هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: پيام امروز
پیام زده شده در: ۲۳:۱۶ چهارشنبه ۱ تیر ۱۳۸۴

ميلي سنت بالسترود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۴ چهارشنبه ۷ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۱:۴۹ شنبه ۶ اسفند ۱۳۸۴
از ازروت(سرزمین خاکستری)
گروه:
کاربران عضو
پیام: 73
آفلاین
با توجه به شایعه هایی که در مورد حمایت آداس از امپراطوری شده بود و یا تحریم انتخابات..... آداس حمایت خود را از کاندیداتور برتر ونوس اعلام می کند .
طبق اخرین گزارش هایی که از لیدی مازامولا به دست رسیده :
لیدی:بعد از این همه مدت سلطه ی جادوگران باید ثابت شده باشه که وضعیت اجتماعی بدتر شده که بهتر نشده.......دلیلی برای رای دوباره به جادوگران دیده نمیشه .
ونوس :اخر ما می خواهیم بگووییم که این امپراطوریه اعظم در طول امپراطوریه خود چه گلی به سر ما زده که هم اکنون با وزارت بزند . آیا کاندید شدن ایشون چیزی جز ........(هیچ نگوییم بهتر است)
پرمیس:خشونت گریبان گیر همه ی ما شده . من نمی دونم نتخاب کردن یک شخص پیوسته به استکبار دور از عقل نیست ؟
با این حال ونوس انتخاب را بر عهده ی خودتون می گذارد..تا نشان دهد با آمدنش نسیم آزادی می اید.......

THe return of ADAS

Re: پيام امروز:
پیام زده شده در: ۲۲:۱۸ چهارشنبه ۱ تیر ۱۳۸۴

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
اعتراض رسمی ستاد انتخابات امپراطوری

به گزارش خبرنگار ما آبرفورث دامبلدور سخنگوی امپراطوری چندی پیش در یک کنفرانس خبری نسبت به نقض عدالت و فساد در رده های پایینی و وسطی و بالایی مدیریت اعتراض کرد...!
آبرفورث دامبلدور در حالی که دست خود را بالا گرفته بود گفت: نگذاریم سایتمان به دست نا اهلان بیوفتند! این سایت ماست و برای آن زحمت کشیدیم! نباید بگذاریم کسانی معلوم الحال و سیاه پوست که از سایت فرار کرده و بعد از یک سال به آن بازگشته اند بر ما وزارت کنند! وی همچنین گفت : شرایط تبلیغات یکسان نیست! حاکمان فعلی به طور رسمی از نامزدی حمایت می کنند ! در ضمن رادیو , تلویزیون و روزنامه کاملا دست به حمایت از تعدادی نامزد خاص می زنند! این در حالی است که شخص مسئول انتخابات که نمی خوام نام اون رو ببرم دارای صنایع گسترده تولیدات بهداشتی در خارج و داخل است..., با تهدید می گوید از این به بعد تبلیغات و اخبار انتخاباتی ممنوع است! ولی طرفداران نامزد مورد حمایت وی مرتبا بدون کوچکترین مشکلی تبلیغ می کنند...
آبروفورث سپس تمام پارچ آبی را که میز سخنرانی گذاشته بودن با عصبانیت یک جا سرکشید!
: آخیش! واقعا چقدر بی عدالتی! چقدر تبعیض! اختلاف طبقاتی بیداد می کنند! مردم از مدیران وحشت دارند! جوانان در سرتاسر سایت مورد ضرب و شتم قرار می گیرند! نیروهای کله اسموت با ایجاد ترس و وحشت رای جمع می کنند ! و نیروهای مخلص نوشابه ای به افراط کشیده شده و زیر نظر پرسیوال تعریف های جدیدی و خشنی از آسلام را ارائه می دهند! آسلامی که امپراطور در زمانی که نقش حاجی را بر عهده داشت با عشق و علاقه پرورش و گسترش داده بود اکنون به ابزاری در دست برادر بوقی من تبدیل شده! ..... من از همین تریبون می گم! تنها راه نجات ما فقط در سه چیز است! امپراطوری ! امپراطوری ! امپراطوری! ...... د چی کار می کنین! .... (شپلخ ... بدمومب! شاپالاخ! بادامب!

متاسفانه صحبت های آبرفورث دامبلدور به خاطر حمله مشترک نیروهای کله اسموت و نوشابه ای به اغتشاش کشیده شده و به هم خورد...!

!ASLAMIOUS Baby!

پیام زده شده در: ۱۴:۳۷ چهارشنبه ۱ تیر ۱۳۸۴

سوروس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۸ سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۵ یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۸۶
از برزخ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 375
آفلاین
پیام امروز : سلام اقای کالین خوبید؟

-اگه گراپي بزاره زنده ميباشم همي

پیام امروز : چه خبر ؟ شنیدم دوباره به سایت برگشید ؟ داستان چیه ؟

-بدبختي بيچارگي مريضي..هوووم همه شنيدن من ديگه امنيت جاني ندارم من فكر ميكردم برگشتم بي سر وصداست...داستان خوبه من دوست دارم

پیام امروز : آهان دستیارتون چطورند موذمال عکاس خوبی شد ؟

اون از اولم استعداد نداشت...هر چي بهش ميگم عكاس رو ول كن برو از هري عكس بگير حاليش نميشه...ميگه عكس گرفتن مهم تره

پیام مروز : شما ازدواج کردید ؟ یا اگه ازدواج نکرید چرا ؟

نه...خوب امكانات نبوده كي به يه عكاس زن ميده اين روزا

پیام امروز : شما تا حالا حدود چند تا عکس از هری پاتر انداختید ؟

-هوووم بزار بشمرم يكي دوتا سه تا....

پیام امروز :خوب بسته... مثل این که دوربینتون خیلی قدیمیه ؟ کی خریدینش ؟

-من وخريد يادمه اين دوربينو وقتي بابام بچه بوذ مادر بزرگش براش خريده بود الان عتيقه شده

پیام امروز :آها یادم رفت یه بیوگرافی کامل از خودتون بگید !؟

-بيوگرافي؟

پیام امروز:يعني سرگذشت يه چيزي از خودتون و سوابقتون...

-خوب آها...

-خوب من سال 1984 به دنيا اومدم...يادمه از همون اولا دوربين بابامو بر ميداشتم ميزدم تو سر دنيس هميشه با دنيس دعوام ميشد كه كي از بابا عكس بگيره با دوربين اول

-تا از هاگوارتز واسم دعوتنامه اومد امودم تو جادوگرا(جادوگران)...يه مدت كه گذشت ناظر دوتا تاپيك شدم امتحانات هاگوارتز رو توش اول شذم با معدل 18 خورده اي(از مرلين بپرسين) بعدش به ملاقلات يه سري از اعضا رفتم بعدش شدم مسول جلسات...بعد عضو منكرات قزوين شدم و از آعضاي اصلي اون تا حاجي داركي منو كرد رييس اونجا...بعد يه دوره مذير سايت شدم استعفا دادم(همه اينا تو دوماه اتفاق افتاد)...بعد از يه مدت دوباره مدير شدم..تا قضيه تاپيك هاي خاكستري وگلبهي پيش اومد...من در راستاي اهداف سايت كه هماهنگي با رول پلينگ ماگل نت و ساير سايتهاي هري پاتري بود دست به نفرين آواداكذاورا در مورد اين تاپيك ها با موافقت بقيه مديرا زدم...ول تحت انواع بي احترامي قرار گرفتم و رفتم...بعد دوباره به خاطر اينكه از هري عكس بگيرم برگشتم....

پیام امروز : شما نسبت به در شامپو چه احساسی دارید ؟

-خوشگله شبيه لنز دوربين ميمونه

پیام امروز : فک کنم قدیما مدیر انجمن ها بودید ! درسته ؟ چی شد که از کار بر کنار شدید

-من بركنار نشدم استعفا دادم تكذيب ميكنم اين خبر رو...

پیام امروز : شما چه علاقه ای به گروپی دارید ! هی می گید گرواپی

-از اونجا كه من وگراپ جفتمون زيز دست حاجي داركي بزرگ شديم واز بچگي با هم م بازي بوديم علاقه خاصي بين منو اون ايجاد شده...اگه گراپ ذختر بود ختما باهاش ازدواج ميكردم

شک نکن!

پیام زده شده در: ۱۴:۱۸ چهارشنبه ۱ تیر ۱۳۸۴

ونوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۴ دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۳:۳۱ شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹
از کاخ المپ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 385
آفلاین
شایعه ی بمب گذاری در رستوران های زنجیره ای ونوس برگر صحت دارد!

در طی انفجار چند رستوران زنجیره ای ونوس برگر _ که صاحبان آن همگی از خواستگاران و شیفتگان ونوس بودند _ چند صد نفر از عاشقان این الهه که به عنوان مشتری در آنجا حضور داشتند کشته شدند!
ونوس با عصبانیت اعلام کرد:من هر هفته باید دقیقا تعداد 7564716980686765860987670979857 شاخه گل به وسیله ی پست پیشتاز دریافت کنم!وای به حال بمب گذار اگر این هفته حتی یک عدد از این تعداد شاخه گل کم شود!
ضمنا من عصر پنجشنبه ی همین هفته با یکی از این مرحومان در سه دسته جارو قرار داشتم تا با هم قهوه بخوریم!بهتره خود جناب بمب گذار بیاد و منو ببره قهومو بخورم!شوخی هم ندارم!اگه اون روی الهه ایم بالا بیاد لندن رو می فرستم رو هوا!...افتاد؟

پیام زده شده در: ۱۲:۴۴ چهارشنبه ۱ تیر ۱۳۸۴

کارآگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۲۶ سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۴۳:۱۴ شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
از در کنار دمبول
گروه:
کاربران عضو
پیام: 911
آفلاین
آيا شوراي نگهباني وجود دارد؟

در واپسن لحظات شب گذشته دارك لرد ملقب به امپراطور تاريكي اعلام حضور در انتخابات كرد اين در حاليست كه كساني كه گمان برده ميشد كه عضو شوراي نگهبان باشند كانديد شده اند:هري پاتر،ويكتور كرام،دارك لرد
آيا مك گونگال و مرلين به تنهايي ميخواهند به كانديد ها را صلاحيت بدهند با رد صلاحيت كنند
ايا شواراي نگهبان 2 نفره وجود دارد؟
در اين ميان كه انتظار مي رفت آبرفورث دامبلدور ملقب به آستكبار در تاييد صلاحيت نقشي اساسي و كيلدي و دخالت مستقيم داشته باشد ديشب عملاً حمايت خود را از امپراطور تاريكي اعلام داشت...اگر آبرفورث دامبلدور در تاييد صلاحيت ها دخالت كند 100% امپراطور تاريكي تاييد ميشود در اين صورت خدا مي داند در دوره وزارت وي چه بر سر سپاه سفيد خواهد آمد!!!

[size=large][color=FF0099]كتاب خاطرات من از ققنوس:[/colo

پيام امروز:
پیام زده شده در: ۱۲:۲۰ چهارشنبه ۱ تیر ۱۳۸۴

مرلین (پیر دانا)old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۸ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۲:۲۰:۵۴ یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳
از شیون آوارگان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1286 | خلاصه ها: 1
آفلاین
تصویر کوچک شده

هرگز نمی‌توانی از کسی که تو را رقیب خود نمی‌داند ببری

پیام زده شده در: ۸:۵۹ چهارشنبه ۱ تیر ۱۳۸۴

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
هري پاتر مشهور حمايت كامل خود را از ونوس اعلام كرد. وي در جواب به سوال خبر نگار ما كه پرسيد:"شما كه خودتون كانديد شديد پس چرا از يك ساحره ..." سريع دستش را جلوي دهن خبر نگار ما گرفت و باكشيدن يك هيسسسسس 10 ثانيه اي گفت:" جون مادرت يواش من جونمو دوست دارم نميد كه ديگه ولدي نيست كه راحت از دستش جون سالم درببرم خب اون موقع هوا خوب بودمنم آفتاب به كلم خورده بود كانديدم كه مثل زيبيل زير دست و پا بود منم كه جوون بودم آرزو داشتم يه غلطي كردم كانديد شدم واي اگه اين خبر به گوش نميد برسه"

خبرنگار ما با تعجب گفت:" خب حالا چرا از يك ساحره حمايت ميكنيد؟"
هري پاتر با تعجب پاسخ داد:" شما اصلا اهداف بنده رو مطالعه نكرديد با توجه به اون اهداف مخصوصا فرهنگي اون من اصلا نميتونم از يك جادوگر مرد از جمله خودم حمايت كنم شما داريد به تمام جايزه هاي من در زمينه زز توهين ميكنيد. فقط شانس آورديد كه خانم هستيد و گرنه همين الان طلسمتون ميكردم. در ضمن بدونيد كه خانم ونوس جزو خدايان هستن و من از اين در تعجبم كه بقيه كانديد ها نميترسن كه با يه فوت به اسمون هفتم شوت بشن؟ روي سخن من با همه اونهاست : اي كانديد شوندگان آيا از سرنوشت هوق عبرت نگرفتيد؟ آن روزي كه به در خانه ونوس آمد و بيچاره گشت؟( ونوس نامه - سوره نامزدي آيه 2)"
به گزارش خبرنگار ما در همين هنگام گروه طرفدارن ونوس از دور پديدار شدند و هري پاتر بدون توجه به مصاحبه و خبر نگار با صداي بلند به آنها پيوست.

در همين بين آلبوس دامبلدر هم بيانيه اي صادر كرد:
" به بركت مرلينه در اين دوره نامزد زياد شده هر كسي يه نامزد ميتانه براي خودش انتخاب كنه. شما يكي انتخاب ميكني شما يكي ديگه .... ( همچنان ادامه دارد) .... شما يكي ديگه كه البته همه خوبن لاكن يكي كه ما ميگوييم خوبتره"

بعد از اين سخنان خبرنگار ما با جمعي از نيرو هاي نوشابه اي كه به يك زوج جادوگر جوان گيزر داده بودند برخورد كرد:" ببخشيد شما رو براي چي گرفتن"
جوان جادوگر در حاليكه تحت فشار نوشابه ها قرار داشت گفت:" ما فقط به بيانات آلبوس بزرگ عمل كرديم. من كلي تحقيق كردم و بعدش نامزد انتخاب كردم ولي اين نوشابه اي ها حرف آلبوس بزرگ رو گوش نميكنن"

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۸:۵۴ چهارشنبه ۱ تیر ۱۳۸۴

مرلین (پیر دانا)old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از شیون آوارگان
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
مرلین کبیر بار دیگر پاسخ میدهد
در طی خبرهای چاپ شده در شماره های قبل خبرنگار ما به سراغ برج قدیمی جادوگر رفت و از مرلین کبیر گزارشی ارائه کرد..
خبرنگار ما ضمن اینکه مدام از شلوغی و گرد و خاک برج رنج میکشید پرسید: جناب مرلین... نظر شما نسبت به این قضایا چیست؟
مرلین سرفه ای مختصر میکند و میگوید: در جواب ویکتور کرام باید بگویم.. واقعا از او انتظار نمی رفت که پس از عمری کار در کنار شکم همچنین سخنانی از دهانش بیرون رود. یعنی واقعا او مطلع نیست که از بین حدود 30 نفر که نام نویسی فرموده اند فقط چندین نفر انتخاب خواهند شد؟
خبرنگار: در جواب کینگزلی چه میگویید؟
مرلین: سخن راست پاسخی ندارد!
خبرنگار: یعنی چه؟
مرلین: در واقع سازمان بین المملی باید وظایف وزیر رو مشخص کنه (سازمان بین المملی = مدیران سایت) و همچنین فاکتورهای تعیین صلاحیت نیز از جانب این اشخاص هست... حالا ازتون میخوام مزاحم نشوید... دو روز میشود که نخوابیده ام...
خبرنگار: اوه چه بداخلاق!
مرلین: یه چیز دیگه... بنویسید هر کسی میخواهد نامش را بنویسد تا پایان امروز چهارشنبه وقت دارد.

پیام زده شده در: ۴:۲۰ چهارشنبه ۱ تیر ۱۳۸۴

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 901
آفلاین
چه کسی میخواهد رای دهد؟

به گزارش خبرنگار ما همه جامعه جادوگران ...کاندیدای پیس وزارت سحر و جادو شده اند و این به ان معنی است که مشکلی حاد در آن...در حال شکل گرفتن است...که با این همه کاندیدا چه کسی خواهان رای دادن میباشد؟

امپراطور و استکبار دیشب طی دو نامه ای جدا گانه کاندیداتوری خود را برای پست وزارت اعلام کردند و در واقع آنها از معدود کسایی بودند که هنوز ثبت نام نکرده بودند...

در اینجا پی بردیم
تنها کسی که کاندید نشده و مشکوکه...خانم پروفسور مگ گونگال میباشد...بی سروصدا مشغول آمد و شد هست و خیال کاندیدا شدن هم ندارد

آیا کسی برای رای دادن وجود دارد؟آیا فقط مگ گونگال مشخص کننده وزیر خواهد بود؟آیا ابرو جامعه جادگران نخواهد رفت که فقط یک نفر در انخابات شرکت کرده است؟آیا این جامعه جامعه ای مورد قبول است؟
در اینده خواهیم دید

ویرایش شده توسط ويكتور كرام در تاریخ ۱۳۸۴/۴/۱ ۶:۲۶:۰۸

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

پیام زده شده در: ۱۵:۱۶ سه شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۸۴

مرلین (پیر دانا)old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از شیون آوارگان
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
پاسخ مرلین به شیکم.. وزیر اسبق
در طی خبری که چاپ شد مرلین کبیر اعلام کرد:
به سخنان افرادی که قصد جوسازی دارند گوش فراندهید!
به همت جادوگران در روز 12 تیر با انتخاباتی هر چه باشکوه تر وزیر خود را انتخاب می نماییم و به افراد متخلخل می خندیم.
کدام نابسامانی؟ کدام اختلاف؟ کدام درگیری؟ آیا این سخنان خود عامل خودشان نیستند؟ فکورانه تر بنگرید.
اگر نام نویسی آجیل است تایید صلاحیت سد محکمی در مقابل تازه واردان است.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.