوده ولی وقتی دیدیم داره به نفعمون تموم میشه ترجیح دادیم فقط ایگور باشه و به قول شمام هیچکسم از اسلیترین ناراضی نبوده و نتیجه این شده که اسلیترین قهرمان شده دیگه ... قانون مدرسه اینجوریه تقصیر ما نیست.

اگر قرار بود این چیزارم مد نظر قرار بدید بهتر بود یه تابلوی جدا گانه به عنوان فعالترین گروه ها هم درست میکردید و میگفتید این موضوع در قهرمانی آخر منظور میشه تا این همه مشکل پیش نیاد.

پیام زده شده در: ۱۷:۴۴ دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۸۶

ماندانگاس فلچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۸ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۵۶ جمعه ۲ دی ۱۴۰۱
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 433
آفلاین
من از مدیریت مدرسه به خاطر تمام زحماتشون تشکر میکنم ، امیدوارم پرفسور کوییرل همونطور که در مدیریت ایفای نقش و وب سایت جادوگران کم نذاشته در اینجا هم همین حس و داشته باشه و بدونه تمام اعضای سایت به تصمیم ایشون احترام میذارن .

بنابر این بنده به عنوان ناظر هافلپاف بحث دیگه ای ندارم و این کار و هم فقط بخاطر شئن مدیریت سایت میکنم که زحمت های زیادی کشیده . من از مدیریت و دقت و بررسی شما در این مدت تشکر میکنم و امیدوارم بازم شاهد مدیریت شخصیه شما روی بخش های مختلف سایت که هر چند ، شخصیت شما بیشتر از این ها ارزش داره که وقتتون اینجور جاها بذارید ، ببینیم .

در پناه حق ، هافلپاف .

ویرایش شده توسط ماندانگاس فلچر در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۲۶ ۱۷:۴۸:۱۱

جونم فدای عشقم ، نفسم فدای رفقا ، شناسه ام هم فدای سر آرشام

[color=99

پیام زده شده در: ۱۷:۲۱ دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۸۶

ماندانگاس فلچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۸ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۵۶ جمعه ۲ دی ۱۴۰۱
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 433
آفلاین
من این قانون و ندیدم ... کاری هم به این مسائل ندارم ... این هم آخرین پست من خواهد :

1- مدرسه قانون نداره و مثل محیط سایت مدیر ها شدن قانون واسه خودشون که این خودش خیلی جای صحبت داره .

2- اگر نفر سوم اسلیترین طبق قانون حساب بشه ، بنابراین امتیازش خیلی کمتر از چیزی میشه که الان هست ، پس بلیز کلا واسه مسخره بازی نظر داده که ما فعالیت کردیم ... عزیزم شما بجای "ما" بگو "ایگور" ... این و اصلاح کن ، چون نقشه اسلیترینی ها از نقش آرمشون روی انجمنشون کمرنگ تره .

3- من به عنوان ناظر هافل ، نماینده هافل ... میخوام یک نفر بر اساس قانون قهرمان باشه ... یا بهتر بگم ما کلا با این اسلیترینی ها خوب نیستیم و از اولش با اینا دعوا داشتیم . پس حالا میخوام که غیرت انسانی ما زیر پا له نشه .

کی گفته امتیاز اسلیترین بالاتره ؟

خودتون هم میدونید که اسلیترین فعالیت نداشته و اون یک نفر اگر حساب بشه ، باید اسلیترین روی سکوی دوم قرار بگیره .

پس حسابش کنید یا اون بخش از قانون و که مکتوب جزو قوانین مدرسه قرار دادید به ما نشون بدید .

جونم فدای عشقم ، نفسم فدای رفقا ، شناسه ام هم فدای سر آرشام

[color=99

پیام زده شده در: ۱۷:۲۱ دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۸۶

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
به پرسی ویزلی:
مراقب طرز صحبت کردنت باشه یهو دیدی به دلیل بی احترامی به اعضای سایت شناست بسته شد.

بلیز عزیز
شما و سایر هم گروهی های شما قبل از اعلام نتیجه گفتید ما نگفتیم کسی شرکت نکنه تو هاگوارتز و فقط ایگور شرکت کنه، ولی در پست قبلیتون اعتراف کردید که این جزو سیاست شما برای این کار بود.
وقتی خود شما و سایر اعضا قبول کردید امتیازات این ترم (طبق نظر سنجی که انجام شد در اول ترم) با توجه به امتیازات و شرکت کنندگان تقسیم بر تعداد بشه و بعد اومدید یه همچین کاری کردید در واقع یعنی خودتون به قانونی که گذاشتید پایبند نبودید و با اینکارتون حق گروه های دیگرو از بین بردید.
من فکر نمیکنم قهرمان شدن یک گروه اونقدر مهم باشه که شما و سایر اعضاتنون همچین کاری بکنید.
شاید بردن این رنک چیز خارق العاده ای نباشه ولی زیباییش در کار گروهیه و تلاش همه اعضای یک گروه.
اگه نظر من رو بخواید اسلایترین شایسته قهرمانی نیست چون یه نفر فقط تلاش کرد . این چیزی نبود که اول ترم قرار گذاشتیم.

من قبلا پیشنهاد داده بودم از هر گروه یه تعداد در نظر گرفته بشه و امتیازات اونها حساب بشه چون عادلانه تره ولی شما چون فکر میکردید اعضای گریفیندور خیلی فعال تر از سایر اعضان یه روش دیگرو انتخاب کردید.

من قوانین رو یه بار دیگه میگم تا متوجه بشید:
قرار بر این شد امتیازات اعضای هر گروه با هم جمع و تقسیم بر تعداد دانش آموزان ثابت (کسانیکه حداقل چهار پست در هاگوارتز ارسال کرده باشند) شود.
در صورتیکه کسی در طول ترم تغییر گروه بده امتیازاتش در همون گروه میمونه.
در صورتیکه به عنوان دانش آموز ثابت شناخته بشه جزو دانش آموزان گروه فعلی محسوب و تقسیم خواهند شد.

طبق این قانون امتیازات مورفین گانت با امتیازات اسلیترین حساب شد ولی در گروه هافلپاف با شناسه پیوز تقسیم شد.
امتیازات بورگین هم در اسلیترین موند چون ایشون به آراگوگ تغییر شناسه دادند
امتیازات مالسیر و سوروس هم در آخر با هم جمع شد.

با این حساب اسلیترین یه نفره و با تعداد 33 پست تونست قهرمان بشه. اینم در نظر بگیرید اگه سوروس اسنیپ هم شرکت نمیکرد امتیازت این گروه چهار رقمی میشد. خودتون و اعضای گروه خودتون قضاوت کنیید این سیاست بود یا خود خواهی!؟

اسلیترین طبق این قوانین قهرمان شد بنا براین نمیتونیم تغییری در امتیازات ایجاد کنیم و یا دوباره حساب کنیم.
تصمیم من به عنوان مدیر فعلی این بود که اسلیترین و هافلپاف بطور مشترک قهرمان بشن چون هافلپاف فعالیت گروهی داشتچ.

حالا من واقعا نمیفهمم مشکل شما چیه... از اینکه دو تا گروه قهرمان شدن به کسی ضرری رسیده یا چیزی از کسی کم شده. من فکر میکنم اکثر بچه های سایت به این قهرمانی و جام کوییدیچ راضین و اینطوری به خاطر سیاست بعضی گروها حق کسی هم ضایع نشده.

من تصمیم درستی گرفتم پس خواهشا دیگه اعتراض نکنید.
ممنون

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۲۶ ۱۷:۲۶:۲۴

پیام زده شده در: ۱۴:۰۵ دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

به بلیز :

اینجا نظر نده که نظراتت حاله آدمو به هم میزنه ... اینجا در مورد هری پاتر مرد یا زنده موند نیست که پونصد خط جواب غیر منطقی بنویسی و لذت ببری . کوییرل مستقیم گفت ، نماینده میخواید بدید برای گروهتون که در حد بوقم فعالیت نکرده ، ایگور که فعالیت کرده بیاد و حرف بزنه !

به کوییرل :

دلایل مسخره ای رو گفتی که وقتی آدم میخونه همونطور که ماندانگاس گفت از خنده جر میخوره ! اسلیترین با یه نفر شرکت کرد و مشکلی نبود ، اگر بود میتونستی بگی به این دلیل و به این دلیل اسلیترین قهرمان نمیشه و هافلپاف میاد جاش !

در مورد کوییدیچم ، تمومه ... گفتی راونکلاو بهتر بود پستاش ، مشکلی نیست ، آرم گریفیندورو از وسط اون جام بردار و بزار راونکلاو باشه .

یه بلاک جدید با عنوان توضیحاتم اضافه کن و بنویس : به دلیل اینکه مدیر مدرسه نمیتونست تصمیم بگیره چیکار کنه ، این کارو کرد که یه جورایی هر چهار تا گروه قهرمان بشن و حرفی پشت سرش نباشه !!

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۲:۰۲ دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۸۶

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
آفلاین
هوم .... به هر حال من نماینده اسلیترین بودم و حرفم از طرف همه مخصوصا ایگور بود. اگر منو به عنوان نماینده قبول ندارید منم دیگه هیچ تضمینی نمیکنم که همه چیز به خوبی و خوشی به پایان برسه.

اینیم که دارم میگم نظر شخصی خودمه نه گروه اسلیترین:
ما از مدیر مدرسه انتظار داریم که محکم تصمیم بگیره و یک انتخاب داشته باشه! چندین راه برای محاسبه تیم قهرمان وجود داره که صددرصد هر کدومش به جواب میرسه ... شما به عنوان یک مدیر بهتره یک راه واحد رو انتخاب کنید و بر طبق اون یک گروه رو به عنوان قهرمان انتخاب کنید.

نقل قول:
من نگفتم کار ایشون خلافه و از نظر منم مشکلی نیست که تنهایی شرکت کرده ولی طبق قوانینی که قبل از شروع ترم و اگه اشتباه نکنم ترم پیش گذاشتیم امتیازات کسی که تغییر شناسه میده در همون گروه میمونه

خب این بالاخره یعنی چی؟ من نمیفهمم امتیاز اسلیترین بالاتره خب این یک ملاک! هافل فعالتره اینم یک ملاک! چنین قانونی هست باز یک ملاک ... نیست یه چیز دیگه. اگر میخواید همینجوری قضاوت کنید باز یک بحث دیگه ...

این که نمیشه امتیازات اسلیترین تمام سال بالاتر باشه بعد قهرمانی اسلیترین تقسیم شه! بالاخره این قوانین چجوریه؟

پیام زده شده در: ۱۱:۰۲ دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۸۶

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
به پرسی ویزلی:
توضیحاتم در تابلوی اعلانات هست... اگه شما فکر میکنید

به فلچر:
- آیا جایی در قوانین نوشته شده ( به صورت مکتوب ) یک شناسه بسته شده حساب نمیشه جزو تقسیم ها ؟ من قبلا در این مورد توضیح دادم... اگه بیکاری تو دفتر مدیریت رو بگرد.
2- آیا امتیازات مورفین جزو امتیاز های اسلیترین جمع شده بود ؟ و اینکه فقط جزو تعداد تقسیم نشد ؟ امتیازات برای این گروه قرار داده شده ولی مورفین جزو گروه تقسیم نشده

به بلیز:
در مورد اسلیترین فقط ایگور حق اعتراض داره و من فقط به ایشون جواب میدم چون از قراره معلوم اسلیترین فقط به ایشون خلاصه میشه.
من نگفتم کار ایشون خلافه و از نظر منم مشکلی نیست که تنهایی شرکت کرده ولی طبق قوانینی که قبل از شروع ترم و اگه اشتباه نکنم ترم پیش گذاشتیم امتیازات کسی که تغییر شناسه میده در همون گروه میمونه
این تصمیم من به عنوان مدیر بوده که هر دو گروه قهرمان بشن پس همینطورم میمونه.

خوشبختانه من تا چند روز دیگه بیشتر به عنوان مدیر درخدمتتون نیستم و باید بگم خیلی هم خوشحالم که این بار از رو دوشم برداشته میشه چون واقعا جر و بحث کردن با اعضایی که احترامی برای قوانینی که تصویب شده و همچنین تصمیم مدیریت هاگوارتز، ندارن فقط وقت تلف کردنه.

به گیدیون:
ترم جدید با مدیریت جدید از اول دی شروع میشه ثبت نام هم از اول آذر

پیام زده شده در: ۸:۲۸ دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۸۶

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
آفلاین
بقیه حرفات اصلا برام مهم نیست ... مسئله سادست. اسلیترین برد چون یه سال تموم قانون این بود. هافل الان با اسلیترین برابره چون چون در قانون دست برده شده.

بله ما اسلیترینی ها سیاست داشتیم فهمیدیم جای کل اتحاد اسلیترین یه نفر شرکت کنه نتیجش بیشتره. الانم دارم اعتراف میکنم. حالا که چی؟ قانونی که گذاشته شده و ما هم بر طبق قانون عمل کردیم. یادتون باشه دفعه دیگه با سیاست برنامه ریزی کنید. سرتون به سنگ نخوره!

نقل قول:
... میشه بپرسید تو این مدت برای گروهش چیکار کرده یا چقدر اعضاش و فعال نگه داشته که ما از پست های گوهر بارشون بی بهره بودیم . نه داداش من زحمت سه ماه همانگی در خواست فعالیت و عضو گیری رو یادم نرفته . من و لودو واسه هافل سه ماه وقت گذاشتیم ... میتونی زمانمون و برگردون حقمون و بخور ... میتونی ؟

شما میتونید از تک تک اعضای قدیمی یا اعضای حاضر اسلیترین بپرسین جوابتو میدن. سوابقمم از مدیر بپرسی تا یه عضو عادی اسلیترین همه میدونن لازم نیست برای یک گروه ارزشی توضیح بدم من چی کار کردم یا چی کار نکردم!

تنها تاکید ما اینه که زمانی که یه نفر داره در یک گروه دیگه فعالیت میکنه نمیشه با این منطق جلو رفت که امتیازاتشو برای اون گروه در نظر بگیریم. از اونورم یه ضریب خیالی رو به گروهی که توش حضور نداره اضافه کنیم بگیم اینجوری امتیاز اسلیترین پایین تر میشه. خیلی موضوع پیچیده ایه؟
-------------------------------------------

پروفسور کوییرل ... ناظر هافلپافم حرفشو زد که البته شاید حرفاشون از نظر خودشون جالب بوده به هر حال من نمیخوام بیش از این جوابی بدم چون همه حرفامو گفتم.

اگر حرفهای ماندانگاس رو قبول دارید قهرمانی مارو بی زحمت بردارید اگرم نه که برعکسش عمل کنید.

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۲۶ ۸:۳۷:۰۱

پیام زده شده در: ۳:۱۲ دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۸۶

گيديون پريوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۲۵ چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۳:۳۵ دوشنبه ۲ دی ۱۳۸۷
از آنگباند
گروه:
کاربران عضو
پیام: 192
آفلاین
با عرض معذرت من هنوز هيچي در مورد مدرسه نمي دونم (غير از اونايي كه تو تاپيك قوانين هست) چه جوري بايد ثبت نام كنم ؟ كي ترم شروع مي شه ؟

فرق ما با ديوانه ها تو اينه كه ديوونه ها در اقليت اند.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.