هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر اساتيد
پیام زده شده در: ۲۲:۰۱ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۸ دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
از لرد سیاه اطاعت میکنم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 388
آفلاین
معذرت میخوام!
اشتباه شده بود.
تصحیح شدن!

پیام زده شده در: ۱۶:۵۶ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸

هستیا جونزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۴ سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۷:۱۴ پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۳
از دهکده شن ور دل گاارا سان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 90
آفلاین
سلام
اعتراض داریم به امتیازات جناب زینو . البته نیم ساعت نیست که پیام زدن . پیام شخصیشون هم کار نمیکنه که بهشون اطلاع بدیم. در هر صورت ، لفتن ( لطفا منظور هست . با کلمه دیگه ای قاطی نشه !) یکی بیاد امتیاز ما رو از تو گریف ورداره بذاره تو هافلپاف . ما، منظورم شناسه قبلیم ، التیدا ، هست که توی درس پرواز و کوییدیچ امتیازش توی گریفیندور منظور شده.

و ضمنا اینکه ، همین کار ها رو کردین که شناسه م رو عوض کردم دیگه ! صد بار گفتم اسم من آلتیداست ، نه آتیلدا . به خرج کسی نرفت که نرفت ! عهه!

گل می کند شقایق، دانه ی اسفند می رسد

پیام زده شده در: ۱۱:۲۵ جمعه ۱۹ تیر ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
سلام بادراد عزیز

امتیازهای اصلی رو توی کلاسم تغییر ندادم !

نقل قول:
ریونکلاو :20

لونا لاوگود = 10 امتیاز
بادراد ریشو : 30 امتیاز
لینی وارنر : 20 امتیاز

امتیازهای ریونکلاو هم 2 امتیاز در کل اضافه شده .

بعد رسی گفته بود فقط به ریتا و ابرفورث امتیاز اضافه بدم ، منتهی من به نسبت بالا برم که هیچ گروهی ضرر نکنه ... وگرنه همین دو امتیاز هم به گفته دوستان نباید اضافه میشد .

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۱۱:۱۵ جمعه ۱۹ تیر ۱۳۸۸

بادراد ریشوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۸ سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۲:۲۸ چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۸
از شیرموز فروشی اصغر آقا!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 242
آفلاین
با سلام
مری فریز باود عزیز نوشتن :
نقل قول:
امتیازات همه دوستان عزیز با ارفاق ارسال شد

من به شخصه خودم هرچی فکر کردم دیدم نتونستم ریونکلاوی ها رو بیارم زیر مجموعه همه دوستان آخه ارفاقی نشده بهشون! در صورتی که دوستان هافلپافی ما شاهد رشد 3 امتیازی در میانگینشون بودن.
دلیلش رو می خوام جویا بشم.
موفق باشید.

[b][color=FF0000][url=http://www.jadoogaran.org/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=883&post_id=219649#

پیام زده شده در: ۱۰:۰۲ جمعه ۱۹ تیر ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
درس دینی و بینش جادویی

امتیازات همه دوستان عزیز با ارفاق ارسال شد ، انگیزه ای باشد برای ادامه

پیام زده شده در: ۲۲:۵۲ پنجشنبه ۱۸ تیر ۱۳۸۸

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین
بیدل عزیز

شما اگر واقعا به کمال رسیدید خیلی بدییه که باید بدونید مثل "گوشتو بنداز زمین گربه خودش برمیداره" ضرب المثل هست.

شما حتی الان هم تجدید نظر نکردید در طرز حرف زدنتون.

دوست عزیز، رول های افتضاح گریفیندوری ها؟
خیلی خوبه البته، کاملا همه با روحیات شما آشنا میشن!

در مورد اون حرف من هم به ویولت، موضوع بین من و ایشون و پرسی حل شد به هر طریقی!هرچند قانع نشدیم اما خوب، گذشت!
شما باید یاد بگیری تو هرچیزی دخالت نکنی پسر گلم

شما توهین عمومی کردین، من اعتراض کردم.اون حرف من به ویولت در عین اینکه یک هزارم هتاکی های شما هم نمیشه، تنها یه لغت دو پهلو هست.حتی اگر بنده عینا اون لغت رو هم مد نظر داشتم، توهینی محسوب نمیشد!

و در آخر، نقل قول هاتون خیلی کارشناسی شدستا!احیانا با این دولت فعلی نسبت ندارین آیا؟
دوست عزیز، شما بهتره پیش از اینکه خودتون رو کامل بدونید و از کمال سخن بگید، یه مقدار روی توهین شناسیتون کار کنید.

موفق باشید

ویرایش شده توسط آبرفورث دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۸ ۲۲:۵۵:۳۰

seems it never ends... the magic of the wizards :)

پیام زده شده در: ۲۲:۴۱ پنجشنبه ۱۸ تیر ۱۳۸۸

بیدل آوازخوانold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۹ یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۴:۱۲ جمعه ۹ مرداد ۱۳۸۸
از همین دو رو برا
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 69
آفلاین
آبرفورث دامبلدور!
بهتره یک چشمه نگاه کنی. تمامی حرف هایی که من زدم جواب بود نه اینکه مستقیم بیام توهین کنم.
شما هم خسته میشی بخوای بر تفکیک و توضیح یک نقل قول پنج تا پست بزنی!
در ضمن من توهین می کنم یا شما که چپ و راست میرید دلایل رول نویسی افتضاح اعضای گریفیندور رو به توطئه و دسیسه چینی ریونکلاوی ها ربط میدین؟
نقل قول:
پیشنهاد میکنم ترم بعد، مدیریت رو بدین به یه نفر از ریون، تا همین اول لوگوی قهرمانی ریون رو بزاره کنار سایت، بعد ترم رو شروع کنیم!!!

و
نقل قول:
و در آخر، به نظرم شما مشکل شخصی نداری، شما و اساتید ریون(خدایی نه همشون) کلا خیلی نسبت به بچه های ریون که خیلی نویسندگیشون عالیه و به به و اینا تو نمره دادن ارادت خاصی دارین.

و
نقل قول:
دوستان ریونی یه قهرمانی ارزش نداره این همه خط و خوط بکشین دور خودتون پست مردم رو زیر سوال ببرین.مال شما نوش جونتون

و
نقل قول:
کار خیلی جالبه، در کل همه اساتید ریون بیان به بچه های گریف "صفر"بدن کلا، چه کاریه خوب بیخودی امتیاز میدین به گریف!والا!

و
نقل قول:
مدیریت محترم مدرسه،من کم کم دارم به این روند برخورد با گریفیندور شک میکنم.به طور کامل میشه این موضوعات رو ربط داد به مسائل اخیر و تصمیمات شما(منظورم تصمیمات خارج از هاگوارتزتون هست)!خودتون هم بعید میدونم که ندونید.

راستی میگم نظرت در مورد طرح اخیر جی 8 و صحبت های اخیر نتانیاهو چیه؟ نکنه اونا هم می خوان به ما در رابطه با قهرمانی ریونکلاو کمک کنن؟

نکته ای رو متذکر میشم!
برای انتقاد کردن یک ذهن بی طرف شرطه! یک ذهن پاک! یک تفکر آروم نه شما که فکر می کنید زمین و زمان بهم دیگه چسبیدن که ریون قهرمان بشه! نه عزیز من... نه!
شما با این تفکراتتون و انتقاداتتون خودتونو بردین به کوچه علی چپ!
در ضمن جالبه توجه شما رو به چند توهینی که به عضو محترم ریونکلاو دادی جلب میکنم:
نقل قول:
میگن گوشتو بنداز زمین گربه خودش برمیداره.نه؟

و این یکی خیلی جالبه :

نقل قول:
لحن صحبت هاتون و برگزار کردن هر چیزی شبیه به لودگی(شبیه به لودگی، توهین تلقی نکنید لطفا) کانلا گویای روحیات شما هست ویولت عزیز

بزار منم یک چیزی بگم به یک فرد مجهول: ای بوق به سر و کلت لامصب نالوتی و لاابالی بی مصرف آشغال کله ( یک وقت توهین نگیرینا! اینا همش شبه فحشه! بد نیست! اصلا! )
اینا همش مستندات همین دو سه صفحه تاپیک دفتر اساتید بود.

انسانی که به کمال رسیده میره و شخصیت بقیه رو نقد میکنه نه شما!
خودتو درست کن!

ان زمان که بنهادم سر به پای ازادی
دست خود ز جان شس�

پیام زده شده در: ۲۲:۲۰ پنجشنبه ۱۸ تیر ۱۳۸۸

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
مری باود گرامی

دلیل نمیشه چون مشا از همه این ایراد رو گرفتید، توجیهی بر درستی کار شما باشه!
بنده بی ادبی نکردم، تنها جواب مختصری دادم به اون چیزی که شما به راحتی به واسطش، منافع یک گروه رو مورد تجاوز قرار دادید.

ببینیم مدیریت چه نظری میدن!

موفق باشید

پیام زده شده در: ۲۲:۱۲ پنجشنبه ۱۸ تیر ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
دوست عزیز ابرفورث

در مورد توضیحاتتون من فکر میکنم پست شما رو بهتر از بقیه هم واکاوی کردم برای اینکه واقعاً فکر میکردم که ممکن است شما با این نمره به مشکل برمی خورید .

ایاداتی که شما می فرمایید رو من از همه گرفتم ، چون کلاس من انطوری باید پیش مییرفت که من انتظار داشتم یعنی تکلیفی کوتاه منتهی با مطالعه دقیق پست من .

در مورد مدفوع و اینا ، دوست عزیز شما به بیدل اعتراض میکنی که چرا اینطوری صحبت میکنه بعد خودت با من طرز دیگه ای برخورد میکنی
این مثال شما بود ، اگر مثال دیگه ای زده بودی جوابهای ن فرق میکرد عزیز .

درمورد فضا سازی چیزی که من از کلاس انتظار داشتم توضیحات بود ، از شما سه تا اشکال گرفتم ، در ضمن به نکته ای که من ذکر کرده بودم هم اشاره نکرده بودی ، برای همین 10 امتیاز به شما داده شده که فکر میکنم تازه من به نسبت فضاسازی نارسیسا مالفوی خیلی هم امتیاز بالایی دادم به شما .

اما در مورد شرایط اضطرار :

اول اینکه گفتم مورد اول و سومتون دقیقاً مخال همدیگه بود ، این یعنی اینکه شما در یک پاراگراف چند خطی دقت لازم رو به عمل نیاوردی .
دو تا مورد شاید از نظر شما مهم نباشه اما از نظر من که میخوام از روی 4 خط پست شما چند نفر رو از هم تمییز بدم خیلی مهمه .

باید فرقی بین کسانی که برای همین 4 خط وقت میزارن و کسانی که وقت کمتری میزارن گذاشت و من سعی میکنم حق کسی در این بین ضایع نشه

بازم اگر قانع کننده نبود ، لطف کن در بازرسین مطرح کن تا بادراد رسیدگی کنه.

پیام زده شده در: ۲۱:۱۹ پنجشنبه ۱۸ تیر ۱۳۸۸

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
این پست، بخش مربوط به اساتید پست شماره 42 دفتر توجیهات هست.مشروح رو در تایپیک توجیهات بخونید!

سلام

روز بخیر

ببینید بیدل عزیز، شما استاد یک درسی و موظفی بدون هیچ چون و چرایی با احترام کامل به یک اعتراض پاسخ بدی.
به هیچ وجه واسه هیچ یک از کاربران قابل قبول نیست که بخوای اینجوری با این لحن صحبت کنی.اینجا فضای تفریح ماست و خیلی هم دوستی هامون مهم تر از ایم امتیازات هست و اینکه شماب یای و انقدر نامتعارف برخورد کنی قطعا واکنش به دنبال داره.

نقل قول:
چه مسخره شده! من به شما گفتم تکلیفای دیگتون مشکل داره؟ من همیشه گفتم که تکلیف دومتون مشکل داره و باز هم میگم! این شمایید که قاطی کردید :

نقل قول:
من غیر از این نگفتم. شما خودتون گویا مشکل دارین

نقل قول:
شما کسی نیستید که بخواید تعیین کنید که من چقدر از شما امتیاز کم کنم بابت مشکلی که داشتید! خودم این رو تعیین می کنم.

شما کسی نیستی، و این حرفا واقعا باید از طرف یک استاد به یک اعتراض کاملا محترمانه گفته بشه؟

این طرز برخورد ها باعث میشه محبوبیت اساتید کم بشه، در نتیجه گروه خاصی میپسته، امتیاز رو هم میگیره.استاد هم که از ریون هست الحمد لله...!

ویا در پست دیگر شما، مری باود(من به خود مری هم اعتراضاتی دارم که در ادامه میگم، اما در هر حال، این چیزی از رفتار خارج از عرف شما کم نمیکنه)، بسیار محترمانه گفتن :
نقل قول:
کلاس پروفسور بیدل اصلاً مناسب حال هاگوارتز در این هفته نبود ، من این مورد رو به ایشون تذکر میدم که برای کلاساشون وقت بیشتری بزارن ، و تدریس بهتری رو انجام بدن

و پاسخ شما :

نقل قول:
صلا شما کی هستی که میای به من تذکر میدی؟ شما بازرسی؟ درسته شما بازرسی ولی ایا شده یک بار بری بخونی وظایفتو؟ خوندی یک بار اون چهار وظیفه ای که میتونی انجامش بدی؟ خاله خانوم! کلاس من چون مثل شما غلط املایی های میلیونی و جملات نا مفهوم نداره بده؟ چون کوتاهه بده؟ بر فرض بده! به شما ارتباطی داره؟! نچ! نداره! این موضوع که من خوب یا بد تدریس میکنم نه به شما مربوطه و نه جزو وظایف بازرسا هست که در تابلوی اعلانات هم نوشته شده. امان از دوغ لیلی! ماستش کم بود و آبش خیلی! به سلامت!

شما متاسفانه نمیفهمید طرز صحبت کردن صحیح چطوریه! من مشکلی با شما نداشتم، اما این طرز برخورد شما به شدت غیر قابل پذیرش هست.مراجع بسیاری برای رسیدگی به این حرف های شما وجود داره که قطعا موارد به تفصیل ارجاع داده میشن.
در کل فعالیت بنده، هرقدر هم که کوتا باشه که نیست، هیچ گاه پستی آمیخته با بی احترامی نزدم، و در مقابل، به یه نفر در حد و اندازه شما اجازه نمیدم اینطوری با هر کسی برخورد کنید.اگر بلاتریکس لسترنج، به خاطر لحن خارج از شعور مشا از اعتراضتون صرف نظر کردند،نباید دلیل بر پرخاشگری و افسار گسیختگی شما بشه!

در درجه دوم، در مورد امتیاز دهی های مری باود :
ابتدا در کلاس بینش :
پروفسور باود توضیحشون برای امتیازی که به بنده دادن اینه :

نقل قول:
من گفتم رنگ دیوار صورتی بود. ایشون فرمودن "این رنگت مناسب وضعیت نبود . "

مری عزیز، تکلیف شما فضا سازی بوده درسته؟
آیا واقعا من شاگرد باید بیام اونطوری که شما در ذهن دارید فضا سازی کنم؟علم دارم ؟
در خود کتاب، آمبریج استاد درس دفاع در برابر جادوی سیاه بود اما ترکیبات صورتی در اتاقش بود.حالا شما رو چه حسابی تشخیص دادین که این رنگ نمیاد و اینا؟ و این در صورتی هست که فرض محال ما قبول کنیم که باید اونی که مشا در ذهن داشتید رو مینوشتیم!
در جای دیگه گفتن :
نقل قول:
من گفتم پرنده ای روی دست یک نفر نشون میزاره ایشون گفتن : "اینکه چه نشانی بگذاره و کجا بگذاره ، خیلی مهمه که باید دقت کنی "

خوب من نمیدونم اما خوب حتما شما تحصیلاتتون در راستای مباحث مربوط به مدفوع حیوانات ((هست که این انتظاراات رو دارید از شاگردتون.خانوم عزیز، من از کجا باید بدونم چه نشونی گذاشته؟مدل و رنگ و شماره پلاک باید میگفتم؟

مدیریت واقعا بیاد فکر کنه، بررسی کنه ببینه این امتیاز به حق کم شده؟اعتراضات دیگه ای هم از گروه های دیگه به امتیاز دهی ایشون وارد شده !پس موضوع من یک نفر نیستم.

هر دو استاد عزیز، پست شماره 42 بنده در دفتر توجیهات رو هم مطالعه کنید بد نیست!

ویرایش شده توسط آبرفورث دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۸ ۲۱:۳۳:۳۵
ویرایش شده توسط آبرفورث دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۸ ۲۱:۳۹:۵۴
ویرایش شده توسط آبرفورث دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۸ ۲۲:۱۷:۵۸
ویرایش شده توسط آبرفورث دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۸ ۲۲:۲۲:۴۸

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.