هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: گفتگو با ناظر فروم هری پاتر به زبان فارسی (مجوز زدن تاپیک رو از اینجا بگیرید)
پیام زده شده در: ۲:۳۵ سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۸۵

استابی بوردمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۲۸ یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۱۷ سه شنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۱
از بالاتر از دست راست !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 291
آفلاین
سلام من میخواستم 1 تاپیک درباره ی بحث درمورد دیرکرد کتاب 7 بزنم اگه اینجا جاش نیست بگو کجا میتونم بزنم؟

اینجوری پیش بره باید کم کم گفت:
نقل قول:
دلبستگی من به جادوگران و اعضاش کمتر از اون چیزیه که قبلا فکرشو میکردی

Re: گفتگو با ناظر فروم هری پاتر به زبان فارسی (مجوز زدن تاپیک رو از اینجا بگیرید)
پیام زده شده در: ۱۲:۲۱ جمعه ۹ تیر ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
با تشکر(تشکر از چی خودمم نمیدونم!)
من یک تاپیک میخوام بزنم با نام لطیفه های هر پاتری!
در این تاپیک لطیفه هایی از هری پاتر میگیم.
اگر جاش اینجا نیست یه ویرایش کنید و بگید جاش کجاست.
ممنون

دوست عزیز، جای این تاپیک اینجا نیست و فکر میکنم به اتاق ضروریات تعلق داره، بهتره با ناظر اونجا صحبت کنی. با تشکر، آوریل

ویرایش شده توسط آوریل در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۹ ۱۴:۱۰:۲۶

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۱:۴۰ جمعه ۱۹ خرداد ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
با سلام به ناظران ارزشی این انجمن.
عزیزان یک سوال داشتم؟
ایا جای زدن تاپیک سانسورهای کتابها در این انجمن است اگر هست مجوز میدید یا نه؟

مجوز داده میشه اما نباید دچار ارزشی بازی و پستهای نیم خطی و اینا نشه وگرنه تاپیک قفل و سپس پاک میشه و البته ما جلوس رو خواهیم گرفت.در ضمن تو این تاپیکو بزن اما چیزی تعیین نکن براش تا من و آوریل براش قوانینی تعینن کنیم.در هر صورت...ناظر(جانسون)

ویرایش شده توسط توماس جانسون در تاریخ ۱۳۸۵/۳/۲۰ ۲۰:۵۳:۳۹

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۷:۲۱ دوشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۸۴

maziar

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۹ جمعه ۳۱ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۰۰ دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۸۵
از تپلستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 203
آفلاین
ببخشید واقعا.
حالا میشه بگید کجاست؟( اون جایی که باید ازش مجوز بگیرم )
ممنون

ویرایش ناظر: چون مشکوکه توی تالار اسرار بزنش. اونجا در موردش تصمیم می‌گیرم. اگه مربوط به تالار اسرار نبود می فرستم اصلی. اگرم ارزشی شد که می‌فرستم اون دنیا!

ویرایش شده توسط جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۲۴ ۲۲:۰۴:۲۳

dont wait for t

پیام زده شده در: ۱۶:۱۱ دوشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۸۴

maziar

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۹ جمعه ۳۱ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۰۰ دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۸۵
از تپلستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 203
آفلاین
سلام.
با عرض خسته نباشید.
من میخوام یه تاپیک در مورد دامبلدور بزنم. چیه دامبلدور؟
باشه میگم اینکه در کتاب یک میبینیم که یجا دامبلدور میگه من برای غیب شدن نیازی به شنل ندارم. احتمالا همین میتونه بهش کمک کنه در جلوگیری از مرگش. حالا چجوریشو نمیدونم. واسه همین یه تاپیک میشه بزنم با بروبچ بشینیم کشفش کنیم؟
مرسی.

علیکم السلام ... این تاپیکی که می گی جاش اینجا نیست! ... اینجا فروم هری پاتر به زبان فارسیست ! یعنی جایی برای تبادیل نظر درمورد ترجمه های مختلف هری پاتر و از این دسته قبیل ! .... بهتره به توضیحات فروم ها دقت کنی و اون فرومی که مربوط به تاپیکت هست رو پیدا کنی !... اسنیپ!

dont wait for t

بدون نام
به نام خدا
آیا من میتونیم یه تاپیک در مورد مطالب زیر باز کنم؟
به نام خدا
توی کتاب ششم فصل 28
فصل بعد از کشته شدن دامبلدور رو اگه نگاه کنید می بینید نوشته(تقریبا" خط 6-7 اول فصل):به محض اینکه آنها در چارچوب در ناپدید شدند هری احساس کرد که می تواند دوباره حرکت کند.به کلمه ی احساس کرد توجه کنید. احساس کردن یک واقعیتیه که بدون واسطه دریافت میشه.مثلا" وقتی شما می ترسین یا شاد هستین اگه حتی حواستون به یک جای دیگه باشه می دونین شادین و هیچ زمانی طول نمیکشه تا بفهمین شادین بدون واسطه دریافتش می کنن. اینجا هم هری بعد از چند دقیقه که از مردن دامبلدور گذشته تازه دوباره احساس حرکت میکنه.
پس می تونیم بگیم توی اون زمان دامبلدور زنده بوده(این قسمت که گفتم بعد از مرگ دامبلدرو بوده.دامبلدور میمیره.اسنیپ و بقیه مرگخوارها از در خارج می شن بعد تازه هری میتونه حرکت کنه)

و دیگه اینکه تنها آواداکداوارا نیست که نورش سبز رنگه اگه همین فصل رو نگاه کنین می بینین که هری به دنبال مرگ خوارها میره بعد گریبک خودش رو از بقیه جدامیکنه میاد که به هری حمله کنههری نمیتونه به موقع چوبدستیشو بلند کنه و به زمین میفته و گری بک هم میاد گلوشو پاره کنه بعد یه نفرین یه نفر میفرسته با نور سبز رنگ (البته فکر می کنم خودتون نگاه کنین شاید یه چیز دیگه بوده)به اسم پتریفیکیوس توتالوس.که فکر میکنم به گری بک می خوره و می افته روی زمین.

بعد وقتی هری بالای جنازه ی دامبلدور میره نویسنده مینویسه: چشم های دامبلدور بسته بود.اما با توجه به وضعیتی که دست ها و پاهاش داشت انگار خوابیده بود
دیگه خودتون درباره ی زنده بودنش قضاوت کنین.

اینجا فروم هری پاتر به زبان فارسیه ! یه بار دیگه هم اشاره کرده بودم و گفته بودم که اینجا جای بحث راجع به ترجمه های متعدد و این جور چیزهاست و نه موضوعات مبهم ... می تونی به فروم اصلی مراجعه کنی که فکر هم نمی کنم اونجا بهت مجوز بدن ! ... اسنیپ

ویرایش شده توسط سوِروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۲۴ ۱۶:۲۹:۵۱

پیام زده شده در: ۹:۲۶ جمعه ۲۱ بهمن ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۴ دوشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۰۱ پنجشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۵
از جایی که جادوی سیاه مقلوب عشق شده است
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 42
آفلاین
سلام جیمز
من رو سر ترجمه ی گروهی سال بعد صدا کنین
lordnet5020@yahoo.com
یه میل بهم بزنین
در ضمن برای این که ترجمه ی گروهی مشکل نخوره یه پیش نهاد دارم
اونم اینه کهقبل از ترجمه ی اصلی چند تا ترجمه انجام بدین تا کسایی که واقعا می تونن معلوم بشن و کار رو شروع کنین
نقش من رو هم ویراستار بزارین
همین رو می خاستم بهت بگم
خدانگهدار
***پروفسور وکتور***

ویرایش ناظر: خوب ترجمه‌ی گروهی سال بعد رو که خودشون اعلام می‌کنن هر کی خواست میاد دیگه.
اما این پیشنهادتون در مورد انجام دادن چند تا ترجمه، راستش قبلاً ما تجربه‌ی چنین کارایی رو داشتیم. در واقع خود من یک بار چنین پیشنهادی رو دادم. اولش خوب بود. ولی بعدش دیگه کسی پیشو نگرفت. حالا شما هم اگه بخواید مختارید، ولی بعدش کسی پیشو نگرفت نگید نگفتید!

ویرایش شده توسط جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۲۲ ۰:۳۲:۵۵

مرگ خواری از دوستان صمیمی آلبوس دامبلدور
شاید عضو w.t بشم (عمرن عضو w.t بشم)
معلم ریاضیات جادویی بودم و خواهم بود
،،،،،،،

پیام زده شده در: ۱۹:۰۹ دوشنبه ۷ آذر ۱۳۸۴

navid

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ سه شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۰:۵۴ جمعه ۱ تیر ۱۳۸۶
از grimuld_ place
گروه:
کاربران عضو
پیام: 34
آفلاین
سلام من ميخواستم يه عنوان بزنم در مورد مغازه جادوي ويزلي و نقش وسايلي كه انها توليد ميكنند مثل پودر فرار فوري و از اين قبيل در كتاب 7 و كمك انها به هري و يه تاپيك ديگه در مورد دريكو مالفوي كه در كتاب 7 به هري كمك ميكنه يا نه همون طور كه خودتون ميدونين تمام تلاش دامبلدور اين بود كه دريكو مرتكب قتل نشود كه نشدو ديديم حتي پشيمان نيز شده بود خواهش مي كنم جواب بدين(و همين طور يه تاپيك در مورد نقش پتي گرو در كتاب 7 )

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
ویرایش ناظر: هیچ‌کدوم ربطی به این فروم نداشتن!!! در مورد نقش پتی‌گرو در کتاب هفتم هم توی تالار اسرار بگرد اگه تاپیکش نبود اون جا بزن. ناظرش خودمم و مجوز می‌دم بهت. بقیه‌شم نمی‌دونم به کدوم فروم مربوطه! چون خیلی عجیب غریب بود!!!!

ویرایش شده توسط جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۸۴/۹/۸ ۰:۳۳:۰۹

چه كسي خواهد ديد مردنم را بي تو
گاه مي انديشم خبر مرگ مرا با ت

پیام زده شده در: ۱۸:۲۸ دوشنبه ۷ آذر ۱۳۸۴

هانا سوزان آبوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۷ یکشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۵۴ چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۸۵
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
منظورم این بود که نظر اعضا رو در مورد پایان قصه های سرزمین اشباح بدونیم.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
ویرایش ناظر: نه من منظورم این بود که در مورد کتاب قصه‌های سرزمین اشباح توضیح بدی!
اگه یکی از فن‌فیکشن‌های هری پاتریه که خوب بزن. لامشکل!

ویرایش شده توسط جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۸۴/۹/۸ ۰:۲۸:۱۵

تا لحظه مرگ هری پاتریست خواهم ماند!!

پیام زده شده در: ۱۴:۴۶ یکشنبه ۶ آذر ۱۳۸۴

هانا سوزان آبوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۷ یکشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۵۴ چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۸۵
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
می خوام یه تایپیک بزنم درمورد این که منظور دامبلدور از لطمه دیدن از جانب دورسلی ها چی بود درحالی که اونا خیلی خوب باهاش رفتار کرده بودن.
درضمن یه تایپیک دیگه هم می خوام بزنم برای بحث راجع به پایان کتاب قصه های سرزمین اشباح و نظر بقیه درموردش.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
ویرایش ناظر: خوب تاپیک اول که به تالار اصلی مربوط می‌شه و مجوزشو از اونجا بخواید. تاپیک دوم رو هم کمی بیشتر درموردش توضیح بدید متوحه بشم چیه.

ویرایش شده توسط جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۸۴/۹/۶ ۱۶:۲۸:۰۹
ویرایش شده توسط جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۸۴/۹/۶ ۱۶:۳۰:۵۵

تا لحظه مرگ هری پاتریست خواهم ماند!!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.