هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۷:۰۸:۱۱ شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳

ریونکلاو

بردلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۹:۳۹ شنبه ۲۸ بهمن ۱۴۰۲
آخرین ورود:
امروز ۸:۴۴:۲۹
گروه:
کاربران عضو
ریونکلاو
ایفای نقش
پیام: 80
آفلاین
سلام

آقا من یه سوالی برام پیش اومده. آیا احتمال دارد که روح مدیر هاگوارتز را پیوز تسخیر کرده باشد؟ ()

چون هرجوری فکر میکنی، ترم هرج و مرج که لوگوی هاگوارتز با زمینه بازی تاج و تخت به صورت هنرمندانه ضمیمه آن شده است، خوراک پیوزه فقط.

اگر اینطور باشد ما همه او را دست کم گرفته بودیم. او فقط یک روح مزاحم نبوده است، او استراتژی بلند مدت برای تسخیر کل هاگوارتز داشته است. ()

-------
پاسخ:

درود. خیر. مدیریت مدرسه کوچک‌ترین اعتقادی به روح نداره. فقط به ارواح عمه‌ش باور داره. خدافس.

ویرایش شده توسط حسن مصطفی در تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۵ ۷:۲۳:۳۸
ویرایش شده توسط حسن مصطفی در تاریخ ۱۴۰۳/۱/۲۵ ۷:۲۳:۵۵

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۲۲:۳۰ دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

ریونکلاو

بردلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۹:۳۹ شنبه ۲۸ بهمن ۱۴۰۲
آخرین ورود:
امروز ۸:۴۴:۲۹
گروه:
کاربران عضو
ریونکلاو
ایفای نقش
پیام: 80
آفلاین
سلام بر پرفسور مصطفی (ره)

آقوووو یه چیزی!

شما در قسمت قوانین پست شماره 46 تاپیک حیاط مدرسه گفتید:
نقل قول:

* استفاده از کلمات انگلیسی مطلقاً ممنوع!

پس در نتیجه استفاده از کلمات زبان های دیگر امثال فرانسوی، آلمانی، جاپنی، پشتو، اردو و... مجاز است. در این راستا بنده هم از دو کلمه زبان Kinyarwanda استفاده نموده ام.

متشکرم

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۳۵:۴۰ شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

گریفیندور، محفل ققنوس

ریموس لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۲۱ جمعه ۲۱ مهر ۱۴۰۲
آخرین ورود:
امروز ۱۱:۱۰:۵۰
از ایت واز! یو نو ایتز نات د سِیم...
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
گریفیندور
کاربران عضو
محفل ققنوس
پیام: 51
آفلاین
آمدم، نبودید.
بی‌لیاقت‌ها!

تکلیف کلاس اصول تغذیه و سلامت جادویی:

والا اینجا که حوزه تخصصی مامان مروپه...
من فقط بگم شکلات بخورید، خوبه براتون.
و من سوپ شکلاتی و شکلات قرمه‌سبزی رو هم امتحان کرده‌م، خوشمزه بودن.
ولی راستش مایونز شکلاتی رو زیاد دوست نداشتم.

بعضی وقت‌ها من و کوین باهم بستنی می‌خوریم. کوین با طعم توت‌فرنگی و من شکلاتی. ولی با این وجود کوین روی بستنیش هم سس شکلاتی می‌ریزه. اما خب نمی‌دونم که واقعا دوست داره یا برای خوشحال کردن منه.
آخه می‌دونید، کوین خیلی مهربونه. از همون اول که توی خونه گریمولد زندگی می‌کرد این رو می‌دونستم. ولی خب، چه کنیم دیگه. انتخابش این بود. دلم براش تنگ شده.

از طرفی یادمه به بار جوزفین یه کرم خاکی رو که تبدیل به شکلات کرده بود برام آورد. ازش گرفتم ها، ولی نخوردمش. آخه معتقدم شکلات باید از کاکائو و طی یه فرآیند شیرین به دست اومده باشه. حالا هر شکلاتی که هست. اصلا غذایی که بخواد با جادو درست بشه نه طعم داره و نه ارزش غذایی. این رو مامان مروپ می‌دونه. غذا باید جون بگیره تا قوت داشته باشه. باید قشنگ روی گاز قل بخوره، نه این که با دوتا افسون یا یه وسیله ماگلی سریع آماده بشه.
البته جوزفین هم منظوری نداشت. بچه دوستم داره، واسه همین این کار رو برام کرد. شاید یه روز یه شکلات ازش الهام بگیرم و درست کنم. ترکیب پیچ‌وتاب موهای سرخ و جنگل توی عمق چشماش.

من و آلنیس هم باهم خاطره شکلاتی داریم. ولی آلنیس معمولا برامون کیک‌هایی با طعم تمشک و شاتوت درست می‌کنه. یادمه اولین بار که موفق شد به شکل یه انسان دربیاد، طعم شکلات براش غریب بود. گرچه بعد مدتی عاشقش شد، اما همچنان ترجیح می‌ده تکه‌های تمشک توی شکلاتش جا خوش کرده باشن. حداقل تاجایی که من می‌دونم... راستش شخصیت آلنیس عمیق‌تر از چیزیه که بشه درجا شناختش یا متوجه هر بخشش شد. با این که بزرگش کرده‌م، خودم هم گاهی گیج می‌شن. خدا به مامان مروپ و مالی صبر بده.

حالا شاید براتون سوال شده باشه که چرا به مامان مروپ می‌گم مامان مروپ. یعنی می‌دونم که مامان من نیست ها، ولی جای مامانمه.
وقتی با پیشنهادم مبنی بر پخت سوپ شکلاتی موافقت کرد، بیشتر برام مادر شد. من بهش می‌گن مامان مروپ و مامان مروپ هم بهم می‌گه ریموسِ مامان. یعنی می‌دونم ها، جبهه‌مون یکی نیست. ولی خب... دل‌هامون می‌تونه یکی باشه.

راستش هنوز افراد زیادی پیدا نکرده‌م که دوستم داشته باشن. همونایی که دارم هم نمی‌دونم چقدر دوستم دارن. فقط امیدوارم شکلات‌هام بتونه برای چند لحظه هم شده خوشحال‌شون کنه. احساس تنهایی نکنن. لبخند بزنن.

راستش... فقط همین.
فقط و فقط همین.

ویرایش شده توسط ریموس لوپین در تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۳ ۰:۱۰:۵۷

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۵۵:۳۲ شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳

اسلیترین

دراکو مالفوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۸ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲
آخرین ورود:
۱۵:۵۵:۳۱ شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳
از عمارت مالفوی
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ایفای نقش
پیام: 10
آفلاین
سلااااممم
فکر کنم الان باید تو فصل امتحانات هاگوارتز باشیم، درسته؟
به نظرم زمان امتحانات اونجا و ایران باید یکی باشه... حالا یه پیشنهاد داشتم واستون آقای مدیر.
فکر نمیکنم تا الان تاپیکی واسه امتحانات owl داشته باشیم، درسته؟
فکر کنم خوب باشه واسه آخر ترم هرج و مرج یه امتحان سنگینی داشته باشیم. البته باید اضافه کنم امتحان توسط هم میزی هامون سر هر کلاس طرح میشه، که خودش یه هرج و مرج دیگست. یا تقلب هم میتونه مجاز باشه.
نمیدونم ایده ی خوبیه یا نه، ولی یهویی به ذهنم رسید و نتونستم نگم.
مرسی که برای پیشنهادم وقت گذاشتید مستر مدیر.

پ.ن: من هنوز اعتقادم به نظر بردلی تغییر نکرده، شاید پیوز یه نقشی داشته باشه.

----------------

سلام!
الان وسط ترم هستیم! نکنه از کسب علم و دانش به اندازه کافی لذت نمیبرید و منتظرید سریع امتحان بدید که تموم بشه بره ترمتون؟
به هر حال کلاغی هستم روشن فکر و با ذهنی باز! تا وقتی که وارد امتحانات بشیم این پیشنهاد رو گوشه ذهنم نگه میدارم.
ضمنا برای شرکت در هاگوارتز میتونی از اینجا کلاس هایی که تو این تاریخ برگزار میشه و قابل شرکت کردن هست رو پیدا کنی.

پیوز هم نقشی نداره! مدیرتون خودش به اندازه کافی شرارت و شیطنت بلده. برید پی کارتون.

ویرایش شده توسط سیلوی کرو در تاریخ ۱۴۰۳/۳/۵ ۲۰:۵۲:۳۷

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.