هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: سازمان بین المللی حمایت از ساحره ها
پیام زده شده در: ۲۲:۴۸ سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۲

دافنه گرینگراسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۱ پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۲:۵۴ چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1174
آفلاین
تو برو با سینیسترا آواز ـت رو بخون بیدل!

هیچ می دونی چه ریکس (!) ـی کردی که تنهایی اومدی؟ با دوست های "جادوگر" ـت هم می اومدی البته فرقی نمی کرد. اما خب،... !

" سازمان؟ "! این که فرمودید یعنی چی؟ عایا شما نمی دانید سازمان چیست؟ سازمان، یعنی سازی که ما می زنیم! شاید هم فقط نمی دانید سازمان را چگونه می نویسند.

حمایت یعنی ساپورت کردن (نه! اون ساپورت نه! ) حمایت یعنی حمایت کردن!

بین المللی یعنی بین ملل هاست. مثل ِ بین النهرین!

و در اخر... کلمه ساحره... این کلمه بسیار مقدس بوده و شایسته هر فردی نیست و فقط به "خانوم هایی با توان سحر و جادو کردن" گفته می شود! اینـــــه!

در ضمن، واقعا صاحاب داری؟ نه جون ِ من! بوگو می خوام بدونم. آخه کی می آد تو رو بگیره؟ مردی که آواز می خونه؟ من هنوز در فکر این ـم که چجوری همسر گرام صدای شما که در حمام آواز می خوانید را در خانه تحمل می کنند.

+ یه چیز دیگه! شوما بیدل ِ قصه گو نبودین؟

تنها گیاهِ سیاهِ فتوسنتز کننده ی بدون ریشه ی گرد، با ترشح مواد گازی سیاه از واکوئلش. چرا ایمان نمی آورید؟

پیام زده شده در: ۲۳:۳۹ یکشنبه ۳ آذر ۱۳۹۲

بیدل آوازه خوان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۶ دوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۹:۰۸ جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹
از مکافات عمل غافل مشو + چخه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 110
آفلاین
سر درب این کلبه را دیدیم و شگفت زده گردیدیم!
سازمان؟
حمایت؟؟
بین المللی؟!؟!؟!
آن هم از که؟
سااااااااااااااحره جماعت؟
مگر ساحره ها نیازی به حمایت می دارند؟
آهااااااااااااااا... می خواهید از آن ها حمایت کنید و برای هرکدام همسری بیابید؟ :bigkiss:
صرفا تشریف آوردیم که بفرماییم روی ما هیچ حسابی باز ننمایید! ما خودمان صاحاب داریم.

هه!

پیام زده شده در: ۱۵:۴۷ یکشنبه ۳ آذر ۱۳۹۲

آیلین پرنس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۱:۳۵ پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 633
آفلاین
نقل قول:
آقا ببخشيد خانم!منو بيرون انداختيد؟ببينيد يه مشنگ روانى به مامان من گفته كه من فقط بايد پنج شنبه و جمعه دو ساعت كامپيوتر بازى كنم براى همين من نتونستم ماموريت انجام بدم!لفطا منو بيرون نكنيد!

نه آنجلینای عزیز...کسی از سازمان اخراج نمیشه.این موضوع هیچ ارتباطی هم به کم بودن تعداد نفرات نداره!
گذشته از شوخی من تمام این مشکلاتو درک میکنم و می دونم تو این فصل از سال نباید توقع فعالیتی مثل اوقات تابستون رو داشت با این همه واقعا توقع نداشتم وقتی بهم اصرار شد که ماموریت جدید بده با این بی اعتنایی رو به رو بشم چون خودم خیال این کارو نداشتم اونم تو این شرایط که همه درگیر مدرسه و تکالیف و امتحانات هستن...با این وجود نگران نباش. جات تو سازمان محفوظه!
نقل قول:
عه ماموریت دادید؟؟؟ پس چرا من ندیدم!

بسیار خوش حالیم که این سازمان دوباره فعال شد!

چوی عزیزم.بله الان دو هفته ای میشه که تو تریای مادام پادیفوت یه دوره کوچولو داریم ولی متاسفانه تا الان فقط دافنه حاضر شده و برای بقیه من غیبتی زیبا منظور کردم که اگه فردا پس فردایی اولیاشونو خواستم از من دلگیر نشن! سازمان فعال شده؟مگه فعال نبود؟ البته اگر با شرایط موجود بخواد سنجیده بشه باید بگم هنوزم فعال نشده. حداقل من که چیزی نمی بینم!

پیام زده شده در: ۱۳:۰۸ یکشنبه ۳ آذر ۱۳۹۲

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۹ جمعه ۱۶ دی ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۶:۲۸ پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۶
از امدن و رفتن من سودی کو!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 674
آفلاین
عه ماموریت دادید؟؟؟ پس چرا من ندیدم!

بسیار خوش حالیم که این سازمان دوباره فعال شد!

فراست بیش از هرچیزی، بزرگترین گنج انسان است که وقتی بر سر نهاده شود، هوش و خرد می آورد ...

Only Raven

هیچ چیز غیر ممکن نیست

جادوگران ، ریون ، ارباب=♥♥♥

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۰:۳۷ پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۲

آنجلینا جانسون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۲ چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۶:۴۴ پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۳
گروه:
کاربران عضو
پیام: 21
آفلاین
آقا ببخشيد خانم!منو بيرون انداختيد؟ببينيد يه مشنگ روانى به مامان من گفته كه من فقط بايد پنج شنبه و جمعه دو ساعت كامپيوتر بازى كنم براى همين من نتونستم ماموريت انجام بدم!لفطا منو بيرون نكنيد!

قدم قدم تا روشنایی،از شمعی در تاریکی تا نوری پر ابهت و فراگیر.
میجنگیم تا آخرین نفس!
میجنگیم برای پیروزی!!
برای عشق!!!
برای گریفیندور

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۳۸ جمعه ۲۴ آبان ۱۳۹۲

آملیا سوزان بونز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۲ چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۹:۰۱ سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۲
از خانه ارواح
گروه:
کاربران عضو
پیام: 62
آفلاین
نقل قول:
بله متاسفانه استعدادهای زیادی طی قرن ها اینجوری هدر رفته اما دیگه نگران هدر رفتنشون نباشین قراره زیر نظر دولت جدید و در این پایگاه سری وزارت خانه سازمان به آزاد سازی ظرفیت و توان جنگی ساحره ها کمک بشه.
سم؟اوه این انتخاب مورد پسند منم هست! البته شما ظاهرا کمی برای سر به نیست کردن رسیدن به هدف عجله دارین چون به نظر من دست و پا زدنش هیجان انگیزترین قسمتشه!(هرچند باید اعتراف کنم شما با این ظاهر و سلاحی که در دست گرفتین به هیچکدوم از ای گزینه ها نیاز ندارین!)

من واقعا خیلی خوشحالم که کسانی هستند که از ساحره ها دفاع کنند!دیگه نگران نیستم!
بعله عجله دارم!البته نمیشه گفت عجله من میخوام در وقت صرفه جویی کنم و دوست ندارم که وقت با ارزشم رو برای این جور کارا هدر بدم!
خخخخخخخخ!اینم حرفیه!اما من کار با سم رو بیشتر دوست دارم!کثیف کاری هم نمیشه رد هم به جای نمیذاره اگه ادم باهوشی باشیم که من هستم

HUNTER
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۵۵ چهارشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۲

آیلین پرنس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
ای شیر زنان راه آزادی!
چی؟راه آزادی نبودیم؟پس چی بودیم؟چی بودیم مندی؟
اهم... اصلا این چیزا رو ولش کن!خانم های گرامی...چمدوناتونو بستین؟آماده این حرکت کنیم؟پس آپارت کنین بی زحمت!
پ.ن:این هم موضوع جدید.خواهشا دیگه منو نزنین!از همه شما خواهشمندم در این پروژه همراهی بفرمایین!
با تشکر.

پیام زده شده در: ۱۴:۵۰ سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۲

آیلین پرنس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
آملیای عزیز

بله متاسفانه استعدادهای زیادی طی قرن ها اینجوری هدر رفته اما دیگه نگران هدر رفتنشون نباشین قراره زیر نظر دولت جدید و در این پایگاه سری وزارت خانه سازمان به آزاد سازی ظرفیت و توان جنگی ساحره ها کمک بشه.
سم؟اوه این انتخاب مورد پسند منم هست! البته شما ظاهرا کمی برای سر به نیست کردن رسیدن به هدف عجله دارین چون به نظر من دست و پا زدنش هیجان انگیزترین قسمتشه!(هرچند باید اعتراف کنم شما با این ظاهر و سلاحی که در دست گرفتین به هیچکدوم از ای گزینه ها نیاز ندارین!)
تایید شد.

لیست به روز شده ی اعضای جان برکف سازمان تا این لحظه به قراره زیره:
1.آیلین پرنس
2.آماندا بروکل هرست
3.فلور دلاکور
4.دافنه گرینگرس
5.سلسیتنا واربک(مینروا مک گونگال سابق)
6.لینی وارنر
7.الادورا بلک
8. پادما پاتیل
9.پروتی پاتیل
10.چو چانگ
11.بانوی چاق
12.مالی ویزلی
13.هلنا راونکلا
14.پروفسور سینسترا
15.آملیا سوزان بونز
توجه:معرفی اعضا مانع از پذیرش اعضای جدید نیست. سازمان ما همواره با آغوش باز پذیرای بانوانیه که در راه احقاق حقوق زنان می کوشند.

عزیزان ماموریت جدید تو راهه.چمدوناتونو ببندین که موقع آپارات کردن معطل نشیم!

پیام زده شده در: ۲۲:۲۰ دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۲

آملیا سوزان بونز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۲ چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۹:۰۱ سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۲
از خانه ارواح
گروه:
کاربران عضو
پیام: 62
آفلاین
1.نظر شما در مورد اسطوره ی خانه داری مالی ویزلی چیست؟

هیچی!عالیه!واقعا چه استعداد هایی توی این بشور و بساب ها هدر نمیره!واه واه!

2.در صورت مواجه شدن با این صحنه چه واکنشی نشان می دهید؟

هیچکار!می ایستم و همینطوری نگاه میکنم!

3.کدامیک از وسایل زیر را انتخاب می کنید؟به چه منظوری؟

الف)ساطور.
ب)دمپایی.
ج)ملاقه.
د)سم.
هـ)جارو.

سم!
خیلی راحت به کارومون میرسیم خیلی هم طول نمیکشه!سم میریزیم توی غذای طرف به راحی میمیره از شرش راحت میشیم!با وسایل دیگه مقداری طول میکشه!البته بستگی به سم هم داره!ممکنه مثلا چند روز طول بکشه که البته من اینقدر سم میریزم که طرف نخورده بمیره!

4.نظر شما در مورد صاحب این تصویر چیست؟

راستش هیچی!

5.چه توقعی از سازمان حمایت از حقوق ساحرگان دارید؟

چه توقعی باید داشته باشم؟از حقوق ساحره ها حمایت کنند!

ویرایش شده توسط آملیا سوزان بونز در تاریخ ۱۳۹۲/۸/۲۰ ۲۲:۳۰:۰۷

HUNTER
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۱۸ یکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۲

آیلین پرنس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
ببخشید دیر شد اندکی.سرم گرم یه مشنگ کشی بود این شد که دیر رسیدم خدمتتون...اوه اوه خانوما ظاها خیلی خوشحال به نظر نمی رسین یعنی میخواین خرخره من بجویین؟ چیز...اونورو نگاه...همونور دیگه...اونجا!

پادمای عزیز:

از حضور پر رنگ شما در این ماموریت بسیار ممنون هستم.پست های شما نسبت به سری قبل پیشرفت زیادی داشتن با این همه یه سری ایرادات جزئی تو پست هاتون به چشمم اومد که با اجازتون عرض میکنم.اولین نکته اینکه بعضی جاها در فضاسازی و همینطور دیالوگ ها بعضا هم از لحن محاوره و ادبی با هم استفاده کردین مثلا:
نقل قول:
پادما كه از اول اين صحبت ها غرق در تفكر بود گفت: بايد اون رو از آنجا بيرون بياوريم و بفرستيم دنبال نخود سياه و يكى رو هم دنبالش بفرستيم تا هرچه ديرتر برگرده.

و این یکم جالب نیست. قشنگتر اینه که تو پست زدن یه ریه رو اتخاذ کرد.مثلا بعضی ها تو فضاسازی و توصیف صحنه از جملات ادبی استفاده می کنن و دیالوگ ها رو به صورت محاوره به کار می برن و بعضی ها در هر دو قسمت ممکنه محاوره بنویسن و...
و دیگه اینکه تو بعضی از پست ها هم یه سری غلط های املایی جزئی دیده میشه مثل بی حوسلگی یا رازی و ... که احتمالا در اثر عجله در پست زدن رخ داده. بعضی جاها هم سوژه یه مقدار سریع پیش برده شده مثلا:
نقل قول:
لينى و آماندا و فلور با كروشو بقيه ى مرگ خوار ها رو تو انبارى زندانى كردن.

به نظر می رسه شما می تونستین این قسمتو بیشتر توصیف کنین.چون خواننده ممکنه براش سوال پیش بیاد خب چه جوری مرگخوارا به همین راحتی اجازه دادن دو تا ساحره با کروشیو گیرشون بندازن. یا میشد تو این قسمت یکم هم صحنه جنگ و درگیری رو توصیف کرد.با این همه خیلی خوب بود.

لینی

شما که کلا حرف نداری.من کی باشم بخوام به جادوکار ایفای نقش چیزی بگم!

ارباب

حضور باشکوه شما در این برنامه مایه افتخار همه ماست.امیدوارم از اینکه مهمونی و تو خونه شما برگزار کردیم از ما ناراحت و آزرده نشده باشین.این حقیر قصد جسارت نداشت خدمتتون.
(ارباب میشه پستای منو نقد کنین؟ )

الادورا

پست های شما مثل همیشه جذاب و خوب هستن.پیش برد سوژه بسیار به اندازه بود.همینطور طنز به کار رفته و توصیف و فضاسازیاش عالی بودن.

آماندا

باید اعتراف کنم ایده استفاده از واژه برگشتن تو اولین پستت خیلی خوب بود معاون جان. کلا حرف نداشت این پستت به ویژه من با عینک!هر چند عینکم اینقدر بزرگ نیست!سوژه دعوت مهمانان هم بسیار به جا بود و همین کار باعث شد سوژه های فرعیه زیادی وارد خط اصلی ماجرا بشه.

مادر ارباب

عجب افتخاری بانو! شما کلا استاد ما هستین بانو!

دافنه گرینگرس

اعتراف میکنم زودتر از این انتظار دیدنش شمارو داشتم ولی خب این مدرسه ها امان نمیدن بوقی ها!
نقل قول:
فلور در حالی که دافنه را مانند بلاجر به زمین می زد تا به هوش ـش بیاورد

این خیلی ایده خوبی بود.پست شما مثل همیشه خوب و اندازه ی مناسبی داشت.چیزی که آرزوی من شده! در کل پستتون مثل همیشه خوب و جادویی بود!

مینروا مک گونگال (سلسیتنای فعلی)

شما تو توصیف صحنه و فضاسازی خیلی استعداد دارین.چیزی که تو پست هاتون به چشم می خوره و اونارو زیبا و جذاب کرده با این حال در برخی جاها استفاده از لحن محاوره و ادبی توامان دیده میشه و این چیزیه که می تونه از زیبایی یه پست کم کنه.

بانو بلاتریکس

حضور شما مایه بسی افتخار بود و مثل همیشه با ابهت و جذبه و پر خشونت و مرگخوارانه!

آیلین

شما کلا ردی!برو ولیت رو بیار!

هلنا راونکلا

خیلی انتظار حضورتون رو داشتم اما ظاهرا شما هم بسیار درگیر مدارس بودین.

مالی

شما هم به نظرم خیلی سرتون گرم کار تو خونه است.مگه یادت رفت حرفای روز اولمونو؟...اهم...با اینکه نتونستین به دلیل مشغله های خانه داری شرکت کنین اما حضور پررنگی تو سوژه داشتین!

اهم اهم...پیش از اینکه به دست خشمگین شما عزیزان قطعه قطعه بشم تصمیم دارم یه تصمیمی رو حضورتون عرض کنم!
تصمیم بر این شد تا از این به ساحره هایی که تو برنامه ها مشارکت فعالی دارن جهت تشویق نشانی داده بشه.ساحره برتر این سری کسی نیست جز پادمای عزیز که هم حضور پرنگ و فعالی داشتن و هم بسیار پیگیر کار سازمان بودن و هم بسیار همفکری کردن و این جهت تقدیر از ایشون بهشون اعطا میشه.متشکرم پادما! دیگه توام مرگخواری گل سرخ در شانت نیست بهت تقدیم کنم!

پ.ن:بچه ها راستی فلور یه پیشنهاد مطرح کرده ها!کسی نظری نداره راجع بهش؟

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.