هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر خانه ریدل(مجوز تاپیک)
پیام زده شده در: ۱۶:۳۷ یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۸۵

مورگان الکتوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۳ شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۳۰ چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 620
آفلاین
با سلام خدمت ناظر خانه ی ریدل ها
من روی اسم تاپیکی که در خواست داده بودم فکر کردم و یه اسم خوب پیدا کردم اسم تاپیک(جدال در نکروپلیس) خواهد بود.و نام گروه مجازی و غیر واقعی که در داستان میاد هم (سانتاکراس)خواهد بود
طبق گفته ی خودتون اگه اسم خوبی پیدا کردم مجوز داده میشه، منتظرم تا اسم ها رو رد یا تایید کنید
در ضمن 2 یا 3 روز فرصت لازم دارم تا رول اول تاپیک رو بنویسم و اصلاح کنم
یه مورد دیگه هم هست که باید بهش اشاره بشه خواهشمندم که پست دومش رو هم خودتون بزنید به این دلیل که تاپیک نباید روند اشتباهی بگیره در غیر این صورت داستان به کل تغییر می کنه و از طرفی من نمی تونم تمام ماجرا رو توی یه پست بگونجونم چون قشنگ در نمیاد(اگر نخواستید پست دوم رو بزنید، مجبورم بگونجونم، چه کنم دیگه!!!! )

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۲۸ یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۸۵

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۹ پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۰۱ جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۸۵
از اون بالا دختر میایَ !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 106
آفلاین
مرگخوار ها برای هماهنگی یه انجمن مخصوص و مخفی دارن
تیازی به تاپیک برای هماهنگی نیست
انجمن زیر سایه ی علامت شوم (که شما نمیبینیش)

تومی این رو گ

پیام زده شده در: ۱۴:۵۸ یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۸۵

آگوستوس راک وود old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۳ دوشنبه ۷ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۳۱ شنبه ۱ دی ۱۳۹۷
از لندن
گروه:
کاربران عضو
پیام: 37
آفلاین
سلام خوبي؟
من مي خوام يه تاپيك به نام محفل مرگ خوارن بزنم براي اينكه مرگ خواران را متحد كنم و ......
مي دين؟؟؟
با تشكر آگوستوس

:..............................................................
فقط قدرت وجود داره و کسانی که از به دست آوردنش عاجزند...
لرد ولدمورت

پیام زده شده در: ۱۲:۱۷ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۸۵

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اون بالا دختر میایَ !
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
به ورونیکا

اوکیده شد ! شما می تونی تاپیکت رو بزنی ! موفق باشی

به آگوستوس .

با این اسمی که شما میگی ، مجوز داده نمیشه !
نقل قول:
جاسوسیه پیشرفته توی تالار اسلیترین

توی اسمش اومده تالار اسلیترین . پس به خانه ی ریدل ها ربطی نداره . می تونی با ناظرای اسلی هماهنگ کنی . البته اگر ناظری مونده باشه واسه ش !!

در مورد جاسوسی هم بگم که لرد ، خودش به فکر این کار بوده . کسی نگران جاسوسی نباشه !

زاخار ِ مرگ خوار

پیام زده شده در: ۱۱:۵۴ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۸۵

آگوستوس راک وود old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۳ دوشنبه ۷ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۳۱ شنبه ۱ دی ۱۳۹۷
از لندن
گروه:
کاربران عضو
پیام: 37
آفلاین
با عرض سلام خوبي ؟
ببخشيدا من مي خواستم يه مجوز براي تاپيك :جاسوسيه پيشرفته توي سالن عمومي اسلايترين بگيرم!!!!
مرحمتش كنيد لطفا".
راستي به كار منم مي يادا اين تاپيك .
چون من توي وزارت خونه جاسوس لرد كبيرم.
با تشكر آگوستوس رووك وود
زنده باد لرد ولدمورت

:..............................................................
فقط قدرت وجود داره و کسانی که از به دست آوردنش عاجزند...
لرد ولدمورت

پیام زده شده در: ۱۱:۴۱ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۸۵

ورونیکا ادونکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۸ یکشنبه ۴ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۴:۲۲ دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۰
گروه:
کاربران عضو
پیام: 404
آفلاین
خب ممنون از راهنماییتون!
آخه من اگه بگم یه کم مسخره می شه اما مطمئن باشین یه جوری ربطش می دم...
این رو هم یادم رفت بهتون بگم: این خلاصه ای رو که نوشتم، خلاصه ی پست اول خودم بود... پست زیاد جالبی نشده چون می خواستم یه کم ساده بنویسم و ماجرا رو شروع کنم تا راه برای افراد بعدی باز شه!
با تشکر

اگر یک فرد انسان، واحد یک بود ، آیا یاز یک با یک برابر بود؟!
[b][s

پیام زده شده در: ۱۰:۵۸ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۸۵

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اون بالا دختر میایَ !
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
به مورگان الکتو !

یه جواب : اگر وارد تاپیک دره ی سکوت شده بودی ، و از اول دنبالش کرده بودی ، می دیدی که توی داستان اومده که دره ی سکوت نزدیک شهری هستش که در داستان اشاره ای به اسم اون نشده . من اومدم اون شهر رو لیتل هنگلتون کردم که بشه به خانه ی ریدل ها نزدیکش کرد .

در مورد مجوز تاپیک .

هووم ... الان رول سایت با وجود داشتن دو جبهه ی قوی خوابیده ! شما می تونی این تاپیک رو بزنی . به شرطی که روی اسمش فکر کنی .

مورد دوم ، این که سعی کن به تاپیکت دقت کنی . مخصوصا روی پست اول انتظار دارم خیلی وقت بذاری تا پست خوبی در بیاد .

مورد سوم ، موفق باشی !

زاخار ِ مرگ خوار

پیام زده شده در: ۱۰:۰۲ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۸۵

مورگان الکتوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۳ شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۳۰ چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 620
آفلاین
اول اینکه ایول
من مدتی بود که می خواستم یه تاپیک سیاه بزنم چند تا ایده هم به ذهنم رسید که حالا بهترینشون رو می گم اگه مجوز گرفت که گرفت اگه نگرفت روز دیگه میام ایده ی ددوم رو میدم و در آخر بالاخره یکیشون مجوز بگیره
یه سوال:دره ی سکوت چه جوری به خانه ی ریدل ها ربط پیدا کرده؟؟
خوب ماجرا از این قراره که گروهی قدرت طلب که کشتارهایی از دو جبهه ی سیاه و سفید انجام میدن به روی کار میان و به طور خلاصه هم حال محفل رو می گیرن و هم سیاها رو ضد حال می زنن و دستشون رو از پشت می بندن
از طرفی نه لرد دلش می خواد که یه گروه روی دستش بلند شن و دومبل با توجه به اخلاقیات(بووق)نمی خواد که کشتارهای بیشتری انجام بده
به همین دلیل دومبل دو نفر رو مامور می کنه که سر از کار این گروه در بیاره
و لرد بزرگ هم سه نفر رو از طرف سیاها انتخاب می کنه (البته بدون هیچ هماهنگی،یعنی از هم دیگه خبر ندارند)
بعد از مدتی افشا میشه که این گروه توی در محلی به نام نکروپولیس مستقرند که زیر زمینه و از طریق دریچه ای به دنیای بیرون مرتبطه
نکروپولیس به معنای شهر مردگانه پس هر بوقی می فهمه که این گروه چه شکل شمایلی داره
و در زمانی که دو گروه سیاه و سفید یه هدف رو دنبال می کنن داستان اصلی تاپیک شکل می گیره و همه چیز تازه شروع میشه
و جنگ ها و مرگ هایی دیده میشن که کمتر جایی دیده شدن و افرادی به همدیگه کمک می کنن که که در اصل دشمن همدیگن

تیتراز پایانی!!!!!!:آنجا که دو گروه سیاهی و سفیدی در کنار هم می جنگند و سعی بر نابودی دشمنشان دارند

راستی من هنوز اسم های درست و حسابی پیدا نکردم اگه مجوز دادی فکر اسم ها رو هم می کنم
می تونی این جور فکر کنی که این دریچه نزدیک خونه ی ریدل بعدش مربوط میهش به خونه ی ریدل ها

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱:۲۰ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۸۵

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اون بالا دختر میایَ !
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
به ورونیکا

بعد از فکر کنم قرن های متمادی ، بالاخره من به یک درخواست تاپیک درست و حسابی رسیدم !
کلا آدم حال می کنه این درخواست ها رو میبینه ، چه برسه که شاید توی همون تاپیک ، پست هم بزنه !!

خب ، اول یک موردی رو من به شما توضیح بدیم . چون ممکنه بعضی از دوستان هم براشون این سوال پیش بیاد .

ما قبلا یک فروم خیلی خیلی توووپ داشتیم به اسم امپراطوری تاریکی . توی این فروم که میشد گفت تقریبا ربطی به هری پاتر نداشت ، ولی جادویی بود ، واقعا تاپیک های سطح بالایی میدیدیم . البته باید همین جا از ناظر فداکار اون جا نارسیسا بلک ، تشکری ویژه بکنم برای فعال کردن بسیار عالی اون فروم .

خب به دلایلی که قبلا بیان شده ، این فروم به فروم خصوصی مرگ خواران تبدیل شد و تاپیک های امپراطوری به انجمن مطالب اشتراکی منتقل شدن .

من به نظر اون جا ، جای مناسبی برای این گونه تاپیک های عالی رول نبود . برای همین ، با یک سری مشورت ها ، تاپیک زیبای دره ی سکوت ، که از تاپیک های موفق امپراطوری بود ، از مطالب اشتراکی ، به خانه ی ریدل ها منتقل شد تا در امان باشد !

خب ، این موضوع تاپیک شما بسیار عالی بود . واقعا میشه روش کار کرد و اتفاقا میشه پست های خوبی از توی اون در آورد . ولی من یک اشکال میبینم . این داستان رو چه طوری می خوای ربطش بدی به خانه ی ریدل ها ؟ یعنی مثلا این نمی دونم خونه ی اون جادوگره ، نزدیک این خانه ی ریدل خودمونه ؟
اگر این موضوعش رو حل کنی ، بازم میشه بیشتر روش تصمیم گیری بهتری کرد .

منتظر جوابت هستم .

زاخار ِ مرگ خوار

پیام زده شده در: ۲۱:۳۸ چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۸۵

ورونیکا ادونکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۸ یکشنبه ۴ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۴:۲۲ دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۰
گروه:
کاربران عضو
پیام: 404
آفلاین
من می خواستم مجوز برای تاپیک « گذرگاه دیگاروس » رو از این جا بگیرم.
راستش وقتی تاپیک دره ی سکوت رو دیدم، خیلی خوشم اومد؛ چون به هر تاپیک دیگه یی نگاه می کردم، می دیدم که به هری پاتر و یا شخصیت های سایت مربوط می شه. اما این برخلاف همه ی اون ها یه داستان تازه رو البته با روند جادویی هری پاتر ادامه می ده. بنابراین من هم به این فکر افتادم که یه داستان با موضوع جادوگری شروع کنم!
خلاصه ی داستان: در شهر تسترن که در پشت کوه ورا پنهان شده است، مردمانی عجیب زندگی می کنند که همگی داستان گریبالست جادوگر را شنیده اند و از همین جهت جرئت نکردند به گذرگاه دیگاروس که گریبالست در پشت آن زندگی می کند، سفر کنند و عده ای هم که سفر کردند، دیگر بازنگشتند. در این میان سه جادوگر به نام های فلبی، دیناد و ولبن در پیشگویی این شهر می شنوند که به زودی گریبالست می خواهد طلسم قوی اش را به کار گیرد و اگر این کار را بکند، جهان را به نابودی می کشوند. برای همین این سه جادوگر تصمیم می گیرند که به این گذرگاه سفر کنند و قبل از این که گریبالست جهان رو به تاریکی بکشوند خودشان طلسم رو باطل کنند و...
خب این خلاصه ی پستی بود که من می خوام برای این تاپیک – اگه باز شه – بنویسم!

اگر یک فرد انسان، واحد یک بود ، آیا یاز یک با یک برابر بود؟!
[b][s

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.