هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: كلاس ماگل شناسي
پیام زده شده در: ۲۱:۴۳ شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۲

آیلین پرنس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۱:۳۵ پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 633
آفلاین
1) نظرتان در مورد ازدواج ماگل ها و جادوگر ها چيست؟ توضيح داخل درس را حتما بخوانيد و علاوه بر آن مي توانيد نظر خودتان را هم بگوييد يعني نظر دالاهوف را نقد كنيد يا تاييد كنيد و دليل تاييدتان را بنويسيد و يا تكميل كنيد. (۱۰ نمره)
درسته کلاس شما یه کلاس روشنفکرانه است پروفسور اما جسارتا باید بگم از نظر من چنین ازدواجی حکم آوادا داره. یعنی اگه جادوگری رفت طرف ماگلی هردو رو باید کشت و بدنشونو پر کاه کرد و سردر کوچه ی دیاگون آویزون کرد. ازدواج پیوند بین دو انسانه!مشنگ ها رو نمیشه در این دسته قرار داد! اونا یه چیز تو مایه ی جنهای خونگین و باید در خدمت جادوگران باشن. آیا تا به حال دیده شده که ارباب با برده اش ازدواج کنه؟!!

۲) دالاهوف با چه اصواتي در كلاس خميازه ميكشيد؟ سه مورد ذكر كنيد. (3 نمره)
شرمنده ام پروفسور چون با دافنه داشتیم جدیدترین ورد سیاهی که ساختیمو رو بغلیمون امتحان می کردیم متوجه نشدم

۳) جاهاي خالي را با عبارات مناسب پر كنيد.
_ شماره حساب گرينگوتز پرفسور دالاهوف ............. است. (۵ نمره)
در دست بررسی است.

_ دانش آموزاني كه با شنيدن عبارت ازدواج ماگل و جادوگر لب هايشان را گاز گرفتند ........... هستند. (۵ نمره)
از تبعات چنین جنایتی به خوبی آگاه هستند.

_ دانش آموزاني كه موافق ازدواج ماگل و جادوگر بودند .......... هستند. (۵ نمره)
مستحق گذراندن یک روز اردوی تفریحی در دژ مرگ با حق استفاده ی اجباری از آخرین متدهای شکنجه هستند(در پایان مدت اردو اگر چیزی ازشون باقی موند به خانواده هاشون تحویل داده میشه)

۴) اگر عاشق بشويد.. با يك ماگل ازدواج ميكنيد؟ فقط بله يا خير. ( ۲ نمره)
هرگز، عمرا به هیچ وجه، ابدا. تو همون مایه های نه بود.
پ.ن:استاد نمی دونم چرا احساسم داره میگه شما دارید به من طعنه می زنید.

۵) نام ماگل ها و جادوگرهايي كه در كتاب هاي هري پاتر با يكديگر ازدواج كرده اند را بنويسيد.
کیا؟ من که چنین کسایی رو یادم نمیاد

پ.ن: جناب وزیر. لطفا بعد از کلاس بایستید. یه کار کوچیکی باهاتون دارم.

ویرایش شده توسط آیلین پرنس در تاریخ ۱۳۹۲/۴/۲۹ ۲۱:۵۰:۴۴

پیام زده شده در: ۲۱:۳۹ شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۲

الفیاس دوج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۲۱ یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲۰:۴۰ شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 13
آفلاین
1)بنظر شما چرا در بازی های کامپیوتری مشنگی شخصیت های اول همیشه تحت شرایط سخت هستند؟ این روند چه پیامی را به ما میدهد؟ ( 10 نمره)
- اکثرا در بازی های خارجی اینطوریه و این برای اینه که بچه های داخل یک کشور را تحت فشار قرار بدهند و روی روحیه ی اون اثر بگذارند.

2) بازی های کامپیوتری یکی از تفریحات به ظاهر سالم مشنگ ها است. (5 نمره)
- این سواله؟؟؟

3) بازی های کامپیوتری مشنگی چه تاثیری را ممکن است در زندگی مشنگ ها بگذارد؟ ( 10 نمره)
- بستگی به نوع بازی داره.اغلب بازی ها اکشن هستند و روی روحیه ی آن ها تاثیر منفی و خشنی میگذارند.

4) چرا دالاهوف در ابتدای اولین جلسه کلاس با لگد اومد تو در؟ (5 نمره)
- چون مدت هاست که دارد روی بازی های مشنگی اکشن تحقیق میکند و این رویش اثر گذاشته است.

5) آیا بازی های کامپیوتری مشنگی انجام میدهید؟ به چه سبکی علاقه دارید؟ نام ببرید و اگر توضیحی دارید میتوانید بدهید. ( سوال اختیاری - نمره اضافی)
- بازی میکنم ولی بازی های جادویی را بیشتر دوست دارم.بیشتر هم بازی های اکشن میکنم چون بقیه اش اصلا حال نمیده.

چوبدستی یاس کبود/بدبختی و فقر و رکود

پیام زده شده در: ۲۱:۰۹ شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۲

دافنه گرینگراسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۱ پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۲:۵۴ چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1174
آفلاین
۱) نظرتان در مورد ازدواج ماگل ها و جادوگر ها چيست؟ توضيح داخل درس را حتما بخوانيد و علاوه بر آن مي توانيد نظر خودتان را هم بگوييد؛ يعني نظر دالاهوف را نقد كنيد يا تاييد كنيد و دليل تاييدتان را بنويسيد و يا تكميل كنيد. (۱۰ نمره)

اگه بخوا ـم خولاصه بگم؛ باید اعلام بدارم که نظر من منفی هست در این مورد!

البته در مورد جادوگر ها، خب، وقتی هیچ ساحره ای به اون ها جواب مثبت نمی ده؛ مجبورن برن با همون ماگل ها باشن دیگه. بیچاره ها چاره ـی دیگه ای ندارن.

مثلا همین لی جردن سوسک دوست: حتی یک ماگل هم به ـش جواب مثبت نداد و الان داره با همسر و خواهر زن ـهاش زندگی می کنه!

اما ساحره ها، اون ها هیچ دلیلی ندارن با وجود این همه جادوگر دور و بر ـشون برن با یک "ماگل" بی سر وپا ازدواج کنن!

دلیل اول:اوشون خسته تشریف داشتن. چرا این قدر حرف پشت ـش در می آرین؟:vay:
دلیل دوم: اوستاد از این که دید که دافنه در سر کلاس اوشون تشریف داشته، دوچار ذوق و شوق غیر قابل وصفی شده بودن و برای این که نشون ندن؛ خمیازه می کشیدن!
دلیل سوم: پروف دالی دارای یک بیماری هستن که اگه داخل اول کلاس ـشون یک کاری نکن ـن که نتون ـن از ـش سوال در بیار ـن، شب ـشون سبح نمی شه و به فنا می رن. برای همین باید یک کاری می کردن!

-شماره حساب گرينگوتز پرفسور دالاهوف _____ است. (۵ نمره)

ستاره، 144 مربع! اهم... نه خیر اوستاد! مطمئن نیستم. ممکنه مربع 144 ستاره باشه!
دوستان از پشت اوتاق فرمان اشاره می کنن که شوماره حساب شوما، @#$%^&*() می باشد با یک علامت تعجب جلو ـیش!

- دانش آموزاني كه با شنيدن عبارت ازدواج ماگل و جادوگر لب هايشان را گاز گرفتند خفنز هستند. (۵ نمره)

خفنز! البته برای همه نمی توان این گزینه رو در نظر گرفت. اما از اون جایی که من خود ـم جزو ـشون بودم و احتمالا هم فکر ها کنار هم می شین ـن؛ حتما من با بقیه اون ها برخورد داشتم و هم نشینی با هم نشینان خفنز مثل دافنه، همه را خفن می کند!

- دانش آموزاني كه موافق ازدواج ماگل و جادوگر بودند
موافق ازدواج ماگل ها و جادوگرانهستند. (۵ نمره)

تحقیقات من در این موضوع نشان داده که همه اون ها موافق این وصلت هستند و هیچ شکی در مورد درستی جواب من نیست!

خیر (اوستاد، حتی نمی تونیم نقطه بذاریم؟ ارباب دعوا ـمون می کنه!)

۵) نام ماگل ها و جادوگرهايي كه در كتاب هاي هري پاتر با يكديگر ازدواج كرده اند را بنويسيد.(تحقيق - نمره اضافي - با اين توضيح كه اگر دانش آموزي وقت ميگذارد و جواب را به دست مي آورد و علاقه ندارد بقيه از روي او كپي كنند ميتواند جوابش را در پيام شخصي براي من بفرستد و حتما در پستش هم يادآوري كند.)

مروپ و تام ریدل
آیلین و توبی اسنیپ
آندرو و تد تانکس
مری و رج کترمول
...

نقل قول:
حساب دار گرامی، دافنه گرین گرس:

با سلام و خسته نباشید؛

مقدار 30 کیلو گالیون(!) به حساب آقای آنتونی دراگونی واریز شد.

مانده حساب: بی نهایت- هشت افقی(!)
سند شده: 30 هزار گالیون

دیدین اوستاد؟ یک هزار گالیون برای هر نمره!

ویرایش شده توسط دافنه گرینگراس در تاریخ ۱۳۹۲/۴/۲۹ ۲۲:۲۳:۴۳
ویرایش شده توسط دافنه گرینگراس در تاریخ ۱۳۹۲/۴/۲۹ ۲۲:۲۸:۳۰

تنها گیاهِ سیاهِ فتوسنتز کننده ی بدون ریشه ی گرد، با ترشح مواد گازی سیاه از واکوئلش. چرا ایمان نمی آورید؟

پیام زده شده در: ۱۸:۰۹ شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۲

دابی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۴ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۷:۱۰ یکشنبه ۲۶ شهریور ۱۴۰۲
از دوستان جانی مشکل توان بریدن!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
پیام: 152
آفلاین
1)بنظر شما چرا در بازی های کامپیوتری مشنگی شخصیت های اول همیشه تحت شرایط سخت هستند؟ این روند چه پیامی را به ما میدهد؟ ( 10 نمره)
این مطلب نشون میده مشنگ ها دوست دارن همیشه تحت شرایط سخت باشن ، خودشون رو به چالش بکشن و قهرمان و شجاع بشن! اونا از رو به رو شدن با موقعیت های دشوار و حل اون ها لذت می برن اما فقط تو دنیای بازی ها!
تحقیقات جادوگر ها برروی مشنگ ها ثابت کرده مشنگ ها تنبل نیستن، فقط یکمی حال ندارن! اونا ترجیح می دن جای شخصیت اول بازی شون به جنگ برن تا در واقعیت! پیامی که در می یابیم اینه که باطن اونها به تحت فشار بودن و پیروز شدن گرایش داره. اما خوب جسمشون حال نداره!

2) بازی های کامپیوتری یکی از تفریحات به ظاهر سالم مشنگ ها است. (5 نمره)

3) بازی های کامپیوتری مشنگی چه تاثیری را ممکن است در زندگی مشنگ ها بگذارد؟ ( 10 نمره)
این بازی ها بسته به سبکشان می تواند تاثیرات مخرب و یا سازنده ای بر زندگی مشنگ ها بگذارند.
بازی های جنگی و کشتی کچ (:vay:) ممکن است باعث تقویت تفکر استراتژیکی مشنگ ها شود، اما خشونت مشنگ ها به خصوص بچه مشنگ ها را بالا برده و ممکن است باعث بروز رفتار های نابهنجار در آن ها شود!از جمله لگدپرانی، کتک کاری و کشت و کشتار اعضای خانواده و دوستان.
مشنگ ها بازی های کامپیوتری آنلاین هم دارند. یکی از این بازی ها به ظاهر کودکانه که شما در آن صاحب یک دهکده هستید و با ساختن سرباز به دهکده های مجاور حمله میکنید و آن ها را غارت می کنید و دهکده ی خود را پیشرفته تر می سازید. این بازی تجاوز به حقوق دیگران برای پیشرفت را به کودکان و نوجوانان آن ها یاد میدهد.
بازی های دیگری همانند سیمز، مشنگ ها را با طراحی و معماری آشنا کرده و زندگی هدفمند و پیشرفت اقتصادی با کار و تلاش را آموزش می دهد و کلا خیلی خوب است!:pretty:

چون پروفسور چند ماهی است که از خورد و خوراکش زده و تنها بر روی بازی های مشنگی تحقیق می کند، به شدت تحت تاثیر این سری بازی های مخرب قرار گرفته و شدیدا توصیه می شود بازی فعلی خود را تغییر دهد!

5) آیا بازی های کامپیوتری مشنگی انجام میدهید؟ به چه سبکی علاقه دارید؟ نام ببرید و اگر توضیحی دارید میتوانید بدهید. ( سوال اختیاری - نمره اضافی)
تنها بازی مورد علاقه ی دابی سیمز است! سیمز بهترین بازی است و خیلی خوب است و دابی خیلی سیمز دوست داره! دابی در این بازی به مردم کمک می کنه، برای اون ها غذا می پزه، خونه رو تمیز می کنه و حقوق می گیره! دابی در اون بازی هم جن خونگی آزاده و هر کار دوست داره می تونه بکنه! دابی به طراحی و دیزاین خونه هم خیلی علاقه داره و این ها به درک تجسمی دابی کمک می کنن قربان!:pretty:

----------------
دابی حقوقش رو جمع کرد و کمك هاي مردمي رو با استفاده از شبكه تبادل اطلاعات بين جادوگری ( شتاج!) به حسابتون واریز کرد قربان!

پیام زده شده در: ۱۳:۴۳ شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۰۲:۳۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 812
آفلاین
۱) نظرتان در مورد ازدواج ماگل ها و جادوگر ها چيست؟ توضيح داخل درس را حتما بخوانيد و علاوه بر آن مي توانيد نظر خودتان را هم بگوييد يعني نظر دالاهوف را نقد كنيد يا تاييد كنيد و دليل تاييدتان را بنويسيد و يا تكميل كنيد. (۱۰ نمره)

نظر بنده در مورد اینگونه ازدواج های نامیمون و نامبارک در مرحله ی دوم قرار دارد و در مرحله ی اول نظر اینجانب در مورد ماگل ها مهم تر است.
بنده از ماگل ها متنفرم و معتقدم هیچ ماگلی حق حیات ندارد و نباید بی خودی اکسیژن موجود را مصرف کرده و کار درختان زحمتکش را دوبرابر کند.

نظر چاخانوف را هم برخلاف میلمان خواندیم و عرض می کنیم نظرش هم مثل خودش و مشاوره اش به درد لای جرز می خورد و یکمی که سر من خلوت شود به کراب می گویم چارتا دیوانه ساز پست کند برایت همچین آبدار ماچت کنند که!

سوال می پرسی از بچه چرا نمی گذاری جواب بدهم؟ ها؟!

این دوماد ماگل ما تقریبا یکیست لنگه ی تو و فقط در بعضی موارد از هم بدترید.
ولی کی گفته این وصلت ناخوشایند بوده؟! از لج تو هم که شده خیلی هم میمون و مبارک است و حاصل این وصلت میلاد ارباب قدرقدرت قوی شوکت بی نهایت پر ابهت می باشد که جامعه ی جادویی را به سوی قهقرای... ببخشید... قله های سعادت و پیشرفت رهنمون است و چشت درآد!

بنده حواسم به اصواتی که شما در هنگام خمیازه کشیدن از خود در می کردید نبود، بلکه حواسم به اصواتی بود که در جواب خمیازه ی شما از جای جای کلاس در می شد:

1. ببند مرتیکه چاخانوف!
2. قیافشو! اژدها دهن دره می کند!
3. گلابی!

_ شماره حساب گرينگوتز پرفسور دالاهوف ( خالی و چاخانوف یک کارتن خواب بی سرپناه است که مخ جد بزرگ را زده و تدریس هاگوارتز را گرفته که جایی برای خواب و غذایی برای خوردن داشته باشد و فعلا تا آخر ترم از بابت جا و غذا خیالش راحت ) است. (۵ نمره)

_ دانش آموزاني كه با شنيدن عبارت ازدواج ماگل و جادوگر لب هايشان را گاز گرفتند ( به زودی راپورت این رسوایی را به ارباب می دهند و یک آشی برای چاخانوف شیفته ی عشق و ازدواج و ماگل می پزند که یکی دو وجب روغن رویش است و چاخانوف باید پس از اتمام ترم هاگوارتز، شب ها را در اتاق تسترال ها بخوابد چون همه ی دانش آموزان مذکور ) مرگخوار هستند. (۵ نمره)

_ دانش آموزاني كه موافق ازدواج ماگل و جادوگر بودند ( همه شان چاخانوف ) هستند. (۵ نمره)

مگر چاخانوفم؟! خیر!

۵) نام ماگل ها و جادوگرهايي كه در كتاب هاي هري پاتر با يكديگر ازدواج كرده اند را بنويسيد.(تحقيق - نمره اضافي - با اين توضيح كه اگر دانش آموزي وقت ميگذارد و جواب را به دست مي آورد و علاقه ندارد بقيه از روي او كپي كنند ميتواند جوابش را در پيام شخصي براي من بفرستد و حتما در پستش هم يادآوري كند.)

ننه بابای افراد زیر ماگل و جادوگر بوده اند که با نیم نگاهی به لیست این افراد نتیجه می گیریم اینگونه ازدواج ها چقدر می تواند روی سلامت بچه تاثیر سوء بگذارد. لیست افراد دچار سندروم آپ:

دامبل - کله زخمی - کله چرب - خاندان کله قرمزها - آنتوان چاخانوف - لوپین گرگینه - مینروا زن دامبل - هوریس سیبیل - چشم باباقوری - کاکاسیا شکلبوت و...

هورکراکس را به خاطر بسپار؛ ولدمورت مردنیست!

پیام زده شده در: ۱۳:۲۵ شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۲

محفل ققنوس

جیمز سیریوس پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۵۰ جمعه ۱۳ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۱:۳۷ یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶
از طلا گشتن پشیمان گشته ایم، مرحمت فرموده ما را مس کنید.
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 1531
آفلاین
بنظر شما چرا در بازی های کامپیوتری مشنگی شخصیت های اول همیشه تحت شرایط سخت هستند؟ این روند چه پیامی را به ما میدهد؟

آقا اجازه همیشه همینه که شما میگین. اینا که اومدن گفتن همیشه اینطوری نیست گیمر نیستن آقا! شخصیت اول همیشه تحت شرایط سخته! هر لحظه ممکنه جونش در بره، هر آن ممکنه خشابش تموم شه و مهمات پیدا نکنه. بلاست که نازل میشه بر سر شخصیت اول. هر لحظه ممکنه سیوش بپره. آقا اجازه هر بار که کامپیوتر روشن میشه ممکنه برق بره و شما کلی آدم کشته باشید و سیو نکرده باشید و بدبخت شید.
دلیلشم اینه که ملت مشنگو از بچگی برای بزرگی آماده کنن آقا.
پیام اخلاقیشم اینه که زندگی سخته. مرد بار بیاین، مـــــــرد!!

بازی های کامپیوتری یکی از بهونه های خوشبختی مشنگ ها است.

بازی های کامپیوتری مشنگی چه تاثیری را ممکن است در زندگی مشنگ ها بگذارد؟

عـــــــــــه! به من چه! اونا مشنگن ما جادوگریم، بذاریم مشکلاتشونو خودشون حل کنن! مگه اینجا کلاس مشنگ شناسیه که هی مشنگ مشنگ می کنی؟ حوصله مون سر رفت بابا! چی؟ نمیشنوم چی میگی! مشنگ جماعت مشنگن دیگه! اسمشون روشه! همه چی روشون تاثیر میذاره! چی؟ ها؟ اینجا کلاس مشنگ شناسیه؟ کلاس مشنگ.. اوه!

میدونی کجید جان؟ مشنگا اصولا موجودات جو گیری ان. تو بازی هاشون آدم میکشن، بعد کلت باباشونو ورمیدارن میرن تو مدرسه هم آدم میکشن. حالا باباشون چرا کلت داره؟ چون پلیسه؟ نخیر! چون باباشون که الان ه مشنگ بالغه قبلا بچه مشنگ بوده و بازی کامپیوتری کرده و جوگیر شده کلت خریده گذاشته تو خونه ش.

پانیشر بازی می کنن و سر ملت رو تو بازی تو توالت می کنن و به خورد مار بوا میدن و نارنجک می ترکونن تو دهن طرف که پس فردا میان اونجا ملتو می کشن جیگرشونو به دندون میکشن دیه
مشنگای وحشی بی تمدن

چرا دالاهوف در ابتدای اولین جلسه کلاس با لگد اومد تو در؟

آنتونین دالاهوف قبل از اینکه وارد کلاس شه داشت تو دفتر اساتید بازی هری پاتر {حالا هر کدومش!} می کرد و متوجه شده بود که تو این بازی هیچ کدوم از درای باحال و مشکوک کلاسای بازی باز نمیشن و همشون دکورن. اینه که اصاب مصاب نداشت، تا در یه کلاس دید جوگیر شد با لگد اومد تو!

آیا بازی های کامپیوتری مشنگی انجام میدهید؟ به چه سبکی علاقه دارید؟ نام ببرید و اگر توضیحی دارید میتوانید بدهید. ( سوال اختیاری - نمره اضافی)

آقا ما قبل کنکور بازی می کردیم. استراتژیک بازی می کردیم، اول شخص هم بازی می کردیم، سوم شخصم بازی می کردیم.

prototype بازی می کردیم، Age of Empires و warcraft بازی می کردیم آقا COD هارم بازی می کردیم و بعد از کنکور فعلا بازی نکردیم ولی آقا دعا کنین کامپیوتر بابامون درست نشه جاش لپ تاپ مارو ورداره ما بریم یه لپ تاپ نو خدای گیم بخریم و هی گیم های پیشنهادی شما رو نصب کنیم بازی کنیم!

پیام زده شده در: ۱۲:۵۹ شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۲

رون ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۳ جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۳:۲۶ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۴
از اسمون داره میاد یه دسته حوری!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 305
آفلاین
۱) نظرتان در مورد ازدواج ماگل ها و جادوگر ها چيست؟ توضيح داخل درس را حتما بخوانيد و علاوه بر آن مي توانيد نظر خودتان را هم بگوييد يعني نظر دالاهوف را نقد كنيد يا تاييد كنيد و دليل تاييدتان را بنويسيد و يا تكميل كنيد. (۱۰ نمره)

از دیدگاه بنده و سایر علمای ویزلی ازدواج با یک ماگل کاری بس شایسته و نیکوست. در کار خیر حاجت هیچ استخاره روا نیست. مگه این ماگلا ی بد بخت چشونه که هی میزنید تو سرشون؟ وسایلی ساختند که به فکر هیچ کدوم از ما نمیرسه. مثلا تو جام جهانی کوییدیچ حمل و نقل مشکل بزرگی بود ولی با هواپیما خیلی راحت 200تا جادوگر میتونن رفت و امد کنند. یا مثلا ماگلا به این خوش تیپی هستند. چرا نباید باهاشون ازدواج کرد؟ حتی من یادمه بابام چند بار به ما گفت که از اولش دوست داشته با یه ماگل ازدواج کنه!

هیییییییییییم-هاااااااااام-هوووووووووم

۳) جاهاي خالي را با عبارات مناسب پر كنيد. چشم!
_ شماره حساب گرينگوتز پرفسور دالاهوف !@#$%^&*() است. (۵ نمره)
_ دانش آموزاني كه با شنيدن عبارت ازدواج ماگل و جادوگر لب هايشان را گاز گرفتند یه مش بی فرهنگ کوته فکر سیا سوخته هستند. (۵ نمره)
_ دانش آموزاني كه موافق ازدواج ماگل و جادوگر بودند زاهدانی بس معرفت دار و نیکو سرشت هستند. (۵ نمره)

با کله میرم خاستگاری. اصن هرمیون رو باسه یه رگ مشنگیش گرفتم

توی پیام شخصی میدم بهتون استاد.
استاد کلاس شما خیلی خوبه!

ویرایش شده توسط رون ویزلی در تاریخ ۱۳۹۲/۴/۳۰ ۰:۳۲:۲۵

شیفته یا تشنه؟

مسئله این است!

پیام زده شده در: ۱۲:۰۴ شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۲

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
قبل از تدريس جلسه دوم كلاس دو موضوع را يادآوري كنم:

۱) تا ساعت "59:'23:59 فردا كه به تاريخ مشنگ ها ميشه 30 ام تير 1392 فرصت داريد تكاليف جلسه قبلي را بفرستيد و بعد از آن تاريخ نمره ها و جواب هاي صحيح اعلام مي شود.

۲) به امضاي پرفسور دالاهوف دقت كنيد! به شماره حساب گرينگوتز دقت كنيد و به رابطه مستقيم نمره و دو مورد ذكر شده بيشتر دقت كنيد.

جلسه دوم كلاس ماگل شناسي

از مقدمه چيني و فضا سازي و نحوه ورود بنده به كلاس كه بگذريم عرض كنم خدمتتون كه:

_ هاااااااااااااااااااااام () ... اوووووم بله عارضم خدمتتون كه هوووووووم () ... بله داشتم ميگفتم كه... هندوانه! ببند نيشتو! اسمت چيه دانش آموز؟
_ آقا اجازه؟
_ بنال!
_ مورفين گانت!
_ چرا ميخندي؟
_
_ گوجه ميشي واسه من؟ امشب مياي دفتر من تنبيه ميشي! نه به جاي دفتر من ميري دفتر بازرس عالي رتبه پرسي ويزلي تنبيه ميشي!

رشته كلام از دستم در رفت! كجا بوديم؟ آهان داشتم ميگفتم كه هيييييييييييم () ... بعد از تنوعي كه از ابتدا به ساكن شروع تدريس جلسات اين كلاس داشتيم و از همون اول به موضوعي پرداختيم كه مظلوم واقع شده بود يعني بازي هاي مشنگي.. حالا به سراغ موضوعي ديگر در باب ماگل شناسي ميرويم و آن ازدواج يك ماگل با يك جادوگر است..

ویلبرت اسلینکرد..رز ویزلی..آندرومدا بلک..فلور دلاکور..آیلین پرنس..اما دابز..بارتي كراوچ..مورفين..دافنه گرينگراس و هوگو ويزلي همگي با هم زبان هايشان را گاز گرفتند!

دالاهوف: مرگ! من خودمم مرگخوارم! ولي ما در اين كلاس روشنفكريم! بفهمم يك كلمه از اين كلاس به بيرون درز كرده از شصت پا ميگيرم فرو ميكنم تو تخم چشمتون!
بعدشم من دليل موجه دارم. تو هاگ روح دامبل ول ميگرده. هر آن ممكنه تو جلد آدم بره!

ویلبرت اسلینکرد..رز ویزلی. و ..:

دالاهوف: خب ميگفتم كه موضوع اين جلسه ما هيوووووووووم () .. ازدواج يك عدد ماگل با يك جادوگر است! نميخوام فقط من نظرمو بگم ميخوام با هم پيش بريم. اول بگيد ببينيم كيا موافق اينجور ازدواج ها هستند؟

ارني مك ميلان..نارنجي بسته شده..چارلي ويزلي..رون ويزلي.. الستور مودي..الادورا بلك..بانوي چاق شبيه هرميون گرنجر..گودريك گريفندور و استرجس پادمور سفيد آواتار سياه... دست هايشان را به نشانه موافقت بالا بردند و بقيه سكوت كردند.

دالاهوف: خب حالا تو پسر.. هوي با توام .. با تو كه داري نخ تو گوش بغل دستيت ميكني! با تو كه انگار هوس كردي به جز دفتر پرسي دفتر تام ريدل هم بري! پاشو ببينم!

مورفين: آقا اجازه؟

دالاهوف: آقا باباته! مارووولو! اسم باباتم حتي شبيه مواد مخدر توليد مشنگ هاست. يادم باشه يه جلسه در اين مورد حتما تدريس كنم.. من پرفسورم! بچه بگو ببينم تو كه خواهرت با يه مشنگ ازدواج كرده نظرت چيه؟

مورفين: آقا اجازه؟

دالاهوف: نميخوام! نميخوام! ببند اصلا! خودم ميگم... اوووم ببينيد بچه ها.. تجربه ازدواج خواهر مورفين يا مادر لرد ولدمورت با يك ماگل تجربه ناخوشايندي بوده ولي ما نبايد اين را به همه ماگل ها و جادوگر ها نسبت بدهيم و يك نظريه جهان شمول صادر كنيم كه پس مشنگ ها و جادوگرها اصلا نميتوانند با هم ازدواج كنند و همه ماگل ها موجودات بدي هستند.

.. نه اينطور نيست. همه شان سو استفاده گر نيستند. مادر و پدر هرميون گرنجر خون ... اممم ... بله مادر و پدر او را ببينيد كه با اينكه مشنگ بودند چقدر خوب دركش كردند و با جادوگري كنار آمدند. بين مشنگ ها هم انسان هاي خوب پيدا مي شود و برفرض كه نود و نه درصد آن ها هم بد باشند. هميشه در طبيعت استثنا هم وجود دارد! پس ذهنيت منفي نسبت به اين قضيه نداشته باشيد.

ديگه براي اين جلسه كافيه. مخشاتونو يادداشت كنيد پا شيد بريد خونتون.

فرت

تكاليف

_ شماره حساب گرينگوتز پرفسور دالاهوف ............. است. (۵ نمره)
_ دانش آموزاني كه با شنيدن عبارت ازدواج ماگل و جادوگر لب هايشان را گاز گرفتند ........... هستند. (۵ نمره)
_ دانش آموزاني كه موافق ازدواج ماگل و جادوگر بودند .......... هستند. (۵ نمره)

پیام زده شده در: ۷:۴۷ جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۲

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
1) بنظر شما چرا در بازی های کامپیوتری مشنگی شخصیت های اول همیشه تحت شرایط سخت هستند؟ این روند چه پیامی را به ما میدهد؟ ( 10 نمره)

یک نقد کامل برای شما ارائه میکنم استاد .
همیشه بازیکن های مشنگی در نقش های اول بازی ظاهر میشن حتی اگر یک بازی ای امکان انتخاب چندین شخصیت مختلف رو داشته باشه ملت ماگلی شخصیت اول بازی رو انتخاب میکنن تا بتونن شبیه سازی های اون شخصیت رو در ذهنشون انجام بدن! وقتی که شخصیت اول و اصلی بازی انتخاب میشه این پیام به مغز مخاطب ارسال میشه که اون شخص شما هستین و باید از اون شخصیت دفاع کنین و در قالب اون شخصیت در محیط مجازی به رقابت بپردازین !
حالا چرا این شخصیت ها همیشه دارای مشکل میشوند باید گفت که نویسنده ی داستان باید این شخصیت را گیر مشکلات اساسی کند تا بازی به پیش برود البته شایان ذکر است که همیشه شخصیت های اول بازی ها دچار مشکل نمیشوند و این بسته به سبک بازی دارد .

2) بازی های کامپیوتری یکی از اوقات فراغت مشنگ ها است. (5 نمره)

دقت کنید که جدیدا در دنیای مشنگ ها به این نکته اشاره میشود که هر بازیه ی مشنگی دارای رتبه ی سنی خاصی است و باید این رتبه رعایت شود زیرا تمامی رفتارهایی که در بازی ها صورت میگیرد در ذهن ماگل ها ضبط شده و بعد از آن ممکن است به صورت نا خود آگاه آن را پیاده سازی کنند !

همون طور که در سوال سه پاسخ دادم رفتار افراد رو عوض میکنه تازه استاد شما tekken جدیدررو بازی نکردی !

بله صد در صد هر چی شما بگی بازی کردیم به غیر از pes چون خیلی سبک بدی داره و کلا در دنیای فوتبال ماگلی گندی زده ! (توضیح :ملت قاطی نکنین چون این بازی از مسابقات رسمی حذف شده و فیفا جاشو گرفته !)

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱:۰۳ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۲

هوگو ويزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۳ چهارشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۰:۳۶ یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۲
از لینی بپرسید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 362
آفلاین
1) بنظر شما چرا در بازی های کامپیوتری مشنگی شخصیت های اول همیشه تحت شرایط سخت هستند؟ این روند چه پیامی را به ما میدهد؟ ( 10 نمره)

خوب بالاخره کل جذابیت بازی به شرایطشه.اگه سخت نباشه که بدرد نمیخوره.
درضمن شما گفتید که وقتی زورشون نمیرسید دست به این کار زدن.خوب زورشون به چی نرسید؟به همون سختی دیگه.پس اون شخصی رو بالاخره باید یجوری وارد داستان کنن.و اخره سر هم یجوریی نفر اولو برنده کنن.

نا برده رنج گنج میسر نمیشود

2) بازی های کامپیوتری یکی از مهمترین دلایل مفید بودن مشنگ ها است. (5 نمره)

بستگی به بازی و جنبه طرف داره.
یارو پرفسوره تحت تاثیر یه بازی مشنگی قرار میگیره و با لگد داخل کلاس میشه.وای به حال مشنگای بیچاره.
مثلا یبار داداشم max payne 1 بازی کرده بود نصفه شب اومد گلومو گرفت.گفت تو زن و بچه منو کشتی.
ولی خوب از طرفی تاثیر هم داره.مثلا تو یه بازی دیدم طرف در یه جعبه رو باز میکرد.جعبه هه منفجر میشد.منم تحت تاثیر این قضیه رو جعبه لواشکام بمب گذاشتم.البته الان خودمم میترسم بازش کنم. :worry:

احتمالا تحت تاثیر شخصیت ساب زیرو بودند که یه همچین ورودی داشتن.میگم شما به بازی هالک که علاقمند نیستین احیانا؟ :worry:

بله بسیار زیاد
اکشن-مخفی کارانه
مثل بازی هیتمن خعلی باحاله و دو تا چیزی که دستشه از چوب دستی من و تو هم قوی تره.تازه.شبیه ارباب هم هست.چی از این بهتر؟

همه برابر اند ولی ارباب برابر تره

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.