هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   5 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۷:۱۲ سه شنبه ۲ فروردین ۱۳۸۴

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 901
آفلاین
نقل قول:

هری پاتر نوشته:
سوم اینکه همونطوری که کسی نمیتونه تاپیکی رو به زور فعال کنه کسی هم نمیتونه تاپیکی رو به زور از فعالیت بندازه اینجا هم فرومه وب لاگ نیست تاپیک ها هم اختصاص به کسی نداره که هر وقت خواست ببندتش هالی ویزارد هم به همین ترتیب

در مورد دومی که هری عزیز گفتن....این نظر ایشونه و نظرشون برای خودشون محترمه.....در حالی که نظر من کاملا با ایشون متفاوته...هنوز هم بسیاری از نمایشنامه ها خیلی خوب نوشته میشه ولی از اونها استقبال نمیشه

اما مورد سوم!!!!!....که موضوع اصلی بحث من هستش
دوست عزیزم!!!
درست است که یک تاپیک ،اختصاص به یک فرد نیست
ولی فردی که اون تاپیک رو به وجود اورده و به اون رونق داده، خیلی حق بر گردن اون تاپیک داره

در مورد هالی ویزارد
به نظر من این تاپیک دینشو به سایت ادا کرده....دیگه چیز خاصی نداره که باعث شه افرادو به طرف خودش بکشه
حیفه تاپیکی به این خوبی...اونقدر ضعیف بشه که همه بعدها خواستار بستنش شوند
به نظر من اگر چیزی در نقطه اوجش متوقف بشه...خیلی بهتراز اینه که افراد دیگر نقاط قوت تاپیک را به خاطر نیاورند...و خواستار تعطیلیش شوند

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

پیام زده شده در: ۱۰:۲۷ سه شنبه ۲ فروردین ۱۳۸۴

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
اول اینکه هر ناظری خودش میدونه باید مجوز برای گرفتن تاپیک بده یا نده بحث روی این مساله وقتی ناظر اختیار تام داره معنی نداره اصلا اختیار رو به ناظر واسه همین چیزا دادیم که روش بحث نشه

دوم اینکه نوشتن هر کسی به خودش مربوط میشه و استقبال از اون نوشته رو دیگران نشون میدن خب چیزی که به غلط اسمش نمایشنامه نویسی گذاشته شده و در واقع داستان نویسی هست هم یه جور سیستم نوشتنه که متاسفانه در 99 درصد موارد به چت تبدیل شده ( به هر حال من روی اسمش حرفی ندارم ) و ملت وقتی میخوان از قول چندین نفر مطلب بنویسن از این روش که بسیار هم عالی هست استفاده میکنن ولی به غلط فقط یه اسم و یه دو نقطه میزارن بدون اینکه فضا سازی کنن یا حالت ها رو نشون بدن و بدتر از همه بدون اینکه ایده یا برنامه خاصی برای زدن پست داشته باشن

سوم اینکه همونطوری که کسی نمیتونه تاپیکی رو به زور فعال کنه کسی هم نمیتونه تاپیکی رو به زور از فعالیت بندازه اینجا هم فرومه وب لاگ نیست تاپیک ها هم اختصاص به کسی نداره که هر وقت خواست ببندتش هالی ویزاردز هم به همین ترتیب

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۰:۲۲ دوشنبه ۱ فروردین ۱۳۸۴

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
کرام تو چی کاره بیدی؟! مگه اینکه از روی جسد من رد بشی هالی ویزارد رو ببندی! کله شهرک رو با کلنل لیاخوف به توپ می بندیم! آهین! .......... آسلامیوس!

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۲۱:۲۶ یکشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۸۳

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۴ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۰۹ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
از پاریس
گروه:
کاربران عضو
پیام: 929
آفلاین
منم با تعطیلیه هالی ویزاد مخالفم با اینکه فعالیت نکردم توش ولی تاپیکه خوبیه ! می شه گفت عالی و نباید تعطیل بشه و اینکه چرا سارا نمی یاد سایت؟

دلبستگي من به جادوگران و اعضاش بيشتر از اون چیزی که فکرشو میکنید

پیام زده شده در: ۲۱:۱۵ یکشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۸۳

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
1- چرا؟؟؟چرا هالي ويزاردو تعطيل ميكني كرام؟؟؟؟؟؟سوال شد براي من!

2- سايت يه كم از حالت قبليش خارج شده....من ميگم اين همه حرف كه اينجا زديم و پستهاي دو كيلومتري داديم رو عملي كنيم....وقتي سارا با شناسه امبريج اومد همه يهو فعال شدن....حالا بايد دوباره همون كارو بكنيم...مثلا شناسه فاج فعال بشه يا شناسه امبريج دوباره فعاليت كنه....چون شخصيت ديگه اي به ذهنم نمياد كه بشه باهاش اينكارو كرد!

3- يه تاپيك باز كرده بوديم با نام تقويم جادوگران.....اونجا علي گفت رار بوده يه events قرار بدن....حالا اينو ميشه عملي كنيد؟؟؟مثلا هر دفعه كه تولد اعضاي سايت ميشه يه قسمت سايت بنويسه!

4- سارا چرا نمياد سايت؟؟؟؟

5-هيچي ديگه تموم شد!

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۹:۳۰ یکشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۸۳

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 901
آفلاین
سلام
جا داره چند نکته رو متذکر شوم...ولی اول اینا که میگم نظر شخصی منه و نظر شخصی هر کس برای خودش و دیگران باید محترم شمرده بشه

1-این سایت برای اینکه افراد داخلش از سایت لذت ببرند....بعضیها با نظر دادن در قسمت مقاله((به قوی هری))...بعضی در قسمت انجمنها و ایفای نقش((چه نمایشنامه نویسی چه غیر آن))....بعضیها در قسمت مقالات((چه تالیف و چه ترجمه))و....

حالا اینکه بیاییم بگیم چرا طرف رول پلیینگش ضعیفه یا نوشتن مایه لازم رو نداره.....دردیو دوا نمیکنه....چون شخص کاری رو انجام میده که دوست داره...ما باید بستری رو فراهم کنیم که افراد سطح نوشتنشون بالاتر بره

2-در مورد مجوز...من با سیستم مجوز گیری کاملا موافقم...در این مورد با ابرفورث عزیزم مخالفم.....اگه مجوز نباشد تاپیکهای بی ربط زیاد میشه...و خیلی از وقت ناظر سر پاک کردن آنها تلف میشه((چیزی که هری خودمون مخالفشه....او معتقده که ناظر نباید وقت زیادی رو صرف نظارتش کنه))

3-من کاملا موافق نمایشنامه نویسی هستم...به نظر من نمایشنامه سطح نوشته ها رو بالاتر میبره....ولی در زمان حاضر با استقبال روبرو نمیشه

4-موردی که الان به ذهنم رسید.....طرز پذیرش افراد برای ایفای نقشه...به نظر من با یک درخواست نباید افراد رو برای ایفای نقش پذیرش کرد

5-قصد تعطیلی هالی ویزاردو دارم به صورت جدی دارم آخرین فیلمها رو آماده میکنم

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

بدون نام
حاجي روي تخم چشام ! باور كنيد من توهين نكردم , ولي به هر حال چشم .

پیام زده شده در: ۸:۴۳ یکشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۸۳

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۴۰ پنجشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۷:۵۶ شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۸۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 131
آفلاین
مملی من بگم ؟
من معمولا میرم تو نحوه بر خورد میگم نه در فروم صحبت با مدیران در مورد نظارت و اعضا حرف بزنم الان بحث شما از مدیران به مدیر خارج شده و دارید جواب هم دیگه رو میدید

پیام زده شده در: ۲:۰۵ یکشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۸۳

آبرفورث دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۰:۴۶ سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 543
آفلاین
من يكي قول مي دم به دنيس توهين نكنم!‌ ولي دارك خيلي دوست داشتم تو جاي من بودي! يه حرفي كه داري مي زني كسي نفهمه! اون موقع چي مي نوشتي!

پیام زده شده در: ۱:۴۳ یکشنبه ۳۰ اسفند ۱۳۸۳

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
دنیس و به خصوص ابرفورث توجه کن! من اون حرف ها رو برای خودم یا گراپی نگفتم! یه کم به دور از جو گرفتگی جواب بدین... اینجا گفتگو با مدیرانه نه کل کل با مدیران و کتک زدن کاربران ...! اون ماله نحوه برخورده اگه اینطوری می خوایین ادامه بدین منتقلش می کنم به اونجا و یا اگه می خوایین اینجا ادامه بدین از روی منطق و بدون توهین بحث کنید

!ASLAMIOUS Baby!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.