هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: خادمان لرد سياه به هم مي پيوندند(در خواست براي عضويت در باند مرگخواران)
پیام زده شده در: ۱۳:۵۵ چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۸۶

مده آ مالفوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۹ شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲:۳۲ پنجشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۸
از چاله افتادم تو چاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 99
آفلاین
مشخصاتم که اون پایین هست. اینم از پستی که زدم
به نظرم که زیاد خوب نشده. امیدوارم بعد از تایید شاهد تلاش بیشتری از خودم باشم!

مده آ پستت جالب نوشته شده بود.اما بهتر بود از گردنبند نیز حرف بیشتری میزدی و اون رو پیدا میکردی.اما اگه مرگخوار شی دیگه دلت واسه این خون کثیف ها نسوزه.
تایید شد!!!

مرگ‌خوار شد!!!
فکر کردم به بقیه‌ی مدیرا می‌گی که اینکارو انجام بدن تو این مدت 11 روز

ویرایش شده توسط تئودور نات در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۲۳ ۱۸:۳۰:۱۵
ویرایش شده توسط [fa]راجر دیویس[/fa][en]Roger Davies[/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۴/۴ ۵:۵۹:۵۰

تا تو نگاه می کنی، کار من آه کردن است...
ای به فدای چشم تو...کوفت! مگه مرض داری نیگا می کنی؟!

پیام زده شده در: ۲۲:۵۱ دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۸۶

لرد ولدمورت old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۹ سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۴:۰۹ چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۶
از خانه ریدل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 53
آفلاین
تصویر کوچک شده
برخیزید...!

شیفتگان جادوی سیاه و مریدان لردسیاه اگر قصد دارید افتخار و سعادت خدمت به لرد کبیر رو داشته باشید و در این راه از جان خود برای رسیدن لردسیاه به قدرت و تسخیر جهان او را یاری کنید ...ارباب شما رو پذیرا خواهد بود...تمام موجودات از ( جادوگر ، فشفشه، دیمنتور، گرگینه، غول ،پرنده ، مار، جن، جن خونگی،و...)
--------------------
برای پیوستن به مریدان لردسیاه(مرگخواران) باید به این شکل اقدام کنید...

نام:
لقب:
شغل:
سابقه عضویت در گروه مرگخواران:
سابقه ی عضویت در محفل ققنوس:
هدف از پیوستن به ارتش تاریکی:

زدن نمایشنانه ای در رول پلینگ(ایفای نقش) سایت که در آن وفاداری خود را به لرد سیاه ثابت کنید...
و قرار دادن لینک آن در پست معرفی خود.(نمایش نامه میتواند حداکثر متعلق به 7 روز قبل از معرفی خود در این تاپیک باشد.)
لردشما را زیر نظر دارد مراقب باشد خطایی از شما نبینم!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۱۹ دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۸۶

دادلی دورسلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۲۲ جمعه ۳ فروردین ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۳:۴۲ شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۸۶
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 27
آفلاین
نام:دادلي دورسلي
شغل:به شغل شريف زدن بچه محل و زور گيري مشغول هستم تصميم داريم در بزرگي به باند رشوه خواري نيز بپيونديم

سابقه پيوستن به مرگخواران:از زمان لرديت اناكين مونتاگ به اينور

سابقه عضويت در ارتش سفيد:تا اين سن زير بار همچين ننگي نرفتم اما معلوم نيست دست تقدير به كجا بكشونتم.(چكش)

هدف از پيوستن به ارتش تاريكي:خدمت به لرد اعظم و كبير .اسموت كردن البوس صغير.هر چه بيشتر سياه شدن.گرفتن دسترسي مرگخواريت براي خالي نبودن پروفايل زير اب كردن سر معاونان ارباب و گرفتن جاي انها.

با تشكر

خوب دادلی دوباره به جمع مریدان لردسیاه خوش آمدی...!
تایید شد!!!

مرگ‌خوار شد!!!

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۲۱ ۱۶:۳۱:۴۹
ویرایش شده توسط [fa]راجر دیویس[/fa][en]Roger Davies[/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۲۱ ۱۹:۳۰:۵۲
ویرایش شده توسط تئودور نات در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۲۱ ۱۹:۳۲:۰۹
ویرایش شده توسط [fa]راجر دیویس[/fa][en]Roger Davies[/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۲۱ ۱۹:۳۷:۵۴

در دنيا تنها يك چيز از دست خز شدن رهايي يافت و ان نيز خوردن و اشاميدن است .

پیام زده شده در: ۱۵:۲۵ دوشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۸۶

هوریس اسلاگهورنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۲ سه شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۷:۴۴ شنبه ۷ مهر ۱۳۸۶
از گاراژ اجاس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 130
آفلاین
درود بر ولدمورت کبیر.
دیری گذشته است از آن شب که پرسشی را مطرح ساختی و همینک میبینم که مرگ ملعبه ای در دستانت است.
تاریخ روایت میکند از شاگردانی که استاد استادشان شده اند،پس همینک درخواست میکنم تا بنده را در جمع یارانت که یاران شب های کلوپ اسلاگ بودند،جای دهی.به امید روز که روشنایی نشان سیاه،از پرتوهای ناتوان ماه،درخشنده تر باشد.
اسلاگهورن.....او که اشویندر در دستانش ضجه ای از روی عجز و ناتوانی سر داد.

تایید شد!!! لردسیاه :هوریس مهره با ارزشی هستی! باشد که ارزش مند بودن شما در زیر سایه نشان سیاه مشخص گردد.

مرگ‌خوار شد!!!

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۲۱ ۱۶:۲۴:۲۷
ویرایش شده توسط [fa]راجر دیویس[/fa][en]Roger Davies[/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۲۱ ۱۹:۲۹:۴۹
ویرایش شده توسط [fa]راجر دیویس[/fa][en]Roger Davies[/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۲۱ ۱۹:۳۷:۵۹

پیام زده شده در: ۱۴:۴۴ یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۸۶

دیوید پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۱۹ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۳۷ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۳
از آزکابان فرار کردم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 97
آفلاین
نام: رباستین لسترانج
شغل:شغلی ندارم جز اینکه به دنبال لرد بروم
لقب: من را بیشتر به برادر رودفولس می شناسند.
سابقه عضویت در گروه مرگخواران: سابقا عضو بودم ولی به دلیل کار های مشنگی زیاد به دلیل فعالیت کم از این گروه بیرون رانده شدم.
سابقه ی عضویت در محفل ققنوس: هرگز.
هدف از پیوستن به ارتش تاریکی :با لرد باشیم و حال کنیم و توی خونه ی ریدل ول بتابیم.

یه نمایشنامه هم می زنم واسه علاقه ای که به لرد دارم.

تاريكي بر همه جا حكمفرما شده بود . شبي بود تاريك و بي ستاره ، در محلي مخوف كه گورستاني قديمي مي نمود افراد لرد سياه جكع شده بودند و در انتظار از راه رسيدن اربابشان بودند .
مرگخواران قديمي و وفادار لرد سياه نگراني نداشتند ولي كساني كه اندكي به او خيانت كرده بودند از ترس نفسشان بند آمده بود . يكي از آن افراد لوسيوس مالفوي بود كه با خراب كردن نقشه لرد براي گرفتن گوي پيشگويي هنوز در مجازات بود . در ميان مرگخواران جوان تازه واردي نيز ديده ميشد ، موهايي قرمز و كوتاه داشت و بسيار مضطرب به نظر مي رسيد .
سر انجام ارباب تاريكي ظاهر شد . او با قامت بلند و چشمان نافذ خود يكي يكي مرگخواران را از زير نظر مي گذراند . نگاهش به لوسيوس افتاد و لبخندي شيطاني زد ، رنگ از صورت لوسيوس پريد !
ولدمورت : بالاخره ديدمت لوسيوس ! دوست حقه باز من . خيلي ازت عصباني شدم ، و سزاي عملتو ميبيني ، كروشيو !
لوسيوس به زمين افتاد و طوري از درد به خود پيچيد كه انگار داشت در آتشي نامرئي ميسوخت . جوان مو قرمز چهره اش را در هم كشيد ، اما بقيه مرگخواران واكنشي نشان ندادند زيرا اين مسائل براي آنها عادي بود .
لرد سياه بقيه مرگخواران را از نظر گذراند و گفت : دوستان من ! بعضي از شما براي من شجاعانه مبارزه كرديد و من پاداشي شگرف به شما خواهم داد ، اما بعضي از شما با بي عرضگي خودتون باعث از دست دادن گوي شديد . سزاي عمل شما اينه !‌ ( و با انگشت به لوسيوس كه داشت از زور درد گريه ميكرد اشاره كرد )
ولدمورت ادامه داد : مثل اينكه عضو تزاه اي رو هم مي بينم . بله بله ... مي شناسمت . خوشم اومد ! وفاداري هيچوقت خوب نبوده . بايد شروع كنم .
و چوبدستي اش را روي دست جوان گذاشت و شروع به خواندن وردي طولاني كرد .
ساينام فاگام اريكيتابرو سايرانسا فيراكوتانايوس اربروتا فروتبا ..
--------
جوان مو قرمز از درد به خود مي پيچيد . كمي چهره اش را بالا آورد و نور مهتاب بر صورت كم مكي اش افتاد . او رون ويزلي بود ! دوست صميمي هري پاتر .
زير لب گفت : من هيچ وقت هيچي نداشتم ولي هري هميشه دارا بود . من رداهاي كهنه مي پوشيدم ولي اون با پولاش خوش بود . من هرميونو دوست داشتم اما اون دوست دختر هري شد چون من پول نداشتم و مو قرمز و كك مكي بودم ! انتقام ميگيرم ، از همشون ! از هري گرفته تا مادر خيكي و شدر ديوونه و بردار از خود راضي ام . من يه مرگخوار هستم ! شكنجه شون ميدم !
رون در ميان فرياد هايش ، لبخندي زد .

تایید شد!!! لردسیاه.

مرگ‌خوار شد!!!

ویرایش شده توسط رباستین لسترانج در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۲۰ ۱۴:۵۳:۳۸
ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۲۱ ۱۶:۲۰:۲۶
ویرایش شده توسط [fa]راجر دیویس[/fa][en]Roger Davies[/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۲۱ ۱۹:۳۰:۰۱
ویرایش شده توسط [fa]راجر دیویس[/fa][en]Roger Davies[/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۲۱ ۱۹:۳۲:۵۶

[c

پیام زده شده در: ۱۶:۲۵ پنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۸۶

حسن مصطفیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۶ پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۹:۵۳ چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۸۷
از درگاهان قشم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 41
آفلاین
نام:حسن مصطفي
شغل:رئيس فدراسيون كوئيديچ البته بنده من الباب داوري كوئيديچ و غيره هم تخصصاتي داشتم

سابقه پيوستن به مرگخواران:در دسترس نميباشد شما اگر نگاهي به تاريخ عضويت بنده بفرماييد ميبينيد كه زمان زيادي ازش نميگذره بد تر از اون اينه كه من اصلا شايد يه روز هم نشده كه به ايفاي نقش پيوستم اما فكر كنم جراتي كه داشتم و با اين سابقه كم اودم جسارت فرمودم جزو دارو دسته عظيم مرگخواران بشم خودش يه پوئن مثبت برام باشه.

سابقه عضويت در ارتش سفيد:در دسترس نيست و نخواهد بود تنها در صورتي تن به اين ذلت خواهم داد كه احتياج مبرمي به پشم جهت صنايع قالي بافي داشتم باشم.اخه ميدونيد البوس معدن متحرك پشمه

هدف از پيوستن به ارتش تاريكي:به جز خدمت صادقانه به ارباب نميدونم كه چه چيز ديگه اي ميتونه هدف من باشه.به جز جان فشاني براي ارباب مگه هدف ديگه اي هم در زندگي هست .
http://www.jadoogaran.org/modules/new ... id=163006#forumpost163006

اينم پستم به دليلي اسباط وفاداري
درود بر ارباب

خب پستت به دلیل این که بسیار شیفته لرد هستی قبول میباشد.اما بهتر بود کمی سبک فیلم میشد.اما باز هم خوب بود.
تایید شد!!!(اینم سه تا واسه راجر جان)
موفق باشی
معاون لرد سیاه
تئودور نات

هوشت!!! تاييد شد!!!
اينجا بيشتر از ايفاي نقش تاييدي داريما! عجيبه!

ویرایش شده توسط تئودور نات در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱۷ ۱۷:۳۳:۴۲
ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱۷ ۱۷:۳۶:۰۵
ویرایش شده توسط تئودور نات در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱۷ ۲۲:۵۹:۳۳
ویرایش شده توسط [fa]راجر دیویس[/fa][en]Roger Davies[/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱۸ ۰:۲۸:۲۷

پیام زده شده در: ۶:۴۱ پنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۸۶

فورتسکيو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۹ جمعه ۷ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۲۳ شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۸۸
از اینجا، اونجا
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 85
آفلاین
به نام خدا
نام: فورتسکیو
شغل:قدیما وزیر سحر و جادو بودم و حالا در تابلووهستم. لقب: باید ببینم لرد کبیر چی می خواد !
سابقه عضویت در گروه مرگخواران: متأسفانه بار اولم است، اگر ایشان بپذیرند.
سابقه ی عضویت در محفل ققنوس: به هیچ وجه ! می دونی که دامبلدور با وزیرا خوب نسیت، اما با من خوب بود ولی در مورد محفل چیزی ازم نخواست خوب منم نرفتم !
هدف از پیوستن به ارتش تاریکی :خدمت به لرد تا پای جان و جبران زحمات ایشان
تملق نباید کرد. به پست من در اینجا توجه کنید. که لرد شجاعانه عشق هری و دوستش را نابود می کند.

با تشکر

لرد سیاه:

امیدورام بعد از پیوستن به جبهه تاریکی شاهد درخشش بیشتر شما باشیم. تایید شد!

هییی! ارباب! قرار بود سه تا علامت تعجب بزنیا!!! این آخرین باریه که این طوری تایید می‌کنم
مرگ‌خوار شد!!!

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱۷ ۱۱:۳۵:۰۸
ویرایش شده توسط [fa]راجر دیویس[/fa][en]Roger Davies[/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱۷ ۱۲:۵۵:۲۱

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۹:۴۲ چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۸۶

فورتسکيو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۹ جمعه ۷ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۲۳ شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۸۸
از اینجا، اونجا
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 85
آفلاین
به نام خدا
نام: فورتسکیو
شغل:قدیما وزیر سحر و جادو بودم و حالا در تابلووهستم. لقب: باید ببینم لرد کبیر چی می خواد !
سابقه عضویت در گروه مرگخواران: متأسفانه بار اولم است، اگر ایشان بپذیرند.
سابقه ی عضویت در محفل ققنوس: به هیچ وجه ! می دونی که دامبلدور با وزیرا خوب نسیت، اما با من خوب بود ولی در مورد محفل چیزی ازم نخواست خوب منم نرفتم !
هدف از پیوستن به ارتش تاریکی :خدمت به لرد تا پای جان و جبران زحمات ایشان

با تشکر

لردسیاه:
فورتسکیو ، شما پستی که برای اعلام وفاداری به لرد باشد نزدید، از همین رو ما شما را زیر نظر داریم... تا در صورت فعالیت خوبتان نشان سیاه را روی دستتان حک کینم.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱۶ ۱۰:۴۸:۳۹

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۴۴ دوشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۸۶

مده آ مالفوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۹ شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲:۳۲ پنجشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۸
از چاله افتادم تو چاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 99
آفلاین
نام:مده آ مالفوی
شغل:معجون سازی
لقب:مدی، خوشگله، باحال، عشقی، بوق بوق، کجا وایسا با هم بریم، جیگرتو بخورم الهی، در خدمت باشیم، بیا با هم بریم...بووووووووووووق....
سابقه عضویت در گروه مرگخواران:نه متاسفانه :no:
سابقه ی عضویت در محفل ققنوس: ابدا! از این حرفا نزنین بدم میاد! من و اون جوجه فکلیا؟ عمرا...!
هدف از پیوستن به ارتش تاریکی : پیوستن به لرد تاریکی، سیاه کاری، آزار و اذیت ملت سفید، پیدا کردن دوست، زیاد شدن تعداد پستا، شرکت تو ماموریت، کلاس مرگخواری، هویجوری دور هم باشیم...

من پستمو تو جی تی وی زدم، پست 485
جزو روله دیگه، نه؟
اگه نیست و باید یه پست رول دیگه بزنم، میشه تو تالار خودمون باشه؟ خب شما که دسترسی دارین دیگه...

این پست شما هیچ ربطی به لرد سیاه و نشان دادن وفاداری نداشت.و برای همین متاسفانه تایید نمی شوید!
در ضمینه این که تو تالار خصوصی پست بزنید باید بگم که شما میتوانید و لینکش رو بزارید.
با تشکر تئودور نات

ویرایش شده توسط تئودور نات در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱۵ ۰:۵۴:۴۲
ویرایش شده توسط تئودور نات در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱۵ ۱:۱۵:۵۸
ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱۵ ۹:۴۳:۴۰

تا تو نگاه می کنی، کار من آه کردن است...
ای به فدای چشم تو...کوفت! مگه مرض داری نیگا می کنی؟!

پیام زده شده در: ۴:۱۲ دوشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۸۶

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۵ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۰۵ چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
از لندن-یه عکاسی موگلی نزدیک کوچه دیاگون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 704
آفلاین
اي خادمان لرد سياه پيوندتان مبارک!
باشد که در اين سراي اهريمني خود و دوستان خود را شاد نماييد
از همينجا ميگويم که همه شما را بازداشت ميکنم و به آزکايان مي فرستم مگر با رشوه و رفيق بازي و پارتي بازي و کلا بچه محل بازي!
اين پيغام از طرف وزير بود و من هيچ نقشي نداشتم...اين اعلام وجود وزارت است و به زودي وزارت هم به صحنه ايفاي نقش بر مي گردد!

هوووم امضاي آفتابه اي بسته!
[b][color=996600]
بينز نامه
بيا يا هم به ريش هم بخنديم...در سايتو واسه خنده ببنديم
بيا تا ريش ها ب

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.