هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۱۹:۳۹ شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۸۶

لرد ولدمورت old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۹ سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۴:۰۹ چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۶
از خانه ریدل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 53
آفلاین
چیزی که حیرت انگیزه، ضعف و راحت طلبی اعضایه اسلیترین هست نه اتحاد و اقتدار!

جناب کوییرل عزیز بسیار نا امید شدم از این گفته... شما فکر میکنید..جمع کردن 6 نفر توی اسلیترین کاره خیلی سختی بوده.. که به خاطرش که راحت باشیم...تیم ندیم؟ نه این نبوده... وگرنه افرادی مثل همین ایگور هستن که سر و دست بشکونند برای تیم... ولی ما جام رو تحریم کردیم که اعتراض خودمون رو اعلام کرده باشیم... کلا خیلی عوض شدید! البته حق هم دارید..میدونم خسته شدید! ولی لطفا جسارت به اعضا نکنید! ما گروهی بودیم که همیشه با کمترین افراد تو مدرسه درخشیدیم... و همین اتحاد و اقتدار گروه بود نه ضعف و راحت طلبی. خیلی ناراحت شدم که اینجوری به اعضا اسلیترین صحبت کردید... در ضمن در این که شما برای مدرسه زحمت های زیادی کشیدید شکی نیست..همه هم سپاس گذار هستن!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۲۰ شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۸۶

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
نقل قول:
من بعد از اعتراض کاپیتان تیم کوییدیچ اسلیترین به ایشون عرض کردم اگه شما با قوانین کوییدیچ مشکلی دارید میتونید بعد از پایان ترم تاپیکی بزنید و در مورد قوانین صحبت کنید منم قوانین رو با توجه به نظر اکثریت تغییر میدم.

پروفسور کوییرل عزیز.
نه بردن کوییدیچ کار آسونیه نه ما اعضایی داریم که با تکیه بر اونا مطمئن باشیم ترم بعد حتما قهرمان میشیم. عوض کردن قوانین کوییدیچ برای سال بعد چه نفعی برای ما داره؟

موضوع جام سال پیش بود که از دست رفت. چیزی که همه رو ناراحت کرده بود این بود که تیم اسلیترین بعد از بیش از دو سال برای اولین بار تونسته بود جام کوییدیچ رو ببره ، به همین جهت این برای ما یک افتخار محسوب میشد ولی خوب با قوانین غلط حقمون خورده شد و حالا هم معلوم نیست که باز ما باید دو سال دیگم صبر کنیم تا بتونیم دوباره قهرمان بشیم یا اصلا در آینده قهرمان میشیم؟

در واقع اینکه جام سال پیش به گریفندور داده شد یک دلسردی رو در دل همه ایجاد کرد که میبینید هنوزم کسی بخاطر گذشته حاضر نیست در کوییدیچ شرکت کنه.

پیام زده شده در: ۱۶:۰۹ شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
پرفسور کويیرل عزیز!

فکر میکنی مثلا ما از زحمتت برای مدرسه با خبر نیستیم؟من فکر میکنم این رنک جادوگر ماه که با رای به شما داده میشه نشون میده که ما شدیدا از شما متشکریم!

بعد،ما همون موقع گفتیم اعتراض فایده ای نداره!چون دیگه شاید ممکن نباشه که به اونجا برسیم ولی حالا که رسیدیم دوست داشتیم حداقل با مقام اولی رفع خستگی بشود ازمون!ولی چی شد؟هیچی با سر برد با دوم شدیم و اینبار هم شرکت نکردیم تا شاید بدونید که جواب اون همه زحمت بچه های ما این نبود که دوم بشیم!اصلا این نبود... .تصمیم گرفتیم که تیم ندیم تا شاید حداقل از ناراحتیمون کاسته بشود...خب میدونید که تیم ما هم نباشه برای شما راحتتر است.دیگه فردی غرغرویی مثل من در این مورد هی نمیاد پست بزنه و اعصاب شما رو بهم بریزه و زمانی طول بازی ها هم کم میشه!
یک موضوع جالب این هست که اون موقع 100 نفر میگفتند آقا حق اسلیترین قهرمان بشه و انوقت تاثیر ندادید ولی حالا میگید 20 نفر باید رای بدند.خب مسلما یک مقدار برای ما زور داشت این مساله!

شما به ما گفتی 20 رای جمع کنید تا بگذارم بازی نکنید...حتما خودت هم خوب میدونی که هیچکس نمیتونه اجبار کنه که مثلا فلانی بیاد پست بزنه ولی ما به شما احترام گذاشتیم با اینکه احساس میکردیم حقمان خورده شده ولی با توجه به زحماتت که واقعا گردن مدرسه حق داری رای گیری گذاشتیم تا با سند متوجه بشی که حداقل اعضای اسلیترین از این موضوع ناراحتند!به هر حال ما این ترم شرکت نمیکنیم ولی خواستار این هستیم که قوانین کوییدیچ عوض شود.تعداد برد تیم ها از امتیازشان مهمتر است!

پ.ن.در ضمن شما با اینکه مدیر هستی و برای ما به خصوص من مورد احترامی ولی به اعضای اسلیترین فحش و بی ادبی نکنید چون اگرم گروهی باشه که موفق باشه گروه ماست!

موفق باشی!

ویرایش شده توسط ایگور کارکاروف در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱۲ ۱۶:۱۶:۰۵

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۴:۴۴ شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۸۶

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
چیزی که حیرت انگیزه، ضعف و راحت طلبی اعضایه اسلیترین هست نه اتحاد و اقتدار!

من بعد از اعتراض کاپیتان تیم کوییدیچ اسلیترین به ایشون عرض کردم اگه شما با قوانین کوییدیچ مشکلی دارید میتونید بعد از پایان ترم تاپیکی بزنید و در مورد قوانین صحبت کنید منم قوانین رو با توجه به نظر اکثریت تغییر میدم.

متاسفانه همه ما عادت کردیم که لقمه حاضر آماده رو بهمون بدن. برامون سخته که خودمون فکر کنیم و برایه خودمون تصمیم بگیریم. اما موقع اعتراض کردن تازه یاد حق و حقوق می افتیم که ای وای فلانی تو این مدت داشته همش به نفع خودش کار میکرده پس بیاید ما هم به نشانه اعتراض همه چیز رو تحریم کنیم و کارشو ببریم زیر سوال!

انجمن هاگوارتز تو این مدت که مدیرش بودم خیلی بیشتر از مدیریت سایت وقت منو گرفت و در آخر هر ترمم جز اعتراض و شکایت چیزی دیگه ای برام نداشت و البته تعدادی تشکر از طرف دوستان که دلگرم کننده بود.

من این ترم رو هم فقط به این دلیل که مدتهاست دارم براش برنامه ریزی میکنم به اتمام میرسونم اما برایه ترم آینده و ترمهایه بعد و اینکه اگه دوست داشتند بازم هاگوارتزی باقی بمونه میتونند برایه مدیر جدید هاگوارتز تصمیم گیری کنند.

من 31 شهریور استعفام رو میدم و امیدوارم که بتونم این ترم جدید رو بهتر از ترمهایه قبلی اداره کنم و حداقل یه عده راضی باشن.

استعفای من از مدیریت هاگوارتز اصلا ربطی به تحریم مسابقات و یا حتی مدرسه نداره من احساس میکنم که دیگه قدرت اداره هاگوارتز رو ندارم و برام تا حدودی خسته کننده شده.فکر میکنم به یه نیرو و فکر جدید نیاز داریم.

با تشکر پروفسور کوییرل
مدیر مدرسه علوم و فنون جادوگری هاگوارتز

پیام زده شده در: ۹:۳۰ شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
پروفسور کوییرل عزیز!

اعضای اسلیترین در تاپیکی 20 رای موافق به شرکت نکردن اسلی در جام کوییدیچ این ترم داده اند.میتوانید در تالار خصوصی مشاهده نمایید!

پ.ن.این اقتدار و اتحاد اسلیترینی ها را نشون میده که 20 رای متحد داده اند.واقعا حیرت انگیز است!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۲۲:۰۹ جمعه ۱۱ خرداد ۱۳۸۶

ماتیلدا(طلا.م)

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۹ دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۰۱ چهارشنبه ۳ فروردین ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 271
آفلاین
من میخوام درس زیست شناسی جادوگری رو درس بدم
قبلا"توضیحاتشو دادم

بگید میشه یانه؟!

من 27 خرداد نتایج رو اعلام میکنم .تا اون موقع باید صبر کنید.ممنون

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱۱ ۲۲:۵۱:۱۳

پیام زده شده در: ۲۱:۵۹ چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۶

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۸ دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۰۷ شنبه ۲۰ مهر ۱۳۸۷
از تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 165
آفلاین
با سلام و عرض خسته نباشید به ناظرین گل:

ببخشید من می دونم که الان زوده ولی این تابستون چون وقت اضافه ی زیادی دارم می خواستم اگه می شه تدریس طلسم های باستانی یا معجون سازی را به من بدید من خیلی مشتاقم
که نقشی داشته باشم.

ارادتمند شما
زاخاریاس
ا

[i]

پیام زده شده در: ۲۱:۵۴ چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۶

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
با سلام مجدد

می خواستم آمادگی خودم رو برای تدریس ریاضیات جادویی اعلام کنم ... البته فکر نمی کنم تاپیک مخصوص این کلاس باشه !!

با اینکه یک سری اطلاعات دارم ولی لطفا شما هم به طور خلاصه چگونگی تدریس و تحصیل در هاگوارتس رو برام توضیح بدید.

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۶:۰۸ چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۶

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
سلام ...
یک سوال داشتم ... ثبت نام هاگوارتس از کی شروع میشه ؟
با تشکر

ثبت نام نداریم در این ترم.ورود همه اعضایه ایفایه نقش در هاگوارتز آزاده.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۹ ۱۷:۱۴:۵۱

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۲:۲۰ سه شنبه ۸ خرداد ۱۳۸۶

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
به ایگور:

گروه اسلیترین بیش از پنجاه نفر عضو داره.لطف کنید یه تاپیک در انجمن بزنید تا اون عده که موافقند گروه اسلیترین در این ترم در مسابقات شرکت نکنه، موافقت خودشون رو اعلام کنند.

من به بیست رای نیاز دارم وگرنه گروه شما باید در مسابقات شرکت کنه.

تا بیست و یکم خرداد فرصت دارید.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.