هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر اساتيد
پیام زده شده در: ۲۱:۲۰ پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۷

دنیسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۲ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۴۷ چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۲
از هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 809
آفلاین
به بارتي. پستهاي قبلي منو اينجا بخون در مورد سوژه اژدها! الان منظورت از اين پست اينه كه "بيايد امتياز منو زياد كنيد"
اين چه وضعشه؟ يه خورده احترام به نظر استاد هم چيز خوبيه!

به پرسي:
من ننشستم همه پست رو نقد كنم. مطلب مهم رو بالاي امتيازات بولد كردم كه اگه ميخوندي ميديدي اشكال تو هم شاملش ميشه! ببين توضيحات هرميون تو امتيازش در حد پنجه و بايدي هم وجود نداره! لااق در مورد امتياز هر كسي نظر ميدي در مورد امتياز خودت نظر نده!! لابد ميخواي امتياز خودت رو هم خودت ويرايش كني؟ جالبه! ميخواي از جلسه بعد به همه كه تا حدودي به موضوع اشاره كردن و درست نوشتن سي بدم! چطوره؟

ببين اين نوشته تو از پنج بيشتر نميگيره. قرار نيست تو هر چيزي نوشتي و به موضوع اشاره كردي طرف بهت نمره كامل بده!

در ضمن، تو مياي اينجا و اعتراض ميكني و من جوابت رو ميدم و بعد تو مياي دوباره روي همون پا فشاري ميكني و در نتيجه من اينجا خودمو بوق هم كه بكنم، تو ويرايشت رو دست آخر انجام ميدي! من به عنوان استاد بوق ام و تو حتي نميتوني منو قانع كني!
ببينم اينجا بازرس ديگه اي نيستش؟ نميشه يه بازرس تنها روي اين كارها نظر بده.

----
اگر اساس بر اعتراض باشه، من به سرتاپاي امتيازات دوئل اعتراض دارم، هم از طرف خودم و هم از طرف همه بچه هاي هافل (!) اما نيومدم اعلام كنم چون به نظر استاد احترام گذاشتم و گفتم هر چي باشه استاده!!
ميتونستم بگم من تو كلاس دوئل همه چيز رو رعايت كردم و تمام نكات رو نوشتم، پس بايد سي بگيرم! چرا به من سي ندادي؟ بدو بيا سي بده! مياي سي بدي يا برم به آنتونين بگم بياد ويرايش كنه امتيازتو؟ (هرچند فكر كنم اينجا فقط پرسي ميتونه حكم ويرايش بده!!)

چقدر احترام به نظر استاد خوبه و چه خوبه كه ديگران اصلا چنين اعتقادي ندارن و استاد حتي اجازه نداره كلاسش رو اداره كنه!

-----------------
حرفي كه الان داره پرسي ميزنه و ميگه كه بايد از تكليف دوم ده بگيره اصلا قابل قبول من نيست و همچنان با ويرايش شدن امتيازات به شدت مخالفم!!

قدرت رولو ببين توي سبك من، تعظيم كرد توي دست من
پس تو هم بيا رول بزن با سبكم، ميخوام شاخ جوجه رولرا رو بشكنم

پیام زده شده در: ۱۵:۴۹ پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
نقل قول:
پرسي ويزلي: 22
سوژه بد نبود. تكليف دوم رو به صورت مقاله ميخواستم من!

اینجا گفته نشده که اژدها ناز کرده و این حرفا ! اصلا سه امتیاز اژدها هیچی ! پنج امتیاز مربوط به تکلیف دوم باید داده بشه!

من نوشتم :
نقل قول:
پس از چند دقیقه با واکنش عادی اژدها ، در حالی که سعی میکرد مستقیما به چشمانش خیره بماند عقب عقب آمد و به آرامی برای رون و هری صحبت کرد :

ببینید ، باید حواستون باشه به اقدام جفت پا تو دهن زدن موجودات ! البته این بیشتر یه اصطلاحه ، ولی خوب هر موجودی یه طوری این نیازش رو بر طرف میکنه ! یعنی وقتی موجودی احساس ناراحتی کنه ، یا آزار و اذیت ببینه ، باید یه طوری مقابله کنه چون این طبیعت اون موجوده ! مثلا سانتور با استفاده از سم هاش به این کار می پردازه و به سینه موجودی که باعث اذیتش شده هجوم میبره . جن خونگی از قدرت جادوییش استفاده میکنه و با استفاده از بشکن زدن جادویی رو که مناسب بدونه اجرا میکنه برای تنبیه آزار دهندش . و یکی هم مثل این اژدها ممکنه برای تنبیه کله یکی رو برای تست بکنه !! فقط باید سعی کنید ارتباط درست با موجود جادویی برقرار کنید و خودتون رو دوست اون موجود نشون بدید .

هووم ، من خواسته رو اجابت کردم ! تو گفته بودی که در این مورد تحقیق کنید و یه چیزی ارائه بدید ! دیگه نگفته بودی از زبون کس دیگه نمیتونی بگی و باید اینطوری کنی و اونطوری !

نقل قول:
اگر قراره من سر هر جلسه از تدريسم امتيازم رو كس ديگه اي بده، اصلا تدريس نميكنم چون اين رو توهين به خودم ميبينم!

چه مسخره ! تو امتیاز دهی کردی ، من اعتراض کردم ، دلیل آوردم و حالا باید ویرایش بشه ! همینطوری امتیازی ویرایش نمیشه و ضمنا ! اگر ویرایش امتیازاتت توهینه ، پس وجود بازرس هم توهینه ! چون وقتی قراره امتیازی ویرایش نشه ! چرا چهار نفر باید همچین مسئولیتی بگیرن ؟

نظره من اینه که امتیازم تغییر کنه

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۵:۴۹ پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۷

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
اعتراض ، امتیاز بارتی کراوچ در مراقبت از موجودات جادویی :

دنیس ، استاد مراقبت از موجودات گفته :
بارتي كراوچ: 24
رفتار اژدها بود بسي مشكوكيوس! تكليف دوم بود بسي تو مايه هاي تكاليف قبلي. جذابيت پست بود كمي كم!

خب ، اولا پست من طنز بوده ، دوما من ماجرایی مثل داستان شرک رو نوشتم و کلا تخیلی - طنز - خفنز نوشتم .
دوما اینکه اگه ممکنه دوباره رسیدگی کنین یعنی چی جذاب نبود ؟ یعنی سوژش جذاب نبود دیگه ... سوژه به این خفنزی ... دوباره رسیدگی کنید !

پیام زده شده در: ۱۵:۲۱ پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۷

دنیسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
به پرسي:

ببين عزيز من برو صفحه 35 كتاب "موجودات شگفت انگيز و زيستگاه آنان" رو نگا كن. اژدها جزو جانوارن رام نشدنيه! تازه هر انسان كودكي هم ميدونه كه اژدها رو با ناز و نوازش هاي هرميون نميشه رام كرد!
پست طنز نوشتن هيچ ربطي به اين نداره كه بيايم توش اژدها رو فانتزي نشون بديم. پيشنهاد ميكنم بري پست پيتر پتيگرو رو بخوني كه خيلي قشنگ بود!
با توجه به اينكه من تكليف دوم رو با ارفاق بهت پنج دادم و بقيه كسري امتيازت از تكليف اولته!

در مورد اينكه نوشته بودي كه در جنگل بايد از زبون يكي از شخصيت ها گفته بشه، مجبور نيستي وقتي نميتوني تلفيق كني. من ننوشتم بايد ادغام بشه. نوشتم ميتونيد ادغام كنيد. هر كس با توجه به تواناييهاش دست به كاري ميزنه و من به خاطر تلفيق شما 5 امتياز بهت دادم!

در مورد دستكاري امتيازات هم بايد بگم كه به شدت مخالفم! من استادم و نظر خودم رو دارم كه كاملا درسته! روش امتياز دهي من بر اساس نوع كلاسم بوده كه دانش آموز بايد دقت ميكرده كه داره تو كلاس موجودات جادويي شركت ميكنه نه تو كلاس خصوصي دامبل و سوژه اصليش بايد مرتبط با كلاس من باشه!

توضيحاتي كه پرسي داد منطقي نبود و همچنان عقيده دارم امتيازاتم نبايد دستكاري بشه! اگر قراره من سر هر جلسه از تدريسم امتيازم رو كس ديگه اي بده، اصلا تدريس نميكنم چون اين رو توهين به خودم ميبينم!

ممنون

پیام زده شده در: ۱۵:۰۹ پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۷

دنیسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
ببين عزيز من!
اجازه تلفيق رو داريد منتها من كي گفتم مقاله؟ گفتم تحقيق كنيد. حالا تو ميتوني بري تو جنگل هاي امازون تحقيق كني يا بري تو كتابخونه تحقيق كني!
مقاله رو از كجا خوندي؟ گيريم كه تو اصلا تلفيق كردي و آفرين به تو! حالا تكليف دوم رو من تو پست تو نميبينم!
گشتم و ديدم كه در نقد زير امتياز پرسي نوشتم "مقاله" بنده اشتباه كردم اونجا نوشتم و تو تكليف ننوشتم اين موضوع رو! الان ويرايش ميكنم زير امتياز پرسي رو!
واقعا تحقيق تو اين بود؟ :
اژدها جفت پا مياد تو دهن مك!
من بايد به اين يك جمله ده بدم به خاطر تحقيق قشنگت! برو تحقيق آلفرد رو ببين براي بار دوم ميگم! تو اسم خودتو گذاشتي دانش آموز؟

پیام زده شده در: ۱۵:۰۷ پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

اول اینکه خیلی تاثیر انگیز نوشتی این پستتو ! من الان کاملا تحت تاثیر قرار گرفتم

نقل قول:
در مورد اژدها، سوژه اصلي و تكليف من اژدها بود و من نمره ام رو بر اساس برخورد شما با اژدها و برخورد اژدها با شما ميدم. گمون ميكنم اين حق رو داشته باشم كه اگر برخورد شما يا اژدها درست نبوده، امتياز كم كنم. وگرنه معيار امتياز دهي كلاس من بايد بر اساس چي باشه؟ بر اساس اينكه چقدر بخندم از پست رول طرف؟ يا چقدر توانا و چيره نوشته يارو؟ ببين اگه من بخوام همين يه نكته رو هم بگم تو تدريسم كه هيچي باقي نميمونه! مهد كودك نيستش كه! مسئله خيلي واضح بوده كه اژدهايي با اون قيافه بايد چجوري برخورد كنه و هر گونه برخورد رمانتيك ازش سر نميزنه!
اگر من مينوشتم كه برخوردتون با يك اژدها رو بنويسيد! بايد توضيح ميدادم كه برخورد منطقي باشه! ولي وقتي عكس به اين واضحي دادم، توضيحي لازم نيست و عكس همه چيز رو نشون ميده!

درسته ، اژدها مشخص بود ، ولی خوب ، این رو هم در نظر باید بگیری که چون اژدها انقدر قیافش وحشیه ، پس دیگه هیچی ! بالاخره هر موجودی یه طوری رام میشه ! اون فلافی با اون گندگیش یه فلوت بوقش میکرد . این که دیگه اژدهاس و بالاخره راه خودش رو داره . ضمنا من با توجه به تدریس خودت نوشتم تو توضیح دادی که موجودات چطور رام میشن ! و گرنه من میتونستم بنویسم که اژدها از همون اول وحشی بازی در آورد ، هر سه تاشونم سوزوند با آتیش و تموم شد رفت پی کارش !

تو نگفتی که اژدها چطور باید برخورد کنه و نگفتی که ما باید فکر کنیم با یه اژدهای واقعی طرفیم ! و در آخر هم نوشتی که طنز یا جدی میشه نوشت ! اگر قرار بود ما عینا بنویسیم که باید پست جدی میشد دیگه ! چی میخوایم بنویسیم مثلا ؟ اینکه اژدها زد همشونو لت و پار کرد و دامبلدور از هوا رسید ؟ طنز و جدی بودن رو همین چیزا مشخص میکنه !

نقل قول:
متاسفانه كساني كه يكبار سي ميگيرن توقع دارن هميشه سي بشن!(ك.ر.ب پرسي)

من همچین توقعی ندارم ! من با توجه به توضیحاتی که وجود داشت رول نوشتم و الان هم که بررسی میکنم میبینم باید امتیاز کامل رو بگیرم !

در مورد اون تحقیقم ، به نظرم درست بود ! یعنی تحقیق باید طوری باشه که با سوژه بخونه ، من وقتی سوژم در مورد اینه که این سه نفر توی کتابخونه ان ، میتونم به قول تو تحقیق ارائه بدم و توی رول از کتابا پیدا کنم و بنویسم ! ولی وقتی سوژه من از جنگلی که اژدها جلوم وایستاده شروع میشه و اجازه تلفیق این دو تا رو هم دارم ، راهی نداره جز اینکه تحقیقم رو از زبان یکی از شخصیت ها بگم !

ممنون از جواب خوبت ، ولی نیاز به تجدید نظر هست ، لطفا مجددا دقت کن به این چیزایی که اینجا نوشتم و تکلیفی که ارائه کردم

در مورد سایر دانش آموزانم ، همونطور که تو و آنتونین گفتید باید بگم که من نماینده گریفیندور هستم و از طرف اعضای گروهم اعلام کردم .

پیام زده شده در: ۱۴:۵۶ پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۷

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
ای بابا من نگرفتم این پستو آخرش کجا باید زد!

نقل قول:
اجازه تلفیق دو تکلیف رو هم دارید

همانا استاد عزیز گفته بودید که اجازه تلفیق دو تا تکلیف رو هم دارید! در نتیجه از اونجایی که تکلیف اول رول بود، در نتیجه باید اگه ما دو تا تکلیف رو تلفیق می کردیم، تکلیف دوم هم رول می شد! اگه غیر از این بود، (یعنی تکلیف اول رول، تکلیف دوم مقاله، و تلفیق دو تا تکلیف!) اون موقع من مثلا باید یه مقاله یهویی وسط رولم میاوردم! که رولم بس چرت میشه در اون موقع! بنابراین من خودم اینطور فکر کردم که منظور این بوده که میشه دومی رو رول نوشت!
در نتیجه! خواهشمندانه تقاضا داریم(!) که این مورد تلفیق و اینارو برای ما روشن بکنین و برای این کج فهمی امتیاز کم نکنین!

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۱۴:۵۱ پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۷

دنیسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام

من در تكليف دوم نوشته بودم كه "تحقيق" بنويسيد. كه روش تحقيق نوشتن رو گمونم بلد باشي. اگه ميخواستي ادغام كني بايد به صورت تحقيق مياورديش. به تو به خاطر توضيحاتي كه هرميون داده بود از تكليف دوم پنج امتياز دادم. بقيه اش به از تكليف اولت كم شده!
اينجا تو مشخص نميكني كه بايد سي بگيري! من مشخص ميكنم!

در مورد اژدها، سوژه اصلي و تكليف من اژدها بود و من نمره ام رو بر اساس برخورد شما با اژدها و برخورد اژدها با شما ميدم. گمون ميكنم اين حق رو داشته باشم كه اگر برخورد شما يا اژدها درست نبوده، امتياز كم كنم. وگرنه معيار امتياز دهي كلاس من بايد بر اساس چي باشه؟ بر اساس اينكه چقدر بخندم از پست رول طرف؟ يا چقدر توانا و چيره نوشته يارو؟ ببين اگه من بخوام همين يه نكته رو هم بگم تو تدريسم كه هيچي باقي نميمونه! مهد كودك نيستش كه! مسئله خيلي واضح بوده كه اژدهايي با اون قيافه بايد چجوري برخورد كنه و هر گونه برخورد رمانتيك ازش سر نميزنه!
اگر من مينوشتم كه برخوردتون با يك اژدها رو بنويسيد! بايد توضيح ميدادم كه برخورد منطقي باشه! ولي وقتي عكس به اين واضحي دادم، توضيحي لازم نيست و عكس همه چيز رو نشون ميده!

نوشتم اعتراضي وارد نيس چون هر كس ميبينه امتيازش يه خورده كمه مياد و به يه سري از كاراي استاد گير ميده و فورا امتيازش رو ميگيره!
متاسفانه كساني كه يكبار سي ميگيرن توقع دارن هميشه سي بشن!(ك.ر.ب پرسي)

به چو:

اين قضيه تلفيق رو من براي كساني زدم كه دوست داشتن تكليف دوم رول باشه و در قالب رول برن تحقيق! به تكليف آلفرد بلك دقت كن! ننوشتم مقاله بنويسيد نوشتم تحقيق كنيد. در حالي كه تو تو پستت فقط نوشتي كه اژدها جفت پا اومد تو دهن مك!!!!
اين الان چيه؟ اين الان تكليف دوم منه؟ خيلي عالي تلفيق كردي باب!
اين مدل تلفيق از نظر من صفره!
ممنون!

هر كس ديگه اي هم اعتراض داره خودش بياد اعلام كنه!

ویرایش شده توسط دنیس در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۲۰ ۱۴:۵۸:۵۲

پیام زده شده در: ۱۲:۵۰ پنجشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

استاد مراقبت از موجودات جادویی

من به امتیازاتی که به پرسی ویزلی ! باب آگدن ، آلبوس دامبلدور و جیمز سیریوس پاتر داده شده اعتراض دارم !

مثال میزنم :
نقل قول:
پرسي ويزلي: 22
سوژه بد نبود. تكليف دوم رو به صورت مقاله ميخواستم من!

در پست اول تدریس گفته شده :
نقل قول:
* وقت كه زياده، رو تكاليفتون حسابي كار كنيد.
* طنز و جدي نوشتن با خودتونه!
* اجازه تلفيق دو تكليف رو هم داريد.
* هر گونه نوآوري در انجام تكليف با آغوش باز پذيرفته ميشود و نمره اضافي دارد!

با توجه به امتیازاتی که داده شده ، ایشون گفتن که تکلیف دوم رو به صورت مقاله میخواستن ، همینطور گفتن رفتار اژدها رو واقعی نشون بدید و یه سری موارد دیگه ! این مورد گفته نشده در تدریس !

ضمنا ، گفته شده که نو آوری در انجام تکلیف نمره اضافی داره ! من هم برای تکلیف دوم نو آوری کردم ! خیلی بامزه شده قضیه ! استاد گفته که اجازه تلفیق دو تا تکلیف رو دارید و توی امتیاز دهی گفته که تکلیف رو بصورت مقاله میخواستم !!!

گویا ایشون انتظار داشته من یه مقاله بنویسم برای تکلیفه دوم و همینطوری بیام یه جای تکلیف اول کپیش کنم و بفرستم !

پست من اشکالی نداره و بایستی امتیاز کامل رو بگیره ، همینطور چند پست دیگه که باید خودشون اعتراض کنن از جمله چوچانگ

نکته جالب توجه هم اینجاست که ایشون گفتن آخر پستشون که امتیازات با دقت داده شده و اعتراضی وارد نیست !! گویا مدیر مدرسه باید توجیه کنن اساتید رو که تشخیص وارد بودن اعتراض بر عهده اساتید نیست !!

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۲۰ ۱۲:۵۳:۳۸

پیام زده شده در: ۱۶:۰۷ چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۷

گابریل دلاکور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۰ سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۶:۳۳ دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۰
از يت نكن! شايدم، اذيت نكن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 708
آفلاین
به استاد پیوز ، استاد درس تغییر شکل :

تکلیف جلسه ی دوم درس تغییر شکل :
نقل قول:
در قالب رول ساخته شدن یک روش تغیر شکل (معجون ، ورد ، انرژی) توسط یکی از جادوگران ابتدایی و با الهام گرفتن از روش های ماگلی را بنویسید ! شخصیت جادوگر ، نوع ورد و روش تغییر شکل از تخیل خودتون ! (28 امتیاز)

یک مثال برای یک تغییر شکل ابتدایی (توسط ماگل ها یا جادوگران فرق نمی کنه ) بزنید.(غیر رول) (2 امتیاز)

من متوجه تکلیف نشدم خوب. از اونجایی که یک مقدار مغزم این چند روز هنگ کرده و هویج پخته شده. توی رول باید طرز ساخته شدن ِ یک معجون ، ورد یا انرژی رو توسط یک جادوگر ابتدایی بنویسیم؟

یعنی اگه جادوگری که این کارو میکنه لرد ولدمورت یا آلبوس دامبلدور باشه، غلطه؟ در هر حال من فکر میکنم جادوگر ها توی تقلید از روش های مشنگی همه اشون تازه واردند!!

بعد من نتونستم بفهمم که روش های ماگلی یعنی چی. مثلا توی ورد آسونه!چون خودتون هم مثال زدید . ولی من اگر بخوام توی معجون نشون بدم ، مشکل میشه. کدوم معجون ماگلی میتونه تغییر شکل ایجاد کنه؟ من دارو ها رو مثال میزنم چون شاید بتونه !! ولی روش ساختنش ، چطور میشه ؟

من روش های ساختن ماگلی اشو نمیدونم، جادویی اش هم نمیدونم و سعی میکنم از تخیل خودم بنویسم!

بعد شما نوشتید معجون، ورد و انرژی ولی بعدش نوشتید نوع ورد با خودتون ! خب اگه معجون باشه ، نوع معجون هم با ماست؟ مثلا معجون عشق !! برای تغییر شکل؟ من نمیفهمم!

یه مورد دیگه، جادوگر رو من هرکسی که بخوام میتونم به عنوان یک تازه وارد برای الگو برداری از روش های مشنگی انتخاب کنم!

کلا تکلیف اولتون به خاطر جمله بندی شما! یا کلا هر چیزی، بد روسنده شده! من متوجه نشدم ؛ اگه میشه واضح تر در مورد تکلیف اول توضیح بدید . ممنون میشم.

در مورد تکلیف دوم ،

ابهامی هست ! اینکه نوشتید یک مثال از تغییر شکل ماگلی یا جادوگری بزنید ، یعنی منظورتون این بود

که یک شی بگیم که باعث تغییر شکل میشه! مثلا راجع به عمل دماغ بنویسیم؟
یا اینکه ، مثالش راجع به چگونگی ِ تغییر باشه؟
یا چی ؟

راجع به این هم توضیح بیشتر بدید چون دو امتیاز هم دو امیتازه !

پیشاپیش مرسی.

[b]دیگه ب

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.