هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: آیا واقعا اسنیپ به دامبلدور خیانت کرد یا این یک نقشه بود برای گول زدن ولدمورت؟
پیام زده شده در: ۱۹:۱۵ چهارشنبه ۲۵ آبان ۱۳۸۴

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
نقل قول:

Voldemort-Lord of Death نوشته:
من هم همينو ميگم ديگه .. اگه اسنيپ واقعا طرف ولدمورت باشه از قضيه جان پيچا اطلاع داره و همه ي قضيه به باد ميره..
پس نتيجه ميگيريم كه اسنيپ خيانت نكرده
((( اينو ميتونين از رو امضاي من هم بفهمين !!! )))

من که درست متوجه نشدم که تو چه طوری ثابت کردی که اگر اسنیپ طرف ولدمورت باشه از قضیه جاودانه ساز ها با خبر میشد و.........پس نتیجه میگیریم اسنیپ خیانت نکرده
اصلا اگر اسنیپ طرف ولدمورت باشه دلیل نیمشه که قضیه جاودانه سازها رو بدونه همون طور که دامبلدور هم در کتاب ششم گفت هیچ کدوم از مرگ خوار را از وجود جاودانه ساز ها خبر ندارند ( ترجمه ویدا اسلامیه صفحه 238)خب مگه اسنیپ مرگ خوار نیست ؟؟؟خب پس حالا که مرگ خوارا از محل جاودانه ساز ها خبر ندارند پس اسنیپ هم نمیتونه خبر داشته باشه دیگه چون اونم مثل بقیه مرگ خوار بوده . فوق مرگ خوار که نبوده
فوق فوقش ر.آ.ب از این موضوع خبر داشته دیگه تازه اگر مرگ خوار بوده
اگرم منظورت این بوده که اسنیپ جاسوسی دامبلدور رو میکرده و به این اطلاعات دست یافته بازم باید بهت بگم که داری اشتباه میکنی چون که دامبلدور این موضوع رو فقط با هری در میان گذاشته و هری هم به دستور دامبلدور این خبر رو با رون و هرمیون در میان گذاشته و دامبلدور دیگه حتی به مکگونگال هم این موضوع رو نگفته دیدیم که در کتاب هم هری بخاطر به دستوری که قبلا دامبلدور بهش داده بود به پروفسور مکگونگال چیزی نگفت و همون جا معلوم شد که مکگونگال هم از موضوع جاودانه سازا خبر نداره پس وقتی دامبلدور به مکگونگال جونش نگه به اسنیپ هم نمیگه به عبارتی به اعضای محفل حرفی نمیزنه اینم از این

Re: آیا واقعا اسنیپ به دامبلدور خیانت کرد یا این یک نقشه بود برای گول زدن ولدمورت؟
پیام زده شده در: ۱۳:۱۴ چهارشنبه ۲۵ آبان ۱۳۸۴

زاخاریاس اسمیت(old)

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۴۷ دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۰۱ شنبه ۱۵ دی ۱۳۸۶
از نميگم تا تو خماري بموني ...!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 138
آفلاین
من هم همينو ميگم ديگه .. اگه اسنيپ واقعا طرف ولدمورت باشه از قضيه جان پيچا اطلاع داره و همه ي قضيه به باد ميره..
پس نتيجه ميگيريم كه اسنيپ خيانت نكرده
((( اينو ميتونين از رو امضاي من هم بفهمين !!! )))

كسي كه كوههاي شامخ را زير پا ميگذارد ، به همه شدايد اعم از شوخي و جدي ميخندد .

پیام زده شده در: ۱۲:۱۷ سه شنبه ۲۴ آبان ۱۳۸۴

navid

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ سه شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۰:۵۴ جمعه ۱ تیر ۱۳۸۶
از grimuld_ place
گروه:
کاربران عضو
پیام: 34
آفلاین
سوال جالبيه به نظر من كه دامبلدور از قبل نقشه كشيده بود
اسنيب از جاودانه سازها خبر داشت و تو كتاب 7 جند تا رو از بين ميبره ولي با اين همه (مر ك بر اسنيب) (مرك بر والدمورت)

چه كسي خواهد ديد مردنم را بي تو
گاه مي انديشم خبر مرگ مرا با ت

پیام زده شده در: ۹:۴۴ سه شنبه ۲۴ آبان ۱۳۸۴

هپزيبا اسميتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۴۸ چهارشنبه ۱ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۵۱ چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۸
از از جهندم سياه همسادتونم نمي شناسي؟؟؟؟؟؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 998
آفلاین
در مورد ماجرا هايي كع تو كتاب ششم بود چند تا فرضيه وجود داره
اول :‌اينكه اسنيپ طرف دامبلدوره و مجبور شده با نارسيسا پيمان ببنده (كه واقعا كار بيخودي بوده )و دلايلم براي اين فرضيه اينه كه تو صفحه 114 يا يه همچين چيزهايي هگريد ماجاي دعواي اسنيپ رو با دامبلدور ميگه اما اين دليل كه احتمالا درست باشه يكم ضد حاله اصلا براي چي بايد اسنيپ پيمان رو ببنده چون اونقدر هام مهم نيست كه مرگ خوار ها به اسنيپ اطمينان داشته باشن يا نه !؟چون ولدمورت بهش اطمينان داشته و اين كافيه و جناب اسنيپ خان به خاطر كار احمقانه اش دامبلدور نازنين رو به كشتن داده(البته دامبلدور واقعا جادوگر بزرگيه كه همچين انتخابي رو كرده )و البته با قبول اين فرض بايد انتظار كار بزرگي رو از اسنيپ داشته باشيم
دوم :‌اينكه اسنيپ واقعا يه مرگ خواره و طرف ولدمورته و جناب مرحوم آلبوس دامبلدور هم گول خورده اند و البته اين يكي يعني آخر بد بياري چون اسنيپ چيز زيادي در مورد جان پيچ ها مي دونه و اينكه دامبلدور داشته نابودشون مي كرده و به خاطر همين هم اين فرضه يكم محال مي زنه چون اگه ولدمورت مي فهميد كه دامبلدور داره چي كار مي كنه مطمئنا جلو شو مي گرفت
فرض سوم :‌اينكه اسنيپ نه طرف دامبلدوره نه طرف ولدمورت بلكه از اونها به عنوان مايه تجربه استفاده مي كنه و مي خواد تو هر دو گروه نفوذ داشته باشه تا بتونه نقطه ضعف هاي هر دو رو بدست بياره اين يعني اونم مي خواد يكي بشه مثل ولدمورت و نمي تونه زير دست بودن يكي ديگر رو قبول كنه و اسم خودش رو هم گذاشته شاهزاده دورگه

البته اين اسم شاهزاده دورگه بيشتر ممكنه به خاطر اين باشه اسنيپ شباهتش رو به ولدمورت نشون بده و بگه منم از پدر ماگلم از مادر اصيل

پنهان شده ام

پشت ابر چشمهايم...

باران در اتاق من است...

خالي هاي اتاقم را

از تصوير زنده ي نامش پر مي كن

پیام زده شده در: ۱۸:۵۴ جمعه ۲۰ آبان ۱۳۸۴

شون پن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۱۱ دوشنبه ۶ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۰۳ سه شنبه ۱ دی ۱۳۸۸
از آمریکا،سانفرانسیسکو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 197
آفلاین
خب همچین بگی نگی تصمیم گیری دربارش خیلی سخته. از طرفی میدونیم که اسنیپ چه قدر خبیثه!!! از طرف دیگه با وجود بعضی نکات توی کتاب به نظر نمیرسه اون بتونه به دامبلدور خیانت کنه یا به عبارت دیگه دامبلدور...بزرگ ترین جادوگر دنیا(در کنار ولدمورت) این قدر ابلهه باشه(ببخشید رک گفتم!)
ولی اگه کلاً نظر من رو بخواهین فعلاً شک دارم اسنیپ به دامبلدور خیانت کرده باشه.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۴۸ جمعه ۲۰ آبان ۱۳۸۴

XXX

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۴ پنجشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۰۲ دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۵
از مریخ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 241
آفلاین
خدا دامبلدور رو رحمت کنه بیچاره خیلی به ما گفت سر پستتون وایستین اما ما داشتیم مینچ بازی می کردیم که یهو یه نفر کارت دعوت ختم دامبلدور رو انداخت تو خونه.
اما اسنیپ از هر جنسی باشه به نظر من نمیتونه به دامبلدور خیانی وکنه.

من به انØ

پیام زده شده در: ۱۵:۰۹ جمعه ۲۰ آبان ۱۳۸۴

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
از این به بعد تمام پستهای یک خطی و بیربط مخصوصا اونایی که مینویسن موافقم یا مخالفم پاک میشه اگه حرفی برای گفتن ندارید لطفا پست نزنید.با تشکر

پیام زده شده در: ۱۴:۵۹ جمعه ۲۰ آبان ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۳۹ جمعه ۲۰ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۱۲ پنجشنبه ۱ دی ۱۳۸۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 2
آفلاین
اگه ولدومورت هم ادم بشه اسنیپ نامرد نمیشه
من که هنوز باورم نمیشه دامبلدور مرده باشه
اسنیپ خیانتکار

پیام زده شده در: ۱۴:۴۰ جمعه ۲۰ آبان ۱۳۸۴

هانا سوزان آبوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۷ یکشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۵۴ چهارشنبه ۲۰ دی ۱۳۸۵
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 42
آفلاین
اسنیپ نامرد و نمک نشناس بود. واسه این که خودش نمیره و آبروش پیش لرد سیاه عزیزش نره دامبلدورو کشت و بعدشم در رفت.
اون نامردترین آدم -بعد از ولدمورت- روی زمینه.

تا لحظه مرگ هری پاتریست خواهم ماند!!

پیام زده شده در: ۱۳:۱۷ جمعه ۲۰ آبان ۱۳۸۴

اوکهارت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۲ یکشنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۰۴ شنبه ۶ آذر ۱۳۸۹
از ازكابان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 78
آفلاین
اقا خيال همه راحت در صورت مرگ دامبلدور نفرينش رويه هري باطل ميشد كه شد

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.