هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ارتباط با ناظرين مطالب اشتراکي
پیام زده شده در: ۷:۰۴ چهارشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۸۴

لرد بلرویچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۳ یکشنبه ۲۰ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۴۴ پنجشنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۲
از bestwizards.com
گروه:
کاربران عضو
پیام: 403
آفلاین
خوب من مي خوام يه تاپيك بزنم در باره (احتمال هوركراكس بودن خوده هري پاتر)دلايلم هم خيليه ولي چندتاشو مينويسم 1.اسنيپ در كتابه شش ميتونست هري رو بكشه اما اين كار رو نكرد 2.هري زبان ريدلها رو ميدونه چون در كتابه يك با مار حرف زد 3.سومين و محكم ترين دليل اينكه هري ارطباتهايي با ولدمورت به وسيله مغزش داره كه هر وقت خوشحال يا ناراحت ميشه متوجه ميشه و شايد بخواطر اين باشه كه قسمتي از روح ولد مورت درونه بدن هري باشه يعني همون جاودانه ساز و دلايله ديگه.............

پ.کوییرل:چند وقته عضو سایتی؟هنوز نمیدونی تو این انجمن بحث نمیکنن بلکه داستان مینویسن.باید این درخواستت رو در انجمن تالار اسرار بدی و چون خودم ناظر اونجام هستم مجوزشو بهت نمیدم چون کاملا سوال تکراریه ایه و الان داره در موردش بحث میشه.

ویرایش شده توسط SHAGGY در تاریخ ۱۳۸۴/۱۲/۱۷ ۸:۲۶:۴۸
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۴/۱۲/۱۷ ۱۱:۴۳:۱۱

هریپاتر را هنوز هم دوست میداریم

پیام زده شده در: ۳:۴۰ چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۸۴

لرد بلرویچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۳ یکشنبه ۲۰ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۴۴ پنجشنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۲
از bestwizards.com
گروه:
کاربران عضو
پیام: 403
آفلاین
با سلام خدمت پرفسور كوییرل
اگه بخوايم تايپيك بزنيم چي

پ.کوییرل:تاپیک بزنیم چی؟خب شما درخواست بده اگه لازم دونستم مجوزشو میدم.شما که چیزی نگفتی اصلا

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۴/۱۲/۱۰ ۱۱:۰۲:۱۱

هریپاتر را هنوز هم دوست میداریم

پیام زده شده در: ۱۳:۳۰ سه شنبه ۹ اسفند ۱۳۸۴

آرشام

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۹ چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۱۸:۵۰ یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
از دهکده ی هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 418
آفلاین
ببخشید یه سوال داشتم
برای اینکه تو مطالب اشتراکی پست بزنیم باید جزو ایفای نقش هم باشیم؟

پ.کوییرل:نه اینکار لازم نیست شما میتونید تو انجمنهای غیر ایفای نقش پست بزنید

پیام زده شده در: ۱۸:۱۵ سه شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۸۴

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
با سلام خدمت جناب پروفسور
ببخشید که دیر جواب میدم
خوب راستش من میخواستم داستان بنویسم
موضوع داستان هم آخر کتاب هفت هستش
یعنی بچه ها اون طور که دلشون میخواد کتاب رو تموم کردن البته منظورم مبرزه ی نهایی هری و ولدمورت هستش واز اونجا به بعد رو هم مینویسن
هرچی که دلشون میخواد فقط باید اخرین کلمه ی اون جای زخم باشه

پ.کوییرل:مونتاگ عزیز تاپیک رو بزن ببینیم چی میشه اگه فعال بود که میمونه وگرنه شرمندتم.موفق باشی

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۲۶ ۱۲:۰۶:۲۹

پیام زده شده در: ۱۲:۵۵ جمعه ۲۱ بهمن ۱۳۸۴

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
خوب راستش چون من خیلی به زخم و جاش علاقه دارم
و با توجه به این نکته که رولینگ گفته آخرین کلمه ی کتاب جای زخمه من می خواستم یه مجوز بگیرم تا یه تاپیک بزن
که در اون بچه ها هر کدوم اخرین جمله ی کتاب رو از نظر خودشون بنویسند
حالا ممکن یه جمله بنویسن یا یه متن یا ...
و احتمالا بیشتر پست ها هم یک یا دو خطی هست
البتاه من میدونم که در زبان انگلیسی اگه کلمه ای در اخر جمله قرار بگیره در زبان فارسی ممکنه در جای دیگری قرار بگیره و ...
باتشکر

پ.کوییرل:
اولا که اینجا انجمن داستان نویسیه نه قسمت سوالات و نظرات و بحث در مورد کتاب.دوما که اگه میخوای بصورت داستان بنویسی این یه بحث دیگس میشه بیشتر توضیح بدی میخوای چیکار کنی؟

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۲۱ ۱۴:۰۰:۵۶

پیام زده شده در: ۱۶:۲۵ پنجشنبه ۶ بهمن ۱۳۸۴

گلوری گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۱ چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۲۶ یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۵
از خوابگاه دختران گریفیندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 176
آفلاین
با سلام
تاپیکی با نام"جاپاهای مرموز"باز کنم.در این تاپیک نمایشنامه نویسی میشه و البته همه باید در باره ی این که یک جاپای مرموز متعلق به ولدمورت بوده و این طوری میشه و این طوری میشه و این طوری!بنویسن.به مدیران خبر ندی ها؟نمی دونم خوبه یا نه؟

پ.کوییرل:
دو هفته فرصت بهت میدم تا این تاپیک رو فعال کنی فقط همونطور که به بقیم گفتم نباید داستانت از ده خط کمتر باشه و اگه خودت توش فعال نباشی تاپیک رو پاک میکنم.موفق باشی

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۲۱ ۱۳:۳۶:۰۳

[size=small][color=FF0000]عضو افتخاری ارتش الف د

پیام زده شده در: ۳:۰۳ سه شنبه ۴ بهمن ۱۳۸۴

آرتیکوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۸ دوشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۱۵ پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۷
از کاخ سفید پادشاهان در کوه های سفید سرزمین رویاها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 430
آفلاین
سلام
من مجوز تاپيكي به نام "شخصيت دادن به موجودات جادويي" ميخواستم.
توضيح:در اين تاپيك من يه موجود جادويي رو ميگم و دوستان بايد با يه داستان شخصيتي براي اون موجود بوجود بيارن.اين تاپيك باعث ميشه كه شخصيت سازي به هر شكل تقويت بشه مخصوصا براي موجوداتي كه برايشون شخصيت ميذاريم.
مرسي و اميدوارم كه موافقت كنيد.
آرتيكوس دامبلدور

پ.کوییرل:
میتونی بزنی اما نه اینکه تاپیک رو فقط بزنی بقیشم به امان خدا.اگه ببینم خودت فعالیتی توش نمیکنی حتی اگه روزی بیست تا هم توش پست بخوره پاک میشه.موفق باشی

ها!!من كه فعاليتم اخيرا اونم براي رول نوشتن در غير رول كم شده بود!!ولي چشم ميزم و فعاليت ميكنم توش زيبا!!
مرسي از شما هم براي اجازه!!
آرتيكوس

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۴ ۱۲:۵۶:۴۰
ویرایش شده توسط آرتیکوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۴ ۱۹:۵۴:۴۹

آرتيكوس الياس فرناندو الكساندرو دامبلدور

ملقب به سلامگنتئور(فنانشدني در همه دورانها)

[b][color=009900]آرتيكوس ..

پیام زده شده در: ۱۵:۰۳ چهارشنبه ۲۸ دی ۱۳۸۴

مارکوس فلینتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۹ جمعه ۱۵ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۱۵ دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 328
آفلاین
اقای پروفسور کوییرل من میخواستم ببینم اخر اون داستان های سه کلمه ای برای من خوب بود یا برای یکی دیگرو فرستادین یا اصلا نفرستادین

پ.کوییرل:
شرمنده هنوز فرصت نکردم ویرایشش کنم و بخونمش ولی حتما هفته دیگه میتونین ببینینش.انشالله

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۲۹ ۱:۴۶:۲۵

عضو اتحاد اسلایترین

پیام زده شده در: ۱۹:۲۴ سه شنبه ۲۷ دی ۱۳۸۴

نیک بی سرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۰ یکشنبه ۲۲ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۷:۳۸ دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴
از كوهستان اشباح
گروه:
کاربران عضو
پیام: 565
آفلاین
كوييرل جان ميخوام اين داستانو به 10 بخش تقسيم كنم .
هر بخش هم .....پست كافيه.
تعداد پستها رو خودت مشخص كن
بخشها:
1= سفر به ايران= تهران :يك سري مقدماتي بايد انجام بشه و داستان طوري پيش بره كه هري مجبور بشه بياد ايران. مثلا ولمورت فرار كنه و بياد ايران و هري هم براي كشتنش بياد ايران.
2= مدرسه جادوگري سورك=تهران: هري بعد از ورودش به ايران ميره به مدرسه جادوگري ايران و در اونجا با جادوگراي ايراني آشنا ميشه و براي پيدا كردن ولدمورت و كشتن اون نقشه ميكشه.
3=در جستجوي ولدمورت=سورك: هري سرنخهايي بدست مياره كه ولدمورت به محلزندگي موسس مدرسه جادوگري سورك رفته. هري به اونجا ميره و با ولدمورت به مبارزه ميپردازه. اون(ولدمورت) فرار ميكنه.
4=پلهاي ويران=اصفهان: دراكو پشيمون ميشه و به سمت هري برميگرده و به هري ميگه كه ولمورت تو اصفهانه. هري و افرادش به اصفهان ميرن و با مرگخورها مبارزه ميكنن،ولي ولدمورت بازم فرار ميكنه .
5=نابودي آثتر باستاني=شيراز: با شكنجه كردن يكي از مرگخورها ميفهمن كه ولدمورت به شيراز رفته .اونها هم به شيراز ميرن و با ولد مورت و مرگخورانش مبارزه ميكنن.در اين مبارزه هري شكست ميخوره و به ناچاربه همراه باقيمانده افراد از شيراز به بم ميره
6=زلزله بم=بم: تو بم هري به تجديد قوا ميپردازه. ولدمورت با غلاماي وفادارش به بم ميان و با اونها مبارزه ميكنه.تو بم شلوغه و بخاطر همين ولدمورت با يك طلسم قوي همه رو به جاي ديگه اي (تبريز) منتقل ميكنه و توي بم جايي كه داشتن مبارزه ميكردن انفجار مهيبي رخ ميده و بسياري از ماگلها ميميرن.
7=بازگشت يك دوست=تبريز:تو تبريز هري و ولمورت به مبارزه ميپردازند كه يك دفعه سرو كله؟!!!!!! دامبلدور پيدا ميشه. هري و دامبلدور با ولدمورت ميجنگند و تا آستانه پيروزي پيش ميرن كه بازم ولدمورت فرار ميكنه.
8=تجديد قوا=تهران: هري و دامبلدور به تهران ميان.توي تهران هري و اعضاي محفل سوالات زيادي از دامبلدور ميپرسن،دامبلدور هم به همه اون سوالات جواب ميده و دوباره فرماندهي محفل رو بدست ميگيره.
9=شب خونين(آخرين نبرد)=سورك:دامبلدور از طريق جاسوساش متوجه ميشه كه ولدمورت به سورك برگشته.اونا از جادوگراي ايران كمك ميگيرن و به سورك ميرن.در اونجا جنگ خونيني انجام ميشه و در اين جنگ هري بسياري از نزديكانش رو از دست ميده.در نهايت هري ولدمورت رو ميكشه و به اين جنگ خونين پايان ميده.
10=پرواز به سوي هاگوارتز:هري به همراه تعدادي از بازماندگان به سمت هاگوارتز حزكت ميكنن.
چطوره؟اگه مشكلي داره راهنمايي كن.

پ.کوییرل:
از نظر من خوبه.فقط همونطور که گفتم هرکس باید حداقل ده خط بنویسه و لا غیر.در مورد تعداد پستها:خب هر فصل حداقل ده تا صفحه داره و اگه فرض رو بر این بزاریم که هر کس ده خط مینویسه حالا یکمم بیشتر من فکر میکنم برای هر فصل سی پست کافیه باشه البته ممکنه کمتر یا بیشتر بشه این مربوط به پیشرفت داستان داره.فقط باید حواست باشه که داستان در جهت خواسته تو پیش بره و با موضوعات دیگه قاطی نشه.در مورد نوبتی بودن بنظر نمیرسه که عملی بشه چون هر کس میتونه تو داستان شرکت کنه و هیچ محدودیتی نمیتونیم قائل شیم.بعد از پایان هر فصل ویرایش و در تاپیک نگه داشته میشه تا بعد از آماده شده تمام فصلها به قسمت مقالات فرستاده بشه.فقط اینم اضافه کنم که میتونی داستان رو به شهرهای بیشتری بکشی مثلا توی دریای جنوب یا در جنگل شمال.خیلی از این موارد میشه استفاده کرد.بجای بم میتونی از قزوین استفاده کنی.کلا منظورم اینه که از روی نقشه جلو بری یهمو از شمال نری چنوب بعد بیای شرق.اگه باز سوالی داشتی خوشحال میشم کمک کنم فقط اینجا دیگه نفرست .به پیام شخصیم بفرست تا بهش جواب بدم.در اولین تاپیکی که میزنی فصلهای داستان و هدف داستان رو هم عنوان کن.موفق باشی.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۲۷ ۲۱:۰۹:۳۲

[size=large][color=000066]من ديگه تو امضام هيچي نميزارم. هيچي هم نميگم.
به يه نوع ج�

پیام زده شده در: ۱۶:۱۸ سه شنبه ۲۷ دی ۱۳۸۴

نیک بی سرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۰ یکشنبه ۲۲ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۷:۳۸ دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۴
از كوهستان اشباح
گروه:
کاربران عضو
پیام: 565
آفلاین
كوييرل جان
ده خطي كه نميشه.
ده خطي زياده ،بچه ها زده ميشن.

پ.کوییرل:
اولا که زیاد نیست رو هم رفته پنج دقیقه هم وقت نمیگیره.دوما این مشکل بچه هاست اگه خوشت نمیاد میتونی درخواستت رو پس بگیری.

[size=large][color=000066]من ديگه تو امضام هيچي نميزارم. هيچي هم نميگم.
به يه نوع ج�

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.