هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: R.A.B.: این شخص کیست؟
پیام زده شده در: ۲۰:۴۵ دوشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۸۴

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
سلا به بروبچ خوف بیدین
من چند تا پیام بحداشتی براتون دارم که به ر ا ب هم مربوط میشه
اول یه پیام نا مربوط :ها پسرم !! بلیز این اسمت رو عوض کن بگذار بیلز تا هم ما راحت بشیم هم خودت که نخوای اینقدر اصلاح کنی وانگشت های مبارک رو فرسوده کنی

خوب پیام دوم بهتره که حدس ها رو مطرح کنیم چون هم مطلب زیاد هست واسه گفتن هم اگه بخوایم طبق شواهد بحث کنیم به هیچ جا نمیرسیم
من دلم میخواد حدس های بلیز (بیلز)رو در بارهی روش های ولدمورت برای دست یابی به جاودانه ساز توی غار بدونم چون اگه مطرح بشه شاید کسی براش بتونه دلیل بیاره
راستی شما نمیدونید که من چرا اینطور شدم امشب همش یه طوری دارم پست میزنم که خودم هم به خودم مشکوک میشم

ولی در مورد مشنگ ها که بلیز و جرج ویزلی معروف به شگی سابق در بارش بحث کردن
من یه چیز بگم
به فرض مشگه بتونه جادو یاد بگیره(که امکان نداره) چوب دستی از کجا میخواد بیاره و در ضمن چطور میخواد وارد اون غار بشه چون که جاودانه ساز در یه جای عمن درست جایی مخفی شده که طبق خود کتاب فقط ولدمورت و دامبلدور و ر ا ب (در صورت وجود) تونستن به اون وارد بشن

که خوب مشخصه که هیچ جوری نمیشه

باز هم تاکید میکنم و البته درخواصت میکنم که وارد حدسیات بشید چون وقتی حدسی میزنید میشه در باره ی درست یا نادرست بودنش دلیل آورد که خود این به روشن شدن موضوع کمک میکنه

پیام زده شده در: ۹:۴۳ دوشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۸۴

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
اولا که بیلز خودتی من بلیزم

نقل قول:
حالا او دلايلي رو كه اوردي به عنوان اينكه اون مشنگ زاده ها نميتونن اين كار رو كرده باشن اولندش كه خيلي از جادو گر هاي بزر مشنگ زاده هستند

بله درسته . بسیاری از جادوگران بزرگ مشنگ زاده هستند . اما یادت باشه که مشنگزاده هایی تبدیل به جادوگران بزرگ میشن که در خودشان استعداد جادوگری داشته باشند . هر کسی که نمیتونه جادوگر بشه .

نقل قول:
دومندش يك مشنگ زاده اگر از كسي زخم بخره صد در صد سعي ميكنه كه انتقام بگيره و به نظر بنده اون مشنگ زاده يا زاده ها سعي كردند تا جادو گري رو ياد بگيرند و به دنبال ولدمورت بروند و انتقام خودشون رو بگيرند

اگر دقت کنی خیلی ها هستن که از ولدمورت ضربه خوردن از جمله بسیاری از جادوگران بزرگ خب اونا که نتونستن انتقامشونو از ولدمورت بگیرند با اینکه این همه هم قدرتمند بودن . مثالهاشم در کتاب فراوونه ! پس با توجه به تعریف اگر جادوگران بزرگ نتونند به ولدمورت صدمه بزنند فکر نکنم دوتا مشنگ ساده هم بتونند کاری بکنن حالا هر چقدر هم که ناراحت باشن .

مسئله بعدی هم که همین چند خط بالا بهش اشاره کردم ( پیتر ) اینه که اگر کسی استعداد جادوگری نداشته باشه اصلا نمیتونه جادوگری یاد بگیره . مثالش همین فیلچه که نمیتونه جادو بکنه !

مشنگها هم همینطور هستند اگر استعداد جادوگری نداشته باشن نمیتونن جادوگر بشن . کلا جادو کردن صفتی نیست که بر اثر تلاش کردن به وجود بیاد . بلکه کسی که میخواد جادوگری رو فرا بگیره باید ذاتا این استعداد رو دارا باشه .

هاگوارتز هم براساس این معیار دانش آموزاش رو ثبت نام میکنه . یعنی واضح تر بگم هاگوارتز از روی ده بیست سی چهل کسی رو ثبت نام نمیکنه بلکه کسانی رو ثبت نام میکنه که استعداد جادوگری دارند و یا نشانه هایی از آن درشون دیده شده .

وگرنه اگر یک عالمه مشنگ رو جمع کنن که استعداد جادوگری ندارند و اونوقت بخوان بهشون چیزی یاد بدهند آنها چیزی یاد نمیگرند چون که استعداد جادوگری رو ندارند .

با توجه به تعریفات بالا آن دو مشنگ زاده نیز نمیتونستند جادو و جادوگری رو فرا بگیرند .

در آخر منم بگم که هر کس امکان یه چیزی رو بیشتر از دیگری میدونه اما خب بالاخره باید یکجوری تبادل اطلاعات بشه دیگه . باید ببینیم فرضیه کی بهتر و کامل تره

پیام زده شده در: ۴:۴۹ دوشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۸۴

لرد بلرویچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۳ یکشنبه ۲۰ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۴۴ پنجشنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۲
از bestwizards.com
گروه:
کاربران عضو
پیام: 403
آفلاین
بیلز زابینی عزيز من گفتم كه مثل خو ده شما احتمال ميدم ولي حالا او دلايلي رو كه اوردي به عنوان اينكه اون مشنگ زاده ها نميتونن اين كار رو كرده باشن اولندش كه خيلي از جادو گر هاي بزر مشنگ زاده هستند دومندش يك مشنگ زاده اگر از كسي زخم بخره صد در صد سعي ميكنه كه انتقام بگيره و به نظر بنده اون مشنگ زاده يا زاده ها سعي كردند تا جادو گري رو ياد بگيرند و به دنبال ولدمورت بروند و انتقام خودشون رو بگيرند ولي من هميه اين ها رو احتمال ميدم به دليل اينكه كار ها يي از رولينگ بر مياد كه هيچ شخصي نميتونه حدس بزنه با اين حال يكي از احتمالات پايين ميتونه همين باشه كه اين مشنگ زاده ها خواسته باشن انتقام بگيرن ولي در كل از جوابي كه داده بودي ممنونم

هریپاتر را هنوز هم دوست میداریم

پیام زده شده در: ۰:۳۸ دوشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۸۴

destiny

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۰۵ چهارشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۴۰ جمعه ۲۵ فروردین ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3
آفلاین
قبل از هر چیز می‌خواستم بگم که کاملاً واضحه که آخر داستان باید ولدمورت نابود بشه. دلیلشم اینه که اگر اینجوری نباشه، داستان خیلی مبهم تموم می‌شه.
از طرفی برای مرگ ولدمورت باید هفت تا هورکراکس ولدمورت نابود شه و این یعنی کاری رو که دامبلدور کبیر تو یه سال فقط دو بار انجام داده، که تازه دومیش باعث مرگش هم شد، حالا هری ضعیف و تا حدودی خنگ باید چند بار انجام بده.
پس مطمئن باشید که تو کتاب هفت یه شخصیت شاید قوی‌تر از دامبلدور وارد داستان می‌شه.

در مورد ر.آ.ب. باید بگم این شخص به احتمال قریب به یقین از دامبلدور ضعیف‌تره پس می‌تونیم چند تا نظر بدیم:

1- وقتی که ر.ا.ب. وارد غار شده، اصلا یه همچین مایه‌ی وجودی نداشته و اون اینو به امید کشتن ولدمورت اونجا ریخته

2-اوال باید بگم که هیچ لزومی نداره که ولدمورت بیاد و به هورکراکسش دست بزنه. پس اون مایع ر.ا.ب. خورده و حالا با کمک یا بی‌کمک از اونجا فرار کرده

نظریه‌ی دوم اشکالات زیادی داره که مونتاگ و نیلز (ها ها) به اونا اشاره کردن. پس به نظر من، اولی منطقی‌تره.

آخر کار یه چی دیگه بگم و برم:
متأسفانه تو چند تا کتاب اول هری پاتر ما ولدی رو یه شخصیت کاملاً تک‌بعدی می‌دیدیم اما خوشبختانه توی «هری پاتر و شاهزاده‌ی نیمه‌اصیل» دامبلدور اولین نشان از وجود یه حس خوب تو ولدمورت گفت و اونم این بود که دامبلدور گفت: ولدمورت کسی رو که تا اینجا اومده همین‌جوری نمی‌کشه. پس باید این احساس رو هم تو افکارمون تا بدیم.

راستی خیلی ببخشید که فینگلیش نوشتم چون تایپ فارسیم خیلی خیلی کنده.

ویرایش ناظر: ببین دوست عزیز من! شما اومدی پست فینگلیش زدی، قانون سایت رو زیر پا گذاشتی، چشم منو درد آوردی، بیش از بیست و پنج دقیقه وقت مفید منو گرفتی، تا این پستتو فارسی کنم. تایپ فارسی شما کنده تقصیر من نیست. مشکل چندان حادی هم نیست، به راحتی با تمرین حل می‌شه. بنابراین لطف کنید اگه برای نظراتتون و پست‌هاتون (که بسیار خوب هم هست) ارزش قائلید، دفعه دیگه فینگلیش نزنید چون به جای فارسی کردنش در جا پاکش می‌کنم.

ویرایش شده توسط جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۸۴/۱۲/۲۲ ۲۰:۰۴:۲۳

پیام زده شده در: ۲۱:۵۸ یکشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۸۴

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
آفلاین
مونتاگ جان واقعا مسئله پیچیده ایه !

من واقعا نظر خاصی ندارم . قبول کن که اطلاعات ما در مورد ر.آ.ب خیلی کمه و ما هیچ تعریفی از شخصیتش نداریم و با توجه به این موضوع کاملا طبیعیه که نمیتونم نظر خاصی بدم .

اونم وقتی که همه چیز رو با شک و تردید میگم . ر.آ.ب شاید مرگخوار باشه شاید نباشه ! شاید یک شخص جدید باشه شاید نباشه . با توجه به این موضوع فرضیه شما هم چیز جالبی و قابل بحثیه !

من هیچ جواب قانع کننده ای ندارم به عبارتی اطلاعات کم ما در مورد ر.آ.ب به من این اجازه رو نمیده که در مورد نظر شما بتونم قضاوت کنم و جواب قانع کننده ای رو بدم هر چند که ایده هایی در این مورد دارم .

ولی همونجوری هم که قبلا بهش اشاره کردم ( پیتر ) فکر نکنم که ولدمورت برای رد گم کنی چنین کاری رو انجام داده باشه چون احتمالا حتی نمیتونست تصورشم کنه که کسی بتونه خودشو به اونجا برسونه .

به هر حال من دیگه نظر دیگه ای ندارم . مگر اینکه به قول دامبلدور وارد دنیای خیال بشم که اونوقت نظرات فراوونه

خب وقتی حرفت منطقیه من چطوری مخالفت کنم

پیام زده شده در: ۲۱:۱۶ یکشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۸۴

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
نظر من اینه که ولدمورت قصد داشته که تله اش رو جوری طراحی کنه که هر کس که آن را ببینه فکر کنه که باید از آن معجون استفاده کنه . و اینجوری به دام بیفته ! در حالی که من فکر نکنم خود ولدمورت به شخصه موقعی که بخواد به جاودانه سازش دسترسی پیدا کند چنین راهی رو پیش بگیرد .

من فکر میکنم که یک راه ساده تری هم برای رسیدن به جاودانه ساز وجود داشت که ولدمورت از آن استفاده میکرد و یا حداقل میتونم بگم که ولدمورت یک معجون دیگه با خودش میبرد که اثر معجون قبلی رو خنثی کنه !

کلا من فکر میکنم اون راهی که دامبلدور رفته بود در اصل راه غلطی بودش و باید از یک راه دیگر میرفت . بخصوص اینکه من از گفته های بعدیه دامبلدور اینطور احساس کردم که دامبلدورم فهمیده بوده که اشتباه کرده !

تمام حرف های بالا کاملا درست و منطقی و اثبات شده هستن
خ.ب حالا سوال اینه که ر ا ب چطور تونسته به این اطلاعات دسترسی پیدا کنه چون این موضوع خیلی مهمه
من چون فکر میکنم ر ا ب وجود نداره نمیتونم راه های دسترسی اون به اطلاعات ولدمورت رو هم حدس بزنم

ولی این موضوع رو میدونم که ولدمورت هیچ حرفی با هیچ کسی در باره ی ر ا ب نزده پس اون فرد باید اطلاعاتش رو طور دیگه ای به دست آورده باشه
خوب بنا به شواحد کتاب ولدمورت حد اقل 2 با به اون غار رفته یکی وقتی که هنوز توی یتیم خونه بوده که طبق گفته ی بلیز هیچ کدوم از افرادی که از این ماجرا خبر داشتن نمیتونستن به اونجا برگردن
یکی هم زمانی که جاودانه ساز رو در اونجا مخفی کرده و اقدامات محافظتی از غار رو به وجود آورده که در مورد دوم هم به احتمال زیاد اون اقدامات امنیتی رو به طور کامل رایت کرده تا افراد دیگه متوجه کار اون نشن

نقل قول:
منظور من این بود که کلا ر.آ.ب از روش دامبلدور استفاده نکرده بلکه از همون روشی استفاده کرده که ولدمورت برای رسیدن به جاودانه ساازش استفاده میکنه

خوب سوال اصلی اینه که چطور تونسته به این روش دست پیدا کنه چون جزعیات این روش در مغز ولدمورت بوده که اون هم یکی از امنترین جاهای دنیاست
البته به نظر من ولدمورت این احتمال رو داده که ممکنه دامبلدور به اون روش دست پیدا کنه برای همین من در باره ی اون روش یه نظر دارم
اون هم اینه که ولدمورت از روشی استفاده کرده که میدونسته دامبلدور به هیچ وجه از اون روش استفاده نمیکنه یعنی حاظر که از معجون بخوره ولی از اون روش استفاده نکنه پس اون روش یه جادوی سیاه خیلی پیش رفته بوده که خود این تعداد افراد آگاه به اون رو خیلی کاهش میده و احتمالا ولدمورت اون افراد رو هم که فکر میکرده ممکنه از این روش استفاده کنن شناسایی و پاکسازی کرده (جمله رو رفتی)

پیام زده شده در: ۱۹:۴۷ یکشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۸۴

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
آفلاین
1 شما قبول داری که ر ا ب تنها به اون غار اومده یا نه

من مطمئنم که ر.آ.ب تنها وارد غار شده و همونجوری هم که قبلا گفتم ( قابل توجه پیتر ) این موضوع کاملا از متن نامه پیداست .

علتمم اینه که میگم اگر قرار بود که هر کدوم از این حرف ها اسم یک نفر بودن و یا اینکه مخفف اسم یک گروه بودند . در متن نامه از فعل های مفرد استفاده نمیشد و جاش فعل های جمع بکار میرفت .

نکته دوم هم اینکه اگر دقت کنید کارهایی که در متن نامه اشاره شدن کارهای فردی میباشند . یعنی مشخصه که تمام این کارها رو یک نفر انجام داده نه چند نفر .

2 قبول داری که یه آدم تنها (البته غیر از ولدمورت) نمیتونسته زنده از اون غار خارج بشه یا نه(با توجه به این نکته که تمام قدرت های ولدمورت رو دامبلدور هم داشته ولی از بعضی از اونها استفاده نمیکرده)

نه من با این نظر مخالفم . نظر من اینه که ولدمورت قصد داشته که تله اش رو جوری طراحی کنه که هر کس که آن را ببینه فکر کنه که باید از آن معجون استفاده کنه . و اینجوری به دام بیفته ! در حالی که من فکر نکنم خود ولدمورت به شخصه موقعی که بخواد به جاودانه سازش دسترسی پیدا کند چنین راهی رو پیش بگیرد .

من فکر میکنم که یک راه ساده تری هم برای رسیدن به جاودانه ساز وجود داشت که ولدمورت از آن استفاده میکرد و یا حداقل میتونم بگم که ولدمورت یک معجون دیگه با خودش میبرد که اثر معجون قبلی رو خنثی کنه !

کلا من فکر میکنم اون راهی که دامبلدور رفته بود در اصل راه غلطی بودش و باید از یک راه دیگر میرفت . بخصوص اینکه من از گفته های بعدیه دامبلدور اینطور احساس کردم که دامبلدورم فهمیده بوده که اشتباه کرده !

خب با توجه به این توضیحات من فکر میکنم اگر کس دیگه ای هم از روش ولدمورت با خبر باشه بتونه به جاودانه ساز دسترسی پیدا کنه .

نقل قول:
پسر خوب من هم که همین رو گفتم یعنی به نظر من هم تله بوده و بقیه ی اون حرف های که شما زدی

و شما گفتی که امکان نداره ولدمورت برای دسترسی به جاودانه ساز از این روش استفاده کنه
خوب من هم همین رو میگم این کاملا روشنه و من بهش اشاره نکردم چون فکر میکردم که لازم نیست اشاره بشه

مونتاگ جان فکر میکنم در ادامه متنم که شما اونو ننوشتید من علت مخالفتمو گفته بودم

منظور من این بود که کلا ر.آ.ب از روش دامبلدور استفاده نکرده بلکه از همون روشی استفاده کرده که ولدمورت برای رسیدن به جاودانه ساازش استفاده میکنه ( حالا اینکه چطوری به این نتیجه رسیده ، البته در صورت درست بودن فرضیم ، باز خودش یه مسئله جداگانه هست )

نقل قول:
البته طبق گفته ی دامبلدور دوزخی ها با ولدمورت کاری ندارن

بله کاملا درسته . یعنی فکر میکنم که درست باشه . به همین دلیل منم در آخر جملم یک شرط تعیین کردم . چون یادم اومدش که دامبلدور یه جا به هری گفت که الان اینفری ها فکر میکنن که ما ولدمورتیم برای همین بهمون کاری ندارن !

حالا من نمیدونم منظور دامبلدور دقیقا همون چیزی بود که ما فکر میکردیم یا فقط یک حرف بوده . به هر حال چون که این مسئله در نتیجه گیریه من مشکلی درست نمیکرد منم با قید شرط از کنارش گذشتم .

پیام زده شده در: ۱۷:۲۴ یکشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۸۴

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
ها بلیز خوب بیدی جیگر خوش بیدی

من از همه ی اون حرف ها میخواستم به این نتیجه برسم که خود ولدمورت ر ا ب هستش البته درسته که این موضوع یه مقدار باعث مشکلات میشه
ولی من با توجه به شواهد این رو فهمیدم
برای همین هم اینجا در موردش بحث میکنم تا بتونم با شنیدن نظر های شما بفهمم که درست فکر کردم یا نه

البته دلایل بالا کاملا ناقص هستش و نمیشه به وصیله یاون ها به این نتیجه رسید ولی به نظر من اگه ما قدم به قدم جلو بریم و این دلایل رو برسی کنیم بهتر میتونیم نظر بدیم

خوب راستش من میخوام ثابت کنم که اصلا دست ر ا ب احتمالی امکان نداره که به اون جاودانه ساز برسه تا بخواد که اون رو برداره و جاش یه دونه تقلبی بگذاره و یه نامهی فدایت شوم برای ولدمورت

خوب شما گفتی که هر قدرتی رو که ولدمورت داره دامبلدور هم داره و این کاملا درسته ولی یک نکته ی خیلی مهم رو فراموش کردی اون هم اینه که دامبلدور نجیب تر از اونه که از خیلی از این قدرت ها استفاده کنه

درسته ولدمورت حاظر نیست از اون معجون بخوره یا برای ورود به غار از خون خودش استفاده کنه یا اینکه با دوزخی ها در گیر بشه

البته طبق گفته ی دامبلدور دوزخی ها با ولدمورت کاری ندارن

به فرض ر ا ب تونسته اون معجون رو تموم کنه باید فورا آب بخوره (البته شما وضع دامبل رو بعد از خوردن معجون در نظر داشته باشین) خوب بعد از خوردن آب امکان نداره که از دست دوزخی ها زنده در رفته باشه

و ازش نتیجه گرفتی که

من شدیدا با این نظر شما مخالفم . علتشم اینه که من فکر میکنم تمام این معجون و آب مقدمه یک تله بودندو ...

پسر خوب من هم که همین رو گفتم یعنی به نظر من هم تله بوده و بقیه ی اون حرف های که شما زدی

و شما گفتی که امکان نداره ولدمورت برای دسترسی به جاودانه ساز از این روش استفاده کنه
خوب من هم همین رو میگم این کاملا روشنه و من بهش اشاره نکردم چون فکر میکردم که لازم نیست اشاره بشه

خوب بلیز اول من از تو دوتا سوال دارم
1 شما قبول داری که ر ا ب تنها به اون غار اومده یا نه
2 قبول داری که یه آدم تنها (البته غیر از ولدمورت) نمیتونسته زنده از اون غار خارج بشه یا نه(با توجه به این نکته که تمام قدرت های ولدمورت رو دامبلدور هم داشته ولی از بعضی از اونها استفاده نمیکرده)

پیام زده شده در: ۱۷:۰۸ یکشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۸۴

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
من يه سوالي برام پيش اومده. منظورت اينه كه لرد اين شخصو به خاطر هوراكراكس كشته؟ تا جايي كه من يادمه لرد كه از نابودي اونا چيزي نمي فهميد. وجود نامه هم نشون مي ده كه لرد از نابودي اون چيزي نفهميده.

نه من اصلا منظورم این نبود . نمیدونم یا من بد گفتم یا شما بد فهمیدی شایدم هر دوش .

نظر من اینه که ر.آ.ب هر کی بوده قبلا طرف ولدمورت بوده که بعدا به دلایلی نظرش عوض شده و ولدمورت هم که این نکته رو فهمیده در صدد کشتنش برامده و بالاخره هم اونو کشته .

اما من فکر میکنم که اون شخص قبل از اینکه بمیره به نوعی از وجود جاودانه سازها با خبر شده و تلاش خودش رو برای بدست آوردن آنها آغاز کرده و البته نظرم هم اینه که ولدمورت از این قضیه با خبر نشده چرا که در نامه نوشته بود :

این را گفتم که بدانی من اولین کسی بودم که به رازت پی بردم ....

خب قطعا ر.آ.ب به این دلیل اسمش رو نوشته بود تا ولدمورت با خوندن این نامه بفهمه که از کجا ضربه خورده و صد البته هنوزم ولدمورت از جریان خبر نداره چرا که اگر خبر داشت

1- خودش سریعتر محل جاودانه ساز رو عوض میکرد .

2- اگر بعد از از بین رفتن جاودانه ساز باز هم میفهمید ، دیگه نامه ای در کار نبود چون طبیعتا ولدمورت آن نامه را همونجا نمیذاشت بمونه .

نقل قول:
پس احتمالا بعد از خروج كشتتش. ولي چرا اون بايد كاري رو علني مي كرده تا دشمنيشو با لرد نشون بده؟ اون از قضيه ي هوراكراكس ها خبر داشته...شايدم تنها فرد بوده. پس مي توسته نابودشون كنه....لزومي نداشته خودشو از بين ببره. مگر اينكه واقعا نمرده باشه!! البته خب اين موضوع به نظرم يكمي بعيده ولي نبايد ازش گذشت!!

همونجوری هم که قبلا گفتم ( پیتر جمله رو داشتی ) به نظر من ولدمورت خودشم از جریان اینکه ر.آ.ب میخواد جاودانه سازهاش رو از بین ببره بی خبر بوده .

من فکر میکنم که اون موقع که ولدمورت داشته دنبال ر.آ.ب میگشته اونم داشته دنبال جاودانه سازها میگشته و حداقل یکی از اونا رو هم پیدا کرده و سپس نابود کرده و سپس ولدمورت او رو کشته و ر.آ.ب هم راز خودش رو با خودش برده و ولدمورت هم هنوز که هنوز از کار ر.آ.ب بی خبره .

فکر کنم حالا متوجه منظورم شدی ( پیتر همونجور که قبلا گفتم )

پیام زده شده در: ۱۶:۰۳ یکشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۸۴

بارتیموس کراوچ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۳۳ جمعه ۹ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۱۷ دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۸۶
از تالار اسلیترین
گروه:
کاربران عضو
پیام: 165
آفلاین
به نظر من شاید لرد بعد از چند وقت به اون مشکوک شده و فکر کرده یه بوهایی از هوراکراس یا هر چیز دیگه ای که میتونسته لرد سیاه را فنا ناپذیر کنه برده .
من فکر کنم R.A.Bیه چیزایی تو مایعه های سیریوس بوده یعنی از لرد سیاه نفرت داشته .
البته این دلیل بر این نمیشه که اون یه جادوگر سفید بوده شاید فقط یکی از مخالفان بزرگ لرد بوده.

[مواظب افکارت باش که تبدیل به گفتار می شود.
مواظب گفتارت باش که تبدیل به رفتارت می شود.
مواظب رفتارت

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.