هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ستاد انتخاباتی امپراطور تاریکی
پیام زده شده در: ۳:۱۱ یکشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۴

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
امپراطور مردمی جوان پسند گوی سبقت را ربود!

EDNS گزارش کرد که در ساعت 4 بامداد روز انتخابات 47% کل آرای ثبت شده به نام امپراطور کبیر نوشته شده است! تحلیل گران امور سیاسی علت این امر را رای دادن موجودات تاریکی و شب به امپراطور دانسته اند! ولی آبرفورث دامبلدور رئیس حزب آستکبار با رد این ادعا مدعی شد که تمام رای ها به وسیله اشخاص حقیقی و معتبری چون خودش به صندوق ریخته شده است! وی همچنین متذکر شد که نیروهای امپراطوری تا صبح از صندوق ها با تمام قدرت دفاع خواهند کرد....

جورج بوش رئیس جمهوری ماگلی کشور آمریکا از اعلام این نتایج ابراز تعجب کرد و انتخابات را دسیسه خواند

تصویر کوچک شده

وی که در جمع محققان و مخترعان صحبت می کرد گفت:
این امپراطور خودش تررویسته! من دیدم وقتی سفارت مارو اشغال کردن این اونجا داشتش حیات سفارتو جارو می زد!

تصویر کوچک شده

در ادامه این جریانات تونی بلر نخست وزیر ماگلی کشور اعلام کرد که همچین شخصی را نمی شناسد و اصلا تا به حال نام وی را نشنیده است!
وی در ادامه خاطر نشان کرد که عقل مردم اندازه همین سوراخ دست اوست وگرنه به این آقاهه رای نمی دادند
تصویر کوچک شده

چند لحظه برد لرد ویدر در حالی که یک کن نوشابه مارک خودش نیز در دست بود به عنوان سخنگوی امور خارجه در پشت میز نشست و گفت: عمرا! اینا برن بوق بزنن! اگه بخوان به توهیناشون ادامه بدن همشون رو نوشابه اتک می کنم! وی سپس به نوشابه ای که در دست داشت نگاهی کرد و گفت: البته با مارک های دیگه!

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۱:۰۲ یکشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۴

ايگور كاركارف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۴ سه شنبه ۳ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۷:۴۰ دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۵
از بلغارستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 109
آفلاین
نوشابه دارت ويدر هم به بازار آمد
در تصوير زير شما دارت ويدر را مي بينيد كه با قدرت دارك سايد خود در حال باز كردن در نوشابه مي باشد
تصویر کوچک شده
همچنين در ستاد انتخاباتي و بين مردم اين نوشابه در امروز و فردا به صورت رايگان عرضه مي شود

Those were the days my friend
We thought they
'd never end
We'
d sing and dance forever and a day
We
'd live the life we choose
We'
d fight and never lose
For we were young and sure to have our way.

پیام زده شده در: ۰:۳۱ یکشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۴

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
ما هنوز هستیم!

لرد ویدر چند لحظه پیش در گفتگوی تلویزونی اعلام کرد :

عزیزان! فعلا که مرلین نیومده! بیادم که کاری نمی تونه بکنه! پس به درک که ساعت انتخابات تموم شده! ما هنوز به فعالیت خودمون ادامه میدیم! آره جون داداش!

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۲۱:۲۷ شنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۴

آبرفورث دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۰:۴۶ سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 543
آفلاین
آبرفورث در حالی که با دستمالش گوشه چشمش رو پاک می کرد اعلام کرد:
بیانیه بااحساسی بود، نمیدونستم امپراطور انقدر میتونه رو احساسات من تاثیر بذاره!
خبرنگاران که در جلوی مرکز حزب استکبار تجمع کرده بودند با اشتیاق فراوان عکس و تصویر تهیه می کردند، آبرفورث کنترل خودش رو به دست آورد و با قدرت تمام به سخنرانی خودش ادامه داد:
- بله.... امپراطوری تا آخرین ساعات انتخابات به افشاگری های خودش ادامه خواهد داد... بله تصویری که می بینید (اشاره به ویدئوپروژکتور) متعلق به نیروهای جان بر کف نظامی امپراطور هست... در حال گشت زدن در فضای بی پایان جهان...
تصویر کوچک شده
بله واقعا جالبه! من از همین تریبون اعلام می کنم، امپراطور نخواهد گذاشت هیچ تخلفی اتفاق بیفتد...
صدای بوق و دنگ از جیب آبرفورث بلند شد... بله یک فکس رسیده که یکی از سربازان غیور ما تونسته یک متخلف رو دستگیر کنه... تصویر رو بر روی پروژکتور میندازم...
تصویر کوچک شده
بله همونطور که میبینید، اون کاغذهایی که تو جیبش هست، همین الان در حال بررسی هست...
آبرفورث به یه گوشه ای میره اما یادش میره میکروفونش رو خاموش کنه...
- الو... مامور شماره چهل و سه... فورا تو جیب طرف مواد بریزین، تصاویر دکتر کرام رو هم بذارین تو جیب بقلش... یالله... آره... آره آره... جدا؟ طرفدار امپراطوری بوده؟ نه مهم نیست بکشینش... فقط قبل از اینکه بمیره تو جیبش عکسای کرام رو بذارین...
بر میگرده پشت تریبون...
- بله می گفتم، این فرد طی همین تماسی که داشتم از افراد ستاد انتخاباتی دکتر خلبان کرام بوده... که دستگیر شده و به مقامات تحویل داده خواهد شد... امپراطوری از همه پشتیبانی خواهد کرد... برای نمونه به این تصویر که از یک خواهر ارزشی در حال آموزش فنون پیچیده نظامی هست توجه کنید":
تصویر کوچک شده

- بله بله... همین الان یک عکس برام ارسال شده... نیروهای مردمی از حضور سربازان امپراطوری در عرصه تشکر کرده اند:
تصویر کوچک شده

... تا آخرین لحظات تبلیغاتی در چهارچوب قانون در خدمت شما خواهیم بود..
لرد دارث ویدر
خبرگزاری EDNS

پیام زده شده در: ۲۰:۲۴ شنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۴

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
بیانیه امپراطور مردمی در ساعات پایانی انتخابات

تصویر کوچک شده

درود بر شما جادوگران و ساحره های غیور و پیروز...

در این ساعات پایانی انتخابات دوست دارم تا نگرانی خودم را از مسائل مطرح در انتخابات با شما عزیزان مطرح کنم...

جریان با کاندیداتوری مشکوک آقای هری پاتر شروع شد. جریانی که بنده از همان اول به آن شک کرده و می گفتم دستانی پشت پرده سعی دارند کاندیدای خاصی را بالا بکشند... این در حالی بود که همه از پیروزی صد در صد پرفسور لاکهارت در انتخابات سخن می گفتند و رقابت بین آقای لاکهارت و آقای کرام بود... شورای جادوگری شخصی رد صلاحیت شده رو به عرصه انتخابات برگردوند که جوی ایجاد شد و تمام مقامات و حتی سخنگوی بنده از بازگشت آقای اسنیپ به عرصه انتخابات استقبال کردند! ولی تبلیغات عجیب و هدایت شدن آرای سازمانی به سمت ایشون جریان انتخابات را کاملا مغشوش کرده! همچنین آقای پاتر استعفاء داده و این کاملا از نقش ایشون فقط برای شکستن رای مردم و گمراهی مردم حکایت دارد. در ضمن با خبر شدیم که دکتر کرام هم به نفع آقای لاکهارت کنار کشیدن که جای امیدواری داره ولی باز هم هدایت آرای سازمانی به سمت پرفسور اسنیپ باعث خواهد شد تا امید پیروزی پرفسور لاکهارت بازم کمتر بشه... این در حالی هستش که پرفسور اسنیپ هیچ گونه برنامه انتخاباتی خاصی نداشته و شعارهای کاملا سطحی و بدون عمق فقط داده اند و هیچ سابقه مدیریتی نیز ندارد... من اینجا می خوام به شما مردم آگاه اخطار کنم که انتخاب شدن پرفسور اسنیپ ما را با یک تندروی جادوگری و افراطی گری روبه رو خواهد کرد...! همچنین انتخاب ونوس باعث خواهد شد تا واژه جادوگر از روی زمین محو شده و ساحره ایسم افراطی در جامعه ایجاد شده و زندگی بر تمام جادوگران عزیز سخت شود...! این حرف ها رو گفتم چون راه من شفافیت با شما مردم است و به عنوان یک دلسوز شما در این آخرین لحظات لازم دیدم که این تحدید بزرگی را که در حال حاضر جامعه ما را تهدید می کند افشا کنم!

در پناه و زیر سایه امپراطوری باشید
امپراطور کبیر
تاریخ 43.32.3535 تقویم امپراطور کهکشانی

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۲۰:۰۶ شنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۴

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
شون پن عزیز خوش آمدی.... از کشور ما هم بازدید می کنی؟ فک کنم مربوط به تولید جادوی های غیر متعارف باشه!

در مورد 10 گالیون باید بگم که امپراطوری به هیچ کسی باج نمیده! بر خلاف سایر کاندیداها ما با خلوص نیت و جدیت و شفاف جلو اومدیم! و الکی وعده و وعید های خالی بندی به مردم نمی دیم... در ضمن امپراطوری جادوگری باعث متحد شدن تمام جادوگران و گسترش فرهنگ جادوگری و قدرت نظامی جادوگران خواهد شد....

در سایه امپراطوری همه پیروزند

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۲۰:۰۶ شنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۴

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
شون پن عزیز خوش آمدی.... از کشور ما هم بازدید می کنی؟ فک کنم مربوط به تولید جادوی های غیر متعارف باشه!

در مورد 10 گالیون باید بگم که امپراطوری به هیچ کسی باج نمیده! بر خلاف سایر کاندیداها ما با خلوص نیت و جدیت و شفاف جلو اومدیم! و الکی وعده و وعید های خالی بندی به مردم نمی دیم... در ضمن امپراطوری جادوگری باعث متحد شدن تمام جادوگران و گسترش فرهنگ جادوگری و قدرت نظامی جادوگران خواهد شد....

در سایه امپراطوری همه پیروزند

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۲۱:۴۵ پنجشنبه ۹ تیر ۱۳۸۴

شون پن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۱۱ دوشنبه ۶ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۰۳ سه شنبه ۱ دی ۱۳۸۸
از آمریکا،سانفرانسیسکو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 197
آفلاین
من باید چند موضوع را برای شما دوستان توضیح بدهم.اول اینکه فکر می کنم با گذشت چهل و دو سال سن نمی توان من را جوان نامید. دوم اینکه این ماهی ده گالیون از سهام سایت یه شعار تبلیغاتیه. در ضمن من که در وزارت خانه عمری مو خاکستری کردم امپراتور جان تاریکی را می شناسم. در آخر آیا ممنوعیت خون گلاسه و معجون آتشین صلب آزادی جوانان غیور جادوگر نیست؟

پیام زده شده در: ۱۹:۱۵ پنجشنبه ۹ تیر ۱۳۸۴

شاهزاده خالص

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۵۲ سه شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۵۷:۵۶ پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 460
آفلاین
شون پن عزيز شما چيز هاي بسياري را نمي داني ولي ما مسن تر ها خوب آگاهيم كه اين امپراطور عزيز چگونه در گذشته برايمان زحمت كشيد و دين آسلام را پديد آورد براي آنان كه به فردا ها مي انديشند.
من در اينجا به امپراطور عزيز پيشنهاد مي كنم به هر جادوگر مبلغ 10 ميليون گاليون از سهاام سايت را بدهد و در طي ده سال از روي سود به دست آمده براي هر جادوگر آن سهام را به او بفروشد.اين طرح باعث رونق اقتصاذي جادوگران عزيز و شكوفايي ملّت جادوگر مي شود.
با تشكـر شاهزاده خالص(قديم نديما نيمه خالص بودم)

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۰۲ پنجشنبه ۹ تیر ۱۳۸۴

شون پن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۱۱ دوشنبه ۶ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۰۳ سه شنبه ۱ دی ۱۳۸۸
از آمریکا،سانفرانسیسکو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 197
آفلاین
آخه امپراطور جان تو چه طور می خواهی وزیر بشی. تو که اسمت را (امپراطور) گذاشتی می خواهی رای جادوگرها را جمع کنی؟ عمرا!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.