هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: **كلاس آموزش موسيقي جادويي**
پیام زده شده در: ۷:۵۳ جمعه ۱۱ آذر ۱۳۸۴

فایرنزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۵ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۰۵ یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۱
از جنگل ممنوعه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 253
آفلاین
نكته: واسه‌ي خوندن،واجبه از اين وزن استفاده كنين براي هر بيت:

((دي‌دا‌دا‌دي‌ديدّ‌ي‌دادا،‌دودي‌دي‌‌دا‌دي‌دا‌ده...!
دي‌داده‌دودي‌دّيدي‌داده،داده‌داده‌دي‌دا‌ده...!!!))

مثال:((خونه‌ي مادربزرگه،هزارتا قصه داره...!
خونه‌ي مادربزرگه،شادي و غصه داره..!!!))

*********************************آهنگ!!!**************************
گوپ‌گوپ‌گوپس‌گوپ...گوپ‌گوپ‌گوپس‌گوپ...

ايّها الجادوگران!(گروپ) ولدي بازم برگشته...(ايتس)
واسه‌ي غيبت خودش(گروپ)، عذرش موجّه گشته!...(اوتس)

ايّتها الساحر‌ه‌ها!(گروپ) ولدي كه هنوز زنده‌‌ست...!(ايتس)
آماده باشين كه يه لحظه(گروپ)، مثل يه گاليون است!!!(اوتس)

توي ارتشش هستن،(گروپ) غول‌ها و جادوگر‌ها...!(ايتس)
گرد هم اومدن،(گروپ) تا بشن يه سري ويرانگرها...!(اوتس)

ايّها المردم ما!(گروپ) اينجا شهر فرنگه...!!!(ايتس)
ايّها المردم ما!(گروپ) اينجا از همه رنگه...!!!(اوتس)

ايّها المردم خوب!(گروپ) بياين كه شجاع باشيم...!(ايتس)
ايّها المردم خوب!(گروپ) كافي‌ست متّحد باشيم...!(اوتس)

ايّها الولدي كوچولو!(گروپ) فكر مي‌كني كي‌هستي؟(ايتس)
خوب مي‌دونم از دامبلدور(گروپ)، خيلي خيلي مي‌ترسي!!(ايتس)

گوپ‌گومپ‌گوپ‌گروپ...گوپ‌گومپ‌گوپ...گوپ‌گومپ‌گوپ‌گروپ...‌گومپ‌گوپ‌گرومممممممپ...!!!

بله..چنين...!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۷:۵۲ جمعه ۱۱ آذر ۱۳۸۴

هوكيold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۳ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۹ چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۹
از مغازه‌ي لوازم جادوي سياه هوكي
گروه:
کاربران عضو
پیام: 269
آفلاین
خوب اين آهنگ من.... ببخشيد خيلي چرته.... و چون اولين موضوعي كه به ذهنم رسيد اين بود كه سرژ مي خواست بره راجع به اون مي نويسم!:
گرومپ گرومپ گرومپ گرومپ گرومپ گرومپ گرومپ
اون روز سرژ(اوتس) داشت مي رفت(ايتس)(2 بار!)
من بهش(اوتس) گفتم نره(ايتس)(2 بار)
ولي نه ولي نه ولي نه ولي نه
اون نه(اوتس) قبول نكرد(ايتس)(2 بار)
رفت و رفت و رفت(اوتس ايتس*) رفت و رفت و رفت(ايتس اوتس)(2 بار!)
رفت...رفت.... به...به....
نحوه‌ي برخورد...(ايتس گرومپ)... نحوه‌ي برخورد(ايتس گرومپ)(3 بار!)
نوشت... نوشت.... نوشت... نوشت...نوشت نوشت نوشت....
جريوس جريوس جريوس سرژ!(ايتس گرومپ)(4 بار)
ولي بازم خوبه(اوتس)..خوبه خوبه...خوبه(ايتس)(2 بار)
كه برگشت.... كه برگشت... كه بررررگششششششششششششت...(گرومپ ايتس اوتس گرومپ گووووومپ... اوتس ايتس...**)
سوال در مورد كنسرت: 15 نفر... 7 نفر براي نواختن ريتم ها با گوشتكوب... 7 تا آدم براي در اختيار گذاشتن سر هايشان!!... و 1 خواننده....

به سراغ من اگر می آیید، نرم و اهسته بیایید، مبادا که ترک بردارد، چینی نازک تنهایی من...

پیام زده شده در: ۲۲:۲۷ پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۳۸۴

آوریل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۰۷ یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۸۷
از کارتن!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 789
آفلاین
من یه چیزی رو بهتر بود بگم جلسه قبل که یادم رفت، دامبی حوصله داری ویرایش کن:
اون آهنگی که نوشتم براتون بر این وزنه:
بیایید با هم بخوانیم، ترانه ی بهاری را
دست میزنم من، پا میکوبم من، شادانم.
یادتون اومد؟

پروفسور فكر كنم خنگ شدم!...چون هر چي گشتم پيداش نكردم!...ببخشيد!
دامبلدور

ویرایش شده توسط آلبوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۴/۹/۱۰ ۲۳:۴۱:۴۴

[size=small]جادوگران برای همÙ

پیام زده شده در: ۱۴:۳۷ چهارشنبه ۹ آذر ۱۳۸۴

آوریل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کارتن!!
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
****شب قبل از کلاس****
آوریل توی دفترش تک و تنها نشسته بود و داشت جوابای بچه ها رو میخوند و نمره میداد:

رز زلر آفرین به خاطر این بیوگرافی بهت 10 امتیاز میدم.
برای سوال هم اون نکته دست ولدی رسانا نیس جالب بود. 3 امتیاز.
رز زلر 13 امتیاز

گلوری گرنجر خب مقاله شما در مورد سبک هویج متال کاملا اشتباه بود، در واقع ربطش به هویج به اینصورت نیس ولی چون زحمت کشیدی 5 امتیاز.
گلوری گرنجر 5 امتیاز

دراکو مالفوی خب مقاله خوبی بود 10 امتیاز، و به سوال هم خوب جواب دادی 5 امتیاز.
دراکو مالفوی 15 امتیاز

هوکی خب مقاله ات در مورد هویج متال بد نبود 8 امتیاز. برای سوال جوابت کوتاه و در عین حال جالب بود 3 امتیاز و در مورد مقاله گروه موسیقی من گفتم راک، ولی چون جن خونگی برای جادوگراس مقاله تو میشه جراک و تو هم تازه توش گفتی سبکشون هویج متاله درواقع غلط اندر غلطه ولی چون زحمت کشیدی 4 امتیاز.
هوکی 15 امتیاز

رونان مقاله ات در مورد هویج متال بد نبود و نکات جالبی داشت 8 امتیاز، در مورد مقاله یه گروه شما هم اشتباه هوکی رو کردی و در مورد یه گروه جراک نوشتی در حالی که من گفته بودم راک ولی مقاله ات جالب بود 4 امتیاز.
رونان 12 امتیاز

در همین حال چیزی به پنجره اتقش برخورد کرد، آوریل نگاهی به بالا، سپس به چپ بعدش به راست نگاه کرد و بعدش هم چشمش به پنجره افتاد، در بیرون از پنجره تعدادی سایه مشاهده کرد ولی احساس کرد که اونا سایه حیوونان، پس دوباره به کارش پرداخت که یهو:
صدای برخورد سنگش با شیشه آمد، صدای جیرینگ شکسته شدن شیشه، صدای گفته شده حملـــــــه، صدای تالاپ تولوپ قلب آوریل، صدای شیشیشیشی که گویا آوریل خودشو خیس کرد، و بعدش صدای 12 جفت پا که روی سطح زمین فرود اومدن.
آوریل : جیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــغ
فردی با نقاب سیاه : هههههه، فکر کردی میتونی از دست من در ری؟ ها ها ها ها ؟
آوریل : مممممنننننن، ننننننه.....
همان فرد با نقاب سیاه : دیدی بالاخره پیدات کردم؟ فکر کردی چون عضو سفیدا شدی دیگه جات امنه؟ کاملا اشتباه کردی......یوهاهاها
آوریل : خب....حالا چیکار داری؟
باز هم همان شخص با نقاب سیاه : معلومه، این جلسه من میخوام برم درس بدم.....
آوریل : چــــــــــــــی؟ مگه میشه؟ دامبی به محض این که ببیندت زنده ات نمیذاره، حداقلش اینه که بیرونت میکنه.
شخص مجهولی که نقاب داشت نقابش رو کنار میزنه و برمیگرده به طرف آوریل.
- : آره منو بیرون میکنه به شرطی که من خودم باشم، ولی اون پروفسور لاوین رو از مدرسه اش بیرون نمیکنه.
آوریل : منظورت چیه؟
شخصی بدون نقاب سیاه : یعنی اینکه من در پوشش تو میرم درس میدم……
آوریل : نفهمیدم.
همان شخص بدون نقاب : یعنی وانمود میکنم که من توام.
آوریل : بازم نفهمیدم.
باز هم همان شخص بدون نقاب : دختره بوقه بوقیه بوق زاده بوق اندر بوقه بوق به بوق شده.......…یعنی من با معجون همه کاره میخورم و شکل تو میشم.
آوریل : مگه شهره هرته؟ عمرا اگه بذارم.
شخص بدون نقاب : حالا میبینیم.
به اون 11 نفر با نقاب دیگه اشاره میکنه و از اون 11 تا دونفر میرن جلوی در اتاق و بقیه آوریل رو میگیرن و تنها شخص بدون نقاب موی آوریل رو میکنه و آوریل رو بیهوش میکنه..
و ولدی معجون رو میخوره و میشه شکل آوریل.
آوریل : یوهاهاهاهاها
****صبح روز بعد****
آوریل برای اولین بار زود تر از بقیه سره کلاس نشسته.
بعد از زنگ تفریح بچه ها میان سره کلاس. همینجوری درو باز میکننن و چی میبینن؟ نه خره…..چیزه بدی نمیبینن که………میبینن که پروفسور لاوین پشت میز نشسته.
آوریل : شما چرا دیر کردین؟ آواداکداورا…..تو چرا دماغت آویزونه؟ آواداکداورا، تو یکی چرا سقف رو نگاه میکنی؟ آواداکداورا، تو چرا به من نگاه میکنی؟ آواداکداورا، خب بچه ها، آوادا……نه یعنی سلام، شما ها میتونین بشینین…..
8 نفر از بچه هایی که زنده موندن میرن بشینن.
آوریل : خب امروز میخوایم در مورد یکی از جدیدترین وسایل موسیقی که برای خودش سبک خاصی رو پدید اورده صحبت کنیم، کسی میدونه اون چیه؟
همه : نخیـــــــــــر.
آوریل : یعنی چی؟ پس این آوریل….یعنی من تاحالا چی بهتون درس دادم ها؟ کله کلاس کروشیو…….
****بعد از 5 دقیقه****
همه بچه ها که از درد روی زمین خوابیده بودن بلند میشن و به طور هماهنگ اونجاشو میتکونن چون خاکی شده بود.
الستور : اوهوی کریچ، بیا پشته منو بتکون……خیلی کثیفه.
کریچ : به من چی؟ خودت بتکون.
الستور : خره تو جن خونگیی، وظیفه ات ایجاب میکنه که این کارو بکنی، تازه توی ترین ها بهترین جن خانگی هم جدید اومده، الانم صدر جدولی خره، جفتک به بختت نزن.
آوریل : الستوریوس لالیوس.
الستور (ادامه حرفاش) : اب ببا اباب ببباباباا ببااااببببببب……
کل کلاس میزنن زیر خنده.
آوریل : خب داشتم میگفتم، این وسیله اگه حدس زدین چیه؟ بله…..کاملا حدستون غلط بود چون این وسیله گوشکوبه…..و ازتوی کیفش یه گوشکوب سیاه در میاره.
آوریل : طریقه استفاده ازش هم این جوریه که تعدادی کله توخالی، مثه کله دامبی، یا کله گراپ گیر میارین سپس با متانت تمام با توجه به ریتم آهنگتون ضربه ای روی سر اینا میزنین، اگه میخواین صداهای مختلفی داشته باشین باید خانواده گراپ رو بیارین و به ترتیب کله از توخالی به توخالی تر بچینین…….صداها هم جوریه که کله توخالی بم و کله توخالی تر زیرتره، معمولا هم ترتیب توخالی به توخالی تر به این ترتیبه:
پدربزرگ……عمو……..پدر………پسر بزرگ……پسر کوچک……نوه…….نتیجه……..
و به همین ترتیب……به طوریکه نوازنده بزرگ نتیجه جد سرژ تانکیان با گروه سمفونی که توسط یک خانواده بزرگ گراپ شامل نتیجه جد گراپ، پسر نتیجه جد گراپ، نوه نتیجه جد گراپ، نتیجه نتیجه جد گراپ، و پسر نتیجه نتیجه جد گراپ که نوزادی دوماهه بیش نبود کنسرتی برگزار کرد که در طول تاریخ بی نظیر بوده!!!!
و ترتیب صدا از بم به زیر به این حالته:
گوپ……..گروپ….گومپ……گوپس…….گروپس…….اوتس……ایتس……
حالا یه آهنگی هم براتون میزنم که البته چون فراهم کردن گراپها در این جا امکان نداشت بنده از مجسمه خانواده گراپی استفاده میکنم.

گوپس گوپس گروپس گوپس…… گوپس گوپس گروپس گوپس……

بیایید با هم برویم (گوپ)به جنگ سفیدای خل.

دامبی میگریم، رون رو میگیریم، الستورو میگیریم ما (اوتس)

میسازیم سیاها رو ما (گوپ) میشیم قدرت مطلق ما.

دامبی میگریم، رون رو میگیریم، الستورو میگیریم ما (اوتس)

الستور : اه…..پروفسور شما مگه سفید نیستین؟
آوریل که از فضول بودن این دانش آموز حرصش میگیره میاد آواداکداورا رو بفرسته ولی در این لحظه یادش میاد که یه ساعت از وقت کلاس گذشته و باید معجون رو بخوره، توی کیفش رو نگاه میکنه ولی معجون نیس……و در این لحظه تغییر شکل پیدا میکنه به ولدی.
ملت کلاس :
دامبی : وای بر من……این که ولدیه……وایسا…..خره نپر اینجا طبقه….
ولدی از پنجره میپره پایین : اآاآاآااآآآآآاااااااآآآآآآااااا.
دامبی : پنجمه!!!!
کریچر : آخ جون معلم نیس تکلیف نداریم……
دامبی : نه بابا….ایناهاش تکلیفا رو نوشته روی کاغذ……و برای بچه ها میخونه:

با استفاده از گوشکوب هر جور شعری که میخواین بسازین……(اگه ریتم ها یکی باشه عیبی نداره بهتره که متن آهنگا فرق کنه) (15 امتیاز)

کنسرت نتیجه جد سرژ تانکیان شامل چند نفر بود؟ (چند نفر روی سن کنسرت اجرا کردن؟) (8 امتیاز)

یه نقاشی از گوشکوبی که من امروز اوردم بکشین (7 امتیاز)

پیام زده شده در: ۱۹:۴۳ شنبه ۵ آذر ۱۳۸۴

فایرنزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۵ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۰۵ یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۱
از جنگل ممنوعه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 253
آفلاین
سوال 1:

سبك ((هويج متال!))، يه سبكي هستش، كه مورد علاقه‌ي تمامي سنين، چه سنين پايين و افراد جوان، و چه سنين بالا و افراد پير، اين سبك، يه سبكي هست، كه ميانگين علاقه‌ي كلي جوانان و پيران هست،و افراد آن بايد خيلي توي اين كار مهارت داشته باشند...چرا كه بايد اون رو طوري بنوازند، كه به مزاق همه خوش بياد...يعني، اين سبك، آلت‌هاي صوتي‌ش،طوريه كه از حالت ميانگين، يه ذره هم به طرف علايق شخصي متمايل ميشه...نظورم اينه كه، وقتي يه شخص جوان و يكي پير، مشغول گوش دادنند، اوايلش رو يكسان مي‌شنوند يا، و واسه هر دوشون، حالت ميانگين به نظر مي‌رسه، ولي وقتي آهنگ، به ثانيه‌ي 52!!! خودش ميرسه، آهنگ شور ‌مي‌گيره، و چون يه سبكي هستش كه جادوييه، واسه هركس متمايل مي‌شه به سليقه و علايقي كه در مورد موسيقي داره!!! براي همين، واقعا يه ملودي و ريتم زيبا و دلنشيني داره...در واقع، واسه‌ي يه فرد مسن، طوري به گوشش مي‌رسه كه انگار يه آهنگ خيلي‌خيلي ملايمه، كه يه ذره‌ي خيلي متناسب بهش حالت شاد اضافه شده...البته،‌ يه ذره اشتباه تو كار نوازنده، كلا آدم رو از حالت رويايي خارج مي‌كنه، و با اون يه اشتباه كوچولو، ديگه تاثيرش رو روي شنونده تا آخر اون آهنگ از دست مي‌ده...
نكته‌ي 1: اين سبك، در واقع آدم رو به عالم رويا مي‌بره و سرحال مياره...
نكته‌ي 2:توي اين سبك، هيچ خوندني نمي‌شه اضافه كرد...
نكته‌ي 3: اين سبك، فقط يه نوع آهنگ نداره...تمامي آهنگاش هم همين تاثير رو روي آدم داره...
نكته‌ي 4: آلات موسيقي مورد نياز براي اين سبك، در بازار دونه‌ي 3000 گاليون هستند...
نكته‌ي 5: نوازندگان اين سبك، داراي مدركي هستند، كه در اثر 34 سال و 3 ماه و 25 روز تحصيل(!!!) در اين مورد به دست آوردن!
نكته‌ي 6:بيشتر موسيقي‌ها در اين سبك، بر روي نوار ضبط مي‌شن، و كنسرت‌هاش، بليتش حداقل 50(!!!) گالوين براي هر شخصه(البته كمي اغراق شد!)
نكته‌ي آخر: علت نامگذاري ايم سبك به عنوان هويج متال،‌اينه كه مثل هويج كه براي چشم مفيده، اين هم براي ذهم مفيده!!!

سوال 3 :

گروه CT : اين گروه، از centaur(سانتور) گرفته شده، و يه گروهي هستش كه افرادش خشنن، ولي واقعا زيبا مي‌خونن... از اون اداهايي كه گروه‌هاي راك در ميارن، اينه در نمارن، ولي در وض واقعا خوب مي‌خونن و صداشون فوق‌العاده هستش...
اين گروه، از 7 سانتور خوش‌صدا تشكيل شده، كه به دليل خدمت به جادوگران، از گله طرد شدن!!! 3 تاشون، نوازنده هستن، كه در عين حال هم مي‌خونن، و4 تاشون، فقط مي‌خونن...در سال 1942 تاسيس شد اين گروه، و در سال 1950، اولين كنسرتشون رو دادن، كه از همون سال شهرت گرفتن... در ضمن ،اولش 8 نفر بودن، كه يكيش فوت شد(!)...

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۴۳ جمعه ۴ آذر ۱۳۸۴

هوكيold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۳ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۹ چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۹
از مغازه‌ي لوازم جادوي سياه هوكي
گروه:
کاربران عضو
پیام: 269
آفلاین
1_ تحقيق در مورد هويج متال:
هويج متال سبك بسيار پرطرفداري براي سنين بالا مي باشد... چرا كه بسيار آرام و دلنشين نواخته مي شود...
هر گروهي كه از اين سبك استفاده مي كند، اعضاي آن در كنسرت ها لباس نارنجي مي پوشند و همچنين ساز بهترين و اصلي ترين نوازنده‌ي گروه تارهايش از سبيل خرگوش تهيه شده كه خرگوش نيز چون از هويج تغزيه مي كند... دليلي ديگر براي اين نام است!!!
ساز مذكور صداي فوق العاده دارد و قيمت آن 15000 گاليون است!!
به طور جادويي در ساز هاي نوازندگان اين گروه ها صداي بلبل پيچانده شده و از آن تقليد مي شود كه تركيب بسيار زيبا با صداي قورباغه است!!
2_چرا ولدي رو برق نگرفت؟
خوب كفش پلاستيكي پوشيده بوده!!( جوابي بي اندازه منطقي!!!)
3_مقاله در مورد يه گروه موسيقي:
گروه موسيقي الوز(Elves) كه همون طور كه مي دونين house elf مي شه جن خونگي و اين گروه چهار نفره متشكل از چهار جن خانگي به نام هاي: كريچر، دابي، هوكي و وينكي... موسس اين گروه كريچر است و سبك آن هويج متال مي باشد... نوازنده‌ي اصلي دابي مي باشد و با توجه به صداي ظريف و زيباي جن هاي خانگي!! اين گروه خواننده ندارد... سال1959 آغاز كار اين گروه بود و اوج شهرت آن سال 1976 بود... اين گروه هنوز كار خود را ادامه مي دهد... كريچر پير ترين آن ها مي باشد و با توجه به سن بسيار بالاي جن هاي خانگي همه آن ها هنوز زنده اند...
آخرین نكته اين كه بليط هاي كنسرت آنان در اين زمان 15 گاليون براي بزرگسالان و 10 گاليون براي كودكان مي باشد...

پروفسور من اينو بعدا متوجه شدم... اين سوال هويج متال يه نكته انحرافي داشت... دقت كنيد كه از هوي متال(heavy metal) گرفته شده.... ببخشيد كه دير فهميدم ولي بذارين يه كم پز بدم؟!!! بچه ها من اين نكته رو زودتر فهميدم... هوهاهاهاها

ویرایش شده توسط هوکی در تاریخ ۱۳۸۴/۹/۵ ۲۰:۲۸:۵۵

به سراغ من اگر می آیید، نرم و اهسته بیایید، مبادا که ترک بردارد، چینی نازک تنهایی من...

پیام زده شده در: ۱۳:۱۶ جمعه ۴ آذر ۱۳۸۴

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۶ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1028
آفلاین
1- در مورد سبک هویج متال برام یه مقاله بیارین.
هويج متال سبکی هستش که در سال 1986 توسط گری اولدمن اختراع شد که یکی از معروفترين نوازندگان اسپانیایی بود و در صدد بود که یک سبک جدید از موسیقی رو بسازه و در اون زمان داشت هويجی رو میخورد و خود به خود دست به گیتار برد و تلفیقی از چند سبک موسیقی رو نواخت و ناگهان یه ریتم خیلی قشنگی به وجود اومد و همونو ادامه داد تا تونست به اون مسلط بشه و این سبک رو ساخت و نامش رو هويج متال گذاشت و البته بعدا به دلیل اسمش تمام وسایل لازم برای زدن این سبک رو نارنجی کردن به دلیل اسمش و گری اعتقاد داشت که هويج کمکش کرده و تا صد سال کسی اجازه نداشت بدون اینکه وسایل موسیقیش نارنجی باشه این موسیقی رو بنوازه و کم کم با اومدن نسل جدید به گمراهی رفت و غیر از متال بازهای واقعی کسی از این قانون تبعیت نمیکنن .
2- فکر کنین و بگین که چرا وقتی ولدی انگشتش رو به ريش برقداره گراپ زد برق نگرفتش؟(5 امتیاز)
چون که از طلسم تاکشو منتال استفاده کرده بود که شخص رو از برق گرفتگی نجات میده و با استفاده از این خلاقیت جون سالم به در برد .
البته گفته میشه که لرد از تجربه مرد غريبه ای که قبلا برای اولین بار از ريش گراپ نجات پیدا کرده بود استفاده کرده و اونو تسخیر کرده و از معجون راستگویی استفاده کرده و این راه رو از اون یاد گرفته !

وزیر مردمی اورجینال اسبق

تک درختم سوخت ، پس بذار جنگل بسوزه

پیام زده شده در: ۱۷:۵۳ پنجشنبه ۳ آذر ۱۳۸۴

گلوری گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۱ چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۲۶ یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۵
از خوابگاه دختران گریفیندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 176
آفلاین
1- در مورد سبک هویج متال برام یه مقاله بیارین. (میتونه به صورت طتز هم باشه 15 امتیاز).
==============================
هویج متال یکی از سبک های مورد علاقه ی همگان است.این سبک به این صورت است که نه تند است نه ارام.وقتی می خواهیم
با این سبک اهنگ بزنیم باید حدود 100 کیلو پودر هویج یا هویج له شده ی آبدار لازم داریم.این 100 کیلو هویج برای این است که هنگام نواختن موسیقی خواننده باید هویج ها را روی سر خود و دیگر نوازندگان بریزد.همه ی وسایل موسیقی هم باید هویجی شوند.البته به یاد داشته باشید که 99 نفر هنگام له کردن هویج با گوشت کوب انگشت خود را از دست داده اند.

****************** پایان********************

[size=small][color=FF0000]عضو افتخاری ارتش الف د

پیام زده شده در: ۱۹:۱۰ چهارشنبه ۲ آذر ۱۳۸۴

رز زلرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۸ سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۳۶ جمعه ۲ تیر ۱۳۸۵
از خوابگاه مختلط هافلپاف!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 181
آفلاین
3توضيحات: گروه راک کانادايي Simple Plan یک گروه کانادایی است . این گروه از چند دوست دبیرستانی تشکیل شده است : Pierre Bouvier (خواننده) Jeff Stinco (گیتار) David Desrosiers (گیتار باس) Sebastien Lefebvre (گیتار) Chuck Comeau (درامز)

گروه در سال 1999 تشکیل شد . موسیقی آنها ، در ابتدا موسیقی جسور و پرانرژی بود . در سال 2002 اعضای گروه در استودیو مشغول ضبط یک مجموعه شدند . در این مراحل Joel Madden از گروه Good Charlotte و Mark Hoppus از گروه blink-182 نيز به سیمپل پلن پیوستند و نتیجه این تلاش و همکاری ، آلبوم پرشور No Pad, No Helmets...Just Balls بود که در بهار 2003 منتشر شد. آخرین آلبوم این گروه Still Not Getting Any نام دارد که در سال 2005 به بازار عرضه شده است . گروه Simple Plan ، جایزه MuchMusic Video Award را بعنوان People's Choice "Favorite Canadian Group" in June (انتخاب مردم بعنوان گروه محبوب کانادایی در ماه ژوئن ) را نیز در کارنامه خود دارد.
2 شايد الكتريسيته ي ريش گراپ تخليه شده بوده شايد هم دست ولدي رسانا نيست !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

هافلپاف هرم نبض آتشين ماست در شرجي عشق و اشتياق
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۴۲ چهارشنبه ۲ آذر ۱۳۸۴

آوریل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کارتن!!
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
جلسه چهارم
****زنگ تفریح قبل از کلاس لاوین****
لاوین توی دفترش نشسته و داره جوابای بچه ها رو بررسی میکنه:
ایول به کریچر خیلی باحاله ایول، 10 امتیاز برای شعر و 15 تا هم برای مقاله اش جمعا میشه:
کریچر 25 امتیاز
بعد از 30 دقیقه آوریل هنوز داره شعر کریچر رو میخونه و با خودش میخنده و در همین حین فحش هم میده:
ای ایشالا به زمین گرم بشینم من که هیشکی به جز این کریچ مظلوم اینجا پست نزده، لابد سوالام خیلی سخت بوده......
در همین وقت:
گریفیندور در شومینه اتاق لاوین ظاهر میشه.
گریف : آهای لاوین تو مگه کلاس نداری؟
آوریل : چرا یه نیم ساعت دیگه اس.....
گریف : هـــــــی روزگار که چه دله خوشی داری تو، دختره حسابی کلاس 15 دقیقه اس که شروع شده و بچه ها کلاس رو گذاشتن روسرشون، تو میگی هنوز نیم ساعت مونده؟
آوریل : مگه ساعت چنده؟ وای خاک بر سرم شد، الهی این ساعت بشکنه، ای عقربه هات بخشکه که ساعت رو درست نشون نمیدی، ای اسید باتریت تموم بشه که هیچ وقت درست کار نمیکنی، ای شیشه ات پودر بشه و با پودرش بدم برام یه عینک بسازن که هیچ وقت درست کار نمیکنی، ای....
گریف : بسه دیگه......اگه تا 5 دقیقه دیگه سره کلاست نباشی میدمت دست گراپ 10 امتیاز هم ازتون کم میکنم.
وجدان گریف : نه ازش امتیاز کم نکن......وضع ریون خرابه.
وسوسه گریف : نه ازش 20 تا کم کن الان دیگه وضعشون خوبه دارن بهمون میرسن.
گریف : اه بسه دیگه جنک و دعواتون رو بذارین یه موقع دیگه.
لاوین با عجله وسایلش رو میگیره و میره سمت کلاسش. همین جوری که داشت میدویید به طرف دره کلاس یهو در باز میشه و یکی از بچه ها از پشت میاد بیرون (بی ادب به آوریل پشت کرده بود).
-: آره دیگه، الان میرم پیش دامبی تا بهش بگم کلاس امروز تعطیل.......
آوریل : آاآاآاآآاآااآآآاآآآااآآ
اون دانش آموز مجهول الهویه برمیگرده و آوریل با کله میره تو شیکم دانش آموز مجهول الهویه.
هر دو نقش زمین میشن.
آوریل : ای بچه مگه کوری نمیبینی من دارم میام؟بهت منفی بدم ها ها ها ها ؟
دانش آموز مجهول الهویه : اه سلام پروفسور منم کریچر، از من که امتیاز کم نمیکنین ها؟ آخه وضع ریون خرابه.
آوریل : ها؟ البته زیاد هم خراب نیس ولی نه دیگه این دفعه میبخشمت مواظب باش دیگه تکرار نشه....
لاوین میره پشت میزش و شروع میکنه:
خب بچه ها توی جلسات قبلی در مورد تاریخچه گیتار با هم صحبت کردیم....امروز میخوایم در مورد یکی از شاخه های موسیقی با هم حرف بزنیم، در مورد موسیقی جراک.
یکی از بچه ها: اجازه پروفسور توی دنیای موگل ها موسیقی راک داریم نه جراک.
لاوین : من خودم خوب میدونم چی داریم و چی نداریم، موسیقی جراک یعنی راک جادوگران.
همه : o0o0o0o0o0o
لاوین : بله داشتم میگفتم خدمتتون: خب باید بگم منشا اولیه جراک رو باید توی سرودهای سیاهان یعنی طرفدارای همین ولدی بوقه بوقیه بوق زاده بوق اندر بوقه بوق به بوق شده پیدا بکنیم، این سبک موسیقی اولین بار در سال 1950 توسط ولده مورن بوجود اومد که داستانی داره بس طولانی که بنده به اختصار اونو میگم خدمتتون:
یه روز ولده مورت رییس گراپیان رو تونسته بود به گروگان بگیره و میخواستم که اونو شکنجه بده، برای اینکار یکی از مرگخوارش به وی این پیشنهاد رو داد که بشینونیمش روی یه صندلی و یه جریانی به نام الکتریسیته که مثل رعد و برقه بهش وصل کنیم تا شکنجه بشه، ولدی از این پیشنهاد بسی خوشحال شد و اونو به یه صندلی بست و با استفاده از برق های پیاپی اونو شکنجه داد، در همین حین که ریش های گراپ بر اثر جریان برق همه سیخ سیخ شده بودن مگسی بس مزاحم روی بینی ولدی مشینه و جریان الکتریسیته قطع میشه، گراپ دستی به ریشهای سیخ در هوایش میکشه و ناگهان صدایی بس غیر زمینی بوجود میاد و ولدی میفهمه که منبع از ریش گراپ است، پس با تمرین بسیار موفق به ساخت گیتار الکتریک و در نتیجه سبک جراک رو بوجود اورد.
همه بچه ها به طور جمعیتی کف کردن.
هلگا : پس این یارو فقط کارای منفی انجام نداده، یه سری خدمات هم داشته.
آوریل : بله.......ولی خب چون کارای زشتش خیلی زیادن از خدماتش چشم پوشی میشه. خب بعد از 19 سال این سبک موسیقی به یکی از پرطرفدار ترین سبک های موسیقی تبدیل شد و بدنبالش سبک هویج متال گسترش یافت.
در اون سال ها بیشتر متن این آهنگ ها در مورد جنگ سفیدا و سیاها بود که البته سیاها در این آهنگ ها ادعا میکردن که بله اقا......ما میتونیم با یه اشاره همه سفیدا رو از روی زمین برداریم، تنها به یه طلسم جدید که ارباب درست کرده میتونیم اونا رو نیست و نابود کنیم....اسم این طلسم .........بله میدونم شما هم خیلی دوست دارین اسمش رو بفهمین ولی متاسفانه در اون لحظه ولدی فهمید دو نفر احمق دارن نقشه هاش رو لو میدن و در جا اونا رو کشت و متاسفانه اونا بقیه این مصاحبه رو در اون دنیا وقتی منم بمیرم انجام میدن.
لاوین آروم از جاش بلند میشه و میره به سمت پنجره و یه نگاهی به بیرون میندازه که میبینه گراپ چسبیده به ولدی و دلش نمیکنه، با دیدن این صحنه خوشحال میشه و به درسش ادامه میده:
در کل مهمترین مسئله در موسیقی جراک لحن اعتراض آمیز و تهاجمی و خشونتیه که موقع حوندن خواننده حتما باید رعایت کنه، البته این طرز خوندن به این دلیل بوجود اومد که در اون زمان خوب همه تو کاره زورگویی بودن و هی با دیگران به خشونت رفتار میکردن و مثلا سیاها میومدن جلوی سفیدا و میگفتن پول زور بدین تا کاریتون نداشته باشیم و اگه کسی این کارو نمیکرد در جا اونو با آواداکداورا میکشتن.....و واقعا غم انگیز بود.
حالا هم اگه بیایم و شهر و آواز رو از این موسیقی برداریم و به موسیقی بدون کلامش گوش بدیم بازم اون اعتراض رو میتونیم توی تک تک نتهای آهنگ حس کنیم، در واقع این سبک موسیقی وسیله ایس برای فریاد، فریادی به بلندی فریاد سرژ، فریادی به بلندی جیغ های آوریل که کاهی بسترش حنجره خواننده است و گاهی سیمهای گیتار.
همه :
کالین : بسی لذت بردم از این تشابهات، واقعا لذت بخشه که یه سبک موسیقی بتونه انقده معنی رو به آدم منتقل کنه.
آوریل : خب بچه ها دیگه بسه، حالا میخوام بهتون تکلیف بدم:
1- در مورد سبک هویج متال برام یه مقاله بیارین. (میتونه به صورت طتز هم باشه 15 امتیاز).
2- فکر کنین و بگین که چرا وقتی ولدی انگشتش رو به ریش برقداره گراپ زد برق نگرفتش؟(5 امتیاز)
3- در مورد یکی از گروه های راک یه مقاله ارائه بدین (توجه کنین گفتم راک نه جراک) (مقاله 8 امتیاز ولی اگه در مورد گروه Simple plan باشه 10 امتیاز میدم.)
و جواب سوال دفعه قبل:
واقعا انتظار نداشتم هیچ کدوم گروه Simple plan رو نشناسین:
آهنگ اول آهنگ Untitled همین گروه و دومی آهنگ My alien این گروه بود.
و آهنگ آخر واقعا چظور نفهمیدید که آهنگ Fade to black گروه Metallica است؟ از همتون ناامید شدم......باید برین آهنگهای اینا رو یاد بگیرین چون توی جلسه های بعد بازم از این سوالا داریم.
حالا همه بیریزین بیرون

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.