هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

بدون نام
این کلاس اصلا نظم و ترتیب نداره و هیچ چیزش مثل یه کلاس نیست ! در ضمن اینیگو لطفا اسمم رو از میون شاگردان این کلاس خط بزن ! دیگه تمایلی به اومدن در این کلاس ( هر کی هر کی ) رو ندارم . ببینید کارمون به کجا رسیده که باید نظر سنجی کمک معلم شدن سوسک رو ببینیم !

Re: آموزش هنرهاي جادويي و دوئل و دفاع از خود در برابر جادوي سياه***ورود همه گريفيندوري ها الزامي***
پیام زده شده در: ۶:۴۴ یکشنبه ۴ بهمن ۱۳۸۳

پروفسور مينروا ‏مک گونگال

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۲ شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۳:۱۵ شنبه ۲۳ دی ۱۳۸۵
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 895
آفلاین
پروفسور ایماگو شما اول بهتره به خواسته های دانش آموزانتون جواب بدید. آقای وود و زاخاریاس منتظرند.

در مورد برنامه خاص هم طرح خاصی مد نظر ندارم فقط گفتم شما شاید یه برنامه خاصی داشته باشید به غیر از اجرای چند کلاس که همه شون شبیه هم بوده! یه کمی شیوه ها رو تغییر بدید و خلاقیت نشون بدید.

Minerva McGonagall

Head of Gryffindor House

Deputy Headmistress

Less Expectation , Less Disappointment

آموزش هنرهاي جادويي و دوئل و دفاع از خود در برابر جادوي سياه***ورود همه گريفيندوري ها الزامي***
پیام زده شده در: ۰:۱۶ یکشنبه ۴ بهمن ۱۳۸۳

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۶ سه شنبه ۷ مهر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۳۶ پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۸۵
از قدح انديشه دومبول!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 837
آفلاین
من برای سومین بار میزنم که میخوام تو کلاسها شرکت کنم:
زاخاریاس اسمیت
استعدادها:ساخت ردا و قلم پر و رییس شرکت MLM

Re: آموزش هنرهاي جادويي و دوئل و دفاع از خود در برابر جادوي سياه***ورود همه گريفيندوري ها الزامي***
پیام زده شده در: ۱۹:۰۶ شنبه ۳ بهمن ۱۳۸۳

بلاتریکس لسترنجold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۸ چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۹:۰۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
از خانه ريدل ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 149
آفلاین
پرفوسور منم ميخوام در کلاس هاتون شرکت کنم
:cry2 پس چرا جوابم رو نميديد
====================
شيلد چارم رو لطفا توضيح بديد
وردش چيه
====================
در کلاس ها طريقه ي حرکت چوب دستي رو آموزش نميديد؟
====================

تصویر کوچک شده
وزیر ارتش مقدس جادوی سیاه
there is no good and evil ... there is only power

پیام زده شده در: ۱۷:۴۳ شنبه ۳ بهمن ۱۳۸۳

اینیگو ایماگو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۰ دوشنبه ۲۰ مهر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۰۱ یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۶
از کجایی؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 333
آفلاین
نقل قول:

پروفسور مينروا ‏مک گونگال نوشته:
بسیار خب
میشه یکی دقیق توضیح بده که اینجا چه خبره؟!

تا جایی که من می دونم اینجا کلاس تخصصی پروفسور ایماگو هست ولی من هنوز هیچ برنامه خاصی از ایشون ندیدم که برای کلاساش اجرا کنه!

حالا اینجا سوسک هم تصمیم گرفته که استاد بشه؟؟! من دلیلش برای این کار رو نمی دونم! اصلا برای چی میخوای معلم بشی؟ حالا گیریم هم شما دلیل محکمی داشته باشید سوالی که پیش میاد اینه که چرا می خوای توی یه کلاس دیگه درس بدی؟؟! نمی تونی بری یه تاپیک دیگه بزنی و اونجا تدریس کنی؟؟؟!

البته نظر شخصی من اینه که چون ایماگو چنین کاری رو کرده و کلاس راه انداخته اگه شما هم بخواید کلاس راه بندازید فقط از ایده ایشون کپی کردید و خلاقیت جالبی از خودتون نشون ندادید! پس بهتره حالا که از قبل کلاسی وجود داره شما سعی کنید و یه دانش آموز خوبی باشید!

توجه داشته باشید که من اینجا زدن یه تاپیک دیگه رو تایید نکردم بلکه گفتم که برای هر کاری باید جداگانه عمل کرد. اگر تصمیم داشتید یه تاپیک جدید بزنید من طبق روال عادی باهاش برخورد می کنم. یعنی فقط اگه ببینم هدف دار هست نگه ش می دارم.

پرفسور مك گنگال من به سوسك نگفتم بياد خودش اومد
تازه اون گفت كه مك گونگال موافقت ميكنه نگران اوم نباش

در ضمن منظور از برنامه خاص چيه؟
من كه تا حال چند تا جلسه درس دادم
خب يهني چي برنامه خاص؟
يكم توضيح بدين تا من متوجه بشم و به امرتون عمل كنم

در ضمن آي دي toofane_saha2006 عوض شد

آي دي جديدي:
zed_vr

تصویر کوچک شده

آوادا کداورا! طلسمی با دو چهره!

پیام زده شده در: ۱۷:۰۰ شنبه ۳ بهمن ۱۳۸۳

پروفسور مينروا ‏مک گونگال

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۲ شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۳:۱۵ شنبه ۲۳ دی ۱۳۸۵
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 895
آفلاین
بسیار خب
میشه یکی دقیق توضیح بده که اینجا چه خبره؟!

تا جایی که من می دونم اینجا کلاس تخصصی پروفسور ایماگو هست ولی من هنوز هیچ برنامه خاصی از ایشون ندیدم که برای کلاساش اجرا کنه!

حالا اینجا سوسک هم تصمیم گرفته که استاد بشه؟؟! من دلیلش برای این کار رو نمی دونم! اصلا برای چی میخوای معلم بشی؟ حالا گیریم هم شما دلیل محکمی داشته باشید سوالی که پیش میاد اینه که چرا می خوای توی یه کلاس دیگه درس بدی؟؟! نمی تونی بری یه تاپیک دیگه بزنی و اونجا تدریس کنی؟؟؟!

البته نظر شخصی من اینه که چون ایماگو چنین کاری رو کرده و کلاس راه انداخته اگه شما هم بخواید کلاس راه بندازید فقط از ایده ایشون کپی کردید و خلاقیت جالبی از خودتون نشون ندادید! پس بهتره حالا که از قبل کلاسی وجود داره شما سعی کنید و یه دانش آموز خوبی باشید!

توجه داشته باشید که من اینجا زدن یه تاپیک دیگه رو تایید نکردم بلکه گفتم که برای هر کاری باید جداگانه عمل کرد. اگر تصمیم داشتید یه تاپیک جدید بزنید من طبق روال عادی باهاش برخورد می کنم. یعنی فقط اگه ببینم هدف دار هست نگه ش می دارم.

Minerva McGonagall

Head of Gryffindor House

Deputy Headmistress

Less Expectation , Less Disappointment

پیام زده شده در: ۱۶:۵۲ شنبه ۳ بهمن ۱۳۸۳

اینیگو ایماگو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کجایی؟
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
آره ميتوني اسم و سن و استعداد هاتو بنويس بعد عضوي در ضمن آي جديده من :
zed_vr

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۳۵ شنبه ۳ بهمن ۱۳۸۳

دكتر فيلي باستر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۱ چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱:۵۰ دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 284
آفلاین
اینیگو من هم می تونم شرکت کنم یا نه بدم راستی کارت دارم .(یاهو بیا)

پیام زده شده در: ۱۶:۲۵ شنبه ۳ بهمن ۱۳۸۳

اینیگو ایماگو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کجایی؟
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
خانم لاوندر اين قدر تند نرين لطفا
خودتون رو عصباني نكيد
حالا بزارين نتيجه نظر سنجي رو ببينيم بعد...
از همه عزيزان تقاضا دارم كه خون آلوده خودتون رو كثيف نكنيد
بزارين نتيجه رو ببينيم

تصویر کوچک شده

بدون نام
نقل قول:

سوسك نوشته:
من حرف هيچ كس جز پروفسور مك گونگال رو قول ندارم... بعدشم اين مقالات فقط براي من دردسر دارن... بعد از اون هم به نظر من در اين كلاس ها همه ميتونن درس بدن... حالا تا ببينيم نظر پروفسور مك گونگال چيه...

وقتی بهت میگم ثبات شخصیتی نداری هی بگو نه! این چه احلاق مزخرفیه ؟ یه بار از اینیگو حمایت میکنی و میگی که به هیچ عنوان حاضر نیستی هری پاتر بهت درس بده و..... خیلی خوب بعدش گفتی که اینیگو صلاحیت نداره و استاد ما باید یک عضو قدیمی باشه .. ... . حالا.... میگی که هر کسی میتونه تدریس کنه ! و اینکه شما از اینیگو چی کم داری ؟ ابیته فکر میکنم منظورت از هرکس خودت باشی نه؟ شما که با اینیگو مخالفت کردی اصلا حق ورود و پارازیت انداختن در این تاپیک رو نداری در ضمن برای کمک معلم شدنت باید با اینیگو و همچنین اعضای این کلاس هماهنگ کنی . اگه نتیجه ی نظر سنجی به نفع تو باشد قسم میخورم که از عضویت در این کلاس بیرون بیام ! در ضمن کسی برای شما کارت دعوت نفرستاده که میگی این مقالات فقط برای من دردسر دارن! کسی به زحمت شما راضی نیست .بهرحال بنظر من با این رفتارهای متناقضی که دارسی به هیچ وجه مورد اطمینان نیستی!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.