هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: به نظر شما R.A.Bه جوری جاودانه ساز رو برداشته که این همه بلا سرش نیومده؟
پیام زده شده در: ۱۶:۱۵ سه شنبه ۱۹ مهر ۱۳۸۴

گابریل دلاکور old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۰ شنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۱:۵۷ شنبه ۲۹ دی ۱۳۸۶
از هر جا فلور باشه!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 153
آفلاین
هرکی بوده هم یه کاره خوبی کرده هم وحشتناک ترینشو
خدا رولینگ بکشه که دامبلدورو کشت
من دامبلدورم رو می خوام

پیام زده شده در: ۱۵:۳۲ سه شنبه ۱۹ مهر ۱۳۸۴

زاخاریاس اسمیت(old)

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۴۷ دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۰۱ شنبه ۱۵ دی ۱۳۸۶
از نميگم تا تو خماري بموني ...!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 138
آفلاین
نقل قول:

hardy boys نوشته:
اون بعضی ها به این دلیل گفتن که چون ریگلوس مهم نبود ولدمورت اون رو خودش نکشته چون که در کتاب پنجم سیریوس این رو به هری گفتش و منظورشم این بود که روگولاس چون آدم کم اهمیتی بود ولدمورت وقتش رو برای کشتن اون تلف نکرده ولی دامبلدور بحثش کاملا جداست اگر میبینی که ولدمورت دامبلدور رو خودش نکشت به این دلیل بود که ولدمورت اصلا وجودش رو نداشت که با دامبلدور بجنگه و حالا هم که میبینی دامبلدور بدست مرگخوارنش کشته شد به این دلیل بود که دامبلدور اونقدر ضعیف شده بود که نمیتونست روی دوتا پاش وایسه چه برسه به اینکه بتونه از خودش دفاع کنه اگر دامبلدور سالم بود تمام مرگ خوارهای ولدمورت با هم هم نمیتونستند به دامبلدور کوچکترین صدمه ای وارد کنند پس لطفا روگولاس بلک رو با دامبلدور مقایسه نکن

عزيزم
هوممم .. من هيچ وقت دامبل رو با ريگولس مقايسه نكردم فقط ميگم كه سيريوس نميدونسته كه مثلا" ممكنه برادرش جانپيچ رو برداشته باشه و ممكنه كه ريگولس بعد از برداشتن جان پيچ خيلي ضعيف شده و ولدمورت با فرستادن يكي دو تا از مرگ خواراش كارشو ساخته
بهر حال اينا فقط فرضيه ست

كسي كه كوههاي شامخ را زير پا ميگذارد ، به همه شدايد اعم از شوخي و جدي ميخندد .

پیام زده شده در: ۱۴:۲۸ سه شنبه ۱۹ مهر ۱۳۸۴

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
اون بعضی ها به این دلیل گفتن که چون ریگلوس مهم نبود ولدمورت اون رو خودش نکشته چون که در کتاب پنجم سیریوس این رو به هری گفتش و منظورشم این بود که روگولاس چون آدم کم اهمیتی بود ولدمورت وقتش رو برای کشتن اون تلف نکرده ولی دامبلدور بحثش کاملا جداست اگر میبینی که ولدمورت دامبلدور رو خودش نکشت به این دلیل بود که ولدمورت اصلا وجودش رو نداشت که با دامبلدور بجنگه و حالا هم که میبینی دامبلدور بدست مرگخوارنش کشته شد به این دلیل بود که دامبلدور اونقدر ضعیف شده بود که نمیتونست روی دوتا پاش وایسه چه برسه به اینکه بتونه از خودش دفاع کنه اگر دامبلدور سالم بود تمام مرگ خوارهای ولدمورت با هم هم نمیتونستند به دامبلدور کوچکترین صدمه ای وارد کنند پس لطفا روگولاس بلک رو با دامبلدور مقایسه نکن

پیام زده شده در: ۱۴:۰۲ سه شنبه ۱۹ مهر ۱۳۸۴

زاخاریاس اسمیت(old)

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۴۷ دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۰۱ شنبه ۱۵ دی ۱۳۸۶
از نميگم تا تو خماري بموني ...!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 138
آفلاین
من ميگم احتمال اينكه ر.آ.ب ريگولس بلك باشه هست ... و همچنين اگه جاودانه ساز بعدي اون بسته ي تو خونه ي بلك ها باشه... در اين صورت اين كه هري صاحب اون خونه شده حياتيه

در ضمن خدمت بعضي ها كه گفتن چون ريگولس رو خود ولدمورت نكشته ژس زياد مهم نبوده و نميتونه ر.آ.ب باشه >>> خدمت اين دوستان بگم كه دامبلدور رو هم خود ولدمورت نكشت ولي مهم بود و يه جاودانه ساز رو نابود كرد

كسي كه كوههاي شامخ را زير پا ميگذارد ، به همه شدايد اعم از شوخي و جدي ميخندد .

Re: به نظر شما R.A.B کیه؟
پیام زده شده در: ۱۴:۰۲ جمعه ۱۵ مهر ۱۳۸۴

هانا سوزان آبوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۷ یکشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۵۴ چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۸۵
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 42
آفلاین
اگه رولینگ بخواد داستان هیجان انگیزتر باشه باید از شخصیتی استفاده کنه که ما می دونیم کیه نه از یه شخصیت جدید.
این یارو هر کی که هست حتما تاحالا مرده چون از بین بردن جاودانه ساز حتما نیروی خیلی زیادی می خواد (یادتونه اون انگشتره سر دست دامبلدور به اون قدرتمندی چه بلایی اورد؟مگه اون قدرتمندترین جادوگر نبود) .
من این نظرو که جاودانه ساز توی خونه ی بلک ها بود بود رد می کنم. اگه کار داداش سیریوس بود که نمی یومد اونو توی خونه جا بذاره بهر حال ممکن بود کسی اون جعبه رو باز کنه و اون لو می رفت. نه؟

تا لحظه مرگ هری پاتریست خواهم ماند!!

پیام زده شده در: ۲۱:۲۱ پنجشنبه ۱۴ مهر ۱۳۸۴

ش پورل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۳ دوشنبه ۳ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۱۰ جمعه ۹ آذر ۱۳۸۶
از !here
گروه:
کاربران عضو
پیام: 73
آفلاین
با اينكه تمام جزئياتي كه از ريگولوس بلك مي دونيم به آر اي بي مي خوره ولي من يك درصد هم احتمال نميدم كه خودش باشه. يه دليل بزرگش هم اينه كه جي كي رولينگ كارش همينه. يعني فكر مي كنيد به همين راحتي جزئيات رو ميده تا شما بتونيد حدس بزنيد. اگر اينطور باشه كه من واقعا ازش نااميد ميشم.
اينكه آر اي بي يه مرگ خوار بوده كاملا مشخصه و جادوگر قدرتمندي هم بوده. وگرنه نمي تونست وارد غار بشه. هر كس هم بوده با والده مورت يه خرده حساب شخصي داشته و مي خواسته والده مورت بدونه كه باهاش تسويه حساب كرده.
در مورد R.A.B هم ما بجز بلك چيزاي ديگه اي هم داريم كه بهش مي خورده.
من خودم يه نظريه دارم كه البته نمي دونم درسته يا نه ولي بهش اميدوارم و ميخوام نظر شما رو هم بدونم. ما همه فكر مي كرديم Prince به معني شاهزاده است و ديديم كه اصلا اينطور نبود و يه فاميل بود. يه شخصيت ديگه هم هست كه اسمش اينطوريه. بارون خوني. Bloody Baron. اگر بارون فاميل اون باشه چي؟ مطمئنا بعد از مردن به بارون خوني معروف شده. تا حالا چيز زيادي درموردش نمي دونيم ولي چند تا چيز هست كه فكر مي كنم زياد هم كم اهميت نباشن. يكي اينكه روي رداش خون ريخته. دو اينكه توي كتاب روح رو با اينفري مقايسه كرده كه اين ميتونه يه نشونه باشه. سوم اينكه همه بچه ها كنجكاو شدن بدونن چطوري خوني شده. چهارم اينكه دامبلدور روي سنگ توي غار خون ريخت.و پنجم اينكه برج ستاره شناسي توي زندگي گذشته ش چه نقشي داشته؟ فقط مشكل اينجاست كه هيچ اشاره اي به زمان و محل كشته شدن بارون نشده . شما مي دونيد؟
يه چيز ديگه. توي نامه هفت بار از كلمه I استفاده شده كه به نظر من براي دو تا پاراگراف زياده . بنظر شما اين ميتونه معني داشته باشه؟ هفت؟

!every child in our world will know his name

پیام زده شده در: ۱۷:۴۵ پنجشنبه ۱۴ مهر ۱۳۸۴

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
به هر حال این این موضوع دو جواب بیشتر نمیتونه داشته باشه :
1_این یارو روگولاس آکتور بلک برادر سیریوس بلک باشه
2_یک شخص جدید باشه که در کتاب هفتم باهاش آشنا میشویم
میدونم که حرفم تکراری و قبلا چند بار به این نکته اشاره شده ولی منم فکر میکنم این شخص یک مرگ خوار باشه چون در متن نامه نوشته بود خطاب به لرد سیاه ولی امیدوارم هر کی که هست یک جادوگر قدرتمند باشه و هنوز هم زنده باشه

پیام زده شده در: ۱۶:۱۶ پنجشنبه ۱۴ مهر ۱۳۸۴

لي لي

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۱:۱۹ شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۶
از لندن-قبرستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 241
آفلاین
احتمالش هست كه ريگولس نباشه رولينگ داستان رو قابل پيش بيني نميذاره

احتمالا" يك جادوگري بوده كه قبلا" جزو مرگ خوارها بوده و توسط ولدمورت كشته شده به همان دليلي كه در نامه اش لردسياه گفته
يا اينكه يك شخصيت كاملا" جديد بوده كه رولينگ تازه وارد داستانش كرده
به هر حال بايد 2 سال صبر كنيم تا ببينيم كيه ...

[b][size=medium][color=990

پیام زده شده در: ۶:۲۸ پنجشنبه ۱۴ مهر ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۴۲ جمعه ۳۱ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۱۰ پنجشنبه ۵ آبان ۱۳۸۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 4
آفلاین
اون رگیولوس بلک بوده. با اینکه من هم باورم نمیشد ولی مجبوریم باور کنیم. اون برش داشته و احتمالا مثل دامبلدور یک همراه هم داشته (شاید هم نه؟؟!). ولی اون برش داشته. همون لاکتی که پشت پرده پیدا کردن و خیلی سنگین بود و نتونستن درش رو باز کنن. این یعنی هورکروکس هنوز سالم هست ولی اون رو رگبولاس برداشته. رگیولاس بلک رو هم ولدیمورت نکشته و اصلا معلوم نیست که اصلا زنده هست یا نه چون فقط میدونیم که نا پدید شده

پیام زده شده در: ۶:۲۲ پنجشنبه ۱۴ مهر ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۴۲ جمعه ۳۱ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۱۰ پنجشنبه ۵ آبان ۱۳۸۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 4
آفلاین
مطمئنا اون یه بلایی سرش اومده. اولا اون هورکروکس هنوز سالم هست و طوریش نشده ولی دزدیده شده. همون لاکتی که توی خونه ی بلکها پیدا شد و کسی نتونست درش رو باز کنه و چون درش باز نشد و سنگین هم بود یعنی هنوز هورکروکس هست. از طرف دیگه اگر رگیولوس بلک سرش بلایی نیومده بود پس چرا غیبش زده؟؟ من میگم هنوز زنده س ولی کجا معلوم نیست.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.