هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۱۳:۱۵ جمعه ۲۵ تیر ۱۳۹۵

روبيوس هاگريد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۵ جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱:۲۵:۳۴ جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲
از شهری که کودک نداشت.
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 459
آفلاین
سولان
آقا داستان از چه قراره هي زرتي اعلاميه و قانون و فيلان و بيسار ميدين ، يدونه بدليل اعتراض هم ميندازين تنگش؟
تنها مكان اعتراض مگه اين تاپيك نيست؟
كو پس؟ من كه اعتراضي نمي بينم.
اگه قرار باشه همينطور پشت پرده عشق و حال كنيد ما اينجا زير آفتاب بسوزيم، ما هم شب كه پشت پرده داغ شد نميذاريم شما بياين بيرون باد بخورينا...

ما يه خانواده ايم! اگه ارزني عقل تو سرمون مونده باشه و هنوز آفتاب جلوي پرده مغزمونو تجزيه نكرده باشه، فكرمونو كار ميندازيم كه با يه سري اعمال اشتباه، بين اعضاي خانواده خودمون اختلاف و ناراحتي راه نندازيم.
تشكر!

تصویر کوچک شده

«میشه قسمت کرد، جای اینکه جنگید، میشه عشقو فهمید، باهاش خندید
میشه سیاه نبود، سفید نکرد. میشه دنیا رو باهمدیگه ببینیم
رنگی
منو حس میکنی؟ نه؟ نه! تو سینه‌ت دیگه شده سنگی.
و سنگین. و سنگین‌تر بیا روی سطح برای روز بهتر...»

پیام زده شده در: ۲۰:۰۶ سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵

باروفیو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۴۲ جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۶:۱۵ شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶
از محصولات لبنی میش استفاده کنید!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 191
آفلاین
خوب در این صورت امتیازی از گروهم کسر نمیشه؟ قصد داشتم استادی جایگزین کنم تا از متضرّر شدن گروه و همچنین تغییر برنامه‌ی مدوّن این ترم جلوگیری کنم. اگر نمیشه که خوب اوکی من مورد دوّم رو انجام میدم. ممنون.

I'm sick of psychotic society somebody save me

پیام زده شده در: ۱۸:۰۵ سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
نقل قول:

باروفیو نوشته:
عرض سلام و خسته نباشید.

تدریس در این ترم زمانی به من پیشنهاد شد که مدیریت بر عهده شخص دیگه ای بود. با توجّه به این که نظر ایشون بر ادامه روال چند ترم اخیر یعنی تمرکز بر رول نویسی و تقویت رول نویسی تازه وارد ها بود من تدریس رو پذیرفتم. با تغییر مدیریت و با نظر ناظران گروه ها به مرور قوانین تغییر کرد و تمرکز از روی تازه واردها برداشته شد با این حال تصوّر من به غلط بر این بود که روال همچنان به شکل سابق خواهد بود امّا خوب با شروع جلسه اوّل متوجّه شدم که تصوّرم اشتباه بوده. ابتدائاً متوجّه وجود سؤالات تاریخی در تدریس پروفسور مرلین شدم که توقّع پاسخ‌های مبتنی بر تاریخ رو هم دارن. قصد اعتراض به این مورد رو داشتم که دیدم در تدریس شخص مدیر هم به پاسخ‌های مبتنی بر خلّاقیّت برای بعضی سؤالات نمره‌ای تعلّق نمی‌گیره. به هر حال سلایق متفاوته و من با دوستان اختلاف نظر دارم. قصد هم ندارم دوباره بحث‌هایی که بارها مطرح شده و در پی اون‌ها با نظر اکثریّت اعضا و تأیید اعضای باتجربه سایت در انجمن ویزنگاموت، رویّه فعلی منسوخ شده رو مطرح کنم. فقط با توجّه به این که فعّالیّت هاگوارتز رو در حال حاضر به هیچ وجه مفید نمی‌دونم تقاضا دارم با درخواست من مبنی بر این که استادی معرفی کنم که تدریس درس مراقبت از موجودات جادویی رو تا پایان ترم به جای من برعهده بگیره موافقت بشه.

با تشکّر.

بابت تاخیر عذرخواهی میکنم !
شما استاد جایگزین دارید اگر شخص جایگزین شما توانایی تدریس را دارد الویت با این شخص است !
اگر هم که نه مشکلی نیست امتیازات جلسه اول را ارسال و کلاس را ادامه ندهید نیازی به معرفی شخص دیگری نیست !
ممنون از شما
موفق باشید

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۴۱ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۵

باروفیو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۴۲ جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۶:۱۵ شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶
از محصولات لبنی میش استفاده کنید!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 191
آفلاین
عرض سلام و خسته نباشید.

تدریس در این ترم زمانی به من پیشنهاد شد که مدیریت بر عهده شخص دیگه ای بود. با توجّه به این که نظر ایشون بر ادامه روال چند ترم اخیر یعنی تمرکز بر رول نویسی و تقویت رول نویسی تازه وارد ها بود من تدریس رو پذیرفتم. با تغییر مدیریت و با نظر ناظران گروه ها به مرور قوانین تغییر کرد و تمرکز از روی تازه واردها برداشته شد با این حال تصوّر من به غلط بر این بود که روال همچنان به شکل سابق خواهد بود امّا خوب با شروع جلسه اوّل متوجّه شدم که تصوّرم اشتباه بوده. ابتدائاً متوجّه وجود سؤالات تاریخی در تدریس پروفسور مرلین شدم که توقّع پاسخ‌های مبتنی بر تاریخ رو هم دارن. قصد اعتراض به این مورد رو داشتم که دیدم در تدریس شخص مدیر هم به پاسخ‌های مبتنی بر خلّاقیّت برای بعضی سؤالات نمره‌ای تعلّق نمی‌گیره. به هر حال سلایق متفاوته و من با دوستان اختلاف نظر دارم. قصد هم ندارم دوباره بحث‌هایی که بارها مطرح شده و در پی اون‌ها با نظر اکثریّت اعضا و تأیید اعضای باتجربه سایت در انجمن ویزنگاموت، رویّه فعلی منسوخ شده رو مطرح کنم. فقط با توجّه به این که فعّالیّت هاگوارتز رو در حال حاضر به هیچ وجه مفید نمی‌دونم تقاضا دارم با درخواست من مبنی بر این که استادی معرفی کنم که تدریس درس مراقبت از موجودات جادویی رو تا پایان ترم به جای من برعهده بگیره موافقت بشه.

با تشکّر.

I'm sick of psychotic society somebody save me

پیام زده شده در: ۱۹:۴۷ پنجشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۵

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
نقل قول:

وندلین شگفت انگیز نوشته:
آقا دو تا سوال:
1-اون ترم که سالازار هم مدیر بود هم شاگرد یه سری هرج و مرج ها رخ داد و مثلا به علت نامدیریتی ازش امتیاز کسر شد که بعد گفتن مدیر مدیره دانش آموز نیست که گروه داشته باشه و بعد اعتراض شد که چرا مدیر پس تو کلاسا شرکت می کنه و آخرش نگرفتیم امتیاز کم شه یا نشه و در انتها همه چی گورید به هم:|
الان که شما هم مدیری هم استادی هم کاپتان کوییدیچی- یحتمل دانش آموزم هستی، مرحبا بکم :همر- باز همه نگوره به هم؟

2- اگه یکی بین ترم عضو ایفا بشه ثبت نام هم بسته باشه چه کار کنه؟ نیاد هاگ؟:-؟ ثبت نامو باز نگه میداریم؟ چه؟

با تشکر:)

ما کلا همه کاره هیچ کاره ایم
نه از منم امتیاز کم بشه حسابه از اولشم همین طوری بوده ترم سالازار حالا چه مشکلاتی پیش اومده دقیقا خبر ندارم ولی من هم مثل بقیه هستم و هیچ استثنایی وجود نداره

در مورد ثبت نام اون شخص میتونه شرکت کنه ولی سوال 5 امتیازی رو نمیتونه پاسخ بده

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۴۳ پنجشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۵

وندلین شگفت انگیز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۲ پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۱:۲۹ دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶
از اون طرف از اون راه، رفته به خونه ی ماه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 382
آفلاین
آقا دو تا سوال:
1-اون ترم که سالازار هم مدیر بود هم شاگرد یه سری هرج و مرج ها رخ داد و مثلا به علت نامدیریتی ازش امتیاز کسر شد که بعد گفتن مدیر مدیره دانش آموز نیست که گروه داشته باشه و بعد اعتراض شد که چرا مدیر پس تو کلاسا شرکت می کنه و آخرش نگرفتیم امتیاز کم شه یا نشه و در انتها همه چی گورید به هم:|
الان که شما هم مدیری هم استادی هم کاپتان کوییدیچی- یحتمل دانش آموزم هستی، مرحبا بکم :همر- باز همه نگوره به هم؟

2- اگه یکی بین ترم عضو ایفا بشه ثبت نام هم بسته باشه چه کار کنه؟ نیاد هاگ؟:-؟ ثبت نامو باز نگه میداریم؟ چه؟

با تشکر:)

تصویر کوچک شده

دیدمش از این جا رفت، اون بالا بالاها رفت!

پیام زده شده در: ۱۳:۴۰ پنجشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۵

لاکرتیا بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۸ شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۵:۴۶ چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵
از همان روزی که با شلاق و خون دیوار چین را ساختند!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 430
آفلاین
سلام.
استاد جایگزین بنده هم آتیشه.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۵

ریگولوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۷ پنجشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۷:۵۴ پنجشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۸
از یو ویش.
گروه:
کاربران عضو
پیام: 279
آفلاین
بله... مثکه اجباریه این قانون استاد جایگزین. خلاصه خدمتتون عرض کنم که بلا جان کمک کردن سر مام بی کلاه نمونه.

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۲۸ چهارشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۵

بلاتریکس لسترنجold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۷ پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۱:۲۲ شنبه ۱۵ مرداد ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 188
آفلاین
نقل قول:
شما استاد جایگزینت فراموش نشه

مساله فراموشی نبود. صرفا نمیدونستم که اجباریه وگرنه از ابتدا بهش فکر میکردم. خیلی وقته از هاگوارتز دور بودم و قوانین جدیدتر رو نمیدونم.

استاد جانشینِ من دراکو مالفوی هستش.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۵/۴/۱۶ ۱۲:۵۷:۰۲

?You dare speak his name
!Shut your mouth
!You dare speak his name with your unworthy lips

پیام زده شده در: ۲۰:۳۲ سه شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۵

هری پاتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۶ پنجشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۹:۳۱ یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۸
از فضا آورد منُ پایین بین شما بر زد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 137
آفلاین
سلام و علیکم و رحمت الله و برکاته!

من جلسه ی اول نیستم متاسفانه و استاد جایگزینم یعنی هاگرید میاد و تدریس می‌کنهو لطفا مالفوی ها نیان اخراجش کنن، مرسی، عَه!

تایید شد ! (استرجس پادمور)

ویرایش شده توسط استرجس پادمور در تاریخ ۱۳۹۵/۴/۱۵ ۲۱:۲۱:۴۶

All you touch and all you see, is all your life will ever be

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.