هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: شورای هاگوارتز
پیام زده شده در: ۱۸:۲۵ جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۸۶

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
با سلام

نتیجه ی جلسه ی اعضای شورا :

تصمیم بر این گرفته شد که چهار بازرس در هاگوارتز زیاد است!
فقط و فقط دو بازرس میتوانند در هاگوارتز فعالیت داشته باشن ... طبق صحبتی که شد یک بازرس از هافلپاف و یک بازرس از اسلاترین تعیین باید بشن !!!

دنیس یکی از اعضای شورا مسئول معرفی بازرس هافلپافی و مدیریت مدرسه مسئول معرفی بازرس از گروه اسلاترین است !

موفق باشید .

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۷:۵۷ چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۸۶

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

بارتي كراوچ نوشته:
چون ديدم كه اساتيد هم مي تونن اينجا پست بزنن اومدم و پست زدم كه ببينم تكليف اين جلسه ي شورا كه يه مدت پيش مي خواست تشكيل بشه چي شد ؟

نتيجه ي بازرسين چي شد ؟
قرار بود حداقل سه بازرس اضافه بشن و حداكثر هم چهار بازرس بشن ... تصویر کوچک شده

مي شه بگين نتيجه چي شد ؟ تصویر کوچک شده
لطفا زودتر جواب بدين !

ممنون , تصویر کوچک شده

هنوز جلسه ی شورا تشکیل نشده.
بعد از اتمام جلسه نتیجش به اطلاع مدیر مدرسه میرسه و در صورتی که خودشون مایل باشن میتونن نتیجه رو به صورت اطلاعیه ای بزن در مدرسه !

موفق باشید

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۵۴ سه شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۸۶

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
چون ديدم كه اساتيد هم مي تونن اينجا پست بزنن اومدم و پست زدم كه ببينم تكليف اين جلسه ي شورا كه يه مدت پيش مي خواست تشكيل بشه چي شد ؟

نتيجه ي بازرسين چي شد ؟
قرار بود حداقل سه بازرس اضافه بشن و حداكثر هم چهار بازرس بشن ... تصویر کوچک شده

مي شه بگين نتيجه چي شد ؟ تصویر کوچک شده
لطفا زودتر جواب بدين !

ممنون , تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۵۶ جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

نقل قول:
مخصوصا گريفيندور كه اعضاش زياد هست

گریفیندور از اول ترم اعضاش زیاد بود ، شما توجه نکرده بودی !

نقل قول:
در ضمن من نمايندگي شما رو از گريفيندور قبول ندارم و اصلا به حرفات توجهي هم نميكنم.اميدوارم اين برات مفهوم باشه.

دقیقا من هم همینطورم و اگر دقت کنی این رو خطاب به اعضای شورا نوشته بودم نه شما ... اهمیتی هم نداره نظر شما چیه ، در حال حاضر ناظر گریفیندور هستم ( چیزی که شما بهش میگی نمایندگی ! ) و همه مسئولیت هماهنگی و ... با من هست !

نقل قول:
شورا هر چقدر هم بالا باشه اجرا كننده اين طرح ها من هستم و من در صورتي كه تو شورا نباشم،اونا رو اجرا نميكنم و كار خودمو ميكنم.پس وقت خودتون رو تلف نكنيد.

شما فعلا هیچکاره هستی ، اگر مسئولیت از نظر شما نظارت هست باید بگم که کوییرل عزیز اول ترم گفت که استرجس هم مناسبه ، در نتیجه اگر مسئولیت اینه من بعد از جلسه شورا اطلاع میدم که استرجس ناظر این انجمن گذاشته بشه !

نقل قول:
اگر بقيه اعضاي شورا(شما نه،چون همونطور كه گفتم نظرت برام مهم نيست)راي گيري كنن و اكثريت آرا با بركناري من موافق باشن،من حاضرم برم كنار.اينقدر جوش نزن كه منو بركنار كني و يكي ديگه يا خودت رو بياري.

متاسفانه یا خوشبختانه هیچکسی نیست که در حال حاضر وقت گرفتن این مسئولیت رو داشته باشه و به یه عضو بیکار نیاز بود ، همونطور که شما از بین بهترین کاندیدهای مدیریت بدلیل مسئولیت های اونها گذاشته شدی ! فقط اجبار هایی برای مدیریت شما گذاشته میشه و میتونید نگران نباشید که برکنار نمیشید ؛ با وجود زحمات ارزنده شما برای گروه ها ! نماینده اونها توی شورا موافقت نمیکنن که شما برکنار بشید!

نقل قول:
در ضمن فكر كنم منطق و قاطعيت در صورتي براي شما مورد قبول هست كه به نفع گريفيندور باشه در غير اين صورت مديريت يه فرد بي منطق و سست عنصر هست.

بهتره در این مورد حرفی نزنم ، ولی منطق زمانی مورد قبوله که برای همه یکسان باشه !!

همینم زیاد بود !

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۱۲ ۱۸:۰۰:۱۹

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۷:۱۸ جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
نقل قول:
اسامی دانش آموزانی که میخوان ثبت بشن رو یکجا وارد دفتر ثبت نام کنه تا ثبت نام بشن ، ولی الان میگه که نه ، خودشون باید پست بزنن و استرجس در این مورد اطلاع داره !

اون اول ترم بود و من چنين چيزي گفتم..در حال حاضر اصلا با چنين چيزي موافقم نيستم،مخصوصا گريفيندور كه اعضاش زياد هست..اگر گروه ريونكلاو بخواد اين كار رو بكنه من راضيم.در ضمن من نمايندگي شما رو از گريفيندور قبول ندارم و اصلا به حرفات توجهي هم نميكنم.اميدوارم اين برات مفهوم باشه.

نقل قول:
در ضمن ، من کاملا با حضور مدیر در شورا مخالفم ، مصوبات شورا نیازی نیست که توسط مدیر مورد تائید قرار بگیره ، چون شورا در سطح خیلی بالاتری از مدیر قرار داره .

شورا هر چقدر هم بالا باشه اجرا كننده اين طرح ها من هستم و من در صورتي كه تو شورا نباشم،اونا رو اجرا نميكنم و كار خودمو ميكنم.پس وقت خودتون رو تلف نكنيد.

اگر بقيه اعضاي شورا(شما نه،چون همونطور كه گفتم نظرت برام مهم نيست)راي گيري كنن و اكثريت آرا با بركناري من موافق باشن،من حاضرم برم كنار.اينقدر جوش نزن كه منو بركنار كني و يكي ديگه يا خودت رو بياري.

در ضمن فكر كنم منطق و قاطعيت در صورتي براي شما مورد قبول هست كه به نفع گريفيندور باشه در غير اين صورت مديريت يه فرد بي منطق و سست عنصر هست.

ممنون!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۴:۵۷ جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

اول اینکه : استرجس ، سریعتر در مورد جلسه شورا اطلاع بده ، یه سری موارد رو حتما باید اطلاع بدم . چو ، شما هم حتما باش توی شورا . حضورت لازمه .

در ضمن ، من کاملا با حضور مدیر در شورا مخالفم ، مصوبات شورا نیازی نیست که توسط مدیر مورد تائید قرار بگیره ، چون شورا در سطح خیلی بالاتری از مدیر قرار داره .

در ضمن ، فکر میکنم در مورد سست عنصر ! بودن مدیر هم باید توی شورا بحث بشه ! مدیر باید حرفی که میزنی پاش بایسته ، نه اینکه دو ساعت بعد به کل نقضش کنه ، از این موارد میشه به اضافه کردن و برداشتن معاون اشاره کرد . یا اینکه مدیر گفته بود نماینده گروه میتونه اسامی دانش آموزانی که میخوان ثبت بشن رو یکجا وارد دفتر ثبت نام کنه تا ثبت نام بشن ، ولی الان میگه که نه ، خودشون باید پست بزنن و استرجس در این مورد اطلاع داره !

نیازی نیست در این مورد بحثی صورت بگیره اینجا ، لطفا استرجس سریعتر زمان جلسه رو اعلام کنه و به عدم حضور مدیر هم توجه کنه .

ممنون

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۶:۱۳ یکشنبه ۷ بهمن ۱۳۸۶

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
معذرت می خوام و می دونم ادامه حرفا بعدا واسه جلسه هست! ولی فکر می کنم حتما اینو باید بگم!

گروه ریونکلاو اگه تصمیم قطعی در این مورد بگیره، حتما تو "دفتر مدیریت" اعلام می کنه! تنها منبع برای تصمیم گیری در این مورد، دفتر مدیریته! تا ما اونجا همچین حرفی نزده باشیم، این حرف چیز درستی نیست!

بقیه حرفا هم بمونه واسه جلسه!

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۲۰:۲۱ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

فكر كنم مدير مدرسه جز يكي از اعضاي شورا باشه.من به عنوان مسوول هاگوارتز حق دارم ناظر بحث هاي اعضاي شورا باشم و پيشنهادات يا اعتراضات خودم رو بگم.

در رابطه با حضور شما با اعضای شورا بحث خواهد شد !

نقل قول:

خوشحال ميشم مدير شورا همه چي رو در نظر بگيره و به عنوان يه نماينده از گروهش نباشه و از حق تمام گروه ها دفاع بكنه.

من اول ترم با خود شما صحبت کردم و گفتم شما بازرسین رو به انتخاب خودتون بذارید .
دو نفر گذاشتید ماندانگاس و پرسی !

اگر من میخواستم طرف گروه خودمو بگیرم همون موقع میگفتم چرا از یک گروه دیگه بازرس نذاشتین !
همین الانم میگم شما میتونی دو تا بازرس داشته باشی طبق قوانین مدرسه ولی اگر میخوای چهار تا داشته باشی باید صبر کنی تا نیم ترم !

به اعضای شورا :

ادامه ی این بحث میمونه برای جلسه ! ادامه ندید !

موفق باشید
مدیریت شورا

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۳۶ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
در مورد ريونكلاو:

خوشم مياد اعضاي شورا رو هوا صحبت ميكنن.آقاي استرجس توجه داشته باشن كه اعضاي شورا چقدر خفنن و گولاخ نظر ميدن.

من نميتونيم به حرف يه نفر يا صحبت هاي تو چت باكس اهميت بدم و يه گروه رو از هاگوارتز حذف كنم.پس لطفا راونكلاو رو فعلا تحريم كرده ندونيد.

-----------------------
نقل قول:
این در جواب چهار بازرس شما !
اگر مشکل داشتید میتونستید همون موقع اعلام فرمایید

شايد از ديد من دور موند ولي به هر حال من به عنوان مدير كه تام الختيار مدرسه ست ميخوام چهار تا بازرس داشته باشيم.باز تا جلسه شورا صبر ميكنم.اگر در هر صورت موافق نبوديد با اين حركت من مجبور ميشم بدون بازرس كار رو ادامه بدم.

در ضمن اگر دو تا بازرس از هافل داشته باشيم شما همين حرف رو ميزني؟بعيد ميدونم.

خوشحال ميشم مدير شورا همه چي رو در نظر بگيره و به عنوان يه نماينده از گروهش نباشه و از حق تمام گروه ها دفاع بكنه.
---------------------
در مورد جلسه شورا!

فكر كنم مدير مدرسه جز يكي از اعضاي شورا باشه.من به عنوان مسوول هاگوارتز حق دارم ناظر بحث هاي اعضاي شورا باشم و پيشنهادات يا اعتراضات خودم رو بگم.

پ.ن.در غير اين صورت مصوبات شورا براي من قابل قبول نيست.

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۸:۳۳ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶

دنیسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۲ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۴۷ چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۲
از هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 809
آفلاین
نقل قول:
من زمانی که وقتم محدود باشه و کار فوری ای باشه ، از در دسترس ترین و مربوط ترین فرد استفاده میکنم ! حالا میخواد ناظر هافل به جای بازرس باشه ، یا یه عضوی که 10 دقیقه از عضویتش میگذره به جای هری پاتر باشه !

خب اين چه فايده اي داره؟
تو پست قبليت گفته بودي مسئولين هافل با هم هماهنگ نيستن و من تمامي جوابام در مورد اين بود كه من از طرف هافل عضو شورام و شما وقتي از مرلين سوال ميكني مطمئنآ دچار مشكل ميشي چون اصلا نبايد از ايشون بپرسي! فكر ميكنم تهديد هم به خاطر اين عدم هماهنگي بود كه گفتي و من هم گفتم كه هماهنگي لازم نبود!

نقل قول:
هیچ کسی اجازه نداره درباره گروه دیگه اینطور نظر بده که این گروه کسی رو برای بازرس شدن نداره ! شک نکن که بارتی کراوچ از شما و صد تا بازرسی که از هافل ممکنه معرفی بشن اطلاعات بیشتری از مدرسه داره و من این رو مد نظر میگیرم

و همچنين هيچ كس اجازه نداره درباره من و گروه هافل و بقيه اعضاش اونطور كه شما گفتي صحبت كنه و من و گروهم اين حرفا رو مد نظر ميگيريم!

قدرت رولو ببين توي سبك من، تعظيم كرد توي دست من
پس تو هم بيا رول بزن با سبكم، ميخوام شاخ جوجه رولرا رو بشكنم

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.