هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۱۹:۳۳ سه شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
من اصلا هيچ اعتراضي ندارم ديگه!

زماني كه ميام ميبينم پرسي ميگه ارزش 3 پست از اين همه شركت من در هاگوارتز بيشتره واقعا ناراحت ميشم.زماني كه براي يك پست كوييديچ صرف ميشه،فوقش 2 ساعت هست!4 تا دو ساعت،8 ساعت.من همينجا قسم ميخورم كه من براي شركت در كل هاگوارتز،بيش از 100 ساعت!نميدونم ميتونيد درك كنيد يا نه!

زماني كه ميام ميبينم يك استاد به پستي كه كلي روش كار كردم،با نظر خودش،يك نظر شخصي امتياز پايين ميده چي بگم؟ميرم اعتراض كنم به خودش،كلي دليل مياره كه اينجوري نيست منم چيزي نميتونم بگم خب!حق معلمه هر جور ميخواد،امتياز بده و منم اصلا دخالتي نميكنم و هيچ اعتراضي به هيچ معلمي ندارم.زماني كه تو هاگوارتز هم قوانين و هم نمره اساتيد بر نظر شخصي است،من چيكار كنم؟

زماني كه ميام سايت،ميفهمم يكي از دوستانم كه همكار نظارتيم بوده،برگشته تو گريف يك سري اطلاعات بيخود داده و فقط چند عدد از دوستانم دفاع كردند،چي بگم؟وقتي كه ناظر اونجا دوست صميميم هست و حتي كوچكترين اخطاري به اون شخص نداده چيكار كنم؟بهترين كار همين كار كه الان دارم ميكنم،گريه!! !

اين روزها خيلي اتفاقات بدي براي من افتاده!مهمترين چيزش،همين كه ميبينم 3 ماه زحمتم،مفت نمي ارزه و دوستاني كه خودشون وقت براي شركت در همه كلاس ها رو نذاشتن،انتقادي ميكنند كه تعجب ميكنم ازشون!

هر كاري ميخواهيد بكنيد!اصلا بياييد قانون رو تغيير بديد كه با شركت يك نفر فلان ميشه وامتيازات اسلي رو صفر كنيد!اصلا هم ربطي به بقيه اعضاي گروهم نداره ولي فقط دوست دارم تا حدي درك كنيد كه 100 ساعت وقتي كه من گذاشتم،با اين كار مفت نمي ارزه!حالا چيز هايي كه براي مدرسه از دست دادم كه به كنار!اونا رو اصلا ذكر نكردم!

ویرایش شده توسط [fa]ايگور کارکاروف[/fa][en]IGΘЯ[/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۳ ۱۹:۴۳:۱۷
ویرایش شده توسط [fa]ايگور کارکاروف[/fa][en]IGΘЯ[/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۳ ۲۰:۳۴:۴۰

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۷:۵۴ سه شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۸۶

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
ماندانگاس اگه بتونی ثابت کنی که گریفیندور امتیازاتش خیلی کمتر از گروهایه دیگس من حق رو به شما میدم. ولی با یه نگاه به تاپیک کارنامه تلاش این گروه رو میبینی.

در مورد این قانون:
این قانون اگه اشتباه نکنم برای ترم دوم نوشته شد... اون موقع امتیازات جمع بندی نمیشد و این چهار صد امتیاز شاید به قول بلیز خیلی به چشم نمی اومد.
تو ترم سوم این امتیازات دقیقا همینطوری حساب شد و بعد از تقسیم بندی امتیازات تقسیم بر تعداد بر کل امتیازات اضافه شدن... ترم سوم هم همینطور (البته جمع و تقسیم امتیازات تا حدودی فرق داشت)
الانم ما داریم دقیقا همین کارو میکنیم ولی چون امتیازات تقسیم میشن برای بعضی ها اهمیتش زیاد شده چون رقمش خیلی کمه. شاید از این نظر براتون عجیب شده وگرنه چیزی بوده که در ترم های قبلم انجام دادیم.

این قانون برای این نوشته شد که اعضا همونقدر که هاگوارتز رو جدی میگیرن به کوییدیچ هم اهمیت بدن.

این ترم فقط دو تا گروه واقعا تلاش کردن که یکیشون هافلپاف بود و این برای من خیلی ارزش داره چون جمعیتش خیلی کم بود. از نظر من هنوز این گروه شانس قهرمانی در هاگوارتز رو داره اگه این چند روزه آخر رو تلاش کنه. (فقط اعضایه ثابتشون باید تعداد پست بیشتری در هاگوارتز بزنن)

من تنها کمکی که میتونم بکنم تا حق این گروه و گروهای دیگه نسبت به گریفیندور پایمال نشه این هست که این ترم رو مانند ترم قبل امتیازات امتحانات رو برای تابلوی شنی در نظر نمیگیرم و فقط در کارنامه درج بدم.

پیام زده شده در: ۱۶:۵۷ سه شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۸۶

ماندانگاس فلچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۸ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۵۶ جمعه ۲ دی ۱۴۰۱
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 433
آفلاین
پرسی جون یک مثال برات میزنم :

یک کلاسی هفت تا دانش آموز داره :

علی میگیره : 10

نقی میگیره : 15

اصغر میگیره : 5

فرهاد میگیره : 6

اکبر میگیره : 9

مجتبی میگیره : 19

یاسر میگیره : 13

یک کلاس سه تا داره :

صالح : 19

صابر : 17

میلاد : 18

خوب میشه بپرسم کدوم کلاس زحمت بیشتری کشیده ؟

کدوم کلاس بار نمره اش باید بیشتر باشه و اول شدن حقشه ؟

میشه بپرسم که این جمعیت گیریف اگر هر کدومشون یک پست بزنن و 10 بگیره ، امتیازشون چقدر میشه ؟

میشه توضیح بدی ارزش نمره 20 تا 29 گرفتن بیشتره یا 10 تا 25 گرفتن ؟

اینا رو توضیع بدی خوشحال میشم . انصاف هم خوب چیزیه .

ویرایش شده توسط ماندانگاس فلچر در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۳ ۱۶:۵۹:۳۴

جونم فدای عشقم ، نفسم فدای رفقا ، شناسه ام هم فدای سر آرشام

[color=99

پیام زده شده در: ۱۶:۳۴ سه شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

فکر میکنم لازمه منم دخالتی داشته باشم !

باید بگم که قانونی که کوییرل گفت کاملا صحیحه و به نظر من هم اضافه شدن تمام و کمالش بدون تقسیم بندی به امتیازات هاگوارتز کاملا متینه و همینطور مفیده !

در مورد اینکه بلیز گفت ارزشی سی چهل پست کمتر از دو تا پسته ؟ باید بگم که بله ، دقیقا ارزشش کمتره ! خود من هم در کلاس ها شرکت کردم و تکالیف و امتیازات دیگران رو هم دیدم . کسی که دو تا پست برای کوییدیچ میزنه کلی هماهنگی و وقت و زحمت میکشه و میزاره برای پستش ، ولی کسی که توی هاگوارتز 100 تا پست میزنه و هدفش اینه که همه بگن : آفرین ، هزار ماشالا میبینید چه فعالیت مفیدی داره ؟ رنک دانش آموز نمونه حقشه !
این هیچ ارزشی نداره ، به نظر من اون دو تا پست ارزشش بیشتره !

در ضمن این که من الان دارم با این قانون موافقت میکنم برای این هست که :
اولا : اسلیترین با اینکه حقش نبود اول بشه ، برای جلب توجه کنار کشید و حالا هم در رابطه با این قانون اعتراض داره

دوما : اینکه بلیز میگه تمام و کمال اضافه میشه به خاطر تغییرات امتیاز دهی ای هست که ما الان در هاگوارتز شاهدش هستیم !

سوما : به این خاطر که گریفیندور با حداقل 100 تا شرکت کننده الان سومه و اسلیترین و هافلپاف با حداکثر 4 یا 5 تا شرکت کننده در رتبه های اول و دوم قرار دارن ! به نظر من باید این قانون اضافه بشه ، تا هر کسی که زحمت بیشتری کشیده اول بشه ! زحمت 100 تا دانش آموز جواب داده بشه ! پایمال شدن زحمت 4 تا دانش آموز اهمیتی نداره !

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۶:۰۹ سه شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۸۶

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
کوییرل عزیز این عجیب ترین قانونه ممکنه چون قاعدتا همونجور که در کتاب هست و همونجور که در سال های قبل این روند وجود داشت امتیازات کوییدیچ یک کمک برای گرفتن جام هاگوارتز هست. ولی با استنباط شما دقیقا برعکس شده یعنی امتیازات هاگوارتز شدن کمکی برای برنده شدن در جام کوییدیچ ...

سال پیش اضافه شدن چهارصد امتیاز در مقابل یازده دوازده هزار امتیازی که هر گروه داشت هیچ بود .. شما همه امتیازات رو اضافه میکردید آخر میانگین میگرفتید! ولی شما الان دارید امتیازات رو از همون اول میانگین میگیرین یعنی چند هزار امتیازی رو که هر گروه گرفته تبدیل یه امتیازات دو سه رقمی کردید بعد روی اون امتیاز یهو میخواین چهارصد امتیاز رو بدون هیچ تغییری اضافه کنید!

یعنی از نظر شما ارزش کار کسانی که سه ماه تموم دارن توی همه کلاسا شرکت میکنند و پست میزنن کمتر از کسیه که نهایتا برای کوییدیچ فقط دو تا پست زده؟ ارزش سی چهل تا پست از هر نفر کمتر از دو پست از یک عده محدوده؟

هیچ منطقی نمیتونه این موضوع رو توضیح بده. اگر شما امتیازات مدرسه رو تقسیم بر یک ضریبی کردید باید با امتیازات کوییدیچ هم همین کار رو کنید. نمیتونید که همینجوری امتیازات کوییدیچ رو تاثیر بدید. اگرم راه حلی به نظرتون نمیرسه بهتره امتیازات رو جدا حساب کنید.

نقل قول:
متاسفانه شما وقتی میبینید قوانین در حال حاضر با شرایط گروه شما نمیخونه اونو بی ارزش میدونید. نمیفهمم چرا وقتی نوشته شدن کسی اعتراضی نکرد!؟

والا ما عضو جادوگران نشدیم که تو سایت راه بیفتیم ببینیم کدوم قسمت از قوانین اشتباهه تا به شما بگیم درستش کنید.

قاعدتا ما زمانی میفهمیم یک قانونی اشتباه هست که باهاش مواجه بشیم.

پیام زده شده در: ۱۴:۴۱ سه شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
پرفسور کويیرل

خب شما با اين كار و اين قانون داريد كاري ميكنيد كه در واقع مثلا هافلپاف كه واقعا از گريف بهتر كار كرد اين ترم،سر يك كوييديچ اگر دوم شود كل ماجراي شركت در مدرسه اش به فنا ميره!يعني كوييديچ اينقدر تاثير گذاره؟

در ضمن بعد از استعفا شما من شخصا ديگر در مدرسه شركت نميكنم،چون شخصي را بهتر از شما و سطح هاگوارتز نميبينم كه مدير بشود،مگر اينكه عضو خوب با رول قوي و مديريت خوبي،مدير بشه كه اونم احتمالش خيلي كم است!

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۳:۱۰ سه شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۸۶

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
ایگور تعجب آوره به خاطر حرفی که میزنی! یعنی شما میگی من بخاطر تلافی کوییدیچ این قوانین رو دارم میگم!؟

پیام زده شده در تابلوی اعلانات پست شماره 18: ۱۰:۱۷ پنجشنبه ۴ اسفند ۱۳۸۴
بعد از پایان مسابقات جوایز بدین شرح به هر گروه تعلق خواهد گرفت:

گروه اول 400 امتیاز
گروه دوم 300 امتیاز
گروه سوم 200 امتیاز
گروه چهارم 100 امتیاز

پیام زده شده در تابلوی اعلانات پست شماره 21: ۱۶:۳۵ پنجشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۸۴
هر نمایشنامه 10 امتیاز داره در کل هر کس در طول بازی باید سه نمایشنامه در زمین بنویسه که میشه 30 امتیاز با توجه به تعداد بازیکنان هر تیم,در صورت بدست آوردن تمام امتیازات در نهایت 210 امتیاز (توسط یک داور) برای تیم بدست میاید.بر مبنای این امتیازات تیم برنده مشخص میشه.در آخر امتیازت + جایزه تیمها شده و به تابلوی شنی امتیازات اضافه میگردد.

من فکر میکنم قوانین واضحه و ما دو ترم پیش هم همین کارو کردم. ترم قبل وقتیکه به نوع امتیاز دهی اعتراض شد من یه پست زدم و امتیازات رو به دو روش جمع بستم که باز هم گریفیندور قهرمان شد. اگه یادتون باشه بدون جمع بندی این امتیازات کوییدیچ، هافل و گریف امتیازاتشون مساوی بود.
متاسفانه شما وقتی میبینید قوانین در حال حاضر با شرایط گروه شما نمیخونه اونو بی ارزش میدونید. نمیفهمم چرا وقتی نوشته شدن کسی اعتراضی نکرد!؟
این قوانین در این ترم هم مانند دو ترم گذشته اجرا میشه و شما میتونید بعد از استعفای من و تعیین مدیر جدید هاگوارتز قوانین جدیدی هم بنویسید.

پیام زده شده در: ۲۱:۲۲ دوشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
من شكايت دارم به طرح اضافه كردن امتيازات كوييديچ!

نفر اول:400 امتياز
نفر دوم:200 امتياز
نفر سوم:100 امتياز!

خب خنده داره واقعا!كوييرل عزيز به خاطر اينكه شركت نكردن ما در كوييديچ رو جبران كني چنين كاري كردي؟با اين كار نفر اول كوييديچ،اولين شانس قهرماني هاگوارتز است و اين خنده داره!!!

هر جور كه بخواهيم حساب كنيم،گروه هافلپاف در صورتي كه دوم بشود در كوييديچ احتمال كم،در كل اول ميشود.چرا؟

چون هيچوقت بعد از تقسيم امتيازات،200 امتياز بين دو گروه اختلاف نميفتد.

اين قانون ميتواند تغيير كند چون هنوز تاثيري بر هاگوارتز نذاشته است.لطف كنيد و تغييرش دهيد .

اين در حق ما نامرديه كه امتيازات تقسيم نشود(كوييديچ)رو ميگم.چون يكدفعه امتياز درست حسابي ميرسه به تيم قهرمان.ريون هم الان شانس قهرماني دارد حتي و ما صد در صد آخريم.هر جور حساب كنيد.

اين ترم براي من مهم اين بود كه بگم،گروهي در بدترين وضعيت هم ميتواند قهرمان شود و اينكه نشون بدم به شما كه همه چيز گريفندور نيست!!!!

با اينكار،زحمت سه ماه را ارزشش را كمتر از سه پست كوييديچ است!همه دوستان اين رو بخونند و هر كي به نظرش اين طرح(انصافا و خدايي)درست نيست به حال من تاسف بخورد.

باي...

ویرایش شده توسط [fa]ايگور کارکاروف[/fa][en]IGΘЯ[/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۲ ۲۲:۵۹:۱۸
ویرایش شده توسط [fa]ايگور کارکاروف[/fa][en]IGΘЯ[/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۲ ۲۳:۲۴:۴۹

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۶:۵۵ جمعه ۹ شهریور ۱۳۸۶

ریموس لوپینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ سه شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۳۵ سه شنبه ۲ مهر ۱۳۸۷
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 604
آفلاین
خب سلام.
به عنوان یه استاد از مدیریت سؤالی داشتم
اساتید باید حداکثر تا چه روزی امتیازات جلسه چهارم(پایانی) رو ارائه بدن؟

تا پنجشنبه این هفته.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۶/۱۰ ۱۰:۰۹:۲۴

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۲۶ یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۸۶

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
خب پروفسور كوئيرل عزيز سلام !!!

بايد به عرضتون برسونم كه مالسيبر سوروس اسنيپه و به احتمال خيلي زياد ديگه به سايت نمياد !
اگر فكر مي كنيد كه اشتباه مي كنم يه چكي در مورد اين دو شخصيت بكنيد تا شايد ممكن باشه يه نفر باشند .

ممنون ... این شناسه ها و تغییر شخصیتها باید بعدا یه جمع بندی بشن البته بعدا.فعلا عجله ای نیست.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۵/۲۹ ۱۲:۱۱:۰۱

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.