هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   4 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲۲:۴۵ شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۸۳

آبرفورث دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۰:۴۶ سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 543
آفلاین
نقل قول:
ببين آقاي مملي , تو جواب منو ندادي . خب تو گفتي كه چه اهميتي داره كه يارو بفهمه فلاني چه نظري داره , پس حتما برات اهميتي نداره كه ملت بدونن بهترين سايت از نظر تو چيه . پس تو كه اينجوري ميگي , چرا خودت توي بهترين سايت هري پاتري ميگي فلان سايت بهتره؟

بهتره بري يه بار ديگه اون پست رو بخوني دنيس! همه چيز رو سطحي مي‌گيري! برو بخون دقيقا متن من توي پست شماره هفت اينه كه سايت اطلس هري پاتري يادتون رفت، بهترين سايت براي زير و رو كردن كتاب‌ها!
نقل قول:
ببين عزيز من يارو مياد ميگه من فلان تاپيك رو ميخوام بزنم , خب در خواست ميده . بعدش ناظرا وظيفه دارن كه هر روز به سايت يه سر بزنن پس احتمالا همون روز جواب ميدن . تازه كسي كه مي خواد يه تاپيك بزنه , خود تاپيك براش مهمه نه اينكه يه روز عقب جلو بشه .

وقتي ناظرها هر روز وظيفه دارن توي سايت سر بزنن چه نيازي به مجوز گرفتن هست؟ تو هنوز از ده پست پيش تا حالا دليل وجود مجوز رو نگفتي... و تا وقتي هم كه دليل نياري بحث كردن من و تو مثل بحث كردن شاعر با ديوار مي‌مونه!
نقل قول:
ومين جواب منم اينه كه اگه ما سيستم مجوز رو برداريم تا هر كس ميخواد تاپيك بزنه , جواب حرفت اين شكلي ميشه كه به دليل جنبه بسيار بالاي بعضي از اعضا كه نه حال دارن سرچ كنن , نه حال دارن توي فروم رو يه نگاه بندازن نه هيچي به احتما زياد از هر تاپيك ده بيستايي پيدا ميشه

پس ناظر چي‌كاره‌س؟ اون دكمه حذف رو واسه عمه من گذاشتن؟ (اقدس دامبلدور )
نقل قول:
اگرم تو ميگي كه فروم من اينجوري نيست چونكه فروم تو 240 تا پست بيشتر نداره و طرفدار آنچناني نداره . اگه اين سيستم مثلا روي دياگون پياده بشه كه واويلا

خود تو كه مي‌گي كاربرا حال ندارن فروم رو چك كنن برو ببين من سه جا ناظرم، تالار اصلي، مطالب اشتراكي و ترجمه! پس بهتره نظر خودت رو واسه خودت نگه داري! در ضمن اين سيستم در هر جايي مي‌شه پياده بشه، ناظرها خيلي خودشون رو گنده فرض مي‌كنن آقاي دنيس!
نقل قول:
خب آبر تو جواب يه چيز ديگه رو هم ندادي , من گفتم كه يعني به نظر تو همه پستاي يه خطي بي خود و الكين ؟

من بهت پاسخ دادم و باز هم نفهميدي! و فقط بلدي مثل گوزن شيش تا شاخ در بياري!
نقل قول:
نمي دونم چطور اين استدلال يه خطي رو از خودت در آوردي، تو حتي تاپيك‌هاي انجمن تحت نظارت خودت رو نخوندي، برو بخون ببين همون يه سايت رو چند ميليون نفر قبلا معرفي كرده‌ن، برو اونا رو ببين تا بفهمي منظور من از اينكه پست يه خطي الكيه يا نه

نقل قول:
بر جان تو گفتي كه تاپيك منفورترين رو قفل كنيد و بجاش يه نظر سنجي بذاريد . خب بعدش گفتي كه چه اهميتي داره كه من بدونم فلاني چه كسي رو دوست داره يا ازش بدش مياد . پس اگه اينجوري باشه نظر سنجي باز هم بي اهميته

داري باز هم از خودت نتيجه‌گيري كودكانه مي‌گيري! و باز هم منظور من رو نفهميدي دنيس! من ديگه كم كم داره حوصله‌ام از اين خنگ بازي‌ها سر مي‌ره؛ يه بار ديگه مي‌گم شايد بهتر بفهمي!
مهم اينه كه ما بدونيم به نظر ملت فلان شخصيت چقدر منفوره، نه اينكه بدونيم فلاني چه نظري در مورد فلان شخصيت داره! فهميدي دنيس؟ اگه نفهميدي باهات دست به يخه مي‌شم تا حاليت بشه!

پیام زده شده در: ۱۸:۴۶ شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۸۳

ايگور كاركارف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۱۴ سه شنبه ۳ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۷:۴۰ دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۵
از بلغارستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 109
آفلاین
ام راستش مي خواستم خواهش كنم يكم بيشتر بر روي مقالات سايت نظارت كنين در حالي كه من نوعي پس از خواندن دو كتاب دارنشارن و هري پاتر ميشينم و شروع ميكنم موارد رو به هم ربط دادن در حالي كه نه چيزي از فرهنگ اروپايي مي دونن نه اساطير و نه ....
بله مسئله اين جاست كه مقالات سايت از استدلال يا از داستاه اي زيبا تبديل شده به يك سري تفكرات غلط !!!!!!!
كه فقط باعث افت سايت مي شود من از خانم مگي جدا خواهش مي كنن همه مقالات رو به دقت مطالعه كنن سپس نظر رو سبك سنگين كنن اون وقت بزارنش تو سايت زماني كه كسي اساطير يونان يعني معروف ترين اسطوره رو نخونده و نه ميدونه حتا فيلم ها يا بازي هاي مربوط رو هم نگاه نكرده ميگه كه در هري پاتر گرگينه يا همون ورولف از كتاب دارن شارن كپي شده ...
البته باز همخ معزرت مي خوام اما لينك مربوط:

الگو برداري هاي رولينگ از مجموعه دارن شارن

Those were the days my friend
We thought they
'd never end
We'
d sing and dance forever and a day
We
'd live the life we choose
We'
d fight and never lose
For we were young and sure to have our way.

پیام زده شده در: ۱۷:۲۷ شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۸۳

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
بهتره توی نحوه برخورد بحث بشه
من یه مقاله هم اضافه کردم:
http://www.jadoogaran.org/modules/xfs ... article.php?articleid=389

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

بدون نام
ببين آقاي مملي , تو جواب منو ندادي . خب تو گفتي كه چه اهميتي داره كه يارو بفهمه فلاني چه نظري داره , پس حتما برات اهميتي نداره كه ملت بدونن بهترين سايت از نظر تو چيه . پس تو كه اينجوري ميگي , چرا خودت توي بهترين سايت هري پاتري ميگي فلان سايت بهتره ؟
و در مورد صحبت دوميت .
قربونش من كاملا مي فهمم تو چي ميگي و خنگ بازي هم در نميارم .
تو ميگي كه يارو ميخواد يه پست امروز بزنه و دوس نداره كه به فردا برسه . خب چند تا جواب داره اين صحبتت .
- ببين عزيز من يارو مياد ميگه من فلان تاپيك رو ميخوام بزنم , خب در خواست ميده . بعدش ناظرا وظيفه دارن كه هر روز به سايت يه سر بزنن پس احتمالا همون روز جواب ميدن . تازه كسي كه مي خواد يه تاپيك بزنه , خود تاپيك براش مهمه نه اينكه يه روز عقب جلو بشه .
- دومين جواب منم اينه كه اگه ما سيستم مجوز رو برداريم تا هر كس ميخواد تاپيك بزنه , جواب حرفت اين شكلي ميشه كه به دليل جنبه بسيار بالاي بعضي از اعضا كه نه حال دارن سرچ كنن , نه حال دارن توي فروم رو يه نگاه بندازن نه هيچي به احتما زياد از هر تاپيك ده بيستايي پيدا ميشه . بابا جون همين الانشم كه به قول آبر مجوز بازيه بدون مجوز و دو تا دو تا تاپيك تاپيك ميزنن چه برسه به اونموقع . اگرم تو ميگي كه فروم من اينجوري نيست چونكه فروم تو 240 تا پست بيشتر نداره و طرفدار آنچناني نداره . اگه اين سيستم مثلا روي دياگون پياده بشه كه واويلا .
خب آبر تو جواب يه چيز ديگه رو هم ندادي , من گفتم كه يعني به نظر تو همه پستاي يه خطي بي خود و الكين ؟
آبر جان تو گفتي كه تاپيك منفورترين رو قفل كنيد و بجاش يه نظر سنجي بذاريد . خب بعدش گفتي كه چه اهميتي داره كه من بدونم فلاني چه كسي رو دوست داره يا ازش بدش مياد . پس اگه اينجوري باشه نظر سنجي باز هم بي اهميته .

در ضمن آبر جان من توي اين هستم كه تو چه جوري مدير شدي ! بجاي يكي دارم شيش تا شاخ در ميارم !

پیام زده شده در: ۱۵:۳۹ شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۸۳

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
ببينيد الان يه روز مونده به عيد ما داريم دعوا ميكنيم.ديگه بايد تمومش كنيم......داركي درست ميگه ديگه اين بحث اعضاي جديد و قديم نبايد داشته باشيم......ولي در بعضي موارد ديگه بعضيها واقعا شورشو درميارن..... يكي گفت جادوگر ماه باعث اين دعواها شده...ولي فكر كنم اين جادوگر ماه باعث بهتر شدن سايت هم ميشه.....

بحث نمايشنامه نويسي.....همونطور كه سارا گفت همه چيز با نمايشناهمه نويسي نيست.....مثلا تو اين تاپيك «نسل بعد مثل ما هري پاتري ميشه؟» من بيام نمايشنامه بنويسم!!!خيلي بيمزه ميشه...ولي باز هم نمايشنامه لازمه....هرچند هم كه شما براي فعاليت اوليه سايت نمايشنامه نويسي گذاشتين ولي الان ديگه اين موضوع جا افتاده و در ضمن خيلي چيزا هم بدون نمايشنامه كلا امكان نداره.....مثلا وقتي ما بخوايم كوييدچ بازي كنيم بدون نمايشنامه امكان نداره....

با حرفاي سارا ياد انجمن ضد بلا افتادم!دم به دقيقه تو كم آوردي!(يكي نيست به خودم بگه )اعضاي سايت اكثرا كم سن و سالن...اقلا به سن شما نيستن....من با هركي اشنا شدم اكثرا 14 يا 15 سال داشته.....از من بيشتر نبايد انتظار داشت كه همه يه جور رفتار كنن....

علاوه بر خارج سايت داخلش هم بايد دوست باشيم.....اين بحثاي سياه و سفيد هم ديگه از حد خودش نبايد بيرون بشه...مثلا داشتيم دو نفر بودن(حالا نام نمي برم) يه جا پيدا نميشد اينا خطاب به همديگه پست بزنن و توش كل كل و دعوا نداشته باشن.....

فرشته جان سارا همون مودي-بلاتريكس-امبريج هست اگه درست فهميده باشم!

حالا اين پستو زدم ميگيد تو اين وسط چي ميگي.....ولي چون از اول تو اين دعوا بودم حق دادم به خودم كه تا اخرش هم باشم.....بلاخره منم از كم سن و سالام و احتمالا پست سارا خطاب به من هم بود....

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۱۵:۲۱ شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۸۳

آبرفورث دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
۰:۴۶ سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 543
آفلاین
با تشكر بسيار از سارا، حاجي و كينگي بخاطر اين پستشون و اينكه مرام گذاشتن!
خيلي‌ها به من گفتن جواب نده و ول كن، اما نمي‌تونم شرمنده! به خاطر همين من جواب دنيس گرامي رو مي‌دم!
نقل قول:
لابد ميخواين فرومها رو هم ببنديد ؟ اون موقع ديگه كي مياد به سايت شما ؟

سايت من؟ دستت درد نكنه از كي تا حالا من اومدم قاطي باقالي‌ها؟ سايت جادوگران براي همه‌ي كاربرا هست و همين دليله كه باعث مي‌شه من و تو بشينيم اينجا تو سر و كله همديگه بزنيم!
نقل قول:
. من جواب دادم كه هروقت شما توي فروم خودت اين كارو پياده كردي منم ميكنم . و الان ميگي هركس ميخواد بياد توي انجمن من پست بزنه من كاريش ندارم . پس وظيفه ناظر چيه ؟ تو مگي ناظر ناظره و مياد پستا رو از يه زاويه ديگه مي بينه ؟ ديدن كارو حل ميكنه !؟ اومدي اينهمه سوتي گرفتي , اما من بهت ميگم كه تمام پستاي يه خطي الكي نيستند . تازه تو داري ميگي براي من چي داره كه بيام بفهمم چه سايتي از همه بهتره ولي خودتم توش پست زدي . اصلا درك ميكني چي ميگي ؟ تازه تو اومدي گفتي كه خودت توش پست زدي و نوشتي كه تووووووووووپ = فلان سايت . خب ميخوام بدونم كجاي پست من ايراد داره ؟ به من بگو ؟ يعني دقيقا سياست تو اينو ميرسونه كه همه پستاي يه خطي آشغالن و بايد برن گم شن . دقيقا همچين منظوري رو ميرسونه

دنيس جان دو حالت بيشتر نداره! يا خنگي يا خودت رو مي‌زني به خنگي؛
تو اصلا مي‌دوني تعداد پست‌هاي انجمن‌هاي تحت نظارت من روزي چهل تا كاهش پيدا مي‌كنه؟ مي‌دوني من چندبار اينا رو خلاصه كردم؟ نه!
تو حتي يه ذره هم نفهميدي من چي گفتم! اين مجوز و اين بساطها مال ناظرهاييه كه مي‌خوان همه چيز رو از يه سوراخ كوچيك رد كنن! يه بنده‌خدايي حس پست زدنش مياد، بياد يه روز يه پست بزنه آقا من مي خوام تاپيك فلان بزنم! بعد تو فرداش بياي آنلاين بشي، بگي بزن (يا حتي نزن!) ديگه اون شخص نمي‌تونه اون پستي كه اول دوست داشت بزنه، ايجاد عنوان جديد، براي همه آزاده و هر كس دلش بخواد بايد خيلي راحت عنوان جديد بزنه، اگه عنوانش نا مناسب بود، در محل مناسبي زده نشده بود و يا اينكه تكراري بود، اون موقع وظيفه ناظره كه اون كاربر و اون تاپيك رو به مسير صحيح خودش هدايت كنه! اين يه مورد رو فهميدي؟ اگه نفهميدي دوباره بخون!
نمي دونم چطور اين استدلال يه خطي رو از خودت در آوردي، تو حتي تاپيك‌هاي انجمن تحت نظارت خودت رو نخوندي، برو بخون ببين همون يه سايت رو چند ميليون نفر قبلا معرفي كرده‌ن، برو اونا رو ببين تا بفهمي منظور من از اينكه پست يه خطي الكيه يا نه متوجه بشي!

دنيس من نمي‌فهمم تو چطور ناظر شدي! كم كم دارم شاخ در ميارم!
نقل قول:
داداش همه بايد به ميل شما عمل كنن ؟ همه منتظرن تا شما چي ميگي همونو عمل كنن ؟ خب عزيز من اين ديد گاه ها رو ميروسونه يارو ميگه كه من فلان شخصيتو دوس ندارم و فلان رو دوست دارم . شايد نظر بعضيا براشون مهم باشه . اگه اينجوري بود قربونش , تاپيك بحث در مورده فيلم سه هم بايد پاك ميشد با وجود اينكه اومدي و نظر خودتو گفتي

اولا كه ببين خودت داري توهين مي‌كني به خاطر اقتضاي سنيت جواب اين تيكه رو نمي‌دم،‌ دوم اينكه ديدگاه، براي سايت جادوگران و كسي كه تازه اومده مهم هست كه ناناز پاتر بگه من اسنيپ رو دوست دارم يا هري پاتر با باركد 302215 بگه كه من دامبلدور رو دوست دارم؟
اين سوال رو حتما جواب بده تا ديدگاه تو يه نفر دستم بياد...
در مورد اون تاپيك بحث در مورد فيلم سوم، برو بخون من سوتي فيلم‌ها رو گرفتم، نظرم رو در مورد بازيگرها گفتم و كلا يه پست گذاشتم اونجا كه اندازه ده تا پست تو حجم داره و روش فكر شده!‌ سه بار فيلم رو بازبيني كردم تا اون سوتي ها دستم بياد!
از چوچانگ ياد بگير يخورده! ببين چقدر خوب انتقاد پذيره و سريع سراغ رفع مشكل مي‌ره! (خداوند من رو از دست ريكو نجات بدهد!‌)

در ضمن دنيس جان!‌ توي انجمن قربون صدقه همديگه نمي‌رن! اومديم اينجا بحث كنيم، ظرفيت نداري به قول خودت قربونش بحث نكن!

پیام زده شده در: ۱۳:۵۰ شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۸۳

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۴ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۰۹ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
از پاریس
گروه:
کاربران عضو
پیام: 929
آفلاین
من به نوبه ی خودم حتما حرفایه حاجی رو گوش می کنم از قدیم نمی گم و اگر کمکی از دستم بربیاد می کنم که اعضایه جدید با محیط سایت آشنا بشن البته اگه چیزی بلد نبودن چون خودمم زیاد وارد نیستم باید حرف حاجی رو گوش کرد و سوژه ساخت سوژه سازان به سوی تالارهایه داستان و نمایشنامه البته در چهار چوب هری پاتر باشه خیلی بهتره مثلا جو بشه مثل زمانی که ولدمورت آمده همه رو ترس گرفته باشه اینجوری خوبه
خب شعار کافیه بهتره به چیزای که می گیم عمل کنیم (یکی باید به خودم بگه )
دارکی این سارا کیه؟ اگه منظورت منه من فرشته ام البته شاید منظورت سارا باشه گفتم اگه منظورت من بود اسمم فرشته است

دلبستگي من به جادوگران و اعضاش بيشتر از اون چیزی که فکرشو میکنید

پیام زده شده در: ۱۳:۳۳ شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۸۳

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
با سلام خدمت دوستان عزیز

با تشکر از سارا جان که نظرشو مطرح کرد. در مورد بحث های انجام شده من احساس می کنم به نوعی ابراز نظر شخصی بین دو گروه هستش به خاطر همین کاملا کنار می کشم و ترجیح می دم نظر خاصی ندم ولی در مورد رول پلینگ من " شخصا " معتقدم که اگه کسی رول پلینگش ضعیفه گناه نیستش! مگه اون کسایی که خوب می نویسن از اول خوب بودن؟ باید جای کار داد البته نه اینکه دیگه چیزهایی هم مثل همون اکبر و اصغر هم باشه اون به عقل یه بچه دبستانی هم می رسه به عنوان کسانی که اقلا یه سری کتاب (هری پاتر) رو خوندین باید بتونین از حد اصغر و اکبر بهتر بنویسین به هر حال در هر چیزی یک سری مینیمم برای حفظ کیفیت وجود داره. مورد دوم اینکه از دوستان قدیمی خواهش می کنم اینقدر نگن سایت فلان شده قدیما خوب بود ای وای و ای هوار . این کار اصلا درست نیست فقط جو سایت رو خراب می کنید و الکی به خودتون هم به زور میگین که سایت خوب نیست. من قبول دارم از کیفیت کار فروم کاسته شده ولی به هیچ وجه نه دارم مرگ فروم رو می بینم و یا خیلی حرف های دیگه مثل رول پلینگ کارش تمومه و غیره. به نظر من همیشه جای کار وجود داره در زمان خودش... در شرایط فعلی ماا احتیاج به یک محرک داشتیم تا کار بیوفته روی چرخ و شروع به حرکت کنه ... یه کارایی شد ولی به نظر من اشتباهی که کردیم(یا من کردم) این بود که سعی کردیم اعضای قدیمی رو به زور برگردونیم. من روش هیچ نتیجه ای نمیده درسته اعضای قدیمی به نوعی موثر بودن ولی باید سایت از تکیه کردن بر روی یک نفر خارج بشه و مثل یک کامینتی بزرگ به همه وابسته باشه. در ضمن مسئله ای که هیچ کدوم از بچه های قدیمی توجه ندارن اینه که این گذشته رو به رخ کشیدن نه تنها فایده ای نداره بلکه اعضای جدید رو ناراحت می کنه کافیه فکر کنین به تازگی وارد یه سایت شدین یه سری دیگه که ادعای قدیمی بودن دارن از کیفیت سایت در گذشته هی تعریف می کنن و اینکه این اعضای جدید دارن گند می زنن! به عنوان یک عضو جدید سایت به شما چه احساسی دست میده؟!
به نظر من نحوه برخورد ما با اعضای جدید از بیخ مشکل داره یعنی ما به جای اینکه بیاییم بهشون کمک کنیم بستر سازی کنیم دستشون رو بگیریم داریم با تمام قدرت اونا رو فراری می دیم چون ته دلمون می خواییم سایت مثل قدیما بشه...! ما باید قبول کنیم این قدیما دیگه وجود نداره و باید دوباره از نوع شروع کرد و چه بسا موفق بشیم از این قدیم هایی که ازش توی ذهنمون یک دوران طلایی ساختیم بهتر هم پیش بریم. پس به جای زانوی غم بقل گرفتن و گذاشتن از سایت رفتن فقط به خاطر اینکه اون قدیما دیگه نیست و سایت فلان شده خودمون رو با شرایط خیلی راحت می تونیم تطبیق بدیم و با اعضای جدید تعامل خوبی برقرار کنیم و یه محیط سالم و خوب ایجاد کنیم. جو فعلی دقیقا مبارزه بچه های جدید با قدیمی شده و این اصلا خوب نیست امیدوارم دوستان یه کم بیشتر فک کنن و سعی کنن اینقدر فکر قدیما رو نکنن و یه کار جدید و خوب رو از اول شروع کنند... در ضمن نگران این نباشین و نگین که سوژه و انگیزه ای نیست... با اومدن کتاب ششم به اندازه یک سال دوباره سوژه ایجاد میشه... و قبل از اون هم می تونیم سوژه بسازیم! هیچ قانونی به ما نمیگه که باید مطیع کتاب باشیم و در ضمن نباید هم به جاسم آباد بریم! حفظ تعادل در کارها هنره!
وسلام
ختم کلام

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۱۳:۰۰ شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۸۳

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۴ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۰۹ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
از پاریس
گروه:
کاربران عضو
پیام: 929
آفلاین
پیشنهاد می کنم به کارتون خودتون برسید و یکم باهم صمیمی باشیم ما برایه سرگرم شدن می یاییم نه برایه دعوا من یکی که خیلی خوشحالم در بین اعضای هستم که همه مثل هم هری پاتری هستن ولی اعضایه قدیمی تر باید از گذشته بگن تا اعضایه جدید بدونن اینجا چی بود ما خودمون برایه خودمون مشکل می سازیم واگرنه بشینید نمایشنامه بنویسید به هیچکی هم کاری نداشته باشید مثل من (دوستان من یکم شوخی می کنم امیدوارم به کسی برنخوره) من که یک عضو ساده تو سایتم ولی اون عالیه یه فکری بکنن تا باهم خوب بشیم و دعواها بره کنار
درآستانه ی سال نو یکم خونه تکونی لازمه

دلبستگي من به جادوگران و اعضاش بيشتر از اون چیزی که فکرشو میکنید

پیام زده شده در: ۱۲:۴۶ شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۸۳

دلورس  آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۲۵ سه شنبه ۲۲ دی ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۰:۵۳ سه شنبه ۲۶ مهر ۱۳۸۴
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 93
آفلاین
اوم...من خیلی وقته توی سایت نبودم و نیستم...ولی بعد از مدت ها سر زدم دیدم توی این تاپیک داره سر موضوعی بحث میشه که شاید به من مربوط باشه...
و دیدم مملی عزیز دارن سعی می کنن چیزی رو به بقیه بگن..ولی حالا درست نتونستن منظورشونو برسونن . بقیه دوستان نیز فقط از موضع خودشون دفاع می کنن...
من به عنوان کسی که سنت نمایشنامه نویسی رو بنیان! کرد و یا به قول مملی اختراع کرد..لازمه چند تا نکته رو به عزیزان گوشزد کنم...
همون طوری که مملی در یکی از پست هاشون اشاره کردن...در اولین پست..من که مودی بودم! عنوان کردم که به علت کمبود اعضای سایت این روش رو راه انداختم...و الان چیزی که سایت زیاد داره عضوه!
البته این که نمایشنامه نویسی باعث فضاسازی می شه یه حرف دیگه اس...حالا بیان از این دید نگاه کنیم که...
1. سایت عضو به اندازه کافی داره...
2. سایت احتیاج به فضا سازی داره...
3.یه جورایی این سنت شده!

خوب حالا برای رفع مشکل نمایش نامه های بی خودی...دراز و بی مصرف...باید چی کار کرد؟!

من یه بار هم در یکی از پستام در تاپیک نمایشنامه نویسی به این اشاره کردم...دوباره اشاره می کنم...

یکی از شرایط اصلی نمایشنامه نویسی...اینه که شما فکر کنید دارید با هم یه داستان رو پیش می برید...یعنی فراموش کنید کی هستید...فقط با هم بنویسید...
و دومین این که...شما لازم نیست از قول 49836242 نفر بنویسید...فقط فضایی که توش هستید رو بیان و توصیف کنید...
من اولین پستی که به صورت نمایشنامه زدم رو مثال میارم...

مودی میره واسه همه هات چیپس سفارش میده،چون هیچ کی دیگه نرفت!بعدش میاد و میشینه)
من: به به خون آشام جان،سوغاتیت کو؟مرسی از تعریفت!
(سائوورن داره فقط می خوره)
سائورون بابا بقیه هم هستن!
آره خون آشام جان،بحث در مورد فاج بود که داره مشکوک میزنه!

و اخر اینکه اقا جان...در هر تاپیکی لازم نیس نمایشنامه زده بشه...پست های یکی دوطی هم لازمه...من خودم هم پست های معمولی و کل کلی هم دارم..و لی باید بدونی کجا باید چی نوشت...
بعضی از دوستان میان اینطوری می نویسن...
اصغر: خیلی بدی!
اکبر: می زنه تو سر اصغر:تو بدتری!
و به همین منوال...
قبل از زدن یه پست...حتما روش فکر کنید...3 4 دقیقه فکر کردن به هیچ جایی بر نمی خوره...خیلی جاها دیدم گفتن اعضای قدیمی فلان بودن...بهمان بودن...
دلیل اینکه حالا به دید بعضی ها...قدیم بهتر بود..علاوه بر چیزایی که گفتم...صمیمت بین اعضا بود...الان همش دعواس...و همش توهین به همدیگه...و من اینو بیشتر تقصیر دوستان کم سن وسال سایت می دونم.دوستانی که حد خودشون رو در حرف زدن و توهین نمی دونن...و اعضای بزرگ تر سایت..به دلیل بعضی موارد کوتاه میان...ولی خوب همه اینا باعث کدورت و ناراحتی میشه...و فضای سالم سایت از بین میره...که رفته!
بهتره دوستان کم سن و سال سایت..به این مورد توجه کنن ..که دوستان بزرگ تر سایت..در بیشتر موارد کوتاه میان و ندید می گیرن .. و جواب ندادن اون ها...دلیل بر کم آوردن و پیروزی شما نیس...

اگر بگید به تو چه!..من حق میدم...ولی دوستانی، می دونن که من واقعا حتی زدن این پست برام خیلی سخت و عذاب آوره..ولی به حرمت مملی و نون نمکی که با هم خوردیم...این پست رو زدم و نه هیچ کس دیگه.

رفتیم که رفتیم!

دلورس جین آمبریج
سازمان ملل جادوگری!
سفیر صلح.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.