هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۲:۱۴ شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۸۳

کینگزلی شکلبوتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۵ شنبه ۲۰ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۵:۱۶ یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۸۷
از فضا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 402
آفلاین
دوستان..برادران...عزیران
من به عنوان یکی که از هفته ی اول سایت تاحالا حداقل هرکاری هم که نکرده تو جریانات سایت بوده
لازمه یه چیزایی رو بگم
اولا که جادوگران سایت خیلی بزرگیه که هر روز به اعضای جدیدش اضافه میشه
من میتونم عضو جدید رو فقط به کسی که هنوز فرهنگ پست زنی نداره تشبیه کنم
فرهنگ پست زنی درد سایت ما هست
که واسه هر نفر که دارای مخ باشه حداقل یه ماه طول میکشه تا بفهمه دنیا چه خبره!
خود من یه هفته سایت نیام گیج میشم...از بس تاپیک هست...از بس اعضای جدید با هزارجور اخلاق مختلف وارد میشن....
پس جمع جور کردن این سایت از نظر من با کمک حداقل 10 12 تا از مدیرای و اعضای با تجربه بر میاد که از نظر من فعلا غیر ممکنه!
مگه اینکه بزنید سایتو ریست کنید!
و مسئله ی بعدی
هر بدبختی که میاد پیشنهاد بده
فورا میخوره تو سرش
هر کی میاد زحمت بکشه ....نمونش خود بلا!که پدرش تو این سایت درومد!سرویس میشه!
همون راستای اهدافی که من بدبخت با چند نفر دیگه اینا همه سرش جوش زدیم به نتیجه نرسید آخرشم علی اومد گفت جمع کنید برید خونتون بابا!
مسئله ی بعد هم جلسات حضوریه که خیلی راحت تر میشه تصمیم گرفت درباره ی این مسائل...که توی جلسه ی قبل با فکر کنم حدود 15 نفری که اومده بودن تو جلسه داشتیم بحث میکردیم....
اینا رو گفتم که الکی نپرید بهم اوقات خودتونو تلخ کنید
همش توهین و ازین حرفا
بدترین چیزه واسه این سایت
توی این سایت همه باید بیرونش با هم دوست باشن
این فرهنگیه که از بین رفت!
اگه به گذشته ی سایت برگردیم اینو میفهمیم
غیر از یک سری استثناها
اما اون اولا حتی سیاه ترینا با سفید ترینا بیرون سایت دوست بودن
و همین مسئله بود که باعث شد توی جلسه ی قبل با حاجی همین جوری فکر کنیم که من بشم دامبلدور بعد حاجی بشه ولدمورت
چونکه دوستی من حاجی هیچ وقت خراب نمیشه ولی میتونیم ت سایت دشمنای خوبی باشیم و هرجوری دوست داریم تو سایت با هم تا کنیم چون مطمئنم اگه من به حاجی چیزی بگم تو سایت هیچ وقت ناراحت نمیشه چون بیرون سایت دوستای خوبی هستیم
نمیدونم کاملا تونستم برسونم درد سایتو یا نه!
اما اینو بدونین اعضای قدیمی دارن از سایت زده میشن بخاطر همین مسخره بازیا مخصوصا این رای گیری بدترین عضو و بدترین تاپیکو و این مسائل یا عضو های تازه وارد خنگ!

یه مسئله دیگه
من خودم ناظر بودم میدونم چه کار ستمیه!
اصلا امکان اینکه بشینی همه پستا رو پاک کنیو غیر مربوطا رو ویرایش کنی نیست
ثانیا همه از دست هم ناراحت میشن
یارو مثلا میاد یه ست یه خطی میزنه
هر چند خودم با پست کوچیک مخالفم
اما ممکنه ارزش داشته باشه
بعد بزنی پاکش کنی
یارو بش برمیوره دیگه نمیاد
شاید الان بکید خب به جهنم بش بربوخوره نیاد...بهتر!
اما بعدا میفهمی که اشتباه میکردی

دستم داغون شد
با تشکر!
کینگی

یوزر آیدی شماره ی 57.
یکی از اعضای فوت شده،سوخته و خاکستر شده ی جادوگران.

پیام زده شده در: ۱۲:۱۲ شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۸۳

حسن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۶ یکشنبه ۱۹ مهر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۴:۴۶ جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۹
از ايا لات متحده ي قزوين
گروه:
کاربران عضو
پیام: 174
آفلاین
نقل قول:
ا
تاپيك منفورترين اعضاي سايت......تاپيك کدام بازیگر در سری فیلم های هری پاتر مورد علاقه ی شماست؟ به هر دليلي باز شده، اين تاپيك هم به همون دليل باز شده.در ضمن...اين تاپيك كه اول اينجا نبود......از نميدونم كدوم انجمني فرستادنش اينجا.

با با ببخشید اون نظر سنجی مال من بود عجب غلطی کردم خواستم این جا نظر سنجی باز کنم ها من رفتم یک سایت دیگه این کارو کنم
اصلا انگار این جا نمیشه نظر سنجی باز کرد چون نظر سنجی قبلی من هم قفل شد
با با سال نو داره میاد اینقدر بهم نپرید
ا... اکبر اونوقت میگن این حسن راپتور کاربر ارزشیه!!!!!!!!!!!!!!
ببخشید که فضولی کردم ها ولی منم فکر میکنم حق با آبرفورثه

I just Love Baran Kosari
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۵۷ شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۸۳

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
ابرفورث عزيز....اولا كمي با احترام حرف بزن!ما اينجا نيومديم دعوا كنيم!

در مورد تاپيك اموزش جادوگري به زبان ساده.....من تا جايي كه يادم مياد اين پستارو پاك كرده بودم......الان ميرم دوباره يه نگاه ميكنم.

تاپيك منفورترين اعضاي سايت......تاپيك کدام بازیگر در سری فیلم های هری پاتر مورد علاقه ی شماست؟ به هر دليلي باز شده، اين تاپيك هم به همون دليل باز شده.در ضمن...اين تاپيك كه اول اينجا نبود......از نميدونم كدوم انجمني فرستادنش اينجا.

در مورد نمايشنامه نويسي.....اينجا يه سايت همگانيه و از نظر من سايت بدون نمايشنامه هيچ فايده اي نداره!در كنار رول پلينگ بايد نمايشنامه باشه. وگرنه اگه من بيام همه جا يه پست بزنم توش شكلك براي هري بذارم كه نميشه! يه كم فكر كن!خيلي بيمزه ميشه! از اين گذشته خيليا به خاطر نمايشنامه ها ميان سايت.

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

بدون نام
خب ما هم ميگم آقاي مملي :
- اولا كه آقاي مملي من شك و ترديد ندارم , و كاملا مطمئنم . اگه بي صاحب بود الان هرنفري براي بالا بردن رنك خودش يه تاپيك به ميل خودش باز ميكرد , هر نفر 10 تا پست پشت سرهم ميزد تا رنكش برسه به 5000 تا . عزيز من اگه بي صاحب بود افتضاح شده بود , مثه گالري بي صاحب بود . ديد هرنفر ميومد 10 پشت سرهم ميزد ميگفت من رفتم . خب اونجا بي صاحب بود , شمام براي اينكه جلوگيري كنيد اومديد سر سه سوت نظر دادنشو برداشتيد . الان چند ماهه كه به نتيجه رسيديد ولي هيچ وقت دنبالش نرفتيد . خب پس اگه قضيه مجوز نبود كار ناظر 10 برابر مي شد , اونموقع ديگه همه ناظرا يه هفته اي استعفا مي دادن . وقتي مجوز نباشه بالاخره بعد از يه مدت مثه گالري خودمون ميشه . بعدش چي ؟ لابد ميخواين فرومها رو هم ببنديد ؟ اون موقع ديگه كي مياد به سايت شما ؟
- و اما در مورد بقيه صحبت هات . خب اومدي اين همه پست مثال زدي كه الكي هستن . عزيز من , من كه توي پست قبليم بهت گفته بودم كه . تو گفتي كه به جاي اين حرفا بريد پستاي بي خودي رو پاك كنيد . من جواب دادم كه هروقت شما توي فروم خودت اين كارو پياده كردي منم ميكنم . و الان ميگي هركس ميخواد بياد توي انجمن من پست بزنه من كاريش ندارم . پس وظيفه ناظر چيه ؟ تو مگي ناظر ناظره و مياد پستا رو از يه زاويه ديگه مي بينه ؟ ديدن كارو حل ميكنه !؟ اومدي اينهمه سوتي گرفتي , اما من بهت ميگم كه تمام پستاي يه خطي الكي نيستند . تازه تو داري ميگي براي من چي داره كه بيام بفهمم چه سايتي از همه بهتره ولي خودتم توش پست زدي . اصلا درك ميكني چي ميگي ؟ تازه تو اومدي گفتي كه خودت توش پست زدي و نوشتي كه تووووووووووپ = فلان سايت . خب ميخوام بدونم كجاي پست من ايراد داره ؟ به من بگو ؟ يعني دقيقا سياست تو اينو ميرسونه كه همه پستاي يه خطي آشغالن و بايد برن گم شن . دقيقا همچين منظوري رو ميرسونه .
- داداش همه بايد به ميل شما عمل كنن ؟ همه منتظرن تا شما چي ميگي همونو عمل كنن ؟ خب عزيز من اين ديد گاه ها رو ميروسونه يارو ميگه كه من فلان شخصيتو دوس ندارم و فلان رو دوست دارم . شايد نظر بعضيا براشون مهم باشه . اگه اينجوري بود قربونش , تاپيك بحث در مورده فيلم سه هم بايد پاك ميشد با وجود اينكه اومدي و نظر خودتو گفتي .
و در مورد سالازار :
- آقا جون من اون تاپيك رو با مجوز باز كردم حالا چه بي خود چه خوب . و طرفداراي خودشو داشت . خيلي ها قبولش داشتن . توهم بجاي اينكه بياي اينجا بگي مي تونستي بري مثه آدم توي بد ترين ايده به من راي بدي . فهميدي ؟ نظر تو اصلا برام مهم نيست . چونكه منم ميتونستيم بيام و كلي چرند در مورد خاكستري ها بگم ولي نگفتم . پس سعي كنيد احترام خودتون رو نگه داريد .

پیام زده شده در: ۱۰:۵۲ شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۸۳

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۴ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۰۹ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
از پاریس
گروه:
کاربران عضو
پیام: 929
آفلاین
نه به خدا من كسى نيستم زود ناراحت بشم تازه زودم هر چیزی می شه فراموش می کنم مثلا اون روز یکی امد گفت جالب نمایشنامه نمی نویسی آخه من چی کار کنم بعد دوماه خواستم یک نمایشنامه ی کوچولو بینویسم این هوا منتقد امد رو سرم بازم مشکلی نیست
درباره رولپلینگم که شما ماشالله یک عالم بحث کردید و به هیچ نتیجه ای نرسیدید بازم مشکلی نیست ولی برایه تعداد خط نوشتاها بعضیاش خیلی طولانین و تا ما بخونیم نیم ساعت طول می کشه بعد مامانمون و همه می گن از صبح تا شب تو جادگرانی نمی دونن که اینجا چه خبره و بهتره ندونن اگر یکم نمایشنامه ها کوتاه تر بشه ممنون می شیم دیگه مامان و اینا می گن جادوگران بهترینه من مشکلم اینه اگر رسیدگی بشه خیلی خوبه اگرم نشه که هیچی مثل گذشته می گذرونیم چه با آبرفورث چه بی آبرفورث
ام بازم یک چیز دیگه سالازار گفت که تقسیم بندی بشیم من اولش مخالف بودم ولی یکی از همین اعضای که تازه امده بود و هنوز یک ماه نمی شد که امده تو سایت فکر می کنه بهترین نمایشنامه ها رو می نویسه کلا کارهایه تابستونه مارو ندیده اولا حالا ایام مدرسه است همه فکر درسن و اینا زیاد نمی تونن بیان تو سایت به دلیل همون که بعضی نمایشنامه خیلی زیادن و تا بخونیش و از ماجرا سردر بیاری باید بری دیگه نمی رسی فکر کنی که چی بنویسی حالا حرفم رو اعضایه جدید بود خب من کارمو انجام می دم و به هیچ کس کاری ندارم تو هیچ جبهه ای هم نیستم می تونید ملاحضه کنید بعد یک عضو یک ماه نیمده .......... بگذریم دیگه مدیران بگیرن البته زیادم با درجه بندی موافق نیستم ولی خب اگرم بشه اشکالی نداره
یک مورد دیگه من می خوام حداقل یکم حال و هوایه سایت بره تو دوران بازگشت ولدمورت آخه خیلی دورشدیم اصلا کل نمایشنامه ها رو بنید تو یکیش نیمدن بگن مرگ خوارن اینجوری ولدمورت اینجوری البته اونای که شخصیت سیاه دارن دیگه باید ناراحتی رو کنار بزارن خداکنه منظورمو فهمیده باشید

دلبستگي من به جادوگران و اعضاش بيشتر از اون چیزی که فکرشو میکنید

پیام زده شده در: ۱:۵۸ شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۸۳

سالازار اسلیترینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۶ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۵۴ چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۸۷
از تالار اسرار
گروه:
کاربران عضو
پیام: 272
آفلاین
هومك باز هم منظور منو نگرفتي من ميگم رول پلي اينگه يعني

به قول شما ايفاي نقش به قول من بازيگري هر كسي بايد نقش خودشو ايفا كنه ولي در اين صورت پستهاي مياد پايين 3 خط بنا بر اين هركس قسمتهاي كوتاهي از عكس العمل هاي ديگران نسبت به حرك خودش مينوسه و اين ميشه يك رول پلي اينگه ساده به همراه نمايش نامه نويسي

گرفتييي؟

حالا چه [ا آرتميس چه بي آبرفورث

نمایشنا

پیام زده شده در: ۱:۴۱ شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۸۳

آبرفورث دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۰:۴۶ سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 543
آفلاین
اي بابا... سالازار جان شما داري حرف خودت رو مي‌زني، در مورد رول پلينگ اينجا جاي بحث نيست و نحوه برخورد بهترين تاپيكشه! اما خب تا يادم نرفته جوابت رو بدم و اونم اينكه؛ چرا ما بايد كميت گرا باشيم؟
بعد هم بابا جان چرا منظور من رو درك نمي‌كني عزيز دل حاجي؟ اگه كسي نمايشنامه ننويسه، چه ربطي به دو خطي و يه خطي داره؟
پيشنهاد مي‌كنم پست‌هاي هري و هاگريد رو در زز بازار بخوني، البته ديگر دوستان رو ايگنور كن، نمايشنامه نوشتن!

پیام زده شده در: ۱:۳۱ شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۸۳

سالازار اسلیترینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تالار اسرار
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
هوم
و بازهم مخالفم

البته تا حدي هم موافقم

نمايش نويسي بايد اشتراكي بشه و به طولاني يي قبلا ه نباشه

ولي با يك خطي نويسي هم مخالفم اگه اينطور باشه فروم ميشه محلي براي چت كردن حتي دو يا سه خطي رو هم قبول ندارم از نظر من پست براي رول پلي اينگ كمتر از پنج خط نبايد باشه

و به نظر من ميتونيم از اين به بعد يه تعرفه اي هم براي رول پلي اينگ (توجه رول پلي اينگ نه نمايشنامه نويسي ) بذاريم كه تعداد خط ها رو معلوم كنه ولي به نظر من اينكار يكم رول پلي اينگ رو لوس ميكنه

در هر حال ما رول پلي اينگ انجام ميديم
چه با مملي چه بي آبر فورث

نمایشنا

پیام زده شده در: ۱:۲۱ شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۸۳

آبرفورث دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۰:۴۶ سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 543
آفلاین
سالازار اسليترين جان حرفهاي خيلي خوبي زدي، اما رول پلينگي كه من مي‌گم با چيزي كه تو مي‌گي زمين تا زيرزمين تفاوت داره!
من مي‌گم رول پلينگ الزاما نمايشنامه نويسي نيست! نمايشنامه نويسي رو براي بهبود رول پلينگ اختراع كردن؛ اما الان كه واقعا نمايشنامه‌ها به درد سطل آشغال آلستور مودي هم نمي‌خوره، و كرام رو وادار كرده كه هالي ويزارد رو تا مرز تعطيلي پيش ببره، چرا بايد از نمايشنامه نويسي استفاده كنيم؟

پیام زده شده در: ۱:۰۹ شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۸۳

سالازار اسلیترینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تالار اسرار
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
هوووووووومك

اولا با تمامي نظراتي كه دنيس داده مخالفم . دنيس فكر نكني من با تو خصومتي دارم ولي قبول كن كه پيشنهاداتت رو بررسي نكرده ميدي و فقط يك طرف ما جرا رو ميبيني

در مورد ايجاد تاپيك مجوز به نظر من باعث عدم آزادي كاربران ميشه
ناظر اگه ناظر باشه به محضي كه ميبينه يه تاپيك ناجوره قفلش ميكنه بعدش يه نظر سنجي شپلخ ميكنه تا ببينه ديگران چي ميگن سپس پاكش ميكنه به همين راحتي آمااااااااا اگر اونطور كه آبرفوروث گفت ناظر بوقش گنده باشه .. در مورد تاپيك بيخود زدن هم كه دنيس جان استادن (گلبهي )

-=-=-=-=-=-=-=-

و حالا در مورد نمايشنامه نويسي

آبرفوروث جان با تمام احترامي كه برات قائل هستم بايد بگم با نظرت در مورد نمايشنامه نويسي مخالفم و البته دلايلي هم دارم

كمي به دور ور بر خودت نگاه كن .. اكثر كاربران در رول پلي اينگ فعاليت ميكنن بيشتر حجم تاپيك ها و انجمن ها در رول پلي اينگه اكثر كاربرانن براي رول پلي اينگهاي سايت به عضويت در اومدن حرف شما درسته كه يك پست يك خطي با محتوا بهتر از يك پست طولاني بي محتواست ولي بايد ببينيم تعريف شما از محتوا چيه آيا كاربران سايت كه اكثر در رده سني نو جوان هستند ميتوند اون محتوايي كه مد نظر شما و يا من ناظر هست با يك خط برسونن طبيعتا خير به نظر من رول پلي اينگ و نمايش نامه نويسي جزو ستونهاي سايته و جزو قسمتهايي از سايت هست كه تونسته كاربران زيادي رو جمع كنه تو جه كني با تمام شدن مطال و جزييات كتابهاي يك تا پنج تا قبل از رسيدن كتاب 6 ما بايد سماق نوش جان كنيم و اينجاست كه رول پلي اينگ و نمايش نامه نويسي كاملا به درn ما ميخوره و ميفهميم كه چه نعمتيه البته آبرفورث عزيز جسارت نباشه ها ولي يكي ديگه از دلايلي كه تو با رول پلي اينگ مخالفي اينه كه شخصا نيز رول پلي اينگ رو دوست نداري نميتوني بگي نظر شخصيت رو در اين مساله قاطي نكردي ولي ميدونم كه سعي كردي تاثيرش رو كم كني در كل بايد بگم كه رول پلي اينگ براي سايت مثل خون ميومنه خودت نيگاه كن همين دنيس اگه رول پلينگ نبود بايد ميرفت وارونه بوق ميزد يا مثلا چو چانگ هم همينطور

ولي مثلا فلور كسيه كه ممكنه در رول پلي اينگ زياد فعاليت نكنه و لي در زمينه هاي جدي كار فعاليتش خوبه
به نظر من بايد كار برا تقصيم بشن
در واقع به نظر من رنك بندي بشه بهتره يعني مثلا افراد قديمي تر يه دسته افراد نيمه قديمي و افراد قديمي كه يهو يكي از راه نرسه بياد زرتي به يع عضو محترم قديمي تو هين كنه و حساب كار خودشو رو بكنه

نميگم تبعيض قايل شيم ولي نميشه هم قايل نشيم يعني فردي رو كه براي سايت زحمت كشيده با يكي كه تازه اومده تو سايت و هيچ سنمي نداره يكي كنيم نه اينطوري نميشه شخصا رنك بندي روپيشنهاد ميكن اما نه از روي پست

با تشكر سالازار اسليترين

اگه به دل بگيرين اسهال ميگيرين ميميرين
در آخر اضافه ميكنم كه ما اينجاييم كه رد ادبيات فانتزي خودمون رو گم كنيم چه با آبرفورث چي بي مملي

نمایشنا

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.