هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ستاد انتخاباتی دراکو مالفوی
پیام زده شده در: ۲۱:۲۲ سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۸۴

رودولف لسترنجس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۲۴ سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۴۰ یکشنبه ۶ مرداد ۱۳۸۷
از یک مکان مخوف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 349
آفلاین
من الان یک خاطره ای ازدراکو یادم آمد بگویم ملت حالشو ببرن:
"یکروز بادراکو رفته بودیم مزار مرلین کبیرزیارت کنیم آخر شماها که نمیدانید این دراکو عجب پسربادین وایمانی است!بله همینجور که داشتیم ذکرریش مرلین میخواندیم یکهوو دراکو گفت:
-شارزاس-اون موقع من شارزاس بودم-اون نورروی دیوار رو میبینی؟
منکه داشتم به یک خواهری چشم چرانی میکردم نگاه کردم ولی چون روز بود هیچی ندیدم بعد دراکو یک هاله نورانی دور کله اش تشکیل شد...ماکه مونده بودیم جریان چیه همینجوری دراکو رو نگاه کردیم یکهوو دراکو گفت:
-یا مرلین کبیر!!!
بعددراکو غش کرد...من مونده بودم جریان چیست کلی تلاش کردم دراکو رو بهوش آوردم وپرسیدم جریان چی بود دراکو گفت:
-روی دیوار عکس ریش مرلین رو دیدم باهام حرف زد!
-ریشش؟
-نه دیوونه خودش رو دیدم...مرلین بمن گفت که پسرم دراکو من آرزوی دیرینه داشتم تو وزیر بشوی اصلا الان که تو گوی بلورینم نگاه کردم دیدم اگر تو وزیرشوی انرژی هسته ای حق مسلم ما میشود وخیلی ماخوشبخت میشویم وازاینجور چیزها وآسلام درسایت پیروز میشود پس برو وزیر شو!!!
دراکو بعدش دوباره کتاب ذکرمصیبت مرلین رابدست گرفت وبشدت مشغول خواندن مصایب مرلین شد...من همانجا یک حالتی بهم دست داد تو مایه های تحول وشدم رودولف-یعنی خیلی متحول شدم یکهوو-وتصمیم گرفتم اگر روزی دراکو کاندیدای وزارت شد اینهارابه مردم بگویم که همه بدانند چه کاندیدای دینداری است اصلا چراراه دور برویم همین چندوقت پیش جای شماخالی حمله داشتیم دراکو گفت زنها وبچه هارا کاری نداشته باشید به برادران هم همینطور...ماکه مونده بودیم پس جریان چیه گفت بزنید ارواح خبیثه رابکشید خشانتش هم بیشتره !!!
اصلا چرااینهمه من چرت وپرت میگویم بروید غار علی صدر 10مترکه زیرآب بروید چهره دراکو روی سنگ بطور خودکار وطبیعی حکاکی شده زیرش نوشته شده وزیر!!!
ازاین داستان نتیجه میگیریم به دراکو رای بدهید وگرنه بامن طرفید!!!

بزودی در این مکان یک امضایی بگذاریم که ملت کف کنند!!!

پیام زده شده در: ۲۱:۱۹ سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۸۴

بلاتریس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۱ دوشنبه ۱۹ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۴۱ دوشنبه ۱۵ آبان ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 123
آفلاین
دراکو شما از خون آشامان حمايت ميکنی؟

من کی هستم

پیام زده شده در: ۲۰:۰۶ سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۸۴

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
باعرض سلام نسبت به دوستان و طرفداران دراکو و کسانی که تا نصفه طرفه دراکو هستند و کسانی هم که نوز کسی رو انتخاب نکردن و حتی کسانی که کسی رو انتخاب کردن(سلامم کوتاه بودا)
خب من برای دوست دران دراکو باید یه سری چیزها رو توضیح بدم توضیحات:
1-یه سری بروشور هم داده میشه(فردا)
2-یه سری شعار در حال امده شدن هست (10 تا 15 تا)که در سایت گذاشته میشود (فردا)
======
همانطور که دیدید ماروولو عزیز کاملا براتون شخصیت و جدی بودن دراکو را گفت و همچنین احترام و کمک او با مثال به تازه واردان من هم لازم دونستم چون خیلی وقته با دراکو دوستم یه توضیحی در موردش بدم
دراکو پسری فداکار هست که میخواستم براتون مثال بزنم ولی جاش اینجا نیست
الان حدوده 3 ماه هست که داره به بهترین نحو اسلایترین رو اداره میکنه و همچنین تا هفته ششم اسلایترین رو قهرمان مدرسه کرده با کمک اعضا ولی بیشترین زحمت رو خداییش خودش کشید البته من و لارا هم زحمت کشیدیم ولی جمع امتیازات ما تازه میشه امتیازات دراکو و تونست با 3 نفر فعال و کنترلشوت اسلایترین رو اول کند
من یادم میاد اون اولا که اومدم از دراکو درخواست دو تاپیک کردم (البته من وقتی اومدم 2 ماه بعد دراکو مدیر شد من هم منظورم همون موقع است)و مدیر انجمن لرد گفته بود تعداد تاپیک های گروه زیاده و یکی دیگه از اعضای خیلی قدیمی هم درخواست داده بود با این حال چون من پیشنهادم خوب بود به من اجازه زدن تاپیک داد در صورتی که من فکر میکردم به قدیمیه اجازه میده (اون موقع هنوز نشناخته بودمش به طور کامل دراکو به دلیل اینکه پیشنهادام خوب بود
و حتی منو کاپیتان کوییدیچ هم کرد چون نمایشنامهم از بقیه قوی تر بود در حالی که میتوانست راحت اصلا به نمایشنامه توجه نکنه
دراکو زیر بار زور نمیره خیلی موقع ها بوده که من دیدم ولی به دلیل بعضی نکات نمیتونم بگم
حالا خودتون تصمیم گیری کنید
رای من که دراکو هست
با تشکر
ایگور کارکاروف

پیام زده شده در: ۱۹:۴۱ سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۸۴

ماروولو گانتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۳ شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۰:۳۹ یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۵
از تالار اسلایترین میرم بیرون !!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 168
آفلاین
انگار همین دیروز بود ... یه سرعت گذشت ، به سرعت باد .
انگار همین دیروز بود که با دراکو آشنا شدم. تو همین اولین برخورد ، جدی بودن خودشو به من ثابت کرد . به من ثابت کرد که می تونه . گفت گه می خواد و تونست . تونست اون جوری که لازم بود ما رو راهنمایی کنه . ما با اون راه افتادیم . با اون حرکتمونو شروع کردیم . اون دست ما رو گرفت ، ما رو راه انداخت و به ما کمک کرد تا بتونیم خودمونو استوار نگه داریم .
دراکو عقیده اش این بود که باید به تازه واردان میدان داد . آنها هم حق دارند . آنها ، حتی بیشتر از افراد قدیمی به مراقبت احتیاج دارند . آینده ی این سایت به دست اوناست . اونا هستند که این جا رو میسازن . الان در این زمانه که هر کس فقط به فکر خودش است ، او فکر ماست .
به جرات می توان گفت ، خیلی از افراد با استعداد و فوق العاده ی سایت با کمک و نظرات دراکو ، ارتقای رتبه یافتند . دراکو بارها و بارها ثابت کرد که می تواند . . . می خواهد و می تواند که رول را تکانی اساسی دهد . از آن تکان ها!
ما نمی خواهیم طرفداری بی چون و چرا انجام دهیم و نمی خواهیم به خاطر سیاه بودن او ، از او حمایت کنیم . از نظر ما بقیه ی کاندیداها نیز محترمند و توانایی انجام هر کاری را دارند . آنها نیز خود کم کسی نیستند ، افراد زیادی را به حرکت واداشتند و بی شک نقش موثری در وضعیت فعلی دارند . ما برای آنها موفقیت و سر بلندیه روز افزون را از خداوند خواستارم و از همه آنها به خاطر این پر چونگی ، عذر خواهی می نمایم

دراکو ، بی شک موفق است

آن چه ثابت و برجاست ، ثابت و برجا نیست . دنیا این چنین که هست نمی ماند .
برتول برشت

پیام زده شده در: ۱۸:۴۸ سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۸۴

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
سلام
از طرف دراکو یه چیزی بگم
دراکو همیشه به تازه وارد ها استقبال میکند و همانطور که در این پستش میبینی دراکو گفته که نظرات و پیشنهاد های اعضای تازه وارد و قدیمی فرق نمیکنه و امروز که داشت با من حرف میزد گفت به من اخطار داد گفت 90 در صد کارتو به این قدیمیا نذار اینا تو سایت جا افتادن برو به تازه وارد ها برس

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۸:۴۲ سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۸۴

گری گانتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ شنبه ۱۲ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۳۴ شنبه ۴ فروردین ۱۳۸۶
از توی قبر
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3
آفلاین
آقای دراکو من هم امید وارم بتونم از همین جا تا پیروزی تو همراهت باشم و اگر کمکی از دستم بر می یاد برات انجام بدم . این جوری که من دارم اینجا میبینم حتما تو پیروز میشی و به وزارت میری . هر کمکی هم که بخوای از جون و دل حاضریم . فقط ما تازه واردا امید واریم که برای ما هم جایی بین شما باشه و فکری برای ما هم بکنین .
به ماد پیروزی شما

پیام زده شده در: ۱۸:۴۰ سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۸۴

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
رای ما دراکو
فقط به دراکو رای بدین
حتما به دراکو رای بدین
دارکو
دارکو
دارکو
دارکو
دارکو
دارکو

پیام زده شده در: ۱۶:۵۲ سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۸۴

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۶ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1028
آفلاین

ونوس جان ازت ممنونم که افتخار دادی و به ستاد انتخاباتی ما اومدی ... !
در مورد تفاهم بین جادوگران باید بگم که باید هر کس که کاری رو میخواد شروع کنه خودش رو هم جای دیگران بذاره و بر همون مبنا فعالیتش رو ادامه بده ؛ نه اینکه چون من فلان جا رسیدم ، پس حتما باید اون کاری که من میگم صورت بگیره ! باید با بقیه بچه ها هم تفاهم داشت و ازشون استفاده کرد ... باید ایده های کاری اونها رو هم ملاک کار خودمون کنیم ! در واقع بر مبنای راهی که همگی تفاهم دارند حرکت کرد و بدون شک بدون این هدف نمیشه کمکی به وضعیت رول سایت کرد !
در مورد استفاده از ایده ها و خلاقیت بچه ها هم من همیشه این اعتقاد رو داشتم که هر کس در هر جایگاهی که هست میتونه نظرات فراتر از حد خودش رو بده که شاید به ذهن هیچ کس نرسه و میشه از این خلاقیتها استفاده کرد ... به فرض میگم الان شاید شما یه برنامه ای در ذهن خودتون داريد که خیلی خوبه ... خیلی میتونه مفید باشه ... به رول سایت کمک میکنه ... چه ایرادی داره اگر هر کدوم از چهار نفر دیگه اگر موفق شدن بیان از نظرات شما استفاده کنن و در قالب وزارت ازش بهره ببرن ... هدف این برنامه ها اینکه کسی بیاد به رول سایت کمک کنه و در راه صحیح اون رو به پیش ببره و فرقی نداره که چه کسی این ایده رو داده !
به فرض میگم الان توی تالار خودمون میگم که شمام هستی !
ما میخواستیم چند تا تاپیک جدید بسازیم تا رولش رو بهتر کنیم و گفتیم فلان روز همتون بیاید تا نظر بدید ! ایده های فوق العاده ای داده شد که من هنوز هم توش موندم ... یعنی من هنوز هم توی این ایده هایی که داده شد موندم ... حفره شرارت ... این فوق العاده بود ... دفترچه خاطرات ريدل !! اینها خوب به فکر من نمیرسید و بچه ها ایده هاش رو دادن و باید هر کدوم از این ایده ها عملی بشه چون میتونه مفید باشه ... میتونه به رول کمک کنه .... دلیلی نداره که چون یه فرد تازه وارد این ایده رو داده پس نباید قبول کرد ... خیلی از ایده ها هم رد شد چون بچه ها میگفتن جای کار نداره و نمیتونن توش کار کنن !!
من فقط هماهنگی این کار رو انجام دادم و بر اساس ساعت زمانی که همه تفاهم داشتد یه ساعتی رو اعلام کردم و حتی زمانش رو هم خود بچه ها اعلام کردن و بازه زمانی که بیشتر محیای این کار بود اعلام شد و فقط هماهنگی با من بود و به همین سادگی با یه تفاهم و نظرخواهی ساده یه همچین کار بزرگی انجام شد ! من سعی میکنم که این جور کارها که میتونه رول پلینگ رو بهتر کنه انجام بدم و البته ناگفته نماند که باید این کار برای وزارت در بستری خیلی بزرگتر و پرقدرت تر انجام بشه چون اونجا باید شما تفاهم کاری تمام بچه ها رو در نظر بگیری ! به هر حال همیشه من به خلاقیت بچه ها ایمان داشتم و دارم و امیدوارم که بتونیم از ایده های اونها استفاده کنیم و هرکس که به این عنوان رسید و فرقی هم نداره ، اونها رو عملی کنه !!
یا یه کاربری که امروز وارد ایفای نقش شده یا کسی که دو ساله داخل سایت فعالیت میکنه ... مهم کمک گرفتن برای رولی جدید و متفاوت هستش !
در مورد تک تک اونها توضیح میدم ... هر کدومش رو باید تو این همه توضیح بدم و این کار رو هم میکنم !
این توضیح مساله ای بود که اشاره کردی !

ممنون از توجهت ....

وزیر مردمی اورجینال اسبق

تک درختم سوخت ، پس بذار جنگل بسوزه

پیام زده شده در: ۱۶:۳۷ سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۸۴

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
در جادوگران انتخاباتی شد برگزار ____ تا وزیری برگزیده شود کارزار

چو دراکو گردیده گشت کاندید ____ تن دیگر کاندیدها لرزید

ای دراکو ! نماینده ما تویی ! ____ ای دراکو ! محبوب ما تویی !

ای دراکو ! لایق ترین وزیر تویی ! ____ ای دراکو ! با عرضه ترین کاندید تویی !

الهی ! کور شود چشم حسود ! ____ گر کسی تو را چپ نظر کند

ای دراکو ! رای ما تویی تو ! ____ ای دراکو ! ما همیار توییم تو !

ای دراکو ! اگر شعار تو صداقت است ! ____ پس شعار ما حمایت است !!!!

ای دراکو ! باشد که تو وزیر شوی ! ____ این بیهوده گویی های منو تموم کنی !

بلیز زابینی

------------------

بچه ها بعدا یادم بندازید جواب معما رو بگم

پیام زده شده در: ۱۶:۲۱ سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۸۴

سدريك ديگوري

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۴ شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۲ جمعه ۲۱ مهر ۱۳۸۵
از لبه ي پرتگاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 523
آفلاین
رفتم به دره شمس العماره همونجايي كه دراكو خونه داره زدم بر لنگه ي در دراكو اومد دمه در...دوگاليوني خواستم نداشت...سه گاليوني خواستم نداشت...حيف كه فقط يه تراول گاليوني داشت.
خب باد آمد و بوي آلودگي هواي تهران آورد.

خب بريم سره اصل مطلب يعني انتخابات و وزارت و اين حرفا,در راستاي برگزاري اين انتخابات ميخواستم چند تا سوال دارم كه بايد اونارو واسه ي من روشن كني:

١_آيا دراكو همان دراكولاست؟

٢_آيا دراكو همان داركوب است؟

٣_آيا دراكو خوردنيست؟

٤_اگر دراكو اينها نيست پس چيست؟

٥_آقاي دراكو شما چرا اينقدر شبيه خود آقاي دراكو هستيد؟

خب اينها سوالاتيست كه ذهنه من رو مشغول كرده و من خوشحال ميشم كه به اين سوالات پاسخ بديد.

[size=medium][color=0000FF]غم و اندوه را مي ستايم زيرا همواره همراه من بوده Ø

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.