هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر رسیدگی به مشکلات بازیکنان
پیام زده شده در: ۱۵:۲۹ پنجشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۸۵

نیک بی سرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۰ یکشنبه ۲۲ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۷:۳۸ دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴
از كوهستان اشباح
گروه:
کاربران عضو
پیام: 565
آفلاین
منم با بینز موافقم.ما تازه بازی دادیم.چند نفری هم تازه اومدن.
بهتره بازی اول با تیمهای دیگه باشه و بعدش ما.
تا بخایم بازیکنا رو جمع کنیم طول میکشه

[size=large][color=000066]من ديگه تو امضام هيچي نميزارم. هيچي هم نميگم.
به يه نوع ج�

پیام زده شده در: ۱۵:۱۴ پنجشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۸۵

پروفسور بینز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۱۸ سه شنبه ۱۰ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۱۳ جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱
از تالار عمومی ریون کلاو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 742
آفلاین
بنده درخواست تعویق مسابقه رو دارم چون اولا ما تازه مسابقه دادیم و دوما تیم ما تازه کامل شده من باید بتونم اونا رو پیدا کنم و یه هماهنگی بکنم همینجوری بدون اعلام قبلی که نمیشه مسابقه برگزار کرد
یه چنتا پیشنهاد هم برای قوانین دارم به نظر من قوانین رو کامل کنیم بعد مسابقه انجام بدیم

[b][color=0000FF]بينز نام

پیام زده شده در: ۱۴:۵۴ سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
دوستان عزیز من چند وقت برای اساس کشی نمیتونم به سایت سر بزنم مسئولیت این کار فعلا بر عهده لودو بگمن و اوتو بگمن هست امیدوارم کوییرل عزیز مشکلی نداشته باشی و جواب هردوتون رو میدم ولی از این به بعد لودو این کار رو انجام میده .
پروفسور بینز من نگفتم فعالیت شما کم بوده یا بد بودید در اغاز تاپیک گفته بودم که اگر قرار باشه توی هر پست یه گل زده بشه این کار ما رو تضعیف میکنه و شما هم این کار رو کردید در صورتی به عضویت تیم در می آیید که دوباره درخواست بدید و معذرت خواهی کنید.
نیک عزیز من کاملا عادلانه و مثل دیگر پست ها اون ها رو تصحیح کردم ولی چون کوییرل هم میدونه توی یک پست جا نشدن من ادامش رو توی پست بعد گذاشتم.
آرتیکوس دامبلدور عزیز انتخاب بازیکن رو میزارم به عهده لودو تا این کار رو انجام بده و الیور عزیز متوجه منظورت نشدم این کاری رو که داری رو هم به لودو بگو چون من رفتم. ولی بعد از چند روز میام. با تشکر

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۰:۵۳ سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۸۵

نیک بی سرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۰ یکشنبه ۲۲ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۷:۳۸ دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴
از كوهستان اشباح
گروه:
کاربران عضو
پیام: 565
آفلاین
سلام به شما براي زحماتي كه ميكشيد.
من (يعني تيم بلغارستان) اعتراض دارم.
ما ميخايم كه دوباره پستها برسي بشه و امتيازات همه يكجا داده بشه. نه اينكه تيم مقابل بياد و تعداد پستهاشو بگه و شما هم براي اون پستها امتياز بدي.
من درخواست رسيدگي ميكنم.
با تشكر:
نيك بي سر كاپيتان تيم بلغارستان

[size=large][color=000066]من ديگه تو امضام هيچي نميزارم. هيچي هم نميگم.
به يه نوع ج�

پیام زده شده در: ۱۶:۰۰ دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۵

پروفسور بینز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تالار عمومی ریون کلاو
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام خدمت برگزار کننده مسابقات
با عرض تشکر از داور مسابقه تیم گردباد و تیم بلغارستان که به اعتراض تیم ما توجه نمودند و حق رو به حقدار رسوندند
ولی بنده به اخراج خودم و لرد بلرویچ معترضم
به چه دلیلی ما اخراج شدیم ؟ به دلیل تضعیف کار کوئیدیچ چطور ما چنین کاری کردیم من کاپیتان تیمی هستم که دو برد پیاپی در مسابقات داشته و لرد بلرویچ در نظر سنجی بهترین بازیکن کوئیدیچ نام گرفته چطور ما دو نفر باعث تضعیف کوئیدیچ شدیم ؟
با توجه به این که این تایپیک تازه بوجود اومده ممکنه ما تو پستامون مشکلی داشته باشیم که شما اول باید تذکر می دادید که ما اونو تکرار نکنیم ولی شما ما رو اخراج کردید
چطور زمانی که تیم ما باخته بود ما اخراج نشدیم ولی زمانی که اعتراض کردیم و خوشبختانه شما رسیدگی کردید ما اخراج شدیم ؟
چطور فعال ترین افراد و آورنده بالاترین امتیاز از تیم اخراج میشود
اگر ما کمترین فعالیت رو داشتیم اون موقع باید اخراج میشدیم
به نظر من تیم گردباد و بازیکنان اون شایسته تقدیر و تشکر برای تقویت کوئیدیچ هستند اگر هم اشکالی در کارشون بوده با یک تذکر رفع میشود
با تشکر از حسن توجه شما
امیدواره به این اعتراض رسیدگی شود همانطور که به اعتراض قبلی ما رسیدگی شد
کاپیتان اخراجی گردباد برانستون

پیام زده شده در: ۱۸:۳۳ یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۸۵

پروفسور بینز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تالار عمومی ریون کلاو
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
با عرض سلام من لیست کامل پستای تیممون رو میزنم اونائی که شما امتیاز دادین بغلش مثبت میزنم و اونائی که منفی میزنم شما امتیاز ندادین شماره هم شماره پست تو لیگه
1- شماره56+
2- شماره58+
3- شماره 60+
4- شماره 61+
5- شماره 67+
6- شماره 68+
7- شماره 71+
8- شماره 74+
9- شماره 77+
10- شماره 78+
11- شماره 79+
12- شماره 80+
13- شماره 81-
14- شماره 82-
15- شماره 83-
16- شماره 84-
17- شماره 85-
18- شماره 86-
19- شماره 87-
20- شماره 88-
21- شماره 89-
22- شماره 90-
23- شماره 95+
24- شماره 97+
25- شماره 98+
26- شماره 99+
27- شماره 100+
28- شماره 102+
29- شماره 106+
30- شماره 107+
31- شماره 112+
32- شماره 113+
33- شماره 114+
34- شماره 115+
35- شماره 117+

در ضمن لطف کنین افرادی که در این بازی از طرف گردباد رول نزدن بیرون کنید و افراد جدید به ما بدید البته به جز لانگ باتم چون نمی دونسته

با تشکر
کاپیتان گردباد برانستون

پیام زده شده در: ۱۷:۳۹ یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
نقل قول:
پرسی جان فکر کنم تو شمارش پستا اشتباه کردی گردباد 35 تا پست زده و بلغارستان 26 تا پس بقیه رولهای تیم ما چی شد ؟
از 35 پست ما فقط 24 تا رو امتیاز دادی پس 11 تای دیگه چی شد من صد دفعه حساب کردم
ولی 26 پست بلغارستان کامله ؟
اگه میشه یه بار دیگه بشمر ببین من درست میگم یا نه

شما لیست پست ها رو بفرست اگر درست بود روی چشم تصحیح میکنم.

نقل قول:
پرسی میشه بگی چرا از این پستم 2 امتیاز کم کردی ( به خاطر غلط )
پس از اعتراض های زیاد بازیکنان و تماشیچیان تیم گرد باد داور در سوت خود میدمد و بازی را نگه می دارد و به سمت مربی تیم گرد باد میرود و به او هشتار میدهد که بازی کنان تیم خود را کنترل کند و گر نه امکان دارد انها را اخراج کند . بازی با سوت داور اغاز میشود و دروازه بان تیم بلغارستان سرخ گون را به مهاجمانش پاس داد اما ناگهان مهاجمان تیم بلغارستان با حرکات زیبا یی سرخ گون را درون دروازه ی تیم گرد باد قرار داد .
پس از این که توپ درون دروازه قرار گرفت تماشاگران تیم بلغارستان با شعار هایی که میداد ند روحیه ی تیم گرد باد را ضعیف می کردند این شعار ها تا زمانی ادامه داشت که دیگر بازیکنان گرد باد بسیار عصبانی شده بودند .

من گفتم که نباید غلط تایپ کنید اشکالاتی داشت که کم شد مثل تماشچیان ، هشتار .

نقل قول:
ببخشید من به نتیجه بازی اعتراض دارم
اولا این قانون که هر تیمی که بیشتر بازیکنانش شرکت کنن گوی زرینو میگیره کی به من که کاپیتانم اعلام شده بود قانون قبل از این مسابقه این بود که هر تیمی امتیاز بیشتر بیاره گوی زرینو میگیره پس گوی زرین برای تیم ماست نمیشه بعد از مسابقه قانون رو عوض کرد شما صفحه اول این تایپیک رو بیبنید قانون رو خودتون نوشتید
در مورد جرج ویزلی شما به صراحت اعلام کردید هرکسی که اسمش تو امضا نباشه پستش قبول نیست بعدا قانون رو برای یه نفر عوض میکنین چرا؟
شما اعلام کردید هر پست چه خوب چه بد 10 امتیاز داره ولی به برخی از پستای ما 9 یا 8 امتیاز دادید تازه خیلی از گلهای ما رو حساب نکردید توی هر پست کلی از ما نمره کم کردید بعد دوباره آخر مسابقه باز هم نمره کم کردید عجب عدالتی
به بعضی از پستای اونا تا 30 امتیاز هم دادی ولی به پست من که حتی گفتی در کل خوب بود 12 امتیاز دادی ؟ یعنی 10 امتیاز برای گل زدن 2 امتیاز برای رول
شما چطوری قوانینی که قبل از بازی پا بر جا بوده بعد از بازی عوض میکنی این چه جوری امکان پذیره
در تمامی مسابقات در تمام دنیا بر اساس قوانین اعلام شده داوری میکنند ولی شما در آخر بازی قوانین رو طوری عوض میکنین که ما بازنده بشیم
من صد دفعه حساب کردم 10 تا پست مارو امتیاز ندادی اصلا تو پستی که زدی نیست ما 35 پست زدیم شما 25 تا رو حساب کردی این چه جوری میشه اگه هرکدوم طبق قانون شما 10 امتیاز فقط برای رول بگیرن ما بدون گوی هم برنده ایم
پس تیم گردباد چطوری بازنده شد
10 تا پستش نادیده گرفته شد قانون عوض شد نمره کم شد تا با تمام این تفاسیر بازنده بشه
من به عنوان کاپیتان در قبال تیمم مسئولیت دارم از دیروز تا حالا صد دفعه شمردم و حساب کردم هر کاری میکنم میبینم 10 تا پست ما نیست کجاست ؟
چرا به بعضی پست های ما زیر 10 امتیاز داده شد طبق قانون شما هرپستی چه بد چه خوب 10 امتیاز میگیره
شما در حین امتیاز دادن به تیم ما لفظ تیم نامرد رو به کار بردید آیا یک داور عادل اینطوری برخورد میکند
تیم گردباد خواستار رسیدگی هرجه زودتر به این اعتراضه

من بعد از مسابقه 2 گفتم که به تعداد اعضای تیم ااهمیت میدم نه پستها اگر کاپیتان این تیم یعنی شما بهتر عمل میکردید همه بازیکنان شرکت میکردند یا حد اقل از من درخواست بازیکن میکردید.
جرج ویزلی به من اعلام کرده بود که نمیخواد اینکار رو بکنه من هم چون گفته بود قبول کردم ولی باز هم 3 امتیاز از پستش کم شد.
من بعد از مسابقه 2 گفتم که دیگه اونطور نیست که هر پستی امتیاز کامل رو بگیره . و در باره گلها اونایی که ناشیانه زده شده بودند یا امتیاز نگرفتند و یا ازشون کم شد.
در آخر هم همونطور که گفتم لیست پستهایی رو که حساب نکردم رو بدین روی چشم اگر درست بود باشه ولی در غیر اینصورت خیر.
تیم نامرد هم یک مزاح بود فکر نمیکردم اعضای تیم گردباد بدون جنبه باشن در هر صورت ببخشید.

نقل قول:
پرسی من یه نظر داشتم ...نه دوتا نظر داشتم ....
1: بعد از هر بازی بهترین بازی کن را انتخاب کن .

2: یه مسابقه ی جام جهانی بر گزار کن بین تیم های بلغارستان ، ایرلند ، ژاپن، امریکا ، انگلستان ، اسپانیا ، فرانسه ، المان .
این بازی ها تک حظفی باشد یعنی وقتی تیمی باخت حذف شود .

باید فکر کنم.

نقل قول:
ببخشید یه سوال دارم اگه من بخوام می تونم بازیکنان تیم رو عوض کنم؟آخه اعضای تیم ایرلندو که شما تایید کردین خیلی وقته تو سایت ندیدم ممکنه دیگه از سایت رفته باشن من چی کارکنم؟

میتونی خودت انتخاب کنی و به من بگی تا تائیدش کنم اگرم نتونستی به من درخواست بدی که برات پیدا کنم.
با تشکر پرسی

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۶:۰۱ یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۸۵

الیور وودold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۶ جمعه ۱۹ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۴۳ دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۸۶
از پادلمیر یونایتد
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 146
آفلاین
پرسی من یه نظر داشتم ...نه دوتا نظر داشتم ....
1: بعد از هر بازی بهترین بازی کن را انتخاب کن .

2: یه مسابقه ی جام جهانی بر گزار کن بین تیم های بلغارستان ، ایرلند ، ژاپن، امریکا ، انگلستان ، اسپانیا ، فرانسه ، المان .
این بازی ها تک حظفی باشد یعنی وقتی تیمی باخت حذف شود .

پیام زده شده در: ۱۵:۵۸ یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۸۵

پروفسور بینز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تالار عمومی ریون کلاو
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
ببخشید من به نتیجه بازی اعتراض دارم
اولا این قانون که هر تیمی که بیشتر بازیکنانش شرکت کنن گوی زرینو میگیره کی به من که کاپیتانم اعلام شده بود قانون قبل از این مسابقه این بود که هر تیمی امتیاز بیشتر بیاره گوی زرینو میگیره پس گوی زرین برای تیم ماست نمیشه بعد از مسابقه قانون رو عوض کرد شما صفحه اول این تایپیک رو بیبنید قانون رو خودتون نوشتید
در مورد جرج ویزلی شما به صراحت اعلام کردید هرکسی که اسمش تو امضا نباشه پستش قبول نیست بعدا قانون رو برای یه نفر عوض میکنین چرا؟
شما اعلام کردید هر پست چه خوب چه بد 10 امتیاز داره ولی به برخی از پستای ما 9 یا 8 امتیاز دادید تازه خیلی از گلهای ما رو حساب نکردید توی هر پست کلی از ما نمره کم کردید بعد دوباره آخر مسابقه باز هم نمره کم کردید عجب عدالتی
به بعضی از پستای اونا تا 30 امتیاز هم دادی ولی به پست من که حتی گفتی در کل خوب بود 12 امتیاز دادی ؟ یعنی 10 امتیاز برای گل زدن 2 امتیاز برای رول
شما چطوری قوانینی که قبل از بازی پا بر جا بوده بعد از بازی عوض میکنی این چه جوری امکان پذیره
در تمامی مسابقات در تمام دنیا بر اساس قوانین اعلام شده داوری میکنند ولی شما در آخر بازی قوانین رو طوری عوض میکنین که ما بازنده بشیم
من صد دفعه حساب کردم 10 تا پست مارو امتیاز ندادی اصلا تو پستی که زدی نیست ما 35 پست زدیم شما 25 تا رو حساب کردی این چه جوری میشه اگه هرکدوم طبق قانون شما 10 امتیاز فقط برای رول بگیرن ما بدون گوی هم برنده ایم
پس تیم گردباد چطوری بازنده شد
10 تا پستش نادیده گرفته شد قانون عوض شد نمره کم شد تا با تمام این تفاسیر بازنده بشه
من به عنوان کاپیتان در قبال تیمم مسئولیت دارم از دیروز تا حالا صد دفعه شمردم و حساب کردم هر کاری میکنم میبینم 10 تا پست ما نیست کجاست ؟
چرا به بعضی پست های ما زیر 10 امتیاز داده شد طبق قانون شما هرپستی چه بد چه خوب 10 امتیاز میگیره
شما در حین امتیاز دادن به تیم ما لفظ تیم نامرد رو به کار بردید آیا یک داور عادل اینطوری برخورد میکند
تیم گردباد خواستار رسیدگی هرجه زودتر به این اعتراضه

Re: دفتر رسیدگی به مشکلات بازیکنان تیم ها
پیام زده شده در: ۱۵:۴۲ یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۸۵

الیور وودold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۶ جمعه ۱۹ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۴۳ دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۸۶
از پادلمیر یونایتد
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 146
آفلاین
پرسی میشه بگی چرا از این پستم 2 امتیاز کم کردی ( به خاطر غلط )
پس از اعتراض های زیاد بازیکنان و تماشیچیان تیم گرد باد داور در سوت خود میدمد و بازی را نگه می دارد و به سمت مربی تیم گرد باد میرود و به او هشتار میدهد که بازی کنان تیم خود را کنترل کند و گر نه امکان دارد انها را اخراج کند . بازی با سوت داور اغاز میشود و دروازه بان تیم بلغارستان سرخ گون را به مهاجمانش پاس داد اما ناگهان مهاجمان تیم بلغارستان با حرکات زیبا یی سرخ گون را درون دروازه ی تیم گرد باد قرار داد .
پس از این که توپ درون دروازه قرار گرفت تماشاگران تیم بلغارستان با شعار هایی که میداد ند روحیه ی تیم گرد باد را ضعیف می کردند این شعار ها تا زمانی ادامه داشت که دیگر بازیکنان گرد باد بسیار عصبانی شده بودند .

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.