هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: نظر خواهی در مورد قوانین جدید کوئیدیچ
پیام زده شده در: ۱۴:۴۵ پنجشنبه ۹ فروردین ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
من نظر جالبی دارم که به نظرم اگر اجرا بشه خیلی خوب میشه و جالب میشه!!

نگاه کنید میتونید برای ورزشگاه ها قیمت بگذارید.
هر ورزشگاه را دو تیم فقط بتوانند بخرند و وقتی هر دو تیم خریدند اون دو تیم میشند هم شهری و بازی هاشون دربی نامیده میشه.

در مورد خریدن بازیکنان هم خودت یا ناظر دومی که بعدا انتخاب میشه امتیاز گذاری کنید و مثلا من 500 تا.باشگاهی که میخواد منو داشته باشه اولا باید 500 تا بده به تیمی که من الان هستم و دوما من هم راضی باشم تیمم را عوض کنم.

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

Re: نظر خواهی در مورد قوانین جدید کوئیدیچ
پیام زده شده در: ۱۳:۵۹ پنجشنبه ۹ فروردین ۱۳۸۶

پروفسور بینز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۸ سه شنبه ۱۰ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۱۳ جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱
از تالار عمومی ریون کلاو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 742
آفلاین
خوب من نام این تاپیک رو عوض کردم تا در مورد قوانین جدید کوئیدیچ نظر همه رو بدونم
البته در مورد قوانین نقل و انتقال و چگونگی دادن امتیاز یا گالیون به تیم ها تا بتونن بازیکن بخرن یا استادیوم اختصاصی بخرن یا حتی زمین تمرین اختصاصی بخرن یا اجاره کنن
هر کسی در این موارد نظری داره بده البته من خودم یه سری نظرات دارم که در آخر با توجه به نظرات شما میدم امیدوارم بتونیم این انجمن رو بهتر کنیم
منتظر نظرات شما هستم

[b][color=0000FF]بينز نام

Re: رای گیری برای داور مسابقات کوئیدیچ
پیام زده شده در: ۱۱:۵۱ سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۵

پروفسور بینز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تالار عمومی ریون کلاو
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
خوب از لرد عزیز تشکر میکنم به خاطر اعتمادی که به من کردند امیدوارم بتونم جواب اعتمادشون رو بدم
من فکر کنم این انجمن برای تمام بازیکنان کوئیدیچه یعنی مال همس و همه توش نقش دارن باید همه با هم همکاری کنیم تا یه کار گروهی خوب شکل بگیره
امیدوارم همگی لحظات خوشی رو در کنار هم داشته باشیم
بازم از پرسی ویزلی تشکر میکنم که باعث بوجود اومدن این لیگ شدن

پیام زده شده در: ۶:۳۶ سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۵

بلرویچ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۰ یکشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۴۷ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۵
از گاراژ ابی تیزی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 264
آفلاین
از همتون بخاطر انتخابم ممنونم . از پرفسور کوییرل هم بخاطر اعتمادش تشکر می کنم . امیدوارم در جام جهانی هم با قدرت ظاهر بشین .
در مورد کمک داور باید بگم که من با پروفسور بینز بسیار هماهنگم . و کسی به اندازه اون نمی تونه کمکم کنه . پروفسور بینز بیشترین فعالیت رو توی لیگ کرد و بدون شک حاظر برای پیشرفت انجمن کوییدیچ هر کاری از دستش بر بیاد انجام بده .

کمک داور : پروفسور بینز

در ضمن برای تشکیل تیم دلخواهتون در جام جهانی به تاپیک قوانین مسابقات و عضویت کوییدیچ برین و بعد از مطالعه قوانین مسابقات و قوانین عضویت ، به تاپیک عضویت برین و درخاست تشکیل تیم دلخواهتون رو بدین . اگر هم خواستین میتونین با تیمهای فعلی در جام جهانی شرکت کنین و در خواستتون رو برای عضویت در تیم فعلیتون بدین ، ولی از اسمهای خودتون استفاده کنین .
بشتابید برای بردن کاپ جام جهانی کوییدیچ .

دلبستگی من به پیکان جوانان گوجه ایم [size=large][color=000066]و[/color

پیام زده شده در: ۲۱:۳۳ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۸۵

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 791
آفلاین
به لرد عزیز تبریک می گم.واقعا حقش بود.در ضمن از همین جا آمادگیمو برای همکاری با ایشون اعلام میدارم.(بوی نظارت اومد ...)ولی از شوخی گذشته حاضرم به عنوان کمک داور در خدوت کوییدیچ باشم

پیام زده شده در: ۱۸:۲۳ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۸۵

پروفسور بینز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تالار عمومی ریون کلاو
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
میخواستم به عنوان اولین نفر به لرد عزیز تبریک بگم واقعا مستحقش بودی باید داور و مسئول برگزاری میشدی تبریک میگم
یه تشکر هم از پروفسور کوییرل عزیز میکنم که به رای بچه ها احترام گذاشت و واقعا خوب عمل کرد متشکرم
از همه کسانی که تو رای گیری شرکت کردند هم تشکر میکنم فکر نکنم اشتباه کرده باشید
از زحمات داورای گذشته پرسی ویزلی و اوتو بگمن و لودو بگمن هم قدر دانی میکنم

پیام زده شده در: ۱۸:۰۱ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۸۵

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
من یک ماه به اتو بگمن مهلت دادم تا این انجمن رو فعال کنه ولی این اواخر بیشتر با شکایت اعضا رو به رو شدم و در آخر تصمیم گرفتم یه رای گیری برای داوری گذاشته بشه تا دیگه گله و شکایتی پیش نیاد.
تقریبا مهلت اتو بگمن تموم شد و پرسی ویزلی هم نتوست این انجمن و همچنین تاپیکها رو موفق نگه داره و محیط خوبی رو برای اعضا فراهم کنه در واقع خودشون باعثش شدن.

من یه فرصت یه ماهه دیگه هم میدم اینبار به لردبلرویچ فکر میکنم بتونه از عهده اداره اون بر بیاد.بنظر من قوانین خوبه به شرطی که تمام بازیکنان موافق باشند.
خب اول اینکه با رای هایی که دیدم فکر کنم دیگه نیازی به نظر سنجی نباشه چون امکان تقلب توش زیاده برای همین اون عده که مخالف داوری و مسئولیت لرد هستن لطف کنن و از طریق پیام شخصی تا آخر هفته به من اطلاع بدن تا اگه تعدادشون زیاد بود یه فکر دیگه بکنم.

فعلا لردبلرویچ به عنوان داور از طرف من پذیرفته شده ایشون میتونن تاپیکی به نام قوانین برای کوییدیچ همچنین بازیکنان و غیره بزنن و از دیگر بازیکنان هم نظر خواهی کنن.
میتونن برای خودشون کمک داور هم انتخاب کنن تا تمام کارها رو بتنهایی انجام ندن چون خسته کننده خواهد بود.سعی کنید وظایف رو بین خودتون تقسیم کنید.
بعد از یک ماه فرصت داده شده در صورتیکه این انجمن بتونه خواسته های اعضا رو برای نمایشنامه نویسی برآورده کنه برای همیشه فعالیتش ادامه خواهد یافت و لرد به همراه کمک داور(در صورت تاییداز طرف من) ناظر انجمن نیز خواهند شد در غیر اینصورت انجمن پاک میشه.

موفق باشید

پیام زده شده در: ۳:۱۶ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۸۵

سالازار اسلیترینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۶ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۵۴ چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۸۷
از تالار اسرار
گروه:
کاربران عضو
پیام: 272
آفلاین
هومک با توجه به مطالعات بنده این لرد بلر نمیدونم چیچی عزیز برای داوری انتخاب شدن!
طبق استاندارد های حسن مصطفی ای ایشون نیز باید کله مبارک رو اسموت کنند! ( مخصوصا پشت موها رو ) !

خوب طبق اطلاعات بند ایشون که داوری رو شاخشه الان ای اوتول حون به مسئولیت گیزر داده !
در این مورد عرض کنم که باز هم طبق اطلاعات من (چقدر اطلاعات داشتم خودم خبر نداشتم ) این مسئولیت رو خود سرکار آقای کوییریل به ایشون دادن! پس باید ببینیم که خود لرد بلر نمیدونم چیچی پتانسیلش رو داره این مسئولیت رو بدوش بکشه یا نه! (امتحان ضرری نداره )

در آخر باید یاد آوری کنم اسموت کردن یادتون نره! مثل وزیر نشه ها! اول پشت موشو بزنین بقیه اش و خودش میزنه!
=--=-=-=-=-=-=-=
باشد که روح سالازار همواره همراه لرد بلر نمیدونم چیچی باشد!

نمایشنا

پیام زده شده در: ۲۰:۳۰ یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۵

اوتو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۰ دوشنبه ۱۶ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۱۲ شنبه ۹ تیر ۱۳۸۶
از اون بالا جغد میایَ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 286
آفلاین
خوب مثل اینکه تو این دوهفته خیلی اتفاقات افتاده .
خوب به نظرم حالا باید لرد رو داور مسابقات لیگ دونست ,پس امیدوارم ایشون بتونند خوب داوری کنند.
اما در مورد اینکه داور مسابقات هم میتونه لیگو نیز اداره کنه رو مخالفم لرد جان اگه بتونی از عهده ی داوری در بیای شاهکار کردی.
من در این مورد با پروفسور حرف میزنم ببینم چی میگه.
باز موفق باشی

فعلا با این حال میکنیم...

شخصیت جدید

پیام زده شده در: ۱۹:۳۹ یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۵

بلرویچ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۰ یکشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۴۷ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۵
از گاراژ ابی تیزی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 264
آفلاین
از همه اونهایی که به من رای دادن ممنونم . واقعا انتظار نداشتم که توی یک روز اینقدر رای بیارم . خیلی خوب میشه اگر همتون توی لیگ هم حضور داشته باشین ، باور کنین جایگاه کوییدیچ توی رول پلیینگ خیلی بیشتر از این حدیه که الان هست .

1 : در مورد نکته هایی که آرتیکوس اشاره کرد ،
اول باید بگم که : ایکاش همه نظرهاشون رو در مورد قوانین می دادند .
آرتیکوس عزیز بدون شک شما به نقاط ضعف این طرح اشاره کردی . این طرح نیاز به هماهنگی و کار گروهی قوی اعضا تیم داره . مطمئنن اگر تیمی هماهنگ کار نکنه پستش در نهایت زیبا از آب در نمیاد . ولی از جهتی این ناهماهنگی بدون شک وجود خواهد داشت . پس برای اینکه لااقل پستها نیمه کاره تمام نشوند ، هر بازیکن اجازه زدن دو پست را دارد . تا اگر اعضا دیگر تیم حضور پیدا نکردند . یکی از بازیکنها بتواند نمایشنامه تیمش را کامل کند .
در مورد محدود بودن نوشته ها هم که شما به ان اشاره کردید ، تنها میتونم بهتون پیشنهاد بدم به تاپیک زمین کوییدیچ هاگوارتز یه سری بزنید و پستهای مسابقه هاگوارتز رو بخونید و کیفیت بالای اونها رو ببینید . در اونجا محدودیتی وجود نداشت . و کسی هم پست طولانی وخسته کننده نزد . این نامحدود بودن برای اندازه پست ، باعث میشه نویسنده تنها به سُوژه اش فکر کنه و هیچوقت زیبایی پستش را فدای مقدار اون نکنه . در کل تنها چیزی که معیار امتیاز دادن است ، زیبایی نمایشنامه نهایی هر تیم است . این زیبایی شامل ، روند یکنواخت نمایشنامه ، هماهنگ بودن بازیکنان در ایجاد سوژه ای جذاب ، بکارگیری قوائد دستوری صحیح و البته اتمام نمایشنامه است .

اگر همه نظر هاشون رو می دادند الان یک نتیجه گیری برای قوانین می کردیم تا همه راضی باشند . سعی کنین نظرهاتون رو هم بدین .

2 : با تشکر از رای لودو بگمن عزیز باید خدمت ایشون عرض کنم که به دستور پروفسور کوییرل ، داور این مسابقه ضمن داوری مسابقات ، مسئول کوییدیچ نیز میشه .

هیچ چیز به اندازه کمک و پیشنهادات شما نمیتونه به جذاب شدن انجمن کوییدیچ کمک کنه . پس لطفا نظر بدین . ایده ها و ابتکارات زیادی برای پیاده شدن وجود داره . برای مثال : اگر تعداد در خواست ها برای عضویت در لیگ زیاد شد ، ما میتونیم یه لیگ دسته دو راه بندازیم . اینجوری تیم ها در لیگ دسته یک و دو جابه جا میشوند و این باعث بالا رفتن هیجان مسابقات میشه . امتیاز دهی لیگ دسته دو هم با بازیکنان تیم قهرمان دسته یک است و آنها می توانند داوری کنند . البته این طرح به شرکت گسترده اعضا در انجمن کوییدیچ نیاز داره . برای استقبال از انجمن کوییدیچ هم ایده هایی دارم . طرح های زیادی برای پیاده شدن وجود داره .

لطفا نظرات خودتون رو بدین .

دلبستگی من به پیکان جوانان گوجه ایم [size=large][color=000066]و[/color

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.