هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: محل جاودانه ساز هاي بعدي ؟؟؟؟
پیام زده شده در: ۱۱:۵۹ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴

ارباب تاریکی ها

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۴ پنجشنبه ۲۹ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۳۰ چهارشنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۱
از سرزمین ناشناخته سیاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 20
آفلاین
طی شماره های زیر به بررسی قسمت های روح ولدمورت می پردازم :

1-دفترچه خاطرات ریدل : که همه میدونن توسط هری نابود شده.

2-انگشتر مارولو گونت : توسط دامبلدور نابود شده.

3-قاب آویر اسلیترین : توسط ر.ا.ب دزدیده شده و به احتمال زیاد
نابود شده (ر.ا.ب احتمالا برادر سیریوس بلک است (ریگولس بلک))

4-فنجان هلگا هافلپاف : که در مکانی نا معلوم است.

5-مار لرد ولدمورت (نجینی یا همون نگینی) : آخرین جاودانه سازی که نابود خواهد شد زیرا همیشه همراه ولدمورت است.

6-یک شئ نامعلوم که احتمالا یکی از یادگارهای ریونکلا یا گریفیندور یا یک شئ با ارزش دیگر یا چیزی مربوط به ولدمورت یا هری پاتر است (مثلا چوبدستی جادویی ولدمورت)

7-خود لرد ولدمورت که آخر از همه باید نابود شود.

ممکن است یکی از موارد 3 یا 4 یا 6 نزد بلاتریکس بلک باشد زیرا خود او در کتاب ششم در فصل 2 (بن بست اسپینر) در صحبت با سیوروس اسنیپ گفت : لرد سیاه در گذشته چیزی رو به من سپرد که ارزشمندترین.....
و سخن خود را با عوض کردن موضوع ناتمام می گذارد.

امضا :
ارباب تاریکی ها
مخترع جادوی سیاه و جان پیچ و مخترع بسیاری از معجون های سمی و ذهن جویی و چفت شدگی و ...

پیام زده شده در: ۰:۲۶ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۴

مارکوس فلینتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۹ جمعه ۱۵ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۱۵ دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 328
آفلاین
از انجایی که باید داستان کمی قشنگتر و زیباتر از بقیه ی داستان ها تمام بشه پس باید هر دو طرف ( سیاهها و سفیدها) یکی از قهرمانان خود را از دست بدهند.
در سیاها ولدمورت میمیرد و در سفیدا هری به ناچار خودش را باید بکشد تا بتواند ولدمورت را از بین ببرد.
من میگویم هری برای این باید خودش را بکشد چون خودش یکی از جاودانه سازها است.
یکی از جاودانه سازها هم گنجینه ریونکلاوه چون تا الان هیچ اشاره ای به ان نشده و من این بی توجهی را به خاطر نبود ان میدانم.
جاودانه ساز بعدی در خون یکی از مرگخوارها است البته خودم هم دلیل این پیش بینی خودم را نمیدانم چون این را حسم مسگوید که در ان است.
تا الان نمیدانم چندتا شد حالا اگه کم بود به بزرگیه خودتون ببخشید.

عضو اتحاد اسلایترین

پیام زده شده در: ۱۸:۲۹ سه شنبه ۲۰ دی ۱۳۸۴

پيتر پتي گرو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۲۵ جمعه ۲ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۴۵ شنبه ۲۹ مهر ۱۳۸۵
از بالاي ديوار آخري!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 303
آفلاین
من هم با تالار اسرار موافقم! احتمالش زياده كه اونجا محل يكي از هوراكراكس ها باشه! چون همانطور كه چو عزيز گفت اون طرز ساختنش رو بلد بوده و در ضمن تا قبل از خارج شدن از هاگوارتز آدم كشته بوده (پدر بزرگ ، مادر بزرگ و پدرش ) و هيچ وقت هم تصور نمي كرده كه بتونه كسي وارد اونجا بشه چون شخص مار زباني در آن زمان وجود نداشت. اگر هم بعدش بوجود مي آمد بعيد بود كه تالار رو پيده كنه و همچنين نيازي به گذاشتن جادو نبوده چون خود باسيلسك بهترين محافظ بوده!

در مورد گودريك هالو نظرم مخالفه! شايد اگر هري كشته مي شد اونجا هوراكراكسشو قرار مي داد ( كه البته دور ار ذهنه ) ولي چون موفق نشد پس هوراكراكسي هم نبايد اونجا باشه! در ضمن خنده ي ولدمورت هم احتمالا از خوشحاليش براي اين بوده كه تونسته جيمز و ليلي رو بكشه و به دشمنش (هري) نزديك بشه و اون رو از بين ببره و در نتيجه هوراكراكس بسازه!

پرورشگاه جايي كه ولدمورت از اونجا متنفره!پس چرا بايد قسمتي از روحشو اونجا قرار بده؟ اگر هري بر فرض وسيله ي خيلي با ارزشي مثل قسمتي از روحشو داشته باشه مي بره بزاره پيش دورسليها؟

بورگين و بركز هم احتمالش خيلي ضعيفه چون هوراكراكسها با ارزشن و اگر اونجا بذاره امكان داره به فروش برسن!ولدمورت كه نمياد قسمتي از روحشو براي فروش بذاره؟!

جاهايي كه به نظرم درصدي وجود داره تا هوراكراسها باشن خانه ي پدريش و قبرستان پدرش هست!
البته مي دونم اين دو تا نظريه كمي ايراد دارن ولي امكانش هست!چون اولا جاهايين كه مثل خونه ماروولو احتمال حضور جادوگرها ضعيفه و در ضمن ولدمورت از اون محل ها استفاده كرده.يكي براي زندگي كوتاه مدت و مخفي شدن و ديگري براي زندگي بخشيدن مجدد به خودش!

[b][size=large][color=003300][font=Georgia]و ازش پرسيدم كه:خ

پیام زده شده در: ۱۷:۴۸ سه شنبه ۲۰ دی ۱۳۸۴

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
یکی از جاودانه سازها بطور حتم تو گودریک هالو و ویرانه های خونه پاترهاست!
دامبلدور گفت که احتمالا لرد میخواسته اخرین هورکراکسو با هری درست کنه.
از این طرف هری گفته که غیر از اون نور سبز و سوزش روی پیشونیش خنده ولدمورتو هم یادش میومده...
ولدمورت هم خل نبوده همینجوری هرکی رو میکشه بخنده! زعفرون هم نخورده بوده! پس نتیجه میگیریم یه دلیل خوشحال کننده ای بوده! و این دلیل به احتمال زیاد درست کردن هورکراکس بوده!

یه محل مشکوک دیگه....بورگین و بورکز...ولدمورت چند سالی تو اونجا کار کرده. پس چرا یه هورکراکس اونجا وجود نداشته باشه؟؟؟

ممکنه وقتی تو هاگوارتز بوده هورکراکس رو درست کرده باشه...و این میتونه تو جنگل ممنوعه، کتابخونه، یا حتی تالار اسرار باشه! و در ضمن، ولدمورت تو 16 سالگی یاد گرفته هورکراکس درست کنه پس میتونه تو سال ششم یا هفتم درست کرده باشه!

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۱۶:۵۹ یکشنبه ۲۷ آذر ۱۳۸۴

مادام رزمرتا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۴ جمعه ۲۴ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۱۹ پنجشنبه ۴ اسفند ۱۳۸۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 127
آفلاین
من با پرورشگاه كاملا مخالفم اون جاودانه ساز (جان پيچ) رو جايي نمي ذاره كه ماگل ها راحت بتونن اونو بردارن يا اون معل رو خراب كنن ولي ممكنه توي گودريك هالو باشه ولي يه جاي اسرار اميز من مي گم يكي از جاودانه ساز ها هم توي اون قبرستان قديميه همون جا كه هري توي سال چهارم اونجا رفت.نظرتون چيه؟

[b][size=medium][color=66CCFF]دامبلدور عزيز بدان هر جا كه باشي تا پاي جان ازت حمايت مي كنيم و به تو وفادار خواهيم ماند !!!

پیام زده شده در: ۱۶:۳۵ یکشنبه ۲۷ آذر ۱۳۸۴

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
خب جاودانه سازها خیلی جاها میتونن باشند ولی در چند جا میشه مطمئن بود که هیچ جاودانه سازی نیست
1-توی پرورشگاه ببینین ولدمورت هیچ وقت جاودانه سازاش رو توی پرورشگاه نمیذاره چون که هیچ وقت از اونجا خاطره خوشی نداشت چون که همیشه مایه سرافکندگیش هست که توی پرورشگاه بوده چون که همیشه از این موضوع ناراحت بوده که با بچه مشنگها بزرگ شده کلا ولدمورت از مشنگها و کسانی که جادوگر نیستند به شدت متنفره اون برای همین هیچ وقت نمیاد جاودانه سازاش رو توی پرورشگاه بزاره
2-امکان اینکه جاودانه سازی در خانه یکی از مرگخواران هم باشه خیلی کمه چون که فکر نکنم مرگخواری از موضوع جاودانه سازها با خبر باشه مگر ر.آ..ب که اون هم احتمالا مرده تازه اگر ر.آ.ب واقعا مرگخوار باشه
3-اینم گفتم بهتره یکبار دیگه توضیح بدم توی هاگوارتز هم نمیتونه جاودانه سازی باشه برای حرف خودمم دلیل دارم :
اول اینکه ولدمورت زمانی که درون هاگوارتز بود هنوز ساختن جاودانه سازها رو یاد نگرفته بودش دوم اینکه وقتی یاد گرفت دیگه هیچ وقت فرصت برگشتن دوباره به هاگوارتز رو پیدا نکرد غیر از یکبار که اونم زیر نظر دامبلدور بودش تازه حالا فکر کنید که ولدمورت ایم جاودانه ساز رو درست کرده این همه جا چرا بره اونو جایی قایم کنه که دیگه ممکنه هیچ وقت بهش دسترسی پیدا نکنه ؟ چرا بره جایی بزاره که پر از جادوگرانی هست که به خونش تشنه هستند؟ تازه اونم بدون تله و این چیزا
غیر از این سه جایی که گفتم دیگه هر جایی میتونه باشه (البته خونه سلاگورن نمیتونه باشه ها) ولی من فکر میکنم یکی دوتا جاودانه ساز بیشتر نموندند و خیلی هاشون از قبل نابود شدن

پیام زده شده در: ۱۵:۴۱ یکشنبه ۲۷ آذر ۱۳۸۴

برتا جورکینزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۴ سه شنبه ۱۹ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۴۹ پنجشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۵
از بوشهر
گروه:
کاربران عضو
پیام: 73
آفلاین
خود دامبلدور به صراحت گفته این جان پیچ ها جاهایی که لرد بهشون علاقه یا از اون جا خاطره داره مثلا غار برای این بود که تو بچگی چندتا بچه رو توش اذیت کرده بود و انگشتر تو خونه ی جدش بود.حالا باید ببینیم جان پیچ بعدی کجاست؟یعنی باید کتاب شش رو با دقت بخونیم
نقل قول:

رون ویزلی نوشته:
تالار عمومي اسليترين
خانه ي اسنيپ
خانه ي اسلاگهورن
خانه ي هپزيبا اسميت!
و قبرستان پدريش

خوب می شه گفت که تقربا با اینها مخالفم چرا چون:
خانهی اسنیپ نمی شه چون اسنیپ همچی کاری نمی کنه و هنوز مرگ خوارها نمی دونن که لرد جان پیچ داره و حتی لرد فکر می کرد اسنیپ بهش خیانت کرده.
خانه ی اسلاگهورن هم نمی شه چون خود هوریس گفته که هر هفته خونشو عوض می کنه برای امنیت جونیش
قبرستان پدریش هم نمی شه چون اونجا رو داغون کرد ولی شاید بشه گفت اونو تو خانه ی ریدل ها باللای همون قبرستون گذاشته باشه.

[img al

پیام زده شده در: ۱۵:۱۸ یکشنبه ۲۷ آذر ۱۳۸۴

لی جردن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۹ پنجشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۶:۵۱ پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۸۹
از اون طرف شب!!!!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 501
آفلاین
ببينيد جاودانه ساز مي تونه هر جا باشه...هيچكدوم از شماها فكر مي كرديد يكي از اونها تو غار باشه(كه البته نبود!)......
به نظر من رولينگ جاودانه سازها رو در محل هايي قرار مي ده كه در كتاب ما قبلا به اون ها سر زديم.....
و اما نظرات من:
گودريك هالو:صد در صد يكي از جاودانه سازها اونجاست!ما تا بحال دره ي گودريك رو نديديم(تا بحال توصيف نشده) اما اسمش بارها تو كتاب اومده....رولينگ كسي نيست كه يه چيز رو الكي وارد داستان كنه....حتما رولينگ يه دليلي داشته كه اون ها رو تو گودريك هالو قرار داده و من فكر مي كنم دليلش همين جان پيچه(اينم براي طرفداراي ويدا اسلاميه!!!)!!

پرورشگاه:محلي مناسب براي يه جان پيچ!!!!ولدمورت كافي بود اراده كنه تا به اونجا برگرده و جان پيچش رو بذاره اونجا!!!خيلي واضحه كه يكي از جاودانه سازها اونجاست!!!

و اما نظرات ديگر من
تالار عمومي اسليترين
خانه ي اسنيپ
خانه ي اسلاگهورن
خانه ي هپزيبا اسميت!
و قبرستان پدريش

يكي از راه هاي پيشرفت در رول پلينگ ( ايفاي نقش ) :

ابتدا به لين

پیام زده شده در: ۱۹:۳۹ جمعه ۲۵ آذر ۱۳۸۴

hadi

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۹ پنجشنبه ۱۲ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۵:۱۰ یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۸۷
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 56
آفلاین
به دو دليل بايد تو هاگوارتز باشه:
1) چون خوده دامبلدور مي خواسته اونو زير نظر داشته باشه
2) در هاگوارتز طلسم هايي به كار رفته كه مانع از ورود ولدمورت مي شده

به وبلاگم سر بزنيد.نظر يادتون نره!
هري پاتر و قبرستان جادوگران

پیام زده شده در: ۲۲:۰۴ سه شنبه ۳ آبان ۱۳۸۴

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
نقل قول:

بانوي خون آشام نوشته:
همانطور كه گفته شد اون ميرتل رو كشت و در ضمن اون موقعي كه توي هاگوارتز بوده پدر و مادربزرگ و پدربزرگش رو بقتل رسونده.پس راحت مي تونسته هوراكراكس بسازه و در ضمن اون نيازي به دسترسي به اون ها رو نداره اون فقط بايد مطمين باشه كه اون ها به دست كسي نمي رسند.پس من هنوزم نظرم اينه كه اون ها توي تالاره اسرارند.

من واقعا از شما متشکرم که نظر منم خوندید بابا به خدا من براتون توضیح دادم که چرا امکان نداره جاودانه ساز ها در هاگوارتز باشند چند بار بگم زبونم مو درآورد بعدشم چرا نیاز به دسترسی نداره تو خودت حاضر بودی که روحت رو تقسیم کنی بعدش اون رو جایی بذاری که پر از افرادی که آرزوی مرگ تو رو میکنند(به خونت تشنن)هر آدم عاقلی هم بود پس از پس از درست کردن جاودانه ساز آن را در جایی میذاشت که مطمئن باشه دست کسی بهش نمیرسه چه برسه به ولدمورت که دیگه تو دنیا فقط به زنده بودن خودش اهمیت میده بعدشم صد بار گفتم بخاطر شما یکباره دیگم میگم ولدمورت زمانی که در هاگوارتز بود ساختن جاودانه ساز هارو بلد نبود و وقتی هم که یاد گرفت دیگه فرصت برگشتن به مدرسه رو نداشت غیر از یکبار که اونم زیر نظر دامبلدور هیچ کاری نمیتونست بکنه

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.