هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگو با ناظرين انجمن كينگزكراس
پیام زده شده در: ۱۸:۴۵ جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۸۷

albus dumbledore

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۰ پنجشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۱:۴۰ پنجشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۸۷
از wizard's ministry
گروه:
کاربران عضو
پیام: 16
آفلاین
سلام.
چند چیز یادم رفته...
کسی می خواد بمراحل قبولی در ایفای نقش رو طی کنه .. .برای اینکه شخصیت مود نظرش در این مدت گرفته نشه کجا باید اعلام کنه؟

Draco Dormiens Nanquam Titilandus

پیام زده شده در: ۱۳:۲۵ جمعه ۱۱ مرداد ۱۳۸۷

جینی ویزلی پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۷ دوشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۱ جمعه ۱۸ دی ۱۳۹۴
از پناهگاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 68
آفلاین
سلام
من بعد از یک سال با هزار امید و ارزو برگشتم حالا میبینم از ایفای نقش پرت شدم بیرون بدون هیچ اطلاعی.میخوام بدونم راهی هست که دوباره بیام؟(با همون نقش قبل)
ممنون

دوست عزيز. مسلما عدم فعاليت در ايفاي نقش_ آن هم نقش پر طرفدار و مهمي چون جيني ويزلي_ خروج از ايفاي نقش رو در پي خواهد داشت. در ضمن، اين شخصيت الان دست كسي هست كه فعاليت نسبتا خوبي داره و فكر نميكنم راهي براي پس گرفتن اين شخصيت باشه. در هر حال، اميدواريم شما رو با يه شخصيت ديگه از ليست شخصيت هاي گرفته نشده، در ايافي نقش ببينيم. موفق باشيد.

ویرایش شده توسط مینروا مک‌گونگال در تاریخ ۱۳۸۷/۵/۱۱ ۱۴:۴۵:۰۶

(به امید خوش بختی جینی و هری) :bigkiss:

پیام زده شده در: ۰:۳۴ جمعه ۲۱ تیر ۱۳۸۷

سيموس  فينيگان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۱ دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۷:۵۲ دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۷
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 392
آفلاین
سلام

تو لیست شخصیتهای گرفته نشده ایگور کارکاروف با اینکه آزاده قرمز رنگه.
مینروا مک گونگال با این که گرفته شده ست قرمز رنگ نیست.
روزیه هم قرمز رنگ نیست با اینکه گرفته شده ست.

(نصف شب از بیکاری چه چیزهایی کشف کردم)

ممنون

ویرایش شده توسط سيموس فينيگان در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۲۱ ۱:۴۶:۲۰
ویرایش شده توسط سيموس فينيگان در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۲۱ ۱:۴۷:۵۵

[size=large][b]و جسم سیمو

پیام زده شده در: ۱۸:۴۴ دوشنبه ۳ تیر ۱۳۸۷

پروفسور فلیت ویک old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۰۰ شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۵:۳۷ چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۸۷
از اين ستون به اون ستون فرجه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 254
آفلاین
عليك سلام...!

برادران قطاربان و ايستگاه دار عزيز من يه پرفسور هاگوارتزم سه روز توي اين كارگاه نمايشنامه نويسي منتظرم يه بليت بگيرم هيچكس جواب نمي ده...
باب يكيتون بريد تكليف منو روشن كنيد كلي كار دارم

ممنون

[img align=left]http://panmedi.persiangig.com/DA/Modereator.p

گفتگو با ناظرين انجمن كينگزكراس
پیام زده شده در: ۱۰:۴۲ یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۸۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
سلام

نقل قول:

پرسي ويزلي نوشته اند:

سلام

هوووم ، زحمت اینیگو و آلبوس برای این بخش قابل تقدیره ، چیزی دیدم که لازم دیدم اطلاع بدم و مربوط به کارگاه نمایشنامه نویسی هست . تصاویری که گذاشته میشه رو دیدم و به نظرم ثقیل هستند ! اونجا قرار هست یه سری عضو تازه وارد که هنوز نوشتن بلد نیستند بنویسند ! اولا تصاویر خیلی سنگین هست و دوما سختگیری بسیار زیادی میشه !

مثلا تصاویری داده میشه که الان بهترین رول نویس هم نمیتونه در موردش چیزی بنویسه ، ما نمیتونیم با یک کارگاه نمایشنامه نویسی ، یه فرد مثلا 13 ساله رو که معنی فضاسازی و پفک ! رو تشخیص نمیده رولینگ کنیم .

فکر میکنم اولا تصاویر باید طوری باشن که نوشتن در موردشون راحت تر باشه و بعد هم سختگیری ها در مورد نوشتن پایین تر بیاد تا هر کسی که وارد ایفای نقش میشه ، حداقل در سطح ضعیف رو به بالا باشه . این بر عهده مسئولین اینجا هست ولی فکر میکنم باید تجدید نظری بشه

ممنون
موفق باشید

پرسي عزيز، دوست خوب، ببين اين رو باهات موافقم كه كمي سخت گيري اعمال مي كنم، اما خب شما خودت هم ميگي بچه سيزده ساله، خب اين بچه ديگه سيزده سالش شده وارد دوره راهنمايي شده، درس ادبيات فارسي داره، حداقل اينه كه با عبارات و انواع نوشتارهاي سنگين تر مواجه ميشه. خب طبيعيست كه بايد كم كم ياد بگيره كه مهارتش رو بالا ببره. ببينيد يه جورايي هم به نفع ايفاي نقش هست اين سخت گيري، كاربراني كه ضعف دارند در نوشته هاشون، اينجا تقويت ميشن تا خيلي هم آماتور وارد ايفاي نقش نشوند. آشنا باشند، مثل چند نفر نشن كه اسم نمي برم، نمايشنامه هايي نامناسب ديديم ازشون. حتي به مرحله اخطار و بلاك هم رسيدن.
ولي به روي چشم. سخت گيري رو كمتر مي كنم.
موفق باشي

نقل قول:

روبيوس هاگريد نوشته اند:

سلام به همه دوستای قدیم و جدید ( دوستن ؟)
چه خبر ؟!
یه سوال داشتم . با یکی از ناظرای خوب سایت حرف زدم می خواستم ببینم که من قبلآ هم تو سایت بودم و موقعی که داشتم میرفتمم گفتم میرم واسه درس بازم باید بازی با کلمات و... زجر بکشم یا نه ؟! ). یا فقط معرفی شخصیت کنم ؟!
به هر حال خوشحالم برگشتم . امید وارم بتونم به فعالی قبل باشم .
موفق باشید . هگر همیشه کوچولو !!!!

خوشحالم كه دوست قديمي مون رو دوباره مي بينيم. اميدوارم كه موفق باشي. ببين من نميدونم آخه مدت خيلي زيادي بيرون بودي از ايفاي نقش، در ضمن براي عضو حرفه اي مثل شما طي كردن دو تا مرحله يك روز زمان مي بره فقط. با نوشته هاي خوبي كه داري موفق خواهي شد. باز اين مسئله رو از طريق پيام شخصي از يكي از مديران انجمن سوال كن، ولي من فكر مي كنم بايد دوباره طي كنيمراحل رو. موفق باشي.

با تشكر

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۰۲ شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۸۷

روبیوس هاگریدold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۳ جمعه ۲ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۷:۲۳ جمعه ۱۹ تیر ۱۳۸۸
از يه ذره اون ور تر !‌ آها خوبه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 334
آفلاین
سلام به همه دوستای قدیم و جدید ( دوستن ؟)
چه خبر ؟!
یه سوال داشتم . با یکی از ناظرای خوب سایت حرف زدم می خواستم ببینم که من قبلآ هم تو سایت بودم و موقعی که داشتم میرفتمم گفتم میرم واسه درس بازم باید بازی با کلمات و... زجر بکشم یا نه ؟! ). یا فقط معرفی شخصیت کنم ؟!
به هر حال خوشحالم برگشتم . امید وارم بتونم به فعالی قبل باشم .
موفق باشید . هگر همیشه کوچولو !!!!

شناسه قبلیم
اگه میخواین سوابقمو بدونید حتما یه سر به اطلاعات اضافی من بزنید !

پیام زده شده در: ۱۲:۵۹ شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

هوووم ، زحمت اینیگو و آلبوس برای این بخش قابل تقدیره ، چیزی دیدم که لازم دیدم اطلاع بدم و مربوط به کارگاه نمایشنامه نویسی هست . تصاویری که گذاشته میشه رو دیدم و به نظرم ثقیل هستند ! اونجا قرار هست یه سری عضو تازه وارد که هنوز نوشتن بلد نیستند بنویسند ! اولا تصاویر خیلی سنگین هست و دوما سختگیری بسیار زیادی میشه !

مثلا تصاویری داده میشه که الان بهترین رول نویس هم نمیتونه در موردش چیزی بنویسه ، ما نمیتونیم با یک کارگاه نمایشنامه نویسی ، یه فرد مثلا 13 ساله رو که معنی فضاسازی و پفک ! رو تشخیص نمیده رولینگ کنیم .

فکر میکنم اولا تصاویر باید طوری باشن که نوشتن در موردشون راحت تر باشه و بعد هم سختگیری ها در مورد نوشتن پایین تر بیاد تا هر کسی که وارد ایفای نقش میشه ، حداقل در سطح ضعیف رو به بالا باشه . این بر عهده مسئولین اینجا هست ولی فکر میکنم باید تجدید نظری بشه

ممنون
موفق باشید

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۲:۱۷ پنجشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۷

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
سلام !

ببخشید ، این کلمات بازی با کلمات رو هر چند وقت یکبار عوض می کنین ؟
آخه یادمه قدیما هر یه هفته یکبار بود و الان چند وقته که کلمات «وزارت-كانديد-حمايت-دولت-بلغارستان-هيجان زده-رای گيري-معروف-رقيب-روز آخر» جاشون رو به کلمات جدید ندادن !

خواستم اطلاع بدم

ممنون، ولي به خود مسئولش مربوط مي شود. سيكل اين مورد به خود مسئول برميگرده كه چه زماني تعويض كنند.

ویرایش شده توسط [fa]اینیگو ایماگو[/fa][en]ΙΜДĠΘ[/en] در تاریخ ۱۳۸۷/۳/۹ ۱۴:۵۶:۳۵

گفتگو با ناظرين انجمن كينگزكراس
پیام زده شده در: ۱۱:۲۷ پنجشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
سلام

نقل قول:

پروفسور هوريس اسلاگهورن نوشته اند:

سلام
ببخشید من چند ماه پیش هم توی تایپک بازی با کلمات شرکت کردمو تایید شدم هم توی کارگاه نمایشنامه نویسی و با یه شخصیت دیگه توی ایفای نقش عضو شدم.به خاطر مدرسه ها یه چند ماهی فعالیت نداشتم تا اینکه الآن اومدمو می بینم که دیگه نمی تونم تو ایفای نقش شرکت کنم و رول بنویسم. می خواستم از شما بپرسم چرا این طوری شده و من الآن باید چی کار کنم؟ممنون

سلامدوست عزيز، در صورتي كه شخصيت اسلاگهورن رو ميخواهيد كه الان در ايفاي نقش داريم و ايشون مدتي نيومده باشند، شما مي توانيد با همين شناسه بدون طي كردن مراحل شركت در بازي با كلمات و كارگاه نمايشنامه نويسي در تاپيك "شخصيت خودتون را معرفي كنيد" پست بزنيد و تقاضاي اين شخصيت را كنيد، اما اگر شخصيت ديگري را تقاضا داريد يك شناسه جديد باز كنيد و در همان تاپيك اعلام كنيد كه لينك شناسه قبلي تان چي بوده است تا اون شناسه بسته شود. لازم به ذكر با شناسه جديد هم نياز به طي كردن مراحل نيست. قبلا در هر دو مرحله تاييد شديد.

موفق باشي

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۱۳ چهارشنبه ۸ خرداد ۱۳۸۷

پروفسور هوريس اسلاگهورن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۷ پنجشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۱:۴۴ پنجشنبه ۷ شهریور ۱۳۸۷
از از یه جای خیلی دور!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 72
آفلاین
سلام
ببخشید من چند ماه پیش هم توی تایپک بازی با کلمات شرکت کردمو تایید شدم هم توی کارگاه نمایشنامه نویسی و با یه شخصیت دیگه توی ایفای نقش عضو شدم.به خاطر مدرسه ها یه چند ماهی فعالیت نداشتم تا اینکه الآن اومدمو می بینم که دیگه نمی تونم تو ایفای نقش شرکت کنم و رول بنویسم. می خواستم از شما بپرسم چرا این طوری شده و من الآن باید چی کار کنم؟ممنون

ویرایش شده توسط پروفسور هوريس اسلاگهورن در تاریخ ۱۳۸۷/۳/۸ ۱۸:۱۵:۱۶

((شعار ما: راحتی دوری از خطر معاشرت با کله گنده ها))!!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.