هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۱۶:۴۰ پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷

یوآن بمپتون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۹ سه شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۵:۵۴:۳۲ جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲
از اکسیژن به دی‌اُکسید کربن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 65
آفلاین
1. ﺗﺤﺖ ﭼﻪ ﺷﺮﺍﯾﻄﯽ ﺗﺨﻤﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﺩﺍﺩﻩ ﺷﺪﻩ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﻣﯽﺷﻪ ﻭ ﺣﯿﻮﻭﻥ ﺩﺍﺧﻠﺶ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎ ﻣﯿﺎﺩ؟ ‏(3 ﺍﻣﺘﯿﺎﺯ)

خب ببین، من طی آزمون و خطاهای زیاد فهمیدم که تخمی که بهم داده شده، وقتی شکسته میشه که شرایط و اتفاقات زیر 'همزمان' به‌وجود بیان:

۱- آلمان به کره‌ی جنوبی ۲-۰ ببازه.
۲- از سه کشور السالوادور و استرالیا و اسکاتلند، از هرکدوم یه نفر، بصورت همزمان شام‌شون تسترال‌پلو باشه.
۳- آسمون رنگش زرشکی و نارنجی باشه.
۴- دمای اتاقی که من و تخم توش هستیم، +۲۷ باشه.
۵- تخم رو بکوبم توی کلّه‌ی موجودِ توی تخمِ لینی.

2. ﻏﺬﺍﯼ ﻣﻨﺎﺳﺐ ﺣﯿﻮﻭﻥ ﺷﻤﺎ ﺩﺭ ﺩﻭﺭﺍﻥ ﻃﻔﻮﻟﯿﺖ ﭼﯿﻪ؟ ﭼﺮﺍ؟ ‏(2 ﺍﻣﺘﯿﺎﺯ)

لینی... لینی؟ ... یه واقعیتی هس که... می‌خوام... بهت بگم... قول بده که خودت رو نبازی... اوکی؟
غذای مناسب حیوونِ من... چیزی نیس جز... لینی!
آره، خودت! حیوونِ من میگه که لینی می‌خواد. لینی!
باور نداری؟ خودت گوش بده، خودت مطمئن شو! ببین: صدای حیوونِ من

3. ﻧﻘﺎﺷﯽﺍﯼ ﺍﺯ ﺗﺨﻤﺘﻮﻥ ﺩﺭ ﺣﺎﻟﺘﯽ ﮐﻪ ﻫﻨﻮﺯ ﻧﺸﮑﺴﺘﻪ ‏(1 ﺍﻣﺘﯿﺎﺯ)

تصویر کوچک شده

ﻭ ﺩﺭ ﺣﺎﻟﺘﯽ ﮐﻪ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻩ ﻭ ﺟﺎﻧﻮﺭﺗﻮﻥ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎ ﺍﻭﻣﺪﻩ ﺑﮑﺸﯿﻦ. ‏(4 ﺍﻣﺘﯿﺎﺯ‏)

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۳۶ چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷

لیزا چارکس old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۲ یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۳:۵۶ سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷
از دشت مگس‌ها!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 54
آفلاین
1. تحت چه شرایطی تخمی که به شما داده شده شکسته می‌شه و حیوون داخلش به دنیا میاد؟ (3 امتیاز)

خب حیوان من "اسمارتیزیسم" قشنگم است. او آنقدر قشنگ است که تخمش هم شبیه اسمارتیز است. من تخم را دادم به یک عدد رونالد ویزلی تا پوسته‌ی روی آن را بلیسد و بخورد.
او پوسته‌ی رویی را خورد و و به درد دل دچار شد که خب به من ربطی ندارد و به خیالم هم نیست.
پوسته‌ی روئی کنده شده و پوسته زیرین را مشاهده می‌کنم که از لایه‌ی شفافی پاستیل شکری تشکیل شده است که خب زحمت آنها را سامورایی عزیز، تاتسویا موتویاما و هرمیون گرنجر کشیدند.
آن لایه که باز شد اسمارتیزیسم قشنگم داخل شد یا هم خارج شد. زیاد فرقی ندارد. مهم این است که با کمک دوستان عزیزم باری دیگر توانستیم یک مشکل را حل کنیم و اسمارتیزیسم قشنگم را از آن جای تنگ پاستیلی دربیاوریم.

٢. غذای مناسب حیوون شما در دوران طفولیت چیه؟ چرا؟ (2 امتیاز)

راستش من اول دیدم که با دهانی نیمه باز سمت رونالد ویزلی می‌رود ولی بعد تغییر جهت داد و به سمت تخم خود رفت. راستش او یکم خنگ است و نمیفهمد که از اول می‌توانست همانجا باشد. اما وقتی به تخم خود رسید دهانش را مانند ادوارد دست قیچی که وقتی خوابش می‌آید خمیازه می‌کشد باز کرد و تخمش را دو پوزه‌ای خورد. و از آنجا فهمیدم او ترکیبی از لایه رویی اسمارتیز و پاستیل شکری می‌خورد.

٣. نقاشی‌ای از تخمتون در حالتی که هنوز نشکسته (1 امتیاز)، و در حالتی که شکسته شده و جانورتون به دنیا اومده بکشین. (4 امتیاز)

اسمارتیزیسم من با ترکیب سر شتر، شاخ تک شاخ، بدن عنکبوت و دم شیر از تخم به دنیا اومد.
تخم
حیوون خارج شده(اسمارتیزیسم قشنگم)

Courage doesn’t mean
.you don’t get afraid
Courage means you don’t
.let fear stop you

پیام زده شده در: ۱۴:۱۳ چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷

هرميون گرنجرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۰ شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۰:۱۹ چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷
از خلاف آمد عادت بطلب کام
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 109
آفلاین
1. تحت چه شرایطی تخمی که به شما داده شده شکسته می‌شه و حیوون داخلش به دنیا میاد؟ (3 امتیاز)

استاد این تخمی که من برداشتم یه مشکلی داشت! برق داشت!
اول به نظر تخم گوگولی و خوش رنگی میومد، مخصوصا که رو سطحش پر هم داشت.ولی بعد که برداشتمش یه جریان ضعیف برق ازم رد شد و موهام سیخ شد. فکرکنم ازم خوشش اومد!
اونجور که من تو کتابای مختلف گشتم اسم این موجود ائومائولایت هست و توی گندم زارها یا بین علف های خشک زندگی و استتار میکنه. ائومائولایت ها با اینکه ظاهر بسیار ناز و گوگولی ای دارن اما از خودشون الکتریسیته ساطع می کنن که الکتریسیته فرد بالغش به راحتی انسان رو میکشه! اطلاعات زیادی ازشون پیدانکردم ولی سعی کردم با قلقلک دادن تخم و چرب زبونی راضیش کنم از تخم بیرون بیاد. آخرش وقتی حسابی ناامید شده بودم، رون با شیرینی هایی که از آشپزخونه کش رفته بود وارد تالار شد و ائومائولایت وقتی بوی شیرینی رو حس کرد، بلاخره بیرون اومد.

2. غذای مناسب حیوون شما در دوران طفولیت چیه؟ چرا؟ (2 امتیاز)

دراین مورد تو کتابا چیزی نبود، اما اینجوری که از طفولیت ایشون تاحالا معلومه اینه که عاشق شیرینی گردویی و هرچیز زرد رنگه! حتی اگه اون دسته ی جاروی هری باشه و بسیار هم خوش اشتهاست!

3. ائومائولایت ما

lost between reality and dreams

پیام زده شده در: ۱۱:۰۵ چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷

ریونکلاو، وزارت سحر و جادو، مرگخواران

لاديسلاو زاموژسلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۵ دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۳
آخرین ورود:
دیروز ۱۶:۲۲:۴۸
از یترومایسین
گروه:
کاربران عضو
ناظر انجمن
ریونکلاو
ایفای نقش
مترجم
مرگخوار
پیام: 541
آفلاین
1. در چه شرایطی تخم شکسته می شود؟

تخم ما نمی شکند لینی آ! تخم ما به ما تبدیل می شود؛ بدینگ گونه که شل شده و ما دست و پایمان از آن بیرون می زند و ما تا شش پنج سالگی آن را می پوشیم و این سوی و آن سوی می رویم حتی و پز هم می دهیم!

2. غذای ما درون تخم مان چیست؟

هوا، زیرا که به وفور و با کمترین بهایی در انواع گونا گون یافت می شود.

3. نقاشی ما پس و پیش از شکستگی:

نقاشیمان

تخم ما مثل تخم لاک پشت گرد است، ما را نمی شود در حال تخمی خورد چرا که حرام می باشیم.
( تا اینجا ما متوجه شدیم که می توانیم سایرین را بخوریم. حلال اند!)

با تشکر

لادیلاودولادیسیدیلاودوس... یا چیزی شبیه به این.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۲۳ چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷

هافلپاف، مرگخواران

سدریک دیگوری

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۳ دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
دیروز ۲۳:۱۱:۳۵
از خواب بیدارم نکن!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
هافلپاف
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 699
آفلاین
سلام پروفسور وارنر!

برای اینکه تخم ما بشکنه، اول باید اونو به مدت سیزده دقیقه و چهل و هفت ثانیه روی شعله ی مستقیم آتش بگیریم. توی این مرحله باید خیلی حواسمون باشه که زمان گفته شده کاملا دقیق باشه.
بعد باید توی یه ظرف دیگه، دو قطره اشک جغد آمریکایی ماده، سم مار رو به مرگ، ناخن پودر شده ی گرگینه، بال ریز ریز شده ی خفاش و مقداری آب رو باهم مخلوط و تخم رو آغشته به ماده ی به دست آمده بکنیم. هر یک از این مواد، ماهیت موجود داخل تخم رو تغییر میدن؛ اشک جغد باعث میشه موجود دارای سر جغد بشه. سم مار باعث مرگبار شدن بزاق دهان موجود میشه، ناخن گرگینه، پنجه های موجود رو تیز و خطرناک میکنن و بال ریز ریز شده ی خفاش، موجود داخل تخم رو دارای بال خفاش میکنه.
بعد از انجام این کار، باید تخم رو سه بار خلاف جهت عقربه های ساعت، روی خاکستر کوه اتشفشان بغلتونیم.
در مرحله ی آخر، باید با تکه چوبی به قطر نیم و به طول ده سانتی متر، به صورت آرام و منظم به بالای تخم ضربه بزنیم؛ توجه داشته باشید که اندازه ی چوب مسئله ی مهمی است.
پس از گذشت دقایقی، تخم شکسته و موجود درون آن بیرون می آید.

تخم من، یه تخم استثناییه که با بقیه ی تخما فرق زیادی داره. در اصل اون یه تخم اژدهاست؛ولی همونطور که تو سوال قبل گفتم، به دلیل وجود مواد مختلف مثل اشک جغد، هر یک از اجزاش با اجزای یه اژدهای معمولی فرق میکنه. مثلا اگه بجای اشک جغد، اشک تک شاخ بریزیم، اژدها دارای سر تک شاخ میشه. بنابراین، اژدهایی که الان توی تخم من هست، سر جغد داره؛ پس غذای اصلیش موش مرده است.

3. نقاشی‌ای از تخمتون در حالتی که هنوز نشکسته (1 امتیاز)، و در حالتی که شکسته شده و جانورتون به دنیا اومده بکشین. (4 امتیاز) حتما باید سایز تخمتون تو نقاشی مشخص باشه. معیار مقایسه رو من بذارین. یعنی سایز تخم رو در حالتی که کنار یه پیکسی قرار گرفته مشخص کنین.

نقاشی

فقط ارباب!
هستم...ولی خستم!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۴۲ سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷

پنه‌ لوپه کلیرواتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۲ شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۷:۰۴:۱۴ سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲
از گریمولد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 198
آفلاین
سلام استاد!

۱- استاد این تخم ما از اولشم خیلی لطیف بود. پوسته ش انقدر نرم و مخملی بود که نگو. یکم تحقیق کردم دیدم اول، باید یه بوس کوچولو رو قسمت نوک تیز ترش بزنی که یه وقت فکر نکنه بی صاحابه قهرکنه نیاد بیرون. خیلیم مهربون و خونگرمه و به خاطر همین باید اینو به مدت ۱۵ دقیقه بزاریم تو آب گرم بجوشونیم. بعد هم در بیاریم خشکش کنیم. دو دقیقه بعد میاد بیرون!

۲_ گفتم خیلی حیوون خونگرمیه. بخاطر همین هر چی بهش می دیم باید کاملا گرم باشه. مثل فرنی گرم، پوره سیب زمینی طبخ شده با روغن کرمانشاه گرم، شیربرنج گرم و غیره.

۳- before
ببخشید استاد باگوشی بود نمیشد شمارو ازین بهتر بکشم شرمنده😔
و
after

💙
خوشی ها حتی در بدترین لحظات هم می تونن پیدا بشن ، فقط در صورتی که یادتون بمونه چراغ ها رو روشن کنید. (پروفسور جانِ جانان😍)💙

🎈ریونکلاوو عشقه!🎈

پیام زده شده در: ۱۴:۵۲ سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷

آلکتو کرو old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۴ جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۰:۰۰ سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸
از ما هم شنفتن...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 204
آفلاین
1. تحت چه شرايطي تخمي که به شما داده شده شکسته مي‌شه و حيوون داخلش به دنيا مياد؟ (3 امتياز)

اين موجود گوگولي و بامزه که تخمش تو سبد ما بود، اسمش شاهگوشه (ترکيب کرم فلوبر و زي زي گولو) طبق تحقيقاتي که ما انجام داديم، ( که سبب شد يک فنجان معجون تغيير اندازه بکشيم سرمون) اين شاهگوش گوگولي ما، عاشق آهنگاي کلاسيک با ريتم آرومه؛ و همين که آهنگ آرامش بخش تو بوم باکسمون شروع به پخش شدن کرد، تخم شاهگوش شکست و شاهگوش گوگولي ع تخمش دراومد.

پ ن: پدرمون دراومد تا فهميديم چه شکلي ع تخمش مياد بيرون!

2. غذاي مناسب حيوون شما در دوران طفوليت چيه؟ چرا؟ (2 امتياز)

بر خلاف قيافه و آروم، دوستداشتني و گوگوليش، شاهگوش موجود خيلي وحشييه و صرف نظر ع قد و قوارش چن تا دندون تيز داره که با اونا خون ميمکه! بله درس فهميدين! شاهگوش خونخواره البته نه خون هر موجودي. اون فقط خونِ تازه ساحره جذاب رو مي خوره. ساحرهه حتما باس جذاب باشه!

3. نقاشي‌اي از تخمتون در حالتي که هنوز نشکسته (1 امتياز)، و در حالتي که شکسته شده و جانورتون به دنيا اومده بکشين. (4 امتياز) حتما بايد سايز تخمتون تو نقاشي مشخص باشه. معيار مقايسه رو من بذارين. يعني سايز تخم رو در حالتي که کنار يه پيکسي قرار گرفته مشخص کنين.

ما، استاد پیکسی و شاهگوش ملوس!

ویرایش شده توسط آلکتو کرو در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۲۶ ۱۴:۵۷:۴۴

اگر بار گران بودیم رفتیم!

پیام زده شده در: ۲۲:۳۰ یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷

فنریر گری‌بک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۴۱ جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۳:۰۱ سه شنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۲
از زیر سایه ارباب
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 552
آفلاین

تخمی که به ما داده شده، تنها در شرایط خاص و خفنی شکسته خواهد شد. این تخم تنها در زمان ماه کامل، در محیط کویری، در صورتی که زیر برف و خاک به صورت همزمان دفن شده باشد، شکسته خواهد شد تا موجود گوگولی مگولی درونش بیرون بیاید و والدینش هم که البته بسیار خسته هستند، به او میگویند: یک ماه کامل، یک کویر و یک برف را دیدی، از این پس همه چیز تکراریست.

غذای مناسب حیوان بنده در دوران طفولیت، پیتزای جویده شده میباشد. این حیوان که اسم خاصی هم حتی ندارد، همه چیز خوار است و چون اصولا در روی زمین غذایی کامل تر از پیتزا وجود ندارد، و معده این حیوان گوگولی هم بسیار کوچک است، پیتزا باید کاملا جویده شده، پودر شود، سپس با آرامش و محبت و قربان صدقه، در حلق جاندار ریخته شود.

3. نقاشی‌ای از تخمتون در حالتی که هنوز نشکسته (1 امتیاز)، و در حالتی که شکسته شده و جانورتون به دنیا اومده بکشین. (4 امتیاز) حتما باید سایز تخمتون تو نقاشی مشخص باشه. معیار مقایسه رو من بذارین. یعنی سایز تخم رو در حالتی که کنار یه پیکسی قرار گرفته مشخص کنین.

اینجاست پروفسور!

پیام زده شده در: ۱۹:۳۰ یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷

ماتیلدا استیونز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۱ پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۸:۵۱ چهارشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۹
از کالیفرنیا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 359
آفلاین
۱-تحت چه شرایطی تخمی که به شما داده شده، شکسته می شه و حیوون داخلش به دنیا میاد؟ (۳ امتیاز)

هان؟!... خب می دونی؟ خیلی باحال ماحال. الان بهت می گم ای پیکسی نازنین و خوشگل و استاد بامزه ی خودم. اول باید بذازیمش تو آب جوش، بعد دو دقیقه، درش بیاریم و بذاریم تو قابلمه ی آب یخ. باید توی قابلمه، کلی گوشت موشت بریزی. یهو می بینیم که داره گوشتا به تخم جذب میشه.

وقتی که همه ی گوشتا دور تا دور تخمو گرفتن، از قابلمه درش میاریم. شب زیر بالشت می ذاریمش.( نه نمی شکنه!) صبح که شد، جفت پا، می پریم رو تخم. و بالاخره با ناز و اشوه، تخم ماتیلدا استیونز که اژدهای بدون آتیشه و خیلی هم لپ داره، از تخم در میاد.

۲- غذای مناسب حیوون شما در دوران طفولیت چیه؟ چرا؟ (۲ امتیاز)

گوشت.( اینکه معلومه.) پیکسی( بهت بر نخوره استاد. ولی اون خیلی خوشش میاد. همیشه دنبالم میاد. پس لطفا تو کلاس، تبدیل به پیکسی نشو!) و از همه مهمتر، چیزی نیست غیر از... چوبدستی خودم( فقطم برای من! به طوری که من هفت بار چوبدستیمو عوض کردم. بدبختیو حال کردی؟ آخه من چه گناهی کردم که به من این حیوون دیوونه رو دادی؟)

و رسیدیم سر سوال چرات!

ببین، گوشت رو که خودت می دونی، انرژی می گیره. پیکسی بخاطر خوشگلیشه. بعضی وقتا وقتی میریم جنگل ممنوعه،( که طبق معمول دنبالم میاد!) پیکسی می بینیم. بهش می گم نرو بخورشون. اما اون از علاقه ی زیادش به من، میره دنبالشون و می خورتشون.( من تقصیر کار نیستم. پس منو دعوا نکن. برو سر اون خالی کن که همه ی دوستاتو خورده. آخه به من چه؟)

بعدش می بینم لپ دار تر شده و رنگ پوستش ،عوض شده. و اما چوبدستی های بدبختم! بعضی وقتا که اونا رو می خوره ، از دهنش اندازه ی پشه، آتیش بیرون می یاد.( آخه نداشتن آتیش براش یه عقده شده. بخاطر همینم میاد چوبدستی منو می خوره!) آره دیگه همین.

۳-نقاشی ای از تخمتون که هنوز نشکسته،(۱ امتیاز) ، و در حالتی که شکسته شده و جانورتون به دنیا اومده رو بکشین(۴ امتیاز) حتما باید سایز تخمتون تو نقاشی معلوم باشه. معیار مقایسه رو من بذارین. یعنی سایز تخم رو در حالتی که کنار یه پیکسی قرار گرفته مشخص کنین.

باشه پس بیا

خدافظ استاد پیکسی جان. آخخخ... لعنتی. پیکسی رو بلند گفتم. اینم که کنارمه. بدبخت شدی. برو قایم شو لینی!

Cause i don't wanna lose you now
I'm looking right at the other half of me

پیام زده شده در: ۱۸:۰۵ یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷

لاتیشا رندل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۴ دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۵:۳۹ پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹
از مرگ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 34
آفلاین

تحت شرایط بسیار خاص. چون حتی تخم من هم برام ناز می کنه. به همین خاطر باید اونو در شرایط بسیار بسیار ویژه قرار بدیم تا راضی بشه از تخم بیاد بیرون.
حالا شرایطش یه طرف راضی کردنش هم یه طرف. خلاصه بگم که تخم من گرما رو خیلی دوست داره. پس باید دو ماه توی یه آتش فشان فعال بذاریش و خودت هم از کنارش جم نخوری مبادا احساس غریبی بکنه.
بعد از دو ماه که گذاشتیش تو آتش فشان جیگرش حال اومد، بری براش انواع بازی‌ها و کتاب‌ها رو بخری تا یه ذره خستگی در بکنه.
بعد که خستگی در کرد کم کم باید راضیش کنی از تخم بیاد بیرون که انقدر سخته که نگم بهتره مردم وحشت می کنن. خلاصه این است راه بیرون اومدن موجود توی تخم.

موجود قصه‌ی ما حالا که اومد بیرون خب قطعا گشنشه. پس باید چی کار کنی؟ انواع غذاهای دلخواهش رو براش بخری. و البته اضافه کنم که باید به شیوه‌ای که دوست داره بدی بخوره وگرنه باید غذا رو از اول درست کنی. تازه غذا‌ها رو هم راضی نمی شه از بیرون براش بگیری. فقط و فقط خانگی. دست به غذاش هم بزنی دیگه نمی خوره باید دوباره درست کنی. تازه از این مدل غذا ها به این دلیل خوشش میاد چون اسماش پیچیدست. هرچی پیچیده تر بهتر.

3. نقاشی‌ای از تخمتون در حالتی که هنوز نشکسته (1 امتیاز)، و در حالتی که شکسته شده و جانورتون به دنیا اومده بکشین. (4 امتیاز) حتما باید سایز تخمتون تو نقاشی مشخص باشه.
[url=http://s8.picofile.com/file/8331860900/IMG_2519.JPG]این[/url] هم تصویر موجود پر‌دردسر.

ویرایش شده توسط لاتیشا رندل در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۲۴ ۱۸:۰۸:۰۸
ویرایش شده توسط لاتیشا رندل در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۲۴ ۱۸:۱۳:۵۲
ویرایش شده توسط لاتیشا رندل در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۲۴ ۱۸:۲۳:۴۲
ویرایش شده توسط لاتیشا رندل در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۲۴ ۲۰:۱۹:۳۱
ویرایش شده توسط لاتیشا رندل در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۲۴ ۲۰:۲۰:۴۰
ویرایش شده توسط لاتیشا رندل در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۲۴ ۲۰:۲۱:۵۰
ویرایش شده توسط لاتیشا رندل در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۲۴ ۲۰:۲۶:۵۵

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.