هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   6 کاربر مهمان

پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۲۲:۱۹ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۶

سوزان بونزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۶ شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۲ دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱
از تو تالار
گروه:
کاربران عضو
پیام: 265
آفلاین
جایگزین شه لطفا. :)

نام: سوزان بونز
گروه: هافلپاف
چوب دستی: چوبِ درختِ بلوط با مغزیِ موی پاندا
پاترونوس: پاندا

معرفی: سوزان همزمان با هری‌ پاتر واردِ هاگوارتز شد و به دلیل اینکه فضولی‌اش نسبت به شکلِ پاترونوسِ هری گُل کرده‌بود، به عضویتِ ارتشِ دامبلدور درآمد و از بختِ بدِ وی، ارتشِ دامبلدور هم مثلِ هر چیزِ دیگری که در آن روزها نابود می‌شد، به خاک رفت. یعنی... نابود شد.

اخلاقیات، روحیات و خصوصیات: وِیِ مذکور، اصولاً به صورتِ کاملاً فاقدِ "اخلاقیات، روحیات و خصوصیات" در جامعه ظاهر می‌شود. که معمولا هم ظاهر نمی‌شود اصلا. بنده مرلین از بدوِ تولد آنقدر بی‌تابی کرد که والدینش مجبور شدند روزانه چندین وعده خواب‌آور به خوردش بدهند؛ که در نتیجه مبتلا به "پانداعیسم" گردید و همیشه یا درحال خوردن است، یا خوابیدن! فَوَقَعَ ما وَقَعَ.
از لحاظِ ظاهر، وِی آنقدر سرش شلوغ است(!) که وقتی برای مُد و سِت و فَشِن ندارد و با ظاهری کاملا ساده حضور به عمل می‌آورد و اصلا همینکه حضور به عمل می‌آورد باید مرلین را شکر کرد! مُد و سِت و فَشِن پیشکِش.
اندکی مو دارد به رنگِ بلوط‌های درختِ همسایه، قدی متوسطِ رو به پایین و پوستی گندمی.
اصولا هم رابطه‌ی خوبی با پانداها دارد. این را از آنجا می‌گویم که در گردشی که همراه با هم‌هاگوارتزی‌هایش به جنگلِ وحش داشت، به محضِ دیدنِ پاندایی که مشغولِ خوردنِ شاخه‌ای بامبو در قفس بود، قوانین فیزیک را زیرِ پا گذاشته و هرطور بود خود را از میله‌های فولادینِ قفس گذراند، به آغوشِ پاندا پرید و همان‌جا به خوابِ زمستانیِ عمیقی فرورفت.
گاهی اوقات به حالتِ خَلسه درمی‌آید. گاهی گیرایی‌اش پایین است. گاهی گیج می‌زند در کل.
بالشتِ پاندایی و پتویش را که از هر ناموسی برایش ناموس‌تر است، همه‌جا با خود می‌برد.
وِی با اینکه همیشه خواب‌ است، و جایش هم توی رختخواب است، موفق به دوستیِ با دو دوستِ فوق‌العاده و همراه و پایه شده‌است که اسمشان دای و لایتیناست.

انجام شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۶/۵/۱۴ ۲۲:۳۰:۱۴

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۴۱ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۶

ریونکلاو، مرگخواران

لایتینا فاست

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۳ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۴:۲۱:۲۴ چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۳
از زیر بزرگترین سایه‌ جهان، سایه ارباب
گروه:
مرگخوار
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
پیام: 377
آفلاین
- یوماهـــا... یو ماســــا...
- میخوای خودتو معرفی کنی یا نه؟
- یوماهــا...
- دو دقیقه اون هدفونو از روی گوشت بردار.
- دارم آهنگ گوش میکنما، کاری دارین؟
- مگه نیومدی اینجا برای معرفی شخصیتت؟
- آها خب؟
- معرفی کن دیگه!
- باشه خب چرا اون شکلی نگاه میکنی؟

لایتینا فاست هستم. توی یه خانواده ماگل به دنیا اومدم. از همون بچگی یه برادر بزرگتر داشتم که رو دست مامان بابام بلند شد و تربیتم افتاد دست خودش و این دختر دلربا، ناز و مهربون... اهم... دختر شر، شیطون و از دیوارِ راست بالا برو ای که میبینین از اثرات اوشونه.

بعدم از بس لباسای برادرمو برداشتم و سوییشرت هاشو کش رفتم، اونم یه روز از لجش اومد موهای قهوه‌ای مو کوتاه کرد تا مثلا تلافی کنه؛ منتها من خوشم اومد و دیگه نذاشتم موهام بلند شه. چشامم سیاهه. تا اینجاش که به نظرم خیلی آدم عادی و معمولی‌ای از نظر قیافه به حساب میام. اما چیزی که منو از بقیه ساحره ها و ملت جادوگر متمایز میکنه یه هدفون بزرگ و آبی رنگه که همیشه رو گوشمه و لازم به ذکره که اگه یه وقت باهام کار داشتین حتما باید باهام برخورد فیزیکی کنید. واین که معمولا یا با آهنگ همراهی میکنم () یا دارم در، دیوار و حتی هوا رو نگاه میکنم().

بعدا که تو اوج خرابکاری به بار آوردن بودم یه نامه از هاگوارتز اومد، منتها میدونید، مک‌ گونگال درست حسابی تو نامه ننوشته بود تو مدرسه قراره چی آموزش بدن؛ همین شد که والدین گرامی فکر کردن مدرسه نظامیه برای تربیت کردن من. اونام خیلی خوشحال و با فکر این که من بالاخره ادم میشم منو فرستادن هاگوارتز. خلاصه که پای من که رسید هاگوارتز بعدم یه کلاه بزرگ کردن سرم اونم داد زد: ریونکلاو! البته هنوزم نمیفهمم با کدوم معیار و منطقی منو بین اون همه باهوش و کتاب به دست فرستاد.

یه مدت گذشت و من هر خرابکاری‌ای که میتونستم بکنم انجام دادم. حتی وقتی ترم چهارم بودم میخواستم خودمو به زور وارد مسابقات جام آتش بکنم، ولی به جاش یه ریش سفید نصیبم شد. خلاصه که یه روز از خواب بلند شدم دیدم باید برم سر جلسه امتحانات سمج، منم که کلا سر کلاسا حواسم جمع نبود، همین شد که هیچ کدوم از درسامو قبول نشدم. بقیه میگن خنگم ولی نیستم، فقط سر کلاسا به حرف استادا گوش نمیکردم.

با این که توی هاگوارتز هیچی یاد نگرفتم و کلا نمیدونم چوبدستی رو از کدوم ور میگیرن، اما دو تا دوست پیدا کردم که هنوز که هنوزه ولشون نکردم و تا آخرش هم بیخ ریش‌شون هستم... سوزان و دای!

به هرحال چرخه دنیا جوریه که باید یه جوری کار خودتو راه بندازی، منم دیدم با جادو که نمیتونم کار خودمو راه بندازم پس به وسایل کاربردی ماگل ها رو آوردم.
راستش از بچگی خیلی به آزار رسوندن علاقه داشتم و این علایقم تا همین الانم ادامه داشته و باعث شده که از عذاب دادن آدما و حتی کشتنشون لذت ببرم. البته همه این کارا رو هم با وسایل ماگلیم انجام میدم، درسته که ممکنه روش کارشون رو ندونم، مثلا بخوام با سیم هندزفریم آدما رو اعدام کنم و یا با تفنگ آب‌پاش بکشمشون اما تا حالا که به مشکل جدی‌ای بر نخوردم و حتی میخوام تو جبهه سیاه هم فعالیت کنم.

- انقد خنگی که با تفنگ آب‌پاش آدم میکشی؟
- من خنگ نیستم، فقط نمیدونم که چه شکلی ازش استفاده کنم.
- تموم شد معرفی‌ت؟
- آره. با اجازه... یوماهـــا.

میدونم شبیه همه چی شد جز فرم معرفی شخصیت. راستی یه فاست اون وسط داشتیم یه اسم بهش اضافه کردم. یه چیز دیگه هم بگم؟ شناسه قبلی مو میبندین؟

همین.

بعد از بررسی بلیت، رسیدگی می‌شه.

موخره: تایید شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۶/۵/۱۴ ۲۲:۳۲:۳۶
ویرایش شده توسط لایتینا.فاست در تاریخ ۱۳۹۶/۵/۱۴ ۲۳:۰۳:۵۰
ویرایش شده توسط لایتینا.فاست در تاریخ ۱۳۹۶/۵/۱۵ ۰:۴۳:۵۴
ویرایش شده توسط لایتینا.فاست در تاریخ ۱۳۹۶/۵/۱۵ ۲۰:۳۶:۰۸
ویرایش شده توسط رز ویزلی در تاریخ ۱۳۹۶/۵/۱۶ ۱۴:۵۵:۳۱

The MUSIC is making me growing
The only thing that keeps me awake is me knowing
There's no one here to break me or bring me down

Onlyتصویر کوچک شدهaven

پیام زده شده در: ۱۸:۴۴ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۶

آلفرد بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۳ پنجشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۶:۱۳ دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 13
آفلاین
نام:آلفرد بلک
سپر مدافع:گوزن شاخدار
نوع چوبدستی:از جنس چوب درخت داربُد و با ریسه قلب اژدها
شغل:کاراگاه وزارت سحر و جادو
معرفی شخصیت:

من آلفرد بلک،در سال 1946 در خانواده ای اصیل به دنیا آمدم.زمانی که به هاگوارتز میرفتم،توسط کلاه گروهبندی با برادرم (اورین بلک)در گروه اسلیترین افتادم.پدرم فینیاس نایجلوس بلک مدیر هاگوارتز بود.
بروتوس مالفوی از دوستان درجه یک من و برادرم بود.من با بروتوس همیشه با چارلوس پاتر جنجال داشتیم،چون او معتقد بود که نمره های خوب من با پارتی بازی های پدرم انجام میشود و در واقع همین طور بود!
در زمان من زرنگ ترین دانش آموز هاگوارتز فردی به نام تام ریدل بود،زندگی بسیار دردناکی داشت و خیلی خواستار آرزوی بهترین جادوگر جهان بود. آن موقع تردیدی برای به واقعیت رسیدن آرزویش نداشتم،ولی تمام جادوگران و مشنگ ها به مرور زمان به طور واقعی شناخته میشوند ،داستان از آنجایی شروع شد که من و برادرم یک راه مخفی به بخش ممنوعه کتابخانه هاگوارتز (که از بروتوس یادگرفته بودیم)را به تام نشان دادم،از آن به بعد او بسیار عجیب تر از قبل شد و آقای اسلاگهورن(استاد معجون سازی) به او مشکوک شده بود.
بعد از این قضایا در سال پنجم مدیر عوض شد و یکی از استاد ها به ناام آلبوس پرسیوال وولفریک برایان دامبلدور مدیر جدید شد.در زمان مدیریت او هاگوارتز بهتر از قبل شد ولی من نگران نمره هایم بودم.
سال ها بعد با دروئلا روزیه آشنا شدم و به او علاقه مند شدم.
سپس دخترم به نام بلاتریکس به دنیا آمد و برادرم هم پسری به نام سیریوس.
سیریوس خیلی شیطون بود و این باعث شد تا مادر دیوانه اش اسم اورا بسوزاند و عامل این شیطونی ها فردی بود به نام جیمز پاتر پسر دشمن مدرسه من چارلوس پاتر،همیشه میدونستم این پاتر ها دردسر سازند!
واین بود داستان زندگی 51 ساله من.

تایید شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۶/۵/۱۴ ۲۰:۳۶:۱۶

پیام زده شده در: ۱۶:۲۰ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۶

ریموس لوپینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۳ پنجشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 11
آفلاین
نام کامل جیمز سیریوس پاتر
نژاد دورگه
خانواده
پدر: هری پاتر مادر: جینی ویزلی
برادر: آلبوس سوروس خواهر: لی لی لونا
معرفی شخصیت:
پسر بزرگ هری پاتر و جینی ویزلی - موهای قرمز - چشمان آبی - شیطنت های بی اندازه - علاقه به آلبوس آزاری - رنگ قرمز

اینهاست که شخصیت جیمز پاتر را شکل میدهند.

پاترونوس گربه
چوبدستی چوب درخت راس و مغز پر ققنوس
سن در حال حاضر 16

علاقمند به زدن عینک دودی و اذیت کردن آلبوس پاتر و دوست عزیز تدی لوپین.

این شخصیت گرفته شده و به کسی واگذار نمی‌شه. بنابراین لطفا یه شخصیت دیگه انتخاب و معرفی کنین. کمی هم بیشتر راجع به شخصیت انتخابیتون توضیح بدین.
تایید نشد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۶/۵/۱۴ ۲۰:۳۳:۴۹

پیام زده شده در: ۱۰:۵۸ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۶

آملیا فیتلوورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۴۵ چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۹:۲۱ شنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۱
از پشت بوم محفل!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 503
آفلاین
نام: آملیا فیتلوورت

لقب: آسترو - فیتیله - بی حوصله - ضدحال

گروه: هافلپاف

نژاد: دورگه

خانواده: پدر و برادر بزرگتر گریفندوری و مادر هافلپافی و یک خواهر و برادر دوقلو که به مدرسه نمیروند.

عضویت در: محفل ققنوس

چوبدستی: چوب درخت یاس کبود، مغز موی تک شاخ، 12.5 اینچ

پاترونوس: دب اکبر:| اسب ماده دیگه!

ویژگی های ظاهری:
موهای قهوه ای بلند با رگه های سفید-خاکستری، چشمان قهوه ای تیره، صورت نسبتا باریک

ویژگی های اخلاقی:
کمی تندخو، بی حوصله، علاقمند به کمک کردن، عاشق کتاب، ابراز احساسات بلد نیست، درسخوان، عاشق مشنگ ها

اطلاعات بیشتر:
دختری که مدتهاست به خاطر عقاید ضد مشنگی خونواده پدرش و ضد جادوگری خانواده مادرش، با پدر و مادر و سیبلینگهاش ازشون دور شده. معجون خودش و برادر بزرگش با هم تو یه پاتیل نمیره!

عاشق مشنگ هاست و به دلایلی مثل مخالفت کل خونواده ش با شغل مورد علاقش، ستاره شناسی، کمی گوشه گیر شده.

از دوستای رز زلر، جینی ویزلی و داریوس بارو هستش

اکثر وقتا بی حوصله ست و همش از زیر کار در میره اما اگه کاری بهش بسپرن باید بی نقص انجامش بده وگرنه آملیا نیستش!

جایگزین شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۶/۵/۱۴ ۱۱:۵۹:۳۳

پیام زده شده در: ۲۰:۳۷ جمعه ۱۳ مرداد ۱۳۹۶

داریوس باروold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۱ سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۱:۰۷ دوشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۶
از مکانی نامشخص
گروه:
کاربران عضو
پیام: 14
آفلاین
نام:داریوس بارو
شهرت:شاهزاده قدرت
گروه:اسلیترین
نژاد:اصیل زاده
سپر مدافع:گربه
ویژگی های فردی:
پسری با موهای خرمایی تیره,چشمانی قهوه ای و تیره,قد بلند و خونسرد.مفتخر به حضور در اسلیترین

توضیحات:
در خانواده ای اصیل و اشرافی دنیای جادوگری به دنیا اومدم.خانواده من سالها پیش ساکن ایران شده بودند و به همین خاطر اسم من رو داریوس گذاشتند که انگلیسی داریوش هست.نزدیک به سن 11 سالگی که رسیدم خانواده ام تصمیم گرفتن تا من رو به مدرسه جادوگری ایلورمورنی بفرستند و من هم مخالفتی نداشتم تا اینکه خواب شخصی را دیدم که شبیه سالازار اسلیترین بود و در خوابش من را "فرزندم"خطاب میکرد دیدم.مطالعات خودم رو در مورد هاگوارتز بالا بردم و به اسلیترین علاقمند شدم.من قبلا شناختم از هاگوارتز توسط اخباری بود که در مورد هری پاتر و لرد سیاه چاپ میشد و اطلاعاتی از تاریخچه مدرسه قبل از دیدن خواب سالازار اسلیترین نداشتم.
بالاخره یازده سالم شد و وارد هاگواتز شدم و کلاه گروهبندی بخاطر علاقمندی من به اسلیترین من رو وارد اسلیترین کرد.در اسلیترین پسر جنجالی هری,آلبوس سوروس و پسر مهربون دراکو مالفوی اسگورپیوس هم هستن و من از دیدنشون و دوستی باهاشون خوشحالم.یکی از دخترای مدرسه هم که خیلی باهاش دوستم آملیا هست که البته بخاطر علاقه ای که به مشنگا داره توسط دوستام سرزنش میشم.ولی من به هدف خودم و علاقمندی های خودم توجه دارم و شک ندارم موفق میشم.
بخاطر قدرت طلبی و مغرور بودنم به شاهزاده قدرت معروفم.بعضی ها با تمسخر و بعضی ها جدی من رو با این اسم صدا میزنند

تایید شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۶/۵/۱۴ ۱۰:۱۹:۵۱

پیام زده شده در: ۱۷:۵۴ چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶

سیریوس بلک old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۳۳ سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۹:۵۶ شنبه ۹ تیر ۱۳۹۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 33
آفلاین
نام:سيريوس بلك
نژاد:اصيل زاده
ويژگي هاي ظاهري:
خوش قيافه، رنگ موي قهوه اي ،چشمان خاكستري،خوشش قد و بالا و....

توضيحات:

من سيريوس بلك پسر بزرگ خانواده اشرافي اي بودم كه شديدا به خون اصيلشان افتخار مي كردند و مخالف سر سخت ماگل ها بودند.
زماني كه وارد هاگوارتز شدم با توجه به طرز تفكر متفاوتم نسبت به ساير اعضاي خانواده، به جاي اسليترين به گريفيندورپيوستم و در آنجا دوستان خوبي به نام(جيمز پپاتر-ريموس لوپين و پيتر پتي گرو )پيدا كردم.
تقريبا ١٦سالم بود كه ارتباطم رو براي هميشه با خانواده ي خودشيفته ي خودم قطع كردم و به همين سبب نامم از شجره نامه ي خانوادگي بلك، حذف شد. البته حذف كه چه عرض كنم ، در واقع سوزانده شد.

سالهاي هاگ سالهاي عجيبي بود. ريموس گرگينه بود و ما سه نفر در شبهاي تبديلش او را همراهي مي كرديم و جانونما مي شديم كه البته هيچكس جز ما و تعداد اندكي مثل دامبلدور كس ديگري اين رو نمي دانست.

بعد از هاگوارتز كه اوج سالهاي خوشي زندگيمان بود، به محفل ققنوس راه يافتيم و آنجا بود كه روزعاي سخت اغاز ش
جيمز بلا ليا ليلي ازدواج كرد و صاحب فرزندي شدند كه پدرخواندگي او بر عهده ي من بود.

ليلي و جيمز مدتي بعد از تولد هري كشته شدند و از آنجايي كه من را به اتهام خيانت و قتل به آزكابان فرستاده بودند، هري را به خاله اش سپردند.

١٢سال تمام گذشت و من هرلحظه بيشتر طاقتم طاق مي شد. سرانجام دست به فرار زدم و به هري و محفلي ها ثابت كردم كه بي گناهم. هرچند كه بخاطر نبود مدركي محكمه پسند مجبور بودم دوباره مخفي بشم كه البته اين مخفي بودن از هر آزكاباني بدتر بود.

شباهت بي اندازه ي هري به جيمز باعث مي شد كه كم كم جاي خالي جيمز برايم پر شود. اما كشته شدنم توسط بلاتريكس لسترنج همه چيز را تغيير داد.

درسته كه بلاتريكس لسترنج جسمم را كشت اما روحم همواره خود را در قلب هري اسير كرد.

تایید شد.
شناسه قبلی هم بسته شد.

ویرایش شده توسط sirish.96 در تاریخ ۱۳۹۶/۵/۱۱ ۲۰:۱۱:۵۱
ویرایش شده توسط رز ویزلی در تاریخ ۱۳۹۶/۵/۱۱ ۲۳:۲۵:۵۰

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شدهتصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۴۶ سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۶

سیریوس بلک old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۳۳ سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۹:۵۶ شنبه ۹ تیر ۱۳۹۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 33
آفلاین
نام:سيريوس بلك
گروه:گريفيندور
ويژگي هاي ظاهري:
رنگ موي قهوه اي و چشمان خاكستري و ...
زاد:اصيل زاده

توضيحات:
بهرغم اينكه تمام اعضاي خانواده
ام ر گروه اسليترين به سر مي بردند اما من از همان ابتدا متفاوت بوده و پا به گريفيندور گذاشتم. بعد ها نيز زماني كه تمام اعضاي خانواده ام در زير سايه ي لرد سياه بودن را قبول كردند اما من بر خلاف ميل خانواده ام به محفل پيوستم و اين ماجرا ها سبب شد كه از خانواده رانده شده و حتي مادرم نيز تصوير من را در شجره نامه ي خانوادگيمان بسوزاند.
در اين دورلن بود كه من به خانواده ي پاتر پناه اوردم. خانواده اي كه به رغم اينكه من جزوي از انها نبودم اما من راهيچگاه از خدود جدا نكرده بودند.
سالها بعد جيمز پاتر يكي از دو دوست صميمي من مسئوليت پسرش را بر به من سپرت. من او همچون دوست مي دانسام و جيمز را اشكارا در او مشاهده مي كردم....

معرفی شخصیت خیلی کوتاه تر از اونیه که تایید شه... لطف کن و معرفی بنویس... مرسی.

ویرایش شده توسط رز ویزلی در تاریخ ۱۳۹۶/۵/۱۱ ۰:۳۵:۴۸
ویرایش شده توسط sirish.96 در تاریخ ۱۳۹۶/۵/۱۱ ۵:۵۴:۱۰

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شدهتصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۵۲ سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۶

داریوس باروold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۱ سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۱:۰۷ دوشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۶
از مکانی نامشخص
گروه:
کاربران عضو
پیام: 14
آفلاین
نام:امیرحسین
نام خانوادگی:رجبی
شهرت:شاهزاده قدرت
گروه:اسلیترین
سپر مدافع:گربه
من برای احیای قدرت اسلیترین و نشان دادن نقش مهم اسلیترین به این میدان آمدم.کی گفته که یا باید عضو محفل ققنوس بود یا مرگخوار؟
تاریخ جدیدی رقم میزنیم

برای ورود به ایفای نقش باید مراحل زیر را طی کنید:

1. خواندن قوانین ورود به ایفای نقش.
2. شرکت در تاپیک کارگاه نمایشنامه نویسی. (مرتبط با یکی از تصاویر کارگاه)
3. مطالعه‌ی بیوگرافی گروه‌های چهارگانه هاگوارتز و مراجعه به تاپیک گروهبندی.
4. انتخاب یک شخصیت از لیست شخصیت های گرفته نشده و معرفی در تاپیک معرفی شخصیت.

ویرایش شده توسط رز ویزلی در تاریخ ۱۳۹۶/۵/۱۰ ۱:۰۹:۵۹

رویای خودت رو به واقعیت تبدیل کن!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲:۱۳ دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۶

آماندا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۰ یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۵:۵۵ چهارشنبه ۱۵ دی ۱۴۰۰
از همه جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 225
آفلاین
برای بار نمیدونم چندم لطفا جایگزین کن (یا کنید، دقیق نمیدونم)

اسم: آماندا
فامیلی: (مگه داریم اسم فامیل بازی میکنیم؟ داداش بیخیال شو )
اگه بگی خیلی کوچیکم، خیلی شیک و مجلسی میکشمت!
تاریخ تولد: 24 اسفند (14 مارس )
گروه: ریونکلاو
اعضای خانواده: فامیلیم هم نگفتم چه برسه به این!
ویژگی های ظاهری: قد نسبتا بلند - موهای بلند خرمایی - چشم های قهوه ای تیره - پوست سفید (البته بیشتر اوقات برای تغییر قیافه به شکل چیزی که توی آواتارم مشاهده میکنید دیده میشم )
ویژگی های اخلاقی: شوخ - کنجکاو - حسود - احساساتی - تو دروغ گفتن هم مهارت ندارم
جبهه: مرگخوار
زندگینامه و توضیحات:
از زمانی که یادم میاد دلم میخواست که توسط لرد سیاه کشته بشم (افتخار بزرگ تر از این؟) وقتی یازده سالم بود به هاگوارتز رفتم و همون موقع کلاه گروهبندی منو گذاشت توی ریونکلاو (که البته با این عقل ناقصی که دارم برام سواله که چرا؟ ) البته اولش به این خاطر ناراحت بودم ولی بعدا تازه به خودم افتخار هم کردم! همیشه عاشق کوییدیچ بودم. بعد از اینکه هاگوارتز تموم کردم و به مرگخوار ها پیوستم و از اون موقع همونطور که تو هاگوارتز سعی میردم یه ریونی خوب باشم الانم سعی میکنم یه مرگخوار خوب باشم. به دلایلی که مهم نیست، بیشتر از این اطلاعات نمیدم.

انجام شد.

ویرایش شده توسط رز ویزلی در تاریخ ۱۳۹۶/۵/۹ ۹:۲۹:۳۸

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.