هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: پيام امروز
پیام زده شده در: ۱۳:۰۹ سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۸۷

كينگزلی  شكلبوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۲ شنبه ۲۱ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۹:۳۱ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۱
از ن، لايه ای كه زمين را فرا گرفته!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 842
آفلاین
صفحه ی 11:

اباما: جامعه ی جادوگری در هراس باشند.
تهيه: ريتا اسكيتر

اين كه اباما گرگينه بود را باور نداشتم. اما جادوگر بودنش را؟ بايد مطمئن می شدم.

كاخ سفيد را ديدم. باشكوه و عظيم بود. نسيم ملايمی می وزيد و پرچم آمريكا را كه بر فراز كاخ بود می لرزاند. می خواستم در كاخ سفيد را باز كنم كه سربازی با عصبانيت فرياد زد:
- آهای تو! صبر كن ببينم!
سرم را به آرامی برگنداندم. سرباز چهار شانه بود و قد بلندی داشت. با دستش من را هل داد و با لحنی عصبانی گفت:
- نمی دونی الان يه جلسه ی مهم برگزار ميشه؟ كی هستی؟
- از جامعه ی جادوگری...
-آها! چند روز قبل ديگل عوضی اومده بود و حسابی وقت رئيس جمهور رو گرفت. شما يكم اينجا وايسا جلسه تموم شد خودش مياد بيرون! حالا از جلو در برو كنار!!!

اطراف يه ساعت صبر كردم تا بالاخره در كاخ باز شد. اباما درحالی كه با رئيس جمهور چين دست می داد از كاخ خارج می شد. با عجله به سمتش رفتم و او را به كناری خواندم:
- آقای اباما! آقای اباما!

-ببخشيد مزاحمتون شدم!
- شم مراحميد خانم! اسمتون؟
- ريتا اسكيتر هستم از پيام امروز!
اوباما درحالی كه سرش را می خواراند زمرمه وار گفت:
- روزنامه ی جادوگران!!!
-
- تعجب كردين! معلومه! می خواستم خودم بيام دفتر پيام امروز و اعلام كنم كه جادوگرم!
-
-
در حالی كه شكه شده بودم بازهم باور نكردم:
- آقای اوباما، ميشه اون برگ رو به هوا ببرين؟
- البته!
و بعد از جيبش چوبدستی اش را درآورد:
- وينگارديوم له ويوسا!
- خوب، اين نكته هم روشن شد! من فقط می خواستم مطمئن شم شما جادوگری! همين!
اباما اخمی كرد و گفت:
- آره، شايد كار شما با من تموم شده باشه اما من با شما كار دارم! اين چيزايی رو كه ميگم بايد به گوش ملت برسونی!
-
- من يه لشكر جادوگر دارم. غولها هم در عضويت ارتشمند. دارم تلاش می كنم ديوانه ساز ها رو هم واسه خودم بردارم! وقتی ارتشم تكميل شد وزارتخونه و هاگوارتز رو نابود می كنم. سلطه بر جادوگران هدف منه! وقتی جادوگر باشی می تونی مشنگ ها رو از پا در بياری! كاری نداره! ولی فبلش بايد جادوگر ها رو هم زير سلطه ی خودت در بياری! فكر كنم منظورم رو روشن گفتم، نه؟
- آره
اباما ادامه داد:
- فكر نكينين كه لرد سياه آخرين جادوگر سياه بوده، هنوز باراك هم هست. حالا اسكيتر، بهت اجازه می دم از جلو چشمم گم شی!
-

ویرایش شده توسط كينگزلی شكلبوت در تاریخ ۱۳۸۷/۱۲/۶ ۱۳:۱۱:۴۳

پیام زده شده در: ۱۲:۳۵ سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۸۷

كينگزلی  شكلبوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۲ شنبه ۲۱ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۹:۳۱ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۱
از ن، لايه ای كه زمين را فرا گرفته!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 842
آفلاین
در حالی كه جامعه ی جادوگری فكر می كردند اباما نه تنها گرگينه بلكه حتی جادوگر نيز نمی باشد از جادوگر بودن اباما شكه شدند.

بنا بر رويدادهای اتفاق افتاده در چند روز اخير متوجه شديم باراك اباما جادوگر بوده است. وی در مصاحبه ای جنجالی با ريتا اسكيتر اعلام داشته است كه:
«با لشكر توانمند و جادوگر آمريكا هاگوارتز را درهم خواهم ريخت.»
در اين مصاحبه اباما به جادوگر بودن خويش اعتراف كرده و گفته "ديگر هيچ چيزی برای پنهان كاری وجود ندارد."
مصاحبه ی ريتا اسكيتر با حسين باراك اباما را در صفحه ی يازده بخوانيد.

پیام زده شده در: ۱۴:۱۶ دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۸۷

دیدالوس دیگلold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۹ شنبه ۱۴ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۲۲:۴۵ سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۲
از جلوی کامپیوترم!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 338
آفلاین
اُباما:من گرگینه نیستم! (2)

دیشب معلوم شد که اُباما(رئیس جمهور آمریکا) گرگینه نبوده ولی همچنین معلوم شد که او هر ماه درست روز قرص شدن ماه به کجا می رود.امروز ساعت 6:30 صبح اُباما در برابر خبر نگار بسیار سیریش ما(دیدالوس دیگل) تسلیم شد.دیدالوس او را به بادِ سوال گرفت و او را سوال پیچ کرد.اباما هم همه چیز را اعتراف کرد.او گفت:
_من گرگینه نیستم!ولی من فشفشه ام!پس جادوگر هم نیستم.در مورد سوال شما که گفتید هر ماه کجا میرم...خب...من هر ماه به منطقه ی گرگینه نشینی از آمریکا میروم و به گرگینه های آنجا معجون گرگ خفه کن میدم.اونا هم از من راضی هستند.

پس معلوم شد که باراک اُباما گرگینه نبوده و جادوگر نیست.ما از او برای حدس و گمان های وحشتناکمان در مورد او عذر خواهی می کنیم.

خبر نگار سیریش:دیدالوس دیگل!

غیر ممکن غیر ممکنه! همینی که گفتم...ناراحتی زنگ بزن 118

پیام زده شده در: ۲۱:۵۸ یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۸۷

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین
به گزارش خبر گزاری رسمی *****(به درخواست نگارنده نام فاش نشده است) و منابع موثق

آبرفورث دامبلدور به طور رسمی و علنی اعلام کرد که در صورت مداخله هرگونه خدم و حشم وزارت خانه ای ،دستور تحسن نه چندام مسالمت آمیز تمامی بز ها را صادر خواهد کرد.

ریاست بز دانی جادوگران در ادامه عنوان نمود در صورتی که مجبور به صدور فرمان جهاد بشود هیچگونه اصالت یا غیر اصالتی مورد توجه نخواهد بود

صدا و سیمای جمهوری آسلامی جادوگران

آبرفورث دامبلدور

seems it never ends... the magic of the wizards :)

پیام زده شده در: ۱۳:۵۸ یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۸۷

دیدالوس دیگلold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از جلوی کامپیوترم!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
اُباما:من گرگینه نیستم!

گروهی از جادوگران جهان بر این باورند که اُباما (رئیس جمهور آمریکا) یک جادوگر بوده و توسط فنریر گری بک، گرگینه شده است.
او دیشب در مصاحبه ای با دیدالوس دیگل به تمام دنیا گفته است که جادوگر نیست و توسط گری بک گرگینه نشده است.ولی همه می دانند که او هر ماه چند روز را به سفر میرود.معمولا وقتی میرود که قرص ماه در حال کامل شدن است.کارکنان ما و هیچ کس دیگه نمیدانند که اُباما به کجا رفته و چه می کند.
آیا او یک گرگینه است؟ ما به تمام جادوگران آمریکا هشدار می دهیم که زیاد دور ور اُباما نپلکند تا تحقیقات ما کامل شود
.

پیام زده شده در: ۹:۳۳ یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۸۷

الستور مودیold3

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۰۶ یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۵۶ شنبه ۱۸ دی ۱۳۸۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 55
آفلاین
مایک فیلیپس به جرم خود اعتراف کرد!

الستور مودی،کارآگاهی که زنده ماند،در پی حکم ماموریتی دیروز مایک فیلیپس شناگر معروف آمریکایی را مورد بازجویی فنی و غیر فنی فرار داد.
این شناگر بعد از گذشت مدت 10 دقیقه به جرم های خود از زمان بچگی تا حالا اعتراف کرد.
مودی در گزارش خود چنین نوشت:

مایک فیلیپس دیروز تحت بازجویی اعلام کرد که از طرف شخصی به نام آلبوس دامبلدور برای شرکت در مسابقه ی شنایی که در تاپیک خانه ی 12 گریمالد
توسط شخص نامبرده برای تصمیم گیری در مورد اینکه این دفعه کی به جای وی کشته بشه، ترتیب داده شده بود؛ مبلغ هنگفتی پول دریافت کرده بود.

وی اعتراف کرد که قرار بود وی با خوردن معجونی که اون شخص بهش گفته بود،که ما باور داریم که معجون مرکب می باشد، شبیه وی شده و به جای وی در این مسابقه ی شنا شرکت کند.

مودی همچنین خاطر نشان کرد که آلبوس دامبلدور تحت بازجویی قرار خواهد گرفت.

می دونید با چه کسی طرف هستید؟!
اپتیموس پرایم!
مودی-تریلی!
Leader Prime!

پیام زده شده در: ۱۸:۴۳ شنبه ۳ اسفند ۱۳۸۷

دیدالوس دیگلold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از جلوی کامپیوترم!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
مایک فیلیپس،شناگر یا خلاف کار؟

به گذارش دیدالوس دیگل "خبر نگار مشهور" ، دیشب گروهی از مردم آقای "مایک فیلیپس" شناگر معروف آمریکایی را در حین ارتکاب جرم دیده اند.خانم آربلا فیگ پیرزنی "گربه دوست" می گوید:
_من از مایک این انتظار رو نداشتم که اینکارو انجام بده.
ولی متاسفا نه نگفتند که آقای فیلیپس چه کرده است.
خانم آرتمینِس بوروتُر می گوید:
_مایک کاری کرد که ما ازش هیچ انتظاری نداشتیم...
ولی این خانم هم چیزی نگفته است.تمام مردم این منطقه می گویند که ما از او انتظار نداشتیم ولی چیزی در مورد خلاف او به ما نمی گویند.شواهد نشان میدهد که مایک بعد از ارتکام جرم فرار کرده است.ما در باره ی این موضوع تحقیق کرده و در برنامه های بعدی نتیجه را به شما میگوییم.*

*سعی می کنیم تحقیق در این موضوع رو به یکی از کاراگاه ها بسپاریم.

خبر نگار:دیـــــــــــــــــــــدالوس دیــــــــــــــــــــــگل

پیام زده شده در: ۱۴:۰۶ چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۸۷

دیدالوس دیگلold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از جلوی کامپیوترم!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
مرگ وحشتناک "هیتمن" آدم کش حرفه ای!

دیشب آقای "هیتمن" که داشتند از خانه ی خود بیرون میامدند تا شخصی را بکشند به طرز وحشتناکی کشته شد.شواهد به ما نشان می دهند که هیتمن و قتی سوار ماشین خود شده جادویی کمر بند او را بسته و قفل کرده است.این جادو فرمان ماشین را چرخانده و هیت من را به طرف ایستگاه قطار برده است.درایستگاه ماشین درست اومده روی ریل قطار ایستاده و بی حرکت مانده است.هیتمن موفق شده که با چاقویش کمر بند را پاره کنه و در را بشکنه ولی وقتی بیرون آمده جادوگری را روبرویش دیده که چوبدستی به دست دارد.متاسفانه اطلاعات ما تا همینجا کفاف داده و فقط توانستیم که جنازه ی تیکه تیکه شده ی هیتمن را بر روی ریل قطار پیدا کرده و گور کنیم!

نویسنده:دیدالوس...

پیام زده شده در: ۹:۲۷ چهارشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۸۷

الستور مودیold3

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۰۶ یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۵۶ شنبه ۱۸ دی ۱۳۸۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 55
آفلاین
بازجویی سایت؛نوبت اول!

الستور مودی، در راستای پیگیری پرونده ی مشکوک مرگ نافرجام خود،اقدام به برپا کردن چادری کنار درب ورودی وزارت سحر و جادو نمونده است و از همه ای جادوگرا و غیر جادوگرا بازجویی به عمل می آورد.
از تمامی جادوگرا و غیر جادوگرا! تقاضا می شود برای پر کردن این فرم، به دفتر حمایت از جادوگر

مراجعه کنند...

با تشکر،پیام امروز!

می دونید با چه کسی طرف هستید؟!
اپتیموس پرایم!
مودی-تریلی!
Leader Prime!

پیام زده شده در: ۱۳:۰۲ یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۷

دوركاس ميدوز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۴۶ شنبه ۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۰:۵۳ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از روز اول می دونستم ...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 178
آفلاین
درگیری مدیر مدرسه ی جادوگری هاگوارتز با رئیس اجرای قوانین جادویی !!!
پس از حمله ی دیوانه ساز ها به مدرسه ی علوم و فنون جادوگیر هاگوارتز و درگیری همه ی دانش آموزان و شکست بی چون و چرای دیوانه ساز ها در این دیگری مدیر مدرسه هرمیون گرنجر که از شاگردان همین مدرسه نیز بوده برای پاسخ به یک سری سوالات به دادگاه فرا خوانده شد . در این دادگاه پس از ساعت ها جدال میان مدیر مدرسه و رئیس اجرای قوانین تصمیم به تبرئه ی خانوم گرنجر و دستگیری رئیس اجرای قوانین جادویی گرفته شد .
رئیس سازمان اجرای قوانین به جرم آزاد کردن دیوانه ساز ها به دو حبس در آزکابان محکوم شد .
خانوم گرنجر نیز به علت آماده نگه داشتن دانش آموزان مدرسه در برابر خطرات و بوجود آوردن چنین دانشی در دانش آموزان پاداشی 50000 هزار گالیونی از وزارت سحر و جادو دریافت کرد.

وزارت سحر و جادو

کالین کریوی

Can You Forgive Me Again, You're My One True Friend, And I Never Ment To Hurt You

[url=http://meadowsisadorc.livejournal.com/profile]حقایق ت

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.