هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ستاد انتخاباتی امپراطور تاریکی
پیام زده شده در: ۱۱:۴۸ دوشنبه ۶ تیر ۱۳۸۴

لگولاس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۰۹ جمعه ۲ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۰۹ شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۶
از سیاه بیشه شمالی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 176
آفلاین
با عرض سلام خدمت امپراطور تاریکی چون برادر تئودن یکی از اعضای با تقوای لوتر در بخش ایفای نقش هری پاتر عضو نشده است از من خواست که این پیغام را از طرف او به شما بنویسم...
--------------------------------------------------------------------------

سپاه روهان اعلام می کند با تمام دل و جان از امپراطور حمایت می کند و امپراطور می تواند برای انجام برنامه های خود از کمک اسب های روهان استفاده کند......

دوست عزیز لگولاس عکسی اینجا گذاشته بودن که چون خیلی بزرگ بود مجبور به حذف اون شدم

ویرایش شده توسط امپراطور تاریکی در تاریخ ۱۳۸۴/۴/۸ ۱۵:۴۶:۵۲
ویرایش شده توسط امپراطور تاریکی در تاریخ ۱۳۸۴/۴/۸ ۱۵:۴۷:۲۹

"Legolas Greenleaf long under tree
In joy thou hast lived. Beware of the Sea!
If thou hearest the cry of the gull on the shore,
Thy heart shall then rest in the forest no more."

پیام زده شده در: ۹:۰۷ دوشنبه ۶ تیر ۱۳۸۴

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 901
آفلاین
عده زيادي!!!! از طرفداران امپراطور..با اشتياق فراوان!!!...با گوش جان!!!به سخنراني او گوش فرادادند و از او جمايت كردند!!...عكس زير درستي اين مطلب را نشان ميدهد!!!

تصویر کوچک شده

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

پیام زده شده در: ۲۲:۲۵ یکشنبه ۵ تیر ۱۳۸۴

شاهزاده خالص

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۵۲ سه شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۵۷:۵۶ پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 460
آفلاین
تصویر کوچک شده
همه ي ما شركت كنندگان در جلسه امروز با دريافت دو بطري نوشيدني كره اي از امپراطور به اين مرد شريف و سخاتمند رأي ميدهي كه امروز اعلام كرد:براي سفيد ها هم برنامه هاي ويژه اي داريم

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۱۵ شنبه ۴ تیر ۱۳۸۴

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
پیروزی از آن ماست!

آبرفورث دامبلدور چند لحظه پیش در جمع خبرنگاران پارلمانی حضور یافت و یک گفتگوی خبری کوتاه ترتیب داد!

آبرفورث: دیدین؟! حال کردین؟! کف کردین؟! اینه! من اینجا اعلام می کنم از آمدن اسنیپ نهایت استقبال رو می کنیم! یک قدم به پیش در جهت دموکراسی و عدالت! یک قدم به پیش در جهت ایجاد آزادی! یک قدم به پیش در جهت اینکه حرف ما هم ارزش دارد! ما توانستیم! ما مقابل حکم حکومتی ایستادیم! پس ما می توانیم! قدرت امپراطوری , سران رو وادار به تجدید نظر کرد! و این گامی به جلو به سوی عدالت خواهد بود من از همین تربیون اعلام می کنم!

اندکی صبر پیروزی مردم نزدیک است!

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۱۵:۴۶ شنبه ۴ تیر ۱۳۸۴

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
حمایت جمعی از کله اسموت ها از امپراطوری...

به خبری که هم اکنون به دستم رسید توجه فرمایید... جمعی از کله اسموت های ساکن آفریقا با پاره کردن عکس های وزیر کینگزلی که در دست داشتند تماما لباس سرخ بر تن کرده و در جلوی ستاد انتخابات امپراطوری شعبه ساحل عاج حاضر شدند و شعار : امپراطور امپراطور حمایتت می کنیم! سر دادند ....

تصویر کوچک شده

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۱۵:۲۷ شنبه ۴ تیر ۱۳۸۴

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
امپراطور مورد حمایت یاران وفادار لوتر قرار گرفت...

به گزارش خبرگذاری EDNS گروهی کثیری از دورف ها و الف ها امروز مقابل ستاد انتخاباتی حاضر شده و با شعار : عدالت ! عدالت ! عدالت ! از امپراطور خواستار شدند تا حقوق پایمال شده آنها در قسمت لوتر گرفته شود...

به دنبال این اتفاق شخص امپراطور اعلام نمود:

لوتری های عزیز هم مهم هستند و حقوق از دست رفته آنها باید گرفته شود! همیشه آنها مورد ظلم واقع شدند وزمان آن رسیده تا شمشیر عدالت امپراطوری از حقوق آنها دفاع کند

در ضمن امپراطوری از هابیت های عزیز در خواست کرد از خوردن تمام نوشیدنی های ستاد های انتخاباتی جدا خودداری کنند!

در ضمن با خبر شدیم که دکتر کرام امروز در جمع بسیار بزرگی از هواداران خود در مورد دولت هوای تازه خود سخن گفتند !

تصویر کوچک شده

در ضمن امپراطوری به ستاد دکتر کرام هشدار می دهند که در صورت تخریب شخصیت مردمی امپراطور به مقابله به مثل شدید و جنگ شدید تبلیغاتی خواهد پرداخت....!

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۸:۱۱ شنبه ۴ تیر ۱۳۸۴

سوسك بي همتا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۳ چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۱:۳۱ سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۳
از چاه فاضلاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 715
آفلاین
امپراطور حمايت بچه هاي لوتر پشت سرته... فقط يك لوگويي چيزي طراحي كن بگذاريم در امضامون...

سلطان سوسك بي همتا!

پیام زده شده در: ۷:۳۵ شنبه ۴ تیر ۱۳۸۴

لگولاس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از سیاه بیشه شمالی
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
و او فقط به خاطر ما آمد...!!!
من به شخصه و همچنین به نمایندگی از بخش لوتر سایت از شما طرفداری می کنم و امیدواریم که شما در این انتخابات پیروز شوید تا ما هم مورد عنایت قرار بگیریم...با آرزوی توفیق روز افزون... (( دولت برابری بین همه اعم از جادوگرو ... ))

پیام زده شده در: ۱:۴۹ شنبه ۴ تیر ۱۳۸۴

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
آخرین اخبار از ستاد انتخاباتی

با سلام به شما مردم غیور, آزاد اندیش و عدالت خواه! ستاد انتخاباتی امپراطوری کبیر بنا به درخواست عده ای کثیر از شما ملت آزاده و جو کثیف سیاسی موجود سعی دارد تا با انجام دادن گفتگوهای پیاپی با اساتید مختلف جو موجود را برای شما ملت عزیز و بزرگوار شفاف کند!

عدالت و شفافیت در کارها حق شماست

1....2.....3.... اهم م م م م م.... آهین ن ن ن ن ن.....! صبر ر ر ر رر! بابابابابابابابا! اه ه ه ه ه ه ه!
مجری: آخیش! بابا اکور رو زودتر قطع می کردین دیگه! درود خدمت حضار گرامی با برنامه زنده نقد سیاسی امپراطوری در خدمت شما هستیم . مفتخریم که امشب در خدمت دکتر پرفسور خلبان استاد گیزر , مدرس دانشگاه "مبارزه با دانشگاه های دیگر" و از صاحب نظران برجسته امور سیاسی و اجتماعی گرفته تا ورزشی و خوراکی باشیم! استاد گیزر خوش آمدید!
گیزر: منم به نوبه خودم از ستاد انتخابات امپراطوری تشکر می کنم و باید بگم این شربت های مجانی که دم در میادین خیلی خوب بود! ولی کمتر توش با شیلنگ آب بریزین!
مجری: اهم اهم! بله! خوب استاد شروع می کنم... با کدوم شروع کنم اقتصادی یا فرهنگی؟
گیزر: سیاسی!
مجری: متشکرم! خوب سوال اول: به نظر شما جو انتخابات سالمه!؟
گیزر: حتما! و ابدا!
مجری:......
گیزر : ببینین در مورد این انتخابات باید بگم که چندین مشکل وجود داره! مشکل اول حضور افردای معلوم الحال و کله گنده هستش که من نمی خوام ازشون اسم ببرم ... مثلا مرلین! این مرلین متولی برگزاری انتخابات هستش! البته خوب مسلما رهبری سایت هم بهش کمک کرده! ولی چون مرلین به هر حال آدم توالت پرستی هستش نباید این کارو میدادند دستش!
مجری: ا... خوب به نظر شما چه کسی باید به این کار گماشته میشد؟
گیزر: والا افردای زیاد هستن نمونش خود من بهترین نفر !

مجری:! بله! چقدر شما فروتن هستین! خوب در مورد حضور پاتر بگین
گیزر: والا حضور بالاترین مقام رسمی کشور یعنی پاتر در انتخابات واقعا غافلگیری بود! همونطوری که در قانون انتخابات نوشته به موجب ماده 202 که مربوط به یک شرکت همبرگر سازی هستش! این ماده یک پیوست داره که اون پیوست هم یک بند داره که تو بند هم یک تبصره داره که توی اون نوشته: چون کاندید شدن هد گاد مستر مدیر ممکن است باعث آسیب رسیدن و سو استفاده از صنعت همبرگر سازی شود پس شرکت در انتخابات جایز نیست!
مجری: عجب قانون محکمی! پس به نظر شما چطور شده که ایشون کاندید شدن؟
گیزر: توضیح میدم برادرم صبر کن دیگه...! آهان! ولی در یک صفحه از قانون انتخابات که رنگش با بقیه فرق داره و شماره صفحه هم نداره و از شیرازه هم زده بود نوشته : به موجب قانون شماره 66666 پیوست 666 : شخص مدیر کل حق دارد قوانین را آنطور که به صلاح جامعه از نظر شخص خودش است تغییر دهد!
مجری: پس کاندیداتوری پاتر از مجرای قانونی هستش؟!
گیزر: البته! ولی مجراش رو بعدا اضافه کردن!
مجری: بسیار روشنگرانه بود! حالا بریم سوال بعدی!
گیزر: یه لحظه! تو قرار داد من نوشته بود یه سوال از هر مبحث! اگه اینطوریه باید پول بیشتر بدین ها!
مجری: اهم اهم استاد تشریف بیارین کمی جلو(در گوشی: جون داداش ضایع نکن دیگه... بیا این رو بگیر حالا داشته باش با هم حساب می کنیم!)
گیزر : البته! باعث افتخار من به سوالات شما پاسخ بدم! دانستن حق ملت است...!
مجری: خوب ! بریم سوال بعدی : لطفا یه تحلیل کلی از نامزد ها ارائه کنید....
گیزر: در مورد نامزد ها مایلم از شخص پاتر شروع کنم! اجازه بدین(عینک می زنه) خوب... اینجا من توی دستم تراکت تبلیغاتی پاتر رو دارم که عکس پاتر رو انداخته که همه جاش باند پیچی وزخمی هستش و یه سایه مخوف پشتشه که یه شلاق هم دستشه و چشمای اون سایه قرمزه و از دماغش دود در میاد و کمر بند مشکی داره ....
مجری: ...... یعنی دیمنتوره.....؟
گیزر: والا ستاد خود پاتر که اینطور گفته! ولی به نظر من شخص دیگری مد نظر بوده که به دلایل امنیتی شخصی از گفتن نامش خودداری می کنم! همچنین در زیر این تیزر نوشته شده :
نگذاریم پاتر محبوب بیش از این رنج بکشد

گیزر: نمونه دوم پوستری هستش که عکسی از دو تا کوچه انداخته که یکیشون سیاه و یکیشون سفیده... پاتر در وسط تقاطع این دو کوچه ایستاده و بالای پوستر نوشته :
نه اینوری نه اونوری فقط دولت پاتری

البته پوستر نوع اول سریعا جمع شد و بلافاصله پوستر جدیدی چاپ شد که پاتر رو در حال شستن رخت و لباس نشون میداد که با دستکش های کفی در حالی که یه تشت لباس جلوشه داره نماد پیروزی رو نشون میده! زیر این پوستر هم که توسط جبهه حامیان حقوق زز منتشر شد نوشته شده : او هم مثل شما و از میان شماست پس یار غار و همدرد شماست

گیزر: کلا این سه نوع تبلیغی که انجام شده رو با هم بررسی کردیم حالا به شعار ها و برنامه های پاتر که توسط ستادش منتشر شده با هم توجه می کنیم:
من برنامه هامو اعلام كردم امروز روز وعده نيست عملكرد سابق افراد را ملاك قرار دهيد.
من شعار نميدهم فقط در مبارزه با بي جامه پارتي ها و پاتري ها ما منقل پارتي برگزار ميكنيم.
همين امشب همين جا.
شب جمعس يادي از اموات ما هم بكنيد به خصوص پدر و مادر مرحومم

مجری: به نظر شما می خواد سال پدر و مادرش رو بگیره؟
گیزر: والا من بی خبرم ولی امیدوارم خرما بی هسته بده! ...! بله همونطور که می بینیم در حقیقت ستاد پاتر هیچ کاری انجام نمیده!
مجری: نِمیده؟!
گیزر: آقا گیزر دادی ها! می گفتم! بله پاتر گفته که امروز روز وعده نیست پس نتیجه می گیریم پاتر اصلا وعده ای نداره! چه وعده غذایی و چه وعده برای عمل کردن! پس هم دچار سوتغذیه هستش هم برنامه ای نداره! بعدش که گفته من برنامه هامو اعلام کردم! ولی ستادش هیچ برنامه ای اعلام نکرده! ظاهرا ادامه برنامه در قسمت آینده خواهد بود! بعدش گفته می خواد با بی پارتی ها مبارزه کنه! این پاتر رو دقیقا رو در روی گیلدروی لاک هارت قرار خواهد داد! و بسیار جالب است که دو کاندیدا 180 درجه با هم تفاوت فکری دارند! نکته جالب کلمه "پاتری" هستش! من نمی دونم ستاد چون توسط دومبول اداره میشه این کلمه اشتب شده یا منظور بی جامه پاتری بوده! در هر حال بی جامه پاتری رو من هیچ اطلاعی ازش ندارم! فقط از اسمش مشخصه که نوعی حرکت احتمالا قزوینی وفوق العاده بی ناموسی هستش!
مجری: آخ جون .............!
گیزر: شما چیزی گفتین؟!
مجری: نخیر! خواهش می کنم ادامه بدین
گیزر: ها آره خلاصه! نکته جالب روش مبارزه هستش! پاتر از یک پارتی بر علیه یک پارتی دیگه استفاده می کنه! به قول معروف! شمشیر در مقابل شمشیر چشم در مقابل چشم! انگشت در مقابل انگشت!
مجری: استاد انگشتش توی متن اصلی بودش؟! یا نسخه قزوینیش هستش؟!
گیزر: سکوت! ای منحرف! بله! در مورد منقل پارتی روش بسیار موثری هستش و با کشاندن جوانان به قلیون و دخانیات و دود بازی کاملا یک کنترل افکار عمومی عالی انجام خواهد شد! در کنار این بازگشت ناگهانی آموش دیگوری کارتل مواد مخدر جادویی به سایت کاملا مفهوم پیدا می کنه!
مجری: شه خوب! منم پش به آقای پاتر رای(........بوقققققققققق! سانسور!)
دوستان عزیز به خاطر وقفه ای که در ارسال سیگنال پیش آمد از شما پوزش می طلبیم!
چند لحظه بعد....
مجری جدید! : خوب بله همکار من متاسفانه به علت سکته قلبی دار فانی رو وداع گفتند که خوب البته از عشق ایشان بود که در امپراطوری ذوب شده بودند! خوب استاد گیزر از همکاری شما و وقتی که در اختیار ما گذاشتین متشکرم! اینشاالله نقد سایر نامزد ها برای بعد! لطفا یه جمع بندی بکنین!
گیزر: بلی بلی! واقعا هم من خیلی زحمت کشیدم و خیلی هم دلتون بخواد براتون صحبت کردم ! برین بترکین!
وفاید رای دادن به پاتر:
1. با برنامه بودن کشور همراه با برنامه های کاملا منظم پاتر
2. قلیان و منقل برای همه احالی کشور
3. صادرات معتاد به خارج از کشور
4. گسترش فرهنگ زز و عضو شدن تمام جادوگران کشور در نهضت زز

گیزر:در کل در یک جمع بندی باید بگم که پاتر خیالش کاملا راحت هستش و به خاطر همین هیچ گونه فعالیتی نداره! چون به عنوان مدیر کل تمام ابزار های قدرت در چنگ خودش است و انتخاب شدنش حتمی!
مجری: ا! مگه قرار نشد اینطوری نگی یکی حتمی برنده میشه! خیله خوب بینندگان عزیز الوادع! رای به عدالت و قدرت فراموش نشود! انتخاب ما امپراطور مردمی شما!

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۰:۴۶ شنبه ۴ تیر ۱۳۸۴

لگولاس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از سیاه بیشه شمالی
گروه:
کاربران عضو
آفلاین

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.