هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان داستان های شگفت انگیز هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل


در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: سالن امتحانات
پیام زده شده در: ۲:۲۶ سه شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۷
#30

هوريس اسلاگهورن


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۲۳ جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۹:۵۸:۰۵ شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹
از می عشق تو چنان مستم، که ندانم که نیست یا هستم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 268
آفلاین
نمرات نهایی دروس عمومی:


لایتینا فاست: 70
موجودات جادویی: 20
پیشگویی: 20
معجون‌سازی: 20
مستمر: 10

آلکتو کرو: 68.5
موجودات جادویی: 20
پیشگویی: 18.5
معجون‌سازی: 20
مستمر: 10

ماتیلدا استیونز: 66
موجودات جادویی: 17
پیشگویی: 19
معجون‌سازی: 20
مستمر: 10

تاتسویا موتویاما: 64.2
موجودات جادویی: 20
پیشگویی: 20
معجون‌سازی: 20
مستمر: 4.2

آرتمیسا لافکین: 63.8
موجودات جادویی: 18
پیشگویی: 17.5
معجون‌سازی: 20
مستمر: 8.3

فنریر گری بک: 63.3
موجودات جادویی: 20
پیشگویی: 20
معجون‌سازی: 20
مستمر: 3.3

هرمیون گرنجر: 62.7
موجودات جادویی: 19
پیشگویی: 17
معجون‌سازی: 20
مستمر: 6.7

رون ویزلی: 62.5
موجودات جادویی: 19
پیشگویی: 18.5
معجون‌سازی: 20
مستمر: 5

آرتور ویزلی: 62.2
موجودات جادویی: 17
پیشگویی 16
معجون‌سازی: 20
مستمر: 9.2

نجینی: 61.7
موجودات جادویی: 16
پیشگویی: 19
معجون‌سازی: 20
مستمر: 6.7

لیزا چارکس: 61.5
موجودات جادویی: 18
پیشگویی 16.5
معجون‌سازی: 19
مستمر: 8

نیمفادورا تانکس: 57.2
موجودات جادویی: 14
پیشگویی: 14
معجون‌سازی: 20
مستمر: 9.2

گلرت گریندلوالد: 56
موجودات جادویی: 20
پیشگویی: 16
معجون‌سازی: 20
مستمر: 0

ریموس لوپین: 55
موجودات جادویی: 16
پیشگویی: 19
معجون‌سازی: 20
مستمر: 0

ارنی مک میلان: 53.6
موجودات جادویی: 18
پیشگویی: 14
معجون‌سازی: 20
مستمر: 1.6

دورا ویلیامز: 52
موجودات جادویی: 15
پیشگویی: 17
معجون‌سازی: 20
مستمر: 0


ز خاک من اگر گندم برآید،
از آن گر نان پزی مستی فزاید! تصویر کوچک شده


پاسخ به: سالن امتحانات
پیام زده شده در: ۱:۰۸ شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۷
#29

هافلپاف، مرگخواران

سدریک دیگوری


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۳ دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
امروز ۲۰:۳۲:۴۷
از خواب بیدارم نکن!
گروه:
کاربران عضو
هافلپاف
ایفای نقش
مرگخوار
ناظر انجمن
پیام: 251
آفلاین
مراقبت از موجودات جادویی

1_ تسترالی که بالش فلجه! چرا؟ چون وقتی که بالش فلجه، همه ی نیروی پروازش میره تو تخمش. در نتیجه، تخم تسترال بال فلج، دارای ویژگی پروازه که هر کی اونو بپزه و بخوره میتونه پرواز کنه!
همه ی مردم معتقدن منحصر به فرد ترین و جالب ترین تخم، مال همینه. البته، اینم باید بدونیم که شاید از هزار تا تسترال، فقط یه دونش فلجه. بنابراین خیلی کمیابن و باید با دقت مصرف شن.

2_ اگه از دور به قضیه نگاه کنیم، تفاوت چندانی ندارن. ولی اگه بخوایم دقیق تر پیش بریم، متوجه چند نکته ریز می شیم. برای مثال یه گربه و جانور نمای گربه رو در نظر می گیریم؛ مهم ترین تفاوت بین این دو مورد تو راه رفتنشونه؛ گربه خیلی نرم و سبک و منظم قدم بر می داره، درحالی که جانورنما انگار سنگینه و به زحمت پاشو از رو زمین بر می داره!
تفاوت دومشون تو دمشونه؛ دم گربه ی واقعی دراز تر و پر مو تر و چاق تر از دم جانور نماست.
آخرین تفاوتشونم مربوط به صداشونه که البته اینو آدمای معمولی تشخیص نمی دن و فقط گربه شناسا و کسایی که در مورد گربه مطالعه کردن تشخیص میدن؛ صدای گربه ی واقعی بم تر و بلند تره و صدای جانورنما زیر و کمه.

معجون سازی

1_ خب هرچیزی، زیادش ضرر داره. فلیکس فلیسیسم اگه زیاد مصرف شه عوارض بدی در پیش داره و برعکس عمل میکنه؛ یعنی بعد مدتی باعث بدشانسی میشه. همچنین باعث سرگیجه و حالت تهوع میشه. حتی مورد داشتیم باعث فراموشی و از بین رفتن حافظه شده و شخص بعد از استفاده زیاد دیگه هیچی یادش نمونده!

2_ پاتیل فواید زیادی داره که من الان چند تاشو میگم؛ یکی از فوایدش اینه که موادی که در تولیدش بکار رفته، باعث میشه معجون خیلی بهتر مخلوط شه. همانطور که ماگل ها در استفاده از ظروف مسی تاکیید بسیاری میکنن، جادوگران نیز در استفاده از پاتیل با جنس مرغوب تاکیید زیادی دارن؛ چون جنس پاتیل نقش به سزایی تو تولید معجون داره و باعث میشه کیفیت معجون بالاتر بره. همچنین به دلیل گرد بودن و حالت گوی مانندش باعث زیبایی اتاق معجون سازی میشه و نقش بسیاری تو تزیین اتاقا داره!

پیشگویی

1_ گوی پیشگویی! چون طرز استفاده ازش راحت تر از بقیس و همچنین پیشگویی دقیق تری داره، سرعت پیشگویی کردنشم سریع تر از بقیه روش هاست. در ضمن زینت ده اتاقه و روی تاقچه نمای خوبی داره!

2_ همونطور که تو سوال قبل گفتم، گوی سرعت بالایی تو پیشگویی داره، بنابراین مواقعی که بخوایم خیلی سریع به جواب برسیم از گوی استفاده می کنیم. و چون قابلیت پخش تصویرم داره، برای استفاده مناسب تره!


فقط ارباب!
هستم...ولی خستم!

تصویر کوچک شدهپاسخ به: سالن امتحانات
پیام زده شده در: ۲۳:۳۱ جمعه ۹ شهریور ۱۳۹۷
#28

لایتینا فاست


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۳ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۱:۵۹ شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۸
از زیر بزرگترین سایه‌ جهان، سایه ارباب
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
پیام: 347
آفلاین
پاسخ سوالات امتحان كلاس مراقبت از موجودات جادويي


1_یه جانوریو فرض کنین که همه معتقدن تخم ارزشمندی داره. علت با ارزش بودن این تخم رو شرح بدین.


تخم مرغ!منظور من تخم مرغ اون مرغ تخم طلای جک و لوبیاشه. بله اون تخم مرغا از طلا بودن و مطمئنا خودتون بهتر میدونید چقدر الان طلا گرونه و اون تخم مرغا که از توشون حتی املت طلا درمیومد چقد میتونن ارزش داشته باشن. اما هنوزم دارید اشتباه میکنید. این دلیلی نیست که تخم مرغِ طلایی ارزش داره. از چند نظر مهمه. یکی از این که شما چند تا عضو تزیینی خوب سراغ دارین که خیلی شیک بذارین گوشه خونه و درست حسابی خونه‌تون رو تزیین کنه. درواقع شما اینا رو میذارین گوشه خونه و اون هم خیلی شیک براتون نور رو بازتاب میکنه و خونه نورانی میشه و چشم در و همسایه در میاد. بعد این شما چندتا تخم مرغ خوب و خوشگل برای نقاشی کردن برای نوروز سراغ دارین؟ همرو کلی باید رنگ روش بریزی تا آ[ر یه چیزی از توش در بیاد. اما اینا رو تزیینشم نکنید بذارین وسط سبزه‌تون، شبیه آیینه عمل میکنه و باعث میشه سبزه‌تون پر پشت تر به نظر بیاد تا دوباره چشم در و همسایه از حدقه در بیاد. ضمنا همون بالا هم گفتم که بعدا میتونین املت طلایی درست کنین بزنین تو رگ. حتی میتونین اون املت طلایی رو هم بذارین رو دیوار تا چشم در و همسایه در بیاد.

2_از کجا میشه فرق یه جانور واقعی از جانورنماش رو فهمید؟ می تونین فقط یه حیوونو در نظر بگیرین و تفاوتش با حالت جانورنماش رو توضیح بدین.


همونطور که میدونید جانور موجودیه که شعور نداره. عقل نداره. البته تسترال شعور داره. وقتی بهش میگی:" تسترال خیلی تسترالی!" عین تسترال نگات میکنه که آدم هیچی احساس نمیکنه، اما میتونه تصور کنه که تسترال از دستش عصبانیه. اما شما وقتی یه جانورنمای تسترالو میبینی و حتی اگه بدون هیچ قصدی بهش میگی: تسترال! با همون حالت جانوریش میاد جفتک میندازه و کل ننه قمرهاتو میاره جلو چشمت. بعد مثلا تسترال واقعی خودش میدونه چه غذایی براش سازگاره. میره یونجه میخوره، علف میخوره، اما جانورنمای تسترال، واقعا تستراله! با همون شکل تسترالیش، میره گوشت بره میخوره. بعد دل و روده‌ش میریزه بهم چون که حاضر نیست شأنشو پایین بیاره و حاضره اینو تحمل کنه که هی بره مرلینگاه. خلاصه بگم جانورنمای تسترال بیشتر از خود تسترال، تسترال مغزه.

تکلیف یک
تکلیف دو
تکلیف سه
تکلیف دنده به دنده

پاسخ سوالات امتحان کلاس معجون سازی


1_استفاده زیاد از فیلیکس فلیسیس چه عوارضی داره؟

ببینین شما تصور کنین که خیلی خوش شانسین. بعد این جوری چی میشه؟ شما همه مسابقات رو میبرین. شما کلی جایزه برنده میشین. شما میخورین تو دیوار و منتظرین دماغتون بشکنه، اما از شانس شما دیوار رفته گل بچینه و نتیجتا نیست که دماغتون رو بشکنه. شما از یه ارتفاع شونصد متری شوت میشین پایین اما زمین اونموقع خوابه و رو خودش پتو کشیده به خاطر همین زمین نرمه و شما چیزیتون نمیشه! اما اینا برای شما خوبه برای بقیه خوب نیست. یعنی خب کلی ملتو عصبانی میکنین وقتی زیادی موفق باشین. کلا کسی چشم موفقیت زیاد بقیه رو نداره. نتیجتا وقتی که شما در نهایت از ته شانستون استفاده میکنین و قبل گرون شدن دلار، کلی دلار میخرین و بعدش ثروتمند میشین، یه مشت آدم میریزن سرتون انقدر میزننتون تا صدای تسترال و تک شاخ همزمان ازتون دربیاد.

2_دو مورد از فایده های پاتیل معجون سازی رو بیان کنین. استفاده از پاتیل برای معجون سازی، جزو فواید استفاده نمیشه!

دیدین وقتی یه جایی جمعیت زیاده نمیتونین رد شین و وقتی هم به مقصد میرسین دیگه دیر شده؟ خب پاتیل رو سرتون میکنین مثل کلاه، با این که هیچ جا رو نمیبینین، اما وقتیم که بین یه مشت آدم گیر کردینم چیزی نمیبینین! بعد همینجوری با کلاه سفت و سختتون میکوبین به ملت و آدماهم برای این که نمیخوان خرد شن از سر راهتون میرن کنار.
پاتیل میتونه وسیله نقلیه هم باشه. البته نیاز به دوتا پاتیل دارین. یکی رو سرتون میکنین و تو یکی پاهاتون رو میذارین. حالا افقی میشین تو حالتی که شبی وزنه‌های ورزشی بشین که دوتا طرفش دایره‌ست. پس نتیجتا میتونین قل بخورین. میتونین از این سمت زمین برین اون سمت و فقط قل بخورین. هیچ انرژی هم مصرف نمیکنین. فقط ممکنه اون وسطا حالت گلاب به روتون براتون پیش بیاد. اما همه چیو که نمیشه باهم داشت.

کلاس بشقاب پرنده
کلاس عزیز بنده
کلاس چرا نمیخنده؟
کلاس امممم... نمیدونم :|


The MUSIC is making me growing
The only thing that keeps me awake is me knowing
There's no one here to break me or bring me down

Onlyتصویر کوچک شدهaven


پاسخ به: سالن امتحانات
پیام زده شده در: ۲۳:۲۲ جمعه ۹ شهریور ۱۳۹۷
#27

نیمفادورا تانکس old


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۰۶ شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۳:۵۲ جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 114
آفلاین
امتحان مراقبت از موجودات جادویی

سلام پرفسور وارنر.

سوال اول:
تخم ماروگریف بسیار با ارزش و جالب است.
چرا؟
چون ترکیب هیپوگریف و مار که می شود ماروگریف، هم می تواند پرواز کند و هم بخزد. که برای نامه رسانی می توان ازش استفاده کرد. اما به دلیل وجودش در کوه آتش فشان و کم یابی آن، از جغد ها در این کار استفاده می شود.


سوال دوم:
فرق جانور نما با جانور واقعی در رفتارش است.
به این صورت که: جانور واقعی اخلاق و رفتارش غریزی است.
اما جانور نما از روی غریزه کاری را انجام نمی دهد. و مثل آدم ها تصمیم می گیرد.
مثلا ریتا اسکیتر که جانور نمایش سوسک بود. از بدن سوسکیش برای جمع آوری اخبار استفاده می کرد، اما سوسک واقعی هیچ وقت نمی تواند این کار را انجام دهد.


امتحان معجون سازی

سلام پرفسور زلر.


سوال اول:
استفاده ی زیاد از شانس مایع موجب سرگیجه می شود.
اما اتفاق دیگری که بیشتر رایج است پرواز کردن یا به عبارتی دیگر کمی از زمین بلند شدن است. اگر فردی زیاد از فلیکس فلیسیس استفاده کند، چند سانتی متر از زمین بلند می شود.

حتی بعضی اوقات قدرت شنوایی انسان هارا کم می کند.
به طوری که آن انسان دیگر صداهای آرام را نمی شنود.

و آخرین مورد: ممکن است از گوش ها و یا حتی دماغ فرد بخار خارج شود. در این جور مواقع از او به عنوان دستگاه بخار استفاده می شود.

سوال دوم:
در زمان های قدیم جادوگر ها از پاتیل به عنوان تله موش، پرنده و...استفاده می کردند. به این صورت که یک طرف پاتیل چوب می گذارند و بعد زیر پاتیل دانه یا هرچیز دیگری می ریزند بعد جانور که گول دانه را می خورد زیر پاتیل می رود. جادوگر هم چوب را از زیر پاتیل می کشد و جانور زیر آن گیر می افتد.

و البته فایده ی جالب تر آن برای نواختن موسیقی است.
به این صورت که پاتیل را برعکس کرده و با زدن روی آن صداهایی ایجاد می کنند. ( مثل تونبک ماگل ها پرفسور)


امتحان پیشگویی

سلام پرفسور فاست.


سوال اول:
راستش من تشخیص احتمال بارش چه چیزی از روی ابر هارا بیشتر دوست دارم. شاید یکی از دلایلش این باشد که من عاشق تشخیص شکل ها هستم. یا شاید دلیل دیگرش این باشد که من عاشق آسمان هستم.

سوال دوم:
دلمون چیز گرد و صیقلی بخواهد.
بعد پیشگویی کردن دلمون فوتبال بخواد و ...

تکلیف


ویرایش شده توسط نیمفادورا تانکس در تاریخ ۱۳۹۷/۶/۹ ۲۳:۲۸:۰۹

تصویر کوچک شده


پاسخ به: سالن امتحانات
پیام زده شده در: ۲۲:۵۷ جمعه ۹ شهریور ۱۳۹۷
#26

هافلپاف

ارنى پرنگ


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۳ دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۰:۰۱:۵۴ دوشنبه ۹ تیر ۱۳۹۹
گروه:
ایفای نقش
هافلپاف
کاربران عضو
پیام: 181
آفلاین
استاد وارنر
1-یه جانوریو فرض کنین که همه معتقدن تخم ارزشمندی داره. علت با ارزش بودن این تخم رو شرح بدین.

تخم در بسیاری از پستانداران غده ی جنسی به شمار میرود که وظیفه ی تولید گامت نر یا ماده را بر عهده دارد. بنابراین طبیعی است اندامی با ارزش باشد چون بدون آن نمیتوان ادامه نسل داد.

2. از کجا می‌شه فرق یه جانور واقعی از جانورنماش رو فهمید؟ می‌تونین فقط یه جانورو در نظر بگیرین و تفاوتش با حالت جانورنماش رو توضیح بدین.

جانوری رو که میخوام مدنظر بگیرم سگ هستش. شما میتونید یک سگ واقعی رو با یک سگ جانورنما مقایسه کنید و از نحوه ی جیش کردنشون متوجه بشید که جانور هست یا جانور نما.
مطمئنا یک جانور نما خودش را پشت درختی سنگی بوته ای قایم میکند در حالی که جانور واقعی اصلا اهمیتی به اطراف خود نمیدهد و برایش مهم در ان لحظه خالی کردن مثانه اش است نه حرف مردم.
-----------------------------------------
استاد زلر
1-استفاده‌ی زیاد از فیلیکس فلیسیس چه عوارضی داره؟
عوارض فیلیکس فلیسیس بستگی به شخص مصرف کننده و قدرت کبد ان شخص ربط دارد مطمئنا اگر کسی به طور مداوم از نوشیدنی اسلاگ&هورن استفاده میکرده فیلیکس فلیسیس نمیتواند حتی عوراض خفیفی هم بر جای بگذارد.

2_ دو مورد از فایده‌های پاتیل معجون سازی را بیان کنین. استفاده از پاتیل برای معجون سازی جزو فواید حساب نمیشه!

الف-استفاده برای درست کردن دیزی سنگی در روز های جمعه.
ب-از پاتیل های بزرگ میتوان برای قایم شدن استفاده کرد.
-----------------------------------
استاد فاست
1-کدوم یکی از روش‌های پیشگویی گفته شده رو میپسندین؟ چرا؟(گوی پیشگویی، تشخیص احتمال بارش چه چیزی از روی ابرها، صور فلکی)

واقعا باید بگم از هیچکدوم از روش های پیشگویی دل خوشی ندارم و روش ابداعی مردم خاورمیانه که فال قهوه معروف است رو بیشتر میپسندم. چون این پیش گویی قابلیت برملا کردن زن دوم، میزان خوش بختی در سی سال آینده، الزام به خدمت و... را دارد که از سایر ابزار پیشگویی چنین چیزی امکان پذیر نیست.

2. در چه مواقعی برای پیشگویی، ما از گوی پیشگویی استفاده میکنیم؟ (4 مورد)

مواقعی که شخصی به ما مراجعه میکنه و میگه که برام با گوی پیشگویی کن.
مواقعی که گوی پیشگویی در لیست ابزار تقلب در شرطبندی نیست.
مواقعی که چیزی جز گوی پیشگویی برای پیشگویی کردن نداشته باشیم.
مواقعی که گوی پیشگویی میپره بغلمون و میگه یوز می بِیبی.


تصویر کوچک شده


پاسخ به: سالن امتحانات
پیام زده شده در: ۱۶:۰۲ جمعه ۹ شهریور ۱۳۹۷
#25

گریفیندور

تاتسویا موتویاما


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۶ دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶
آخرین ورود:
دیروز ۲۳:۵۱:۴۳
گروه:
کاربران عضو
گریفیندور
ایفای نقش
ناظر انجمن
پیام: 106
آفلاین
سوالات امتحانی کلاس پیشگویی (ترم 22)1. کدوم یکی از روش‌های پیشگویی گفته شده رو میپسندین؟ چرا؟(گوی پیشگویی، تشخیص احتمال بارش چه چیزی از روی ابرها، صور فلکی)
احتمال بارشِ چه چیزی از روی ابر‌هارو می پسندیم من و کاتانا. دلیلش هم... خیلی نوستالژیکه، سنسه*. بچه بودیم یه انیمیشن مشنگی می دیدیم به اسمِ "ابری با احتمال بارشِ کاتانا"، از اون به بعد ابری که می‌شه آسمون، با کاتا می شینیم به انتظار بارش کاتانا. خیلی مفرحه، نه؟

2. در چه مواقعی برای پیشگویی، ما از گوی پیشگویی استفاده میکنیم؟ (4 مورد)
1- خب... گوی گرده، مثل زمینِ خودمون. برای همین کاتانا می گه اگه بخوایم منشا اصلی اتفاقات رو پیدا کنیم، باید از گوی استفاده کنیم.
2- در مواقعی که تو یه زیرزمینِ مخوف و نمور گیر کردیم و امکان دسترسی به آسمون و ابر و صور فلکی رو نداریم.
3- زمانی که حس می کنیم زئوس و آرتمیس بر ما غضب کردن و ممکنه کاری کنن تصاویرِ اشتباهی رو توی آسمون ببینیم.
4- زمانی که یه پیشگوی مشنگِ تقلبی هست که سعی می کنه یه ابهتی داشته باشه و خفن جلوه کنه، از گوی استفاده می کنه. (بلانسبت همه ی ماها. )

تکلیف
تکلیف


سوالات امتحان معجون سازی (ترم 22)1_ استفاده‌ی زیاد از فیلیکس فلیسیس چه عوارضی داره؟
خب... هرچند در کوتاه‌مدت، شخصِ استفاده‌کننده احساسِ خوشبختی کنه اما بعد از یه مدتی، حس می کنه که بدون شانس نمی تونه ز پس کاری بربیاد و به پوچی می رسه و می رسه تو فاز منکری نبود که نکند و مسکری نبود که نخورد.

2_ دو مورد از فایده‌های پاتیل معجون سازی را بیان کنین. استفاده از پاتیل برای معجون سازی جزو فواید حساب نمیشه!
1-زمانی که می دونیم صفِ خریدِ گیاهان جادویی خیلی شلوغه، می تونیم به صورت توافقی با دوستامون پاتیل هاشون رو گرفته و توی صف بگذاریم و عملِ "پاتیل گذاری" رو انجام بدیم. (گفته شده که مشنگ ها هم عملی شبیه به این به اسم زنبیل گذاری رو دارن.)
2- می تونیم پاتیل رو به یکی از شخه های بید کتک زن متصل کنیم، توش بشینیم و بعد از نهایت سرعت و هیجان بهره‌مند بشیم.

تکلیف
تکلیف


سوالات امتحانی کلاس مراقبت از موجودات جادویی (ترم 22)1. یه جانوریو فرض کنین که همه معتقدن تخم ارزشمندی داره. علت با ارزش بودن این تخم رو شرح بدین.
ممکنه حدسای اولیه این باشه که اون تخم خیلی خیلی کم‌یابه؛ یا اینکه جنسش از طلا و جواهراتِ با ارزشه اما حقیقت این نیست! به واقع اون جانور، شیش تا تخم می ذاره و پنج تا از این تخم ها تبدیل به جوجه (نوزاد جانور) می شن. اما یکیشون هست که اگه بشکنیش، می تونه یکی از آرزوهات رو براورده کنه. منتهی سختیِ ماجرا اینه که همه ی تخما مثل هم هستن و اگه بهجای اون تخمِ ارزشمند به یکی دیگه صدمه بزنین، آرزوهاتون برآورده نمی شن.

2. از کجا می‌شه فرق یه جانور واقعی از جانورنماش رو فهمید؟ می‌تونین فقط یه جانورو در نظر بگیرین و تفاوتش با حالت جانورنماش رو توضیح بدین.
خب... در اینجا یه جونور مثل گرگ رو در نظر می گیریم. گرگِ واقعی به عم‌نوع های خودش صدمه نمی زنه یه جونورنمای گرگ، هرکسی ک بتونه رو می دره و تیکه تیکه می کنه و به عنوان سوسیس به چرخه ی طبیعت تحویل می ده. پس راه تشخیصشون اینه که به هر دو به اندازه ی نیاز آب و غذا بدی و بعد تو یه اتاق با یه گرگِ دیگه زندانی‌شون کنید. اونی که به گرگِ دیگه حمله میکنه، جونورنماس.

تکلیف


The true meaning of the
'samurai'
is one who serves and adheres to the power of love.

"Morihei ueshiba"


پاسخ به: سالن امتحانات
پیام زده شده در: ۱۴:۴۲ جمعه ۹ شهریور ۱۳۹۷
#24

هافلپاف، مرگخواران

دورا ویلیامز


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۷ شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۲:۰۶:۳۲ دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹
از اتاق مد!
گروه:
کاربران عضو
هافلپاف
ایفای نقش
پیام: 206
آفلاین
یه جانوریو فرض کنین که همه معتقدن تخم ارزشمندی داره. علت با ارزش بودن این تخم رو شرح بدین.
تخم‌هایی که در روز عید پاک توسط خرگوش عید پخش میشه! این تخم نشان‌دهنده نعمت‌هایی از هستی است که ما باید دقت کنیم و به دنبالشان بگردیم.


2. از کجا می‌شه فرق یه جانور واقعی از جانورنماش رو فهمید؟ می‌تونین فقط یه جانورو در نظر بگیرین و تفاوتش با حالت جانورنماش رو توضیح بدین.
از واژه‌ی "چخه" یا واژه‌ی "پیشته" استفاده میکنیم. اگر همین طور نگاهتون کرد و از رو نرفت؛ جانورنماست و اگر توی هفت تا سوراخ قایم شد؛ حیوانات است.

1_ استفاده‌ی زیاد از فیلیکس فلیسیس چه عوارضی داره؟ طبق بررسی‌های بسیار، تمام معجون‌سازان بر این باور رسیدند که فلیکس فلیسیس معجونی بسیار مضر است. علاوه بر این که استفاده طولانی مدت آن باعث جنون در فرد میشود؛ استفاده بیش از حد آن در یک دفعه منجر میشود که اتفاقات شیمیایی در فرد اتفاق افتاده و دست به هر چیزی بزند، طلا شود. در ثانیه این ایده بسیار خوبی است. ولی اینکه تا ابد نتوانی دست به اطرافیانت بزنی، چون آنها تبدیل به طلا میشوند بسیار ترسناک است.
2_ دو مورد از فایده‌های پاتیل معجون سازی را بیان کنین. استفاده از پاتیل برای معجون سازی جزو فواید حساب نمیشه!
استفاده از پاتیل معجون سازی به عنوان کلاهخود در جنگ‌ها!
بچه جادوگر را درون پاتیل میزاریم و او را روی فرش هل میدهیم.. بچه جادوگر غش غش میخندد!

1. کدوم یکی از روش‌های پیشگویی گفته شده رو میپسندین؟ چرا؟(گوی پیشگویی، تشخیص احتمال بارش چه چیزی از روی ابرها، صورفلکی)
گوی پیشگویی! گوی پیشگویی دقیقا مثل ذهن‌خوانی میمونه. میتونی هر ادعایی که میخوای بکنی و هیچ کس هم نمیتونه انکارش کنه!

2. در چه مواقعی برای پیشگویی، ما از گوی پیشگویی استفاده میکنیم؟ (4 مورد)
وقتی حال نداریم بریم تو حیاط آسمون رو نگاه کنیم.
وقتی خورشید وسط آسمون میدرخشه و قرار نیست چیزی جز گرما بباره.
وقتی درس نخوندیم و دست به دامن گوی میشیم تا امیدی بهمون بده.
وقتی همه میگن به پیشگویی اعتقاد داری؟ و مسخرت میکنن پس تو مجبور میشی به جای زل زدن به ابر و صور بری زیر پتو تا گوی رو نگاه کنی.


ویرایش شده توسط دورا ویلیامز در تاریخ ۱۳۹۷/۶/۹ ۱۴:۴۶:۳۲
ویرایش شده توسط دورا ویلیامز در تاریخ ۱۳۹۷/۶/۹ ۱۴:۵۷:۱۰
ویرایش شده توسط دورا ویلیامز در تاریخ ۱۳۹۷/۶/۹ ۱۴:۵۷:۴۶


پاسخ به: سالن امتحانات
پیام زده شده در: ۱۶:۱۲ سه شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۷
#23

گلرت گریندل والد


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۱۵ شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۱:۲۴ جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 25
آفلاین
مراقبت از موجودات جادویی

1_یه جانوریو فرض کنین که همه معتقدن تخم ارزشمندی داره. علت با ارزش بودن این تخم رو شرح بدین.


یکی از با ارزش ترین تخم های جانوران، تخم تسترال است. این تخم علاوه بر خواص درمانی که برای رشد پیاز مو و درمان داکسی گزیدگی دارد، املت لذیذی هم می شود. علاوه بر اینها تخم تسترال به عنوان ناسزا به بچه های چموش و شیطان هم کاربرد دارد.

2_از کجا میشه فرق یه جانور واقعی از جانورنماش رو فهمید؟ می تونین فقط یه حیوونو در نظر بگیرین و تفاوتش با حالت جانورنماش رو توضیح بدین.

برای اینکه راه دور نرویم بیایید سگ و سیریوس بلک جانورنما را در نظر بگیریم. شما اگر جلوی یک سگ معمولی حرف از آزکابان، هری پاتر، پتی گرو و موتور سیکلت بیاورید، به احتمال زیاد به شما زل زده و با پایش گوشش را می خاراند، حال اگه این جملات را جلوی سیریوس بلک جانورنما شده تکرار کنید، حالت چهره اش به ترتیب به و و و تغییر خواهد کرد.معجون سازی

1_استفاده زیاد از فیلیکس فلیسیس چه عوارضی داره؟


استفاده ‌ی زیاد از معجون خوش شانسی باعث غرور کاذب، خود بزرگ پنداری مجازی و نارسیسیم مزمن می شود. شخص نوشنده احساس می کند از خرطوم فیل پایین افتاده و همه ی موفقیت ها و دستیابی هایش را مدیون هوش و جذابیت ذاتی خودش می داند. برای نمونه می توانید به بیمارستان سنت مانگو بخش مریضان روانی مراجعه کرده، سراغ گیلدوری لاکهارت را بگیرید!

2_دو مورد از فایده های پاتیل معجون سازی رو بیان کنین. استفاده از پاتیل برای معجون سازی، جزو فواید استفاده نمیشه!

یک استفاده ی دیگر پاتیل به جز معجون سازی، پاتیل پختن آش نذری عبای مرلین برای مواردی مانند پشت پا، طلب حاجت، طلب مغفرت و آش دندانی است. مورد استفاده ی دیگر هم شنیده شده غول های غارنشین از آن به عنوان کلاه خود استفاده می کنند، سپس با لگد به کله ی یکدیگر می کوبند و می خندند. و اگر کسی بپرسد مگر دردشان نمی آید؟ می گویند خیر چون پاتیل سرمونه!

پیشگویی

1_کدوم یکی از روش های پیشگویی رو می پسندین؟ چرا؟ (گوی پیشگویی، تشخیص احتمال چه چیزی از رو ابرا، صورت فلکی)


بنده شخصا گوی پیشگویی را می پسندم، همیشه یک گوی دم دست دارم و با آن نقشه های تمام دشمنانم را خنثی می کنم. هنگامی هم که نیازی به پیش گویی نیست، در آن به چهره ی جذاب و گیرای خودم نگاه کرده و مفتخر می شوم.

2_در چه مواقعی برا پیشگویی، ما از گوی پیشگویی استفاده میکنیم؟ (4

صبح و ظهر و بعد از شام و قبل از خواب. به این صورت که صبح برای دیدن وقایع روز پیش رو، برای مثال برای دیدن افراد بی نوایی که برای مهمانی شام ما خود را نشان می دهند، ظهر برای دیدن چگونه سر به نیست کردن دشمنانی که برای شام دعوت کردیم، و بعد از شام هم برای دیدن چگونه خلاص شدن از شر جسد های دور میز شام. آخر شب قبل از خسبیدن هم نگاهی چهارباره به گوی می اندازیم که مبادا یکی از مهمانان مسموم شده زامبی ای چیزی شده باشد و در راه منزل ما برای گرفتن انتقام باشد‌.


قدم قدم تا روشنایی، از شمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر !
میجنگیم تا آخرین نفس !!
میجنگیم برای پیروزی !!!
برای عـشـــق !!!!
برای گـریـفـیندور !!!!!


پاسخ به: سالن امتحانات
پیام زده شده در: ۱۷:۳۳ دوشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۷
#22

لیزا چارکس old


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۲ یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۳:۵۶ سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷
از دشت مگس‌ها!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 54
آفلاین
آزمون امتحانی ترم22 مدرسه جادوگری هاگوارتز
معجون سازی1_ استفاده‌ی زیاد از فیلیکس فلیسیس چه عوارضی داره؟ 

در افسانه‌های قدیمی پایه بر آن بود که فیلیکس فلیسیس نوعی ماده آتش‌زایی به نام نعنای فلفلی در درون خود به وجود می‌آورد. شخص اگر مقدار معقولی از آن را بخورد دچار سرزندگی و شادابی و ر مقدار زیادی از آن را بخورد در جهنم سوزش پا و حلق و دهن میشود. البته تضمین هم نمیکنیم که جاهای دیگه‌ای مثل بینی فرد نسوزد.

2_ دو مورد از فایده‌های پاتیل معجون سازی را بیان کنین. استفاده از پاتیل برای معجون سازی جزو فواید حساب نمیشه!

خب اصولا پاتیل تا پاتیل فرق‌هاست. البته شاید کمی ربط نداشته باشد. اصل مطلب این است که پاتیل با کلی استفاده شخصی و اجتماعی‌ای که دارد میتواند سرپوش خوبی از ضربات لنگه کفش‌های مادرمان باشد. مگس‌هام دارن از آن پشت فریاد میزنند که یک دانه دلیل درشت دیگر هم بیاوریم. در محفل ما سوپ پیازهایمان را در پاتیل‌های درزدار درست می‌کنیم اش‌است.

"آوردم براتون تکلیف"
"شانس"
"راستگو شدیما"


مراقبت از موجودات جادویی1. یه جانوریو فرض کنین که همه معتقدن تخم ارزشمندی داره. علت با ارزش بودن این تخم رو شرح بدین.

مرغابیگریف، او جانوری با دو بال کوچک که تحمل وزن سنگینش را ندارد است و غذای همیشگی او یک عدد اژدهای بدون چربی و گوش خالص است. او تخم‌هایی نیلی رنگ به جای میگذارد که شباهت زیادی به تخم ندارد. تخم‌های معمولی اصولا گرد هستند ولی تخم‌های او ذوزنقه‌ای شکل و عجیب و غریبند.2. از کجا می‌شه فرق یه جانور واقعی از جانورنماش رو فهمید؟ می‌تونین فقط یه جانورو در نظر بگیرین و تفاوتش با حالت جانورنماش رو توضیح بدین.

خب اصولا جانورهای معمولی پشه‌ها رو روی خودشون نمیکشن، چرک و زشتی‌ها و نالایقی‌ها رو از زیر ناخن‌هایشان پاک نمی‌کنند و موهایشان شانه کرده و مرتب نیست. جانورنماها هم هیچوقت نگاهی خالی از حس به آدم نمیندازن، کش و قوس به بدنشون نمیدن و بوی بد هم نمیدن. اگر هر ماگلی زحمتی به خودش بدهد و دقت کند فرق آن دو را حس میکند.


"جانورم"
"اسمارتیزیسم قشنگم"
"نیم‌تک‌شاخ، نیم‌عنکبوت"


پیشگویی1. کدوم یکی از روش‌های پیشگویی گفته شده رو میپسندین؟ چرا؟(گوی پیشگویی، تشخیص احتمال بارش چه چیزی از روی ابرها، صور فلکی)

خب معلوم بود گوی پیشگویی، من گوی پیشگویی گرد و بدون خط خوردگی دوست دارم. ما خانوادگی علاقه‌ی زیادی به گوی پیشگویی داشتیم. گوی رو همیشه بعنوان توپ والیبال و حتی بسکتبال استفاده میکردیم و با لطافت آن کیفش را میبردیم.

2. در چه مواقعی برای پیشگویی، ما از گوی پیشگویی استفاده میکنیم؟ (4 مورد)

1- دوستمان وسایل تشخیص احتمال بارش و صورفلکی را برداشته باشد.
2- گویمان تمیز و بدون خط‌خوردگی باشد.
3- خواب بمانیم و گوی دم دست باشد.
4- وضعیت هوا مناسب نباشد.

"یه جین تکلیف آورده بودم"
"ابرای پشمکی"


Courage doesn’t mean
.you don’t get afraid
Courage means you don’t
.let fear stop youپاسخ به: سالن امتحانات
پیام زده شده در: ۱۹:۲۸ یکشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۷
#21

هرميون گرنجرold


نمایش اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۰ شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۱:۱۹ چهارشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۷
از خلاف آمد عادت بطلب کام
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 109
آفلاین
-نفس عمیق... .


آزمون امتحانی ترم22 مدرسه جادوگری هاگوارتزمعجون سازی


1_ استفاده‌ی زیاد از فیلیکس فلیسیس چه عوارضی داره؟

شانس مایع... شانس مایع بسیار پرشور و صمیمی است. بنابراین وقتی به مقدار زیاد در بدن شخص باشد، قطره های آن به هم می پیوندند و موج مکزیکی می روند. این امر باعث می شود تا شخص حرکات موجی انجام دهد، به اطراف پرش و گاهی هم آپارات کند. توصیه ایمنی این است که او را در محوطه باز رها کنید و هرگز اورا به چیزی نبندید، زیرا دیده شده که آن چیز هم موجی شده است.

2_ دو مورد از فایده‌های پاتیل معجون سازی را بیان کنین. استفاده از پاتیل برای معجون سازی جزو فواید حساب نمیشه!

پاتیل وسیله ی تپل و گرد و خوشگلی است. خوشگل بودن آن باعث می شود تا بتواند در دکوراسیون منزل به عنوان گلدان، قندان، شمعدان و غیره استفاده شود. فایده ی دیگر آن هم تبدیل پاتیل به خانه ای برای حیوانات خانگی مثل کج پا و خال خالی و حتی هدویگ است، چون گرد و گرم و نرم است و خانه ای که بتوان با آن قل خورد بسیار جالب است.


معجون ویبره ای ساختیم!
به شانس نیاز داشتیم!
خجالت کشیدیم!
---------------------------------------------------------------------------

مراقبت از موجودات جادویی


1. یه جانوریو فرض کنین که همه معتقدن تخم ارزشمندی داره. علت با ارزش بودن این تخم رو شرح بدین.


شاندرمن پرنده ی نقره ای و تک شاخیه که تخم فیروزه ای می ذاره. این پرنده در یخچال های طبیعی کوه های آلپ و هیمالیا زندگی میکنه. افسانه ها میگن هرکس که تخم اون رو بدست بیاره و اون رو بشکنه میتونه بدون چوبدستی هم جادو کنه. البته این کار کثیفیه و به دست آوردن این تخم هم خیلی سخته ولی ارزش قابل توجه ای برای تقریبا همه ی جادوگران داره.

2. از کجا می‌شه فرق یه جانور واقعی از جانورنماش رو فهمید؟ می‌تونین فقط یه جانورو در نظر بگیرین و تفاوتش با حالت جانورنماش رو توضیح بدین.

پیدا کردن تفاوت ها برای عموم مردم سخته ولی با کمی توجه و تعقیب میشه به اون هارو از هم تشخیص داد. مهم ترین خصوصیت اینه که اونا به یک گوشه خیره میشن. نگاه هاشون وحشی و بیخیال نیست. البته این استثنا هایی هم داره. سگی که به یک گوشه خیره شده ممکنه جادوگر باشه یا چیزی رو اونجا دیده باشه که شما قادر به دیدنش نیستید.

جانورنمای زخمی شدیم.
حیوون گوگولی داشتیم!
توصیف کردیم!
------------------------------------------------------------------------------

پیشگویی


1. کدوم یکی از روش‌های پیشگویی گفته شده رو میپسندین؟ چرا؟(گوی پیشگویی، تشخیص احتمال بارش چه چیزی از روی ابرها، صور فلکی)

تشخیص احتمال بارش خیلی جالب بود. هیجان بارش ها و جادوگرهایی که در خیابانها با قابلمه و پاتیل می دویدند و پیتزا ها و استیک هایی که از آسمون فرو می افتاد، فراموش نشدنی بود.

2. در چه مواقعی برای پیشگویی، ما از گوی پیشگویی استفاده میکنیم؟ (4 مورد)

1- دسترسی به ابرها و آسمون نداشته باشیم.
2- شب نباشد و ما صور فلکی را نبینیم.
3-شب باشد و ابر باشد و ما صور فلکی را نبینیم.
4- دود درون گوی مان سفید باشد نه رنگی.

تکلیف آوردیم خدمتشون!
تعبیر کردیم.


پایان و خسته نباشید به همگی!


lost between reality and dreamsشما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]


هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۳۹۹-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.