هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: R.A.B.: این شخص کیست؟
پیام زده شده در: ۱۵:۲۴ یکشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۸۴

پيتر پتي گرو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۲۵ جمعه ۲ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۴۵ شنبه ۲۹ مهر ۱۳۸۵
از بالاي ديوار آخري!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 303
آفلاین
نقل قول:
من فکر میکنم ر.آ.ب موقعی نامه رو نوشته که کاملا مطمئن بوده که میتونسته از اونجا فرار کنه ! یعنی در متن نامه این نکته به نوعی مشهوده .من فکر میکنم ر.آ.ب موقعی نامه رو نوشته که کاملا مطمئن بوده که میتونسته از اونجا فرار کنه ! یعنی در متن نامه این نکته به نوعی مشهوده .

من فکر میکنم ر.آ.ب هر کی که بوده میدونسته که سرانجام بدست ولدمورت کشته میشه ولی سعی کرده که کاری رو بر علیه اش انجام بده و به همین دلیل اول این جاودانه ساز ( شایدم بیشتر ) رو نابود کرده و بعد از مدتی به دست خود ولدمورت کشته شده .

من يه سوالي برام پيش اومده. منظورت اينه كه لرد اين شخصو به خاطر هوراكراكس كشته؟ تا جايي كه من يادمه لرد كه از نابودي اونا چيزي نمي فهميد. وجود نامه هم نشون مي ده كه لرد از نابودي اون چيزي نفهميده.
پس احتمالا بعد از خروج كشتتش. ولي چرا اون بايد كاري رو علني مي كرده تا دشمنيشو با لرد نشون بده؟ اون از قضيه ي هوراكراكس ها خبر داشته...شايدم تنها فرد بوده. پس مي توسته نابودشون كنه....لزومي نداشته خودشو از بين ببره. مگر اينكه واقعا نمرده باشه!! البته خب اين موضوع به نظرم يكمي بعيده ولي نبايد ازش گذشت!!

[b][size=large][color=003300][font=Georgia]و ازش پرسيدم كه:خ

پیام زده شده در: ۱۵:۰۴ یکشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۸۴

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
نقل قول:
من نظريه شما رو ت حدي قبول دارم بيلز زابيني ولي به نظر بنده احتمالهاي ديگر رو هم نبايد ناديده گرفت مثلا احتمال اينكه يكي از بچه هايي رو كه براي شكنجه به غار برده بود اين كار رو كرده باشه براي نمونه ديگه ميتونم برادر دامبلدور رو مثال بزنم كه يكي ديگه از احتمالات هست ما كه نميتونيم در مغز اين خانوم رولينگ چه چيزهايي ميگزري ولي باز هم به صورت احتمال دارم ميگم كه احتما بشه نظر منتاگ عزيز هم قبول كرد چون كاملا منتقيه

خب اول از همه بیلز زابینی نه و بلیز زابینی

بله حرف شما کاملا درسته خیلی احتمالات وجود داره که نباید از آنها چشم پوشی کرد . همونجور که دیدی منم نظرم رو با شک و تردید بیان کردم چون زیاد مطمئن نیستم که حرفم درسته یا نه . بخصوص اینکه کاملا شک دارم که ریگلوس همون ر.آ.ب باشه .

ولی خب به هر حال من اونچیزی رو گفتم که بیشتر امکان درست بودنش رو میدادم . سعی کردم تا جایی که میتونم به جای چند پهلو صحبت کردن یک حرف واحد رو بزنم که باز هم فکر میکنم تا حدودی ناموفق بودم .

اما با این حال من فکر نمیکنم بچه هایی که ولدمورت برای شکنجه به غار برده بودشون بتونند چنین کارهایی کنند به چند دلیل که من به طور کامل برای شما توضیح میدم :

اول اینکه آنها بچه های مشنگها بودن و جادوگر نبودند به همین دلیل با مسائل جادوگران کوچکترین ارتباطی ندارند .

دوما اینکه بسیاری از جادوگران بزرگ بخصوص جادوگران هم سن و سال ولدمورت شخصیت اصلیه اونو نمیشناسند . چه برسه به اینکه مشنگها او رو بشناسند . همونجور هم که خود دامبلدور اشاره کرده بود ولدمورت بارها و بارها تغییر قیافه داده تا سرانجام با نام ولدمورت وارد مردم شده و دست به کارهای خلاف زده .

سوم اینکه من باید به این نکته اشاره کنم که به فرض محال اون مشنگها ولدمورت رو میشناسن . خب به نظر شما دو تا مشنگ که هیچ چیز از جادو و جادوگری نمیدونند میتونند از کار یک جاودانه ساز سردربیارند ؟ جاودانه سازهایی که حتی بسیاری از جادوگران بزرگ سال نیز نامش رو تا حالا نشنیدن ؟

مسئله بعدی اینکه فکر میکنی چطور امکان داره وقتی که دامبلدور با اون عظمتش نتونست با موفقیت کامل از مانع ولدمورت عبور کنه اونوقت دو تا مشنگ بیان و این کار رو انجام بدن ؟

--------------------------------------------

خب مونتاگ جان !

چیزی که فکر میکنم بهتره بگم اینه که من اصلا کلا نظر شما رو قبول ندارم . من میگم دامبلدور اصلا نباید اون معجون رو میخورد ! در اصل به نظر من دامبلدور باید یک راه دیگر رو پیدا میکرد یعنی من اینجوری فکر میکنم .

یکی از دلایلم هم اینه که خودمون دیدیم که ولدمورت برای وارد شدن به غار از خون استفاده میکرده . خب این نشون میده که ولدمورت چقدر شخصیتش پلیده . اما به نظر من دیگه حتی ولدمورتم برای عبور از موانع خودش چنین معجون های خطرناکی رو سر راه خودش قرار نمیداد .

چون واقعا اون معجون ، معجون خطرناکی بود و من فکر نمیکنم خود ولدمورت هم حاضر باشه برای عبور از آنجا چنین معجونی رو بخوره . بخصوص اینکه این معجون به شدت آدم رو ضعیف میکنه و من به شخصه فکر نمیکنم که کسی بعد از خوردن معجون به تنهایی بتونه به راه خودش ادامه بده . حالا اون شخص چه ولدمورت باشه ، چه دامبلدور و چه نویل . به نظر من اثر این معجون روی همه به یک اندازه هست

نقل قول:
به فرض ر ا ب تونسته اون معجون رو تموم کنه باید فورا آب بخوره (البته شما وضع دامبل رو بعد از خوردن معجون در نظر داشته باشین) خوب بعد از خوردن آب امکان نداره که از دست دوزخی ها زنده در رفته باشه

من شدیدا با این نظر شما مخالفم . علتشم اینه که من فکر میکنم تمام این معجون و آب مقدمه یک تله بودند .

یعنی به عبارتی من فکر میکنم که ولدمورت این معجون رو اونجا قرار داده که اگر کسی به اونجا رسید . بعد از اینکه راه دیگری به ذهنش نرسید آن معجون رو بخوره و سریعا بره سمت آب و از آب استفاده کنه تا تشنگیش برطرف شه اما غافل از اینکه قدرت خبیث و جادویی در زیر آب دریاچه انتظارش رو میکشه !

من فکر میکنم که ولدمورت امکان نداره برای دسترسی به جاودانه سازهاش از همین روش استفاده کنه ! وگرنه من به شخصه بر این اعتقادم که هر کاری که ولدمورت میتونه انجام بده دامبلدور هم میتونه ! پس اگر ولدمورت میتونست بعد از خوردن معجون سالم بمونه قاعدتا دامبلدور هم باید موفق میشد !
کلا همونطور که گفتم این فقط یک تله بوده و ولدمورت هم برای دسترسی به جاودانه سازهاش از این معجون استفاده نمیکنه !

نقل قول:
خوب اگه در مورد اون معجون کار دیگه ای غیر از خوردن میشود انجام داد حتما دامبلدور اون کار رو میکرد

خب راستش من بر این اعتقادم که دامبلدور نباید از اون معجون میخورد .

نقل قول:
به فرض ر ا ب تونسته اون معجون رو تموم کنه باید فورا آب بخوره (البته شما وضع دامبل رو بعد از خوردن معجون در نظر داشته باشین) خوب بعد از خوردن آب امکان نداره که از دست دوزخی ها زنده در رفته باشه

خب اگر دقت کنید فکر میکنم در متن نامه چند نکته کاملا مشخص باشه . یعنی من اینطور برداشت میکنم !

من فکر میکنم ر.آ.ب موقعی نامه رو نوشته که کاملا مطمئن بوده که میتونسته از اونجا فرار کنه ! یعنی در متن نامه این نکته به نوعی مشهوده .

من فکر میکنم ر.آ.ب هر کی که بوده میدونسته که سرانجام بدست ولدمورت کشته میشه ولی سعی کرده که کاری رو بر علیه اش انجام بده و به همین دلیل اول این جاودانه ساز ( شایدم بیشتر ) رو نابود کرده و بعد از مدتی به دست خود ولدمورت کشته شده .

کلا نظر من اینه که این فرضیه شما ناقصه . علتشم اینه که این چیزهایی که میگین شامل حال ولدمورت هم میشه . یعنی در اون صورت ولدمورت هم هر موقع که بخواد دوباره به اون محل برگرده قبلش باید یک جنگ تمام عیار رو انجام بده و این یکذره غیر منطقی به نظر میرسه . ( البته من این فرض رو با توجه به این مطلب گفتم که اینفری ها به ولدمورت هم حمله کنن ) ولی به هر حال از موضوع اینفری ها هم که بگذریم میبینیم که خود اون معجون هم به اندازه کافی مهلک بوده .

نقل قول:
اگه خوب فکر کنید غیر از ولدمورت و دامبلدور هیچ جادوگری از وجود اون غار خبر نداشته چون اون غار مربوط به بخشی از گشته ی ولدمورت بوده که هنوز به مدرسه نیومده باشه و هیچ کس امکان نداشته که بتونه به اون اطلاعات دسترسی پیدا کنه

خب مونتاگ جان اگر قرار بود این مسائل برای ما روشن باشه که دیگه راضی پیش نمیومد .

به هر حال چون من فقط سریع خواستم جوابی داده باشم دلیل خیلی محکمی نیاوردم ولی سعی میکنم به زودی دلایل بهتری رو براتون ارسال کنم .

ولی اینو بگم . مطمئن باشید چه ر.آ.ب ریگلوس باشه چه ولدمورت باشه چه بچه مشنگا باشن چه شخصه سوم باشه و....... اینو مطمئن باشید که ر.آ.ب یک معنی خاصی داره . مونتاگ جان مطمئن باش اگر بتونی بگی این حروف ، مخفف چی هستن . میتونی فرضیت رو ثابت کنی ! ولی راستش من هیچ دلیلی نمیبینم که ولدمورت بخواد از این حروف استفاده کنه .
موفق باشی

پیام زده شده در: ۹:۳۰ یکشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۸۴

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
البته اول باید بگم که احتمال اینکه ما بتونیم در مورد را ب حدث درست بزنیم خیلی کمه
ولی خوب من فکر میکنم که بهتره به طور موقت این حرف رو که ر ا ب ولدمورت بود نادیده بگیریم تا من اون دلایلی رو که باعث شد به این نتیجه برسم یواش یواش اینجا مطرح کنم تا بهتر بتونیم اون ها رو برسی کنیم

خوب اینجا این نکته پیش میاد که ر ا ب یه نفر بوده یا یه گروه(یعنی چند نفر توی غار اومدن)

خوب به نظر من یه نفر بوده (اگه لازمه دلیل بیارم که چند نفر نموتونه باشه
یک دلیل اینه که مگه چند نفر پیدا میشودن که در این باره چیزی بدونن و یا اگه یه نفر میدونسته امکان اعتماد نداشته)

خوب با توجه به طراحی اون غار امکان نداره که یه نفر بتونه از اون خارج بشه
یک نفر میتونه به معجون برسه و اگه خیلی قوی باشه میتونه تمام معجون رو بخوره ودر آخر امکان کمی داره که بتونه از آب دریاچه هم بخوره

خوب اگه طرف فقط معجون رو خورده باشه احتمال اینکه اون رو تموم کرده باشه خیلی کمه با توجه به این نکته که دامبلدور یه جادوگر قوی بود فقط با کمک هری تونست اون معجون رو تموم کنه

خوب همه ی ایتن ها از خودشون مدارکی رو بر جا میگذارن که نشون میده کسی اونجا بوده

یکی قایق ما اون قایق رو آماده برای حرکت دیدیم به صورتی که طناب اون درست وسط زمین و هوا معلق بود

خوب اگه ر ا ب با اون قایق به وسط دریاچه رفته باشه و بعد مرده باشه قایق باید همون جا بمونه به فرض محال که برگشته باشه طبق گفته ی کتاب قایق با طنابش به کف در یاچه رفت در حالی که طناب سر جاش بود

مورد بعد خود معجون که دامبلدور خورده
خوب اگه در مورد اون معجون کار دیگه ای غیر از خوردن میشود انجام داد حتما دامبلدور اون کار رو میکرد
وقتی دامبل و هری رسیدن به جزیره اون معجون به طور کامل و دست نخورده بوده خوب حالا چند تا سوال پیش میاد

اول اینکه اگه ر ا ب از اون معجون خرده چطور دوباره معجون پر شده
و دوم اینکه آیا معجونی که ر ا ب خوده همون معجونی بوده که دامبل خورده یا نه

خوب مورد سوم اینه که اگه ر ا ب اونجا بوده بعدا چی شده حالا زندش یا جنازش در هر صورت اون نمیتونسته از غار خارج بشه و جنازش یا ته دریاچه بوده ها اینکه اونقدر اون وسط توی جزیره مونده تا مرده

خوب با توجه به مطالب بالا ما به این نکته میرسیم که باید در اون غار ردی به جا مونده باشه در حالی که اون غار یهچ تغیری نداشت

پس دو حالت پیش میاد

اول اینکه اون غار خود به خود به وضع اول برگشته که این منطقی نیست چون اونجا محلی برای محافظت بوده و اگر تغیری اتفاق میفتاده نباید اثرش از بین میرفته تا ولدمورت اگه به اونجا سرزد بفهمه

دوم خود ولدمورت بعدا به اونجا اومده و اون جا رو درست کرده پس خبر داشته که کسی وارد غار شده

سوم
قبلش یه موضوع رو باید بگم

نقل قول:
در اصل دامبلدور تمام گذشته ولدمورت رو مطالعه کرد تا تونست اینجوری نتیجه گیری کنه ! به همین دلیل من فکر میکنم شخصی رو که ما باید انتخاب کنیم باید کسی باشه که هم سن های ولدمورت باشه و حداقل در دوران مدرسه باهاش هم گروهی بوده باشه تا بتونه مثل دامبلدور این اطلاعات رو بدست بیاره !

اگه خوب فکر کنید غیر از ولدمورت و دامبلدور هیچ جادوگری از وجود اون غار خبر نداشته چون اون غار مربوط به بخشی از گشته ی ولدمورت بوده که هنوز به مدرسه نیومده باشه و هیچ کس امکان نداشته که بتونه به اون اطلاعات دسترسی پیدا کنه

حال دوباره مورد سوم هیچ کس غیر از ولدمورت نمیتونسته که به اون غار بیاد وخود ولدمورت تونسته جای جاودانه ساز رو عوض کنه

البته خود من فقط مورد دوم و سوم رو قبول دارم و به نظرم میشه ازشون به این نتیجه که ولدمورت ر ا ب هستش رسید

البته شما فعلا نتایج رو نادیده بگیرید چون اون ها به تنهای برای این موضوع کافی نیستند

من منتظر نظرات کارشناسی ارشد شما هستم(البه کارشناسی ارشد هری پاتر)

پیام زده شده در: ۸:۴۶ یکشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۸۴

ارگ كثيف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۳۹ دوشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۳۲ پنجشنبه ۷ تیر ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 486
آفلاین
منم تا قبل از خوندن اين مقالات فكر ميكردم ر.ا.ب برادر سيريوس
بلك است چون قبول داشتم كه ر.ا.ب يك مرگخواره و با ولدمرت
دشمني داره. ولي اين نظريه ايراد داره .اخه ر.ا.ب بايد كسي باشه
كه از وجود جاودانه ها خبر داره و ولدمرت به هيچ كس اعتماد
نداشته.تا چه برسه به يه ادم ترسو اونم مثل برادر سيريوس.تنها كسي ميتونست خبردار بشه كه از كودكي و افكار اون خبر داشته باشه مثل دامبلدور(كه اگر كاره اون بود مرض نداشت كه دوباره بره) و اسلاگهورن(كه يه ادم راحت طلبه و كاره اون هم نميتونه باشه)و بچه هايه پرورشگاه(كه اونام جادوگر نبودن)و.... و اسنيپ(به شرط خوب بودن اون).تنها حالت ممكن اسم رمز بودن اونه؟؟؟؟؟؟

ببین در مورد دیشب.
دعا رو اگر دوست

پیام زده شده در: ۵:۲۳ یکشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۸۴

لرد بلرویچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۳ یکشنبه ۲۰ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۴۴ پنجشنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۲
از bestwizards.com
گروه:
کاربران عضو
پیام: 403
آفلاین
من نظريه شما رو ت حدي قبول دارم بيلز زابيني ولي به نظر بنده احتمالهاي ديگر رو هم نبايد ناديده گرفت مثلا احتمال اينكه يكي از بچه هايي رو كه براي شكنجه به غار برده بود اين كار رو كرده باشه براي نمونه ديگه ميتونم برادر دامبلدور رو مثال بزنم كه يكي ديگه از احتمالات هست ما كه نميتونيم در مغز اين خانوم رولينگ چه چيزهايي ميگزري ولي باز هم به صورت احتمال دارم ميگم كه احتما بشه نظر منتاگ عزيز هم قبول كرد چون كاملا منتقيه

هریپاتر را هنوز هم دوست میداریم

پیام زده شده در: ۱۵:۰۰ شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۴

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
خب مونتاگ جان دلایل شما رو طبیعتا نمیشه رد کرد ولی در عین حال قبولشم نمیشه کرد چون که خیلی فراتر از کتاب هستند و واقعا اطلاعات ما در این مورد کمه !

اما من خودم به شخصه فکر میکنم که ر.آ.ب. ولدمورت نیستش . چون به نظر من حرف دامبلدور راست بوده ؟ اون گفته که ولدمورت فکر نمیکرده که کسی غیر از خودش به محل جاودانه سازها درسترسی پیدا کند و منم حرفش رو قبول دارم . احتمالا ولدمورت اصلا فکر نمیکرده که کسی این توانایی رو داشته باشه پس طبیعتا نگران جاشون نبود . بخصوص اگر دقت کرده باشی اون دوتا جاودانه ساز ولدمورت هم که از بین رفتن مخفی نشده بودن پس شاید ولدمورت نابود شدن آنها رو فقط یک اتفاق دونسته باشه .

نکته بعدی هم که البته این دلیل با توجه به کتاب نیست اما فکر میکنم که گفتنش ضرر نداره اینه که فکر نمیکنی اگر این حرف تو درست باشه موضوع کتاب خیلی پیچیده میشه ؟ کلا اگر این حرفت درست باشه رولینگ دیگه نمیتونه توی یک کتاب هری پاتر رو تموم کنه و از اون گذشته خود هری هم دیگه نه راهنمایی و نه نشانه ای از محل جاودانه سازها نداره .

خود من به شخصه فکر میکنم که ر.آ.ب یک شخصیت دیگه هست و البته تقریبا قبول دارم که قبلا مرده . مهمترین دلیلم هم اینه که توی خود نامه به این موضوع اشاره شده ! خودش گفته من مدتها قبل از اینکه این نامه رو بخونی کشته شدم !!!

اما چیزی که باعث شک من در مورد این قضیه میشه اینه که به هر حال هری باید یک جوری توی کتاب هفتم ر.آ.ب رو بشناسه و اونطور که از ظاهر مسئله پیداست ر.آ.ب نقش پررنگی در کتاب هفتم داره ! به هر حال وقتی که این مسئله رو از این دید نگاه میکنم یکم شک میکنم .

کلا چیزی که مشخصه اینه که مسئله خیلی مبهمه و طبیعیه که منم جز حدس زدن چیز دیگه ای نمیتونم چیزی بگم تنها حرفی رو میزنم که بیشتر فکر میکنم به واقعیت نزدیکه !

کلا من با توجه به متن مبهم کتاب چند فرض رو میتونم بگم ( البته در صورت اینکه قبول داشته باشیم ر.آ.ب ولدمورت نیست )

به نظر من ر.آ.ب به احتمال 95% از مرگخواران ولدمورت بوده چرا که اول نامه نوشته خطاب به لرد سیاه .

خب حالا در صورت درست بودن فرضیه بالا ما باید ببینینم که چطور امکان داره که یک مرگخوار از محل جاودانه سازها با خبر بشه ؟

ما میدونیم که ولدمورت این رازش رو به هیچکس نگفته . پس در نتیجه دو حالت پیش میاد :

1- آن مرگخوار دنبال انتقام از ولدمورت میگشته و به همین دلیل سعی کرده که دنبال راهی بگرده که از جاودانگیه ولدمورت سر در بیاره .

2- کسی بوده که ولدمورت خیلی باهاش نزدیک بوده و این چیزا رو بهش میگفته !

خب به نظر من حالت اول مناسب تره چون همونجور که میدونیم ولدمورت به هیچ کس اعتماد نداره ! اما باز این اطلاعات کامل نیست !

اگر یادتون باشه شما دیدید که دامبلدور چطوری قدم به قدم تمام این مسائل رو جلو رفت تا آخرسر به نتیجه رسید . در اصل دامبلدور تمام گذشته ولدمورت رو مطالعه کرد تا تونست اینجوری نتیجه گیری کنه ! به همین دلیل من فکر میکنم شخصی رو که ما باید انتخاب کنیم باید کسی باشه که هم سن های ولدمورت باشه و حداقل در دوران مدرسه باهاش هم گروهی بوده باشه تا بتونه مثل دامبلدور این اطلاعات رو بدست بیاره !

این برداشتیه که من از ظاهر قضیه داشتم یعنی در حقیت ظاهر قضیه این نکته رو نشون میده !

اما در حال حاضر فعلا شخصیتی با تمام این ویژگی ها و با این اسم در کتاب وجود نداره غیر از ریگلوس که بعضی از ویژگی ها این دلایلم رو داره ! هر چند که ریگلوس مرگخوار بوده و و بدست ولدمورت هم کشته شده اما شرط های دوم و سومم رو نداره ! به همین دلیل من زیاد مطمئن نیستم که شخص درست رو انتخاب کرده باشم . بخصوص اینکه خود سیریوس گفته بود که ریگلوس آدم ترسویی بوده !

حالا نمیدونم به هر حال اینا همشون تئوری هستند ممکنه درست باشه ممکنه غلط باشن ولی فکر کردم برای روشن تر شدن قضیه از پایه همه چیز رو بازگو کنم .

پیام زده شده در: ۱۲:۲۰ شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۴

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
خوب من توی صحفه ی قبل حدود دو ماه پیش دو تا پست ارزشی زدم
که کسی به اون ها توجه نکرد
برای همین دو باره نظراتم رو میگم
نقل قول:
من یک نظر دیگه هم دارم
لرد ولدمورت (ر.ا.ب) است
دلایل
1 ولدمورت میدانسته که یکی از هرکوراس هایش به دست هری پاتر نابود شده (دفترچه ی خاطرات ) وهری آن را به دامبلدور داده است و احتمالا حدس زده است که دامبلدور از آن چه بر داشتی کردهاست (صفحه 236 از جلددوم کتاب شاهزادی دورگه چاپ تندیس )
2 دست دامبلدور بعد از برداشتن انگشتر مارلو آسیب دیده و مرگخوار ها هم این را میدانسته اند(جلد 1صفحه49)پس مسلما ولدمورت هم از این آسیب باخبر شده و باتوجه به اینکه خودش آن طلسم راایجادکرده مطمئنا
از اثرات آن باخبر بوده است
3 دامبلدور اسلاگهورن را به هاگوارتز برده است واسلاگهورن تنها کسی بوده است که ولدمورت در مورد هرکوراس ها با او حرف زده است(جلد 2 صفحه ی 229 تا 234)
با توجه به موارد بالا ولدمورت میدانسته که دامبلدور از وجود هرکوراس ها باخبر است ومشغول نابود کردن آنها است پس به همین دلیل نقشه ی قتل دامبلدور را کشیده
و باتوجه به موارد بالا حتما ولدمورت به هرکوراس هایش سرکشی کرده است (هرکسی که چیزی به این مهمی را مخفی کرده باشد مرتبا به آن سرکشی میکند)
و احتما لا محل نگهداری بعضی از آنها راعوض کرده است
حالا باتوجه به دلايل بالا درمورد (ر.ا.ب)صحبت ميکنيم
1 متن نامه طوری نوشته شده که کسی فکر نمکند (ر.ا.ب)ولدمورت است
2 باتوجه به راهی که دامبلدور رفته تابتواند به معمای هرکوراس پی ببرد چند نفر دیگر میتوانستند این راه را بروند
3درهیچ جایی درمورد هرکوراس ها صحبت درستی نشده است تا کسی درمورد آنها اطلاعات داشته باشد
4اگر کس دیگری به محل غار آمده باشدوآن شخص یا اشخاص باید بعد از حمله ی اینفرر ها(دوزخی ها) به سرعت محل را ترک کرده یا کشته شده باشند ودر هر دوحالت امکان ندارد توانسته باشندقدح محتوی معجون را دوباره پرکنند و هرکوراس تقلبی را درون آن قرار دهند
5 اگر راه دیگری غیر از خوردن برای خارج کردن هرکوراس وجود داشت حتما دامبلدرو از آن استفاده میکرد

احتمالا ولدمورت بعد از عوض کردن جای هرکوراس تصمیم گرفته تا از آن مکان که طراحی مناسب دارد استفاده کند که اگر دامبلدور به تنهایی به آنجا آمد کشته شود واگراز آنجا زنده خارج شد ولدمورت می فهمد که کسان دیگری هم از موضوع هرکوراس ها با خبرندوآنهارا با موضوع (ر.ا.ب) مشغول میکند تا بتواند به راحتی آنها را پیداکرده ونابود کند

البته چند مورد دیگه هم هستش
نقل قول:
آن کسی که آن نامه رانوشته ممکن است به تنهای برای دزدیدن هرکوراس اقدام کرده باشد که طبق نظر بعضی از دوستان احتمالا در محل غار مرده است:]اگر این طور باشد چند سوال پیش می آید اولا هرکوراس چه شده است آِا ممکن است هنوز در غار باشد
دوما معجون درون قدح چگونه پرشده است یا به وسیله ی چه کسی پر شده است آیا ولدمورت به آ«جا سر زده هرکوراس اصلی را جابه جا کرده وقدح را پرکرده
اگر آ« شخص با کمک یک فرد دیگر اقدام به این کار کرده باشد احتمالا از غار خارج شده اند وه به اختیار خود دوباره قدح را پر کرده اند
در اینجا باز یک سوال مهم (احتملا) پیش می آید آیا انها درون قدح را بامعجونی که خورده اند پر کرده اند یا با معجون دیگری (فرض می کنیم معجونی که توسط ر ا ب استفاده شده خوردنی بوده است)

خوب من میگم که اگه ر ا ب هر کس دیگه ای غیر از ولدمورت بوده و تنها به اون غار اومده صد در صد مرده اگه شما با این حرف موافق نیستید من باز هم دلیل بیارم

پیام زده شده در: ۹:۱۶ شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۴

زاخاریاس اسمیت(old)

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۴۷ دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۰۱ شنبه ۱۵ دی ۱۳۸۶
از نميگم تا تو خماري بموني ...!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 138
آفلاین
هيچ كدومتون متوجه منظور من نشدين .. اين واقعا نگران كننده ست كه هيچ كي قبل از نظر دادن نظر بالايي ها رو نميخونه .. نتيجه ش اين ميشه كه هست

..... من اصلا ميگم ر.ا.ب اسم هيچ كس نيست و يه اسم رمزه براي ارتباط اسنيپ يا دامبلدور با هري ... خب درسته يه كم بعيده ولي بلاخره يه نظره و در جاي خود قابل احترام

كسي كه كوههاي شامخ را زير پا ميگذارد ، به همه شدايد اعم از شوخي و جدي ميخندد .

پیام زده شده در: ۲۲:۴۳ جمعه ۱۹ اسفند ۱۳۸۴

بلاتریس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۱ دوشنبه ۱۹ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۴۱ دوشنبه ۱۵ آبان ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 123
آفلاین
من میگم ر. ا. ب ریگولوس بلک و در حال حاضر با نام مستعار استابی بوردمن در بین جادوگران زندگی میکنه اگر کتاب 5 به خوبی خونده باشید یک زن اونو با سیروس بلک اشتباه گرفته بوه و در ضمن رولینگ بیکار که نیست 5 دفعه از زبان چند شخص مختلف بیاد و داستان زندگی ریگولوس بررسی کنه و از طرف دیگه ریگولوس انگیزه کافی برای دشمنی با لرد سیاه را داره

در ضمن من بهتر میدونم کی هستم مگه نه

من کی هستم

پیام زده شده در: ۱۹:۰۷ جمعه ۱۹ اسفند ۱۳۸۴

destiny

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۰۵ چهارشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۴۰ جمعه ۲۵ فروردین ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3
آفلاین
مونتاگ عزیز
حرفات کاملن منطقی و صحیحن.
اما اگر واقعن اینجوری باشه احتمال پیروزی هری حتی با کمک اسنیپ هم صفره.پس میمتونیم فرض کنیم که ولدی حتی فکر کشف شدن رازش رو هم نمیکرده که یه چیزه ضعیف اما به نظر درسته.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.