هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: چگونه با سایت جادوگران آشنا شدید؟
پیام زده شده در: ۱۰:۱۵ جمعه ۲۲ تیر ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
داشتم از خیابان رد میشدم...سه سال پیش بود و من 13 سال بیشتر نداشتم..تو افکار بی ناموسی و سایت های جالب بودم که ناگهان فکری به ذهنم رسید..فکری که خیلی حال میداد!به خانه برگشتم و به سرعت کامپیوتر رو روشن کردم!زدن رو اینترنت ولی متوجه شدم که کارت ندارم..با سرعت پریدم از مغازه دم خانه مان،که یادم میاد بدترین کارت موجود بود خریدم و اومدم وصل شدم!

تیکه جالب قضیه اینجاست،رفتم سرچ کردم "ناموس" !صفحات اول یکسری اعلامیه هاین نیروری انتظامی بود و بالاخره تا رفتن به صفحات 5 یا 6 به آدرس سایت برخوردم!رفتم توش و نشستم یکذره چیزا شو خوندم!لذت بردم!ولی عضو نشدم و خلاصه اومدم بیرون!

مدتها گذشت تا یکی از دوستانم آدرس یک وبلاگ هری پاتر رو بهم داد..اون موقع من هنوز تمام جلد های هری پاتر رو نخونده بودم!حدودا اولای شهریور 1383 بود..خلاصه رفتیم وبلاگ رو خوندم و دیدم جالب بود..الانم آدرسشو یادم نمیاد!خبرهای خوبی داشت تو پیوند هاش آدرس جادوگران رو دیدم!آدرسی که زندگی من را از این رو به اون رو کرد!سایتی که من الان وابسته شدم به خودش و اعضاش..خلاصه رفتم توش و دیدم دقیقا اخبار سایت جادوگران هم همونا است!با کمی دقت دیدم از رو تاریخ که سایت از آن وبلاگ زودتر فرستاده است،نفس راحتی کشیدم و عضو شدم!

من فعالیتی در سایت نداشتم..شاید در هفته یکبار سر میزدم و هنوز عضو ایفای نقش هم نبودم..21 دی شد که من با شناسه "سورنا" عضو ایفای نقش شدم،شاید مگ گوناگل قدیم هم یادش باشه!خلاصه بعد از مدتی در راستای هری پاتری بودن شناسه آدریان پیوسی رو برداشتم و فعالیت درست و حسابی کردم!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۹:۳۴ جمعه ۲۲ تیر ۱۳۸۶

مگی پرينر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۲ چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۲۲ چهارشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۰
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 147
آفلاین
دقيقا دو سال پيش آخراي تابستون بود كه تازه كتاب ششم اومده بود من داشتم دنبال عكس هاي هري پاتري مي گشتم كه اين سايتو پيدا كردم و عضو شدم

بدون نام
هویجوری
والا
میدونید:
بیشتر کسانی که میان
اول از همه یا فیلمو دیدن عاشق شدن یا کتابو خواندن
بعد هم به دنبال عکس و مطلب جدید گشتن اومدن سرچ کردن دیدن یک هم چین سایتی هست که مطالب جالبی داره عجب عکهایی داره چطوری عضوش بشم برم از داییم کمک بگیرم
نه شاید مسخرم کنه بگه تو کلاس سوم راهنمایی هستی ولی هنوز بلد نیستی بری توی یک سایت عضو بشی خلاصه بعد از یک سال این ور اون ور عضو میشه
اینجوریا بوده دیگه
خلاصه دیگه دیگه

پیام زده شده در: ۲۲:۲۲ پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۶

لی جردن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۱ شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۱۷ چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶
از fozool sanj
گروه:
کاربران عضو
پیام: 280
آفلاین
من حدودای 3 سال پیش بود که داشتم تو چت روما پرسه میزدم. که ییهو یه آی دی هری پاتری دیدم. و چون عاشق هری بودم بهش پی ام دادم. و اون شخص منو با سایت آشنا کرد

همه ی بدبختیا از اونجایی شروع میشه که فکرای بد به سرت میزنه.
همه ی بدبختیا از اونجایی شروع میشه که فکرای خوب از سرت پر میزنه

پیام زده شده در: ۱۷:۰۶ پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۶

آماندا لانگ باتمold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۱ چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۵۷ پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۸
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 240
آفلاین
من حدودا چند سال پیش وقتی داشتم کتاب هری پاتر و زندانی آزکابان رو میخوندم وقتی رسیدم به اون فصلی که هری با این دیوونه سازا میجنگه و از این حرفا حسابی جو گیر شدم . کتابو گذاشتم زمین و اومدم تو اینترنت و درباره ی هری پاتر سرچ کردم . یکی از نتایجشم شد این : www.jadoogaran.org !!!
البته این اعتراف رو بکنم که من اون موقع اصلا از این سایته خوشم نیومد !!! فقط یه بار برای اولین بار رنگ قالبش رو دیدم و اخبارش رو خوندم . آشنایی اصلی من با سایت جادوگران همین چندین و چند ماه پیش یا شایدم کمتر بود !

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۲۸ جمعه ۲۵ خرداد ۱۳۸۶

لاوندر براونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۴ چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۶:۴۳ شنبه ۲۱ مهر ۱۳۸۶
از تو دفتر ِ مدیر ِ مدرسه!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 544
آفلاین
با سلام .
یک روز که مجله ی شوکا رو گرفته بودم تهش اسم چندتا ساین بود . اومدم دیدم نوشته :
www.jadoogaran.org
بعد اومدم توی این سایت .
باتشکر .

[font=Tahoma][size=large][b][color=3300FF]نیروی جوان > تفکر جوان > ایده های نو > امید ساحره ها و ج�

پیام زده شده در: ۷:۰۹ جمعه ۲۵ خرداد ۱۳۸۶

علیرضا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۲ جمعه ۱۵ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۳۵ پنجشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۸۸
از از کنار هرمایون جونم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 468
آفلاین
خدا پدر Google بیامورزه!!!

اونی که سرور و پادشاهمونه ویزلیه!
تاپیک ها:
[url=http://www.jadoogaran.org/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=4587&forum=3&post_id=175197#forum

چگونه با جادوگران..
پیام زده شده در: ۲۰:۲۱ پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۶

دین توماس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۲ شنبه ۹ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۱۸ جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹
از هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 357
آفلاین
من مجله گل آقا رو(ویجه نوروز 85)با نام مجله در مجله هری پاتر خریدم و تو صفحه ی مودم هایی که برای هری پاتر کانکت میشود نام سایت گل شما رو نوشته بود.

تصویر کوچک شده

Re: پشت صحنه ايفاي نقش
پیام زده شده در: ۱۵:۲۰ پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۶

الیور وود قدیم

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۰ دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۴۱ یکشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۴
از دور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 321
آفلاین
یا لطیف

اون طوری که من متوجه شدم تو این تاپیک می شه نحوه ی آشنایمون رو با سایت نوشت .
........................................

اولین آشناییم با سایت بر می گرده به تاریخ 18/12/82 .
بله من همون روز عضو سایت شدم با شناسه ی رون . بعد از مدتی که فعالیت کردم به خاطر درس و مشق اینترنت رو برای یه مدتی گذاشتم کنار و بعد از این که اومدم پسوردم رو یادم رفت . ایمیلم هم هک شد و دیگه نتونستم کاری بکنم . چون در دوران طفولیت بودیم هنوز بلد نبودیم که ایمیل درست کنیم ( سال اول راهنمائی ) و برای یه مدت طولانی سایت جادوگران رو فراموش کردیم . البته کم و بیش سر می زدم . تا اینکه حدود یک ماه پیش به طور اتفاقی دوباره راهم به سایت افتاد . خاطرات گذشته یادمان آمد و جو گیر شدیم که یه بار دیگه تو سایت فعالیت کنیم . و اینطور شد که من دوباره به سایت برگشتم و این بار با شناسه ی الیور وود به فعالیت ادامه دادم .
هنوز بعضی وقت ها با تاپیک هایی که با شناسه ی رون درست کرده بودم بر می خورم .( نمونش رو می تونید توی محفل / تاپیک بحث های سر میز نهار ببینید .

فعلا...
یا علی

این روزها که می گذرد
شادم
این روزها که می گذرد
شادم
که می گذرد
این روزها
شادم
که می گذرد...

«قیصر»

پیام زده شده در: ۲۳:۱۲ جمعه ۴ خرداد ۱۳۸۶

عبدله

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۲۳ دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۴۹:۳۰ دوشنبه ۲۵ دی ۱۴۰۲
از آن سوی سرزمین جادویی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 71
آفلاین
سلام
من نه از راه نا مشروع ( استغفرااله . پناه بر ریش مرلین )به قول دکتر پاتر با جادوگران آشنا شدم و نه از راه سرچ . به واسطه مجله خوب دنیای تصویر با سایت آشنا شدم. اون موقع هنوز دات کام بود. یادش بخیر خیلی کیف کردم شبانه روز توی سایت بودم و همه اش توی تالارا در حال وندن مطلب ها

جنگیدن و دوباره جنگیدن و ادامه دادن به جنگ فقط زمانی که اهریمن را دور نگه دارد مهم است هرچند آن را به طور کامل از بین نبرد

آلبوس پرسیوال والفریک برایان دامبلدور

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.