هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر ناظران تالار اسرار (مجوز تاپیک را از اینجا بگیرید)
پیام زده شده در: ۹:۴۸ یکشنبه ۲ بهمن ۱۳۸۴

ارباب تاریکی ها

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۴ پنجشنبه ۲۹ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۳۰ چهارشنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۱
از سرزمین ناشناخته سیاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 20
آفلاین
با سلام می خواستم مجوز تاپیک زیر رو بگیرم :
((آیا ممکنه لرد ولدمورت بعد از اینکه درخواستش برای معلم شدن رد شد مدرسه رو جادو کرده باشه ؟))

ویرایش ناظر: شاید درس دفاع در برابر جادوی سیاه رو تونسته باشه طلسم کنه اما مدرسه اونم با مدیریت آلبوس دامبلدور غیر ممکنه.متاسفانه سوالتون خیلی ارزشی بود وجوابش مشخص.

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۲ ۱۳:۳۵:۴۰

امضا :
ارباب تاریکی ها
مخترع جادوی سیاه و جان پیچ و مخترع بسیاری از معجون های سمی و ذهن جویی و چفت شدگی و ...

پیام زده شده در: ۹:۱۹ یکشنبه ۲ بهمن ۱۳۸۴

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
ناظر عزیز! جیمز پاتر!

به من ربطی نداره...ولی اون تاپیک نقد پستها....خیلی ایده جالبی بود ولی از 8 دی دیگه توش پستی زده نشده! میشه اونو به روز کنید!؟

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

اطلاعیه شماره‌ی دو دفتر ناطران تالار اسرار
پیام زده شده در: ۰:۱۶ یکشنبه ۲ بهمن ۱۳۸۴

جیمز پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۶ یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۲۵ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۱
از مشکوکستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 325
آفلاین
قابل توجه کلیه‌ی کسانی که تاپیک جدید باز می‌کنن توی این فروم:

زین پس، کلیه‌ی این افراد وظیفه‌ی فعال نگه‌داشتن اون تاپیک رو دارند! این حرف به معنای این نیست که به هر قیمتی زننده‌ی تاپیک موظفه؛ ولی نباید کم‌کاری بکنه. بعضی از عزیزان رو می‌بینم، مجوز یه تاپیک رو به زحمت از چنگ ناظر در میارن () بعدش می‌رن تاپیک می‌زنن، پستشون یه سطر بیشتر نیست. بعدشم دیگه خودشون توی تاپیک پیداشون نمی‌شه!

خوب این باعث ایجاد یه حس بی‌اعتمادی نسبت به درخواست مجوزا نمی‌شه توی ناظر؟! من ناظر وقتی می‌بینم که نصف بیشتر کسانی که درخواست تاپیک می‌زنن وضعیتشون اینه، توی درخواست مجوزا حساسیت بیشتری به خرج می‌دم، سخت‌گیریم بیشتر می‌شه. ولی وقتی ببینم توی تاپیکای فرومم، پستای خوب می‌خوره، اعضا توش فعالن، خیلی راحت‌تر مجوز می‌دم. می‌گم اینم مثل قبلیا می‌تونه موفق باشه. اعضای فعال ما می‌تونن این تاپیکم فعال کنن.

بعد یه مسئله دیگه که توی تاپیک‌هایی از این دست دیده می‌شه اینه که وقتی پست اولیه‌ی یک تاپیک، همه‌ش دو سطر و بدون هیچ ارزش محتوایی باشه، تجربه‌ی من ثابت کرده که پست‌هایی هم که بعد از اون زده می‌شن اکثراً همین وضعیت رو دارن. کوتاه و بی‌محتوا.

بنابراین، سه قانون جدید توی فروم وضع می‌شه:

1- هر تاپیکی که زده می‌شه، باید با توضیحات کافی و مفصل باشه. موضوع مورد بحث، اولاً توسط زننده‌ی تاپیک مشخص بشه با توضیح کامل. دوماً نظر خود اون فرد هم بیان بشه.

مثلا من میام درباره‌ی این که مثلا، شمشیر گریفندور به چه دردی می‌خوره و آیا قراره توی کتاب هفتم استفاده بشه، درخواست مجوز می‌کنم از دفتر تالار اسرار، بهم مجوز می‌دن ناظرا. حالا می خوام بزنم تاپیک رو. اولش میام مقدمه چینی می‌کنم، که شمشیر گریفندور این طور بوده اون طور بوده قدرت جادویی داره، از این چیزا. که موضوع مورد بحث و سوالی که پیش میاد، خوب مشخص بشه.
قدم بعدی بیان نظر خود شخصه. من می‌گم، بله، به نظر من این شمشیر این طور بوده، به این دلیل یا دلایل، ...

اینطوری من تاپیکمو باز می‌کنم. نه این که بیام یه سوال توی عنوان تاپیک بنویسم، بعدش توی متن پستم بگم نظرتونو راجع بهش بگین!!!

2- فردی که تاپیکی رو باز می‌کنه، به عنوان شخص اول تاپیک شناخته می‌شه. باید در جریان تاپیک باشه، و بحث رو در مسیر صحیحش پیش ببره تا تاپیک به نتیجه برسه.

این یعنی اینکه وقتی من اون تاپیکمو باز کردم، نباید ولش کنم به امون ناظرا(!)، خودم برم! هدف من این بوده که سوالی که برام پیش اومده، جواب داده بشه. به همین خاطرم تاپیک زدم. پس باید توی اون تاپیک من بیشتر از بقیه حضور داشته باشم. توی بحثش من بیشتر شرکت کنم. و مهم‌تر از همه اینکه پست من باید همیشه کامل و دقیق باشه. اینو بارها و بارها توضیح دادم، چه توی تاپیک نقد پست‌ها، چه جاهای دیگه. بنابراین رعایت کنید.

3- اگر تاپیکی در تالار اسرار زده بشه، و پس از گذشت چهل و هشت ساعت، یا زده شدن 15 پست (با پست اولیه‌ی تاپیک)، حداقل سه پست با ارزش محتوایی به نسبت بالا زده نشه، اون تاپیک قفل خواهد شد.

بسط قانون: در صورتی که تاپیک طبق نظر ناظران مهلت بگیره برای فعال‌شدن، با افزایش فاصله‌ی زمانی نسبت به زمان زده شدن تاپیک تعداد پست‌های با ارزش محتوایی بالا، هم از 3 پست افزایش پیدا خواهد کرد.

بنابراین زننده‌ی تاپیک اگه برای تاپیکش ارزش قائله سعی کنه توی این مدت حداقل خودش توی تاپیک فعالیت درستی داشته باشه تا دیگران هم ترغیب بشن و پستای خوب بزنن.

البته نکته‌ی قابل توجه اینه که زیاد نمی‌خواد از این قانون بترسید!! چون هم 15 پست خیلی زیاده، و هم افرادی که پست خوب می‌زنن توی تالار اسرار در حد خوبی هستن. و در اکثر موارد چنین اتفاقی برای تاپیک نمیفته. با این حال اگه ببینم زننده‌ی تاپیک فقط تاپیک رو زده و دیگه توش فعالیت نکرده، با این شرایط تاپیکش قفل می‌شه.

* * *

خوب حالا بعد از اعلام این قوانین جدید، لازم می‌دونم در مورد اخطار قبلیم در رابطه با درخواست مجوز یکمی توضیح بدم. حالا نمی‌دونم برداشتتون از اون پست خشونت‌آمیزانه(!) بوده یا چیز دیگه؛ فقط بگم لازم نیست زیادی بترسید!! فقط می‌خواستم بهتون بگم که ما مسخره‌ی کابران نیستیم! معنی نداره که یکی از راه برسه بیاد درخواست مجوز این تاپیکو بکنه: آیا هری عاشق هرمیون است؟!! یا مثلا یکی دیگه بگه حال ندارم فروم پیشنهادها رو پیدا کنم بهم بگین کجاس!
به هر حال درسته بعضی از کاربران با سایت آشنایی ندارن و خوب توی فروم‌های نامناسبی تاپیکشون رو درخواست می‌کنن که این وظیفه‌ی ما هم هست که راهنماییشون بکنیم و همین کار رو هم می‌کنیم.(توی پرانتزی بگم: به خدا ما هم یه زمانی عضو تازه وارد بودیم! چرا ما از این کارا نمی‌کردیم؟!)
ولی بعضی اوقات می‌بینیم یکی همین‌جوری پشت سر هم درخواست تاپیکای بی‌ربط می‌کنه به تالار اسرار!!! پروفسور کوئیرل می‌گفت فکر کنم می‌خوان تعداد پستاشون بره بالا هی درخواست می‌کنن! بی‌راهم نمی‌گفت! خوب ما غیر از جواب دادن به درخواست‌ها باید به وضعیت خود فروم هم رسیدگی بکنیم.

در حال حاضر، هرچند که هنوزم روی حرفم مبنی بر پاک کردن درخواست‌های نامناسب و مسخره هستم، ولی گزارش به مدیران جز در مواقع خاص نیازی نیست. پس خیالتون راحت باشه، به فعالیت صحیح خودتون در تالار اسرار ادامه بدید و بدونید که ناظران فروم هم از کلیه‌ی فعالیت‌هایی که در جهت بالارفتن بار محتوایی فروم باشه، حمایت می‌کنن.

جیمز پاتر،
ناظر «جدیداً یه‌کمی‌لطیف شده»ی تالار اسرار!

ویرایش شده توسط جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۱۸ ۱۳:۴۱:۱۱
ویرایش شده توسط جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۱۸ ۱۳:۴۲:۲۶

تصویر کوچک شده

Re: 'گفتگو با ناظران تالار اصلی
پیام زده شده در: ۲۱:۳۱ جمعه ۳۰ دی ۱۳۸۴

گلوری گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۱ چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۲۶ یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۵
از خوابگاه دختران گریفیندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 176
آفلاین
سلام
می خواستم تاپیکی با نام"از کدام جلد از کتاب های هری پاتر بیشتر خوشتان آمد؟"باز کنم.ازتون ممنون می شم اگه مجوز بدید!!

نمیتونم اجازه زدن این تاپیک رو بدم چون قبلا تاپیم مشابهی داشتیم و نتیجه ش هم به دست اومد .

ویرایش شده توسط سیریوس(God Father) در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۱ ۹:۴۵:۱۹

[size=small][color=FF0000]عضو افتخاری ارتش الف د

پیام زده شده در: ۱۶:۲۰ یکشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۴

شاهین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۶ پنجشنبه ۵ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۵۰ یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
از کوهستان اشباح
گروه:
کاربران عضو
پیام: 123
آفلاین
ببخشید پس جواب به تاپیک من چی شد به توافق نرسیدید؟

ویرایش ناظر: بزن برادر ببینم چیکار میکنی ولی اگه فعال نشد یا پست بیربط زیاد توش بخوره متاسفانه پاک میشه.موفق باشی

دامبلدر تا وقتی مردم یادش باشن زندس و نمرده!

زنده باد دامبلدور
زنده باد گریفیÙ

پیام زده شده در: ۱۵:۱۹ یکشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۴

پيتر پتي گرو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۲۵ جمعه ۲ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۴۵ شنبه ۲۹ مهر ۱۳۸۵
از بالاي ديوار آخري!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 303
آفلاین
سلام به ناظران محترم!

تاپيكي كه مجوزش رو مي خوام در مورد نيروهاي گنجينه هاي بنيان گذاران مدرسست!
توي كتاب شش جايي كه هپزيبا اسميت با تام ريدل صحبت مي كنه ذكر مي كنه كه اين "جام" قدرت هاي زيادي داره كه خيليهاش كشف نشدن.....
خب مي خواستم در مورد اين قدرت ها و تاثيري كه ممكنه روي هوراكراكس ها داشته باشن بحث بشه!

پي نوشت:تا جايي كه نگاه كردم همچين تاپيكي نبوده....ولي اگر بوده و من نديدم شرمنده از اين كه در خواست دادم!

با تشكر
پيتر پتيگرو!

ویرایش شده توسط سیریوس(God Father) در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۲۸ ۱۷:۳۴:۱۰

[b][size=large][color=003300][font=Georgia]و ازش پرسيدم كه:خ

پیام زده شده در: ۱۳:۱۰ یکشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۴

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
سلام به ناظرین محترم

میگم من با اجازه یک مسئله ای برام پیش اومده که یکم مبهمه . خواستم به صورت یک تاپیک مطرحش کنم برای همین توی تالار اسرار این موضوع رو مطرح کردم و کوییرل جان فرمودند که باید اینجا این موضوع رو مطرح کنم حالا در هر صورت :

من میخوام یک تاپیک باز کنم با عنوان پیشگویی پروفسور تریلانی در کتاب ششم !!!

خب اگر به ظاهر قضیه نگاه کنید به نظر تاپیک ارزشی میاد ولی راستش این سوال مدت زیادیه که ذهن منو مشغول کرده .

توضیح در مورد تاپیک :

خب یادتونه که قبل از اینکه دامبلدور به همراه هری به غار برن و اون حوادث فجیع اتفاق بیفته . تریلانی دائم به پیش دامبلدور میرفته و میگفته که کارتهای من یک خطری رو نشون میدن و حتی به بالای برج هم اشاره کرده بود حالا فعلا متن کتابش رو درست حفظ نیستم . سوال من اینه که آیا واقعا تریلانی چیزی رو پیشگویی کرده بوده که با این سماجت سعی داشته به دامبلدور ثابت کنه حرفش درسته یا اینکه باز هم داشته شارلاتان بازی در میاورده ؟ چون مسئله ای که در اینجا واقعا اهمیت داره اینه که حرف تریلانی درست از آب درومده

من علاقه زیادی به زدن این تاپیک دارم و مایلم نظرا همه را در این باره بدونم و بی صبرانه منتظر جواب شما هستم امیدوارم هر چه سریع تر رسیدگی کنید

با تشکر دوستدار شما بلیز

هوووم ...بزن ببینیم چی میشه ولی اگر از هدفش منحرف شد و شروع کردن به فرندشیپ نویسی و چیزهای بی ربط پاک میشه .
موضوعش خوب و جالبه ولی حواست رو جمع کن که از هدف منحرف نشه

ویرایش شده توسط سیریوس(God Father) در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۲۸ ۱۷:۲۹:۰۶

پیام زده شده در: ۱۰:۰۷ یکشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۴

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
سلام ناظرین گرامی با اجازه من میخواستم مجوز باز کردن یک تاپیک رو از شما بگیرم
عنوان تاپیک : پیشگویی تریلانی در کتاب ششم!!!

علت زدن این تاپیک اینه که قبل از اینکه دامبلدور و هری به اون غار برن تریلانی دائم به دامبلدور گوشزد میزده که خطری در کمینه و کارتهای من اینو نشون میدن و حتی به بالای برج هاگوارتز هم اشاره کرده بود . حالا من دوست دارم یک تاپیک بزنم که توش بحث کنیم که آیا واقعا تریلانی این موضوع رو از قبل پیشگویی کرده بود یا باز داشت شارلاتان بازی در میاورد . چون این از جمله موضوعات کتاب هست که من هر چی فکر کردم جواب قطعی برای آن پیدا نکردم . منتظر جواب شما هستم
با تشکر

ویرایش ناظر: این سوال مربوط به کتاب ششم هست پس لطفا این درخواست رو در تالار اصلی مطرح کنید.موفق باشی

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۲۵ ۱۲:۵۰:۲۴

پیام زده شده در: ۹:۲۰ یکشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۴

ترنس هیگز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۵ دوشنبه ۲۱ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۵:۲۲ چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۸۵
از قصر لرد سیاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 33
آفلاین
اگه اجازه بدید یه تاپیک با عنوان " چه کسانی در کتاب هفتم کشته خواهند شد؟" بزنم .
به خاطر دفعه قبل هم متاسفم.

ویرایش ناظر: متاسفم به این تاپیکهای ارزشی که به جوابم نمیرسه مجوزی داده نمیشه چون هر کس نظر و سلیقه خودشو داره

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۲۵ ۱۲:۳۸:۰۰
ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۲۵ ۱۲:۴۸:۰۶

morsmordre ( هر مرگ خواری می دونه این چیه )

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۴۵ یکشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۴

mehran

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۱۸ سه شنبه ۳ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۰ سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 29
آفلاین
اكه ولدمورت به ايينه نفاق انگيز نگاه بكنه چي ميبينه؟
اين تاپيكو ميخواهم بزنم اجازه ميديد؟

ویرایش ناظر: من فکر میکنم بهتر باشه این درخواست رو در انجمن جادو وجادوگری بدی به اونجا بیشتر میخوره تا تالار اسرار

نه همين جا خوبه اجازه بديد

ویرایش ناظر: نه برادر من گفتمکه اینجا نمیشه

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۲۵ ۱۲:۳۴:۵۷

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.