هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ستاد انتخاباتی دراکو مالفوی
پیام زده شده در: ۰:۲۱ سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۸۴

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۶ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1028
آفلاین
دوستان عزيز من یه چیزی رو اول باید بگم !! چه به دوستانی که لطف دارن به ما و چه افراد طرفدار بقیه کاندیدهای عزيز !!
این موضوع انتخابات مهم هست اما نه به هر قیمتی ... نه به قیمت از بین رفتن دوستی ها ، نه به قیمت ایجاد کینه و کدورت ... من از همون موقع این موضوع رو در حد خودش دوستانه گرفتم و نمیخوام از حد خودش بیشتر جدی گرفته بشه اما مثل اینکه یه عده خیلی این موضوع رو فراتر از معمول جدی گرفتند .
این انتخابات فقط برای اینکه کسی به عنوان فردی جدید به رول سایت کمک کنه ... چه خودش و چه با ایده هایی که میده ... همه این گزينشها هم میتونه در محیطی کاملا دوستانه حل بشه و فرد مورد نظر انتخاب بشه ... بدون هیچ کینه و کدورتی !
همون ابتدا هم من با این دید شروع کردم که این انتخابات برای کمک گرفتن از کسی هست که توانایی کمک به رول رو داره !
برای همینم به کوييرل عزيز که درخواست نداده بود گفتم که اون موقع در شک بود و خوشبختانه موافقت کرد ... همین طور به نارسیسای عزيز که البته دلیلی منطقی اورد و گفت نمیتونم ! حتی با رد صلاحیت شدن سیريوس هم مخالف بودم چون میدونستم که میتونه موفق باشه ... چون توانایی کمک به رول رو داشتند وبه این فکر نبودم که اگر اینها وسط بیان رقیب به وجود میاد و حتی بعد از مشخص شدن کاندیدها به افراد انتخابی ، خودم تبريک گفتم و با کسایی که آیدیشون رو داشتم صحبت کردم ولی امیدوارم این عامل وزارت باعث به هم خوردن دوستی ها نشه و در محیطی عاری از کینه و کدورت تموم بشه و از دوستان عزيز هم میخوام که با این دید ماجرا رو ادامه بدن ... و امیدوارم این خبرهایی که به گوش میرسه همش تو خالی باشه ؛ مهم انتخاب شدن یک نفر به عنوان فردی برای هدایت رول سایت به مسیر صحیح هست ... امیدوارم این هدف در پرده مسائل حاشیه ای محو نشه .
همین جا هم به دوستان عزيز خودم میگم که تو این ستاد هیچ گونه فعالیتی علیه بقیه کاندیدها نکنید ( همین طور که نکردید ) چون فقط یه بستری هست برای کمک به سایت نه ایجاد کدورتها !
به امید حفظ این دوستی ها !!!

وزیر مردمی اورجینال اسبق

تک درختم سوخت ، پس بذار جنگل بسوزه

پیام زده شده در: ۲۱:۵۹ دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۸۴

بلاتریس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۱ دوشنبه ۱۹ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۴۱ دوشنبه ۱۵ آبان ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 123
آفلاین
ريگولوس بليز ويشگون ميگيره :
- من جواب پيدا کردم جار بزنم
بليز ميگه :
- آخ ، هيس بايد وزير آينده جواب بده ميدونيکه دراکو هوش بالايی داره و از همه مهم تر ميتونه جواب هر سوالی رو بده ميگی نه نگاه کن .
بيلز رو به دراکو ميگه :
-دوست عزيز برای اينکه به جمعيت حاضر در سالن ثابت کنی که هر سوالی ازت ميشه ميتونی جواب بدی بگو ببينم ۲*۲ چندتا ميشه ؟
دراکو به مدت ۵ دقيقه سرشو ميخوارونه ميگه :
- ۴ نميشه ؟
بليز بلند ميشه شروع ميکونه به کف زدن و رو به ريگولوس ميگه :
- ديدی گفتم تازه اينکه چيزی نيست دراکو ميتونه هر مشکلی رو حل کنه ميگی نه نگاه کن .
بليز رو به دراکو ميگه:
- برای اينکه انجمن های غير فعل فعال کنی چيکار ميکونی ؟
دراکو ميگه:
- مثلا ؟
بليز ميگه :
- تالار خصوصی اسليترين
دراکو بلافاصله ميگه:
- اين که چندتا تاپيک جديد ايجاد ميکنم همه شما هم ميريد توش مينويسيد .
ريگلوس زد زير خنده بعد از جند دقيقه که از لای چشماش به جمعيت نگاه کرد فهميد گند زده نبايد ميخنديده از طرف ديگه رودولف بليز گرفته شکنجه ميده تا ديگه از اين سوالات سخت سخت از دراکو نپرسه تا دراکو از خودش سوتی در نکنه
ولی حالا جدا از شوخی
رای ما دراکو مالفوی
اگر ميخوای دادشمو ترور کنم يک وقت بين شما و پست وزارت قرار نگيره
( شوخی کردم ....آخ ببخشيد........ آی نزن .........)

من کی هستم

پیام زده شده در: ۲۱:۴۸ دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۸۴

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
دراکو دراکو همایتت میکنیم

پیام زده شده در: ۲۰:۴۱ دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۸۴

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
میز گرد وزیر و دوستان

دراکو و لارا و بلیز و بارتی و رودلف و بقیه اعضا با هم نشسته بودند .
بارتی : آقا من حوصلم سر رفته ! چی کار کنیم ؟
رودلف : من میگم جوک بگیم !!!
بلیز : کی جوک بگه ؟
دراکو : چون من قراره وزیر بشم پس من جک میگم
دراکو نفس عمیقی میکشه و شروع میکنه به جک گفتن :
_ آقا یک روز یک ترکه و یک ژاپنیه و یک آلمانیه داشتن در مورد پیشرفت علم و تکنولوژی در کشورشون با هم بحث میکردن . اول از همه آلمانیه ور میداره ترکه و ژاپینیه رو میبره شهر خودشون ! بعد یک بیل در میاره شروع میکنه به کندن زمین !!! بعد از اینکه ده متر میکنه به یک لوله آب بر میخوره ! آلمانیه با خوشحالی میگه :
_ آهان این نشون میده که ما صد سال پیش آب لوله کشی داشتیم !!!
بعدش ژاپنیه ور میداره آلمانه و ترکه رو میبره شهر خودش و شروع میکنه به کندن زمین ! بعد از اینکه بیست متر میکنه به یک سیم برق میرسه ! ژاپنیه در حالی که نفس نفس میزد میگه :
_ آهان این نشون میده که ما دویست سال پیش شهرمون برق داشته
آخرسر ترکه ور میداره آلمانه و ژاپنیه رو میبره شهر خودشون و شروع میکنه به کندن زمین ! ده متر ! بیست متر !! سی متر !!! ولی به چیزی نمیرسه ! ترکه در حالی که لبخند میز گفت :
_ آهان ! این نشون میده که ما سیصد سال پیش مبایل داشتیم !!!!

همه میزنند زیر خنده غیر از لارا !!
لارا با خشونت جلو میره و یکی محکم میزنه تو گوش دراکو !! دراکو محکم زمین میخوره و بلافاصله همه ساکت میشن !!
لارا : هویییی دراکو بوقی دیگه نبینم راجع به ما از این جوک ها بگیا
فضای بسیار خشانت باری بود . همه از ترس نفسهایشان را در سینه حبس کرده بودند و منتظر بودن که لارا یک بلایی سر دراکو بیاره . سرانجام رودلف که در مورد خشانت لارا تجربه داشته به وسط میپره و میگه :
_ آقا حالا من یک جوک بگم !!!
همه برای اینکه این فضای خشانت بار رو عوض کنن
رودلف : یک روز میبینن که یک ترکه ! ببخشید عزیزم ! یک آقاهه روی در خونش نوشته WC !!! میگن چرا رو در خونت نوشتی WC ؟
میگه : آخه WC مخفف welcome!!!!

با این جوک همه میزنند زیر خنده ! حتی لارا هم خنده زورکی میکند . بعد دوباره همه ساکت میشن . ناگهان بلیز میپره وسط و میگه :
_ آقا حالا من یک معمای جالب بگم
همه : بووووووووووووووگوووووووووووووووووو
بلیز با ابهت وسط جمعیت وای میسه و میگه :
_ به امید پیروزی دراکو !!!! یک روز یک مرگخواره از سلولش تو آزکابان فرار میکنه و شروع میکنه به دویدن و فرار کردن همینطور میدوه و میدوه تا اینکه به سر کوهی میرسه ببخشید منظورم این بود که به یک دو راهی میرسه ! بعد در اونجا دوتا راه وجود داشته ! یکی از این راهها راه آزادی از آزکابان بودش و دیگری دوباره به خود آزکابان بر میگشته ! بعد دمه هرکدوم از این راهرو ها یک نگهبان ایستاده بوده ! حالا توجه کنید !!!
_ یکی از این نگهبانان راستگو بوده و هیچ حرفی جز حقیقت نمیزده ! اما دیگری دروغ گو بوده و هیچ حرفی جز دروغ نمیزده !!! و مرگخوار معمای ما هم نمیدونسته که کدومشون راستگو هست و کدومشون دروغ گو !!! حالا این اقا مرگخواره چطور میتونه تنها با پرسیدن یک سوال ! از یکی از آنها ( به طور شانسی ) راه درست رو پیدا کنه ؟؟؟؟

همه به فکر فرو رفتند ! ده دقیقه ! بیست دقیقه !! و....
اما هیچ کس جواب نداد ...
بلیز در این هنگام به دوربین نگاه میکنه و میگه : آقا تا دفعه بعدی که من اینجا پست بزنم شما وقت دارین به این معما جواب بدین !!! خوانندگان با شما هستم
---------------
حالا به امید پیروزی دراکو هم یک صلوات بفرستید

پیام زده شده در: ۲۰:۳۰ دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۸۴

بلاتریس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۱ دوشنبه ۱۹ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۴۱ دوشنبه ۱۵ آبان ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 123
آفلاین
دراکو من از الان بگم اگر بخوای ضعيفه ضعيفه کنی کلامون ميره تو هما .
بچه بد
به نارسيسا بگم جيزت کنه

من کی هستم

پیام زده شده در: ۱۹:۳۷ دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۸۴

رودولف لسترنجس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۲۴ سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۴۰ یکشنبه ۶ مرداد ۱۳۸۷
از یک مکان مخوف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 349
آفلاین
دراکو نظرتان رادرمورد افزایش میزان خشانت درسایت وبرنامه های خودبرای ترویج این اصل مهم چیست؟

بزودی در این مکان یک امضایی بگذاریم که ملت کف کنند!!!

پیام زده شده در: ۱۹:۱۳ دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۸۴

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
دیدگاه دراکو مالفوی درباره جوانان

شما جوانان ، امیدهای این مملکت جادويی هستید ! شما جوانان نیروهای عظیمی برای مقابله با تهدیدات عوامل مزدور خارجی به حساب میاید ... این شمایید که خلاقیت داريد ! پیرمرد که هنر ندارد ... پیرمرد که یارايی مقابله نداره ... همه عالم در جوانان خلاصه خواهد شد ! پس شما منبع اول کار ما هستید ! نظرات شما از هر نظری بر ما با ارزش تر و با نفوذتر است !

دیدگاه دراکو مالفوی درباره ساحره ها

پیشرفت برای ساحره ها، پیشرفت برای همه جامعه جادوگری است! ساحره باید پیشرفت کند تا ما پیشرفت کنیم !
این ساحره ها کیستند که عالم همه دیوانه آنها هستند !
ساحره و جادوگر هیچ فرقی برای ما ندارند ، ساحره باید مانند ما زندگی کند ! ساحره حق دارد وارد رول شود و نظر بدهد !
ساحره ها اصلا باید به جای شستشوی ظروف و لباس وارد سایت جادوگران بشوند و رول بنويسند ... باید نظرات ارزشمند خود را اعلام نمایند !
ما بروشورهایی راتهیه خواهیم کرد و در جای جای این زمین خاکی میزنیم که چرا کار ؟! چرا شستشو ؟! سایت جادوگران !
کی گفته ضعیفه حق رای نداره ؟! ها ؟! ... نمونش همین وزارت جدید ! بشین و ببین ساحره ها چی کار میکنن توش !

دیدگاه دراکو مالفوی درباره موجودات جادویی

واقعا چه موجودات شريف و زحمت کشی هستند ... برای بقای خود مجبورند فرسنگها راه رو بروند تا غذایی پیدا کنند ... باید همدیگه رو بخورند تا زنده بمانند اما چرا ؟!
چاره کار در دستان ماست ... موجودات خیالی و لیزری تهیه خواهیم کرد تا به جای خوردن یکدیگر اونها رو نوش جان نمایند تا این نسل رو به پایان نرود !
به جن های خونگی هم حقوق و مزایا در نظر خواهیم گرفت!
ما در نظر داریم برای هر زوج جوان که زندگی عشقولانه خود را آغاز میکنند یک عدد جن خانگی قرار دهیم ، تا دیگر هیچ خانواده ای به دلیل اختلافات بر سر نوبت ظرف شستن از هم نپاشد!
خوردن و آشامیدن گوشت و مایعات حیوانات اعم از شیر و ... هم ممنوع خواهد شد ... جادوگران جونشون در بیاد برن خودشون رو بخورن ... چرا زورشون به اونا میرسه ؟!
تنها خوردن زهر مار و مالاريا آزاد خواهد بود !

دیدگاه دراکو مالفوی درباره روابط خصوصی بین اعضا
آخه اینا که به ما مربوط نمیشه !! هر کس که کسی رو دوست داشت اصلا بیاد توی وزارتخونه خودمون سند ازدواج میزنیم واسشون ... برای دخترا هم نیازی به اجازه پدر نیست ! دلبنندان من هر کس را که دوستش داشتن بیان ما خودمون عقد میکنیم ! عقد موقت و دائم ... همه ساله هم توی وزارت خونه روز عشقولی میگیريم ... اگر ماگولا ولنتاین دارن ما روز عشقولی داريم ! زين پس پسرا هم میتونن تا شش دختر را به عقد دائم خود در بیاورند و عقد موقت هم که نامحدوده ! البته کاربرا محدودن پس محدوده ... ولی به بینهایت میل میکنه !

وزیر مردمی اورجینال اسبق

پیام زده شده در: ۱۸:۵۶ دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۸۴

بارتیموس کراوچ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۳۳ جمعه ۹ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۱۷ دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۸۶
از تالار اسلیترین
گروه:
کاربران عضو
پیام: 165
آفلاین
دراکو جان نظرتون درباره ی جوانان وساحره ها و موجودات جادویی چیه؟
و ...نظرتون دربارهی روابط خصوصی بین اعضا چیه؟

[مواظب افکارت باش که تبدیل به گفتار می شود.
مواظب گفتارت باش که تبدیل به رفتارت می شود.
مواظب رفتارت

پیام زده شده در: ۱۸:۲۵ دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۸۴

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
برنامه هایی که دوستان پرسیده بودند !!

1) تفاهم بين جادوگران و ساحره ها .. . همكاري بين انها با استفاده بهينه از خلاقيتها و استعداد انها .

2 ) میثاق با شهدای سایت از جمله حاج خانم گمگور (نمید و ...)

3) .گسترش شهر قزوین در دهکده هاگزمید با ساختن سفارت خانه برای اعضای آسلامیوس سایت ( بريد حالشو ببريد ! )

4) ايجاد كادري براي اموزش كه اين كادر اينده ساز ما هستن . . اينها كسايي هستن كه ميتوانن جانشين بزرگان باشند ...

5) بریدن گوش استکبار !!!

6) استفاده از ریش مرلین و افتابه اش برای کارهای عمرانی کشور

7) ایجاد خوابگاههای با امکانات مجهز برای اعضایی که شب و روز توی سایت هستند .

8) پایین اوردن سن ازدواج در بین جامعه جادوگری ( به به ! )

9) فرهنگ سازی در چت باکس

10) تشويق و زور کردن توسعه دهندگان زوپس به طراحی ورژنی جدید برای جواب دادن نیازهای سایت جادوگران !

11) انتخاب کاراگاههای خوب برای وزارتخونه !! ( واقعا نیاز موهوم میه !! )

12 ) قرار دادن دستگاههای آب در هر ده متر برای لحظات احتمالی عبور مرلین کبیر عزيز ! ( حتی یک نفر هم در وزارت مهمه )

13 ) برگذاری بی جامه پارتی در معابر عمومی مهم !

14) ایجاد هماهنگی بین دو نژاد سیاه و سفید برای ارتقاء رول در حیطه وظایف خود !

15 ) اصلاح وزارت سحر و جادو !

16 ) رونق کارگاه نمایش نامه نويسی !

17 ) ایجاد امکانات رفاهی و مدرن در سطح اروپا در مدرسه علوم و فنون هاگوارتز !

18) ترويج دین های آسلام و فرقه های حاشیه ای اهل تسنن !

19) راه اندازی مجدد و تقویت نیروهای نوشابه ای و اختصاص دادن یک بشکه دویست لیتری به هر کدام ( این دیگه اخره کاره ها ! )

20) تشکیل شورای ویزنگاموت که اعضای این شورا ..شامل همه پيشكسوتان سايت ميباشند .

21 ) به روز نگه داشتن فرهنگ اصطلاحات سایت برای کاربران تازه وارد !! ( اوهووووووووووم )

22 ) کنار گذاشتن تفاوت بین ساحره ها و جادوگران !! ( خواهش میکنم دست نزنید )

23 ) ایجاد سوژه های نو برای رول سایت !

24 ) آینده نگری کامل برای جامعه جادوگری

25 ) فعاليت براي تشكيل سايتي مفرح و لذت بخش براي عموم جادوگران

26 ) بهبود اوضاع رول پلیینگ!

وزیر مردمی اورجینال اسبق

پیام زده شده در: ۱۸:۰۱ دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۸۴

پ.ح.س.گ. گويل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۹ یکشنبه ۹ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۹:۵۶ دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۸۴
از اسلي
گروه:
کاربران عضو
پیام: 83
آفلاین
خب دوستان تا شب صبر كنين امضا هم مياد و چندتا كار گرافيكي دراكو الان سخت مشغوله كاره و ميخواد همه را با هم بزنه

جنگ را از لابه لايه اتش و خون بيرون كشيديم تا نفرت از جنگ اييني جاودان شود

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.