هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: کارگاه ساخت ورد جادویی
پیام زده شده در: ۰:۰۵ دوشنبه ۸ آبان ۱۳۸۵

كورن اسميت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۷ شنبه ۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۱۶ چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۸۷
از کوچه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 352
آفلاین
نام: تریپاکیلوس Tripakilos
نحوه تلفظ: حتما باید پ را با استرس تلفظ کنیم.تلفظ بقیه حروف عادی است
کاربرد:برای ایجاد خاصیت آینه رو یک جسم
دسته:بی خطر-فقط برای استفاده بر روی اشیا...خطرناک برای استفاده روی انسان ها
حرکت چوب:مستقیم به طرف جسم
رنگ:صورتی
اجرای ورد: چوبدستی را به سمت جسمی که می خواهیم آن را آینه کنیم می گیریم و به جسم خیره می شویم.فاصله تا جسم حتما باید کمتر از دو و نیم متر باشد...سپس نام ورد را می گوییم
توضیحات:زمان پایداری این ورد فقط 30 ثانیه می باشد. اگر این ورد روی انسان اجرا شود باعث پوچ شدن افکار فرد می شود که البته در مدت زمان طولانی قابل برگشت خواهد بود(1 تا 3 سال)
جسم آینه شده خواصش را از دست نمی دهد مثلا اگر شما این ورد را بر روی یک مبل اجرا کنید با یک آینه نرم مواجه خواهید شد که به راحتی می توانید روی آن بنشینید.
حوزه ی آینه شدن یک جسم بزرگ بین 2 تا 2/5 متر مربع خواهد بود
تمرکز در شفاف بودن آینه تاثیر زیادی خواهد داشت.
اجرای مکرر ورد روی جسم هیچ تاثیری بر روی جسم مورد نظر نخواهد داشت.
سایر جانداران هرگز خاصیت آینه را پیدا نمی کنند ولی چون قدرت تفکر ندارند ممکن است عوامل حرکتیشان که در مغز قرار دارد از کار بیافتد
تاریخچه ورد:در سال 1256 میلادی پادشاه سرزمین اسکاتلند به مردم شهر دستور داد که هر کدام یک آینه برای قصر وی بیاورند تا او بتواند قصر خود را به وسیله آن تزئین کند...در این میان نیکلاس استابرز که جادوگر فقیر و بی چیزی بود که به سختی می توانست غذای خود را تامین کند...او از ترس جان خود به فکر ایجاد یک ورد برای تبدیل شدن اجسام به آینه افتاد.او تفکر زیاد این ورد را اختراع کرد و توانست تکه سنگی را که به آینه تبدیل کرده بود به نیرو های سلطنتی تحویل و قبل از پایان 30 ثانیه از مکان بگریزد.

ایول سوژه...ایول خلاقیت!! من بودم عمرا همچین چیزی به ذهنم میرسید!!

حالا چرا 30 ثانیه! نمیشد بیشترش کرد! تا من بخوام رو اون مبل آینه ای بشینم که مهلتش تموم شده!

من افتخار میکنم به این ورد...!! رفته رفته همه دارن کاملتر مینویسن!

نمره از 10:10

ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۸ ۶:۴۶:۰۲

[b][size=medium][color=336600][font=Arial]ما همگی اعتقاد داریم که باید خدا را کشف کرد.دریغا که نمی دانیم هم چنان که در انتظار او به سر می بریم ، به کدام درگاه

پیام زده شده در: ۲۱:۳۵ یکشنبه ۷ آبان ۱۳۸۵

اریک مانچ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۱۳ چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۴:۲۷ سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۸۶
از iran
گروه:
کاربران عضو
پیام: 124
آفلاین
نام ورد:زون
تلفظ ورد:(zone)
کاربرد:جلوگیری از شکستن
رنگ ورد:سبز
طرز حرکت چوب:باید چوب جادو را بالا و پایین کرد به صورتی که چوب خیلی کم بالا و پایین شود.
میزان خطر:بی خطر
سن استفاده کننده:از سال سوم به بالا
طرز استفاده:این جادو فقط بر روی اشیا کاربرد دارد و به طور موقتی می تواند از شکستن وسایل برای 2 ساعت جلوگیری کند.وسایلی که وزن آن از 10 کیلو بیشتر نباشد.معمولا این ورد برای جلوگیری از شکستن شیشه یا ظرف یا شی مهمی که ممکن است بشکند به کار می رود.این ورد بر روی انسان و حیوان و هیچ موجود زندهای کاربرد ندارد و فقط می تواند از شکستن اشیا به طور موقت جلوگیری کند.
تاریخچه:این ورد از سال 1990 اختراع شد.این ورد تا حالا بر روی شی های شکستنی زیاده امتحان شده و همه به این ورد اعتماد دارند.
خطر:اگر ورد به صورت اشتباه به زبان آورده شود باعث شکستن اشیای اطراف می شود حتی اگر آن را هدف نگرفته باشند.
*این ورد فقط برای جلوگیری از شکستن اشیا شکستنی استفاده می شود و هیچ کاربرد دیگری ندارد.

بگو که پست قبلی بهت ایده داد...بگو بگو!

شرط میبندم اون قسمت که درمورد شکستن بود..از اون ایده گرفتی! ولی اشکالی نداره! کاملا واضح و مبرهنه که من الکی دارم گیر میدم!

ولی بهرحال ورد قشنگی بود و میتونستی یخورده بیشتر هم بهش بپردازی! همین که کی اختراعش کرده و چجور جالبترین قسمت ساخت ورده!

نمره از 10: 8

ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۸ ۶:۴۹:۳۵

جوما�

پیام زده شده در: ۱۴:۱۹ شنبه ۶ آبان ۱۳۸۵

آلیشیا اسپینتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۹ شنبه ۱۵ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۰۹ شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹
از دروازه آرگوناث
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 157
آفلاین
نام ورد:اورگانمییوس(بر گرفته از واژه لاتینorganum به معنی ابزار)
رده بندی:بی خطر
عملکرد:این ورد باعث میشود ابزار ماگلی به طور موقت به کار بیفتند و بدون هدایت ما کاری را که میخواهیم انجام دهند.
نحوه تلفظ:اورگان...می(ی کشیده)...یوس ِِِِِِ
موارد استفاده:وقتی وردی را که نیاز داریم فراموش کرده ایم و مجبوریم برای انجام کارمان از ابزارهای ماگلی استفاده کنیم, اما روش کار آنها را بلد نیستیم.
تاریخچه:این ورد توسط آنتونیوس رمزی, دانش آموز سال هفتم هاگوارتز, در سال 1980 اختراع شد.آنتونیوس مادری ماگل زاده داشت که معمولا از وسایل ماگلی استفاده میکرد.او روزی در خانه تنها بود که ناگهان به اشتباه چوبدستی را به سمت شیشه شکر گرفت و باعث شکستن آن شد و تمام کف آشپزخانه پوشیده از شکر گردید.از آنجایی که هیچ گاه در کلاس وردهای جادویی حواسش به درس نبود ورد تمیز کردن را به یاد نمی آورد و از طرفی اطمینان داشت اگر مادرش از خرید برگردد و این صحنه را ببیند ,
پس در یک لحظه بحرانی موفق به اختراع این ورد گردید و به وسیله آن جارو برقی به کمکش آمد و شکرها را از کف آشپزخانه پاک کرد.
رنگ:این طلسم همواره سایه ای از رنگ سبز دارد, ولی رنگ اصلی آن به وسیله مورد نظر بستگی دارد.
نقص احتمالی:وسیله مورد نظر ممکن است تا مدتی خود به خود حرکت کرده و باعث جلب توجه ماگل ها شود.

ها ایول...من عشق اینم که ملت بیان ریشه وردشونم بگن...ایول ایول بسی حال کردم!

کامل کامل بود...هیچی دیگه به ذهنم نمیرسه بگم!! نمره کامل رو میگیری!!

نمره از 10: 10

ویرایش شده توسط آلیشیا اسپینت در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۶ ۱۴:۲۲:۲۱
ویرایش شده توسط آلیشیا اسپینت در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۶ ۱۴:۲۸:۵۶
ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۸ ۶:۴۰:۴۷

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۰:۱۵ شنبه ۶ آبان ۱۳۸۵

جوزف ورانسكي

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۹ سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۵۹ چهارشنبه ۴ اسفند ۱۴۰۰
از دارقوز آباد !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 916
آفلاین
نام ورد :‌ ديفنيوس دكسيلاتيوس Diffenius doksilattius
تلفظ : ( ف ) ديفن كشيده شود ، ( ت ) دكسيلاتيوس با تشديد خوانده شود .
رنگ : معمولا قهوه اي پر رنگ ( به مزاج كسي كه بايد طلسم شود بستگي دارد )
نوع : طلسم بسيار خفن و با حال
مخترع ورد : مسهل ورانسكي !
تاريخچه و كاربرد :
ابن ورد توسط پدر ، مادر ، عمه ي ، مادر بزرگ من در سال 1891 ساخته شده و حالا به من رسيده . پدر ، مادر ، عمه ي ، مادر بزرگ مرحوم من اين ورد را به خانواده ي ما در آن زمان ياد داد . وقتي كسي با پدر ، مادر ، عمه ي ، مادر بزرگ من در مي افتاده بعد از چند روز ديگه پيداش نمي شده و وقتي هم مي ديدنش به اين صورت بوده با رنگ بسيار پريده !
كاربرد اين ورد هم اينه :
وقتي مي خواين حال يكي رو بدجوري بگيرين اين ورد رو روش اجرا كنيد اون بدبخت تا 12 روز بايد تو توالت باشه ! كاربرد بسيار عالي اين ورد اينه كه سريع طرف رو دستشويي لازم مي كنه ! اين ورد در سال 1910 جزو طلسم هاي نابخشودني شد و پيروان لرد قلدمورت ( جد لرد ولدمورت ) ازش استفاده مي كردن و حال مشنگ ها و محفلي هارو مي گرفتند . مجازات اين ورد اجراي اين ورد به روي خاطي بود و مجرم را در توالت آزكابان مي انداختند تا حالش گرفته شود ! نكته ي اينكه كسي از ورد كمتر اسفاده مي كرد اين بود كه اگر گرفتار مامورين مي شد به توالت آزكابان راه پيدا مي كرد و اين توالت هم فاقد هواكش ، سيفون و آفتابه بود ! ولي در سال 2000 استفاده از اين ورد آزاد شد و شما حالا مي توانيد افرادي را كه مورد خشمتان قرار گرفتند سيب زميني كنيد !
نوع به وجود آوردن ورد :
چوبدستي را به شكل حرف ( م ) فارسي تكان مي دهيد و فرياد مي زنيد : ديفنوس دكسيلاتيوس ! و حال طرف گرفته و خودش را خراب مي كند
تاثير رك و پوست كنده :
بابا طرف اسهال مي گيره تا 12 روز !

یخورده زیادی مرلینی بود!! دفعه بعد وردهای بچه مثبتی بزن! آفرین!

ولی توضیحاتت خیلی کامل بود و فقط به ضد طلسم اشاره نکرده بودی! وگرنه 10 رو میدادم بهت!!

نمره از 10: 9

ویرایش شده توسط جوزف ورانسكي در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۶ ۱۳:۰۸:۵۰
ویرایش شده توسط جوزف ورانسكي در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۶ ۱۳:۱۶:۰۵
ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۸ ۶:۳۴:۴۳

پیام زده شده در: ۱۹:۴۶ جمعه ۵ آبان ۱۳۸۵

ریموس لوپینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ سه شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۳۵ سه شنبه ۲ مهر ۱۳۸۷
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 604
آفلاین
نام ورد: جین پین توس
دسته ورد: فوق خطرناک- ممنوعه
تاریخ اختراع ورد: 18 آبان سال 1150
مخترع ورد: گرایبل میندین
کاربرد ورد: می توانید با آن مرده را زنده کنید.
طریقه اجرای ورد: به نزدیکی قبر یا جسم فرد مورد نظر بروید. چوبدستی خود را به طرف قبر بگیرید و قسمت اول ورد(جین) را بگویید. نوری آبی نوک چوبدستی شما را می گیرد. حالا چوبدستی را به سوی آسمان گرفته و قسمت دوم ورد(پین) را می گویید. نور نوک چوبدستی به رنگ سبز در می آید. حالا جسم فرد مورد نظر را نشانه گرفته و قسمت سوم ورد(توس) را می گوییم. جسم روح و جان میگرد *
توضیحات: این وزد در سال 1150 در 18 آبان بدست گرابیل میندین اختراع شد. او سعی در زنده کردن دختر عمویش سیلیا میندین داشت و در همانجا این ورد را اختراع و دخترعمویش را زنده کرد. تمام جادوگران بالای 17 سال قادر به اجرای این ورد هستند. ولی اگر جادوگری زیر 17 سال سعی در اجرای این طلسم(حتی در هاگوارتز یا مدرسه های جادوگری) کند، این طلسم اجرا نمی شود ولی به شدت فرد انجام دهنده را شکنجه می کند و هیچ کس نمی تواند به او نزدیک شود تا زمان شکنجه به پایان برسد. زمان شکنجه 5 الی 8 روز است. این ورد از طرف وزارت سحر و جادو ممنوع اعلام شده و اجرای آن مساوی است با حبس ابد در آزکابان
*: هیچ وقت نمی توانید با این ورد آدمی خلق کنید یا نیروی جادویی فرد را بالا یا پایین ببرید

خیلی عالی بود!!!
فقط تو کتاب گفته شده فکر کنم که نمیشه مرده رو زنده کرد...یه همچین چیزی! حالا؟!

توضیحاتت خیلی عالی بود...فقط اگه اجرا کننده قدرتش زیاد باشه یا خیلی کم باشه چه اتفاقی سر مرده بدبخت میفته!؟

ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۸ ۶:۳۲:۰۸

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۴۵ جمعه ۵ آبان ۱۳۸۵

آرتور ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۳ پنجشنبه ۵ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۲۳ جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 390
آفلاین
نام : چر-تبل
تلفظ:/chear-tebl/
دسته: نیمه خطرناک: در صورت كثرت استفاده خونه پر از صندلي مي شه.
روش: 500 گرم چوب رو مي زاريد جلتون بعد هر چند نفري كه همزمان اين ورد را روي اون 500 گرم چوب اجرا كرده اند مبلماني به همان تعداد نفرات توليد ميشه.{x|x=تعداد نفرات}
اين ورد در ادامه ورد ساخته خانه مي باشد.

هووم کاش یخورده بیشتر توضیح میدادی من خیلی غلاقه دارم بدونم فلسفه وجودی این وردهای مربوط به خونه چیه! کی احتراعشون کرده و چطور!!!

هووم الان من باید هفت هشت تا آدم از تو جوب پیدا کنم که مبلمان هشت نفره داشته باشم آیا میشه مثلا تعدادی بیشتر یا کمتر از اون تعداد مبلمانی که معمولا استفاده میشه داشت(محدودیت داره؟)

کل این وردهای خونه با هم مجموعه خاصی هستن!؟

وردت خوب بود اما جون من دیگه بیخیال خونه شو دقعه بعد یه چیز تازه بیار!آفرین!

نمره از 10: 6

ویرایش شده توسط آرتور ویزلی در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۵ ۱۶:۵۲:۰۲
ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۸ ۶:۳۲:۱۴

عاقلان دانند...

پیام زده شده در: ۱۶:۴۰ جمعه ۵ آبان ۱۳۸۵

كورن اسميت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۷ شنبه ۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۱۶ چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۸۷
از کوچه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 352
آفلاین
به در خواست دوستان میرم تو کار طلسم طنز
------------------------------
نام ورد: آنتی پلکیوس Antipelques
دسته: نیمه خطرناک
کاربرد: برای جلوگیری از بسته شدن پلک مرلین در مواقع خطرناک
رنگ: رنگ موژه پلک سمت چپ مرلین ( هوووووم خودتون برید ببینید دیگه)
طرز استفاده: چوبدستی را به طرف پلک مرلین گرفته و ورد را می خوانیم
توضیحات: این ورد باید در کمتر از یک ثانیه اجرا شود(چرا؟ خب معلومه دیگه انتظار دارید مرلین صبر کنه تا شما ورد رو بگید بعد پلکشو ببنده؟ کور خوندید) . اگر این ورد به درستی اجرا نشود خسارات پلک مرلین باورنکردنی خواهد بود!!!(دو برابر می شود)
تاریخچه کوتاه یا طریقه کشف ورد: این ورد برای اولین بار در 300 سال قبل از میلاد توسط شورای سنای جادوگران رومی اختراع شد.و دلیل آن خسارات بیش از حدی بود که مرلین در آن زمان به علت جوانی و خامی به وسیله پلک خود به بار آورده بود.
در سال 200 میلادی به علت لهجه مردم آن زمان این ورد اکثرا اشتباه اجرا می شد و باعث خساراتی همانند فوران آتش فشان و زلزله های وحشتناک می شد که به همین علت این ورد مدتی ممنوعه اعلام شد تا در سال 1576 میلادی لهجه مردم اصلاح شده و استفاده از این ورد دوباره آزاد شد.
در طی این 1376 سال که استفاده از این ورد ممنوع بود 60000 نفر کشته 20000 خانه ویران 100 شهر داغان و 5 حکومت توسط مرلین نابود شد که بعد از آزاد شدن دوباره این ورد این آمار ها به طور چشمگیری کاهش یافت

من در کفم که آیا مرلین روزانه همه پلک زدنهاش هرکدوم یه چیزی رو خراب میکردن! یا مرلین روزی دوبار پلک میزده!!

ایول به طنز...خیلی حال کردم با این ورد بازم طرف طنز برو! خیلی خشنگ بود!

ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۸ ۶:۲۱:۱۱

پیام زده شده در: ۱۵:۵۴ جمعه ۵ آبان ۱۳۸۵

گودریک گریفیندورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۵ پنجشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۳۳ دوشنبه ۶ دی ۱۴۰۰
از Hogwarts
گروه:
کاربران عضو
پیام: 320
آفلاین
نام ورد:سکتریوس(Secterius)
دسته:ممنوعه....
طرز استفاده:روی کسی که می خواهیم از سر راهمون برش داریم(بکشیمش)تمرکز میکنیم و وردو بر زبان می آوریم.(توجه:اگه فریاد بزنیم ورد روی خود فردی که وردو گفته عمل میکنه!!!)
تاریخچه کوتاه یا طریقه کشف ورد:این ورد توسط سکتر (محقق و فیلسوف سالهای 1256 تا 1310 میلادی) کشف شد.وی هنگامی که فهمید برادرش قاتل بوده در صدد شد که وردی را اختراع کند که بتوان با آن فردی را کشت(اون زمان هنوز آواداکداورایی وجود نداشته) او هنگامی که پیش برادرش رفت وخواست وردی را بر زبان بیاورد(هنوز معلوم نیست چه وردی) لکنت گرفت و این وردو گفت که همانجا برادرش مرد.!!!!
این ورد تا 1 قرن بعد جزو وردهای ممنوعه به ثبت رسید.اما با کشف شدن آواداکداورا فراموش شد.
............................
خوبه من میگم این دسته بندی خوبیه اما کاملتر هم میشه.مثلا دسته فوق خطرناک و دسته ای که اصلا جزو وردها نیست(از بی خطری)
..................
Finish

خوبه تاریخچه اش قشنگ بود آفرین! فقط میتونی بازم اطلاعات بدی که چه فرقی با آواداکداورا داره و یا ضد طلسم داره یا نه...!!

نمره از 10: 8

ویرایش شده توسط گودریک گریفندور در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۵ ۱۸:۵۳:۰۲
ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۸ ۶:۱۰:۳۳

آخرین دشمنی که نابود میشود مرگ است

پیام زده شده در: ۱۳:۵۸ جمعه ۵ آبان ۱۳۸۵

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
خوب خوب اولین هقته ای که ورد برتر انتخاب میشه! همونطور که میدونید اسم سازنده این ورد بهمراه لینک پست در امضای من قرار میگیره!

مهمترین موردی که در نمره دادن ملاکه خلاقیته! هرچی وردتونو بیشتر پرورش بدین و اطلاعات کاملتری بنویسین، بیشتر نمره میگیره!

حالا سازنده ورد برتر این هفته: مرلین کبیر!

ورد ساخته شده:

نقل قول:

اسپل ورد: اسپسيفيكيوس specificious
استرس بر روي S آخر
نوع : طلسم
در صورت اجراي غلط خطرناك است براي همين در صورت اجراي غلط اين ورد مجازات نقدي براي طلسم كننده در نظر گرفته ميشود.

نحوه اجرا و كاربرد: اين طلسم در شرايط مختلفي مي تواند مورد استفاده قرار گيرد و يك طلسم كاربرديست. بوسيله اين طلسم نقطه يا شي يا فردي كه ميخواهيم روي او جادويي انجام دهيم را نشانه ميرويم. بدين صورت كه چوبدستي را به سمت آن شي يا شخص ميگيريم و با تمركز ورد را بر زبان مي آوريم. بدين صورت بين آن شي يا شخص و چوبدستي شما ارتباط برقرار ميشود و شما هر طلسم و ورد ديگري را بفرستيد مستقيما به طرف آن شخص ميرود. (چيزي مثل حالت قفل شدن نشانه در بعضي ابزار ماگلي) .
ضد طلسم: در موارد جنگ يا دوئل تا زماني كه اين طلسم فعال است فرد قدرت آپارت كردن و غيب شدن ندارد و تنها راه نجاتش از زير بار طلسم هايي كه مستقيم به سمتش ميرود قايم شدن پشت ستونها و يا وسايل و مردم سر راه مي باشد. اگر نيز از فرد طلسم كننده فاصله بگيرد بسته به قدرت طلسم كننده بين 10 تا 100 متر بايد دور شود تا رابطه قطع گردد.
فرد طلسم كننده بايد بگويد : آن اسپسيفيكيوس unspecificious تا ارتباط چوبدستي با فرد مورد حمله قطع شود.
رنگ اين افسون نقره اي مي باشد و باعث ميشود كه مورد طلسم ما نسبت به ساير افراد برجسته تر و قابل رويت تر باشد.

تاريخچه: اين ورد در سال 1756 توسط يكي از شاگردانم اختراع شد و به ثبت رسيد. در جنگهاي بسياري نيز از آن استفاده شد.

نواقص: در حيني كه اين طلسم فعال است روي فرد ديگري نميتوانيم طلسمي انجام دهيم زيرا هر وردي زمزمه كنيم به سمت نشانه ما مي رود.

کافیه بخونید تا علت انتخاب به عنوان بهترین ورد رو متوجه بشید!

این اسم از امروز به مدت یک هفته در امضای من قرار میگیره! و هفته بعد دوباره ورد جدید انتخاب میشه!

--------------------------------------

کورن اسمیت یه دسته بندی برای وردها نوشته که قراره با هم کاملترش کنیم. این دسته بندی رو من اینجا میزنم تا هرکس نظری برای کاملتر کردنش داشت بگه! همینجا زیر وردی که ساختین میتونین نظرتونو اعلام کنین! جمعه هرهفته دسته بندی جدید رو هم مشخص میکنیم!

دسته ها:
1-ممنوعه:برای ورد هایی استفاده از آن ها ممنوع است و میتوانند باعث خسارات وحشتناکی شوند.

2-خطرناک:برای ورد هایی که فقط باید توسط جادوگران بزرگ یا مسئولان اجرا شود و معمولا جادوگران سیاه از آن ها استفاده می کنند.

3- نیمه خطرناک: استفاده از این ورد ها برای عموم آزاد است ولی این ورد ها در صورت اجرای اشتباه یا کثرت اجرا می توانند عواقبی را در پی داشته باشند که می تواند حتی جبران ناپذیر هم باشد.

4- بی خطر: ورد هایی که استفاده از آن ها برای عموم آزاد است و در اثر اجرای اشتباه یا کثرت آن هیچ عواقبی به وجود نخواهد آمد.

ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۵ ۱۴:۰۴:۲۲

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۱۳:۱۸ جمعه ۵ آبان ۱۳۸۵

ریموس لوپینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ سه شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۳۵ سه شنبه ۲ مهر ۱۳۸۷
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 604
آفلاین
جواب چوچانگ:

آقا روی همه چی اثر می کنه. شما سوسک که هیچی می تونی خودتو غیب کنی. محدودیت نداره. وردهای جدیدم می دم انشاا...

ها من اون سوالاتو میپرسم که دفعه بعدی که میزنی اونارم در نظر داشته باشی و کاملتر بزنی! لازم نیست حتما بیای به اون سوالا جواب بدی! خواستی بدی هم میتونی پستتو ویرایش کنی!!
وردهای جدید هم منتظریم!

ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۵/۸/۵ ۱۳:۳۷:۴۲

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.