هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   3 کاربر مهمان

Re: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۱۴:۲۵ چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۶

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
نقل قول:

پرفسور کويیرل نوشته:

قبول دارم امتیازات قبلی دور از عقل بود چون با این حساب راونکلاو با برنده شدنش در کوییدیچ میتونست قهرمان هاگوارتز هم بشه که این خیلی درست بنظر نمی اومد.

باز هم به این نتیجه رسیدم که کوئیرل هیچوقت اشتباه نمی کنه !

اگر قانون قبلی می موند سه ماه تلاش هافلپاف از بین می رفت ! ممنون پرفسور کوئیرل !

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۳:۲۷ چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

به پیوز :
من فقط اون کلاس هایی که در بالا بود رو مشخص کردم بخش هاش رو ، اگر بخوام کلاس های دیگه رو هم در نظر بگیرم ، توی هر کدوم 3 یا 4 نفر از گریفیندوری ها برترن !

به کوییرل :
فکر نمیکردم قانونی که در چند دوره اجرا شده حالا با این میزان تغییر کنه ، درسته که امتیازات تقسیم میشه در این ترم ، ولی باز هم به نظر من درست نیست ! اونم به خاطر نظر چند نفر که به خاطر کم کاری توی کوییدیچ خواستار این موضوع شدند !!

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۱:۳۶ چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۶

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
من وقت نمیکنم بشینم پستهای شما رو (از آخرین پست خودم ) که اکثرا هم جرو بحث هست بخونم. این بحث ها باید قبل از شروع هر ترم باشه نه آخر اون.

در هر حال من دیشب تصمیم گرفتم که امتیازات کوییدیچ رو به جایه قبلی به این ترتیب بدم:
بعد از پایان مسابقات جوایز بدین شرح به هر گروه تعلق خواهد گرفت:

گروه اول 40 امتیاز
گروه دوم 30 امتیاز
گروه سوم 20 امتیاز
گروه چهارم 10 امتیاز (نداریم)

قبول دارم امتیازات قبلی دور از عقل بود چون با این حساب راونکلاو با برنده شدنش در کوییدیچ میتونست قهرمان هاگوارتز هم بشه که این خیلی درست بنظر نمی اومد.

* گروه اسلیترین از مسابقات کوییدیچ انصراف داده بنابراین نمیتونه امتیازی بگیره.

پیام زده شده در: ۱۰:۰۷ چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۶

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
برترین گروه ها همون گروه هایی هستند که با این قانون کوییدیچ حقشون داره ضایع میشه :

نقل قول:

امتيازات كلاس دفاع در برابر جادوي سياه( جلسه چهارم و پاياني)

گريفيندوري ها:

پرد فوت 18 امتياز
استن شانپايك 20 امتياز
جسيكا پاتر 18 امتياز

اسليتريني ها:

ايگور كاركاروف 28 امتياز

راونكلاوي ها:

آراگوگ 26 امتياز

هافلپافي ها:

پيوز 28 امتياز

دانش آموزان برتر :

پیوز (هافلپاف)
ایگور کارکاروف (اسلایترین)

نقل قول:
امتیازات جلسه دوم تاریخ جادوگری

گریفیندور

پردفوت

پرسی ویزلی

ویکتور کرام

اسلیترین

ایگور کارکاروف

ریونکلاو

آراگوگ

هافلپاف

پیوز

لودو بگمن

ریتا اسکیتر

ماندانگاس فلچر

دانش آموزان برتر :پرسی ویزلی :
ماندانگاس فلچر :
آراگوگ
پیوز
از هافلپاف دو دانش آموز !!!

بدون شرح !

ویرایش شده توسط پیوز در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۴ ۱۰:۱۴:۲۰

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۶:۳۲ چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

نقل قول:
اما گریف از 50-60 نفر 20 تا شرکت کننده داره و در نهایت با امتیازات 10 تا 25 از ما جلو می زنه در حالی که ما 3 تا امتیاز بالای 26 میگیریم !!!

معجون سازی جلسه دوم :
پرسی ویزلی:28 امتیاز
پیوز: 25 امتیاز

تغییر شکل جلسه دوم :
پرسی ویزلی: 27 امتیاز
پیوز : 25 امتیاز

دفاع در برابر جادوی سیاه جلسه سوم :
پرسي ويزلي 25 امتياز
پیوز 25 امتیاز

گیاهشناسی جلسه دوم :
پرسی ویزلی : 28 امتیاز
ریتا اسکیتر : 25 امتیاز
ماتیلدا استیونز : 20 امتیاز

این چند تا نمونه از کلاس هایی که توشون شرکت کردم ، به نقل قول بالا و امتیاز خودتون دقت کنید .

نقل قول:
تنها پیشنهادی که می تونم بکنم اینه که این امتیازات رو پایین بیارین ! یعنی مثلا به جای 400-300-200-100 تبدیلش کنید به 100-80-60-40

ببینید این ها امتیاز نیستند ، قانون هستند و قانون هم اواخر ترم ، برای یکسری که فکر این موقع رو نکردند عوض نمیشه ! میتونید ترم آینده با مدیر جدید مدرسه صحبت کنید در این مورد !!

نقل قول:
پرسی جان توجه داشته باش که در حال حاضر تعداد اعضای گریفندور 87 نفر هست برای اسلیترین 46 نفر برای راونکلا 47 نفر و برای هافلپاف 34 نفر و قاعدتا گروهی که بیشترین نفرات رو داره فعالتره ...

هیچ ارتباطی به فعالیت نداره ... اصلا درست ، گریفیندور 1000 تا عضو داره و اسلیترین و راون و هافل هر کدوم 30 نفر عضو ، خوب ؟ از این سی نفر 1 یا 2 نفر باید شرکت کنند ؟ به نظرت فعال هستن اینها ؟

نقل قول:
حالا اگر با این نحوه امتیاز دهی مخالفی به کوییرل بگو چرا به ما میگی؟

با این میانگین گرفتن تنها حق گروهی که بیشتر شرکت کننده داره و گریفیندور هست خورده میشه ، من اعتراضی ندارم ، به این خاطر هم گفتم که براتون فعالیت گریفیندور ثابت بشه ، و گرنه پرفسور کوییرل بیشتر از من و شما به این مورد اشراف دارن

پیام زده شده در: ۲۲:۳۰ سه شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۸۶

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
پرسی جان توجه داشته باش که در حال حاضر تعداد اعضای گریفندور 87 نفر هست برای اسلیترین 46 نفر برای راونکلا 47 نفر و برای هافلپاف 34 نفر و قاعدتا گروهی که بیشترین نفرات رو داره فعالتره ...

کوییرل عزیز هم برای رفع این مشکل و مساوی کردن همه گروه ها میانگین میگیره تا این مشکل تقریبا حل شه و اگر حرف شما درست بود در اون صورت احتیاجی نبود که این قانون گذاشته شه. حالا اگر با این نحوه امتیاز دهی مخالفی به کوییرل بگو چرا به ما میگی؟

ضمنا اگر دقت کنی ما هم اصلا روی این مسئله بحثی نداریم این یه چیزیه که مدتهاست در سایت جا افتاده.

ما داریم در مورد کوییدیچ حرف میزنیم و حرفمونم کاملا مشخصه. (مراجعه شود به پست بالا)

پیام زده شده در: ۲۲:۲۷ سه شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۸۶

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
پرسی نقل قول:
ولی اگر با وجود این بررسی ها هنوز کسی بر این عقیده باشه که گریفیندور فعالترین گروه نیست ، من به شخصه نظری ندارم و همینطور نظر اون فرد برام اهمیتی نداره که دوباره بخوام پست بزنم ، در ضمن این محاسبه ها از نگاه یه بی طرف هست نه یه عضو گریفیندور ، شما هم اگر دوباره نگاه کنید جز این ها چیزی به دستتون نمیاد !! و باید بگم که وقت زیادی برای این بررسی ها گذاشتم که فعال تر بودن گریفیندور رو ثابت کنم ، همین !

بله ... واقعا گریفندور فعالی ترین گروه نیست ! گریفندور بیشتر امتیاز گرفته چون بیشتر شرکت کرده ! و دلیل اینکه بیشتر شرکت کرده اینه که اعضای بیشتری داره ؟ این انصافه ؟ هافلپاف کلا 4 عضو فعالی بیشتر نداره که 3 تاشون جزء دانش آموزان تقریبا دائمی هاگوارتس بودن ! ما از 4 نفر 3 نفرمون شرکت می کنه اما گریف از 50-60 نفر 20 تا شرکت کننده داره و در نهایت با امتیازات 10 تا 25 از ما جلو می زنه در حالی که ما 3 تا امتیاز بالای 26 میگیریم !!!
این انصافه به نظر شما ؟

در طول هاگوارتس خود من هر روز روی پست هام کار می کردم و می فرستادم ! حالا شانس قهرمانی هافل در کوییدیچ زیر 10 درصد هست ! شانس دوم شدن ما هم زیر 70 درصده ! این یعنی اینکه تمام پست های من و هم گروه های منبی فایده بوده ! چون 400 امتیاز به گریفندور اضافه میشه !
تنها پیشنهادی که می تونم بکنم اینه که این امتیازات رو پایین بیارین ! یعنی مثلا به جای 400-300-200-100 تبدیلش کنید به 100-80-60-40

در آخر هم اضافه کنم :
هوریس نقل قول:
من این برداشت رو دارم که پرفسور کوییرل عزیز! قصد ندارید گروهی به غیر از گریفیندور را در مقام قهرمانی ببینید.

هلگا معتقد بود ...

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۲۱:۵۲ سه شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
بررسی نمونه ای از فعالیت گروه ها

سلام

نقل قول:
پرسی جون یک مثال برات میزنم :
یک کلاسی هفت تا دانش آموز داره :
علی میگیره : 10
نقی میگیره : 15
اصغر میگیره : 5
فرهاد میگیره : 6
اکبر میگیره : 9
مجتبی میگیره : 19
یاسر میگیره : 13
یک کلاس سه تا داره :
صالح : 19
صابر : 17
میلاد : 18
خوب میشه پرسم کدوم کلاس زحمت بیشتری کشیده ؟
کدوم کلاس بار نمره اش باید بیشتر باشه و اول شدن حقشه ؟
میشه بپرسم که این جمعیت گیریف اگر هر کدومشون یک پست بزنن و 10 بگیره ، امتیازشون چقدر میشه ؟
میشه توضیح بدی ارزش نمره 20 تا 29 گرفتن بیشتره یا 10 تا 25 گرفتن ؟
اینا رو توضیع بدی خوشحال میشم . انصاف هم خوب چیزیه .

یه مقدار حجم پستت رو کم کردم ، باید بگم که توضیع ؟! حتما توضیح میدم ماندی جون ، ولی باید بگم که چون توی این مثال های تو ساحره وجود نداره ، ترجیح میدم مثال واقعی بیارم که مخلوط باشه

نقل قول:
ماندانگاس اگه بتونی ثابت کنی که گریفیندور امتیازاتش خیلی کمتر از گروهایه دیگس من حق رو به شما میدم. ولی با یه نگاه به تاپیک کارنامه تلاش این گروه رو میبینی

با کمال میل ثابت میکنم که فعالیت گریفیندور بیشتره و باید اول بشه !

نقل قول:
لطفا به من یاد ندید چی درسته چی غلطه. اگر شما ارزش این همه پستی که در این سه ماهه خورده رو کمتر از ارزش پست های کوییدیچ مدرسه میدونید باید بگم از رول نویسی بی اطلاعید!

نه نمیشه اینو گفت ، منم خیلی توی کلاس ها شرکت کردم و توی کوییدیچ نه !

نقل قول:
من بعد از بررسي كه انجام دادم،ديدم كه واقعا در حق گروه اسليترين ظلم شده است.

نه اینطور نیست ، به نظر من اینطور نیست ، ولی خوب من در حدی نیستم که در مورد نظرت نظر بدم

برای فعالیت گروه ها مثال واقعی میارم ، تعداد دانش آموزان و کل امتیازات اونها :

نقل قول:
شرکت کنندگان معجون سازی ( دوم ) :
گریفیندور 3 نفر
اسلیترین 1 نفر
هافلپاف 2 نفر
راونکلاو 1 نفر

امتیازات معجون سازی :
گریفیندور:
پردفوت: 10 امتیاز
لاوندر براون:22 امتیاز
اسلایترین:
ایگور کارکاروف: 28 امتیاز
هافلپاف:
پیوز: 25 امتیاز
ریتا اسکیتر:26 امتیاز
راونکلاو:
آراگوگ:20 امتیاز

برترین ها :
ایگور کارکاروف: 28 امتیاز
ریتا اسکیتر:26 امتیاز

نقل قول:
شرکت کنندگان تغییر شکل ( دوم ) :
گریفیندور 6 نفر
اسلیترین 1 نفر
هافلپاف 1 نفر
راونکلاو 0 نفر

امتیازات تغییر شکل :
گریفیندور :
آبرفورث دامبلدور : 24 امتیاز
سارا اوانز : 26 امتیاز
جسیکا پاتر : 30 امتیاز
پرد فوت : 21 امتیاز
آماندا لانگ باتم : 22 امتیاز
راونکلاو :
متاسفانه کسی از این گروه در کلاس شرکت نکرد .
هافلپاف :
پیوز : 25 امتیاز
اسلیترین :
ایگور کارکاروف : 28 امتیاز

برترین ها:
جسیکا پاتر : 30 امتیاز
سارا اوانز : 26 امتیاز
ایگور کارکاروف : 28 امتیاز

نقل قول:
شرکت کنندگان معجون سازی ( سوم ) :
گریفیندور 2 نفر
اسلیترین 1 نفر
هافلپاف 0 نفر
راونکلاو 3 نفر

امتیازات تغییر شکل :
گریفیندور:
پرسی ویزلی:25 امتیاز
لاوندر براون: 28 امتیاز
اسلایترین:
ایگورکارکاروف: 29 امتیاز
هافلپاف:
متأسقانه دانش آموزی از این گروه شرکت نداشته است
راونکلاو:
متأسقانه دانش آموزی از این گروه شرکت نداشته است

برترین ها :
لاوندر براون: 28 امتیاز
ایگورکارکاروف: 29 امتیاز

نقل قول:
شرکت کنندگان دفاع در برابر جادوی سیاه ( سوم ):
گریفیندور 6 نفر
اسلیترین 2 نفر
راونکلاو 2 نفر
هافلپاف 2 نفر

امتیازات دفاع در برابر جادوی سیاه :
گریفيندوري ها:
جسيكا پاتر 26 امتياز
آماندا لانگباتم 20 امتياز
لاوندر براون 23 امتياز
آبرفورث دامبلدور 25 امتياز
پرسي ويزلي 25 امتياز
استن شانپايك 18 امتياز
اسليتريني ها:
ماركوس فلينت 26 امتياز
ايگور كاركاروف 27 امتياز
راونكلاوي ها:
آراگوگ 22 امتياز
بارتي كراوچ(پدر) 28 امتياز
هافلپافي ها:
ريتا اسكيتر 26 امتياز
پيوز 25 امتياز

برترین ها :
جسيكا پاتر 26 امتياز
ماركوس فلينت 26 امتياز
ايگور كاركاروف 27 امتياز
بارتي كراوچ(پدر) 28 امتياز
ريتا اسكيتر 26 امتياز

نقل قول:
شرکت کنندگان پرواز و کوییدیچ ( دوم ) :
گریفیندور 3 نفر
اسلیترین 1 نفر
راونکلاو 1نفر
هافلپاف 1 نفر

امتیازات پرواز و کوییدیچ :
گریفندور:
استرجس پادمور: 27
آماندا لانگ باتم: 16
پرد فوت: 19
اسلیترین:
ایگور کارکاروف: 24
هافلپاف:
پیوز: 27
ریونکلاو:
آراگوگ: 28

برترین ها :
استرجس پادمور: 27
پیوز: 27
آراگوگ: 28

نقل قول:

شرکت کنندگان گیاه شناسی ( دوم ) :
گریفیندور 5 نفر
اسلیترین 1 نفر
هافلپاف 2 نفر
راونکلاو 0 نفر

امتیازات گیاه شناسی :
راون کلاو :
متاسفانه دانش آموزی از این گروه شرکت نکرد!
اسلایترین :
ایگور کارکاروف : 27 امتیاز
هافلپاف :
ریتا اسکیتر : 25 امتیاز
ماتیلدا استیونز : 20 امتیاز
گریفیندور :
لاوندر براون : 26 امتیاز
آماندا لانگ باتم : 24 امتیاز
الیور وود : 26 امتیاز
جسیکا پاتر : 26 امتیاز

برترین ها :
ایگور کارکاروف : 27 امتیاز
لاوندر براون : 26 امتیاز
الیور وود : 26 امتیاز
جسیکا پاتر : 26 امتیاز

این چند تا نمونه از کلاس های کم شرکت کننده و پر شرکت کننده !

نقل قول:
برترین های هر گروه ( هر نفر 1 بار محاسبه شده ):

گریفیندور : 6
اسلیترین : 2
هافلپاف : 2
راونکلاو : 2

نقل قول:
شرکت کننده های هر گروه ( هر نفر 1 بار محاسبه شده ) :

گریفیندور : 10 نفر
اسلیترین : 2 نفر
هافلپاف : 3 نفر
راونکلاو : 2 نفر

نقل قول:
امتیازات کل هر گروه :

گریفیندور : 679
اسلیترین : 213
هافلپاف : 222
راونکلاو : 98

توجه : در کل امتیازات و دانش آموزان هفت جلسه بررسی شده

این پست صرفا برای این زده شده که نشون بده گریفیندور فعالیت بیشتری داره و امتیازات بیشتری به دست آورده ، برای مشاهده تعداد کامل دانش آموزان به " کارنامه دانش آموزان " و برای امتیازات کامل به " شرح امتیازات " و برای امتیازات کل گروه ها به " تابلوی شنی " مراجعه کنید . توجه کنید که به یک از این سه تاپیک که مراجعه کنید ، گریفیندور برتر هست !

ممکنه دلیل های الکی بیارید که چرا این کلاس ها رو انتخاب کردی و ... و ... ! ولی اگر با وجود این بررسی ها هنوز کسی بر این عقیده باشه که گریفیندور فعالترین گروه نیست ، من به شخصه نظری ندارم و همینطور نظر اون فرد برام اهمیتی نداره که دوباره بخوام پست بزنم ، در ضمن این محاسبه ها از نگاه یه بی طرف هست نه یه عضو گریفیندور ، شما هم اگر دوباره نگاه کنید جز این ها چیزی به دستتون نمیاد !! و باید بگم که وقت زیادی برای این بررسی ها گذاشتم که فعال تر بودن گریفیندور رو ثابت کنم ، همین !

والسلام علیکم و رحمة الله و برکاة

پیام زده شده در: ۲۰:۵۶ سه شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۸۶

هوریس اسلاگهورنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۲ سه شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۷:۴۴ شنبه ۷ مهر ۱۳۸۶
از گاراژ اجاس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 130
آفلاین
نقل قول:
من اصلا هيچ اعتراضي ندارم ديگه!
زماني كه ميام ميبينم پرسي ميگه ارزش 3 پست از اين همه شركت من در هاگوارتز بيشتره واقعا ناراحت ميشم.زماني كه براي يك پست كوييديچ صرف ميشه،فوقش 2 ساعت هست!4 تا دو ساعت،8 ساعت.من همينجا قسم ميخورم كه من براي شركت در كل هاگوارتز،بيش از 100 ساعت!نميدونم ميتونيد درك كنيد يا نه!

زماني كه ميام ميبينم يك استاد به پستي كه كلي روش كار كردم،با نظر خودش،يك نظر شخصي امتياز پايين ميده چي بگم؟ميرم اعتراض كنم به خودش،كلي دليل مياره كه اينجوري نيست منم چيزي نميتونم بگم خب!حق معلمه هر جور ميخواد،امتياز بده و منم اصلا دخالتي نميكنم و هيچ اعتراضي به هيچ معلمي ندارم.زماني كه تو هاگوارتز هم قوانين و هم نمره اساتيد بر نظر شخصي است،من چيكار كنم؟

زماني كه ميام سايت،ميفهمم يكي از دوستانم كه همكار نظارتيم بوده،برگشته تو گريف يك سري اطلاعات بيخود داده و فقط چند عدد از دوستانم دفاع كردند،چي بگم؟وقتي كه ناظر اونجا دوست صميميم هست و حتي كوچكترين اخطاري به اون شخص نداده چيكار كنم؟بهترين كار همين كار كه الان دارم ميكنم،گريه!! !

اين روزها خيلي اتفاقات بدي براي من افتاده!مهمترين چيزش،همين كه ميبينم 3 ماه زحمتم،مفت نمي ارزه و دوستاني كه خودشون وقت براي شركت در همه كلاس ها رو نذاشتن،انتقادي ميكنند كه تعجب ميكنم ازشون!

هر كاري ميخواهيد بكنيد!اصلا بياييد قانون رو تغيير بديد كه با شركت يك نفر فلان ميشه وامتيازات اسلي رو صفر كنيد!اصلا هم ربطي به بقيه اعضاي گروهم نداره ولي فقط دوست دارم تا حدي درك كنيد كه 100 ساعت وقتي كه من گذاشتم،با اين كار مفت نمي ارزه!حالا چيز هايي كه براي مدرسه از دست دادم كه به كنار!اونا رو اصلا ذكر نكردم!

من بعد از بررسي كه انجام دادم،ديدم كه واقعا در حق گروه اسليترين ظلم شده است.
قصد نداريم كه بياييم و از اسليترين طرفداري محض بكنيم.خيلي جاها اشتباه كار شده توسط ما كه من به اعضا گفتم.ولي اين قانون جديد ،كوييديج رو برتر از هاگوارتز نشون داده.
در حقیقت،نتیجه ی قهرمانی هاگوارتز رو کوییدیچ داره تعیین میکنه.
این عمل اصلا به نظر من منطقی نیست.
خیلی ستمه.پست هایی که با دو ساعت نوشته میشن(پست های کوییدیچ) بیان و موثر تر از پست هایی باشند که در طول سه ماه ، توسط افراد مختلف نوشته شده اند.
من این برداشت رو دارم که پرفسور کوییرل عزیز! قصد ندارید گروهی به غیر از گریفیندور را در مقام قهرمانی ببینید.

[url=http://www.jadoogaran.org/modules/article/view.article.php/2115/c29]هری پاتر و شاهنامه(به دست آمده ا�

پیام زده شده در: ۲۰:۱۵ سه شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۸۶

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
نقل قول:
در مورد اینکه بلیز گفت ارزشی سی چهل پست کمتر از دو تا پسته ؟ باید بگم که بله ، دقیقا ارزشش کمتره ! خود من هم در کلاس ها شرکت کردم و تکالیف و امتیازات دیگران رو هم دیدم . کسی که دو تا پست برای کوییدیچ میزنه کلی هماهنگی و وقت و زحمت میکشه و میزاره برای پستش ، ولی کسی که توی هاگوارتز 100 تا پست میزنه و هدفش اینه که همه بگن : آفرین ، هزار ماشالا میبینید چه فعالیت مفیدی داره ؟ رنک دانش آموز نمونه حقشه !

لطفا به من یاد ندید چی درسته چی غلطه. اگر شما ارزش این همه پستی که در این سه ماهه خورده رو کمتر از ارزش پست های کوییدیچ مدرسه میدونید باید بگم از رول نویسی بی اطلاعید!
عزیز من خود من این همه از طرف اسلیترین تو کوییدیچ شرکت کردم و میدونم پستاش چجوریه !

شما یه حساب سر سر انگشتی بکنید ... فرض کنید یه نفر سی تا پست برای هاگوارتز زده که احتمالا بیشترم میزنه! فرض کنید که برای هر پستش فقط یه ربع وقت گذاشته که عمرا برای هر پست ملت پایین یه ساعت وقت نمیزارن! (یه نگاه به رزرو ها بنداز)

15 * 30 = 450!
حالا یه تقسیمشم بکن میشه هفت ساعت و نیم (5/7)
و مطمئنن این پایین ترین حد ممکنه! چون همه بیشتر از یک ربع وقت میزارن ... اگر یه نفر نیم ساعت وقت بزاره میشه دو برابر این مقدار و اگر یکی یک ساعت وقت بزاره میشه چهار برابر این مقدار!

ضمنا شما تعداد دفعاتی که اون شخص وارد سایت میشه و صبر میکنه صفحات بیاد بالا و پست های قبلی رو میخونه و این پست رو میزنه و یه بار دیگم اعلام میکنه که این پست رو زده و ... رو هم در نظر بگیر!

حالا ما فرض میگیریم سرعت یارو خدا کیلومتر در ساعت هست و پستاشم حداکثر یک ربع طول میکشه و اصلا هم نتایج براش مهم نیست و خیلی آدم سرعتی ایه...

در اون صورت یعنی شما برای دو تا پست کوییدیچ هفت ساعت و نیم وقت میذاری؟ اونم پستی که یه نفر نیم ساعت الی یک ساعت وقت میزاره براش و امتیاز کامل رو میگیره؟

یعنی شما تمام فعالیت رول سایت و متحول شدن رول رو به چندتا پست یک تاپیک ترجیح میدید؟
باشه ... اگر نظرت اینه من حرفی ندارم!!!

نقل قول:

سوما : به این خاطر که گریفیندور با حداقل 100 تا شرکت کننده الان سومه و اسلیترین و هافلپاف با حداکثر 4 یا 5 تا شرکت کننده در رتبه های اول و دوم قرار دارن ! به نظر من باید این قانون اضافه بشه ، تا هر کسی که زحمت بیشتری کشیده اول بشه ! زحمت 100 تا دانش آموز جواب داده بشه ! پایمال شدن زحمت 4 تا دانش آموز اهمیتی نداره !

به به ! خیلی جالبه! ولی تا جایی که من میدونم اگر یه جای کارتون ایراد داره ایراد رو با یک ایراد بزرگتر درستش نمیکنن!

اسلیترین همون موقعش که امتیازات تقسیم بندی نمیشد اول شده بود اونم با اعضای کمتر! حالا بگذریم! عزیز من اگر مثلا هافلپاف با چهار پنج نفر از گریفندور بالاتره برای اینه که جمعیت گریفندور ده برابر هافلپافه نه اینکه نود و پنج نفر هافلی نشستن کنار فقط پنج نفر دارن پست میزنن!

میانگینم برای اینه که از بین فعالیت تمام گریفی ها و تمام هافلی ها و بقیه گروه ها بتونن یه حد تعادل بگیرن که به صورت تقریبی میتونه درست باشه! یه تناسب سادست (آمار سال دوم!)...

تو مدرسم اگر دقت کنی مشاور نمیاد از روی تعداد نفرات هر کلاس بگه نمره کدوم کلاس بالاتره... میان میانگین میگیرن و میانگین یک روشیه که همه جای دنیا ازش استفاده میکنن حالا اگر این روشو قبول نداری باز یه بحث جداست.

به هر حال من نمیدونم اگر اینجوری قراره حق تیم برنده داده شه که به نظر من بهتره. شما کلا هاگوارتز رو بردارید فقط یه جام کوییدیچ بزارید ... چرا یک راه مستقیم رو این همه میپیچونین؟

به کوییرل:

من میدونم منظور شما چیه. اما این نکته رو در نظر بگیرید که اون موقع ارزش پست های کوییدیچ دقیقا مساوی با کلاسای هاگوارتز بود. یعنی یک مسابقه کوییدیچ امتیازش برابر یک کلاس درس بود. که خب عادلانه بود.

ولی الان با روش جدید خب ارزش امتیازات کلاسا که زحمتش به مراتب بسیار بیشتر از کوییدیچ هست از نظر ارزش حتی به یک صدم امتیاز دو مسابقه کوییدیچ نمیرسه ...

چون ما میبینیم اسلیترین که در بهترین حالت بودش از نظر میانگین امتیازی و خودتون میتونید حساب کنید که یه نفر از ما از اول تابستون تا الان توی چند تا کلاس شرکت کرده! تمام امتیازاشم بذاریم رو هم تازه باید یه چیزیم باز بذاریم روش تا تازه به نصف امتیاز کوییدیچ تیم اول برسه! حالا ما باز زیاد ضرر ندیدیم وای به حال گروه هایی که با تعداد بیشتر پست های بیشتری هم زدن و هم امتیازشون از ما کمتر شده و هم وقتشونو بی خود تلف کردن ... چون امتیازشون در مقابل کوییدیچ اصلا به چشم نمیاد.

خلاصه لطفا یه فکری برای این وضع بکنید. یا امتیازات کوییدیچم به یه ضریبی تقسیم کنید. یا جدا حساب کنید تا حق گروهی که بیشترین میانگین رو در هاگوارتز داره پایمال نشه!

منم نه تو هاگوارتز شرکت کردم نه تو کوییدیچ و مطمئنا نتیجشم برای من مهم نیست. ولی کسایی هستن که زحمت کشیدن و فکر میکنم باید تا جایی که بشه عادلانه رفتار کرد.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.