هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: 'گفتگو با ناظران تالار اصلی
پیام زده شده در: ۲۰:۴۳ یکشنبه ۲۷ آذر ۱۳۸۴

آرتیکوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۸ دوشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۱۵ پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۷
از کاخ سفید پادشاهان در کوه های سفید سرزمین رویاها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 430
آفلاین
سلام به ناظران این تالار(چون تا حالا به غیر تالار اسرار جایی تاپیک نزدم و بار اولم که دارم از اینجا مجوز می گیرم)

خوب من یه مجوز برای تاپیکی به عنوان"رابطه بین پروفسور تریلانی با ولدمورت چیست؟"از اینجا بگیرم که در اون در مورد این که تریلانی در خلسه به ولدمورت لرد سیاه می گه بحث می شود.

مرسی آرتیکوس دامبلدور

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۴/۹/۲۷ ۲۳:۳۷:۳۳
ویرایش شده توسط سوِروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۸۴/۹/۲۸ ۱۶:۳۳:۳۰
ویرایش شده توسط سوِروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۸۴/۹/۲۸ ۱۷:۳۰:۱۲

آرتيكوس الياس فرناندو الكساندرو دامبلدور

ملقب به سلامگنتئور(فنانشدني در همه دورانها)

[b][color=009900]آرتيكوس ..

به آقای جیمز پاتر
پیام زده شده در: ۲۲:۱۶ شنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۴

آرتیکوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام آقای جیمز پاتر
متشکرم از اجازه برای تاپیک"پتی پیتر گرو چگونه به هری در کتاب 7 کمک می کند"را دادید.

و برای حرفهایی که گفته بودین:
نقل قول:
از طرفی هم خطای شما این بود که شما هم بدون این که تحقیق کنید تاپیک وجود داره یا نه، مجوز خواستید

قبول دارم که خطای من بوده و ببخشید برای دردسری که درست شد.

نقل قول:
اما خوب من نمی‌فهمم مشکل شما کجاس! اگه شما دوست دارید بحث کنید خوب کارتون ساده‌تر هم هست تازه! تاپیک «پیش‌بینی اتفاقات کتاب هفتم» هست و شما می‌تونید توش علاوه بر بیان نظرات خودتون نظرات دیگران رو هم بخونید!

خودم هم به این نتیجه رسیدم و همین کار رو کردم ولی کسی که بتونه بحث خودشو رو باز کنه یه چیز دیگری هست.

نقل قول:
اون دکمه‌ی تاپیک جدید هم کسی شما رو تنبیه نکرده بود! دسترسی‌های فروم به هم ریخته بود و کاربران عادی نمی‌تونستن تاپیک بزنن که من و آلبوس دامبلدور به مدیران گزارش دادیم و برطرف شد.

خوب من خوشحالم که این مشکل درست شد ولی من به هر حال از آقای کرام تشکر می کنم چون وقتی این مشکلو مطرح کردم او بود که به مشکل رسیدگی کرد.و از شما هم بسیار ممنون.

نقل قول:
ضمنا از این که جواب دوستانو می‌دی ممنون اما لطفا اینو بذار به عهده‌ی خودم. الان جوابی که شما داده بودی صحیح نبود و ایشون منظورشون ایفای نقشه! نه فروم جادو و جادوگری!

ببخشید که به کار شما دخالت کردم و جواب غلط دادم.از اون فرد هم معذرت می خوام.

نقل قول:
امیدوارم کدورتی از من به دل نگرفته باشی.

اصلا گفتم که داره ازت خوشم می یاد.آقای جیمز پاتر.

ویرایش شده توسط آرتیکوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۴/۹/۲۷ ۱۰:۱۷:۴۱

Re: دفتر ناظران تالار اسرار (مجوز تاپیک را از اینجا بگیرید)
پیام زده شده در: ۲۲:۱۱ شنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۴

hadi

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۹ پنجشنبه ۱۲ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۵:۱۰ یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۸۷
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 56
آفلاین
من مي خواستم يه تاپيك بزنم با اين نام " آياسري كتاب هاي هري پاتر در سال هفتم تمام ميشه يا بازم ادامه داره"

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
ویرایش ناظر: یادم نیست ولی فکر می‌کنم چنین تاپیکی یا قبلا وجود داشت یا الان هستش! به هر حال مربوط به این فروم نمی‌شه. از تالار اصلی درخواست کنید.

ویرایش شده توسط جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۸۴/۹/۲۷ ۱۹:۴۵:۱۶

به وبلاگم سر بزنيد.نظر يادتون نره!
هري پاتر و قبرستان جادوگران

پیام زده شده در: ۲۲:۰۹ شنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۴

نیک بی سرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۰ یکشنبه ۲۲ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۷:۳۸ دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴
از كوهستان اشباح
گروه:
کاربران عضو
پیام: 565
آفلاین
براي باز كردن انجمن جديد بايد چيكار كنم؟
خواهشن راهنمايي كنيد

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
ویرایش ناظر: من متوجه نمی‌شم منظورتونو! اگه منظورتون از انجمن همین فرومه که اصلا حتی فکرشم از ذهنتون بیرون کنید چون این کار به عهده‌ی مدیران انجمنه که با هماهنگی کلیه‌ی مدیران انجام می‌شه و فقط در مواقعی که نیاز شدید برای یه فروم حس بشه ایجاد می‌شه. باید با مدیران صحبت کنید.

ویرایش شده توسط جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۸۴/۹/۲۷ ۱۹:۴۲:۵۲

[size=large][color=000066]من ديگه تو امضام هيچي نميزارم. هيچي هم نميگم.
به يه نوع ج�

پیام زده شده در: ۱۸:۲۵ شنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۴

جیمز پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۶ یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۲۵ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۱
از مشکوکستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 325
آفلاین
دوست من! آرتیکوس دامبلدور عزیز!

اون تاپیک مورد اعتراض شما که مجوز داده شده بود و بعداً پاک شد، اشتباه از من بود نه شما! من یادم نمیاد جایی گفته باشم اشتباهی مرتکب شدید! اشتباه من این بود که بدونه تحقیق مجوز دادم یادم نبود که اون تاپیک وجود داره توی سایت. اونم به این خاطر بود که تاپیکای درخواستی شما زیاد بود و بخواستم همه رو چک کنم طول می‌کشید و همون بهانه‌ی همیشگی «حوصله نداشتم»! که از این بابت عذرخواهی می‌کنم.
ضمنا منظورم از «تاپیک مشابهش» تاپیک «پیش‌بینی حوادث کتاب شش بود» که قبلا در همین فروم فعال بود.

از طرفی هم خطای شما این بود که شما هم بدون این که تحقیق کنید تاپیک وجود داره یا نه، مجوز خواستید.

اما خوب من نمی‌فهمم مشکل شما کجاس! اگه شما دوست دارید بحث کنید خوب کارتون ساده‌تر هم هست تازه! تاپیک «پیش‌بینی اتفاقات کتاب هفتم» هست و شما می‌تونید توش علاوه بر بیان نظرات خودتون نظرات دیگران رو هم بخونید! فکر می‌کنم بهتر هم باشه. این که چه کسی تاپیک رو می‌زنه اهمیت چندانی نداره. کمااینکه خود بنده تا بحال توی سایت یه تاپیک بیشتر نزدم بماند که همون یه تاپیکم اشتباه کردم زدم!!

اون دکمه‌ی تاپیک جدید هم کسی شما رو تنبیه نکرده بود! دسترسی‌های فروم به هم ریخته بود و کاربران عادی نمی‌تونستن تاپیک بزنن که من و آلبوس دامبلدور به مدیران گزارش دادیم و برطرف شد.

مجوز اون تاپیک آخری هم که خواستی رو قبلا هم دادم الانم دوباره می‌گم می‌دم! ولی باید خودت فعالش کنی و خوب پست بزنی.

ضمنا از این که جواب دوستانو می‌دی ممنون اما لطفا اینو بذار به عهده‌ی خودم. الان جوابی که شما داده بودی صحیح نبود و ایشون منظورشون ایفای نقشه! نه فروم جادو و جادوگری!

امیدوارم کدورتی از من به دل نگرفته باشی.
ناظر فروم.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱:۵۹ شنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۴

یارا حودد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۵۵ دوشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۴۳ جمعه ۲۸ بهمن ۱۳۸۴
از پارس ویتچ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 14
آفلاین
ميخواستم يه كلاس درس تو مدرسه هاگوارتز تشكيل بدم به اسم كلاس شناخت اساطير جادوگري و خودشناسي جادوگري ....يه سري راهنمايي ميخواستم كه بيينم اولا كجا بايد برگزار كنم و مجوزش رو از كي بايد بگيرم.....

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
ویرایش ناظر: خوب دقیقا باید بری از ناظر فروم «مدرسه‌ی هاگوارتز» درخواست کنی این تاپیک رو! اصلا ربطی به این فروم و اصلا این شاخه نداره!

ویرایش شده توسط جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۸۴/۹/۲۶ ۱۸:۴۸:۵۴

براي شناخت زندگي، زتدگي را بايد شناخت...براي مرگ، مرگ را.. و براي خدا خود را بشناس... پس خود را بشناس تا خدا شوي....
یارا حودد از خاندان میترا

دفاع و تشکر و گرفتن مجوز
پیام زده شده در: ۰:۱۳ شنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۴

آرتیکوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام به آقای جیمز پاتر
می دونی که چقدر ازت خوشم اومده؟
یواش یواش داری همه تاپیک هایی که زده بودم رو پاک می کنی(بدون مجوز هاش رو قبول دارم ولی مجوز دارش چطور؟)

در تاپیکی به نام "پیش بینی حوادث و ترتیب اتفاق افتادن آنها در کتاب 7 "که قفل و حذفش کردی گفتی از بس تاپیک می خواست اشتباه کردم و این رو مجوز دادم.

در موردش بگم که مگه جنابعالی نبودی که وقتی در صفحه 13 همین انجمن اجازه این تاپیک رو خواستم و تو اونو علامت نزده بودی و گفتی :نقل قول:
اونایی که علامت جلوشون دارن مجوز داده نشده. یا مربوط به تالار اسرار نمی‌شده یا تاپیکش جای بحث نداشته.
ونقل قول:
3. جلوی هر کدوم که علامت نزده یعنی مجوز داشته

پس تو بهش اجازه دادی ولی من برای مطمئن شدن بازم پرسیدم:نقل قول:
2.چرا"پیشگویی حوادث آینده و ترتیب آنها در کتاب 7 "رو گذاشتید باشه چون هیچکی بهش پست نداده بود و من فکر کردم کار اون حتما تمومه(البته خواهش می کنم الان حذفش نکنید)
و شما در موردش گفتی : نقل قول:
2. خوب چون تاپیک مشابهش در همین تالار وجود داشت و موفق بود. فکر می‌کنم این هم می‌تونه تاپیک خوبی بشه. البته به وقتش که رولینگ شاید چیزای بیشتری در مورد کتاب بعدی فاش کرد.

پس به طور واضح اجازه دادی که بمونه ولی بعد گفتی اشتباه از من بوده و بعد فهمیدم و حذفش کردم
که اینطوری نبوده.بهتر بود که می گفتی که حذفش کردم چون دیدم به درد نمی خوره و پستی بهش داده نمی شه.
درسته؟

ولی یه چیز دیگه می خوام بگم اگه خواستی تاپیک "برای R.A.B چه اتفاقی افتاد؟"(اینم تاپیک خودمه) هم حذف کن چون جایی برای بحث نداره و فقط 6 نفر توش پست زدن و یه تاپیک مشابه به نام "R.A.B کیه "هستش می رم همون جا می زنم.

و در اینجا می خوام از آقای کرام تشکر کنم چون من الان دکمه عنوان جدید رو می بینم و می تونم دوباره تاپیک بزنم.

و حالا برای اطمینان کامل(که آقای جیمز پاتر نگه از بس اجازه خواست اینم اشتباهی مجوز داده شده)می خوام مجوز برای تاپیکی به نام "پتی پیتر گرو چگونه به هری در کتاب7 کمک می کند ؟"بزنم (که اینم مجوز گرفته ولی فقط برای اطمینان کامل می پرسم)

پیام زده شده در: ۱۵:۱۵ جمعه ۲۵ آذر ۱۳۸۴

هانا سوزان آبوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۷ یکشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۵۴ چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۸۵
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 42
آفلاین
سلام. نظرتون راجع به بحث در مورد کتاب هایی به جز هری پاتر چیه؟ من یادمه یه زمانی تایپیک هایی به نام: "دارن شان, بحث در مورد کتاب ها ", و "در جست و جوی دلتورا " وجود داشت ولی الان همونا هم نیستن.
من می خوام یه تایپیک بزنم به این اسم: "قصه های سرزمین اشباح: پایانی خوب یا..."
توی این سایت طرفدارای کتاب های دارن شان اون قدر هستن که این تایپیک بی نظر نمونه!

دوست من شما باید این درخواست رو در تاپیک گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ... بدید.موفق باشی

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۴/۹/۲۵ ۱۷:۰۲:۵۷

تا لحظه مرگ هری پاتریست خواهم ماند!!

پیام زده شده در: ۱۹:۰۵ دوشنبه ۲۱ آذر ۱۳۸۴

نیک بی سرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از كوهستان اشباح
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
. با عرض سلام و خسته نباشيد ميخواستم تايپيكي بزنم با اين مضمون ( به نظر شما گراپ در كتاب هفتم چه نقشي ميتونه ايفا كنه؟ )

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
ویرایش ناظر: هر چند تاپیک مشکوکیه(!) ولی خوب بزن ببینیم چی می‌شه. فقط مواظب باش ارزشی نشه. چون بعدش پاک می‌شه!

ویرایش شده توسط جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۸۴/۹/۲۲ ۰:۴۴:۴۷

به يه نوع ج�

پیام زده شده در: ۱۹:۰۳ دوشنبه ۲۱ آذر ۱۳۸۴

نیک بی سرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از كوهستان اشباح
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
. با عرض سلام و خسته نباشيد ميخواستم تايپيكي بزنم با اين مضمون ( به نظر شما گراپ در كتاب هفتم چه نقشي ميتونه ايفا كنه؟ )

دوست عزیز خودت داری میگی کتاب هفت .شما باید بری توی تالار اسرار درخواست این مجوز رو بدی.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۴/۹/۲۱ ۲۱:۵۵:۴۱

به يه نوع ج�

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.