هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ستاد مرکزي حذب ليبرات دموکرات جادوگرياليستي
پیام زده شده در: ۴:۳۳ چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۸۵

کارآگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۲۶ سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۴۳:۱۴ شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
از در کنار دمبول
گروه:
کاربران عضو
پیام: 911
آفلاین
اهم...اول جواب سوال ها رو می دم بعدشم یه کم حرف می زنم...اعضایی که تایید شدن هم بیست و پنجم یعنی فردا توسط سرژ اعلام می شن...از الان هم ورود تمام اعضای جدید حذب رو تبریک می گم....
--------------------------------------------------------------------
1--آیا مدیران را در هر شرایطی شاید می زنید؟!
آیا واقعا در شان شما عزیز و متشخص حذبی هست که طرف یه مدیر بری چه برسه به زدنش...نچ نچ نچ

2-اگر یک مدیر پول هنگفتی به شما دهد چه می کنید...؟
قطعا باید نگاهش کرد همین طوری و اگه واقعا در چهره شما حَذَبه(چیزی است از خانواده جَذَبه ولی چون مختص حذبی هاست یه کم خطرناک تره) زیادی بود و مدیر ترسید یکی هم بزنید تو گوشش تا حساب کار برای همیشه دستش بیاد...

3-اگر در جایی با یک مدیر تنها شوید و از پشت جوری به او نزدیک شوید که نفهمد چه می کنید...
ببینید حتی خود برادر حمید هم فقط سراغ کچول مچول های سیفید میره...پس چه ارزشی داره شما واسه یک مدیر اونم چی یه مدیر...خیلی آروم نزدیک بشید به قلبتون با هیجانی که وارد میشه صدمه بزنید...اصلا یه مدیر ارزشی این همه وقت تلف کردنو نداره...برید با بروبچتون بیرون قل بزنید جای پردازش به این مدیران ارزشی

4-اگر مدیری به یکی از اعضای حذب توهین کند چه می کنید؟!
ببیندید در اینجا انسانیت اصلا معنی نمیده...پس گزینه چهار رو بیخیالش...اسب و الاغ هم که جفتک می ندازند و جلو بندی فرد میاد پایین...اما سگ حیوانیست وفادار مثل همه حذبی ها نسبت به هم...خود بنده همیشه مثل یک سگ به حذبی ها و بنیان گذاران حذب وفادارم و اون مدیر رو مثل سگ میزنم...البته ببخشید...مثل یک سگ اون مدیر رو می زنم...ولی باز هم اصلا جواب این سوال رو جدی نگیرین و به جواب سوال یک مراجعه کنید

5-کوییرل را در چه می بینید
نه یه لحظه به وجدان خودتون مراجعه کنید...اصلا کوییرل دیدنی است...در اینجا (ی) دیدنی صفت لیاقت بید و چون کوییرل بی لیاقته من که نمی بینمش ...جواب الف درست بود

6-سن ریموس نصف سن کریچر هست...در حالی که قد کرام دو برابر کوییرل است...وزن عله را بدست آورید...
یه لحظه ببینید این شی ترکیبی از بلایای طبیعی از جمله:زلزله،آتشفشان،سونامی،سیل می باشد...به فرض اینکه...شما تمام اینا رو وزن کردی ولی خوب سونامی که بیاد یه کم از این آبش میره تو حلق مردم و معلوم نیست با چه حجمی این آب دفع بشه بعدا برای همین نمیشه وزنش رو حساب کرد معادله غیر قابل قبول بود بازم با صدای بوقلمون

7-اگر پرهای باک بیک را بچینند حساب کنید وزن او را..
خوب این سوال کنکور هشتاد و پنجه...نکته انحرافی داشت...شما باید واحد رو هم تعیین می کردین...خیلی ها درست جواب دادن ولی واحدش رو تعیین می کردید...1 میلیون میکرون میلیمیتر دسی بر روی دکا...سرژ جون این سوال تو کنکور میاد دقت زیادی داشته باش

8-کرام را در ارتفاع 5 متری با مخ ول می کنیم اگر نیروی اصتحکاک 2 برابر جرم کرام باشد و در راه کریچر با او بر خورد کن و این حرکات در شرایط خلع انجام شود و کرام بمیرد...چه می شود
قطعا با مخ می خوردن زمین و مخشون پخش می شد و هر دوشون می میردن...یه لحظه به عمق زیبایی این سوال توجه کنید...حیف که ما از این شانسا تو واقعیت نداریم...البته نمی خوام بهتون ضد حال بزنم باید بگم تو این سوالم همچین شانسی نداریم چون عله خداست و اونا از برزخ برگشت میخورن و ما باز هم باید تحملشون کنیم...ولی
ققی میگه لذت یه لحظه به از هیچ لذتی نبردن

9-زاخی ساحره بود...
این سوال بین علما هم مورد بررسی قرار گرفت ولی حل نشد چون شبه ساحره بود...در آخر هم کسی نتونست مشخص کنه چی بود...

10-باک بیکی را به وزن 6 کیلو گرم در آب 60 درجه انداختیم اگه آب 20 درجه افزایش یابد دمای آب را بدست آورید
این سوال رو همه بچه ها به جز 3 تا تیز هوشانی هامون یعنی الکسا آوریل و چوچانگ درست جواب دادن
--------------------------------------------------------------------------
هوووم به علت ارسال نامه هایی آسمانی با نام کار نامه بنده به مدت 1 ماه فراری هستم...یعنی از فردا که این سرژ میاد اسم ها رو تایید می کنه من یه مدت گم و گور می شم...سرژم به خاطر کنکور ممکنه گم و گور شه...سدریک که فکر نمی کنم بدونه تاپیکی هست که اسمش حذب باشه ...ادی هم که آخی قربونش برم خجالتی...من نمی دونم الان چیکار کنم ولی جدا هم سدریک هم تا بیست و نهم امحان داره پس فعلا هر کاری داشتین باید با ادی ارتباط بر قرار کنین و من در غیابم بهش میگم چیکار نه...البته اگه بقیه نیومدن...
یه بار دیگه بگم پست هایی که هر هفته باید طبق عضویت حذب بزنید...
1-تو خود حذب حول هر محوری و هر مضوعی
2-به صورت هفته ای به همراه گروه خود در تیوی یا روزنامه...
3-تو هر تاپیکی که خواستید برای فعال شدن بیشتر رول...

ببینید قرار شد دوتا گروه شه که یکی از سر گروهاش هم باتایید بچه ها و هم با قبول خودش یعنی آنیتا معلوم شد و میمونه یه سر گروه دیگه که احتملا جادوگر باید باشه چون یه ساحره هست و سعی میشه مساوات برقرار شه...
برنامه ها هم به صورت هفته ای به این صورته...
شنبه و یکشنبه روزنامه پیام آزادی حذب ضمیمه روز نامه پیام امروز(یعنی تو همون تاپیک پست می زیند...)
دوشنبه نقد هفته در تاپیک حذب توسط خود بنیان گذاران یا کسی که ما تعیین می کنیم...
سشنبه و چهار شنبه حذب تی وی (تو جی تی وی پست ها زده شه)
پنجشنبه پست آزاد اعضا در هر تاپیکی که خواستن...

جمعه ها هم سر گروه ها وضعیت گروه رو اعلام کنن...تو همین تاپیک...

حالا اگه یه گروه با سرگروهش مثلا هفت نفر شد و اون روز نوبتشون بود توی تی وی برای مثال سشنبه چهار شنبه پست که زدن من می رم چهار شنبه شب می گردم اگه 6 تا پست بود برای حذب تی وی هم اون فردی که پست نزده رو می کشم هم سرگروه رو تو روزنامه هم همین طور
سرگروه ها باید برنامه های اعلام شده شون رو به ما اعلام کنن انیتا برنامه های تیوی خودش و گروهش رو اعلام کرده و روز نامه اش هم به زودی آماده بشه تا به هرکی بگه در چه موردی و چه جوری پست بزنه...سرگروه بعی هم همین طور باشه...در ضمن شما با فرم کردن فرم حذب متعهد شدید که شرایطی که یه دفه توضیح دادم رو بپذیرید و در صورتی که سرژ اسمتون رو به عنوان تاییدی ها اعلام کرد اگه خواستید از حذب خارج شید کمتر از 24 ساعت اطلاع بدید...در هر صورت ما هم سعی کردیم اعضایی مسئولیت پذیر و قابل اعتماد رو پذیرش کنیم...

[size=large][color=FF0099]كتاب خاطرات من از ققنوس:[/colo

پیام زده شده در: ۲۲:۴۱ سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۸۵

فایرنزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۵ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۰۵ یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۱
از جنگل ممنوعه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 253
آفلاین
*معرفي ساده:
رونان...!يك سانتور...!نيمه انسان، نيمه اسب...!از اعضاي وفادار و به دردنخور گريف و محفل...عضو دفتر كارآگاهان و...!
*سوالات:

1-آیا مدیران را در هر شرایطی شاید می زنید؟!
الف)بله(<----)
ب)شاید
ج)در موردش فکر می کنم
د)خواهم زد

2-اگر یک مدیر پول هنگفتی به شما دهد چه می کنید...
الف)برای ادای احترام پول رو می گیرم و وقتی از جلو چشش دور شدم می ندازم تو جوب
ب)نگرفته می زنم تو گوشش
ج)پولا رو دو دستی می زنم تو سرش
د)نگاهش خواهم کرد اینطوری(<-----)

3-اگر در جایی با یک مدیر تنها شوید و از پشت جوری به او نزدیک شوید که نفهمد چه می کنید...
الف)قطعا از روش برادر حمید استفاده خواهم کرد
ب)شاید از روش برادر حمید استفاده کنم...
ج)کتاب شگردهای قزوینی نوشته برادر حمید را مطالعه خواهم کرد
د)با برادر حمید تماس خواهم گرفت
ه)ميرم از پشت محكم مي زنم تو سرش....!(<----)

4-اگر مدیری به یکی از اعضای حذب توهین کند چه می کنید
الف)مثل اسب او را خواهم زد!!!(<------)
ب)مثل سگ او را خواهم زد
ج)مثل خر او را خواهم زد
د)مثل یک انسان خواهم زد زیر گوشش

الف)نمی بینم
ب)ریز می بینم
ج)کوییرل کیست؟!(<------)
د)همه موارد

سوالات فیزیک ریاضی شیمی زیست:

6-سن ریموس نصف سن کریچر هست...در حالی که قد کرام دو برابر کوییرل است...وزن عله را بدست آورید
الف)دو سال دیگر بیست کیلو
ب)معادله غ ق ق است
ج)چون کریچ سنی ندارد معادله بی نهایت جواب دارد!!!(<-----)
د)معادله دارای ریشه مضاعف است پس جواب دارد

7-اگر پرهای باک بیک را بچینند حساب کنید وزن او را...
الف)1(<------)
ب)2
ج)3
د)6

8-کرام را در ارتفاع 5 متری با مخ ول می کنیم اگر نیروی اصتحکاک 2 برابر جرم کرام باشد و در راه کریچر با او بر خورد کن و این حرکات در شرایط خلع انجام شود و کرام بمیرد...چه می شود(پاسخ تشریحی)
اول از همه بايد اشاره كنيم به اين نكته كه چطور ممكنه واقعا در جايي كه خلائه، اصكاك وجود داشته باشه....؟هوووم....!نكته ي جالبي بود....! ولي ما فرض مي كنيم كه مي تونيم تو شرايط خلا هم اصكاك رو در نظر بگيريم....! مي دانيم كه اصكاك دو برابر جرم كرامه....بنابراين،كرام مانند يك نكه چوب آتيش مي‌گيره....! ولي نكته اي كه اينجا وجود داره، اينكه شرايط خلا هستش....بنابراين تيش فورا خاموش مي شه و كرام، دودكنان به حركت خودش ادامه ميده....در اين حين، كيرچ بهش برخورد مي‌كنه....!‌كريچ به خاطر جرم خيلي كمي كه داره، نيروي عكس العمل وارده از سمت كرام روش بيشتر از نيروي عمل وارده از كرچ به كرام تاثير مي‌كنه، و كريچ به عقب پرت مي شه....!از طرفي، داريم كه كرام مي‌ميره....!پس بايد نيروي عمل وارده به كرام خيلي زياد بوده باشه كه اون ور با هفت تا جونش كشته باشه....!بنابراين، نيروي عكس العمل وارده بر كري كه خيلي بيشرت از نيروي عمل وارده بر كرام بوده، باعث ميشه كه كريچ هم با سرعت ماورا سرعت نور، به حركت در بياد....واي نبه بدبختيه براي ملت جادورگ و ساحره و ماگل و جونوار واينا،چون كريچ جاودانه خواهد....زيارا داريمE=mc^2....البته احتمال اينكه كرچ به خاطر صضربه‌ي شديد و ناگهاني كه خورده، همون جا بتركه ....!ا

9-زاخی ساحره بود
الف)true ب)false ج)هووووم...(<-----)

10-باک بیکی را به وزن 6 کیلو گرم در آب 60 درجه انداختیم اگه آب 20 درجه افزایش یابد دمای آب را بدست آورید
الف)70 درجه
ب)79/999 (<-----)
ج)به 80 درجه نمی رسد...
د)همان 60 در جهِ

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۰۰ سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۸۵

هوكيold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۳ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۹ چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۹
از مغازه‌ي لوازم جادوي سياه هوكي
گروه:
کاربران عضو
پیام: 269
آفلاین
يا لطيف...

معرفي ساده:
نام: هوكي(جونيور)
نام پدر: هوكي(سينيور)
نام پدر بزرگ:هوكي(سينيورتر)
نام جد:هوكي(سينيور ترين)
نام خوانوادگي: هوكييون
نام مستعار:_
تحصيلات: سيكل!

***دوستان، ببخشيد اگه از ايده كسي(فكر كنم آوريل) براي افزودن(!)‌ كزينه ها استفاده كردم، امكانات كمه ديگه چي مي شه كرد؟***

الف)بله
ب)شاید
ج)در موردش فکر می کنم
د)خواهم زد

ب)نگرفته می زنم تو گوشش
د)نگاهش خواهم کرد اینطوری

ه)كار خاصي نخواهم كرد

الف)مثل اسب او را خواهم زد
ب)مثل سگ او را خواهم زد
ج)مثل خر او را خواهم زد
ه) هر چهار گزينه امكان دارد

الف)نمی بینم
ب)ریز می بینم
ج)کوییرل کیست؟!
د)همه موارد

سوالات فیزیک ریاضی شیمی زیست

6-سن ریموس نصف سن کریچر هست...در حالی که قد کرام دو برابر کوییرل است...وزن عله را بدست آورید
ب)معادله غ ق ق است
ج)چون کریچ سنی ندارد معادله بی نهایت جواب دارد

الف)1
ب)2
ج)3
د)6

8-کرام را در ارتفاع 5 متری با مخ ول می کنیم اگر نیروی اصتحکاک 2 برابر جرم کرام باشد و در راه کریچر با او بر خورد کن و این حرکات در شرایط خلع انجام شود و کرام بمیرد...چه می شود(پاسخ تشریحی)

به قول آوريل: اين سوال مشكل رواني دارد؟ حالا علاوه بر اون خلا و اصتحكاك(!)، نيرو دو برابر جرم باشه ديگه نه؟ يعني مثلا نيروي 2 كيلو؟!! به حق كله اژدري هاي يورتمه برو
حالا... حلش كنيم ديگه!! :
كرام از ارتفاع پنج متري در حالت جاذبه زمين، شتاب 10 دارد، در نتيجه پس از نيم ثانيه قرار است به زمين برخورد نمايد، ولي از آن جايي كه اصتحكاك(!) دو برابر جرم(!) كرام است، بر آن غلبه كرده، پوست وي جر مي خورد!‌ در راه كريچر با او برخورد مي نمايد ولي آز آن جايي كه كريچر قد قابل توجهي ندارد، آز تاثير ميليمتري او بر حركت صرف نظر مي نماييم. در نيتجه كرام با زاويه 89 درجه به زمين برخورد مي نمايد و جمجمه اش كنده مي شود(بقيه ش با خودتون كه آيا چيزي ازش بيرون ... هيچي بهتره نگم بقيه ش رو)

9-زاخی ساحره بود
الف)true ب)false
(شايد اين سوال نمره منفي دارشته باشه، پس من ريسك نمي كنم غلط بزنم)

الف)70 درجه
ب)79/999
ج)به 80 درجه نمی رسد...
د)همان 60 در جهِ

به سراغ من اگر می آیید، نرم و اهسته بیایید، مبادا که ترک بردارد، چینی نازک تنهایی من...

پیام زده شده در: ۱۲:۲۷ دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۸۵

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
نام: هری پاتر
سمت: وب مستر
لقبی که دیگران بهم دادن: عله آتشفشان، مرد سایه های سایت، خود خواه، خود بین، خود درگیر، خود کاو
لقبی که خودم ( فقط خودم) به خودم دادم: خدای فروم، خدای سایت، خدای شما و همه
گروه: قبلا گریفیندور فعلا هیچ جا من به عنوان یک خدا در قالب گروه نمیگنجم
=====================================================
1- آیا مدیران را در هر شرایطی شاید می زنید؟
نخیر طبق قوانین تنبیه فیزیکی ممنوع است برای وی مانند بقیه کاربران بلیت ارسال خواهم کرد. به شما نیز برای نوشتن همچین سوال خلاف قانونی بلیت ارسال خواهد شد.

اول وب مسترش میکنم بعد پولشو بالا میشکم بعد جونشو بعد به یه بهانه ای میندازمش بیرون میرم سراغ سر کیسه کردن مدیر پول وده بعدی.

3- اگر در جایی با یک مدیر تنها شوید و از پشت جوری به او نزدیک شوید که نفهمد چه می کنید...
این مساله با فرض چندین موقعیت جواب های مختلفی خواهد داشت:
فرض اول: اگر "جا" یک بی جامه پارتی باشد: خجالت میکشم سرمو میندازم پایین رد میشم میرم.
فرض دوم: اگر "مدیر" کوییرل باشد: سریع دستمو میزارم جلوی دهنش عمامشو برمیدارم پشتشو نشونه می گیرم و کارو تموم میکنم.
بعد تندی میشینم همه کتابا از دو تا شیش رو پاره میکنم ... کتاب هفتمو مینویسمو تموم میکنم توش خواهم نوشت که چطور بنده یعنی هری پاتر موفق شدم بر ولدمورت لرد ارباب و چی چی و چی چی غلبه کنم و در یک نبرد شجاعانه رو در رو! به طور بی باکانه بدون باک بیکانه* توانستم دنیا را از وجود این انگل جامعه پاک و مصفا کنم، صغر سن خواهم گرفت و خواهم نوشت چطور من این پسر لاغر 12 ساله به این مهم نایل شدم تا گل سر سبد جامعه جادوگری بشوم و تا سال ها همه نام من را تا حد خدا که شایسته آن بودم بالا ببرن زیرا نجات دهنده همه آنها و صاحب حیات و ممات آنها من بودم من خواهم نوشت ( حیف که خودکارم تموم شد بقیه رو بعدا عرض خواهم کرد) ... از همه مهمتر این کتاب را خواهم نوشت و تموم خواهم کرد تا این همه آدم الاف بی کار خیالشون راحت بشه دیگه مجبور نباشن بیان تو این سایت عمرشونو پولشونو جونشونو فنا کنن

آه چه حال خوشی آفرین به طراح این سوال احسنت به طراح این سوال آقا من امکان نداره فرض کنم مدیر یکی دیگه باشه. لطفا این سوالتون رو تصحیح بفرمایید بفرستید برای رولینگ

* بدون اینکه باک بیک همراهم باشد یا اصلا وجود خارجی داشته باشد یا دارای پر و بال باشد

4-اگر مدیری به یکی از اعضای حذب توهین کند چه می کنید.
گوششو میگیرم میندازمش بیرون از زندگی اخراجش میکنم ( خدا بودن این امکانو به من داده) اصلا چرا باید یه مدیر به خودش این اجازه رو بده یعنی در مخیلش بگنجه که بیاد تو این حذب در پیت مزخرف به اعضای الاف بی بته باقالی ژانگولر چرت و پرت گوش توهین کنه؟

5-کوییرل را در چه می بینید؟
آخرین بار در کتاب اول فصل آینه آرزو ها ... نه ببخشید آخرین بار در سوال سوم بعد از تصحیح کتاب ... آه چه خوش دورانی

6-سن ریموس نصف سن کریچر هست...در حالی که قد کرام دو برابر کوییرل است...وزن عله را بدست آورید؟
متاسفانه چون من ریاضیم خوب نبود و خوشبختانه چون طراح سوال خنگ بود و ترازو دم دست بود خودمو کشیدم 75 کیلوگرم

پاسخ: هووم ... مانند روش بالا ... ترازو که دم دست هست فقط باید پراشو بچینم تا این مساله رو هم حل کنم

زاویه برخورد ذکر نشده... حرکاتشون هم که شطرنجیه ... تازه من نمیتونم چیزی رو پیش بینی کنم که نتیجه اون بعدا مشخص میشه ... اصلا من از کرام تو جلسه مدیران ریز ماجرا رو خواهم پرسید

9-زاخی ساحره بود؟
جدا؟ ولی تو بی جامه پارتی که یه چیز دیگه نشون میداد؟ خیلی حیف شد از دست دادمش نمیشد اینو زودتر بگی؟

10-باک بیکی را به وزن 6 کیلو گرم در آب 60 درجه انداختیم اگه آب 20 درجه افزایش یابد دمای آب را بدست آورید؟
با پر یا بدون پر؟ آقا سوالا هم غلط طراحی شده و هم غلط چیده شده چرا این سوالو بعد از وزن باک بیک گذاشتید؟ من چطور دوباره اون همه پرو جا ساز کنم روی باکی؟ از همه مهمتر چرا شما نمیخواید من معروفتر از اینی که هستم بشم؟ اون مدیر لعنتی سوال سه باید کوییرل باشه وگرنه من تمام این سوالا رو با اعضا و تاپیکش میفرستم رو هوا

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۲۲:۳۵ یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۸۵

بلرویچ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۰ یکشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۴۷ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۵
از گاراژ ابی تیزی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 264
آفلاین
نام : لرد بلرویچ
نام خوانوادگی : لرد بلرویچ
نام پدر : لرد بلرویچ
لقب : بلر سگکش
بچه کدوم محلی : بروکلین
مشخصات : جوات ترین جوات محله بروکلین و کاملا آنتی ساحریال .

-----------------------------------------------------------

الف)بله
ب)شاید
ج)در موردش فکر می کنم
د)خواهم زد

ب)نگرفته می زنم تو گوشش
ژ ) پولو میزنم می کشم بالا تا جونش دراد . تازه جیباشم خالی میکنم

ژ ) جون داداش تو مرام ما نیست از پشت نارو بزنیم

ب)مثل سگ او را خواهم زد
ج)مثل خر او را خواهم زد
ژ ) این سگ با پیکان جوانان گوجه ایم از روش رد میشم
الف)نمی بینم
ب)ریز می بینم
ج)کوییرل کیست؟!
د)همه موارد
ژ ) توهم مدیری خفن و ترسناک در ذهنی مختوش ، داغون و بدور از سلول های خاکستری

ب)معادله غ ق ق است
ژ ) جون داداش مغزم پوکید اینقدر فکر کردم . بی خیال ما شو

الف)1
ب)2
ج)3
د)6
ژ ) اگه یه وزنه 10 کیلویی بهش اظافه کنی وزنش میشه 9 کیلو

هیچی دیگه !!! فرداییش میره شناسشو عوض میکنه میشه ارباب لرد ولدمورت کبیر

9-زاخی ساحره بود
الف)true ب)false
در روایات آمده است ساحره بوده ولی عضو ائتلاف جواتهای آنتی ساحریال . پس ساحره بوده ولی ساحره با مرامی

الف)70 درجه
ب)79/999
ج)به 80 درجه نمی رسد...
د)همان 60 در جهِ
ژ ) و بدین سان بر اثر تبخیر کل آبهای جهان هستی ... همه و همه مردند و بقا به فنا تبدیل شد . باشد که GOD در دوره بعدی آفرینش نیافریند همچون مدیر داغی

دلبستگی من به پیکان جوانان گوجه ایم [size=large][color=000066]و[/color

پیام زده شده در: ۱۸:۰۹ یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۸۵

ادی ماکایold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۳ یکشنبه ۶ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۲ دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۹
از كوچه پشتي عمه مارج اينا !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 536
آفلاین
2-معرفی ساده...
ادی ماكای هستم، مخلص حذب ...

الف)بله
ب)شاید
ج)در موردش فکر می کنم (اگه كريچر باشه كه ديگه زدن نداره!)
د)خواهم زد

ب)نگرفته می زنم تو گوشش
د)نگاهش خواهم کرد اینطوری و بعد پول را ازش ميگيرم

ب)مثل سگ او را خواهم زد
ج)مثل خر او را خواهم زد
ه)مدير اگر به حذبي توهين نكند، چيكار خواهد كرد؟ به او بوسي نثار كرده و از او تشكر ميكنم كه با اين كار محبوبيتمان را بالا برده!

الف)نمی بینم
ب)ریز می بینم
ج)کوییرل کیست؟!
د)همه موارد

ب)معادله غ ق ق است

الف)1
ب)2
ج)3
د)6
باك بيك در زمان قبل از وبمستري شش كيلو بوده كه به جز يك گرم آن همه اش پر بود! زماني كه وبمستر شد و خورد و خوابيد به وزن خود افزود و يك گرم را به يك كيلو افزايش داد!

هنگامي كه كرام را از پنج متري رها ميكنيم و در خلا است پس اصتحكاكي نيز ندارد، در ارتفاع سي و چهار سانتي متري به كريچر كه روي سطح ايستاده برخورد ميكند؛ و اينجا اصتحكاك به كار ميآيد و صد و بيست كيلو وزن به جمجمه كرام وارد شده و او در راه اطاعت از فرمان هري جان ميسپارد، مغزش متلاشي شده و در فضا پخش ميشود.

9-زاخی ساحره بود
الف)true ب)false
جواب به اين سوال ننگ است. با اين كلمه ها آسلام را به خطر مي اندازيد؛ تف ...

الف)70 درجه
ب)79/999
ج)به 80 درجه نمی رسد...
د)همان 60 در جه

1/999=2
پس:
79/999=80

ویرایش شده توسط ادی ماكای در تاریخ ۱۳۸۵/۳/۱۴ ۱۸:۱۲:۵۱

جي.كي رولينگ نقاش مصري قرن پنجم هجريه

پیام زده شده در: ۱۷:۱۱ یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۸۵

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
چو چانگ هستم خوشحال هستم 17 ساله هستم آستکباری هستم ساحره هستم اداسی هستم هنوز هم خوشحال هستم!
------------------------------------------------------------------------
الف)بله
ب)شاید
ج)در موردش فکر می کنم
د)خواهم زد
ه) اول میبینم خشکه حساب میکنه یا نه...اگر نکرد میزنمش!
ب)نگرفته می زنم تو گوشش

ه) میپرم رو کلش موهاشو میکشم
ب)مثل سگ او را خواهم زد
ج)مثل خر او را خواهم زد
ه)همه موارد

الف)نمی بینم
ب)ریز می بینم
ج)کوییرل کیست؟!
د)همه موارد

ب)معادله غ ق ق است

الف)1
ب)2
ج)3
د)6
و) وزنی وجود نخواهد داشت چون باک بیک را بسی ریز میبینم و در ترازو تغییری مشاهده نمیشود

این سوال مشکل روانی دارد...اصطکاک و خلاء؟؟؟
بهترین روش برای گرفتن نتیجه روش عملیست در نتیجه کرام را از انگشت شست پای چپ گرفته به جارویی میبندیم و جارو را به امان خدا ول میکنیم سپس کریچر را در بشر ریخته به طرف جارو پرتاب میکنیم کریچر که ماده ای سمیست نخ را میسوزاند و کرام در هوا ولو میشود...سپس کرام و کریچر دست در دست هم با چتر نجاتی از جنس دماغ کریچ پایین می آیند و این قضیه از طریق برهان خلف اثبات میشود...

9-زاخی ساحره بود(ساحره به دنیا اومد، وقت ازدواج جادوگر شد، بعد طلاق دوباره ساحره شد...این بشر دارای دو جنس میباشد)(هردو گزینه)
الف)true ب) false

الف)70 درجه
ب)79/999
ج)به 80 درجه نمی رسد...
د)همان 60 در جهِ
و) بالای 100 درجه چون باک بیک هم از خشم سرخ شده به کنتاکی تبدیل خواهد شد

ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۵/۳/۱۴ ۱۷:۱۷:۲۲
ویرایش شده توسط چو چانگ در تاریخ ۱۳۸۵/۳/۱۴ ۱۷:۲۱:۰۸

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۱:۳۷ جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۸۵

سامانتا ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۹ پنجشنبه ۳ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۵:۰۸ یکشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۰
از ما که گذشت!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 248
آفلاین
نام:سامانتا
نام خانوادگی:ولدمورت
لقب:fereshteye MARG
تحصیلات:دکترای جادوی سیاه از داداشم!
گروه:اسلیتیرین
هدف از عضویت: هر چی هست ماله همست!

=========================================

-آیا مدیران را در هر شرایطی شاید می زنید؟!
الف)سکوت می کنم.
ب) من مطمئن می زنم.
ج)من براشون می زنم.
د)من اصلا کسی رو نمی زنم!@@@

الف)کله بچه های حزب رو می برم پیتزا مهمون می کنم.$$$
ب)آیدیمو بش می دم.
ج)لوش می دم.
د)صرفه امور خیریه می کنم و به بهزیستی کمک می کنم.

الف)می گم : IM SORRY! ***ب)اون می گه : DON’T WORRY!
ج)من می گم : THANK U VERY MUCH!
د)اون می گه : شمارمو یاد داشت کن!

4-اگر مدیری به یکی از اعضای حذب توهین کند چه می کنید......
ب)مثل سگ او را خواهم زد
ج)مثل خر او را خواهم زد
ابرو می اندازم بالا می گم لابد حقش بوده و گرنه مدیرا کمبود ندارن به یکی همین جوری توهین کنن ولی خب در بعضی شرایط بحرانی رییس حزب رو می فرستم تا به برو بچزمدیر توهین کنه چون راسته کاره خودشه!!!

5-کوییرل را در چه می بینید........
الف)نمی بینم
ب)ریز می بینم
ج)کوییرل کیست؟!
د)همه موارد
در ماموره سر کوچمون!کپیه خودشه.....اصلا پلیسه عینه جناب کوییرل جادوگره تا پیداش می شه همه غیب می شن!!!

ب)معادله غ ق ق است
1-اگه مدیرا همه تا دو سال دیگه برن عله می شه 20 کیلو!
2-جواب X لوپین منفی در اومده پس غیر قابله قبول است!
3-این جمله غلط است چون که درسته که کریچر سنی ندارد اما جواب صفر است.
4-دلتای کروم مساویه صفر در اومده پس جواب دارد.

الف)1
ب)2
ج)3
د)6
این سوال چتد تا جواب داره که باید از نگاه انترناسیونالیسم مارکسیستی( سود اقتصادیه مشترک) جواب داده بشه:
1-باک بیک دیگه وزنی نداره...همش پره!
2-وقتی پراشو بکنی دیگه صرفه ایی نداره پس واسه چی وزنشو به دست بیاریم!
3-کی پرای باک بیک و چیده بگه خودم آسفالتش کنم!
4-پرهای باک بیک رو جمع کرده به شماره حساب 1111 واریز کرده تا در قرعه کشی بانک گریمولد برنده یک دستگاه پیکان گوجه ایی شوید! هر 5 عدد پر یک امتیاز ...از همین امروز شروع کنید!!!

8-کرام را در ارتفاع 5 متری با مخ ول می کنیم اگر نیروی اصتحکاک 2 برابر جرم کرام باشد و در راه کریچر با او بر خورد کن و این حرکات در شرایط خلع انجام شود و کرام بمیرد...چه می شود(پاسخ تشریحی(
ببینید باید در مورد این سوال بسیار تخصصی کار کرد اول باید توضیح مفصل داد در مورد نحوه مردن کرام....خب مقاومت هوا که در نظر گرفته نمی شه چون خلاهه ....اگه خود کرام تنها بود باز یه امیدی به زنده موندنش بود اما حالا که کریچر هم هستش....بذار ببینم...از مسئله بالا وقتی که وزن عله به دست بیاد و از اونجایی که عله و کریچر در زاویه متقابل به راسن وزنه کریچر هم به دست میاد و در اثر بخورده کریچر به کرام ....کرام پاهاش به طرف پایین قرار می گیره و مخش به طرف بالا اما وقتی کریچر رو بالای سرش می بینه سکته می کنه و در جا میوفته پایین و نوار قلبش صاف می شه...کریجر هی داشته بش تنفس مصنوعی می داده اما در خلا که هوایی وجود نداره به این واسطه کرام می میره!!! 9-

9-زاخی ساحره بود....
الف) true ب) false ###نه بابا ....آدم بود....!!!

الف)70 درجه
ب)79/999
ج)به 80 درجه نمی رسد...
د)همان 60 در جهِ
اینم چند تا جواب داره:

اینم چند تا جواب داره:
1-آبی ته ظرف نمی مونه باک بیک یه هورت بکشه کله آب ظرف به لقاا.. می پیونده!
2-توی آب 60 درجه یه ضرب حل می شه چون توش مقداری هم اسید H2SO4 ریخته شده!
3-باک بیک از کجا حالا گیر آوردید؟4-436 درجه سلسیوس...راهه حل تستی رفتم استادمون گفته بفهمم کسی از رو جزوه هام کپی کنه شرعا راضی نیستم!!!

سوال ژنتیک (زیست شناسی):

1-اگر یک ققنوس با یک کلاغ ازدواج کند چقدر احتمال دارد که جوجه کلاغی با پرهای ققنوس چشم عسلیه دم کوتاهه بال بلنده خال خالیه گردن متوسط کم مو نوک سفید پنجه سیاه متولد گردد؟
الف)احتمال نداره کلا بچه هاشون همین می شن!
ب)این ققنوس چند دفعه ازدواج می کنه؟
ج)اگه همچین موجودی متولد شد سور یادت نره ناقلا!
د)کفی خودشو می کشه این چنین بچه ایی متولد شه!%%%

با تشکر:
سامانتا ولدمورت.............................!!!!

از دفتر خاطراتم :

از او می ترسم... گاه تصور می کنم با هیبتی عظیم در مقابل من ایستاده و م

پیام زده شده در: ۱۷:۱۶ پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۵

بارتیموس کراوچ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۳۳ جمعه ۹ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۱۷ دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۸۶
از تالار اسلیترین
گروه:
کاربران عضو
پیام: 165
آفلاین
نام: بارتیموس
نام خانوادگی: برو ... برو خجالت بکش!
نام مستعار: جیگر طلا هلو بیار قند و نباتو زردالو بیار.
تحصیلات : از آنجا که شاهزاده ی حذب ورد ممنوع را خواند و به عزرائیل نمایانده شد و سالها ظلم بر این سیاره حکم فرما بود و ما مجبور بودیم هر روز قیافه ی زیبای کریچر را ببینم گلبول های خاکستری دست به خودکشی دست جمعی زدند و خود را در اعماق مغز این جانب مدفون کردند . پس ایلده من مخ ندارم هچی هم سواد ندارم.

من در خانواده ای فقیر به دنیا امدم پدرم می گفت قبل از اینکه تو بدنیا بیای ما وضع خوبی داشتیم وضعمان هر روز بدتر و بدتر میشد تا روزی پدرم این جانب را در سن ده سالگی در خیابان های قزوین رها کرد ! هیچ کس با من نبود ! تنها ی تنها بودم. من بودمو کوچه ی بمبست!
کفشهای ظالمان را واکس میزدم و آنها بجای دستمزد تفی بر سرو صورت من می انداختندو با لگد به گوشه ای پرتابم میکردند؛ تا ا روزی خورشید بر سرم تابید ؛ مردی با وقار بار ریشهای زیبا دستان مرا با گرمی بگرفتو برای من در پناه خود جایی باز کرد .
من زیر سایه ی حذب پرورش یافتم !
-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-

الف)بله
ب)شاید
ج)در موردش فکر می کنم *( شاید در همون موقع یکی از اعضای حذب به کمک من نیاز داشته باشه مدیر را ول میکنم و به سوی او میشتابم)
د)خواهم زد

ب)نگرفته می زنم تو گوشش
و) پولارو ازش میگرم بعد با پولا میزنم تو سرشو میرم با پولا حالو حول.
الف)قطعا از روش برادر حمید استفاده خواهم کرد*

ب)مثل سگ او را خواهم زد
ج)مثل خر او را خواهم زد
و) تمام گزینه ها را اجرا خواهم کرد!

الف)نمی بینم
ب)ریز می بینم
ج)کوییرل کیست؟!
د)همه موارد*

ب)معادله غ ق ق است
ج)چون کریچ سنی ندارد معادله بی نهایت جواب دارد*

الف)1*
ب)2
ج)3
د)6

ما باید در این سوال این را در نظر بگیریم که خلع نسبی است با کلی اگر نسبی بود که هیچی اگر کلی بود بازم هیچی پس میریم سراغ قانون 137 نیوتون که میگه که اگر جسم مدیر باشه پس به احتمال زیاد مخش پر از گچو تحریم حذبه پس وزنش دوبرابره و جاذبه ی زمین اونو با سرعت بیشتری به طرف رمین میکشه و وقتی با کریچر که مخش پر تر از اونه برخورد میکنه به صورت کاملا ارزشی دو تای انها به فنا میروند.
9-زاخی ساحره بود
الف)true ب)false*

الف)70 درجه
ب)79/999*
ج)به 80 درجه نمی رسد...
د)همان 60 در جهِ

1Q ( همون تتا بید فقط شکل فرق کرده ): 1Q ( همون تتا بید فقط شکل فرق کرده ): 60
Q2: 20
60+20 : 80

آما این راه حل کاملا اشتباه بید ما با مقداری زیادی تفکر به این نتیجه می رسیم که خود انیشتنم بعضی مواقع از ده بیست سی چهل استفاده میکرده ؛ و به خاطر اینکه در این سوال آسلام در خطر است ما هم از روش انیشتن استفاده میکنیم.

60

ویرایش شده توسط بارتیموس در تاریخ ۱۳۸۵/۳/۱۱ ۱۷:۲۲:۵۶
ویرایش شده توسط بارتیموس در تاریخ ۱۳۸۵/۳/۱۱ ۱۷:۴۱:۱۴
ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۵/۳/۱۲ ۱۹:۵۱:۳۲

[مواظب افکارت باش که تبدیل به گفتار می شود.
مواظب گفتارت باش که تبدیل به رفتارت می شود.
مواظب رفتارت

پیام زده شده در: ۱۰:۵۰ پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۵

آوریل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۰۷ یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۸۷
از کارتن!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 789
آفلاین
فرم عضویت

نام : آوریل هستم، یک لاوین.
سن : سنم به شما هیچ ربطی نداره چون میاین میگین دختره ترشیده است
نام مستعار : آوی
گروه : ریونکلاو
شعار : فعلا در دسترس نمیباشد!

الف)بله
ب)شاید
ج)در موردش فکر می کنم
د)خواهم زد
و) اگه دسترسی بده، نه!!، ولی اگه نده صد در صد!!

ب)نگرفته می زنم تو گوشش
ج)پولا رو دو دستی می زنم تو سرش، دوربین که رفت، پولا رو جمع میکنم!!

و) با پورت کی او را در همان حالت به قزوین انتقال خواهم داد

ب)مثل سگ او را خواهم زد
ج)مثل خر او را خواهم زد
و) عضو مورد توهین واقع شده را خبر کرده و هردو مثل الاغ او را خواهیم زد!

5-کوییرل را در چه می بینید؟
الف)نمی بینم
ب)ریز می بینم
ج)کوییرل کیست؟!
د)همه موارد
و) او را در ریاست کل اداره ارشاد و مبارزه با پستهای بیناموسی میبینم!

ب)معادله غ ق ق است

خب، ما اینجا دوتا معادله داریم با خدا بخواد 5 تایی مجهول، و در اینجا از قانون استن لکارت استفاده میکنیم (چه باحال فیزیکو ربط میدم به ریاضی!!) و میگیم سینوس سن کریچر به سینوس قد ریموس = قد کرام به کوییرل.
خب، سینوس قد کریچر به قد ریموس بنا به دلایل امنیتی در میاد 2 (! نکته جالبتر از همه اینه که محدوده سینوس بین 1 و 1- اه!!)
قد کرام به کوییرل هم میشه 2، پس حالا که این دو طرف معادله با هم برابرن، ما میایم و وزن عله رو به علت احترامی که براش قائلیم به این ترتیب حساب میکنیم که :
جواب سینوس قد کریچر به قد ریموس رو گذر سالها در نظر میگیریم!
جواب قد کرام به کوییرل را در برابر مینماییم و به عنوان وزن وی به کیلوگرم در نظر میگیریم!
پس جواب صحیح گزیته الف میشود.

الف)1
ب)2
ج)3
د)6

با توجه به سوال 10 اگر وزن باک بیک را 6 کیلوگرم حساب کنیم، هر پر به طور متوسط 6 گرم وزن دارد، باک بیک قبل از رسیدن به مقام مدیریت و وبمستری 1000 عدد پر داشت، پس اگر در آن زمان پرهای وی را میچیدیم، به طور حتم باک بیک نیست و نابود میشد.
ولی این مدت خدمت وی به عنوان وبمستر باعث شده که وی به بیماری «گر» ی مبتلا شود و قسمتی از بدن وی کچل گردد!! با این حال چون از وزن وی چیزی کاسته نشده و تراکم جمعیت پرهای وی در هر دسی متر مربع 80 است، و مساحت وی 10 دسی متر است، وی 800 پر دارد، هشتصد ضربدر شش میشود 4800 گرم، پس وزن باک بیک 1200 گرم میباشد.
ولی اتفاقی که امروز برای وی افتاد وزن وی را 1000 گرم کاهش داد، آن اتفاق این بود که وی صبح به هنگام کوتاه کردن پرهای سرش، اشتباها 66 عدد پر را هم قیچی نمود، پس 66 ضربدر 6 به طور تقریب میشود 200، و 1200 منهای 200 میشود 1000 گرم یا 1 کیلوگرم.

خب ببینید، شرایط خلائه، پس این سوال نکته انحرافی داشت که ما اصطکاک داریم، چون در این شرایط اصطکاک معنی نداره، وقتی اصطکاک صفره، پس صفر دوم که جرم کرام باشه هم صفره!! اگه در رابطه انرژی پتانسیل بذاریم :
U=mgh به این نتیجه میرسیم که صفر ضربدر صفر که نیروی جاذبه اس ضربدر پنج میشه صفر به توان دو ضربدر پنج، که طبق قوانین ریاضی جدید، صفر به توان دو با بینهایت برابر و انرژی پتانسیل برابر بینهایت میشود!
خب مشخصه که با این انرژی کرام به کریچر که سهل است، حتی به عله اتشفشان که تماما از سنگ و ماگماست برخورد کند، هر دو به سمت ملکوت عروج میکنند و برای ورود به بهشت از یکدیگر سبقت میگیرند، باشد تا رستگار شوند!
پس این مساله نشان میدهد که چون بدن کرام مملو از انرژی پتانسیل شده، بدنش تاب این نیرو را نیاورده و از درون متلاشی شده و کریچر نیز در اثر برخورد با این انرژی از بین رفته است! در این میان انرژی تلف شده نیز برابر است با اختلاف انرژی درونی کریچر با انرژی پتانسیل که میشود سفر منهای بینهایت یا درواقع همون بینهایت، و بدین ترتیب با این انرژی جهان نابود میشود!! تف بر این مساله باد که جهان را به نابودی کشاند!

9-زاخی ساحره بود
الف)true
ب)false
ج) He was a witch, He is a witch, He’ll be a witch (نکته انحرافی : اگه he پس چرا witch? )

الف)70 درجه
ب)79/999
ج)به 80 درجه نمی رسد...
د)همان 60 در جه

خب در حالت عادی باید میومدیم و این 20 رو با اون 60 جمع میکردیم که میشد 80، ولی اینجا ما با استثنایی مواجهیم!! و اون اینه که ابی که توش یه باک بیک انداخته میشه، بعد از 1 دقیقه به طرز وحشتناکی داغ میشود، زیرا این دو از اوایل خلقت با هم مشکل داشتند و آب همیشه در تلاش بود تا باک بیک را از بین ببرد.
خب، پس در ابتدا 20 درجه آب افزایش میباد و وقتی تا شصت میشماریم، ناگهان آب فوران میکند و در حینی که سوپ خوشمزه باک بیک درست میشود، دمای آب به 1000 درجه نزدیک میشود و در دمای 79/997 می ایستد.

ویرایش شده توسط آوریل در تاریخ ۱۳۸۵/۳/۱۱ ۱۰:۵۷:۱۹

[size=small]جادوگران برای همÙ

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.