هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: نام نویسی از ملت برای کاندیدشدن در وزارت خانه .... بشتابید .... بشتابید
پیام زده شده در: ۱۲:۵۵ جمعه ۱۴ بهمن ۱۳۸۴

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۶ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1028
آفلاین
به نام خدا

نام: دراکو

نام خانوادگی: مالفوی

مستعار: دراک

شناسه: دراکو مالفوی (چند بار میپرسید ؟ )

هدف و برنامه از نام نویسی:
پرسیدی اگر ، حالا بخون :

1) تفاهم بين جادوگران و ساحره ها .. . همكاري بين انها با استفاده بهينه از خلاقيتها و استعداد انها .

2 ) میثاق با شهدای سایت از جمله حاج خانم گمگور (نمید و ...)

3) .گسترش شهر قزوین در دهکده هاگزمید با ساختن سفارت خانه برای اعضای آسلامیوس سایت ( بريد حالشو ببريد ! )

4) ايجاد كادري براي اموزش كه اين كادر اينده ساز ما هستن . . اينها كسايي هستن كه ميتوانن جانشين بزرگان باشند ...

5) بریدن گوش استکبار !!!

6) استفاده از ریش مرلین و افتابه اش برای کارهای عمرانی کشور

7) ایجاد خوابگاههای با امکانات مجهز برای اعضایی که شب و روز توی سایت هستند .

8) پایین اوردن سن ازدواج در بین جامعه جادوگری ( به به ! )

9) فرهنگ سازی در چت باکس

10) تشويق و زور کردن توسعه دهندگان زوپس به طراحی ورژنی جدید برای جواب دادن نیازهای سایت جادوگران !

11) انتخاب کاراگاههای خوب برای وزارتخونه !! ( واقعا نیاز موهوم میه !! )

12 ) قرار دادن دستگاههای آب در هر ده متر برای لحظات احتمالی عبور مرلین کبیر عزيز ! ( حتی یک نفر هم در وزارت مهمه )

13 ) برگذاری بی جامه پارتی در معابر عمومی مهم !

14) ایجاد هماهنگی بین دو نژاد سیاه و سفید برای ارتقاء رول در حیطه وظایف خود !

15 ) اصلاح وزارت سحر و جادو !

16 ) رونق کارگاه نمایش نامه نويسی !

17 ) ایجاد امکانات رفاهی و مدرن در سطح اروپا در مدرسه علوم و فنون هاگوارتز !

18) ترويج دین های آسلام و فرقه های حاشیه ای اهل تسنن !

19) راه اندازی مجدد و تقویت نیروهای نوشابه ای و اختصاص دادن یک بشکه دویست لیتری به هر کدام ( این دیگه اخره کاره ها ! )

20) تشکیل شورای ویزنگاموت که اعضای این شورا ..شامل همه پيشكسوتان سايت ميباشند .

21 ) به روز نگه داشتن فرهنگ اصطلاحات سایت برای کاربران تازه وارد !! ( اوهووووووووووم )

22 ) کنار گذاشتن تفاوت بین ساحره ها و جادوگران !! ( خواهش میکنم دست نزنید )

23 ) ایجاد سوژه های نو برای رول سایت !

24 ) آینده نگری کامل برای جامعه جادوگری

25 ) فعاليت براي تشكيل سايتي مفرح و لذت بخش براي عموم جادوگران

26 ) بهبود اوضاع رول پلیینگ!

27 ) بسه ؟!! البته همه اون موارد بالا توضیح بند 26 هستش

سوابق و فعالیتهای در حال انجام:

1- عضو محفل در دوره ابتدایی اون !

2- مرگخوار سه دوره لرد سیاه ( واقعا دو مورد اول چه قدر تفاهم دارن ! )

3- ناظر سابق سه انجمن سایت در سال گذشته !

4 - ایشالا ببینیم اگر کسی لرد نشد قراره این پست رو بگیریم ! (البته تا کسانی هستن این پست متعلق به اوناست )

5 - ناظر تالار عمومی اسليترين !

وابسته به گروه(سیاه - سفید - بیطرف-غیره) : این دیگه تابلوئه دیگه ... سیاه !!

شعار: صداقت شعار من است !!

وزیر مردمی اورجینال اسبق

تک درختم سوخت ، پس بذار جنگل بسوزه

پیام زده شده در: ۱۹:۱۸ چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۸۴

مایک لوریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۸ جمعه ۱۳ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۴۳ سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۵
از هاگزمید
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 545
آفلاین
خواب چون در پست قبلی فرم ارسالی من برای سرژ عزیز کمی
مبهم بود این بار کامل ترشو فرستادم.
امیدوارم قابل قبول و مناسب باشه.
نام: مایک

نام خانوادگی: لوری

مستعار: ویلی ادوارد

شناسه: مایک لوری

هدف از نام نویسی: اگر خوش شانس بودم و تائید صلاحیت شدم و وزیر شدم قصد دارم یک رول پلیینگ و ایفای نقش جدید ایجاد کنم که از یک ماه قبل برنامه ریزی هاش رو انجام دادم و فک کنم تا دویا سه هفته آتی به اتمام برسه در واقع این رول پلیینگ که فک کنم مورد تائید اکثریت قرار بگیره...به طور کلی باید قوانین و قواعدش با رول پلیینگ فعلی کمی فرق داره....

برنامه ها به صورت خلاصه: ایجاد رول پلیینگ جدید- مبارزه با استکبار

رول پلیینگ جدید من:

خواب رول پلیینگی که من در نظر دارم چندان تفاوتی با رول پلیینگ فعلی نداره.
تنها تفاوت هایش وجود قوانینی سختگیرانه و جدی تر است که انصافا به بالا رفتن
سطح ایفای نقش کمک می کنه.

قوانین رول پلیینگ من:

1. استفاده از شکلک برای فضا سازی و توصیف حالت و چهره ی کاراکتر رول ممنوع است.
2. فضا سازی طولانی و توصیف جو در اول هر رول( حداقل 5 خط بدون فاصله)
3. توصیف کامل حرکات، اعمال ، عادت ها و چهره کاراکتر در میان مکالمه های کاراکترها رول
4. کاربران برای ادامه رولشان توسط دیگر طوری به رول خودشان پایان دهند که دیگر کاربران بتوانند با چندین سوژه ها و ایده های طنز آمیز و هیجان انگیز دیگر ادامه دهند. زیرا مثلا یک ایده و سوژه چندان جالب و پرطرفدار نخواهد بود اما سوژه های بسیار طرفدار زیادی دارد.
5. تا حداکثر توان به صورت زبان گفتاری رول های خود را بنویسید چون با زبان گفتار بهتر می توان توصیف کرد تا زبان نوشتاری.( البته امروزه مردم در خواندن بیشتر با زبان نوشتار سر و کار دارن تا زبان گفتار، به همین جهت در خواندن رول امکان دارد سختی وجود داشته باشد و کاربر مدت بیشتری را صرف خواندن رول کند که این ایده خود باعث آن می شود که کاربر با توجه و دقت بیشتری رول را ادامه دهد.
6. رفتار و خلقیات کاراکتر های خود را درست مثل رفتار و خلقیات واقعی آنها بنویسیم. مثلا نیائیم به کارکتری سرد و بی روح و خشنی نظیر اسنیپ رفتار شاد و محبت انگیز و دوستانه و شوخ طبع بدهیم. اما نکته ای در این بین است برای اشخاصی که می خواهند طنز آمیز بنویسند اما کارکترهای آنها مثل اسنیپ خشن و بی روح و سرد است. این افراد یا باید رول های خشونت بار و ترسناک بنویسند یا باید با تلاش و سختی و با دقت تمام بدون آنکه رفتار و خلقیات کاراکتر خود را تغییر دهند به سختی طنز را وارد رول خود کنند که این سخت کوشی خود باعث پیشرفت سطح رول پلیینگ میشه.

خواب قصد دارم این قوانین را تا تعداد 10 قانون ببرم و وقتی انشا الله اگه خدا بخواد وزیر شدم
اینا رو اجرا کنم.

نکته:
من اصلا با انتخابات وزیر کار نداشتم و ازش خبر هم نداشتم.
من این طرح را می خواستم به مدیران پیشنهاد کنم اما دیدم که برای کاندید شدن وزیر نام نویسی می کنید گفتم بد نیست نام نویسی کنم و زمانی وزیر شدم خودم طرح را اجرا کنم.

سوابق و فعالیتهای در حال انجام: رئیس ژاندارمری هاگزمید- فرمانده اجرایی کارآگاهان وزارت- رئیس کل دادگاه شماره 10 وزارت

وابسته به گروه(سیاه - سفید - بیطرف-غیره): در اول سفید بودم بعدش مدت یک ماهی سیاه شدم حالا هم دوباره سفید شدم.

شعار: مبارزه با استکبار فقط با من

[img]http://www.filelodge.com/files/room24/643657/ImageUTYU.GIF[/im

پیام زده شده در: ۱۶:۲۱ چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۸۴

لی جردن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۹ پنجشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۶:۵۱ پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۸۹
از اون طرف شب!!!!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 501
آفلاین
با اجازه ي دوستان اگر منو قابل مي دونين!!

نام:رون

نام خانوادگي:ويزلي

نام مستعار: ندارم

شناسه:رون ويزلي!

هدف از نام نويسي: وزير شدن!

برنامه ها : برنامه ها در 20 بند و به شرح زير مي باشد!

1- برگرداندن سايت به دوران طلايي اي كه هچ وقت وجود نداشته!!!
2- توليد 20 تن برف مصنوعي با استفاده از فرمول u=q+w براي سر كار گذاشتن اعضاي ارزشي!!!
3- ترغيب جوانان اين مرز و بوم به پست زني با وعده هاي مختلف اعم از دادن مقام و پول و شهرت و ..... !!
4- آن لاين بودن در ياهو مسنجر ... ويندوز مسنجر ..... ام اس ان مسنجر .... گوگل تاك ... اوركات .... كلوپ جييگر دات كام و ... براي ارتباط نزديك با طرفداران!!
5- بازگرداندن آلبوس دامبلدور و مهتاب شيطون به سايت!!!
6- شركت دادن تيم فوتبال جادوگران در مسابقات برون مرزي به مربي گري ويليام ادوارد!!
7- حضور در محافل آسلامي و غير آسلامي براي سخنراني!
8- راه انداختن دوباره هاگوارتز در صورت برگشتن آلبوس دامبلدور !!
9- انتخاب يكي از اعضا براي راه اندازي هاگوارتز در صورت برنگشتن آلبوس دامبلدور!!
10-تشكيل شدن دوباره كلاس هاي هاگوارتز ( بود و نبود آلبوس دامبلدور مهم نيست!!!)!
11-راه اندازي ستادي به نام ستاد يافتن پست هاي ارزشي و معدوم كردن پست هاي ارزشي!!
12-تلاش براي نزديك شدن به قدح انديشه بدون فوران!!!
13-كسب اجازه از وبمستر گرامي براي انتقال تاپيك به فروم قدح انديشه!!
14-استفاده از صنعت ادبي ممال براي تبديل شناسه كرام به كريم!!!
15-گذاشتن كلاس هاي فوق برنامه رول پلينگ در هر فروم!!!
16-تشكيل ستاد مبارزه با چرت و پرت نويسي در چت باكس!!
17-در اختيار گذاشتن تجربيات شخصي خودم براي اعضاي كم تجربه مانند گل دختر!!
18-تجديد ميثاق با آرمان هاي دو وزير قبلي!!
19-شركت در نماز جمعه قزوين!!
20-اجراي 19 مورد قبلي!!!!!!

سوابق :
يك دوره طولاني و نافرجام به عنوان ناظر تالار گريفيندور
يك دوره كوتاه و يك هفته اي نظارت خانه ي ريدل
كانديداي رد صلاحيت شده ي دوره ي قبل وزارت!
شركت در انتخابات دوره اول و راي دادن به گيلدروي لوكهارت فقيد!!
شركت در انتخابات دوره دوم و راي دادن به چو چانگ مفقود!!
شركت در انتخابات دوره سوم و راي دادن به خودم( البته اين جزء فعاليت هاي در حال انجامه!!)
پست زدن در ارتش جديد و قدرتمند و فنا ناپذير و قوي و خفن و استثنايي وايت تورنادو به رهبري هرميون گرنجر!!

فعاليت هاي در حال انجام :
نظارت كوچه ي ارزشي دياگون
نظارت فروم جادو و جادوگري با كمك برادر هرپوي كثيف عزيز
تلاش براي وزير شدن!!!!

وابسته به گروه : سفيد متمايل به گل گلي!!!

شعار:
انرژي ساحره حق مسلم ماست! حذف ميلاد دامبلدور توطئه مديراس!
رون ويزلي قهرمان امشبو تو جادوگران بمان!!
سيب زميني پياز تربچه رون ويزلي بايد وزير شه!!!!

يكي از راه هاي پيشرفت در رول پلينگ ( ايفاي نقش ) :

ابتدا به لين

پیام زده شده در: ۴:۵۸ چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۸۴

آرتیکوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۸ دوشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۱۵ پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۷
از کاخ سفید پادشاهان در کوه های سفید سرزمین رویاها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 430
آفلاین
به نام خدا
نام:آرتيكوس الياس فرناندو الكساندرو دامبلدور(بگو خدا بده بركت!!!)
شناسه:آرتيكوس دامبلدور
هدف از نام نویسی:به وجود آوردن روشي جديدي از رول پلينگ در وزارتخونه تا حدودي از حالت نمايشنامه نويسي مطلق در مي آيد و ميشه سياست رو در وزارتخونه(كه اصلا جاي همين كاره)به طور جدي اجرا كرد.اين كار باعث بوجود آمدن سيستم مركزي(قويترين دولت بايد بياد از من ياد بگيره!!! )در وزارتخونه ميشود.(توضيح در مورد چگونگي عملي شدن اين هدف.در خلاصه برنامه ها)
يه نكته ديگه من از يك ماه پيش در تاپيك "گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ..." پيشنهاد انتخاب وزير رو دادم.پس من ميتونم ادعا كنم كه از يك ماه پيش از حذب به فكر افتادم و نظر رو گفتم (رجوع شود به صفحه 201 پست 2001 و 2004 و 2006.و صفحه 202 پست 2012 )و از آلبوس دامبلدور جواب نهايي رو(يعني منتظر باش!)در پست 2015 گرفتم و تا الان منتظر نشسته بودم.
برنامه ها به صورت خلاصه:در صورت وزير شدن به ترتيب(نبينم كسي از روي من كپي رايت زده ها!!!) :
1.تغيير در دفتر كاراگاهان:كارگاهان در اين دفتر پرونده افراد مخصوصي كه رئيس كارگاهان بهشون ابلاغ ميكنه رو در اونجا ذخيره ميكنند كه وزير با يك نگاه بتونه تمام سابقه فرد در بفهمه و نيز آرشيوي كاملي از افراد حاضر در ايفاي نقش خواهيم داشت.(توضيح بيشتر در اين مورد:تماس با پيام شخصي)
2.به وجود آوردن دو حذب كه تا حدودي اهدافشون در حالت فانتزي مخالف يكديگر باشد.بعد انتخاب نماينده در اين احذاب كه نماينده ها حق راي دارند.هر نماينده جديد با نسبت افزايش عضو حذب بوجود مي آيد كه باعث رقابت بين احذاب مربوطه براي كسب راي بيشتر در مجلس ميشود.(در صورت خواستن توضيح بيشتر:تماس با پيام شخصي)
3.مجلس جديدي بوجود بياد كه نماينده ها قوانيني براي بهتر كردن وزارتخونه تصويب ميكنند كه فقط نماينده ها قادر به راي در اين قسمت باشند.هر كسي در وزارتخونه نيز موظف به اطاعت از آن قوانين ميباشد.(توضيح خواستي!پيام شخصي)
4.در تاپيك "دادگاه شماره ده"به كساني كه در رول پستهاي بدي ميزنند حكم حضور در دادگاه فرستاده ميشود تا جوابگو باشند و در صورت جوابگو نبودن بايد در آزكابان پستهاي زيبا بزنند وگرنه اجازه زدن پستي در جاي ديگر از رول را نخواهند داشت و در صورت انجام اين كار مجازات شوند(توضيح بيشتر!پيام شخصي!)
5.به وجود آوردن يك ارتش كه در صورت كمبود وقت وزير در مواقع حساس به امور رسيدگي كنند.(بازم توضيح!!پيام شخصي!!!)
7.به وجود آوردن 7 مشاور مانند كتاب كه هر كدام آنها وظايف خاصي را انجام ميدهند.(توضيح ميخواي!!!برو پيام شخصي!!)
در صورت ملاحظه نمودن اين خلاصه!!(شوخي ندارم!!!من براي هر كدوم اينا يه توضيح دارم اندازه خلاصه هفتاشون!!)ميبينيد وزارتخونه تا حدودي بنياني تغيير ميكند و در اين صورت فعاليتش افزايش زيادي پيدا ميكند.
هوووم...بازم ميگم ها كسي كپي رايت نزنه ها!چون تابلوه!.آقا با تو هم!!!فكر اين كارم نكني ها!!!
سوابق و فعالیتهای در حال انجام:صاحبخانه پاتيل درزدار در لندن و عضوي از محفل ققنوس و گزارشگر در اداره سو استفاده از اشيا مشنگي...(آقا!!تازه واردم بيشتر از اين زورم هم نرسيد!!!ول كن ديگه!!)
وابسته به گروه(سیاه - سفید - بیطرف-غیره):خب من بيطرفي رو انتخاب ميكنم.(چون براي هردو طرف برنامه ويژه دارم(بازم توضيح ميخواي!!!اينو ديگه نميگم تا وزير بشم!!!))
شعار:بياييد به تازه وارد ها نيز اعتماد كنيد!!!بياييد در اين دنياي فانتزي دموكراسي واقعي بوجود بياوريم!!!---------------------------------------------------------------------------------------------------
هووم.....من چقدر شجاع شدم!!!اين همه عضو توي ايفاي نقش هستش كه از اعضاي قديمي فعلا سه نفر كانديد شدند و اعضاي تازه وارد كه هيچي!!!فقط خودمم!!!
راستي سرژ عزيز پاچه خواري ميخواي ازت بكنم بگو تا بزنم برات با پيام شخصي!!!
رسيدگي شود به سخنان بنده!!
مرسي
آرتيكوس

آرتيكوس الياس فرناندو الكساندرو دامبلدور

ملقب به سلامگنتئور(فنانشدني در همه دورانها)

[b][color=009900]آرتيكوس ..

پیام زده شده در: ۲۲:۰۲ سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۸۴

سرژ تانکیان old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۹ جمعه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۰۹ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 526
آفلاین
سلام

با عرض پوزش من كسي رو زور نكردم همين الان بياد ثبت نام كنه كه...گفتم تا جمعه شبش وقته...وقتي وقت ندارين برنامه هاتونو بنوييد چطور ميخواييد وزير بشيد؟

لطفا هر وقت وقت كردين فرم رو كامل پر كنيد(دقت كنيد خود اين فرم يكي از معيار هاي تاييد صلاحيته...ونوس جان و بقيه اعضاي قديمي...لطفا تصور نكنيد چون قديمي هستيد پس تاييد ميشيد...اتفاقا هدف اصلي اين انتخابات اعضاي جديده تا فرصتي براي نشون دادن خودشون پيدا كنن و نگن كسي مارو تحويل نميگيره)

تا اينجا: ونوس و سيريوس دوباره بايد فرمشون رو با دقت پر كنند
و اما مايك لوري...عزيز دلبندم تو بعد از 11 ماه عضويت در سايت هنوز متوجه نشدي مدير كردن الكي نيست؟ اوج دسترسي يك وزير ،نظارت فروم وزارت خونست يعني وزير اوجش ناظر ميشه بعد اونوقت تو ميخواي ناظرهاي ديگه رو مدير كني؟
يهو اخرش هم ميگفتي كه ماهي 50 گاليون به جوانان ميدي ديگه خيال همه رو راحت ميكردي
مايك لوري عزيز تو چطوري از يك ماه قبل برنامه ريزي انجام دادي در صورتي مسئولان اين انتخابات خودشون حد اكثر يك هفته به فكر انتخابات افتادن...در ضمن...چطوري ميخواي رول پلينگ جديد بوجود بياري و چجوريه؟ چون نميشه به حرف اعتماد كرد...اگر نميخواهي كسي از نقشت با خبر بشه اين رول پلينگ جديد و نحوه اجراش رو برام پيام شخصي بزن

در اخر بگم كه ونوس و سيريوس فقط همون برنامه بصورت خلاصشون ايراد داره و كاملش كنن دوباره پست كنن اخرش پاچه خاري منو كنن تا ببينم چي ميشه هر كس پاچه خاري بهتري كرد به به قيد قرعه(؟!املاش درسته؟) انتخاب ميشه

در ضمن...اين انتخابات با دخالت حزب انجام ميشه و كلا اصلا حزب ليبرات دموكرات جادوگرياليستي اين انتخابات رو برگذار كرده...اينو گفتم كه گفته باشم

ای سرژی !! ای آوادون !!ای گیتار !!!
ای آنکه دو روز مدیر بود !! ای پامادوری که در تالار اصلی با هم همکاریم !!! ما رو تایید صلاحیت کن بریم پی زندگیمون که زندگی سخت برای این جوانان آماده فداکاری در راه وطن سخت است !! ای چکش!!!

پی نوشت: به دلیل فراوانی امکانات همین زیر پست خودت پاچه تو بس چرب خاروندم تا ما رو بتاییدی !!

نکته غیر اخلاقی: تاییدم نکنی میزنم تک تک پستات در وزارت رو میپاکم
میزنم حذب رو پاک میکنم ها
سیریوس یگانه شهید راه آسلام در سایت

هو سيريوس!!!...سو استفاده از امكانات دولتي و تهديد مامور قانون در حين انجام وظيفه!!!؟
غير قابل تحمله!!!...اگه شناستو دوست نداري يه بار ديگه تهديد كن ببين چه شناسه مهماني از بسازم!!!
در هر حال كافيه يه بار ديگه تهديد كني!!چوبدستيمو طرفت ميگرم و ميفرستم همونجا كه تو محفل رفتي!!!

سیریوس صدات نمیاد!!نشنیدم چی گفتی!!ولی اگه راجب حذب حرفی زدی بدون سرت تا فردا زیر آبه!!

در ضمن یادم باشه برای اینکه بگن ما تقلب نکردیم اگه یکی از اعضای حذب واسه وزارت در خواست داد رد صلاحیت ها و تایید ها توسط یه نفر خارج حذب انجام میشه

هووومک بابا چرا میزنین؟؟
به خاطر گل روی آن پامادور !! آن وب مستر دیگه از امکانات لشگری و کشوری سواستفاده ننموده و ناظر خوبی میشم

سرژ:زورتون به پست من رسيده نامردا...مگه خودتون ناموس نداريد؟
هووو..ققي...من بعد عمري يك مسئوليت باحال گرفتم دارم حال ميكنم ..چيچي رد صلاحيت و تاييد ميافته گردن يكي ديگه؟ميزنم پرهاتو ميكنما...تو برادر حمدي مگه قرار نبود ثبت نام كنين؟ پارتي بازي چيه؟ هر كي بهتر كار كرد وزير ميشه ديگه...

در ضمن...كرام جيوون...افتخار دادين...اين صلت فخر است....مارار بسي خوشنود كرده و به پست ما قدم گزاشته و منور زده و رسما مارا عنايت فرموده...اي فونت خوشگل...اي خوشرنگ...اي استقلالي...اي لبخند مناليزا...

اين اخطار براي همه غير از كرام :bigkiss: :من ببينم يك بار ديگه بريزيد توي پست من ويرايش كنيد عصبي ميشم ميزنم همه رو رد صلاحيت ميكنما...اهيااا ملچ ملوچ...

خوب من می خواستم بگم کرام این کارو کنه چون الان فهمیدم که استقلالیه پشیمون شدم ولی در هر صورت کسی رو حرف تو نمی تونه حرف بزنه من برای این گفتم که حرف و حدیثی پیش نیاد!!وگرنه تو که استادی پس خودت رد و تایید بکن

ویرایش شده توسط سیریوس(God Father) در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۱۱ ۲۳:۲۰:۳۹
ویرایش شده توسط سیریوس(God Father) در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۱۱ ۲۳:۳۷:۰۱
ویرایش شده توسط سیریوس(God Father) در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۱۱ ۲۳:۴۰:۱۷
ویرایش شده توسط کرام در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۱۲ ۹:۰۲:۵۶
ویرایش شده توسط ققنوس در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۱۲ ۱۷:۲۲:۲۱
ویرایش شده توسط سیریوس(God Father) در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۱۲ ۱۸:۱۹:۳۲
ویرایش شده توسط سرژ تانكيان در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۱۲ ۲۰:۲۴:۰۵
ویرایش شده توسط ققنوس در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۱۳ ۱۷:۰۷:۵۶

Re: نام نویسی از ملت برای کاندیدشدن
پیام زده شده در: ۱۸:۰۳ سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۸۴

ونوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۴ دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۳:۳۱ شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹
از کاخ المپ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 385
آفلاین
به نام خدا

نام: ونوس

نام خانوادگی: اسلیترین

مستعار:مادربزرگه!

شناسه: ونوس

هدف از نام نویسی: نظم بخشیدن به قسمت رول و فعال کردن فروم

برنامه ها به صورت خلاصه:

1) تشکیل شورای ویزنگاموت که اعضای این شورا نمایندگانی از تمام جبهه های جامعه ی جادوگری به خصوص دو جبهه ی سیاه و سفید و اقلیت های خاکستری و گل گلی انتخاب می شند

2) ارائه پیشنهاد مدت دار کردن زمان وزارت به شورا به عنوان اولین لایحه

3) اختصاص دادن بودجه ای برای اعطای مدال مرلین به عنوان قدر دانی از افراد برجسته

4) ایجاد دموکراسی استکباری در سایت

5) فعال کردن دوباره ی تاپیک های ارزش مند

6) آموزش رول نویسی به طور جدی برای تازه واردین توسط اساتید مجرب

7)کاربردی کردن دروس هاگوارتز

8) طلایی کردن سایت!

سوابق و فعالیتهای در حال انجام: آداس!

وابسته به گروه(سیاه - سفید - بیطرف-غیره): بی طرف

شعار: تمام اشتباه ما این است که داریم افسوس گذشته ی طلایی سایت را می خوریم...حال این که با کمک هم می توانیم امروز فردای سایتمان را طلایی تر از دیروز بسازیم!

ویرایش شده توسط ونوس در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۱۲ ۱۵:۲۸:۵۶

پیام زده شده در: ۱۵:۵۹ سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۸۴

مایک لوریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۸ جمعه ۱۳ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۴۳ سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۵
از هاگزمید
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 545
آفلاین
نام: مایک

نام خانوادگی: لوری

مستعار: ویلی ادوارد

شناسه: مایک لوری

هدف از نام نویسی: اگر خوش شانس بودم و تائید صلاحیت شدم و وزیر شدم قصد دارم یک رول پلیینگ و ایفای نقش جدید ایجاد کنم که از یک ماه قبل برنامه ریزی هاش رو انجام دادم و فک کنم تا دویا سه هفته آتی به اتمام برسه در واقع این رول پلیینگ که فک کنم مورد تائید اکثریت قرار بگیره...به طور کلی باید قوانین و قواعدش با رول پلیینگ فعلی کمی فرق داره....

برنامه ها به صورت خلاصه: ایجاد رول پلیینگ جدید- اضافه کردن انجمن هایی که باید ایجاد می شدند اما ایجاد نشدند- مبارزه با استکبار- تعین ناظران ارشد به عنوان مدیران ایفای نقش

حالا مدیران ایفای نقش یعنی چه؟
یعنی اینکه عده ای همان مقام مدیران انجمن رو می گیرند با این تفاوت که فقط در انجمن های ایفای نقش می توانند مدیریت کنند..البته اگر وب مستر اجازه بده و همچین مقامی رو ثبت کنه..پیشنهاد می کنم وزیر هم چون در سایت یک مقام مربوط به ایفای نقش هست جزو مدیران ایفای نقش شود.

سوابق و فعالیتهای در حال انجام: رئیس ژاندارمری هاگزمید- فرمانده اجرایی کارآگاهان وزارت- رئیس کل دادگاه شماره 10 وزارت

وابسته به گروه(سیاه - سفید - بیطرف-غیره): در اول سفید بودم بعدش مدت یک ماهی سیاه شدم حالا هم دوباره سفید شدم.

شعار: مبارزه استکبار فقط با من...

[img]http://www.filelodge.com/files/room24/643657/ImageUTYU.GIF[/im

پیام زده شده در: ۱۲:۲۱ سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۸۴

سر سیریوس بلـک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۲ جمعه ۶ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۳۷ یکشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۰
از Graveyard
گروه:
کاربران عضو
پیام: 582
آفلاین
به نام خدا
نام:سیریوس
نام خانوادگی:بلک
مستعار:GoD FaThEr
شناسه:سیریوس دیگه!!!!
هدف از نام نویسی:پس از جمع بندی به این نتیجه رسیدم که سیریوس بالاخره باید وزیر هم بشه دیگه
برنامه ها به صورت خلاصه:برنامه ی خاصی ندارم و چون الان حسش نیست نمینویسم تا شب کاملش میکنم!!!!!
سوابق و فعالیتهای در حال انجام:ناظر وزارت خونه - رئیس محفل ققنوس - ناظر محفل ققنوس - ناظر تالار اصلی و ....
وابسته به گروه(سیاه - سفید - بیطرف-غیره):من کلا زیاد از این رنگ ها خوشم نمیاد ولی پرسپولیسیم دیگه سیاه و سفیدش فرقی نداره
شعار:بشتابید که آسلام در خطر است.

ما به آن سید و این میر اردادت داریم
ما به خرداد پر از حادثه عادت داریم

[url=http://us.battle.net/wow/en/character/burning-legion/

پیام زده شده در: ۲۳:۱۳ دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۴

سرژ تانکیان old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۹ جمعه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۰۹ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 526
آفلاین
اعضاي رول بشتابيد براي كانديد شدن...الان نام نويسي كنيد اگر تاييد صلاحيت شديد بعد ستاد ها برگذار ميشه و غيره...

اول حدود اختیارات و وظایف وزیر تا این لحظه:
1- کنترل بر قسمت رول پلینگ
2- نظم بخشیدن به این قسمت در حدود قانون
3- ایجاد سوژه های جدید برای ایفای نقش و همچنین جلوگیری از هرج و مرج در این قسمت.
4- قدرت مدیریتی و اجرایی بالا
5- داشتن وقت

هر کسی که این توانایی رو در خودش می بینه که وزارت جادوگری رو بر عهده بگیره فرم زیر رو پر کنه(لطفا از گفتن مسائل حاشیه ای خودداری کنید.

به نام خدا
نام:
نام خانوادگی:
مستعار:
شناسه:
هدف از نام نویسی:
برنامه ها به صورت خلاصه:
سوابق و فعالیتهای در حال انجام:
وابسته به گروه(سیاه - سفید - بیطرف-غیره):
شعار:

برای نام نویسی فقط تا اخر همين هفته فرصت داريد تاريخش رو حال ندارم پيدا كنم
در ضمن برای شوخی و مسخرگی کاندید نشید اگر واقعا توانش رو دارید اسم بنویسید.

اعضاي تازه وارد توجه كنن:يكي از علت هاي برگذاري اين انتخابات اين بود كه محيطي درست بشه كه اعضاي تازه وارد بتونن توش فعاليت كنن و خودشون رو نشون بدن
اگر در خودتون واقعا ميبينيد كه ميتونيد وزير خوبي بشيد كانديد بشيد و يا اگر نه در تبليغات انتخابات بجاش خوب فعاليت كنيد

افرادي كه كانديد ميشن بدونن كه بايد خوب فعاليت كنن...من فعاليتشون رو زير نظر ميگيرم و تاييد و يا رد ميكنم...حتي اگر اعضاي تثبيت شده هم خوب فعاليت نكن رد صلاحيت ميشن

با ارزوي رول پلينگي قوي

پیام زده شده در: ۱۶:۵۸ دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۴

کاراگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۵۸ شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۹:۵۰ شنبه ۶ اسفند ۱۳۸۴
از خوابگاه پسران راونکلاو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 75
آفلاین
اینجا برای نام نویسی از ملت برای کاندید شدن هست تا تایید یا رد شدن کاندیدها مورد بررسی قرار بگیره!!اطلاعت بیشتر رو سرژ تانکیان عزیز به شما خواهند داد... تا قبل از پست سرژ کسی اینجا خواهشا پست نزنه چون که پست زدن همانا و معلق گشتن همانا

از اون بالا کفتر میایَ یَک دانَه ققنوس میایَتصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.