هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ستاد انتخاباتی گیلدروی لاکهارت
پیام زده شده در: ۱۷:۴۳ دوشنبه ۱۳ تیر ۱۳۸۴

کینگزلی شکلبوتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۵ شنبه ۲۰ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۵:۱۶ یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۸۷
از فضا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 402
آفلاین
اوکی...همونی که گفتم شد...دور دوم
ساحره های عزیز هم اگر عقل داشته باشند نمیان به چو رای بدن!
بعدا میفهمید چرا....
حالا که ونوس شکست خورد تو دوره ی اول...به نظر من بهتره طرف کسی برید که واقعا از ساحره ها حمایت میکنه...
گیلدی بهترین گزینه ی ممکنه!
تازه مرلین هم بهش رای میده

گیلدی جان بعدا بگو در مورد حزب آسلامیون ناب مرلینی چه نظری داری؟
و برنامه ی اول دولتت درباره ی آسلامیون چیه؟
و میخواستم بدونم آیا در وزارتت مشاور داری؟
یا همون مجمع تشخیص مصلحت نظام جادوگری کار مشاوره رو انجام میده؟
خودت به کی رای میدی؟
چقدر ساحره ها رو دوست داری؟(چندتا؟)
و اینکه به کسانی که کلشون اسموته و سیاه هستند چقدر علاقه داری؟
و نظرت درباره ی اینکه خانه ی سبزی برای ساحره های فراری افتتاح کنیم چیه؟

یوزر آیدی شماره ی 57.
یکی از اعضای فوت شده،سوخته و خاکستر شده ی جادوگران.

پیام زده شده در: ۱۶:۵۵ دوشنبه ۱۳ تیر ۱۳۸۴

مرلین (پیر دانا)old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۸ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۲:۲۰:۵۴ یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳
از شیون آوارگان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1286 | خلاصه ها: 1
آفلاین
در اینجا من از گیلدروی لاکهارت در دور دوم حمایت میکنم و از شما خواهانم در صورتی که بین گیلدروی و دو کاندید دیگر شک دارید به گیلدروی لاکهارت رای بدهید.. ممنون

هرگز نمی‌توانی از کسی که تو را رقیب خود نمی‌داند ببری

پیام زده شده در: ۱۶:۴۹ دوشنبه ۱۳ تیر ۱۳۸۴

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۳ دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۴۰ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 560
آفلاین
جماعت ببينيد كه اين گيليدي چه كرده...هافلپافي ها كه همه طرفدار گيليدي شدن...اگر تا الان 99% امكان وزير شدن او بود..الان ديگر 100% شده....
ببخشيد گيليدي جان كه من جواب ميدهم..شما سر فرصت جواب بده..ولي من يه اشاره اي ميكنم
زاخارياس...اي دوست...اي موجب افتخار هافلپاف..نگران نباشيد..من با گيليدي عزيز صحبت كردم...او نتنها هافلپاف رو يكي از قطب هايه اصلي سايت ميكنه بلكه يكي از ربات هايه تنفس دهنده خودكار يا قابل برنامه ريزي رو برايه در كردن خستگي به ما ميده..

خب...اين عكسو قبلنا هم تو امضام گزاشته بودم...ولي ديدم كه شما طرفداران هم حق دارين كه بيشتر از اين عكس لذت ببرين
تصویر کوچک شده

در عكس زير شما آن را در پشت صحنه فيلم «آزادي تنفس،آزادي ملت»ميبينيم
تصویر کوچک شده
از چهرو او كاملا پيداشت كه تلاش بسيار زيادي كرده است و بسيار لاغر شده است...البته بايد توجه داشت كه او فقط برايه ملت..برايه آزادي ملت حاظر است كه لاغر شود...

يه اطلاعيه مهم:
گيلدروي لاكهارت در چند ساعت اخير اعلام كرده است كه ورژن جديد ربات هايه تنفس دهنده به بازار ميايد...طرز كار آنها اين است:
اين ربات ها بر سه نوع است..كه يك نوع يعني قابل برنامه ريزي رو قبلا گفتيم و حالا دو نوع ديگر:

1)ربات هاي نيمه خودكار:
فرق اين رباط ها با رباط هاي قابل برنامه ريزي اين است كه :ربات هاي قابل برنامه ريزي حتما بايد برنامه ريزي شود كه چه زماني و به چه حالتي تنفس داده شود ولي اين نيمه خودكار ها فقط با يك چشمك كوچك و در نوع گرانتر با يك لبخند مليح ، ربات وارد عمل ميشود....
2)ربات هاي تمام خودكار:
اين ربات ها با فرستادن اشعه و پرتوهاي بدون ضرر براي بدن انسان متوجه ميشود كه چه موقع انسان نياز به تنفس دارد و وارد عمل ميشود...
...

ستاد انتخاباتی گیلدروی لاکهارت
پیام زده شده در: ۱۵:۳۲ دوشنبه ۱۳ تیر ۱۳۸۴

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۶ سه شنبه ۷ مهر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۳۶ پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۸۵
از قدح انديشه دومبول!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 837
آفلاین
خب حالا که انتخابات به دور دوم کشیده شد و نامزد منتخب من به دور دوم راه نیافت میخوام حمایتمو از گیلدروی لاکهارت علنی کنم.
فقط یه چیزی::ما(یعنی اعضای گروه هافلپاف) از شما در صورت وزیر شدنتون یه خواهش داریم:ما مساوات برای تمام گروهها رو میخوایم...هم در تعداد اعضا..هم در تمام فعالیتهای سایت....البته باید بگم که گروه ما(هافلپاف)با تلاش روزافزون اعضای گروه بیشتر مشکلاتشو برطرف کرده والان در حالت خوبی به سر میبره و حتی ممکنه تا چند وقت دیگه عضو گیری رو قطع کنیم....خلاصه منظورم تمام گروهها بود....یعنی شما مساوات رو در پیش میگیرید....اگر این طور باشه من حمایتم رو از شما اعلام میکنم....یعنی خواستم مساوات و عدالت در بین گروههاست...اگر شما نمیتونین انجامش بدین برم سراغ یکی دیگه...نا امیدم نکنید آقای لاکهارت
******با تشکر-زاخاریاس اسمیت-ناظر گروه مقدر هافلپاف****

پیام زده شده در: ۱۴:۱۵ دوشنبه ۱۳ تیر ۱۳۸۴

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۳ دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۴۰ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 560
آفلاین
((باز شروع شد...بابا من دندون درد دارم..بزور دارم ميام تو سايت..بيخيال شين..همون گيليدي رو وزير كنين خياله همه راحت شه))

گيليدي:آزادي..آزادي....آزادي سايت هاي بي ناموسي..آزادي انديشه...رباتهاي تنفس دهنده

گيلدروي لاكهارت ، نماينده محبوب و خوش قيافه و خوش اخلاق مردم ، طي يك برنامه تلويزيني به نام «پاتيل داغ» يكي از اهداف وزارت خود را فاش كرد..اين برنامه چون در زمان نامناسبي پخش شد بيشتر مردم نتوانستند ببينند و ما متن آن رابراي شما ميگزاريم:

مجري:دارون ملكيان
قرار گرفته درون پاتيل داغ:گيليدي ...نماينده محبوب ملت

دارون:خب آقاي گيليدي...ما به شما تبريك ميگوييم ..
گيليدي با لبخندي كه هزار دل را عاشق ميكرد: براي چه؟
دارون:خب معلومه ديگه..برايه اينكه به مرحله دوم راه پيدا كردين....
گيليدي:ها ها ها. ... برايه چيزي كه معلوم هست ديگر تبريك نبايد گفت...مثلا زماني كه من وزير شدم ديگر تبريك نبايد گفت...چون كاملا معلوم است...
دارون: چه ربطي داشت...حالا بگزريم....خب حاظرين كه يك سوال مردمي از شما پرسيده شود؟
گيليدي:من هميشه آماده هستم تا به سوال جوانان و يا پيران جوان دل گوش دهم و جواب دهم....فقط يه خورده حرارت پاتيل كم كنين..
دارون:خب پس به حرفهاي مردم گوش دهيم
كككككككككككشششششششش
كششششششششششششش
يه جادوگر قد بلند ريشو:سلام آقاي گيليدي....من در دور اول به شما راي ندادم ولي الان پشيمونم و در دور دوم به شما راي ميدهم...يه سوال داشتم...برايه ماها كه نياز شديدي به تنفس داريم ولي تنفس دهنده گير نميآوريم چه برنامه اي داريد؟با تشكر
كشششششششششششششكششش
كششش
دارون:خب ؟
گيليدي:خب كه خب..
دارون:منظورم اينه كه برايه سوال اين عزيز ريشو چه جوابي داريد..
گيليدي:اول از همه بگويم كه بيشترين تلاش ما اين است كه تعداد تنفس دهنده ها رو زياد كنيم...يعني تعداد ساحره ها و جادوگراني كه اغفال* ميشوند رو زيا د كنيم......و اين شدنيست....ولي اگر برايه بعضي از افراد تعداد اين اغفال شدگان كم آمد ما برنامه اي ديگر داريم....ما براي آن دسته از عزيزان كه معتقديم آن ها هم دل دارند، كارخانه اي ميزنيم كه در آن ربات هاي تنفس دهنده با كيفيت بالاو انعطاف پذيري حتي بيشتر از انسان توليد ميشود كه مبلغ خريد آن بسيار كم و استفاده از آن هم بسيار آسان تر از انسان است و نيازي به مخ زدن ندارند..فقط با يك برنامه ريزي دقيق همان اول كار تا آخره عمر با شما همراه هستند...نمونه آن كنار در ستاد من است...هدف ما رساندن سطح عرضه به سطح تقاضا است ...و اين شدنيست...
دارون:خب خيلي ممنون از شما..
گيليدي:براي چي؟
دارون:خب..خب برايه همين جواب ديگه
گيليدي:ملت حق دارند بدانند...حق دارند با آگاهي وزير خود را انتخاب كنند و اين وظيفه من است كه به سوال هايه آنها جواب دهم..
دارون:خب باشه...حالا سوالي ديگر
كششششششششششششش..كششششششش
يه بچه 16، 17 ساله : سلام اقاي گيليدي....ميخواستم يدونم جواب مشتق ((سينوس كتسينوس آرك تانژانت به توان چهل چهار ايكس تقسيم بر انتگرال هفت ايكس به توان سه د ايكس ضرب در يك)) چيست؟
كششششششششش.كشششششششش
گيليدي:خب..همانطوري كه گفتم جوانان حق دارند بدانند..حق دارند جواب سوالهايشان را بدانند حالا هر سوالي كه باشد..خب جوابه اين سوال، عزيزم ميشود((تعريف نشده))
دارون:خب سوالي ديگر:
كششششششششششششششش
كششششششششيميكيكششششششششششش
يه ساحره زيبا:سلام آقاي گيليدي...ميخواستم بدونم كه اين قضيه بسته شدن سايت ها چي ميشه؟
كششششششش
كشششششششششششششششششششش
گيليدي:خب...اول يه افرين بگيم به اين ساحره خوش فكر و دوست داشتني...جواب ايشون كاملا واضح است
تمام سايت ها چه با ناموسي و چه بي ناموسي باز ميشود...
دارون: ببخشيد كه فضولي ميكنم ولي...
گيليدي:خواهش ميكنم..فضولي كار مردم است
دارون:بله...ولي به نظر شما با توجه به جوانان زيادي كه در جامعه ما گرفتار بعضي مسائل شده اند اگر اين سايت ها باز شود فكر نميكنيد وضع غير قابل كنترل شود..
گيليدي:مگر شما اهداف مرا نميخوانيد؟يكي از اهداف من ايجاد بيجامه پارتي...جوانان گرفتار در آنجا به سر ميبرند...ولي در مورد اينكه اين سايتها باز شود..بايد گفت:
جوانان حق دارند بدانه قضيه چي هسته...چي كار بايد بكنه...چه كاري نبايد بكنه....ما راه را باز ميگزاره تا خودشه آزمايش بكنه....خودش انتخاب بكنه...با ناموسي و يا بيناموسي؟مسئله اينه....حق انتخاب اين اينه كه خودش انتخاب كنه كه منحرف شوه يا نشوه...مطمئن باشيد وقتي بسته باشه وضع بدتره چون جوانان ديوانه ميوشه....اما اگر باز باشه خودشان ميروه در اين سايت ها و ميبينه كه چنين آشه دهنسوزي هم نيه پس بهتره كه به فكر تنفس باشه...و اين راه آزاديه...آزادي انديشه...آزادي تنفس..

---------------------
* اغفال=يه حرف اختصاري است .براي اطلاعات بيشتر و درك مفهوم آن به ستاد گيليدي سر بزنيد

پیام زده شده در: ۱۱:۴۴ دوشنبه ۱۳ تیر ۱۳۸۴

سوروس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۸ سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۵ یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۸۶
از برزخ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 375
آفلاین
پستر جدید گیلدی ... بدو بدو بلیت کنسر گیلدی ببر

تصویر کوچک شده

شک نکن!

پیام زده شده در: ۱۱:۰۱ دوشنبه ۱۳ تیر ۱۳۸۴

شون پن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۱۱ دوشنبه ۶ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۰۳ سه شنبه ۱ دی ۱۳۸۸
از آمریکا،سانفرانسیسکو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 197
آفلاین
حالا که انتخابات به دور دوم کشیده شده آمید واریم ملت عزیز جادوگر در دور دوم هم مانند دور اول صمیمانه از کاندیدای خود یعنی گیلدروی لاکهارت حمایت کند.

شون پن (پین)
کارمند وزارت سحر و جادو

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۷:۱۲ دوشنبه ۱۳ تیر ۱۳۸۴

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 901
آفلاین
گيلدي را جمايت كنيد!!!

ويكتور كرام..نامزد سابق انتخابات كه خود را از كانديداتوري كنار كشيد...اذهان عمومي را به حمايت از گيلدروي فرا خواند
متن بيانيه كرام:
اكنون كه در لحظات جساسي قرار گرفته ايم..از امت جادوگري دعوت ميكنم كه براي دوره دوم انتخابات وزارت به پاي صندوقهاي راي رفته و به سايت جادوگران و مقام محترم پاتر لببيك گويند
اينجانب ويكتور كرام حمايت خود را از گيلدروي لاكهارت اعلام ميدارم و از همه طرفداران خود خواهشمندم كه به اين ابرمرد بزرگ((باابرفورث اشتباه نشه!!!)) راي دهند تا كشور توسط مصلحترين فرد اداره شود

مژده اي دل كه گيلدروي نفسي ميايد :bigkiss:
كه از انفاس خوشش.. بوي وزير ميايد!!!

امضا ويكتور كرام 13/4/1384

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

پیام زده شده در: ۳:۲۰ دوشنبه ۱۳ تیر ۱۳۸۴

گیلدروی لاکهارتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۵۸ چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۴:۰۶ شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 594
آفلاین
گیلدروی لاکهارت از تمام کسانی که در دور اول انتخابات از او حمایت کردند، تشکر میکند!

قال پروفسور گیلدروی لاکهارت تنفس مصنوعی علیه:
«امروز، از این همه لطف و محبت دوستان غافلگیر شدم! واقعا باورم نمیشد که با چنین استقبالی از طرف اعضای فعال و همیشه در صحنه روبه رو شوم! از تمام کسانی که در انتخابات شرکت کردند و به خصوص کسانی که به من رای دادند، صمیمانه و از ته قلب تشکر میکنم!
از اینکه هر دوی دوستان دیگری که به دور دوم راه پیدا کردند افرادی لایق برای رسیدن به پست وزارت هستند و افراد نالایق به دور دوم راه پیدا نکرده اند، واقعا خوشحالم!
از همه دوستان تقاضا دارم که دست به تبلیغات منفی برای سایر کاندیدها نزنند و سعی کنند فضای حاکم بر دور دوم انتخابات را هر چه بیشتر صمیمی و دوستانه کنند!
البته سه مورد رای باطله داشتیم و رای های سه نفر از دوستان ( شری، استن شانپایک و ریتی اسکیتر ) قبول نشدند، چون تعداد پستاشون از 20 تا کمتر بود! این دوستان و سایر دوستانی که تعداد پستاشون زیر 20 تاس لطفا تا جمعه تعداد پستاشونو به 20 تا برسون!
تبلیغات رو هم دوباره بعد از ساعت 6 دوشنبه از سر خواهیم گرفت!!!

با تشکر، پروفسور گیلدروی لاکهارت!!! :bigkiss: »

ویرایش شده توسط پروفسور گیلدروی لاکهارت در تاریخ ۱۳۸۴/۴/۱۳ ۴:۳۹:۳۶
ویرایش شده توسط پروفسور گیلدروی لاکهارت در تاریخ ۱۳۸۴/۴/۱۳ ۷:۱۷:۳۰

پیام زده شده در: ۱۱:۵۹ یکشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۴

شون پن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۱۱ دوشنبه ۶ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۰۳ سه شنبه ۱ دی ۱۳۸۸
از آمریکا،سانفرانسیسکو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 197
آفلاین
عزیزان
جادوگران عزیز، یشتابید برای شرکت در انتخابات. اطلاعات به دست آمده توسط هم کارانم در وزارت سحر و جادو مبنی بر این است که ساعت رای گیری به احتمال زیاد تمدید نخواهد شد. پس هر چه زودتر رای خودتان را به صندوق بیاندازید.
=====================================

بنا بر برخی شایعات گویا در انتخابات تقلب شده که البته این خبر در حکم شایعه است ولی ما در حال بررسی آن هستیم و نتیجه آن را به اطلاع همه جادوگران می رسانیم.

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.