هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۴:۰۰ یکشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۰

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
گلرت عزیز توجه شما رو به این نکته جلب میکنم که بحث اصلی در مورد عملکرد مدیران است و اگر قرار بر برگزاری نظر سنجی ای هم باشه، اون نظر سنجی هم در همین رابطه میباشد.

پیام زده شده در: ۱۳:۴۶ یکشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۰

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین
روی سخن با شما نوبد و نیست، و الان داری با پست زدنت بیش از پیش راه فرار باز میکنی برای مدیران. من آخر پست اولم بطور صریح نوشتم یک نظر شخصی" و بعد این موضوع رو مطرح کردم. که اصلا رو این نظر شخصی بحث نشه و موضوع اصلی پیگیری بشه.

متاسفانه شما "به نظر من" شتاب زده وارد بحث شدید. و الا اصلا حرف سر درست یا غلط بودن موضوع حرف زدن در مورد فلان خبر و بسته شدن و اینها نیست. تجربت بیشتر بشه نسبت به این عملکرد های چریکی مدیران بیشتر آشنایی پیدا میکنی.

ضمنا به شدت شایان ذکر هست که مدیران میتونستن در یک اطلاعیه یا پیام شخصی یا هر راه دیگه ای دقیقا توجیه کنند که چه نوع اخباری میتونه خطرساز باشه! و این موضوع به تفصیل در پست ریگولوس توضیح داده شده!

امیدوارم بیش از این بحث به جاده خاکی نره!

ویرایش شده توسط آبرفورث دامبلدور در تاریخ ۱۳۹۰/۳/۲۹ ۱۴:۲۴:۵۵

seems it never ends... the magic of the wizards :)

پیام زده شده در: ۱۲:۲۰ یکشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۰

گلرت گریندل  والد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۰ یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۲:۴۵ سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵
از تو خوشم میاد.
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 298
آفلاین
نقل قول:
دقیقا پست گلرت راه فراری شد برای مدیران تا از زیر بحث و سهل انگاری های خودشون شونه خالی کنند!

نمی دونم که چرا اینطوری فکر می کنی.
به نظر من، باز تأکید می کنم، به نظر من در این مورد به خصوص عملکرد مدیران کاملاً درست و در راستای افکار عمومی اکثریت اعضای سایت بوده.

برای حل این مشکل میشه همین الان یه نظر سنجی بذارین با این مضمون:
ترجیح میدین سایت باز باشه و در مورد یه سری مسائل صحبت نشه یا سایت بسته بشه ولی آزادی بیان باشه.

من فکر می کنم بالای 80% اعضا به گزینه ی اول رأی میدن.

آبر جان، واقعاً به نظر تو درست بوده که یه مدت کوتاه بعد از باز شدن سایت (اونم با دلیل های الکی) یه خبر جنجالی راجع به یه روزنامه زده بشه؟ واقعاً به صلاح سایت جادوگران بوده؟

در مورد لغت استکباری هم، به نظر من چیز جدیدی نیست. کلاً مدیریت جادوگران به شدت استکباریه و به دور از دمکراسی. الان فقط علناً اعلام شده.

ویرایش شده توسط گلرت گریندل والد در تاریخ ۱۳۹۰/۳/۲۹ ۱۲:۲۴:۵۲

میون یه مشت مرگخوار/ زیر علامتی شوم
توی خ�

پیام زده شده در: ۱۲:۱۰ یکشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۰

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
و تازه الان همه با هم دوستیم سطح فعالیت در سایت بسیار بالا هست و ماهایی هم که اتراض میکنیم افرادی هستیم که خودمون فعالیت نمیکنیم و از بیرون وایسادیم و داد و هوار و لنگش کن و اینا! پس چی فکر کردی بلیز؟

نقل قول:
آبرفورث دامبلدور: به هر حال اون پست شما ممکنه راه فراری باشه برای کسانی که باید بیان و جواب بدن و از این نظر فکر میکنم باید جای دیگه ای مطرح میشد.

دقیقا پست گلرت راه فراری شد برای مدیران تا از زیر بحث و سهل انگاری های خودشون شونه خالی کنند!

و اینکه، ایول! بالاخره خوب بحث پشت پستای دیگران گم شد، از ین ویژگی خوشم میاد!

ویرایش شده توسط آنتونین دالاهوف در تاریخ ۱۳۹۰/۳/۲۹ ۱۹:۵۳:۲۴

پیام زده شده در: ۱۶:۲۶ شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۰

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
آفلاین
من آخر متوجه نتیجه بحث قبل نشدم ... یعنی الان نتیجه این شد که مدیران همه وظایف خوشونو به خوبی انجام میدن و همه مشکلات هم تقصیر اعضا هست و هیچ کدوم از اعتراضات هم وارد نبوده و همیشه هم حق با مدیران و اشتباه از اعضا بوده، مثلا رسیدگی نکردن آنتونین به بخش اخبار تقصیر ریگولوس بوده و و پاره ای از مشکلات تقصیر من و .... و الان هم رو مجموع هیچ مشکلی احساس نمیکنید و بحث رو تموم شده تلقی میکنید؟

پیام زده شده در: ۲۰:۲۹ جمعه ۲۷ خرداد ۱۳۹۰

دین توماس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۲ شنبه ۹ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۱۸ جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹
از هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 357
آفلاین
سلام و خسته نباشید...

من یه پیشنهاد دارم( یه انتقاد میشه در واقع...) و اون اینه که چون این دیگه آخرین فیلم هری پاتریه که برای همیشه اکران خواهد شد دست کم جادوگران به عنوان یه سایت پرسابقه حد اقل باید روز شمار اکران فیلم رو بذاره روی صفحه اول سایت.
یا یه فکری به حال قالب توی این روزای پایانی بکنه... واقعا مث اینکه جادوگران ،دستِ کم گرفته میشه با این اوصاف ... ( از طرف مدیراش دست کم گرفته میشه و اینکه ما یه جامعه بزرگیم...)

خلاصه این شد یه انتقاد که چرا هیچ برنامه ویژه ای توی این محل گردهمایی جادوگران و طرفداران هری پاتر نیست...

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۵۳ جمعه ۲۷ خرداد ۱۳۹۰

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
خب ما با ریگولوس صحبت کردیم. فکر میکنم یه مدت سرش شلوغه، وقتی برگشت سعی میکنیم تعامل بیشتری در بخش اخبار داشته باشیم که بنفع سایت باشه.

به آبرفورث دامبلدور:
گلرت به نکته خوبی اشاره کرد که گفت اصلا معلوم نیست بقیه با شما هم عقیده باشن و علاوه بر اون منم اینو خیلی استکباری!! و جدی اضافه کنم که همه سایتم موافق باشن هیچ تاثیری نداره! اینجا سایت مبارزه اجتماعی نیست! اینجا صرفا یه سایت هری پاتری و فرهنگیه. شما اگه به مبارزه مدنی علاقه داری خیلی سایتا و جاهای دیگه هم هست که میتونی بری. سایر دوستان مدیرم حواسشون هست ولی من از طرف خودم بگم که چه تو این تاپیک بعنوان ناظر و مدیر و چه بقیه جاهای سایت بعنوان گرداننده، هر مطلب سیاسی یا خلاف عرف جامعه ببینم باهاش برخورد میکنم! به دلایلی که قبلا بارها توضیح دادم.

پیام زده شده در: ۱۲:۵۰ جمعه ۲۷ خرداد ۱۳۹۰

گلرت گریندل  والد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۰ یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۲:۴۵ سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۵
از تو خوشم میاد.
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 298
آفلاین
با عرض معذرت از اینکه پا برهنه می پرم وسط صحبتاتون.
یه نکته ی کوچیک دیدم می خواستم یه صحبتی بکنم. ( از هیچ کس هم نمی خوام دفاع کنم.)

نقل قول:
چرا انقدر باید محافظه کاری کنیم؟ بالاخره یه مبارزه مدنی وجود داره و همه ما کم و زیاد در اون دخیل هستیم! و این خیلی باید باعث خوشحالی باشه که اصلا همه اعضا این ذهنیت پویا رو نسبت به مسائل مختلف که میتونه در همین سایت منعکس بشه پیدا کنند! خیلی سایت ها شدن با دامنه های جدید یا حتی به همون صورت به حیات خودشون ادامه دادند( قبول دارم ممکنه در مورد جادوگران قدری وضعیت متفاوت باشه) اما کلیت ماجرا ارزش اینو نداره که با وجود اینهمه محدودیت و بدبختی اینجا هم نتونیم حرف بزنیم!

آبر جان اینجا را به نظر من اشتباه کردی. ممکنه خیلی از افراد این سایت توی اون مبارزه ی مدنی شرکت نداشته باشند. ممکنه حتی طرف مخالف باشند. با توجه به این که سایت به همه ی کاربرا تعلق داره باید نظر همه در نظر گرفته بشه. شما فرض کن که من طرفدار جبهه ی مخالف شما باشم.(البته فرض محال) الان اگه برای یه سری مسائل سایت بسته بشه و مطمئناً با بسته شدنش فعالیتش هم کاملاً متوقف می شه( همونطوری که تابستون پیش شد) به خاطر کارای یه عده ی معدود(دارم مثال می زنما...) بقیه هم نمی تونن از سایت استفاده کنند. پس حقشون ضایع شده.

دوباره هم پوزش می خوام که وسط بحثتون اومدم.

میون یه مشت مرگخوار/ زیر علامتی شوم
توی خ�

پیام زده شده در: ۱۲:۳۷ جمعه ۲۷ خرداد ۱۳۹۰

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
دقیقا چکیده مطلب حرف بلیزه!
طرح خوب اگر بد اجرا بشه نه تنها بی فایده که مضر هم هست!

من در مورد پست طولانی آنتونین یه چیزیو متوجه نشدم، الان مشکلی حل شد؟ توضیحاتی که داده شد هیچکدوم توجیهی برای کم کاری مدیران( تیم مدیریت نه شخص) نیست!

الان هم آنتونین خودش اومده جواب میده، که البته خوب کرد اومد و جای تشکر داره اما فقط اون تنها نیست در این جریان! کلیه مدیران به شدت مسوول هستن( به غیر از لینی که تازه اومده)

شما هر ایرادی به ریگولوس بلیز بنده یا هر کس دیگه ای وارد کنید، ذره ای توجیه برای سهل انگاری شما در امور سایت نیست!
ریگولوس اصلا اون بدترین چیزیکه تو میخوای فکر کنی() ،اوکی مخالفت شد، یکی دیگه رو پیدا کنید! قطعا این وظیفه اعضا نیست که به شما پیشنهاد بدن اینو مدیر کنید اونو مدیر کنید!

و یک نظر شخصی :

نقل قول:
این ها علیرغم اینه که من قبلا مفصل براتون توضیح دادم بودم مسائلی که باعث ایجاد مشکل برای سایت میشه رو مطرح نکنید. ولی شما اصلا دلتون نمیسوزه و فکر نمیکنید که اگه ایندفعه سایت بسته شه ممکنه هیچ وقت باز نشه و برای خود شخصی هم که این مطالبو نوشته مشکل پیش بیاد. من همینجا تو گفتگو با مدیرا گفتم چندین بار که اوندفعه یکی از مواردی که مطرح کردن فقط یه نظر تو یکی از خبرای قدیمی از یه عضو تازه وارد سایت بود!! و اینکه به تک تک عکسای اما واتسونم اشکال وارد کردند.

چرا انقدر باید محافظه کاری کنیم؟ بالاخره یه مبارزه مدنی وجود داره و همه ما کم و زیاد در اون دخیل هستیم! و این خیلی باید باعث خوشحالی باشه که اصلا همه اعضا این ذهنیت پویا رو نسبت به مسائل مختلف که میتونه در همین سایت منعکس بشه پیدا کنند!
خیلی سایت ها شدن با دامنه های جدید یا حتی به همون صورت به حیات خودشون ادامه دادند( قبول دارم ممکنه در مورد جادوگران قدری وضعیت متفاوت باشه) اما کلیت ماجرا ارزش اینو نداره که با وجود اینهمه محدودیت و بدبختی اینجا هم نتونیم حرف بزنیم!

ویرایش شده توسط آبرفورث دامبلدور در تاریخ ۱۳۹۰/۳/۲۷ ۱۲:۳۹:۰۳

پیام زده شده در: ۱:۱۰ جمعه ۲۷ خرداد ۱۳۹۰

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
من همون موقع هم گفتم که داشتن یه هری پاتر فعال تغییر خاصی ایجاد نمیکنه ولی بلیز زابینی قضیه رو خیلی پر و بال دادن و اصرار داشتن رو این موضوع، پس گفتیم اجراش کنیم تا خودتون به حرف من برسید.

مزاح میفرمایید... اگر نگاهی به سِمت های من بندازید میبینید که من هیچ مسئولیتی در سایت ندارم، در حالی که شما هم مدیر هستید، هم بر پیشنهادات نظارت دارید، و همونجور که خودتون بارها گفتید دائما در مورد پیشنهاداتمون با کادر مدیریت مشورت میکنید، تصمیم میگیرید و درنهایت اجرا میکنید. بنابراین اشتباه نکنید هیچ جای دنیا کسی رو بخاطر پیشنهاد دادن مقصر نمیدونن و شما و کادر مدیریت مسئول هر طرحی هستید که در سایت به اجرا در می آید. اگر فکر میکردید اتفاق خاصی نمی افته میتونستید اجراش نکنید.
خدایی این همه میگفتید مشورت مشورت، مشورتتون اینجوری بود؟ :دی

ضمن اینکه شما اصلا به مضمون اصلی صحبت های آبرفورث توجه نکردید و طبق معمول به حاشیه پرداختید... اگر اشتباه نکنم منظورش این بود که شما طرح ها رو شتاب زده و عجولانه و بدون اینکه روش کار کنید انجام میدید که اگر منظورش این بود منم کاملا باهاش موافقم. طرح و ایده دادن مهمه اما مهم تر از اون نحوه اجرای اون طرحه ... بهترین طرح ها هم اگر بدرستی پیاده نشن میتونن خیلی راحت از بین برن بدون اینکه سودی به حالمون داشته باشن ... من خودم همون موقع هم به نحوه واگذاری شخصیت هری پاتر نقد داشتم منتها به دلایلی احساس کردم که بهتره چیزی نگم.

نقل قول:
_ این خبری که فرستادید الانم هنوز صحت و سقمش کامل مشخص نیست و اصلا مشخص نیست که این سورپرایز ارزش اینقد سر و صدارو داشته یا نه. حالا شما فرض کن من به جای ساعت 3 صبح همون دوازده ظهر امروز که اومدم تایید میکردم خبرو، چه اتفاق خاصی میفتاد؟

والا در عصر ارتباطات رسانه ها سعی میکنند خبرهای دسته اول رو هرچه سریع تر و با کیفیت بالاتر نسبت به سایر رسانه های رقیب پوشش بدند و هر تغییر و هر خبر جدیدی رو سریعا منعکس کنند تا از این طریق بیننده های بیشتری رو به سمت خودشون جذب کنند ... حالا اگر شما معتقدید که 3 صبح با 12 بعد از ظهر فرق چندانی نداره که من دیگه عاجزم ......

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.