هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر اساتيد
پیام زده شده در: ۱۵:۵۸ شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۰

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۸ دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
از لرد سیاه اطاعت میکنم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 388
آفلاین
پروفسور رز ویزلی، من هنوز به نمرات سؤال 1 در هر دو کلاس شما اعتراض دارم.

ضمنا لطفا نمره ی راونکلا در کلاس پیشگویی را دوباره محاسبه کنید. نمرات تمام دانش آموزان افزایش داشته و اگر نداشته کاهش نداشته حداقل پس چطور میانگین پایین اومده؟

اما هنوز هم معتقدم که اون موش و پرنده هم صرفا به اختیار خود دانش آموز بوده و هرکس هر چی نوشته میتونسته درست باشه درصورتی که با میمون نقض نداشته باشه مثلا نگه گیاهخوار بوده یا گوشت میمون براش سمیه و اینا در غیراینصورت چون شما تنها درباره ی شباهت ظاهریش با مار حرف زدید دلیلی برای اینکه حتما موش و پرنده بخوره وجود نداره. بنابراین :

1- خواستار حساب دوباره ی میانگین در کلاس پیشگویی هستم
2- خواستار امتیازدهی دوباره به سؤال اول در کلاس پیشگویی و همچنین سؤال اول و دوم در کلاس مراقبت از موجودات جادویی هستم
3- خواستار داده شدن نمره ی سؤال دانش آموزان قانونی به لینی وارنر در کلاس پیشگویی هستم

پیام زده شده در: ۱۵:۱۶ شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۰

رز ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۴ پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۱:۱۰:۱۱ پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1473
آفلاین
من هر دو کلاسمو نمراتشو ویرایش کردم.

مثلا اگه یکی اومد گفت من رفتم آب خوردم که نمیشه تعریف پیشگویی!

به مرلین اگه میدونستم اینقدر هاگوارتز برای همتون مهمه و واسه نمره همچین اتفاقاتی میفته اصلا درخواست نمیدادم برای ندریس!

اینم تجربه برای ترم بعد!

هری نمره ی هافل رو هم اضافی کم کرده. فقط من جواب دادم که رسمی هستم.

ویرایش شده توسط رز ویزلی در تاریخ ۱۳۹۰/۴/۱۸ ۱۵:۴۲:۱۱

ارباب جان، جان جانان اند اصلا!

پیام زده شده در: ۱۵:۱۰ شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۰

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از لرد سیاه اطاعت میکنم
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
رز ویزلی، بخش 3 :

1- در کلاس پیشگویی برای لینی وارنر امتیاز دانش آموزان قانونی محاسبه نشده که باید بشه.
2- سؤال 1 تماما باید بنابر برداشت خودمون مینوشتیم و بنابربرداشت یعنی هرچی خواست بنویسید فقط نرید بنویسید پیشگویی یعنی خوردن آب حتی بنظرم اگه کسی اینو تعریف کنه گفتن کلمه پیش درسته. یعنی شما صرفا گفتید طبق نظر. حالا یکی طنزشم کرد که خب طنزش کرده دیگه. ولی منبعی که نبوده بوده؟ لطف کن اینا رو هم یه ویرایشی بزن
-----------------
به گودریک : حتی اگرم که اینطوری باشه که فقط حق دارن توی اون کلاسا شرکت کنن اونوقت هم نباید کم بشه چون اطلاع رسانی غلط و ناکامل بوده ولی تا جایی که من میدونم میتونن تو همه جا شرکت کنن چون تو قانون نوشته برای تمام دانش آموزان رسمی نه فقط برای اونایی که گفتن این درس مورد علاقه مونه و وقتی نوشته نشده یعنی این شرط وجود نداره.

خب با این حساب هری جیمز پاتر هنوز جواب نداده!

ویرایش بعد از دیدن پستت : پس فعلا قسمت دوم بخش 3 رو کاری نداشته باش اگرم بخش 1 رو درست کردی که دیگه فعلا صبر کن برم نمراتو ببینم

ویرایش بعد از دیدن نمرات پیشگویی : نه کل بخش 3 رو بخون.

ویرایش بعد از دیدن نمرات مراقبت : ته ویرایشی که تو! خب میتونی لطف کنی و بگی پست من چی از آگوستوس کم تر داره؟ و چرا باید حتما تو سؤال 2 مینوشتیم موش و پرنده؟ از کجا میدونستیم؟ اگه این کتاب جانوران اینا بوده که خب نگفته بودی منبع داره که هرکسم هرچی خواسته نوشته.

راستی بحث های داغ تر از اینم هست.

ویرایش شده توسط زنوفيليوس لاوگود در تاریخ ۱۳۹۰/۴/۱۸ ۱۵:۱۱:۲۱
ویرایش شده توسط زنوفيليوس لاوگود در تاریخ ۱۳۹۰/۴/۱۸ ۱۵:۱۲:۵۳
ویرایش شده توسط زنوفيليوس لاوگود در تاریخ ۱۳۹۰/۴/۱۸ ۱۵:۱۶:۰۹

پیام زده شده در: ۱۵:۰۴ شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۰

رز ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
گلرت میدونم. برای همین دارم ازش می پرسم. زنوف اعتراض کرده. کس دیگه ای نبوده تا حالا. پس اگه این معترض بگه من نمره های همه رو ویرایش میکنم.

نمره های هر دو کلاسم رو ویرایش کردم. اگه بازم اعتراض دارین بگین. تا حالا ندیده بودم که چنین بحث داغی پیش بیاد.

ویرایش شده توسط رز ویزلی در تاریخ ۱۳۹۰/۴/۱۸ ۱۵:۰۸:۴۴

پیام زده شده در: ۱۵:۰۰ شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۰

گودریک گریفیندورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۹ یکشنبه ۱۲ دی ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۲:۱۹ پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
از تالار گریفندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 976
آفلاین
با سلام

خب آقا من هم مشکل دارم

آخرش معلوم نشد دانش آموزان قانونی فقط در درس های مورد علاقه که خودشون گفتن می تونن به سوال مخصوص جواب بدن یا در همه ی کلاس ها؟؟!!

لطفا رسیدگی شود چون از گریفندور هم 10 امتیاز کم شده

با تشکر

تصویر کوچک شده

رز ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
در واقع پاسخ من به طور جامع در مورد هر دو بود.

این کتاب مال خود سایت بوده و روی در و دیوارش نوشته جادوگران!

همون طور که گفتم بقیه هم این کارو میکردن و اگه میخواید یه پیام شخصی بدید به من که نمره رو ویرایش کنم.

گلرت گریندل  والد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۰ یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۲:۴۵ سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵
از تو خوشم میاد.
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 298
آفلاین
من فقط می خواستم بگم
اگه نمره ی زنوف رو ویرایش کردی باید نمره ی این دو سوال را برای بقیه هم تجدید نظر کنی.

میون یه مشت مرگخوار/ زیر علامتی شوم
توی خ�

پیام زده شده در: ۱۴:۵۴ شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۰

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از لرد سیاه اطاعت میکنم
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
ممنون بابت پاسخ به بخش 1 درصورتی که این لینک مشکلی از لحاظ کپی رایت و .. برای سایت ایجاد نمیکند لطفا آن را در پست خودتون هم قرار بدید.

بخش 2؟ !!!!

ویرایش پس از زده شدن پست گلرت : درباره ی ویرایش، بله تقاضای تجدید نظر نه تنها تو نمره ی من بلکه تو نمره ی همه ی افراد دیگه دارم.
-------------

نکته : چون ممکن است پست پایین برود : هری جیمز پاتر در انتظار پاسخ

ویرایش شده توسط زنوفيليوس لاوگود در تاریخ ۱۳۹۰/۴/۱۸ ۱۵:۰۱:۲۳

پیام زده شده در: ۱۴:۵۱ شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۰

رز ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
ای خدا!

زنوفیلیوس:
من تمام تدریس های قبل از خودمو خوندم و توی اکثرشون دیدم که از منبع جانوران شگفت انگیز استفاده شده!

ترم قبلی هم این اعتراض به اسکورپیوس شده بود و اونم دقیقا همین جوابو داده. قبول دارم نمره کم دادم. اگه میخواید میرم ویرایشش میکنم. اما خودم تصمیم گرفتم که از جلسه ی بعدی.

برای دانلود هم از این لینک استفاده کنین تا کتاب رو به صورت ای بوک و به فرمت پی دی اف داشته باشین. میخواید آدوب ریدر هم بدم؟

دانلود کتاب جانوران شگفت انگیز، با حجم 1 مگابایت

به هر حال توی پیام شخصی بهم بگید که میخواید ویرایش کنم یا صبر میکنین برای جلسه ی بعد؟ من مطیع شمام.

معذرت میخوام.

مرسی.

پیام زده شده در: ۱۴:۲۹ شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۰

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از لرد سیاه اطاعت میکنم
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
پروفسور هری جیمز پاتر،

در امتیازدهی کلاس خواندن ذهن و چفت شدگی نوشته اید :
نقل قول:
راونکلا: 29 (10نمره هم به خاطر پاسخ دادن دانش آموز غیررسمی به سوال ویژه دانش آموزان رسمی کم شد)----> 19 نمره

تنها دانش آموز راونکلا که به سؤال قانونی پاسخ داده است لینی وارنر بوده است که طبق این پست دانش آموز قانونی هاگوارتز به حساب می آید.

و بنابر بند 2 قانون دانش آموزان قانونی که در زیر به نقل قول آورده شده است، تمامی این دانش آموزان حق پاسخ به سؤال امتیازی را دارا می باشند.

نقل قول:
در تمامی دروسی که در طول ترم برگزار میشود هر جلسه یک سوال اضافه برای این افراد منظور میشود و فقط این افراد حق پاسخ به این سوال را دارا میباشند . این سوال امتیاز اضافی خواهد داشت و باعث میشود به جای مجموع 30 امتیاز مجموعا 35 امتیاز برای گروه وی محسوب شود ! *در صورتی که به سوال اضافه هم پاسخ ندهند مشکلی به وجود نخواهد آمد !

بنابراین خواستار بازگشت این 10 امتیاز به گروه راونکلا و توضیح شما می باشم.

با تشکر!
پروفسور رز ویزلی،

بخش 1 : بنده کتاب جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آن ها را ندارم و این کتاب ها در بخش دریافت فایل هم موجود نیستند. تکالیف شما باید در دسترس همه و قابل انجام برای عموم کاربران سایت باشند نه تنها برای آن عده ی خاص که کتاب خاصی را خریداری کردند.

بخش 2 : من به امتیازات داده شده به من در کلاس مراقبت از موجودات جادویی اعتراض دارم. درابتدا دو سؤال اول بدون هرگونه منبعی و صرفا به استناد به نظر دانش آموز نوشته می شود و چون در پست تدریس اشاره ی خاصی به آن نشده است درنتیجه پاسخ دادن به آن آزاد است. اما علاوه بر این :

نقل قول از سؤال 1 پست آگوستوس پای، نمره ی داده شده 5 :

نقل قول:
این جانور گوشتخوار زیبا ساکن هند و خاور دور است. (خاور دور اصطلاحی است که مردم مغرب زمین به بخش شرقی آسیا از جمله کشورهای چین، ژاپن ، منطقه هندوچین و غیره داده اند) در کل موجودی است که آب و هوای گرم و مرطوب را دوست دوست دارد و تا حد امکان از مناطق سرد دوری می کند.

نقل قول از سؤال 1 پست زنوفیلیوس لاوگود نمره ی داده شده 2 :

نقل قول:
همونطور که همه گفتن دیگه. حالا منم میگم. آب و هوای گرم میخواد، معمولا توی کویرها دیده میشه و همینطور برخی مکان های مرطوب. کشور هم مثل ایران، هندوستان، آفریقا و اینا

بخش گوشتخوار زیبا که کلا لازم نیست. هندوستان رو من نام بردم. آب و هوای گرم رو هم گفتم و علاوه بر هند دو کشور دیگر مثال زدم. چطور به خاطر این دو کشور 3 امتیاز از من کم شده است؟ مگر منبع شما کجاست و از کجا میدانید پاسخ من درست نیست؟!!

و اما درباره ی سؤال 2، گوشت خوار بودن رو که خب گفتن همه ولی مسئله اینه که شما گفتید مثل مارن نگفتید که همون غذای مارو میخورن که. اتفاقا گفتید میمون هم میخورن. خب پس من هم گوشت رو گفتم هم میمون رو. علاوه بر اون گفتم گوشت دوتا چیز دیگه رو هم دوست دارن ولی نمیدونم از کجا باید میفهمیدم که حتما این دوتا چیز موش و پرنده هستن.
معمولا این جور سؤالا تنها منبعی که دارن خود پسته تا جایی که من میدونم و اگه تو پست چیزی گفته نشده یعنی سؤال آزاده فقط چرت و پرت ننویسید. همین.

بنابراین تقاضای تجدید نظر در امتیاز داده شده به من در کلاس مراقبت از موجودات جادویی رو دارم. پست رول رو خودتون میدونید و نظری ندارم.

ویرایش شده توسط زنوفيليوس لاوگود در تاریخ ۱۳۹۰/۴/۱۸ ۱۴:۴۲:۱۱

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.