هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: خبرگذاري سياه : VDNS
پیام زده شده در: ۱۶:۰۹ یکشنبه ۴ بهمن ۱۳۸۸

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
حکمیت

به دنبال بالاگرفتن جنگ لفظی بین سران محفل و مرگخواران، آغاز به کار مجدد نیروگاه اتمی سیاهان و احتمال جنگ قریب الوقوع اتمی، جمعی از ریش سفیدان سیاه و سفید گرد هم آمده اند تا بلکه چاره ای بیندیشند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری سیاه، این گردهمایی با عنوان "مجمع تشخیص مصلحت سایت" انجام شده. دامبلدور از طرف محفل، جیمز سیریوس پاتر را معرفی کرده است و لرد ولدمورت از طرف مرگخواران، بلاتریکس لسترنج را.

قرار است پس از شور و مشورت های فراوان و رایزنیهای فشرده دیپلماتیک نتیجه این نشست به زودی باطلاع عموم برسد و هر دو طرف مکلفند از این تصمیم پیروی کنند و بنابر اعلام روابط عمومی مجمع تشخیص ملحت سایت، اعضای بلند پایه محفل و مرگخواران گفته اند که ما فحش گذاشتیم که هر کی پیروی نکنه! بنابر شایعات ناموثق این فحشها بسیار بد میباشند به طوری که نه از محفل نه از مرگخواران کسی جرات نمیکند زیر قول و قرار ها بزند.

علی ای حال ما دم در مجمع تشخیص بست نشسته ایم تا ببینیم کی گفتگوی بلاتریکس و جمیز پایان میابد و نتیجه را اعلام می کنند.

بله بله، همانطور که میبینید در مجمع باز شد و بلاتریکس به طرف خبرنگاران می آید ولی از جمیز خبری نیست.

خبرنگار رادیو پاتر بان: خانم لسترنج پس جیمز کجاست؟
بلاتریکس:
_من نمیدونم. احتمالا داره با یویوی صورتی جدیدش که کنترل از راه دور هم داره بازی میکنه! در هر صورت من که مسئول تر و خشک کردن جیمز نیستم. من از طرف مرگخواران بعنوان نماینده انتخاب شده بودم و حالا که جیمز یعنی نماینده محفل نیست من خودم نتیجه نشست را اعلام میکنم.

در اثر ازدحام بیش از حد جمعیت خبرنگاران، انگشت شصت یکی از آنها داخل چشم یکی دیگر از آنها رفت و همراه با داد و فریادهای دردآلود فرد مذکور خاطره صمد آقا نیز زنده شد. پس از این اتفاق بلاتریکس لسترنج نتیجه جلسه را اینگونه اعلام کرد:

_ بنابر تصمیم مشترک مجمع تشخیص مصلحت سایت یعنی من بعنوان نماینده مرگخواران و جیمز سیریوس پاتر بعنوان نماینده محفلیان از این پس هرگونه سخنان تفرقه افکنانه محکوم است. نیاز امروز جادوگران وحدت است. چپ و راست، سیاه و سفید، این حزب و آن حزب نداریم، همه باید متحدانه زیر سایه لرد باشیم!

در این لحظه آشوب عجیبی اطراف را در برگرفت و فریادهای اعتراض آمیز محفلیان شنیده شد که اعتقاد دارند بلاتریکس سر آنها را کلاه گذاشته است که او در جواب میگوید: _ مگر ما قول و قرار نگذاشتیم که هر تصمیمی که من و جیمز گرفتیم همه باید تبعیت کنند؟ حالا شما دارید میزنید زیرش؟! بگم چه فحشهایی گذاشتیم برای هر کی بزنه زیرش؟ بگم؟ بگم؟؟

بدنبال این سخنان محفلیان احتمالا بدلیل ترس از آن فحشها کاملا ساکت شدند و هجوم بردند تا جیمز سیریوس را بگیرند و احتمالا پوستش را بکنند. :root2:

یک روز بعد - بهشت زهرا

بر سر قبر جیمز سیریوس پاتر آخرین وصایای او نوشته شده است:
_ ای مردم بدانید و آگاه باشید که این بلاتریکس مرا گول زد و باعث شد لکه ننگ خیانت به محفل بر پیشانی من بماند. او که میدانست من خیلی یویو دوست دارم و تا میبینم در خود نمیگنجم، برای من یویوی صورتی متالیک کنترل از راه دوری خرید که گارانتی هم داشت. من تا آن را دیدم از خود بیخود شدم و قبول کردم در ازای دریافت یویو، بلاتریکس خودش نتیجه جلسه را هر چه میخواهد اعلام کند. آه ای خاک مرا در آغوش بگیر

پیام زده شده در: ۲۰:۳۲ پنجشنبه ۱۲ آذر ۱۳۸۸

روفوس اسکریم جیور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۶ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۳:۱۵ دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
از دواج يك امرحسنه است !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 689
آفلاین
مجسمه سازي به سبك سفيد !

به گزارش خبرگذاري سياه VDNS اعضاي محفل ققنوس كه سال هاست با معضل بي پولي دست و پنجه نرم ميكنند ، اكنون تصميم عجيبي گرفته اند و در شرف برگذاري يك نمايشگاه مجسمه سازي ميباشند ...
آن ها قصد دارند با ساخت و تهيه ي تعدادي مجسمه ، مخارج زندگي خود را در آورده و از زندگي مزخرف و بدبختانه شان رهايي پيدا كنند .
در پايين عكس يكي از مجسمه ها را ميبينيد كه يك ساعت پس از آغاز كار نمايشگاه ، طي يك حمله ي ناگهاني از سوي مرگخواران نابود شد .

تصویر کوچک شده

خدا ایشالا به ما خدمت بده به شما توفیق کنیم ...

پیام زده شده در: ۲۰:۱۱ جمعه ۳۰ مرداد ۱۳۸۸

استن شانپایک old4

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۶ سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۳:۴۰ جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۸۸
از کنار شما دوست عزیز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 49
آفلاین
ثبت رسمی قرار داد لرد با رئال مادرید+ شماره لرد در تیم ماگلی رئال مادرید مشخص شد

با توجه به اخباری که در روز دوشنبه 19 مرداد توسط خبر نگار ازامی(؟) پیام امروز به مادرید برای دادن آخرین گذارشات نقل و انتقالات لرد کبیر به تیم ماگلی رئال صورت گرفت.

طبق قرار قبلی امروز لرد در سازمان تربیت بدنی اسپانیا حاضر شد و پس از قتل 3 تن از افراد سازمان که بینی او را مورد تمسخر قرار می دادند,به همراه پرس قرداد خود را ثبت کرد و وی فردا در ورزشگاه اختصاصیه رئال به کلیه ی هواداران این تیم معرفی می شود

.
اما حواشی گویا از این است که بازیکن شماره 7 تیم رئال توسط مرگخواران به شدت کروشیو شده و تا پایان فصل دیگر قادر به بازی نخواهد بود.

بر طبق گفته ی لرد بازیکن شماره 7 حاضر نشد شماره هفت را به لرد بدهد و لرد هم بشد عصابانی می شود و بعد از ضرب و شتم بسیار علاوه بر شماره 7 ,بازو بند کاپیتانی رو هم از این بازیکن می گیرد.

در ادامه می توانید عکسی از پیراهن جدید لرد را ببینید.
تصویر کوچک شده

در پایان باید گفت ایوان روزیه هم با وساطت (؟) لرد به یکی از تیم های محلی اسپانیا پیوست.

پایان گزارش

پیام زده شده در: ۱۴:۲۸ جمعه ۳۰ مرداد ۱۳۸۸

نارسیسا مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۳:۰۷ چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۲۰:۱۷ جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 177
آفلاین
سر خط خبر :

به گزارش خبرنگار مطرح خبرگذاري سياه : VDNS دامبلدور در یک شب بارانی به ملاقات لرد سیاه رفت.

مشروح خبر:(گزارش خبرنگار)
دامبلدور ریشو که زرهی فولادین به تن داشت و ده نفر از اعضای محفل را نیز به دنبال خود می کشید در جلوی خانه ی ریدل متوقف شده و با تنی لرزان زنگ زده است.
با شنیدن صدای زنگ یکی از مرگخواران(گویا بلاتریکس لسترنج)در را گشوده است.دامبلدور با دیدن بلاتریکس لسترنج با تنی لرزان و چشمانی وحشت زده و با صدایی بسیار بسیار لرزان تر از تنش گفته است:
-آیا میشود به من و محفلیونم جایی برای خواب بدهید؟

بلاتریکس لسترنج بسیار جوان و خوش قیافه نیز با خنده ای چوبدستیش را خارج کرده است و با ورد بسیار ساده ی کروشیو از هر یازده نفر پذیرائی کرده است.
چند دقیقه بعد لرد سیاه بسیار بخشنده با شنیدن صدای طلسم مورد علاقه اش جلوی در آمده است و با دیدن اعضای محفل و مطلع شدن از موضوع دل مهمانان عزیزش را نشکسته است و برای هر یازده نفر جایگاه گور را تدارک دیده است تا شب را بی سرپناه نمانند!
به خاطر این بخشش بزرگ و حماسی, به لرد سیاه مدال درجه یک مرلین و یک ویلای بزرگ در شمال لندل اهدا گکردید.

باشد که مورد لطف لرد سیاه قرار گیرید.

(گوینده ی خبر):
ملت محترم جادوگر و ساحره با شنیدن این خبر همگی به سوی لرد سیاه بشتابید و فرم درخواست مرگخواریت را با افتخار پر کنید.باشد که مورد پذیرش قرار گیرید!

ویرایش شده توسط نارسیسا مالفوی در تاریخ ۱۳۸۸/۵/۳۰ ۱۴:۳۲:۵۷

پیام زده شده در: ۲۱:۰۳ چهارشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۸۸

دراکو  مالفوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۲ دوشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۸:۳۳ سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۸
از دحام!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 117
آفلاین
تصمیم جدید لرد سیاه برای نمایش اتحاد مرگخواران

شب گذشته لرد سیاه که دردود مرلین بر او باد،بعد از ملاقات با مرگخواران خود در جلسه ای مطبوعاتی شرکت کرده و به سوالات خبرنگاران خبرگذاری VDNS پاسخ دادند.
ایشان در جواب به یکی از خبرنگاران که با نقاب مرگخواری در جلسه حاضر شده بود و سوالی در مورد موضوع جلسه سری پرسید گفتند:
- لرد کبیر تصمیم تازه ای گرفته.من بعد تحقیقات فراوان متوجه شدم علامت شومی که روی دست مرگخوارانم داغ میزنم بیشتر وسیله ی ارتباطی هست تا این که بخواد اتحاد قوی بین ما رو نشون بده.اول ذهنم به طرف قرمز کردن چشم مرگخوارانم رفت اما گفتم شاید بیناییشون رو از دست بدن.به هر حال مرگخوار باید ببینه چطور داره کسی رو میکشه...بگذریم.بعد از چند لحظه بهترین تصمیم رو گرفتم.
ایشان در جواب به خبرنگار ما مبنی بر این که تصمیم چیست گفتند:
- تمام مرگخواران من باید کچل باشند!این یکدستی بین ما رو نشون میده.
در همین لحظه خبرنگاری که از شبکه های خارجی آمده بود پرسید:"اما این که نشون نمی ده شما از بقیه بالاترین.یعنی خودتون رو هم سطح با مرگخواران میدونید؟"
خبرنگار مرحوم چند ثانیه پس از پرسیدن این سوال به دیار باقی شتافت،اما لرد سیاه رو به خبرنگاران دیگر بیان کردند:
- مرگخواران سرشون رو با نمره 4 میزنن.اما بنده از ته مو ندارم!در واقع نمی خوام داشته باشم.در همین جا هرگونه شایعه ای رو در مورد ریزش موهام که سالیان زیادی هست نظر مجلات زرد و سفید رو جلب کرده تکذیب میکنم.
یکی از اتفاق های جالبی که در این جلسه افتاد عکس کوچکی بود که عکاسی به لردسیاه نشان داد.
وی بعد از نشان دادن عکس در مورد موهای بلاتریکس لسترنج که طبق شواهد از محبوب ترین مرگخواران لرد سیاه محسوب میشود سوال کرد.آیا برای نمایش اتحاد مرگخواران کچل شدن او هم لازم است؟
لرد سیاه بعد از کمی تامل به این سوال پاسخ مثبت دادند و ذکر کردند:
- البته جادوی قوی تری لازم داره!
لرد ولدمورت کبیر پس از گفتن این جمله جلسه مطبوعاتی را ترک کردند.

منم سالم بودم
حالا خوب نگاه کن
اعصاب که ندارم
داره دکتر میزنه با چوب رو زانوم

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۰۷ چهارشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۸۸

ماركوس فلينتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۲۳ پنجشنبه ۶ فروردین ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۵ جمعه ۱۶ آبان ۱۳۹۳
از ايفاي نقش حالم بهم ميخوره
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 316
آفلاین
دامبلدور در کادر مرگخواران!!!!!

به گزارش خبرگذاری سیاه(VDNS) آلبوس پرسیوال والفریک برایان دامبلدور در کادر مرگخواران مشاهده شده و حتی عکسی سه نفره با لرد کبیر و بلاتریکس نیز دارد!!!!!

عکس!

همچنین دامبل قسمی نیز در این رابطه خورده است که متن آن در ادامه خبر ذکر شده است:

به نام سالازار
اینجانب آلبوس دامبلدور اعلام میدارم که تا کنون راه اشتباهی را در پیش گرفته بودم و همکنون به راهنمایی لرد کبیر به راه آسلام و سالازار روی آورده ام.من پشیمانی خود را از کفر خود اعلام میدارم و راه سفیدی را حرام میدانم.
السلام علیکم و رحمت السالازار و برکاته.

ویرایش:عکس بزرگ بود.به صورت لینک گذاشتمش.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۸۸/۱۱/۴ ۲۳:۱۳:۲۶

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۰۵ یکشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۸

روفوس اسکریم جیور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۶ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۳:۱۵ دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
از دواج يك امرحسنه است !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 689
آفلاین
انتقال لرد كبير به باشگاه ماگولي رئال
به گزارش خبرگزاری VDNS ، لرد ولدمورت ديشب پس از ملاقات با پرس ، مديرعامل باشگاه ماگولي رئال مادريد ، حاضر شد با اين تيم قرار دادي 3 ساله به مبلغ 6000 ميليارد دلار امضا كرد .

تصویر کوچک شده

پس از امضاي قرارداد ، لرد كبير اعلام كرد : من سعي ميكنم راه ديگر جادوگران را به فوتبال ماگولي باز كنم .
پس از پرسش يكي از خبرنگاران مبني بر علاقه نداشتن لرد به كوييديچ ، لرد ولدمورت پاسخ داد : ببينيد ، الآن ديگه كوييديچ قديمي شده و هوادار زيادي نداره و الان بيشتر دنيا در حال روي آوردن به فوتبال هستند . سپس در مراسم معارفه لرد ، ايشون در سخنراني خودشون به مرگخواران فوتباليست اشاره بسياري كردند . قسمتي از بيانات لرد :
- ما الان مرگخواران فوتباليست خوبي داريم ، براي مثال مورفين هم تكنيكيه و هم پكنيكي ، ايوان هم از تكنيك خوبي برخورداره و ...
سرانجام در پايان مراسم معارفه ي لرد ، ايشون به حسودي دامبلدور اشاره ي زيادي كردند .
- به نظر من الآن دامبلدور داره از حسودي ميتركه و من هم به اون ميگم چشم حسود كور ...

خدا ایشالا به ما خدمت بده به شما توفیق کنیم ...

پیام زده شده در: ۱۴:۳۷ دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۸۸

مونتگومریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۰:۴۵ دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 588
آفلاین
لرد کبیر به خانه پدری خود بازگشت

VDNS- دیشب، کمی بعد از فیلم جومونگ، زنگ درِ خانه ریدل مرگخواران را متوجه باز گشت لرد کرد.لرد سیاه که از شدت برنزگی، از ردای خود نیز سیاه تر شده بود ،بعد از کروشیو کردن مرگخواران ،به خبرنگار ما گفت: من در جزایر هونولولو به قدرتهای قوی و مافوق بشری دست یافتم. این قدرتها ریش دامبل رو در یک ثانیه تبدیل به پیژامه میکنه و یویو جیمز رو در 2 ثانیه از بین میبره.

لرد سیاه که برای تمامی مرگخواران خوید از هونولولو یک عدد نارگیل پوک آورده بود، با ابراز خوشحالی از آب و هوای آنجا، گفت:
خورشید هونولولو من رو بیاد کله نورانی جدم مینداخت. من ا تونستم از اون خورشید استفاده بردم.
لرد کبیر در ادامه گفت: انشاالله ماه آینده با مار عزیزم و داماد بسیار بسیار خوب و گل و گرامی و عزیزترم، مونتگومری، به هونولولو میرم

تا زمانی که عشق دوستان هست، مونتی هرگز فراموش نخواهد شد!!

[i][b][color=669933]"از این به بعد قبل از

پیام زده شده در: ۱۰:۵۵ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۰۲:۳۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 812
آفلاین
«ایوان روزیه» حمایت خود را از «مورفین گانت» اعلام کرد!

به گزارش خبرگزاری VDNS ایوان روزیه؛ مدیر ایفای نقش با حضور در مراسم افتتاح ستاد مورفین گانت ضمن ایراد سخنرانی کوتاهی، حمایت خود را از این نامزد محبوب اعلام کرد.

ایوان روزیه با اعلام اینکه؛ ستاد تبلیغاتی شما زده شد! لطفا قوانین مربوط به تبلیغات رو مطالعه کرده و از آنها پیروی نمایید. خطاب به مورفین گانت گفت: موفق باشید.

تحلیلگران آرزوی موفقیت روزیه برای گانت را، آرزوی قلبی وی دانسته و اینگونه تحلیل کردند که: ایوان به مورفین گفته موفق باشید. حالا بحث اینجاست که موفقیت یعنی چی؟ موفقیت برای کسی که نامزد تصدی پست وزارت شده چه معنی ای می تونه داشته باشه؟ مطمئنا موفقیت برای این فرد، همون پیروز شدن در انتخاباته و روزیه در واقع آرزو کرده که مورفین در انتخابات موفق باشه و پیروز انتخابات بشه و این یعنی یک حمایت زیرکانه.

همچنین حضور در مراسم افتتاح ستاد، خود مهر تاییدی است بر مورفین گانت... یعنی بر افکار و اهداف مورفین گانت!

شنیده ها حاکی از آن است که کادر مدیریت سعی در تنظیم بیانیه ای در جهت حمایت از مورفین گانت دارد که البته با مخالفت های مشکوکی از داخل همان کادر روبرو شده است!

هورکراکس را به خاطر بسپار؛ ولدمورت مردنیست!

پیام زده شده در: ۱۹:۵۲ یکشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۸

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
به دنبال عدم حضور لرد سیاه در مجامع عمومی طی چند روز اخیر شایعات زیادی در جامعه جادوگری ورد زبان ها شده است. بهمین دلیل بر آن شدیم گزارشی از این قضیه تهیه کنیم که در ادامه آن را از نظر خواهید گذراند.

در اولین قدم به عمارت اربابی مالفوی یا در واقع مرکز فرماندهی مرگخواران رفتیم تا سر و گوشی آب بدهیم. پس از عبور از هفت خان رستم و ایست های بازرسی متعدد توانستیم داخل عمارت شویم.

بزنیم به تخته عجب جاییست! دنج، با صفا، حال میدهد یک قلیان بزنیم تو رگ ... اهم اهم ...بله داشتم میگفتم که داخل عمارت و سپس وارد اندرونی شدیم.

عجب جو سنگینی حکمفرماست اینجا! همه جا سیاه پوش، همه جا غمزده!

در اولین نگاه مورفین گانت را میبینیم که سر در جبین کرده و احتمالا مشغول استشمام چیزیست!

به پیش او میرویم: _جناب مورفین در مورد غیبت لرد سیاه مطلبی برای گفتن دارید؟

مورفین: دشت رو دلم نژار که خونه! ولی حالا که از شدا و شیما اومدید فیلم میگیرید بهمین مناشبت فی البداهه یه شعر برای لرد شرودم که میخونم:

اربابی دارم خوشگله فرار کرده ز دشتم ... کاشکی اونو میبشتم!
ای خدا شیکار کنم، اربابو پیدا کنم؟ ... آی شه کنم وای شه کنم ؟ چطور اونو پیدا کنم؟

بله بله. پس از مورفین گانت ناخودآگاه مونتگومری که بیلش همواره بر دوشش است توجهمان را جلب میکند ...

_ آقای مونتگومری اربابتان کجاست؟

مونتگومری بعد از اینکه بیلش را دو سه دوری همانند نانچیکو تاب میدهد، زیر آواز میزند:

ای پادشه خوباااااان ... داد از غم تنهائی
دل بی تو به جان آمد... وقت است که باز آئیییییییییی

عجب بساطی داریم! انگار به محفل مشاعره آمده ایم نه مخفیگاه مرگخواران. غیبت ارباب تاثیر خود را گذاشته است.

اما در این میان مرگخوارانی مانند بلاتریکس لسترنج و آمیکوس کرو مصمم هستند که ارباب بر میگردد و چشم دشمن هم کور!

-------------

از جو سنگین و غمزده محفل مرگخواران که خارج شدیم حالا به سراغ محفل ققنوس میرویم که دقیقا جو بر عکسی دارد! همه جا هلهله و شادی و پایکوبی برقرار است و بعضا پارتی هم گذاشته اند. در این میان دامبلدور دیده میشود که در حال تکنو زدن است و البته ریشهایش را هم دل پیروئی زده است.

با تمام تلاشی که کردیم موفق به مصاحبه با دامبل نشدیم. یک منبع موثق در این زمینه به ما گفت ایشون اِکس ترکانده اند و حال مساعدی ندارند. بگذریم ...

هر چند نتوانستیم با دامبل مصاحبه کنیم ولی یکی از اعضای محفل ققنوس به نام سارا اوانز بال بال میزد که با ما مصاحبه کند. ایشون میکروفون را از دست بنده قاپیدند و گفتند:

_ هر چند از خدام بود لرد مرده باشه ولی بعید میدونم! لا مصب مثل گربه میمونه، هفت تا جون یعنی هفت تا هورکراکس داره! بنظر من رفته مو بکاره!

------------

همانطور که ملاحظه کردید اخبار و شایعات ضد و نقیضی در این باره پخش شده است. باید منتظر بمانیم و ببینیم آیا لرد خودخواسته در انظار عمومی مشاهده نمیشود یا زبان جمیعمان لال به جوار سالازار کبیر شتافته است.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.