هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: بيلبورد تبليغات
پیام زده شده در: ۲۱:۱۵ پنجشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۷

جسیکا پاتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۵ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۱۶ جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶
از تالار قحط النساء گریف!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
ياهو

تصویر کوچک شده

پايبند به حرفها و گفته هايش خواهد بود !!

طرفدار شايسته تريها !!

پیام زده شده در: ۱۹:۲۷ پنجشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۷

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
پرسی ویزلی وزیر امروز , دیروز و فردا

پرسی ویزلی کاندیدای مردمی اعضای سایت در پی تلاش برای رسیدن به کرسی وزارت سحر و جادو تلاش خودش رو می کنه و حالا با کارت های جدید تبلیغاتی اعضا رو به سمت خودش می کشونه ...

لینک

تصویر کوچک شده

برای وزارتی بهتر به پرسی ویزلی رأی بدهید !

پیام زده شده در: ۱۹:۵۸ چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۸۷

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
تبلیغات پرسی ویزلی :

در پی کاندید شدن پرسی ویزلی در وزارتخانه ما کارت های تبلیغاتی ای برای ایشان در نظر گرفته ایم که اگر بپسندند ما بین مردم پخش خواهیم کرد . نمونه ای این کارت ها رو در پایین می بینید :

لینک

تصویر کوچک شده

برای وزارتی عالی به پرسی ویزلی رأی بدهید !

ویرایش شده توسط بارتي كراوچ در تاریخ ۱۳۸۷/۲/۱۱ ۲۰:۰۰:۳۸
ویرایش شده توسط بارتي كراوچ در تاریخ ۱۳۸۷/۲/۱۱ ۲۰:۰۱:۳۲

پیام زده شده در: ۱۹:۴۱ چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۸۷

سيموس  فينيگان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۱ دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۷:۵۲ دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۷
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 392
آفلاین
برای داشتن وزارتخانه ای قدرتمند،به پرسی ویزلی رای دهیم.

[size=large][b]و جسم سیمو

پیام زده شده در: ۱۹:۰۲ چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۸۷

باب آگدنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۸ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۳۹ جمعه ۱۳ آبان ۱۳۹۰
از گروه همیشه پیروز گریفیندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 527
آفلاین
تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

ویرایش شده توسط باب آگدن در تاریخ ۱۳۸۷/۲/۱۱ ۱۹:۰۵:۳۱

پیام زده شده در: ۱۸:۰۱ چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
درب بخش بیلبورد تبلیغات با صدای غژ عجیبی باز میشه چند تن از مسئولین برگزاری انتخابات وزارت سحر و جادو در حالی که گرم صحبت و تبادل نظر با یکدیگر هستند ، وارد میشوند . یکی از کاندیداهای وزارت به سختی مشغول فعالیت تبلیغاتی است و پوستر های بی شماری که مانند کاغذی دیوار سالن بیلبورد را در بر گرفته اند ، این را نشان میدهند !

عله از جمع صمیمی مسئولین خارج شده و کمی جلوتر می آید ، نور مهتاب چهره کک مکی پسر کوتاه قامت مو قرمزی را نمایان میکند که با حیرت توام با ترس ، عله را که لحظه به لحظه نزدیک تر میشود نظاره میکند و در صدد است تا پوستری که او را در حالی که زننده به دوربین لبخند میزند نشان میدهد را در پشت خود مخفی کند .

عله : ببینم پسر جان ، تو کی هستی ؟

استرجس : هوگو ویزلی هست قربان !

عله : کی عضو جادوگران شدی آقای ویزلی ؟

لیلی : فکر میکنم پنج شش ماهی میشه !

عله : این موقع شب اینجا چه کاری میکنی ؟

راجر : فکر میکنم در حال نصب پوستر های تبلیغاتی هست !

عله : اه ! بابا من دارم با این آقای ویزلی حرف میزنم ! به شما آخه چه ارتباطی داره این ؟

کوییرل : هووم ، قربان من فکر میکنم از زمانی که توی اطلاعیه های انجمن مدیران گفتید فقط مطالب مهم را در اینجا مطرح کنید و گرنه بلاک میشوید ، یه مقدار کمبود اظهار نظر بین مدیران ایجاد شده که این خودش باعث میشه پایه های مدیریت سست بشه

عله : دیگه بسه ، من میخوام بصورت خصوصی با آقای هوگو ویزلی صحبت کنم ! دیگه هیـــــــــس ! و گرنه بلاک !

مدیران :

عله : آهان ! این شد جذبه مدیریتی ! من همینجا در حضور یکی از کاندیدای وزارت از خودم تشکر میکنم که چنین جذبه ای رو به مدیرانم نشون دادم ... امیدوارم از این رفتار من ناراحت نشده باشی هوگوی عزیز ، من از خودم بابت این رفتار آستکباری و خشانت آمیزی که با مدیران در حضور یکی از اعضا داشتم عذر خواهی میکنم !

ساعتی بعد

عله : خوب من هر حرفی که نیاز بود بزنم با آقای ویزلی زدم ، قرار بر این شد که برای حفظ ارزش تازه واردان سایت ، برای یک بار هم که شده ، یکی از اعضای جدید ما به عنوان وزیر سحر و جادو منصوب بشه !

لیلی با بی قراری گفت : ولی فکر نمیکنم این درست باشه ، ما روی این انتخابات حساب باز کردیم و تا الان هم کاندیدای زیادی داریم نسبت به دوره های قبل و همه منتظر این هستن که با توجه به نظر سنجی وزیر مشخص بشه ! اصلا میخواید با هم در انجمن خصوصی بحث کنیم ، هر کسی موفق شد طرف مقابل رو توجیه کنه ، حرفش ملاک بشه !

راجر با ناراحتی اضافه کرد : دقیقا ! و این باعث میشه که نظر مدیران زیر سوال بره ! گر خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو ! :angel:

عله که علاقه ای به بحث نداشت ، به آلبوم تصاویر کاندیدای این دوره وزارت چشم دوخت و در همان حال گفت : اصلا مهم نیست ! همین که من گفتم ! پس گر خواهی نشوی بلاک ! هم نظر مدیر اول سایت شو ! ببینم ، این آلبوم عکسای کاندیداس ؟ ببینم یعنی یه پسر سفید مفید توی این انتخابات نیست ؟

استرجس متفکرانه گفت : ولی بهتر میدونید که ، ملاک ما برای وزارت توانایی هست ، نه به قول شما چهره و سفید بودن و این حرفا !

عله : یعنی چی ؟! توی علم ثابت شده که چهره خیلی تاثیر داره توی یه مسئولیت اصلی ، مثلا میخوایم رئیس جمهور رو مقایسه کنیم ! قبلی رو با فعلی در نظر بگیرید ! ولی خوب نمیدونم چطور یه فرد سفید چهره کاندید نشده ! من واقعا از ایجاد جادوگران شرمنده شدم در هر صورت با توجه به این آلبوم عکس ، رای من هوگو ویزلی !

فردای آن روز ، پیام امروز

شب گذشته آلبوس دامبلدور توانست با تغییر شکل خود به انجمن مدیران راه یابد و نظراتی در آنجا ارائه کند ؛ با توجه به نظر برخی از مدیران ، وی دیشب در بیلبورد تبلیغات نیز حضور به هم رساند و سعی داشت تصمیمی نادرست را به بار نشاند . مدیران در این باره میگویند که متوجه شده بودند رفتار وی مغایر با سایر اوقات بود !

پرفسور کوییرل : من همون اول متوجه شدم که اون عله دیشب ، عله همیشه نبود ! چون همیشه عله نظر همه رو میپرسه و برای نظر بعضی از مدیرا ارزش بیشتری قائل میشه ، ولی من دیشب حتی دو بار هم نظر ندادم کلا !

لیلی اوانز که در جمع عکاسان ایستاده بود ، در برابر فلاش های متعدد دوربین های جادوگری گفت : من همون اول متوجه شدم که عله تقلبی بود ! من حتی سعی کردم اون رو دعوت کنم که با توجه به فن های ریز بحث و گفتگو ، بفهمم چی توی ذهنش هست ، ولی اون حاضر نشد !

راجر دیویس نیز در ادامه صحبت آنان گفت : کاملا واضح بود ، البته نا گفته نمونه که زمانی که گفت میخواد به هوگو خصوصی صحبت کنه و بعد هم در مورد چهره کاندید ها نظر داد ، من متوجه شدم که عله نیست و تصورم بر این بود که اون فرد پرسی ویزلی هست ، ولی خوب گویا دامبلدور بود !

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۹:۰۶ سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۷

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
با توجه به آغاز مرحله ی دوم این تاپیک هم باز میشه !

لطفا عکس های با سایز بیش از 350*350 را لینک دار قرار دهید !

موفق باشید

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۳۹ یکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۸۶

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
با سلام

بیلبورد هم قفل میشه چون مهلت تبلیغات به پایان رسیده !!!

با تشکر
مسئولان برگزاری انتخابات

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۰۱ جمعه ۲۰ مهر ۱۳۸۶

كورن اسميت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۷ شنبه ۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۱۶ چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۸۷
از کوچه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 352
آفلاین
قدیمی ها ، جدید ها ، آسلامی ها ، غیر آسلامی ها ، ارزشی ها ، غیر ارزشی ها همگی به کالین رای دهید!کالین نماینده ی همه ی شماست

تصویر کوچک شده

[b][size=medium][color=336600][font=Arial]ما همگی اعتقاد داریم که باید خدا را کشف کرد.دریغا که نمی دانیم هم چنان که در انتظار او به سر می بریم ، به کدام درگاه

بيلبورد تبليغات
پیام زده شده در: ۱۲:۳۸ یکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۸۶

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
اگر می خواهید آستکبار به پایان برسد تصویر کوچک شده ویروس ها نابود شوند تصویر کوچک شده سرژ تانکیان دوباره بخواند تصویر کوچک شده دست نوازش بر سرتان کشیده شود تصویر کوچک شدهشب ها با خیال آسوده بخوابید تصویر کوچک شدههمدیگر را بیش از پیش دوست بدارید تصویر کوچک شده و همه از بهاری سبز و زیبا لذت ببریم تصویر کوچک شده به آبرفورث دامبلدور رای دهید.

تصویر کوچک شده

برای قرار دادن در امضا:

پیوست:

zip Ministry.zip اندازه: 0.63 KB; تعداد دانلود: 55

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.