هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۲:۲۳ دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵

روبيوس هاگريد


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۵ جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱:۲۵:۳۴ جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲
از شهری که کودک نداشت.
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 459
آفلاین
سلام

هميشه دوس داشتم بعد مورفين رول بزنم یا مورفین بعدم رول بزنه که رول نه! اما در هنر پست زدن به این هدف نایل شدم.(البته قبلش میخواستم بعد جیمزتدیا و لرد بزنم که زدم!)

در وهله ی اول باید به باعث بانی اتفاق دیشب درود فرستم! باعث شد من تمام مشغله های این روزهام رو برای چند ساعت فراموش کنم و کابوس بدبختیام رو هم نبینم ولی به جاش یه مشغله دیگه به من داد و اعصابمم خورد کرد و ازین کارا.

در وهله ی دوم
یک سری مدیر دیروز بودند که الان یا مدیر نیستن یا شناسه شون بسته است.
دیروز ظهر، رودولف لسترنج دسترسی مدیریت خودش رو گرفت.
بعد از اون بلاتریکس وآرسینوس دسترسی مدیریتشون گرفته شد و بلاتریکس حتی شناسه اش رو هم بست و به دسترسی اکتفا نکرد. و امروز بعد از باز شدن سایت هم ، فنگ دسترسی خودشو گرفت.
بعد از این اتفاقات دیشب،اعضا توضیح می خوان که چی شده. چرا مدیرا مث نهنگ خودشونو زدن به دل ساحل.
ما باید مشکل رو از ریشه ببینیم چیه!
با توجه به مشغله های وحشتاکی که فنگ داره و با توجه به اینکه یحتمل اعصاب هم نداره، می ترسم با فنگ به طور مستقیم حرف بزنم.
اما یه صحبتایی با رودولف داشتم و به این نتیجه مضحک (درست نوشتم؟)رسیدم که سایت بخاطر کمبود فعالیت و ترس از اینکه متروکه بشه تعطیل شده!
این واقعا خنده داره.
این که الان سایت خلوته دو علت داره:
1- اعضا وقت کمی رو به سایت اختصاص میدن(به هر دلیل موجه یا غیر موجه ای)
2-وارد نشدن عضو جدید.

که اگه مدیرا مورد یک رو چماق میکنن و میزنن تو سر اعضا و میگن اگه شما فعالیت میکردین سایت هم بسته نمی شد، ما هم حق داریم که ازشون بخواهیم چرا عضو جدیدی توی سایت نمی آد؟
سایت هایی هستند با همین موضوع هری پاتر و با جذابیت کمتر نسبت به جادوگران که هنوز دو ساله هم نشدند. اما انقدر فعالیت های جانبی دارند که الان چندین برابر جادوگران عضو فعال دارند.
پس هیچ بهانه ای از مدیران قبول نیست.

خیلی ممنونم که خوندید.
منتظر توضیح از شما مدیران دیروز و حذف شده ها و دسترسی گرفته شده های امروز هستیم.


ویرایش شده توسط روبيوس هاگريد در تاریخ ۱۳۹۵/۳/۲۴ ۱۳:۲۴:۴۴
ویرایش شده توسط روبيوس هاگريد در تاریخ ۱۳۹۵/۳/۲۴ ۱۳:۳۱:۴۷
ویرایش شده توسط روبيوس هاگريد در تاریخ ۱۳۹۵/۳/۲۴ ۱۳:۳۱:۴۷
ویرایش شده توسط روبيوس هاگريد در تاریخ ۱۳۹۵/۳/۲۴ ۱۴:۵۰:۵۴

تصویر کوچک شده«میشه قسمت کرد، جای اینکه جنگید، میشه عشقو فهمید، باهاش خندید
میشه سیاه نبود، سفید نکرد. میشه دنیا رو باهمدیگه ببینیم
رنگی
منو حس میکنی؟ نه؟ نه! تو سینه‌ت دیگه شده سنگی.
و سنگین. و سنگین‌تر بیا روی سطح برای روز بهتر...»پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۵

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۰۲:۳۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 812
آفلاین
سلام

اول از همه اینکه خوشحالم که سایت سرپاست.

همونجور که از تاریخ عضویتم معلومه بنده از سال 86 عضو این سایت بودم و امسال هم 93 نیست، 94 نیست، 95ه! و سال بعد هم قطعا 96 خواهد بود! در نتیجه میشه گفت 9 ساله که در این سایت گاهی پررنگ، گاهی کمرنگ و گاهی مثل امروزها و شاید فرداها بیرنگ بودم، ولی بودم!

افرادی هستن که پیش از من و بیش از من در این سایت بودن و هستن و احتمالا خواهند بود. افرادی هستن که قبلاها بودن و امروز حتی ممکنه رمز ورودشون رو فراموش کرده باشن. (هر چند من فراموشش نکردم و این تنها سایتیه که اسم و رمزش همیشه یادم هست و نیازی به دفتر رمزهام ندارم برای یادآوریشون.) بله... رمز ورودشون رو فراموش کرده باشن و دیگه هم براشون ممکن نشده بازیابیش کنن و مجبورن به صورت مهمان بیان و تجدید خاطرات کنن. من یادمه خیلی وقتا ساعتای 3 صبح فقط 4 نفر آنلاین بودن؛ من، ارباب، بیشتر (که معمولا صغری گرنجر بود) و 1 کاربر مهمان! (یعنی میشه گفت من بودم و لیلا، امرالله بود و زنش! عره! :باباپنجعلی: )کاربر مهمانی که همیشه آنلاینه و هیچکس دوسش نداره و همه با بی تفاوتی از کنارش رد میشن. شاید اون کاربر مهمان یک روز یک گولاخ بوده! (اگه از من بپرسین مطمئنم اون کاربر مهمان همون بارون خون آلود معروفه که روزگاری کوییرل بزرگ زانوی ادب به درگاهش می سایید.)

خلاصه اینکه کاربران و مهمانان بسیاری بودن و هستن که سال ها عمرشون رو پای این سایت گذاشتن و به قول یه شعر جادوگرانی (که فکر کنم تحریفش از جیمز ملعون ننگ خاندان بود) "با حمالی سایت عله رو آباد کردن"!
ضمنا تو یه مصاحبه با قلم پر یا سایت بود که خود کله زخمی نقل به مضمون گفته بود که "دیدگاه من به این سایت یه دیدگاه اشتراکیه؛ به این معنی که یه شخص خاص صاحبش نیست و همه ی دوستداران رولینگ و هری پاتر صاحبان این سایتن." ممکنه الان از حرفش برگشته باشه (شایدم برنگشته باشه که دیگه بدتر) ولی به دلیلی که بالاتر گفتم این سایت یه وبلاگ یا مجموعه پست های یک نفر ادمین نیست که خسته بشه و بگه خب دیگه مخاطب و عضو و فعالیت نداریم پس پاکش می کنم!

بسته شدن دیشب سایت کار هر کی که بود و با هر هدفی؛ اخطار، شوخی، جلب توجه، تحریک به فعالیت یا... به قول ارباب یک کار نفرت انگیز بود و به نظر من یک جرم بود! من از قوانین کشور خودم هم درست اطلاع ندارم ولی گمان می کنم اگر چنین اتفاقی برای سایت مشابهی توی امریکا یا یکی از کشورای اروپای غربی (که امروزه درست یا غلط الگوی همه جهان هستن و پیشرو شناخته میشن) می افتاد مطمئنا حق تعقیب در دستگاه قضایی برای اعضای سایت محفوظ بود و عامل این کار زشت به عنوان مجرم محکوم میشد.

این در مورد اتفاق دیشب؛
اما در مورد شایعات بسته شدن سایت و تمام شدن جو هری پاتر و... باید همونجور که تو مصاحبه قلم پرم گفتم دوباره بگم که هری پاتر یه مجموعه کتاب رمان فانتزیه و (باز هم درست یا غلط) به عنوان یه اثر بزرگ در تاریخ ادبیات جهان شناخته شده و این یعنی تا زمانی که انسان ها کتاب می خونن در کنار بینوایان سراغ هری پاتر هم خواهند رفت. در موردش توی اینترنت خواهند گشت. به جادوگران خواهند رسید و عضو خواهند شد. و وقتی عضو شدند خواهند نوشت. خیلی باید فراموشکار باشیم که ذوق و شوق روزهای اول عضویتمون رو به خاطر نیاریم. نوجوان ها با همون ذوقی که ما داشتیم خواهند خواند، خواهند نوشت و دوست دارند که خوانده بشن و شناخته بشن و خواهند شد! پس فعالیت سایت تا ابد خواهد بود؛ هر چند کم. هر چند با فعالیت نزدیک به صفر.

خب حالا مدیریت سایت باید با این سایت نیمه تعطیل و خستگی های خودش و این حجم خاطرات مردمی که اینجا زیستند چه کنه؟!

مدیر عزیز!
از دو حال خارج نیست؛ یا شما وبمستر اصلی سایتی و نگهداری و تعمیرش برات هزینه داره یا نیستی و فقط بهت دسترسی دادن. اگه فقط دسترسی گرفتی که خب دسترسیتو واگذار کن به اولین صفدر پاتری که تو کارگاه نمایشنامه نویسی پست میزنه و برو! کسی مجبورت نکرده مدیر بمونی و مطمئنا بلایی که صفدر پاتر سر سایت خواهد آورد خیلی بهتر از بستن و پاک کردن خاطرات بچه هاست که تو میخوای انجامش بدی!

اما اگه سایت برات هزینه داره خب اطلاعیه ی واگذاریش رو بزن. بفروشش! مطمئنا کسانی هستن (شاید از اعضای سایت هم باشن) که برخلاف تو می تونن این هزینه رو تقبل کنن و حتی به درآمد تبدیلش کنن. می تونن نفرین زوپس رو از سر این سایت بردارن. می تونن از نظر موضوعی توسعه ش بدن و با محصولات تجاری جانبی یا ایجاد کلوب های اجتماعی اعضا و یا فعالیت حرفه ای در زمینه ادبیات فانتزی و همکاری با اساتید و مترجمان این ژانر و هزار جور فعالیت دیگه ازش پول دربیارن. اگه هم خودت مرد میدانی بسم الله! بیا وسط گود!

اما اگه نه، کسی هم پیدا نشد که سایت رو بخره اشکالی نداره، تعطیل و پاکش کن ولی همونجور که یکی-دو سال پیش برای نمی دونم کدوم پسمانده ی تجاری رولینگ روزشمار 400 روزه گذاشته بودین (و الانم یکی مثل همون گذاشتین) برای اعضا و خودت هم اینقدر احترام قائل باش که یه روزشمار 60 روزه برای بستن سایت بذاری تا اگه بچه ها میخوان خاطراتی جمع کنن یا خداحافظی داشته باشن یا آدرس و شماره ای از هم بگیرن یا آخرین رولی بزنن یا اطلاع رسانی به اعضای غایب بکنن یا هر کار دیگه ای، یه حداقل فرصتی برای آخرین نفس داشته باشن.

امیدوارم اونقدر حوصله داشته باشین که این پست رو بخونین و بهش عمل کنین و دلگیر نشین چون به عنوان عضو کم حاشیه و شاید حتی بی حاشیه ای که روزها و ماه ها از عمرم رو پای این سایت گذاشتم به خودم حق میدم که در برابر چنان تصمیم و حرکت زشت و گستاخانه ای چنین پست پرگلایه ای بزنم.

پ.ن: من الان حتی نمی دونم کادر مدیران فعلی سایت کیا هستن. روی سخن این پست با کسیه که کار دیشب رو انجام داد (و البته نمی دونم کیه) و همچنین همفکرانش و کسانی که باهاش موافقن و همکاری کردن.

زنده باد تابستان!
زنده باد ارباب!
زنده باد چیز!
زنده باد جادوگران!


ویرایش شده توسط مورفین گانت در تاریخ ۱۳۹۵/۳/۲۴ ۱۱:۴۷:۰۸
ویرایش شده توسط مورفین گانت در تاریخ ۱۳۹۵/۳/۲۴ ۱۲:۰۱:۲۵


هورکراکس را به خاطر بسپار؛ ولدمورت مردنیست!


پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲۰:۲۷ یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵

هافلپاف، محفل ققنوس

رز زلر


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۹ پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱:۳۱ دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲
از رنجی خسته ام که از آن من نیست!
گروه:
ایفای نقش
محفل ققنوس
هافلپاف
مترجم
کاربران عضو
پیام: 1125
آفلاین
اومدم که بگم ایول ربکا منم همینو می خواستم بگم اما حسش نبود:|
مخصوصا که حافظه ی من در به خاطر نگه داشتن دمز عین ماهیه! الان یادمه دوساعت دیگه نیست بعد ببینین چه زجری داره که برم از لای کتابای دو سال پیشم رمز پیدا کنم:)
پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۵:۲۳ یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵

ربکا جریکو


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۱۶ شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۷:۲۸ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۲
از Recycle Bin!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 49
آفلاین
سلام به مدیرای عزیز.

مرسی و خسته نباشید بابت تغییرات اخیر. ولی یه مشکلی برام پیش اومده جدیداً و اونم با سیستم لاگینه.
در واقع هر دفه که از مرورگر خارج می‌شم، اگه تا ربع ساعت دیگه دوباره به سایت سر نزنم، خود به خود لاگ‌اوت می‌شم و تقریباً هر دفه که میام، مجبورم اولش لاگین کنم که واقعاً اذیت کننده‌س برام.
مطمئنم نیستم ولی احتمالاً چون اون گزینه‌ی تیک‌دارِ لاگین دائمی برداشته شده، اینجوری می‌شه. کلاً با سایت‌هایی که این گزینه رو کنارِ کادرِ یوزرنیم و پسورد ندارن، همین مشکل رو دارم.

چی می‌شه حالا؟ امکانش نیس برش گردونین؟


+ این مشکل رو فقط توی بعضی از مرورگرای گوشی دیدم ولی خودم مث بعضی از دوستان اکثر اوقات با گوشی میام.

++ اون مشکل اتمام وقت لاگین هنگام ارسال پست هم حل شده، دمتون گرم!


خدافظ جادوگران!
Fox Life!


پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۴:۰۰ یکشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵

دلفیold


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۲ جمعه ۶ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۱:۱۷ شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵
از جایی به نام هیچ جا
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 54
آفلاین
نقل قول:

مایکل کرنر نوشته:
سلام...
من بعضی وقتا که میخوام ارسال تاپیکو بزنم میگه باید لاگین کنین...
یا رو کلمه ارسال دوباره کلیک کنین...
من همینکارو انجام میده ولی دوباره همینو میگه...
باز هم همی کارو میکنم ولی بازم همون جوابو میده...
لطفا رسیدگی کنین...
سلام. بررسی شده و به نتیجه ای نرسیدیم. یعنی رسیدیم اما مربوط به سایت نمیشد و به سیستم کاربر مربوط میشه، سرعت نت، cache ها و cookie ها و همینطور نرم‌افزارها/اپلیکیشن های فایروال یا مداخله کننده. شما الان تا یک ساعت هم میتونید لاگین بمونید بدون اینکه هیچ رفرشی به صفحات سایت بدین و یک ساعت بعد برگردین پشت سیستم و بعد از رفرش صفحه سایت ببینید هنوز لاگ آوت نشدین و اینو نه تنها من، چندین نفر دیگه هم تست کردند. به تازگی این تغییر اعمال شده.


با من مپیچ که تلخم...


پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۳:۴۲ یکشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵

مایکل کرنر


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۵ پنجشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۲۱:۳۵ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶
از کرج...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 92
آفلاین
سلام...
من بعضی وقتا که میخوام ارسال تاپیکو بزنم میگه باید لاگین کنین...
یا رو کلمه ارسال دوباره کلیک کنین...
من همینکارو انجام میده ولی دوباره همینو میگه...
باز هم همی کارو میکنم ولی بازم همون جوابو میده...
لطفا رسیدگی کنین...
تصویر کوچک شده


پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۴:۰۳ جمعه ۷ خرداد ۱۳۹۵

عمــــه مارج


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۴ دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۲:۲۲ شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵
از زیر شنل لردسیاه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 141
آفلاین
نقل قول:

ویلبرت اسلینکرد نوشته:


فقط خواستم یاد آور این قضیه بشم که این دوست ـمون با وجود هر حاشیه ای هم که بوده، یه کاربر محسوب می شده. و هر کاربری حق اینو داره که حرف بزنه و مشکلات خودشو بگه و مدیران هم موظف هستند تا جواب مناسبشو بدن.
اینکه اینجا شاهد فرق گذاشتن بین اعضا هستیم چیز جالب و قشنگی به نظر نمیاد. اینکه توی پرس و جو هایی که انجام شد هم همون جواب لاگ این و لاگ اوت داده شده ولی اینجا وقتی عمه مارچ دقیقاً همین مشکل رو بیان میکنه جواب های متعددی رو شاهدیم.
خلاصه که بین اعضا فرق نذارین. قرار نیست ماها نسبت به اعضا دید هایی که داریم رو در ملاءعام بیان کنیم. میتونیم دید خودمونو برای خودمون نگه داریم و بذاریم بقیه با معیار های خودشون قضاوت کنن.
نه قصد توهین داشتم و نه هیچ چیز دیگه ای. خواستم فقط نکته ای رو که بولد شده بود برام توی این چند تا پست بگم. خلاصه اینکه مدیریت بیاد و جواب درست رو به همه بده و فرق نذاره.. مرسی، اه! :))
+ این پسته هم جواب اینا نمیخواد! با تشکر از عمه مارچ که حضور یافتن تو پستم و اینا :دیما احساس میکنیم شما هدفتون از ارسال این پست، دام گذاشتن برای ماست تا جوابتون رو بدیم و بله ما آدمی هستیم که آدمهای دیگه رو به آرزوشون میرسونیم

دلیل هم داریم. چون اگر قصد شما شکایت بود از جواب ندادن به کارمایکل بوده باشه، توصیه میکنم به کلاه گروهبندی مراجعه کنید تا با خصوصیات جدیدتون شما رو به هافلپاف هدایت کنه چون اگر حقیقتا ریونی بودین، دقت میکردین که در جوابی که به من داده شد، اشاره شد که جواب جناب ( شایدم بانو؟ ) کارمایکل رو در بلیت دادن و مشکلشون پیگیری و ظاهرا حل شده.


هکتور دگورث گرنجر نوشته :
نقل قول:

بله اون پست مربوط به چهار ماه پیش بود و البته ایشون مشکلشون رو در بلیت پیگیری کردن
و تازه شما خبر ندارید. علاوه بر پستهای متعدد، پیام شخصی های متعددتری هم برای ما فرستاده شد و کلی هم هوای ما و ریپر رو داشتن


نقطه


ویرایش شده توسط عمــــه مارج در تاریخ ۱۳۹۵/۳/۷ ۴:۲۰:۵۷
ویرایش شده توسط عمــــه مارج در تاریخ ۱۳۹۵/۳/۷ ۴:۲۱:۲۴

موندنی شو!


پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱:۱۶ پنجشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۵

ویلبرت اسلینکرد


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۲ جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۹:۲۹:۱۱ پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۲
از م ناامید نشین.. بر میگردم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 416
آفلاین
نقل قول:

ادی کارمایکل نوشته:
سلام

من اینجام به خاطر مشکلی که چون به خاطر منه و کس دیگه ای نداره، یحتمل بی اهمیته. اصن اهمیتی نداره، نه؟

حدود چند ماهه بعضی وقتا موقع ارسال پست به مشکل بر می خورم. چطور؟ پست رو ارسال می کنم و ارور می ده که زمان ارسال شما فلان و بیسار و از این جور چیزا. بعد دوباره می فرستم (چون تا جایی که می دونم یه بارش نرماله) و بازم همینطوره. و اگه بیست بار هم امتحان کنم، بازم همینطوریه. به مدیریت گفتم، گفتن خب فقط مشکل توئه. لاگین و لاگ اوت کن حل می شه.

خب باشه. یه بار لاگین و لاگ اوت می کنم. می خواین بدونین بعدش چی می شه؟
نقل قول:
پست رو ارسال می کنم و ارور می ده که زمان ارسال شما فلان و بیسار و از این جور چیزا. بعد دوباره می فرستم (چون تا جایی که می دونم یه بارش نرماله) و بازم همینطوره. و اگه بیست بار هم امتحان کنم، بازم همینطوریه.


باید دو سه بار لاگین و لاگ اوت کنم معمولن تا درست شه. و خب بازم اهمیتی نداره انگار، ینی خب فقط منم که این مشکل رو دارم دیگه، نه؟ چندان مهم نیس. هر وقت از بیست نفر نوزده نفر این مشکل رو داشتن مهم می شه شاید.


چرا عصبانیم؟ چون پست دوئلم به خاطر یه همچین قضیه ای دیر ارسال شده. حالا کاری نداریم که باختم، به جهنم که باختم. کی اهمیت می ده؟ دوئل قبلیمم باختم. منتها تا کی باید همین بساط باشه؟ دوئل نه، یه کار مهم تر وسط باشه، اونوقت چی؟


+می گم یه چیزی. می خواین چون فقط مشکل مال منه، گورمو گم کنم برم اصلن؟ کسی می شنوه صدای منو؟ الو؟ آها مشکل مال منه فقط؟


فقط خواستم یاد آور این قضیه بشم که این دوست ـمون با وجود هر حاشیه ای هم که بوده، یه کاربر محسوب می شده. و هر کاربری حق اینو داره که حرف بزنه و مشکلات خودشو بگه و مدیران هم موظف هستند تا جواب مناسبشو بدن.
اینکه اینجا شاهد فرق گذاشتن بین اعضا هستیم چیز جالب و قشنگی به نظر نمیاد. اینکه توی پرس و جو هایی که انجام شد هم همون جواب لاگ این و لاگ اوت داده شده ولی اینجا وقتی عمه مارچ دقیقاً همین مشکل رو بیان میکنه جواب های متعددی رو شاهدیم.
خلاصه که بین اعضا فرق نذارین. قرار نیست ماها نسبت به اعضا دید هایی که داریم رو در ملاءعام بیان کنیم. میتونیم دید خودمونو برای خودمون نگه داریم و بذاریم بقیه با معیار های خودشون قضاوت کنن.
نه قصد توهین داشتم و نه هیچ چیز دیگه ای. خواستم فقط نکته ای رو که بولد شده بود برام توی این چند تا پست بگم. خلاصه اینکه مدیریت بیاد و جواب درست رو به همه بده و فرق نذاره.. مرسی، اه! :))
+ این پسته هم جواب اینا نمیخواد! با تشکر از عمه مارچ که حضور یافتن تو پستم و اینا :دی
پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲۳:۰۱ چهارشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۵

لاکرتیا بلک


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۸ شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۵:۴۶ چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵
از همان روزی که با شلاق و خون دیوار چین را ساختند!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 430
آفلاین
سلام ملت مدیر
خسته نباشید.
من مشکل ورود پیدا کردم یعنی وارد سایت که میشم و لاگین میکنم پروفایلم میاد و نشون میده که وارد سایت شدم اما وقتی یک صفحه دیگه باز میکنم دوباره از سایت خارج میشم.
ضمن این که به پیام شخصی هام هم نمیتونم جواب بدم.
لطفا بنده رو دریابید.

ویرایش:الان درست شد...ولی بعد چند روز باز اینجوری میشه.


ویرایش شده توسط لاکرتیا بلک در تاریخ ۱۳۹۵/۳/۵ ۲۳:۲۲:۱۶

تصویر کوچک شده


پاسخ به: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۷:۰۵ یکشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵

آرسینوس جیگرold


مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۹ دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۱:۴۹ دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
از وزارت سحر و جادو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1513
آفلاین
نقل قول:

بیدل آوازه خوان نوشته:
سلاملکم!

روزی روزگاری ما در عمارت هافلپافیه به سر می بردیم ولی گویا ما را شوتانده اید بیرون!

همانا چون مدیران گل های انجمن می باشند و خارشان بسی دردناک است جرات انتقاد نمی داریم! پس "یا" ما را به هافلیه برگردانید و "یا" برویم دوباره معرفی شخصیت بنماییم و "یا" چی!
تا حالمان خوب است بگویید کدام "یا"... وگرنه مجبور می شویم شعری در وصف خارهای این گل های انجمن بسراییم...


سلام.

نیاز به معرفی شخصیت نیست.
دسترسیتون به هافلپاف برگشت.
در نتیجه نیازی به شعر هم نیست.
شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]


هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.